Reklama

pátek 14. října 2016

Zo Sýrie prichádzajú výborné správy. USA sú vývojom zaskočené

14.10.2016 Hlavné správy
 

Dňa 13. a 14. októbra 2016 prišli zo Sýrie pozitívne správy. Začala sa finalizácia procesu zloženia zbraní zo strany teroristov v Aleppe, konkrétne vo východných oblastiach al Chamy a Kudsai. Teroristi opúšťajú svoje pozície a vzdávajú sa svojich ťažkých zbraní. Približne z 2700 obkľúčených teroristov aj s ich rodinami chce pokračovať v boji približne 100 najviac proamericky orientovaných teroristov a ich rodinných príslušníkov.

Do východného Aleppa už prišlo 17 autobusov, ktoré majú teroristov z Aleppa odviesť smerom na Idlíb. Viacerí odborníci z USA sú šokovaní rýchlosťou, s akou sa teroristi rozhodli ukončiť svoju činnosť a ako rýchlo sa dokázali s predstaviteľmi sýrskeho režimu dohodnúť. Na oslobodených územiach v Aleppe sa pripravuje začiatok pôsobnosti zákonných orgánov Sýrskej Arabskej republiky.

Predstavitelia sýrskej regulérnej armády už oznámili, že na mnohých príslušníkov protiasadovskej opozície, ktorí nespáchali žiadne zločiny sa vzťahuje amnestia. Dokonca predstavitelia sýrskej vládnej armády a protiasadovskej opozície vytvorili spoločné hliadky, ktoré majú kontrolovať poriadok v Aleppe. Informácia o spolupráci zaskočila americkú stranu, ktorá sa obáva, aby sa takýto príklad spoločnej koexistencie nestal signálom aj pre ďalších džihádistov. Príslušníci sýrskej rozviedky preto očakávajú snahy proamerických kruhov tieto aktivity eliminovať.

Sýrske vládne jednotky za pomoci ruského letectva likvidujú postavenie teroristov v oblasti Východnej Guty a v oblasti Tal-Kurdi. Tieto obolasti sa dostali pod kontrolu sýrskej vládnej armády, ruské letectvo úspešne na teroristov útočilo aj v provincii Homs. V oblasti utrpeli ťažké straty džihádisti z Dzeich al Islam.

V oblasti Chamy a Maan sa aktivizovali Tiger Force a elitná 4 mechanizovaná divízia. Pripravuje sa akcia s cieľom získať Morek a Sarvan. Tiger Force a 4 mechanizovaná divízia v posledných hodinách zlikvidovala cca 140 teroristov.

Na severe Aleppa ostreľovali sýrski delostrelci pozície teroristov, do bojov zasiahli aj šítske oddiely Liva al Kuds a 102 brigáda Republikánskej Gardy. Teroristi utrpeli strany v štvrti Chadarija, a Ajun Tal, tlak sýrskych vládnych vojsk silnie.

Videa si môžete pozrieť tu:
78 komentářů :

 1. Myslíme na vás, na vaše utrpení a statečnost! A věříme, že tentokrát zlo nezvítězí. Ať žije Sýrie, ať žijí Rusko a jeho spojenci v boji proti zločincům.
  (No možná vám to přijde patetické, ale tam, kde umírají lidé ve zbytečných válkách, to určitě vidí jinak.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No pasarán! – Neprojdou!

   Vymazat
  2. Dobrá zpráva. Snad to v Aleppu rychle skončí. TnT

   Vymazat
  3. jo dobra zprava uz at je te valky konec

   Vymazat
  4. 17:39-Co meleš,že neprojdou??!! Vždyť jich je už plná Evropa a tady se na ně už taky těší spousta debilů....

   Vymazat
  5. Pro 22:32 vnímáte to útržkovitě. Vše je propojené a propletené. Již je zcela zřejmé, že byli spuštěny plány na založení Evropského kalifátu, které podporuje řada morálně upadlých bytostí (u nás již Havel to začal a další - namátkou Schwarzenberg, Sobotka, Kalousek - i když se budou dušovat, že oni v tom prsty nemají). A tohle je pěkná kopa písku do soukolí plánu kalifátu. Mnoho skupin vede boj o celosvětové uspořádání společnosti, většina z nich jsou otrokáři, ale mnoho bytostí touží po spravedlivější společnosti. Je to dobré vědět, které skupiny bojují za spravedlivější uspořádání a které jsou pouhými parazity, pokoušející se žít z práce druhých ať vědomě nebo nevědomě.

