Reklama

pondělí 17. října 2016

Zacharova okomentovala situaci s uzavřením účtů RT v Británii


17. 10. 2016   zdroj
Oficiální mluvčí ministerstva zahraničí Ruska Marija Zacharova okomentovala na své stránce na Facebooku informace o tom, že všechny účty televizního kanálu RT ve Velké Británii byly zablokovány. "Zdá se, že při svém odchodu z EU zanechal Londýn v Evropě všechny své závazky ohledně svobody projevu. Jak se říká, do nového života bez škodlivých návyků," napsala zástupkyně ministerstva zahraničí RF. 17. října oznámila v Twitteru šéfredaktorka televizního kanálu RT (v minulosti Russia Today) a mezinárodní informační agentury "Rusko dnes" Margarita Simoňjan, že účty televizní společnosti byly zcela zablokovány britskými bankami.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

9 komentářů :

 1. Když už ty informace ze "druhé strany" nemohou přebít, a to ani svou denní debilizační propagandou, tak je musí i se zdrojem zabít.
  Ministerstvo pravdy totiž podle nich leží v Londýně a Washingtonu. Kdepak, že v jakési Moskvě ...

  OdpovědětSmazat
 2. To je sloboda prejavu na Britský spôsob. Tomu kdo nehlasa našu Britsku imperialnu pravdu tomu treba zavriet hubu. Ovčania počuvajte iba nas, MY Vám vymydlíme mozgy a Vy ste povinní zbaštit to čo Vám povieme o Iraku že tam su zbrane hromadného ničenia a my vybombardujeme s USA i NATO Irak. Kaddafi sa nám Britom nehodi a tak ho proste zavraždíme.Z Assada urobíme diktatora a tak spolu s USA vytvoríme ditko IS a vpustíme ho do Syrie kde vraždí,zabija a urezava hlavy a my Vás Briti a USA presvedčíme že su to umiernení urezavači hlav ktorých je treba podporovat. Vy nám Britom neveríte? Tak Vám proste zavrieme hubu alebo Vas humanitarne vybombardujeme,zmasakrujeme ,povražíme. To sme my Briti a USA,absolutní svetoví zabijaci vo svete . Verte nám že to myslíme s Vami dobre. Russia T. Vám klame a proste ju musíme odpalit v zaujme Euroatlantickych zabiajcko- vražednych hodnôt a basta. Je niekto proti ? Tak ho humanitárne zabijeme,zbombardujeme ,vyvraždíme ako Srbov, Irak. Lybiu, Syriu,Afghanistan. Je to jasné ?!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:10 Je to jasné. Hlavně při tom musíme neustále zdůrazňovat, že my jsme tím vzorem svobody, demokracie a ochrany lidských práv. Pro kolonie pak máme speciální dodatek, že bojujeme pravdou a láskou proti lži a nenávisti. Tam je pořád dost debilů, kteří tomu sice ani sami neuvěří, ale rozhodně to budou opakovat.

   Smazat
 3. Lžou, kradou a vražděj.
  Západ, to je jeden velkej hnus!

  OdpovědětSmazat
 4. Tak jsem se podíval, jak to je s vlastnictvím banky, kde RT mělo účty a zjistil jsem, že NatWest vlastní Royal bank of Scotland group, tu zase UK financial investement a tu zase britská vláda. Takže se nejdedná o soukromou banku ve vlastním slova smyslu.

  OdpovědětSmazat
 5. Západ už je na tom zoufale, když už porušuje svoje, do světa hlásané, principy o svobodě slova, což byla jedna z hlavních, západem prosazovaných principů za studené války s neustálým poukazováním na socialistické státy, kde svoboda slova jako že nebyla. Teď západu došly argumenty. Většina lidí si ověřuje informace a pustí si RT - Rusko dnes - a zjistí kde všude západ lže. A západ v čele s USA lže už ve všem, hlavně v tom jak nepodporuje Islamský stát, jak jeho humanitární bomby nezabíjejí nevinné lidi, nepadají na nemocnice, západní poradci nejsou a nepomáhají teroristům v Sýrii a jinde ve světě, jak imigranty neposílá a neorganizuje USA do Evropy, jak západ nepřipravuje útok na Rusko, jak západ neinvestoval do rozložení Ukrajiny pět miliard dolarů, jak demonstranti z povolání na Majdanu nebyli vycvičení na základnách NATO, jak na Majdanu nestříleli odstřelovači vyzbrojení a vycvičení Spojenými státy, jak NATO nebombardovalo Jugoslávii, Irák, Libyi, Afganistán. Jinými slovy všechno zlo provádí na světě Rusko. V takové situaci stanici Rusko dnes stačí říkat jenom holou pravdu a má vyhráno. A že má vyhráno dokazuje reakce Velké Británie, které když došli argumenty tak použili to co dříve kritizovali a říkali, že u nich nikdy, ale opravdu nikdy k tomu nedojde, protože oni vždy ctí demokracii a tedy i názor protivníka. Tak to už dnes není pravda a jedna z dalších masek demokratického západu byla odkryta.

  OdpovědětSmazat
 6. Vždyť Britem byl i řezník IS,excelentní specialista na hlavičky...

  OdpovědětSmazat
 7. Britové brzy neuvěřitelně zbohatnou, protože znárodněj majetek těm zbohatlým Rusům (s trvalým pobytem v Británii), kteří neprokáží "čistotu" liber, za který si ho pořídili :-) Good luck, přátelé. Hlavně že nedopadnete jako Berezovský, který se svého času zcela sám uškrtil ručníkem ve vaně ve své nemovitosti.

  OdpovědětSmazat
 8. Jen si vrany klovejte oci mne nevyklovete ,rekla Marenka do snopu kdyz ji statny mladik ze zadu obstastnoval .Oci nam jiz nevyklovete ja na priklad uzivam RT na internetu ,je lepsi nezli na TV mohu si vybrat zpetne co mne uteklo a pod. Takze dnes kdy ma kazdy computer politika zaviranni ust diky onomu tlustemu valachovi co zakazoval vstup Trumpa do Britanie a nyni je ministr zahranici svoboda slova neumre.Je zajimave ze v Anglii se vzdy najdou idioti (a vzdy vetsi a vetsi)kteri vynikaji velikou blbosti a ridi tuto zemi .Farange asi mel duvod odejit z politiky ,takoveto hovado otlemene blondate asi neni ten spravny partner pro neho ,velice chytreho cloveka

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.