Reklama

středa 5. října 2016

Washington se rozhodl vymoci dluhy od Ukrajiny v naturáliích

5. 10. 2016    zdroj
Rossijskaja gazeta informovala, že MMF vyzval Ukrajinu, aby dala svolení k prodeji pozemků, což je uvedeno v novém memorandu o pokračování spolupráce s Kyjevem a což potvrdil také vedoucí mise MMF na Ukrajině Ron van Roden. Podle zástupce MMF bylo ve washingtonském sídle fondu vyjádřeno politování, že na Ukrajině nadále zůstává v platnosti moratorium na prodej půdy, které brání "využití pozemků jako zástavního majetku při poskytování úvěrů."


V publikaci je uvedeno, že "ještě jednou vyjádřit nepochopení" a ignorovat požadavky MMF se Kyjevu sotva podaří, i když, vzhledem k náladám ve společnosti, se ukrajinská vláda opět snaží rozhodnutí o prodeji pozemků odložit.

"Na splnění podmínek, které jsou uvedeny v dokumentu MMF, závisí poskytnutí dalších tranší, které jsou pro Kyjev naprosto nezbytné k udržení alespoň vnější finanční stability ukrajinské ekonomiky, připomínají noviny. Vlastní formulace fondu o "používání pozemků jako zástavního majetku" svědčí o tom, že Washington má vážný úmysl získat od Ukrajiny všechno, co do ní bylo vloženo a co jí bylo půjčeno, tím nejspolehlivějším způsobem - v naturáliích, to znamení prostřednictvím půdy. Protože to je v podstatě jediné cenné aktivum, které Ukrajině zůstává."

"Jsou zde ještě karpatské lesy, ale na ty již zaostřila Evropa, upozorňuje list. Povolení neomezeného vývozu kulatiny do EU bylo podmínkou Bruselu pro přidělení Kyjevu slíbeného úvěru na rozvoj ve výši 600 milionů eur. Ukrajinští ekologové a obyvatelé Karpat mohou hystericky tlouct hlavou o zeď při pohledu na hory, které jsou kvůli dravé těžbě dřeva oblezlé, a zdá se, že brzy jim nebudou patřit ani ty pahýly, které tam zůstaly v důsledku "spolupráce" s EU a MMF."

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

32 komentářů :

 1. Na obou stranách ty stejný svině!
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mylis sa , svine su iba na jednej strane , ze si budes mysliet ze na ruskej ? ale to sa seredne mylis!

   Smazat
  2. Vyrubou lesy a rozprodají půdu jako u nás po 89´ a zbyde jim kapitalistická holina a tunel.

   Smazat
  3. Tak a je to tady,veřejně.A už se z toho nedostanou ukrovci a jenom se jim bude točit hlava!Chudáci obyčejní lidě

   Smazat
  4. A kdy se začné rozprodávat území spojených států? Podle ukrajinského klíče posuzování dluhů jim (USA) už nepatří ani "výsostné území" v Plzni.

   Smazat
 2. Tak to je ta láska a pravda a evropská kultura, co mají zvítězit nad lží a nenávistí? To je hanba, být Evropanem, příslušníkem Západního civilizačního okruhu. jejdanánek, to je vostuda. Hovno pomoc - loupení a vraždění. To je náš export.

  OdpovědětSmazat
 3. Přiblblí chudáčci než začnete blábolit propagandistické nesmysly z cesty tak si napřed zjistěte, že MMF se nerovná USA. Je to organizace přidružená k OSN ve které mají poměrně velké hlasovací práva i sami Rusové.