   Vymazat
  6. V Sýrii bude hodně práce,dát vše dohromady!Bijte ty zrádce agresory,kteří napomáhají likvidovat Syrský stát a krást a rabovat jejich bohatství!Ať žije Assad a Putin!

   Vymazat
  7. A kdy už konečně půjdem bít ty naše zrádce a agresory z EU a vlády a přilehlého okolí??!!

   Vymazat
  8. Na posledním jednání
   mezi představiteli USA a umírněných hrdlořezů zaznělo ze strany těchto hodných hredlořezů, konec Američani vy jste tu kvůli nám a ne my kvůli vám. I tato banda syrských zrádců již prozřela. ...

   Vymazat
 2. Díky, statisíckrát díky Alláhovi Milosrdnému, Slitovnému, budiž jeho jméno statisíckrát pochváleno, že vrací lepším ze svých věřících zdravý rozum - dočasně pomýlený ŠEJTÁNEM z USA a z Izraele. Ďáblovi spřeženci zuří...

  OdpovědětVymazat
 3. Také jsem potěšen vývojem v Allepu,ale ještě bych mírnil oslavy úplnému vítězství.Jak se píše i proslýchá,USA přesouvá několik tisíc džihádistů z Mosulu do Sýrie.Doufám,že toho využijí Iráčané a vyženou i zbytek teroristů ze své země.Také se píše,že USA nutí Německo více se zapojit do válčení v Sýrii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, část z nich pošlou do Evropy, takže to až tak velká pomoc těm gaunerům nebude. Pro Asada, Rusko ... to také nebude až takový problém - smáznou je tam. Rusové raději tam, než v Rusku. No a Evropa? Ta se trochu pomlátí a hlavní boj bude o to, kdo ji bude dávat ekonomicky dohromady. Jestli to vyjde USA, nebo zda s ami vyjebe Čína s Ruskem.

   Vymazat
 4. USSA končí na všech frontách.USSA poslušná EU to pořád nemůže pochopit!

  OdpovědětVymazat
 5. proboha proč je tady takový neozdrojovaný článek? vždyt je to hoax. kdyby to byla pravda tak už to RT vysílá jako hlavní událost dne. D vořáku fakt seš tak blbej nebo voly děláš z nás"? přidej kvalitní zdroje nebo to stáhni.

  Slávek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Heroute ty mi polib prdel vole

   Vymazat
  2. 20:10 Vypadni hulváte, co máš komu co nadávat.
   Chytrej jak rádio, všude byl dvakrát a v Rusku třikrát:o))

   Vymazat
  3. S tou RT to dává smysl. Pokud to nepotvrdí jiné zdroje, tak k tomu přistupuji opravdu skepticky.

   Vymazat
  4. Myslím jiné, než jen Hlavné správy...

   Vymazat
  5. 19:54+21:50 Slávečku, než začneš ze sebe dělat vola nadáváním druhým do blbů tak si klikni na modrý odkaz v prvním odstavci článku: "finalizácia procesu zloženia zbraní". Zdrojem sice není RT, ale "jen" ruské vojenské zpravodajství "warfiles.ru". To modré v článcích jsou totiž odkazy, víš broučku? Pamatuj si to, abys příště mohl být jen za hulváta a ne i za idiota.

   Vymazat
  6. Slávku,toto je již stará zprava ze středy,teda �� rad se zpožděním.Čitaj i sluchaj, hochu!

   Vymazat
 6. A media v ČR mlčí a dělají si srandičky z Trumpa.

