Reklama

.

.

úterý 4. října 2016

Zacharova řekla, co by bylo v případě přímé agrese USA proti Damašku

4. 10. 2016      zdroj
Oficiální zástupkyně ministerstva zahraničí RF Marija Zacharova v programu "Právo to vědět!" na TV Centr hovořila o tom, co by se stalo v Sýrii a v celém regionu v případě přímé americké agrese proti oficiálnímu Damašku a syrské armádě.

Podle Marii Zacharovoj se odstoupení Washingtonu od dohod, uzavřených s ruskou stranou ohledně Sýrie, stane "zelenou" pro teroristy a přímá agrese "by vedla k hrozným tektonickým zlomům" na Blízkém východě.

"Změna režimu nebo úder na režim povedou k tomu, že nastane nejen mocenské vakuum, politické vakuum, ale okamžitě se zaplní "úmírněnými"- ale ve skutečnosti žádnými umírněnými, ale teroristy všeho druhu, s nimiž nebude možné cokoliv udělat", konstatovala zástupkyně ministerstva zahraničí RF.

Dodala také, že situace se dále zhorší a půjde podle iráckého scénáře, kdy se irácká armáda stala základem DAEŠ (skupina zakázána v Rusku).

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

15 komentářů :

 1. Maria Zacharova jako vždy a za všech okolností velmi dobře. Я тебе верю!

  OdpovědětVymazat
 2. No jo no, to ví asi každý a určitě i amíci. Tak proč do toho šlapou? Jdou opravdu proti Rusku? Respektive: Je Rusko prvním cílem USA, nebo jen mediálně-zastíracím cílem? Kdopak asi USA nejvíc sere? Kdo je jejich největším konkurentem? Ekonomickou hrozbou? Rusko? V dohledné době nikoli. Čína? Je pěkné mít dluhopisy, ale co si počne, když ztratí hodnotu? Že by nám zbyla EU? Bingo!!! Všechno, když odmyslíte mediální tlachy, co USA konají, poškozuje EU - ekonomicky, socíálně, bezpečnostně, politicky. EU je cílem USA. Ideálem pro ně by blyo, kdyby se EU pomlátila s Ruskem, ale kolaps EU a nutnost jejího zadlužení při její obnově = prospěch ekonomiky USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro mně by bylo ideálem, kdyby jim tam trochu pšouknul ten kopeček. Nebo o málo víc, než trochu. Ať ukážou, jací jsou pindosi borci, až jim to tam budou spoluobčané rabovat.

   Vymazat
  2. Jediné o co se USA svojí zkurvenou politikou snaží je hospodářsky, vojensky a politicky zlikvidovat celou Evropu, nejen Evropskou unii. Úplně idealní stav by pro USA bylo kdyby EU válčila s Ruskem, samozřejmě na úzení Evropy. Došlo by tak ke zničení veškeré infrastrukrury, zčasti i průmyslu a zemědělství a ony slavné USA by potom přispěchaly na pomoc se vším co by bylo potřeba. No a zase by bylo na 50 a více let co rozkrádat. Jenže to se přepočítali. Lidé, ale nejen oni, již i politici v Evropě i v Rusku již pochopili o co USA jde a pokud, nedej bože, by k jakémukoliv konfliktu došlo, tak první salva atomovek by šla do USA no a v ten moment, kdyby jim to tam na více místech bouchlo, by bylo po válce. Bylo by to tak jak řekl kdosi z politiků, již nevím kdo, že válka by trvala pouze 30 minut (než by doletěly rakety z Ruska do USA) a bylo by po všem. Konečně by ti zmetci dostali to o co si již celých 200 let koledují.

   Vymazat
  3. Hm, sme v EU už tak zadlžení, že ďalšie dlhy by boli "nerentabilné" aj pre USA...Ďalšieho dlžníka.

   Vymazat
 3. EU je pouhý mopslík, který nemá nato se vůbec proti fašistům postavi.Jedině RF má nato aby Natu a fašounům natrhlo kachle.Fašisti se bez ruské pomoci už nemůžou ani pořádně dostat do kosmu.Co mnělo znamenat to harašení těch starých pleček, kterým se srali po naších, už tak dodrbaných dálnicích ,tak taky nevím.Pár tupounů narafičených jim bylo mávat. Rád bych je viděl volně se mávat kolem cest. myslím.že i nato brzo dojde až se lidé proberou a zjistí co se kolem děje. Zjistí, že konzum není k životu všechno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jenomže američtí fašouni přepadnou Rusko Z území EU a Rusko natrhne americkým fašounům kachle NA území EU, a o to kráčí. Které území bude zničeno a v chaosu ? Území EU !!!

