Reklama

čtvrtek 27. října 2016

Ze zvědavosti jsem přetrpěl Jana Krause na Primě

27. 10. 2016
Že by to sestříhali? Kromě obvyklé Krausovy arogance pořad nabídl jen křečovitý pokus o humor a nudu k uzívání. Úvod s nástupem výkvětu místní inteligence a jejich vtipy: "mentál, který neudělil metál, ha, ha, ha" nijak nepřekvapil. Známé ksichty zoufalců věřících že ohromí veřejnost. Jen paní Třeštíková mě tam překvapila. Mezi těmito zjevy bych jí nehledal. Zřejmě sama cítí, že tam patří.
Včera jsem na ČRo2 slyšel úvahu nějakého novináře. Byl nespokojen, že bojovníci proti prezidentovi jsou uzavřenou společností. Navrhoval, aby vyšli mezi lidi a přesvědčovali je, třeba v hospodách. Zajímavý nápad, doporučuji výstroj pro hráče amerického fotbalu.
Ivan David

74 komentářů :

 1. ja bych se na ty vlastizradce nedival jo at jdou mezi lidi do hospod dostanou do tech drsek nakopano

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Řekl bych – jen tak dál, chlapci! Ještě 2 – 3 takovéhle „šou“ a Zeman zvítězí už v prvním kole. Rozdílem třídy.

   Smazat
  2. ale ze je to fesak?

   Smazat
  3. Jde o uzavřenou židovskou partu! Pamatujte si to!!!

   Smazat
  4. ANO! Ať zkusí jako pan prezident objíždět města krajů a vezmou si i šapitó, jako jezdil pan prezident jestli budou mít tak zaplněná náměstí. Já to sice neviděl, já vždy v televizi viděl víceméně tu dva, tu čtyři tu dokonce šest červených kartářů. Dav byl vždy brán ze země, nikdy si kameraman ČT nestoupl alespoň na kašnu aby bylo vidět, kolik je tam vlastně lidí. Tak, že podle těchto informací televize, které jsem viděl, by tu odpůrci prezidentaměli mít na těch náměstích tu dva, tu čtyři, tu šest podporovatelů. Nevím, kolik kartářů dnes na náměstí v Praze přijde, ale oni tam budou mluvit za sebe a ne za náš oslavující stát! Jo a za ty kartáře na těch náměstích co jimi mávali na pana prezidenta. M.Radikowski

   Smazat
  5. U příležitosti odvysílání tohoto pořadu pan Kraus řekl: Televize je naše! Mohl by někdo zjistit, koho tím myslel? Již dávno sice víme, čí je ČT ale to už i Prima je jejich? Chtěl bych slyšet i názor Primy na tento ,,bonmot". Jinak se podívejte ihned na lištu ČT. Slavíme Bradyho a taky státní svátek.

   Smazat
  6. 8:33 - to by mě taky zajímalo. Možná je kraus akcionářem tv prima? Fakt je, že když ruml spal ve spacáku v čt, tak trautenberk řekl, že čt je toho, kdo v ní pracuje. I multikulti squoteři v Praze si myslí, že dům, který si obsadí, je jejich a je jim jedno, kdo ho skutečně zaplatil a vlastní ho. Oni se také nenechají vyhodit nějakým lidem, když za nimi stojí pátá kolona, která třímá v pazourech moc.

   Smazat
  7. Tolik dementů a tolik moudra pohromadě se jen tak nevidí. A ty oduševnělé výlevy, třeba Rumla. Sraz zvláštní školy. Věřím, že kdyby třeba Šiklová vystrčila zadek a prdla si, tak sklidí neskutečné ovace. Tady opravdu přestává fungovat normální rozum.