  OdpovědětVymazat
 7. Článek byl včera slovenských Hlavné správy.sk

  OdpovědětVymazat
 8. a ty slovenské hlavné zprávy považuješ za kvalitní zdroj? už to tam ostatně není.

  bože jste jako malé děti které věří pohádkám. samozřejmě bych byl rád kdyby to byla pravda, ale zdroj zprávy musí být věrohodný a ne jen jeden.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:08 Už v nedělním duelu Trump-Clintonová prohlásil Trump, že Aleppo je ztracené. Kromě toho, při setkání Kerryho s "umírněnými syrskými opozičníky" v OSN jim Kerry řekl, že pro ně nemůže nic udělat. Oni naříkali, že USA po nich chtějí, aby za ně bojovali ale bojovat proti Assadovi USA přímo nechce. To samo o sobě bylo velmi otevřené přiznání, proč v Sýrii vznikla opozice. Z obou těchto projevů bylo jasné, že to v Allepu musí dopadnout tak, jak líčí tento článek.
   Duel Trampa najdete s českým dabingem na ČT24:
   http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1932830-druhy-duel-clintonova-ma-trumpa-za-lhare-miliardar-ji-hrozil-vezenim-utocil-i-na
   Kerryho rozhovor byl uveřejněn v New York Times pod názvem"What John Kerry Told Syrians Behind Closed Doors":
   http://www.nytimes.com/interactive/2016/09/30/world/middleeast/john-kerry-syria-audio.html?_r=0

   Vymazat
 9. takových špeků já mám... třeba ten o klintnový jak byla pořijata putinem v jeho padesáti patrovém bunkru pod kremlem... dnešní Kurýr... račte

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nojá nevím, zda je to špek, nebo ne. Jestli tam byla nějaká svatyně s 55 patry pod zemí, to nevím, každopádně podobný článek, kde je uváděn zdroj uniklé emaily, je na webu CT Conservative Tribune - http://conservativetribune.com/hillary-bashed-trump-liking-putin/ . Takže možná na tom něco pravdy asi bude. Chce to prostě jen trochu hledat. Video s českými tittulky je na aeronetu http://aeronet.cz/news/video-hillary-clinton-tajne-navstivila-vladimira-putina-v-soukromi-ho-chvali-verejne-pomlouva-rusko-zacalo-stahovat-sve-studenty-ze-zahranici-priprava-na-valku-je-v-plnem-proudu-cz-titulky/ - orginál jsemnehledal, ale lze to samozřejmě najít.

   Vymazat
 10. Rád bych slyšel dobré zprávy z české kotliny. Třeba o počátku proti kapitalistického odboje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budeš ho muset začít sám, frustráte.

   Vymazat
  2. Štěpáne, to je na vroubek!
   Oni nás sledují ve dne i v noci, ani neděle nedrží (říkají tomu jakože "chránit a pomáhat").
   Chrání nás před podobnými choutkami a pomáhají oblbovat ... :-)

   Vymazat
  3. Helemese, teroristi Forgáč s Opluštilem.
   Putine, sejmi je a nejlíp i s půlkou jejich města.

   Vymazat
 11. Docela bych tomu věřil, Putin si nemůže dovolit dělat něco jen tak napůl, chce být další období prezidentem, tam musí ukázat, že umí !

  OdpovědětVymazat
 12. Takové hloupé otázky ... co byste si mysleli o prezidentovi, který by Českou republiku přivedl do stavu, ve kterém je Sýrie? Pozvali byste si Rusko na pomoc s přeměnou měst na rozvaliny? Nazývali byste Moravské vzbouřence ve vybombardované Olomouci teroristy?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co kdyby moravští vzbouřenci byli islamisti podporovaní nám nepřátelskou zemí ??

   Vymazat
  2. Byla nastolena demokracie vyvražděním milionů lidí v Iráku, Afghanistánu či Lybii? Lybie byla prosperující zemí, než ji rozvrátili "moravští" vzbouřenci vyzbrojení a placení USraelem. V Sýrii se opět jedná o vměšování cizí mocnosti (USA) do vnitřních záležitostí státu prostřednictvím placené opozice. Jde tam o víc než o Sýrii - Irán, Jemen, ...
   Cui bono tento "vzájemný" rozvrat arabských států? Jak ďábelské postavit muslima proti muslimovi a co víc muslima proti křesťanovi! Odkud bere IS zbraně, kdo je platí? Posílají někam objednávku? Převádějí peníze na účty? Kde berou ty peníze, když nic nevyrábějí, jen ničí a vraždí.
   Kdo platí, vyrábí a distribuuje profesionálně vyrobené vlajky, transparenty, trička, čepice, ... v barvách "spontánně" vzniklé opozice, která se sejde na náměstí při "barevné" revoluci (Ukrajina, Lybie, ...)? ...

   Vymazat
  3. 11:18-opět se k nám nedostávají důležité informace k pochopení-toky peněz. Války stojí hodně peněz.

