Reklama

.

.

pondělí 3. října 2016

Výpověď

3. 10. 2016
To, že v těchto volbách už nebudu volit ČSSD, v žádném případě neznamená, že budu volit nějakou jinou parlamentní stranu, nebo že bych nešel k volbám.

Je to jen zdání, že toto nebudou velké volby, protože teď už všechny volby budou velké! Nacházíme se v době, kdy nám korporace kradou demokracii a bez naší aktivní účasti to budou mít velmi snadné.

Nejsem autorem výroku, že tyto volby budou svého druhu referendem, ale je to tak.
Budou referendem o tom, jestli chcem provětrat stávající vlastizrádný establišment.

Vláďa z Brna 

19 komentářů :

 1. Otrava bude zase oranžová, protože jim Bohuž přes pana Bakalu zajistil bydlení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za každý získaný krajský mandát obdrží strana ročně 237 500 Kč. Celkově to vzhledem k počtu zastupitelů jsou veliké peníze – například ČSSD, KSČM či ODS za krajské zastupitele nyní dostávají desítky milionů ročně, tudíž VÍCE, než na příspěvcích za mandáty poslanců !! Pro vládní strany jsou tedy krajské volby VĚTŠÍM KŠEFTEM , než volby parlamentní!
   Kraje mají jednu obrovskou pravomoc – územní rozhodnutí. Takže, když rozhodnou, že na támhlenctom pozemku bude hřiště nebo louka, tak tam stavět nelze – třeba mešity nebo rodinné domy. Právě kraj může zato, že si nyní v Teplicích budují Arabové své usedlosti.
   Co potěšilo: lidé (34 000 hlasujících) nevolili mezi 30.9-2.10 kolaboranty. Z 13 krajů to v 10 vyhrálo Okamurovo SPD, ve zbylých 3 skočili druzí. http://zpravy.idnes.cz/vysledky-volby-nanecisto-anketa-idnes-okamura-fql-/domaci.aspx?c=A161003_145147_domaci_jw
   Okamura v rozhovoru z 29.září (28 min 10 sec) říká:
   http://youtu.be/KHh4O0_wbbQ
   „Dva klíčové body našeho programu: do krajské koalice půjdme jen s tou stranou, která nám závazně PODEPÍŠE, že na území kraje NEBUDE přijímat žádné africké, arabské a muslimské migranty. Současně budeme trvat také na písemném závazku, že krajská koalice podá legislativní návrh do sněmovny (kraje mají pravomoc navrhovat zákony) na PŘÍMOU volbu starostů a hejtmanů a jejich odvolatelnost.“ (ČR je s Itálií poslední zemí Evropy, kde není umožněna tato přímá volba)

   Vymazat
 2. Souhlasím s Vámi,jsou to zaprodanci a křiváci já už je také nikdy volit nebudu. Běžní členi strany si neumí udělat mezi těmi nahoře pořádek,tak je tato strana odkázána k záhubě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sociální demokraté jsou hrobaři Evropy. Společně se Zelenými tvoří multikulturní neomarxistickou úderku. Ideologie Zelených je jen více radikálnější, to oni jsou tím opravdovým předvojem (avantgardou). Dokonce i tu barvu mají “správnou”, čili http://nn.bb/zelenou což je barva islámu. Švédsko se dobrovolně rozhodlo být multikultutní zemí v r. 1975. Odhlasoval to parlament. U moci tehdy byla sociální demokracie, která ve volbách 1973 dostala 43.56% hlasů, čímž získala 156 mandátů v 349 členném parlamentu. Druhou nejsilnější stranou tehdy byli Zelení. Měli 90 mandátů. A tak socialisti+Zelení pohřbili svým hlasováním před 41 léty Švédsko. A že se socialisti za tu dobu vůbec nezměnili, dokazuje výrok současného sociálně demokratického ministra švédské vlády M.Johanssona (ten zamindrákovaný chlap má snad jen 155 cm výšky – viz. foto v diskuzi), že by EU měla přijímat každým rokem aspoň 1 milión migrantů.
   http://www.hlavnespravy.sk/svedsky-minister-europska-unia-by-mala-kazdorocne-prijat-aspon-milion-migrantov/834250

   Vymazat
  2. ČSSD by se dnes měla skutečně přejmenovat. Navrhl bych, aby jméno obsahovalo "říšská protinárodní strana proislámská"

   Vymazat
 3. řeknu to na rovinu: příliš mnoho slov o ničem.
  Takové články si můžete nechat od cesty ...