   Smazat
  8. "výkvětu místní inteligence"? Já tam viděl jen samé umělce a Vencovo kámoše od piva. Jde jen a jen o národní stát. Vše ostatní je balast k odvedení pozornosti. Je dobře že se zaprodanci ( kolaboranti = vlastizrádci ) odkopali předčasně a ukazují celou svou síť. Tož ať příjdou pobejt k nám do hospody. Venkov, tedy vše za hranicemi velkého města tímhle počinem zřejmě ztrtili. Kam se na tuhle propagandu hrabou komouši. Otec ideolog Goebbels by zpíval ódy. Jen je to tak nějak prvoplánově průhledné. Horáček, Halík, Škromach, neb nějaký američan jako na Ukrajině? NIKDY!!!

   Smazat
 2. KE KAUZE BRADY,...ŽÁDNÝ ARGUMENT,KECY,KECY,KECY,...TA PARTA,CO SI PŘIŠLA NA ZEMANA PLIVNOUT,JE ALE STÁLE STEJNÁ,...JEŠTĚ MĚLI PODEPSAT ANTICHARTU,...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však plivali i na nás. Podle Kocába nám chtějí rovnat páteř, podle Macháčka nás mají přesvědčit abychom nevolili M. Zemana, podle jedné slepice, nás mají překokodákat a přehlušit tou jejich obrovskou slušností naši malost a trapnost. Prostě nás mají rádi a záleží jim na nás.

   Smazat
  2. 22:21 To je přesně podle "pravda je lež a lež je pravda".
   Jak je vůbec možné, že si kraus udělá z pořadu jednostrannou politickou agitku a TV mu to klidně odvysílá, aniž by dala prostor opozičním postojům?

   Smazat
  3. Třeštíková nikoho nepřekvapí, je to známá a zasloužilá petentka. Navíc je matkou pluku tzv Pražské Letné, tam by nějakého exota, který by se nezařadil, vyobcovali.

   Smazat
  4. Třeštíková byla pár dní ministriní kultury, ale protože po ní "oni" "něco chtěli", což bylo i pro ni přes čáru (asi tzv. církevní restituce), tak z funkce odešla. To ji ctí. Ale jinak souhlas - notorická petentka z pražské lumpenkavárny.

   Smazat
  5. Co chcete po Böhmovce...
   8:07 to nazval přesně. A pamatujte,
   tohle spiknutí nedopadne dobře.

   Smazat
 3. To je mi ale demokracie. Když má někdo jiný názor a řekne ho veřejně, hned je tady označován za vlastizrádce.
  Myslím, že poslední dobou by v mnoha hospodách dostal spíš panáka než nakopáno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prokazatelně lživé obvinění není "jiný názor", na to můžete mít jiný názor, to je všechno co proti tomu můžete dělat.

   Smazat
  2. Havlofašizoidní zmršená rasozrádná svoloč nemá "názor", ale papouškuje sajrajt vyfabrykovanej rojtrsama a jiným židoxindlem, kurvícím už 1300 let ducha naší rasy a nyní už i její genetickou podstatu! Na tyhle kurvy je každej plyn drahej! Bejt po mým - tedy vzít to v Jůropě já do pazour, tak Bardy nebo jak se ten vobřezanej zkurvysyn jmenuje táhne ještě dneska do krematoria z celou svou zkurvenou famílijej (včetně toho Heřmana zasranýho, maránskýho) jen za ty lži a šoapohádky o plynu co šíří do úteru i na papíře! Ještě rád by si nějaký skutečně účinný (na rozdíl od insekticidu Cyklon B) koupil, ale nedal bych pod sto tisíc dolarů za kubickej centimetr! Na to by se nesložila celá jeho zkurvená pejzatá obec - páč by jim tenhle vopelichanej za to nestál! :))) Takže krypl židáckej by byl zpopelněnej halt bez uspání ... co s nima jinak?

   Smazat
  3. Prostě a jednoduše. Vlastizrádci hlásají vlastizrádné názory. Současná demokracie umožňuje a podporuje jejich hlásání. U nás v hospodě by žádný hlasitější vlastizrádce panáka nedostal. Pokud by dostal pouze jeden kopanec do zadnice, po kterém by vyplachtil z hospody, mohl by mluvit o štěstí.