   Vymazat
  4. 11.18 - Ano, kdyby ti, kteří rozvrátili celý Blízký východ a sever Afriky nekupovali od IS ropu, nedodávali jim zbraně atd., tak je dávno po válce. USA-NATO války potřebuje, jen tak může ospravedlnit svoji existenci, navíc zbrojařům "tečou" na jejich účty obrovské prachy.

   Vymazat
 13. Nemáte z toho pocit Pyrrhova vítězství? ... Stálo to zato? ... Co myslíte?

  OdpovědětVymazat
 14. ... že se tak hloupě ptám, ... asi by jste oslavovali vítězství velkého vůdce, který si moudře pozval silné a spolehlivé spojence.

  OdpovědětVymazat
 15. Díky za zprostředkování čerstvých zpráv, je logické že se zcela obklíčení bojovníci vzdají a nevystavují tak ztrátě životy civilisty, kterým zřejmě dříve nedovolili odejít. Možná nejsou tak zfanatizováni tak jak se doposud prezentovali. Vzdala se i Německá armáda u Stalingradu a nic moc se jim nestalo, odpracovali si něco z toho co zničili.

  OdpovědětVymazat
 16. Alláhu Akbarrrrrrrrr!!!!!
  Pro všechny protiasadovské a protiruské US agenty!
  Nějak vám vy buzeranti nedošlo, že proti "umírněným" uřezávačům hlav, bojovala v Aleppu už před ruskými nálety a příchodem syrské armády, místní domobrana. Kdybyste vy pro-US buzeranti četli informace, věděli byste, že křesťanská komunita v Aleppu, která se především podílí na pomoc raněným civilistům, od počátku velebí Rusko za jeho nálety, protože jinak by ti pro-US "umírnění" řezníci dávno povraždili!
  A teď mudrujte, dementi!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak verejne se vytahoval Natahnihnatu potvrdil ze osetruji a leci tisice Syranu .Jen zapomnel podotknout ze to jsou oni vrazi podporovani US a zraneni RF a Syrskou legalni armadou Vsude jen lez jako vez a vse v zajmu zida neb vsechen tento marast je jim organisovan a nebo primo jde o ziskani uzemi v zajmu Velkeho israele ktery jiz ve svych papirech pozaduji jejich protokoly zvane Sionske ktere na sjezdu ve Svycarech 1896 se toto usneslo ,tedy nic noveho.Zde co blije vrah a velitel NATO z Jugoslavie Clark (neni prave jmeno)
   https://www.youtube.com/watch?v=rz5fZziMWEE
   jak to bylo naplanovano a pokracuje to dle planu 7 zemi in 5 years

   Vymazat
 17. Víte proč umírnění muslimové bojují proti radikálním? Protože kdyby radikální islám zvítězil, přestal by být tolerován.

  OdpovědětVymazat
 18. těch 100 hajzlů podřezat a poslat v pytlích do "usa" do bílýho baráku  OdpovědětVymazat
 19. http://www.rense.com/general96/diego.htm

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jiste je za tim Putin -za to muze je to lina kuze KGB a chce valku .Us s ejen brani to vsichni vedi kukuruku z honolulu
   Trump vse vyresi Kabala Bakala

   Vymazat
 20. Víte jaká je definice války?

  Válka je dokonalá iluze, že máte jen dvě alternativy, buďto válčit anebo válčit.

  OdpovědětVymazat
 21. Znáte ten vtip jak si jde idealista koupit noviny, jenže už mají jen Dikobraz?

  OdpovědětVymazat
 22. Uvidíte,kolik najednou bude umírněných džihádistů,jak zahodí zbraň je hned umírněný.

  OdpovědětVymazat
 23. Se zemi srovnane, vyvrazdene mesto. A komunisticka luza tomu tleska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:01 Jed tam, pozadej mirneho rezace hlav, aby se vzdal, protoze jinak bude mesto zniceno. Na rozumne argumenty on jiste da.

   Vymazat
  2. Tři čtvrtiny města normálně funguje, čtvrtinu obsadili frustráti, tak holt je vybombardovali. Neměli tam co dělat. Kdyby jim šlo o město, tak se stáhli.

   Vymazat
  3. 8:01

   Že si kretén a hermafroditní debilní havloidní šulín je opět vidět,Chujmere debiloviči!!!!

