Reklama

pondělí 31. října 2016

Vyvolávat občanský neklid, majdany a války mohou pouze (samozvaní) VYVOLENÍ

Jaromír Petřík
31. 10. 2016       jaromirpetrik (zasláno autorem)
Díky médiím snad každý náš občan ví o výzvě herců Jiřího Bartošky a Vojtěcha Dyka k občanskému neklidu. De facto k nerespektování zákonů s následným svržením prezidenta Miloše Zemana, kterého parta z TOP09 a KDU-ČSL nemůže vystát. Na jejich výzvu bloger Petr Cvalín (který je členem Komunistické strany Čech a Moravy) reagoval článkem:„Komunisté vyzývají k občanskému neklidu" zde

S komentářem v perexu: „Lze si jen domýšlet, jak by část veřejnosti na toto prohlášení reagovala. Ihned by se mluvilo o ohrožení demokracie a spustila by se nenávistná hysterie.“

Samozřejmě měl pravdu. Jeho článek na tzv. „demokraticky“ smýšlející diskutující (rozuměj příznivce TOP09 a KDU-ČSL) měl účinek přesně takový. Ti, kteří se v diskusích nejvíce ohánějí demokracií reagovali způsobem, za který by se nemuseli stydět ani radikální bolševici z padesátých let.

Cituji z diskuse: Jiří Vrabec:„Me se hned zvysil puls, jak jsem ten ksicht toho komunisty uvidel.“

Pavel Verner: „Kdyz mluvi komunista o demokracii, je to jako kdyz se nekdo s napisem Ten Pit Chus dozaduje slusneho chovani po nasem prezidentovi.“

K těmto komentářům snad ani dalších komentářů netřeba.

Dále přikládám příspěvek pana Brauna: „Komunisti nemají k čemu vyzývat. Měli by být rádi, že za své zločiny nemuseli platit.“

Petr Tomek: „Komunisté vůbec nemají žádné morální právo veřejně vystupovat.“

K těmto dvěma příspěvkům se ještě vrátím.

Opravdu, velmi zajímavé názory těch, kteří se západní demokracií v diskusích nejvíce ohánějí. Tímto způsobem ve skutečnosti dokládají, že vyvolávat občanský neklid mohou pouze někteří, tedy VYVOLENÍ.

Uveďme několik ukázek jednání současné západní demokracie.

Okamžitě se přímo vnucuje tzv. Majdan v Kyjevě. Občanský neklid proti legitimně zvolenému prezidentovi Janukovyčovi, kterému Západ zakázal použití jakékoliv síly proti demonstrantům. Prezident Janukovyč naléhání Západu vyhověl a vydal zákon o nepoužití síly proti demonstrantům. Jakmile se objevili doposud neidentifikovaní střelci, kteří začali střílet do demonstrantů i do pořádkové policie, tak se Západ zjišťováním viníka nezabýval, přišil vinu za střelbu Janukovyčovi (byl přece prorusky orientovaný a to byl v očích Západu zločin) a podpořil krvavý puč v rozporu s ukrajinskou ústavou a zákony, jejichž dodržování Západ vyžaduje (tedy pro ty NEVYVOLENÉ).

Najednou nevadilo, že kyjevští pučisté krvavě účtují se svými odpůrci, jejich nelegitimní násilný puč Západ uznal za legitimní a podpořil je v krvavé občanské válce proti jejich spoluobčanům, které vyhlásili za teroristy, když odmítli uznat tyto nelegitimní pučisty za svoje nové vládce.Kyjevští pučisté prostě byli ti správní samozvaní VYVOLENÍ a proto krev jejich obětí Západu nevadila.

Další příklad chování VYVOLENÝCH můžeme demonstrovat na případu Srbska. Když albánští muslimští teroristé z UCK v Kosovu terorizovali a vraždili srbské obyvatelstvo a legitimně zvolený prezident Srbska Miloševič se odvážil proti těmto teroristům zasáhnout, vojska NATO se postavila po bok UCK a bombardovala Bělehrad a další srbská města.Zaměřila se na civilní objekty jako elektrárny, mosty, civilní průmyslové závody, civilní komunikace atd. Toto všechno dle západních zákonů jsou válečné zločiny.V případě VYVOLENÝCH však nešlo o obyčejné bombardování, ale o „humanitární bombardování“. Za toto vyjádření si náš tehdejší prezident Václav Havel vysloužil opovržení těch „NEVYVOLENÝCH“.