  A to ani nemluvím o tom, že v roce 1998 Rusové rádi přijali úvěr 30 miliard dolarů na stabilizaci jejich kolabujícího finančního sektoru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neříkáte pravdu. Zatímco USA mají necelých 18% hlasů, Rusko má "poměrně velkých" 2,7%. Když se podíváte na hlasy Číny a Indie dohromady (více než 2 miliardy lidí a rozsáhlé hospodářství) 5,6%. Přitom samotné Německo má 5,9%. MMF se sice nerovná USA, ale USA v něm rozhodují. TnT

   Smazat
  2. ved o to slo ! rozd..at ukrainu a potom ,ked nebudu splacat zabrat zdroje. ved to robia po celom svete . Kto sa este divi , este treba rozdr..at dalsich 10 statov aby to bolo jasne . Niekomu to jasne nebude nikdy , a bude tu kazit vzduch ..

   Smazat
  3. Tleskám, teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouha vytažený z Obamovo černé fashingtonské díry opět usvědčen z internetového podvodnictví a lhářství. Estébáček dostal výprask, ale přijde si pro další, poctivě žít neumí.

   Smazat
  4. IMF je organizace financniho teroru. Vsude na svete. /OSN v mensi mire/. To je nesporne . Spolu s WTO ,Svetova organiza obchodu, dale WB, Svetova banka, a US treasury. Tech faktu je mnoho , ale staci zalezitost na priklad se znicenim Recka . Take v Chile spoluprace s Pinochetem a priprava prevratu demokratickeho presidenta. Tech zlocinu je strasne moc a stale pribyvaji, jak si tyto organizace hledaji nove obeti pro sve zlociny...Cokoliv predstiraji je propaganda a lez.

   Smazat
  5. Mmf neboli Imf vlastni Nathan Mayer Rothshild, a nekolik super bohacu Chazaru. Vse co se deje na svete je jejich prace.

   Smazat
 4. Prý to bude ještě velmi veselé. Na internetu neověřené zdroje tvrdí, že si jeden pán ukrojil z peněz MMF značnou část pro sebe a druhý pán nedostal nic a cítí se poškozený a chce také, ale to jsou jistě pomluvy a peníze byly využity demokraticky pro blaho ukrajinského lidu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozkradani a vyloupeni Ukrajiny je organizovano synem US viceprezidenta Bidena , primo na miste , ktery tam na vse dohlizi...ve spolupraci s mistnimi kolaboranty a jejich korporacemi..

   Smazat
 5. Zda me obvinite,ze jsem cerveny,nevadi,kazdy je nejaky,ale teze ze sociku o kapitalismu plati i dnes,ze je korystnicky,parazitni a co probiha dnes,ze je zahnivajici,nebo nejsou kolonie a zdroje na rabovani.Na dobrotu a humanitu,by kapitalismus zasel.

  OdpovědětSmazat
 6. no vidíte a je to tu a veřejně.MMF a vláda USA -konečně veřejně dokládá o co vlastně šlo a jde na ukrajině.Chvála bohu že to máme za sebou a bez boje ikdyž je to k pláči,ale lidskéj život je lidskej život.Pokud MMF a USA prohlásí toto, tak už je to dávno v běhu ,nebo hotovo.Ale dobráinformace je že globální prediktor odsunul problém Rusko na druhou pozici a na první pozici elitám v USA natrhne zadek protože mu kazí své plány.Něž se dostane k druhému problému zase uplyne doba a situace bude určitě jiná.Že je lidstvo úplně blbé se jeví, ale není to tak pud sebezáchovi je v nás hodně silný

  OdpovědětSmazat
 7. Je potřeba postavit rody Rockefellerů a Rofhschildů tvrdě proti sobě ,aby se nemohli nebo stratili možnost se domluvit a budeme se divit co se bude dít.Zatí se to Putimovi daří,ale nebít podpory globálního prediktora (zatím)je cesta dobrá.Nový světoví řád má perspektivu, ale ne v podobě myšlení USA elit.OSN se musí zbavit jednou provždy nadvlády USA,což se také děje,proto to řvaní z USA.Do těď byly v klidu a dělali si co chtěli ale ta doba jim skončila a to je dobře.Nový světoví řád-ne jedna vláda-alespolečenství všech států.Myšlenka v STAR-TREKU ikdyž někdy v uvozovkách.Hluboká budoucnost.Zatím máme co dělat se vypořádat s těma zrůdama jako jsou Rockefellerové,Rotchildové,Wardburgové a šlechtickéma rodama jako jsou Windsdorfové.Pokud je nesmetem z této země ,bude zde pořžád zle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslel jste klan Windsoru? Prave jmeno teto rodiny uchylnych psychopatu je Saxe-Coburg Gotha. Nemci kteri prijali jmeno Windsor bylo to to totiz prijatelnesi pro britsky lid. Odporne to zrudy