   Vymazat
  4. Nechtete toho čuráka z 8:01 bejt,on brzy dostane možnost se s těmi mamrdy mohamedánskými s mačetou v jedný pazouře a Koránem v druhý,domlouvat přímo u nás....debilita a zrádcovství jak věrchušky,tak tupého obyvatelstva EU,pro to systematicky dělají maximum....

   Vymazat
 24. Je to Syrská občanská válka...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě jako ty všechny předchozí že ano? Jako obě v iráku i jako ta v Lybii. Tamnější psychopati jsou jen nástroje úplně někoho jiného, aniž by si to vůbec uvědomovali.

   Vymazat
 25. Všimli jste si, že se tomu tak neříká? Že je to všude Asad a povstalci, nebo Asad a teroristi, nebo Rusko a teroristi? ... ale nikde nevidíte Občanská válka. Přitom to je občanská válka. Bojují tam Syřani proti Syřanům...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolik je Syřanů mezi islámisty ??

   Vymazat
  2. Vždyť se tam stahuje svoloč z celého světa, nájemní vrazi... Islám si berou jen jako štít, stejně jako civilisty. Je to válka pro válku. A i o tom, že je občanská, bych dost pochybovala. Sýrie byla jednou z nejvyspělejších a nejbohatších arabských zemí, lidé byli od pradávna zvyklí žít vedle sebe bez ohledu na rasovou a náboženskou příslušnost. I těm Kurdům se tam nežilo zle. Tak mi nevyprávějte o občanské válce, normální občané nic takového nechtěli! Je to americký implantát a proto tam Rusko vstoupilo na pozvání, zatím co jiní bez něj. Obyčejní Syřané jsou jim vděčni, považují je za své zachránce. A těmi také jsou. Sýrie se obnoví a Západ spolu s Amerikou utrpí další trapnou porážku své zahraniční krvelačné politiky. Tentokrát jednu z největších.

   Vymazat
 26. Je snazší bojovat proti někomu, komu názvem odepřete občanskou příslušnost. Takový lingvistický postřeh.

  OdpovědětVymazat
 27. Po přečtení výše uvedených článků jsem konečně pochopil, že Syřani jsou opravdu mnohonárodnostní národ. Na jedné straně Syřané Asad a na druhé straně Syřané - wahabisté, Rusové,Čečenci,Kavkazané, Čínani, Američani,Němci, Angličané,Saudové,Katařani, Iráčani a další žoldnéři z celého světa.To ten Asad nemůže ten stát dát dohromady ani za sto let.

  OdpovědětVymazat
 28. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 29. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:29 Zřejmě jste odborník na úroveň webů.
   Redakce NR jistě přivítá váš příspěvek, který úroveň tohoto webu pozvedne na vyšší úroveň.
   "Radit", to vážený, umí skoro každý ...

   Vymazat
 30. Úroven tohoto webu je ubohá, různí exoti se zde předvádějí, jako nevyrovnaní, neukojení jedinci, běžte tam bojovat, to uděláte nejlépe a ne cancat nad klávesnicemi. Divím se administrátorům, že ty exoty nevymazávají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bude vždy problém alternativy, nizko posazená úroveň cenzury. Protože boj proti trolům je taky svým způsobem cenzura.
   Mainstream se s tím moc párat nemusí, pro ně je cenzura denní chleba všude, v článcích i v doskuzích. A level kdy něco pustí dál, mají hodně vysoko.
   Alternativa na rozdíl od nich má boj proti trolům ztížený, protože cenzuru tady určitě málokdo dělá s tak lehkým srdcem, jako to asi baví fašisty v mainstreamu.

   Vymazat
 31. Neřádi pod vedením přihřátého strýčka Sama by rádi chtěli RF zatáhnout do války a sami zůstat v klidu a podporovat proti nim své teroristy.
  To je pravá pravda a láska!!!
  Jsme na správné straně?!

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Zasadni-prohlaseni-Putina-pred-francouzskymi-kamerami-Prozradil-co-vsechno-pry-provadi-Americane-v-Syrii-458286

  OdpovědětVymazat
 32. Teď ta Američani posílají 9000 islámistů z Mosulu , tomu se říká boj proti IS !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou domluvení s Rusama, pošlou je na jedno místo, aby je Rusové náletem zlikvidovali, psala to Al-Sorošzíra.