   Smazat
  4. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mohli-bychom-byt-jednou-ze-spolkovych-zemi-Nemecka-Daniel-Herman-novinar-a-clovek-od-Havla-besedovali-o-skvelych-vztazich-se-kterymi-ani-ruska-propaganda-nic-nezmuze-459898
   a dat nasi zemi africkym migrantum stavet usa radar potom i zakladny skakat jak eu piska stvat proti rusku tak jestli to neni vlastizrada

   Smazat
  5. Kde žiješ mimo´nský hnˇupe 21,55

   Smazat
 4. Velmi "zajímavou" tezi přednesl neúspěšný Radar Klvaňa, a to, že "neumíme funkci prezidenta. Prý byli pouze dva dobří - TGM a Havel. A to je málo, tak bysme to měli zrušit, když to neumíme..."
  Tahle parta "notorických petentů" a "intelektových velikánů" pouze dokázala pravdivost Masarykova výroku:
  "Demokracii už máme, teď ještě ty demokraty!!!"

  OdpovědětSmazat
 5. Velmi "zajímavou" tezi přednesl neúspěšný Radar Klvaňa, a to, že "neumíme funkci prezidenta. Prý byli pouze dva dobří - TGM a Havel. A to je málo, tak bysme to měli zrušit, když to neumíme..."
  Tahle parta "notorických petentů" a "intelektových velikánů" pouze dokázala pravdivost Masarykova výroku:
  "Demokracii už máme, teď ještě ty demokraty!!!"

  OdpovědětSmazat
 6. Ať si blbečci blábolí co chtějí. Vždyť nikde není napsáno, že Brady měl vyznamenání dostat a ani to, že byl na nějakém seznamu. Píší to sami novináři "... Prezident údajně Bradyho vyškrtl ze seznamu poté, co se ministr kultury Daniel Herman sešel v Praze s dalajlámou..." Ani kancléř Mynář nic nepotvrdil, pouze napsal, že prezident Zeman návrh zváží a to ještě neznamená, že ho schválil.

  http://zpravy.aktualne.cz/domaci/byvala-prvni-dama-i-zastupci-cirkve-podivejte-se-kdo-v-patek/r~b712a4609aae11e6b635002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0

  OdpovědětSmazat
 7. Kraus a jeho ,,SHOW" to je ubohost na druhou!

  OdpovědětSmazat
 8. Neuvěřitelný škvár,dost trapného Krauseho,jediné,co mně zaujalo,že diváci vstávali a tleskali na povel.Jak soudruzi na sjezdu.To měl být ten start majdanu?Zeman se už třese,trapáci.Ten model je pořád stejný,splašíme popíky,ti přilákají diváky a pak do toho vrazíme politiku.Fajn,ale už se tolikrát ukázalo,že to nefunguje.Ale pořád to ta havloidní partička dělá.

  OdpovědětSmazat
 9. Kraus u mně skončil - prodejnej kašpar

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kraus u mně skončil už asi před třemi lety - trapná egoistická nula.

   Smazat
  2. U mňa už za sociku. Je to prasa.

   Smazat
  3. Kraus u mně ani nezačal- ta jeho takzvaná tolkšou je trapárna a ubohost nad ubohostí.Ale je to můj názor a kdo si chce najít takový druh zábavy ať ho konzumuje.

   Smazat
  4. Podíejte se na ten nebetyčný rozdíl meyi show Krasue a Všechnopárty Šípa. Šíp s milým humnorem, dělá si srandičky i ze sebe, ze svých hostů málokdy, nikdy neponižuje, je laskavý. No a Kraus - pravý opak a ještě z opičí lásky tam vnucuje svého syna, trapného pazpěváka. Nepotiskus, egoismus, rodinkaření, "televize je moje" - nabubřelost. Lidé jako Kraus ztratili sebereflexi a nedivil bych se, kdyby špatně skončil. Hulvátství a povyšování se nezapomíná!