"Humanitární bombardování" však VYVOLENÝM ze Západu nestačilo. Prezidenta poraženého státu uvrhli do vězení, kde za velmi záhadných okolností zemřel.

Irák a Libye jsou dalšími oběťmi tzv.VYVOLENÝCH ze Západu. Vojenská napadení vojsky NATO s následnou destrukcí a rozvratem těchto států včetně vražd jejich prezidentů.Ani představitele těchto států nenechali současní VYVOLENÍ přežít, čímž překonali i Hitlera, který hlavy podrobených států nevraždil.

Nyní trochu z jiného soudku:

Nedávno bylo Rusko vyloučeno z Rady OSN pro lidská práva prý kvůli bombardování Sýrie. zde

Co na tom, že islámské teroristy v Sýrii podporuje Saúdská Arábie a tím prodlužuje občanskou válku v Sýrii a utrpení syrského lidu. Místo, abychom z Rady pro lidská práva v OSN Saúdskou Arábii vyloučili a hnali k zodpovědnosti, tak jsme jí dali předsednictví. Co na tom, že jsou tam porušovaná lidská práva více než v těch zemích, které NATO vojensky napadlo a jejichž představitele dalo popravit.Ale to nevadí, protože Saúdská Arábie patří mezi VYVOLENÉ a tak jsme místo nich z Rady pro lidská práva v OSN vyloučili NEVYVOLENÉ Rusko. Že se tímto celá organizace OSN stala doslova parodií je vedlejší, protože OSN patří mezi VYVOLENÉ.VYVOLENÉ proto, že musí obhajovat každý zločin, který země Západu provedou a pokud to jde, tak jej přišít Rusku.

Takže znovu si připomeňme slova pana Brauna „Komunisti nemají k čemu vyzývat. Měli by být rádi, že za své zločiny nemuseli platit.“

Ano, pouze komunisté nemají k čemu vyzývat a měli by za svoje zločiny platit. Právo vyzývat a páchat zločiny mají pouze západní VYVOLENÍ, kteří se ze svých činů právem vítěze nemusejí zodpovídat NIKOMU. Co na tom, že toto "právo" pochází z doby kamenné...

Takže, co uděláte vážení občané? Přidáte se k těmto samozvaným "VYVOLENÝM?"

22 komentářů :

 1. Politika je jako let balónem, když začnete klesat, odhodíte ideál.

  OdpovědětSmazat
 2. ...nepřidáme,ale napícháme je na kůly !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Škoda dříví, kdo z něj pak má drhnout krev a ještě zahrabávat mrtvoly? K severnímu pólu s nimi, lední medvědi budou rádi, že mají co žrát.

   Smazat
 3. Takzvané "zločiny" komunismu jsou slaboučký čajíček proti tomu, jaká zvěrstva a v jakém rozsahu páchaly v téže době kapitalistické státy, zejména USA. Natož pak dnes - před terorem ze strany USA a zemí NATO (včetně ČR!!!) by si i Hitler připadal jako čučkař.

  OdpovědětSmazat
 4. Lidé, podepisujme odvolání zla z ČR:

  http://www.petice24.com/vyhotni_velvyslance_usa_pana_andrewa_schapira

  http://www.petice24.com/odvolat_hermanna

  http://www.petice24.com/bojkot_umlc

  Pokud se nám to podaří, bude v ČR dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petice je demokratický mechanismus. Můžeme očekávat, že dotyční budou respektovat demokratické mechanismy, když nerespektují demokracii jako takovou? Nemusím se Zemanem souhlasit, ale pokud jsem demokrat, měl bych respektovat vůli většiny. A to právě kavárna nedělá.

   Smazat
  2. Chtela jsem podepsat petici "odvolat Hermana" na petice24. Nevzalo mi to pro údajně vadný mail. Totéž u petice na podporu JUDr Samkové.
   Ivana

   Smazat
  3. Normálně to funguje. Zkontrolujte si prosím správnost zadání své e-mail adresy.