   Vymazat
 4. najprv treba tych zmrdov vykopat z Europy. A nech si zoberu to svinstvo co sem natahali domov a vsetkych tych eurozmrdov tiez ale hermetizovanych v igelitovych vreciach. A potom to iste urobit na celom strednom vychode.
  A potom rozmrdat celu tu Europsku zlataninu a postavit ju na novom zaklade! Ziadny Brusel-nech sa schadzaju len narodne vlady na vzajomnych jednaniach a len s mandatom parlamentov.
  Kym tie SS hovada nebudu na svojom ostrove nebude pokoja!Uplne ich politicky a hospodarsky izolovat a sankciovat ked odmietnu ponukane dohody.Ak budu chciet v buducnosti obchodovat s Europou tak za rovnocennych podmenok.
  Oni a ti nasi starokontinentalni zmrdi doviedli svojimi picovinami svet do pozicie v akej sa nachadza. Tych nasich Europskych nahadzat do 55 stupnov C teplej vody a vytiahnut ich az ked podochnu!Potom ten odpad civilizacie vyuzit na pohnojenie neurodnych oblasti aby tam mohli kozomrdi pestovat plodiny a zit. A problem imigracie je vyrieseny!Ale zacat treba Usakmi...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skvěle napsané bratře slovane!

   Vymazat
  2. Velice dobře zhodnocené, není co dodat. Díky

   Vymazat
 5. rusko moc dobre vi proc tu tahaj migranty dalsi kanonenfutr na vychodmi frontu usa svine budou valcit do posledniho evropana a migranta stejne jim to nepomuze protoze rusko se bude muset branit presile jadernyma zbranema my cesi by jsme to urcite nerozchodily par bomb schyta tradicni nepritel nemecko a my se svezem s nima a urcite je neco namirene na temelin

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvrdím to pořád dokola EU bez Ruska nemá šanci. Věděla to i Merkelová, když se kamarádila s Putinem. Proto ji Amíci odposlouchávali a proto jde do kelu.

   Vymazat
  2. Jak říkával můj fotr "Situace je vážná,Němci jsou v Berlíně.."Ale ono je to ještě horší:"V Berlíně jsou mohamedáni a nejen tam,ale už co nevidět budou v celé Evropě....Hrdý Albion i sladká Francie jsou zcela ztraceny,Holandsko a Itálie bude co nevidět a debilní přežrané Německo a Belgie dělá ze sebe evropskou bránu do pekel"i pro nás na Východě....
   Pro nás bych to shrnul asi takto:"Naději ještě máme,leč musíme velmi zapracovat a hlavně si uvědomit co chceme.Řečí idiotů,jako píča Šiklová o tom,že "se bude raději mýlit s Obamou,než mít pravdu s Putinem" musíme odvrhnou a řídit se vlastními zájmy a rozumem".
   Musíme urychleně hledat smysluplné řešení,situace si to vyžaduje...

   Nynější stav bych charakterizoval takto:"optimisti se učí zvládat angličtinu,pesimisté Korán a realisté AK.."!!!

   Vymazat
  3. Ihned po II.sv. valce si USA zacalo podryvat svoje vlastni vydobytky. Valky teror,okupace, invaze, vrazdy statniku, prevraty nebraly koncu. Pohrdli mirovym souzitim ve prospech z masakru a nasili. Antikomunismus byl pak velkym hrebem do rakve kdyz se hnali do Vietnamu porazit ty vesnicany. Pak prisly na rady korporace a zacali nicit mexickej zaliv a Aljasku a pachat vsude na svete ohromne skody. Ozebracovali a vrazdili. Casto prostrednictvim sluhu a dnes teroristu . Znovu se ukazalo jak je proradna a uskocna Merkel. Nedavno prohlasila, budeme vest diskuze o problemech /s okupaci islamistu, kterych ale nejdrive dovezla do Evropy okolo 3 milionu od r.1993/./. Jenze v demokracii se nejdrive diskutuje v celem narode o problemech, pak se hlasuje a potom se prikroci k reseni. Nikoliv naopak, Ale toho komunisticka aktivistka neni schopna...
   Vysledek je sebevrazda Evropy SOUCITEM. A ve prospech rasistu a islamskych fanatiku ze vsech koutu sveta,, kteri nenavidi /na to jedine se muzeme dnes spolehnout/ vse evropske.

   Vymazat