   Smazat
  2. Dřevo je nasáklý radioaktivitou,(a nejen dřevo) takže doufám, že to nebudeme dovážet.Blbý jsme na to dost.

   Smazat
 8. Proc se furt dohadujeme vždyť už to minimálně od druhé sv.valky jede pořád podle stejného scénáře: narušit politickou a hospodářskou stabilitu, zasít nešvary,dodat zbraně a pak zbidacenou zemi "za ochraňovat" výprodejem jejich vlastních surovin (včetně Poku jde právě o Ukrajinu,orne půdy),podniku,popripade památek či celych uzemi, a v zápětí přiběhnou charitativní a neziskové org.aby v při "pomoci" obrali místní i o to posledni...Copak vážně nevidíte,ze se děje dokola a dokola to same

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I u nás. Dovedu si živě představit presidentování uchrápaného poserplíny a nebo čubčího syna kotelníkova.

   Smazat
 9. a pokud to svolení UK dá, tak je ami jednoduše "mají"
  jestli ani tohle Poroš nevidí? rozparcelovat, vybrat a vystavit střelnice...ještě že se alespoň Krym zachránil...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nevidí ? samozřejmě vidí, ale je mu to šumák! chtěl bych vás vidět, kdybyste měl prochlastaný játra a pil tolik co on, také byste si asi říkal KDD, KDD, KDD (= každý den dobrý)

   Smazat
 10. a pokud to svolení UK dá, tak je ami jednoduše "mají"
  jestli ani tohle Poroš nevidí? rozparcelovat, vybrat a vystavit střelnice...ještě že se alespoň Krym zachránil...

  OdpovědětSmazat
 11. Doba je těhotná započetím druhého proti kapitalistického odboje. Ten první - komunistický dopadl neslavně, protože tak dopadnout musel - byl komunisty vynucený - nepřirozený. Teď je na řadě odboj demokratický - lidový - přirozený. Až to pochopíme, bude líp. Od nepřirozenosti k přirozenosti plnou parou vpřed!

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 13. Vše pokračuje podle nacvičeného scénáře, půjčit a pak jen žít z práce druhých, domácí obyvatelstvo chudne viz Řecko,...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vrcholem umění je platit dluhy za peníze, které jste ani nedostal.

   Smazat
 14. 9:11
  Pamatujte tak to je-Děkuji

  OdpovědětSmazat
 15. Porošenko chtěl Krym věnovat na voj. základnu SS

  OdpovědětSmazat
 16. Treba vymôcť dlhy USA tiež naturáliami, prevziať všetky štáty a pôdu a vyhnať ich ako zrobili s indiánmi do rezervácií, narobili ste si dlhy tak je na rade exekútor!!!

  OdpovědětSmazat
 17. V USA se napjatě očekává nějaká velká přírodní katastrofa. Podle někoho megazemětřesení, podle jiného erupce supervulkánu, totálně zamořený Tichý oceán (Fukushima) atd. Oko jejich elit se už dlouho rozhlíží po světě, kam se zdekovat. Ukrajina má tu smůlu, že si ji elity vybraly ke svému budoucímu působení. A protože 40 miliónů služených otroků nebude potřeba, je třeba ukrajinskou populaci značně zredukovat. A je třeba spěchat, dokud berou doláče, kterých lze natisknout jakékoliv množství.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.