  OdpovědětVymazat
 4. 22:05
  Tak si přečti skvělý komentáře na I děsu....

  OdpovědětVymazat
 5. Socialisty a zelený nevolit !!! nevolit ani kchárla
  a babiše...volím Okamuru.
  j.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na iDěsu jsou celí vyděšený že Okamura vyhrál 10 ze 13 krajů a žádný průzkum to předem nenaznačoval! Neumí si to racionálně vysvětlit:) - http://zpravy.idnes.cz/vysledky-volby-nanecisto-anketa-idnes-okamura-fql-/domaci.aspx?c=A161003_145147_domaci_jw

   Vymazat
 6. Co by kdo chtěl od strany mající zradu ve vínku. Zrazovala dělníky již za 1. republiky a tím dala popud pro vznik KSČ. Po válce zradila „demokracii“, nedodržela podvraťácké spiknutí tzv. demokratických stran, takže místo nových voleb, Gottwald sestavoval novou vládu. Pak se sociální demokracie sloučila s KSČ a bylo vymalováno. V současnosti nově zradili a podtrhli Zemana ve volbách, když byl zvolen Klaus. Od doby, kdy Zemana zvolili občané přímou volbou, tak proti němu jen a jen intrikují. Tím prosrali volební preference, bohatě dostatečné pro možnost sestavit jednobarevnou vládu. Následně vyhráli jen těsně volby, mimo jiné zásluhou slibů ohledně církevních restitucí. Tyto sliby vzápětí zradili sebe záhubnou koalicí s lidovci.
  Kdo by to byl, kdy řekl, či jen pomyslel na to, že sociální demokracie bude svým konáním podporovat fašismus. V daném případě fašismus ukrajinský. Kdo by to byl řekl, či jen pomyslel na to, že ČSSD podpoří sankce poškozující ekonomiku ČR, a nejen podpoří, ale bude ještě navíc iniciativně navrhovat jejich přitvrzení. Kdo by jen pomyslel na to, že ČSSD se bude stavět proti přímo volenému prezidentovi, který jako její předseda vytáhl stranu na politické výsluní a kterého ta samá strana zradila již při nepřímých volbách prezidenta po té, co elegantně předal nástupnické vedení strany zrádci Špidlovi.
  Dlužno dodat, že ta samá strana, tentokrát pod vedením Sobotky, přístupem k prezidentovi zrazuje ty své voliče, kteří ve značném množství odevzdali volební hlasy právě prezidentu Miloši Zemanovi. Dalším kamínkem do mozaiky ČSSD, je předvolební slibování o revizi krkolomně schválených a hrubě přemrštěných církevních restitucí. Slibování, které po volbách obratem ruky zmařila koalicí s lidovci, s lidovci, kteří jakoukoli revizi předem vylučovali a následně i vyloučili.
  Lavírování v otázce přístupu k imigraci a k imigrantům, kdy občanům jsou předváděny srdnaté odmítavé postoje, ve snaze zavděčit se voličům, aby je následně čelný reprezentant ČSSD, Dienstbier, totálně negoval a předseda Sobotka v hlubokém předklonu vůči vedení EU snaživě mírnil, nevyhnutelně patří k vyhodnocení volitelnosti této strany, pod jakýmkoli předsedou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těm postaví místo papírové dřevěnou houpačku, aby si za zasílání výzbroje a výstroje ukrajinským nacistům a islámským klerofašistům užili rodinnou pohodu po vzoru svého předchůdce Emanuela Moravce.

   Vymazat
  2. ČSSD je stranou vrahů a okupantů, aktivně podporuje ukrajinské fašisty, posílá nájemné vrahy na tzv. mise do Avghanistánu a dalších zemí, kde ničí životy spolu s americkýmy žéldnéři.