   Smazat
 10. Pilip mi prdel Unie svobody vysloužilých vnitráků Fendrycha a Rumla.27. října 2016 22:10

  Na společné fotografii havloidních fašistů v uniformách Wehrmachtu a pobaltských jednotek SS, kterým se ve spacáku nacistického předvoje majdanského Kchárla Schwarzenberga nepodařilo převzít vysílání TV Prima mi chyběl ministr války Stropnický a ministr propagandy Chovanec. Zastupující říšský protektor Schapiro se spolu s protektorátním premiérem Sobotkou báli přijít kvůli Gabčíkovi s Kubišem.

  OdpovědětSmazat
 11. Herman se dozvěděl. že Brady vyznamenán nebude. - Nádherná parodie z filmu Pád Třetí říše. Jako třešnička na dortu jsou tam Evropské pornoty Jakuba Jandy.
  https://www.youtube.com/watch?v=snZ5dyJySc0&feature=youtu.be

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak to je bomba, to se musí rozeslat. Říkal jsem si, že Češi mají jednu dobrou vlastnost, a to je ta, že jsou Švejci. Mám za to, že se Švejci odvděčí i poskokovi Chovancovi za jeho Ministerstvo pravdy.

   Smazat
 12. Děkujeme všem odvážlivcům, že měli žaludek strčit hlavu do smradlavé žumpy a sdělit nám svoje dojmy.

  OdpovědětSmazat
 13. Krause jsem neviděl, protože ho už delší dobu špatně snáším.

  Jenom mi vrtá hlavou, proč si příslušníci toho tupého stáda nepoloží otázku:
  Za co by měl vlastně J.Brady dostat metál?

  Napadají mě pouze odpovědi, které jsou samy otázkami:

  Za to, že byl v koncentráku, jako asi 6 milionů dalších chudáků?
  Za to, že přežil?
  Za to, že se narodil jako žid?
  Za to, že mu vyhynula rodina?
  Za to, že Hermanův strýc z druhého kolena?
  Za to, že si pro metál přijel?
  Že má kanadské občanství?
  Že má klempířskou firmu?
  Že přednáší o holokaustu?
  Že je hodně starý?
  Že by mu to udělalo radost?

  Mohl by se alespoň jeden člověk z toho tupého stáda, (kteří se bezpochyby cítí být významnými intelektuály), zamyslet a odpovědět na otázku:

  Za co že by měl vlastně ten človíček, kterého až do teď nikdo neznal, dostat metál?
  PB

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak!Co tak význačného provedl tento drzý dědek pro Československo nebo ČR!Kulové velké hovno!UŽ MĚ S TÍM DĚDKEM SEROU!Přítel mojí rodiny lékař byl vězněm v Uranových dolech,kde pomáhal jako lékař svým postiženým spoluvězňům,tam také vybádal výrobu léku Wobenzym,po roce 1990 byl místopředsedu Konfederace politických vězňů!A co ten šašek z kanady a ten jeho rovněž obřezaný pastrýc Herman,co ti udělali pro ČR?plodí oba jenom ZLO a konají vlastizradu!HNUS na entou!

   zločas

   Smazat
  2. PAne PB -ano, je to třeba národu říci. Nejlépe v televizi v rámci vyváženosti názorů- a co myslíte- pustí Vás tam a odvysílají to? Nebo kohokoliv jiného s takovým názorem?Mám už čím dál větší přesvědčení, že změna ke správnému už bez násilí nebude možná.Že to s nimi po dobrém nepůjde.