   Smazat
  4. Ale on měl být už předtím odvolán. Pro své skvělé úspěchy na ministerstvu. Jenže teď už to jaksi tak docela dobře nejde, že ?

   Smazat
 5. Jen neznalost může přinést problém .
  Vše je připraveno hochy za vodou.Není síly ve světě.Jen jedna síla existuje.Matky SS dodávají do všech válek po dobu 200 let své syny jež pokládají životy za mamon.Toto se musí změnit.A tím i může zvítězit Mír.

  OdpovědětSmazat
 6. Obyčejný američan už nesmí jen přihlížet ,musí se vzepřít mamonu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On se vzepře stejnou silou jako ty svojí řiť od počítače.

   Smazat
 7. Takže po Štětinovi - Plavcovi, vylezlo krycí jméno i na Jirku Bartošku - NARCIS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dale herman "zdenek" a kocab "misa"
   chef

   Smazat
 8. Myslím si, že by měla policie jednat rychle proti "elitám" a "vyvoleným"za rozvracení republiky,nerespektování zákonů,nabádání k trestné činnosti pokusů o svržení demokraticky zvoleného prezidenta.To je anarchie a to tu nemá co dělat. Když se tu těm vyvoleným nelíbí, je volný pohyb, mohou odjet do svého vysněného západu,nikdo je tu nedrží.Nás ať nechají v klidu, je to jen naše rozhodnutí. Nevím, jak by se venku asi léčil Bartoška.Tam by musel hodně zacvakat, tady mu bylo zdravotnictví dobré.A takových je víc.Ať jdou.

  OdpovědětSmazat
 9. Dnes jsem vyzval premiéra Sobotku,aby odvolal z
  funkce ministra kultury Daniela Hermana pro veřejné
  vyhlášení svého úmyslu zlikvidivat český stát a
  připojit k Německu.Jeho řeč jsemoznačil jako vlasti-
  zradu a také tím oddůvodnil svůj požadavek.Jak bude
  premiér reagovat nemám tušení.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ale Petře!, no nedělejte!
   Samosebou, že tušení máte. Co tušení!, to je sázka na jistotu.
   On totiž bude dělat to, co až dosud dělal vždy. Mrtvého brouka. Z toho stavu se probouzí se jen tehdy, když jde o jeho osobní koryto.

   Smazat
 10. to je otřesné!! svět je terorizován tzv. vyvolenými, v jejichž moci jsou ale masmédia, proto je podáván často zcela převrácený obraz této reality( viz ukrajina, viz jugoslávie)...pro mě je nejděsivější, že 15 tisíc lidí je schopno se nechat zmanipulovat a jako ovce často jistě v dobré víře se na výzvu české televize těchto dalších frašek vyvolených jde zúčastnit!!:-((

  OdpovědětSmazat
 11. Za záhadných okolností zemřel, či byl "zemřen" i bard Českého národa, NEVYVOLENÝ KAREL KRYL

  OdpovědětSmazat
 12. vyvoleni mužou terorizovat nevyvolenou většinu viz magistratni soudruzi co povoluji zastaveni dopravy plivani na auta a rozbijeni beztak poničeneho invetaře pořizeneho zdani nas všech otazkou je proč si vyvoleni a většinou finančně zajištěni vyvoleni nepronajmou stadion či louku kdy by se mohli nejen vibit ale i poblit otazkou zustava z jakeho dobroserstvi jim magistrat povoluje zastaveni dopravy a tim i šikanovani nezučastněnych stejně jako je otazka proč ti kteři řvou nejvic mluvi o demokracii zatim co jsou veřejni teroriste

  OdpovědětSmazat
 13. treba se u voleb zbavit vyvolenejch SPD

  OdpovědětSmazat
 14. Když už ta elita národa ze seznamů STB našla v sobě tu odvahu jít na Staromák, plazit se před šedivou Bradou a bojovat statečně za svobodu, měli oslavit také studenta Šmída, brutálně ubitého policií na Národní třídě.

  Student Šmíd položil život i za ně! Pro něho měli požadovat nejvyšší státní vyznamenání.

  Měli by se za svou krátkou paměť stydět. Nevděční bastardi.
  PB

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.