   Vymazat
 7. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kvoty-meli-v-Bruselu-v-supliku-pripravene-deset-let-Potrebovali-krizi-aby-je-mohli-vytahnout-Expert-na-CT-promluvil-necekane-otevrene-456562

  OdpovědětVymazat
 8. ČSSD naprosto zklamala,začalo to pučem na Haška v tom mě nikdo nepřesvědčí o opaku,protože bylo rozhodnuto,že premiérem musí být Sobotka.Co je ještě horší,tak KDU-ČSL,už naprosto veřejně koketuje ze sudetskými Němci,až snad po vracení majetku sudetským Němcům.Také víme,KDU-ČSL se nejvíce angažovala u cirkevních restitucí a když se podíváte na celé vedení,jeden žid vedle druhého,nevolit doprodají republiku úplně,hamba jim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Před upevněním nerozborné jednoty strany, po nečekaném propadu voličských hlasů, předsednictvo strany rozhodlo o tom, že předseda strany Sobotka, musí převzít zodpovědnost. Takové rozhodnutí předsednictva, byť legitimní, bylo nazváno „vnitrostranickým pučem“. „Strana“ během tak zvaného puče povolala ku pomoci na likvidaci puče svazáky. Situace dozrála takovou měrou, že ústy svazáků - mladých sociálních kariéristů, vyslovila „strana“ ono nezvratné – podporujeme svého předsedu. Za těchto okolností ve strukturách strany samotné, není nikoho, kdo by se mohl odhodlat k onomu hokusu pokusu o vystřídání Sobotky.

   Vymazat
 9. Musím ještě doplnit svůj názor. Zejména vzhledem k převažujícím komentářům, opomíjejícím ostatní parlamentní strany. I když mě osobně nejvíc zklamala ČSSD, je to jenom proto, že jsem od ní nejvíc čekal.
  Ale všechny ty věci, které mi u ní vadí nejvíc, se týkají všech parlamentnícgh stran, nejenom jí. Je jedno, že zrovna nejsou u lizu, to na tom nic nemění, jsou jenom na střídačce. Hráli by naprosto stejnou hru, zákeřnou, proti nám!
  I kdybyste vždycky v minulosti volili nějakého svého stabilního koně, uvědomte si, že dnes už je všechno jinak. Okřesávané a totálně ohrožené jsou samotné základy demokracie.
  Stávající establišment spolu se soudy a médii už se sehrál, je nutné to když ne rozbít, tak aspoň narušit.
  Tohle sice nebudou volby do PS, ale snad to nevadí, vždyť i my ještě potřebujeme skonsolidovat.
  Vyzývám Vás, kdo přemýšlíte:
  1) choďte k volbám;
  2) volte neparlamentní strany.
  Snažte se volit ty, kteří mají ve Vašem místě šanci, i když odhadnout to bude těžké, průzkumy dnes bývají hodně cinknuté. Ale aspoň to zkuste, při nejlepším vědomí a svědomí, je to dnes důležité, už dnes jde o hodně.

  Vláďa, Brno

  OdpovědětVymazat
 10. O ukončení členství se nežádá Vláďo. To se oznamuje. Jinak ale dobrý.

  OdpovědětVymazat
 11. Kromě nepřímé podpory fašistů na Ukrajině propasírovala ČSSD do svého programu nenápadně i program globalistů směřující k likvidaci evropských států, evropských národů, rodin, kulturních tradic atd. a tedy všeho, co dělá Evropu Evropou. Tedy kroky vedoucí k islamizaci Evropy. Slušní lidé v této straně již určitou dobu nemají co dělat. Možnosti mají přitom jen 2, a to buď "palácový převrat" v rámci strany nebo odchod z ní. O dalším směrování této strany se rozhodovalo hned po posledních volbách, a to v souvislosti s provokací na Haška, který měl k M. Zemanovi nepochybně blíže než Sobotka. Pokud by Hašek nebyl odstraněn, mohl být další vývoj odlišný a prezident by měl v parlamentu "stranu Hradu", jako tomu bylo za TGM.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On ten Hašek taky není milius a nechal se načapat jak uličník. Pravda, ten fakt, že moderátorka byla pro "spolupráci" získána předem, byl v tu chvíli, kdy Haška, (dodržujícího přátelské ujednání s Chovancem), vyprovokovala ke lži - nebylo snadné vyhodnotit.

   Vymazat