   Smazat
  3. ODPOVĚDI NA TVOJE OTÁZKY
   Anonymní 27. října 2016 22:29

   -Za to, že byl v koncentráku, jako asi
   6 milionů dalších chudáků?
   Od. nebyl jediný kdo byl v koncentráku
   -Za to, že přežil?
   Od. nebyl jediný kdo přežil koncentrák
   -Za to, že se narodil jako žid?
   Od. není to jediný žid na světě
   -Za to, že mu vyhynula rodina?
   Od. není sám komu byla vyvražděna rodina
   -Za to, že Hermanův strýc z druhého
   kolena?
   Od. to není žádný strýc, je to úplně
   cizí člověk, jediné společné mají že
   jsou židé
   -Za to, že si pro metál přijel?
   Od. není jisté, že přijel pro metál, ale
   jestli ano a bez potvrzení tak je to
   ubohost
   -Že má kanadské občanství?
   Od. v Kanadě žije x milonů lidí a z toho
   je mnoho židů, tak proč zrovna on
   -Že má klempířskou firmu?
   Od. je otázkou co to je za dílnu,
   klempířů je i u nás dost
   -Že přednáší o holokaustu?
   Od. o holokaustu dnes přednáší kdejaký
   trouba
   -Že je hodně starý?
   Od. starých lidí máme i u nás dost, proč
   si je zvát z Kanady
   -Že by mu to udělalo radost?
   Od. radost by to udělalo i leckterému
   našemu odbojáři, nebo člověku, který
   přežil koncentrák

   Smazat
 14. Je mě líto pana Bradyho,je o něco starší jak já.Živil se jako instalatér a o tom co zažil přednáší.Dle mého názoru se nechal jako senior zneužít a nevěděl a možná dosud neví ,že naletěl jako u nás senioři kteří kupují hrnce a vysavače za 50 00 kč.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeho další činy ukazují, že není potřeba si ho vážit. Je to krysa...

   Smazat
  2. Rozhodně bych si netroufl tvrdit, že pan Brady byl zneužit.

   Ale nechme ho být, on je v celé té kauze až na posledním místě v pořadí důležitosti.

   Smazat
  3. kdo ho zneuzival ,vy mate informace? Snad Vondra minister? To by jeste schazelo

   Smazat
  4. On i homosexuální Herman má prý sadistické sklony. To asi bude ono.

   Smazat
 15. No podle kvikotu je vidět, že pan Kraus dělá svou práci velmi dobře...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Práci? Jako rozeštvávat lid nejen této země v žoldu nosatých smradlavých (jak dokládá přesvědčivě i generál G. Patton) chcípáků ke kterým asi oba tři s tím zkurvysynem Bradlem patřítě, ty hovado bez předkožky? A já dřív naivně věřil že jeho práce je zvyšovat sledovanost televize prostoduchou zábavou ...

   Smazat
  2. Tady si ty mizerná vopejzelá filcko z chazarský lejnolíhně odpadlá přečti něco o svých smrdutých filconoších! - http://www.narodnisjednoceni.cz/knihovna/Varovani_generala_Pattona.pdf

   Smazat
  3. Xindl jako vy je třeba zpopelnit! Ale bez plynu, toho je na takovou xenofilní hnilobu škoda! Pěkně na testy vás nahnat! Na jadernou střelnici ...

   Smazat
  4. No podle tvého příspěvku, milý blbe je jasné, že jsi dement. S tím se musíš smířit.

   Smazat
  5. Ale pan kolega 22:37 má plnou pravdu, netřeba se rozčilovat.
   Úkolem Krause je manipulovat a lhát, k tomu je jeho program určen, za to je placen. Vzhledem k tomu, že má patrně slušnou sledovanost, dělá svou práci opravdu dobře. Je třeba věci vidět objektivně.
   Heriot.

   Smazat
 16. Nejlépe jít do vesnických hospod.Ani výstroj hráče
  amerického fotbalu nepomůže.Jenže oni to vědí a
  proto nikam nepůjdou.Jejich statečnost jim nedovolí
  jít mez lidi.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zaracha, to je pro ně taky dobrý trest, jelikož se tak moc rádi předvádějí.