   Vymazat
 33. Či už je to pravda alebo hoax s hádzaním flinty do žita, netešil by som sa tomu veľmi. V Aleppe sa vzdajú a inde sa môžu nechať naverbovať - dobrovoľne alebo nasilu. Istejšie je to zlikvidovať totálne. Na druhej strane by sa samozrejme skrátila vojna o Aleppo a hlavne pomohlo tým chudákom ľuďom, čo tam museli zostať.

  OdpovědětVymazat
 34. KDOPAK ASI DODÁVÁ IS DRONY? KDO KRMÍ TU SBĚŘ KVÉRY? PUTIN TO ASI NEBUDE,ŽE? JSEM DALEK,ABYCH DRŽEL RUSŮM PALEČKY,ALE TO,CO UDĚLALY USA S IRÁKEM,KDE JSEM CHODIL SÁM,BĚŽNĚ NA TRHY,KDYŽ JSEM PRACOVAL V IRÁCKÉ RAFINERCE JAKO TECHNIK.PODOTÝKÁM,ŽE JAKO BLOND,OBLÉKANÝ EVROPSKY,JSEM VŽDY BUDIL U TĚCH KOŠILÁČŮ JISTOU POZORNOST.BEZ OBAV JSEM JEZDIL TAXI S DALŠÍMI ARABSKÝMI KLIENTY,ANIŽ BYCH SE BÁL NAPADENÍ.DNES BY MNĚ ARABI PODŘEZALI JAKO PODSVINČE.TO JE VÝSLEDEK ŠÍŘENÍ "DEMOKRACIE" V USA STŘIHU.NENAŽRANOST,BOJ O ZDROJE,KTERÉ VELMOCI RABUJÍ TĚM SLABÝM,JAK RUSKO ČESKU URAN,JE TO,OČ JDE.TY MRTVOLY JSOU PRO USA JEN TAKOVÉ OBYČEJNÉ NUTNÉ ZLO.JEDINOU ZEMÍ,KTERÁ MÁ POZVÁNÍ LEGITIMNÍ VLÁDY SÝRIE,JSOU RUSÁCI.TI OSTATNÍ,JSOU OKUPANTI.ČEŠI BY MĚLI VĚDĚT,CO TO OKUPACE JE.FAŠISTI,RUSOVÉ,A STÁTY VARŠAVSKÉ SMLOUVY,SI V R.68 DOJELY NA VÁCLAVÁK ZASTŘÍLET.JENŽE,TO PROTI ZNIČENÍ LYBIE,IRÁKU,SÝRIE VÁLEČNÍKY USA,NATO,BYLA JEN HODNĚ PŘÁTELSKÁ NÁVŠTĚVA.USA CHTĚJÍ ŘEŠIT SVÉ ŠÍLENÉ ZADLUŽENÍ VÁLKOU A ŽE TO ODSEREME I MY,NEPOCHYBUJI. UŽ SE TĚŠÍM NA ROZPAD EU,VYSTOUPENÍ Z NATO A VYHLÁŠENÍ ČESKÉ NEUTRALITY.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pište normálním písmem,za ta velká to nestojí.

   Vymazat
  2. Navzdory kapitálkám oceňuji Váš informovaný a věcně obsažný a argumentovaný názor. Takových diskutérů je třeba!

   Vymazat
  3. A co s tím uděláš. Budeš tady dál plakat na rameni?

   Vymazat
 35. "Štěpán Forgáč14: Rád bych slyšel dobré zprávy z české kotliny. Třeba o počátku proti kapitalistického odboje."

  Dočkáš se hned po dalším převratu, do čela se zajisté postaví sám Babiš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bratislavský soud pak revokuje usnesení že nebyl STBák a omluví se mu, za to že jej soud takto poškodil mu ČR dá mnohamilionové odškodnění i za dobu kapitalistické nesvobody, bude to počátek nového blahobytu.

   Vymazat
 36. Hluboký respekt před těmi, kdo s nasazením vlastních životů navzdory všem překážkám úspěšně likvidují teroristy a vracejí syrskému obyvatelstvu naději na mírové budování své země klidně pod vedením Al Asada navzdory jeho občasným chybám. Ale kdo z vůdčích osobností svých zemí chyby nedělá?

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.