   Smazat
 17. Je mě líto pana Bradyho,je o něco starší jak já.Živil se jako instalatér a o tom co zažil přednáší.Dle mého názoru se nechal jako senior zneužít a nevěděl a možná dosud neví ,že naletěl jako u nás senioři kteří kupují hrnce a vysavače za 50 00 kč.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu,je mi ho také líto,někomu posloužil,někdo ho zneužil a ti co to udělali a ti co se na tom přiživují,stojí za míň než za ten toaletní papír,který kdysi někdy scházel. Nestojí ani za to Rudé právo,kterým jsme si místo toho utírali zadek.Václav

   Smazat
  2. Tak ještě jednou: Jeho další činy ukazují, že není potřeba si ho vážit. Je to krysa...

   Smazat
 18. Už za ty lži a šoabajky na kterejch zbohat by tý svini židácký měli zaživa vyříznout jazyk a použít jako návnadu pro ryby!

  OdpovědětSmazat
 19. giganti,co se navždy zapíší do dějin ČR,zejména trapáci,jako je pasáček krav Ruml,Kocáb,Svěrák,hurvajs z Dolní Lozi a celá pražská opilecká kavárna,nerespektují volbu prezidenta a když Zeman opět vyhraje,což lze celkem bezpečně předpokládat,tak budou řvát,řvát,řvát,...že Zemana nechtějí,ale to je jediné,co s tím mohou dělat, tudíž nic.

  OdpovědětSmazat
 20. Volanim po svrzeni prezidenta se ti šmejdi dopustili VLASTIZRADY.

  Nekdo spravne predpovidal na 28.10. MAJDAN - nechame si to libit ?

  Oslavy LŽIDA Bradyho byly dnes nechutné (že prý se zasazoval o svobodu tisku po roce 1989? Naopak, pochybovat o jeho lžích by bylo trestné hůř než za té předchozí totality...), ale tohle už fakt v pražské žumpenkavárně přehnali...!

  OdpovědětSmazat
 21. Chazarská pražská havlérka na pokyn US-embasády českému prezidentovi hrozí holokoustním Brady klackem, nic silnějšího už nevymyslí. Havloidi mávají s tím "čuri-muri-fuk" z klobouku vytaženým Brady holo-klackem ovšem tak idiotsky, že se ve finále tím klackem bací do vlastních šábesdeklů, až jim pejzy spadnou do šouletu. Chazarská havlérka je primitivní banda, je řízena USraelskou embasádou, Zeman je v ranku globálního řízení, které je v úrovni způsobů řízení mnoho pater nad USraelem. Uvidíme jakou kartu havlérka obdrží do její špinavé fašistické hry, tu kartu obdrží se zpožděním bezstrukturního řízení, ale obdrží jí ji určitě. Chazarská tupá havlérka nechápe, že zlom nastal v Sýrii a že žádný pražský ani jiný jewromajdan nebo arabské jaro nemají schválení zeshora. A chazarská havlérka se za svůj pokus o svržení českého prezidenta bude zodpovídat jako z každého jiného kriminálního činu.
  www.cd89.cz/cesti-zide-se-snazi-svrhnout-prezidenta

  OdpovědětSmazat
 22. Nevite nahodou nekdo jmenny seznam tech pravdolaskaru co stali na tom jevisti?diky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kompletní seznamy budou vyvěšeny na každých dvěřích dobytčáku ještě před transportem ...

   Smazat
 23. Co se vam nelibi na bratru Krausovi? Zamestna celou rodinu jeho syn zpiva jako Gott a hraje jako Staidl.Jsme se vsemi znamymi nadsene jeho humorem a kdyz mel Shapira na jevisti bylo to nejlepsi vystoupeni co jsem videla Vtipn evesele Shapiro mluvil cesky Kraus englis byla to nadhera .Po Dr.PIxovi nejlepsi lid ena jevisti Sar Kreinsteinova rozena Klodersteinova

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To dělal uncle Miloš Havel a dady Vácslav Havel také, polupracovali nejen s okupační správou, ale také s Gestapem a SD (Sicherheitsdienst). V Lucerně (která byla ve vlastnictví Havlů) ustavili rezidentůru SD a zřídili konspirativní byty. Zde získávali občany ke spolupráci s SD a Gestapem. Miloš Havel zajišťoval pro Gestapo a SD večírky, hony a zábavy s děvčaty a optoval německou národnost i občanství. Dostal doklady na německé jméno a příjmení. Pracoval zpočátku jako agent, pak jako řádný úředník pražského Gestapa. Miloš Havel dostal také celou řadu osob do koncentračního tábora a vězení.

   Smazat
 24. Proboha, pane doktore, uzívat - zívat, ne uzývat!!! Skutečně se začínáte hodně podobat Blesku nejen bombastickými, zavádějícími titulky, ale i tragickou neznalostí české gramatiky. (Ve zmiňovaném plátku zase Srstka? pobýhal po zahradě.) No, o vzdělaných a slušných čtenářích si můžete nechat jen zdát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bude asi tím, hnidopichu, že pracující lidé nemají čas na ptákoviny a ten váš kurz spisovné češtiny se ne a ne dostat před školení řidičů a požární školení, tak si většina lidí musí vystačit s tím co si pamatuje a nanejvýše kontrolou pravopisu v textovém editoru.

   Smazat
  2. No tak stalo se, kdyby doktor seděl u počítače a nedělal nic jiného, než pořád klofal, tak by chybu určitě vychytal, ale v tom vzrušení a fofru, nějaká chybička se odpustí. Kdyby si to připravoval déle, jistě by to zkouknul. Skouknul.Zkouknul vypadá vizuálně dobře.

   Smazat
 25. skoro třicet let trpěli až dneska dotrpěji když milouše vyženou dotrpět na vysočinu kde za trest bude každy den nahy veslovat ve svem gumovem korabu až dovesluje pak bude na světě mir a pravda a laska opět zvitězi a to s konečnou platnosti a bez možnosti odvolani tak jak zvitězila cirkef svata nad čezkymi neznabohy a pohany

  OdpovědětSmazat
 26. Toho židokomediantského ubožáka přepínám, kdykoliv se objeví na obrazovce. To je druh na vymření, stejně jak celá kavárna. Na seznamu mě dnes ale nadzvedl kvikot báry štěpánové. Tato rozbácaná flundra, která jezdila v období temna po Pražském hradě nahá na koloběžce a za cecky ji tahal kdejaký ožralý vencův kamarád by chtěla kázat nám slušným lidem morálku. Omlouvám se všem čtenářům za můj dnešní slovník, ale čeho je moc, toho je příliš. Co si to ta pakáž v naší republice dovoluje.

  OdpovědětSmazat
 27. Povinností p. BRADY od roku 1945 bylo informovat svět o tom, jací byli nacisté,jak vraždili Židy, Čechy, Poláky,Rusy,haendykepované, nemocné,děti i starê lidi!
  Pukud tak činil, patŕí mu úcta.
  Zda i české nejvyšš vyznamenání, je otázkou.
  Na holocaustu 40. let během 2. sv. války se podíleli i sudetští Němci.

  A jejich potomků se synoveček p. BRADY V KVĚTNU 2016 V Norimberku klaněl.
  D. HERMAN má na rukou hnůj a snaží se očistit pomocí útoků na prezidenta a špiněním české státnosti.

  Všímejme si,identifikujme všechny herce této frašky!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby pan Hitler své poslání od Prozřetelnosti dokončil, dnes by naše rasa tyhle problémy mít nemusela a neměla!!

   Smazat
 28. S tou hospodou to praktikoval sám kníže pán a jak skončil? V pražské kavárně pro opilce. Pokud by tito světlonoši zavítali do českých luhů a hájů, možná by domů dorazili s vizáží vojína po Watrloo.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 29. Jebem vám pičku Tursku . Ustaše , fašisti a kavareň Praha .

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.