Reklama

sobota 12. listopadu 2016

Ukrajinský Heničesk začal dostávat krymský plyn

12. 11. 2016, zdroj

Na příkaz prezidenta Ruské federace Vladimíra Putina dnes začaly dodávky plynu z Krymu do ukrajinského města Heničesk v Chersonské oblasti, ve kterém nastala složitá situace s vytápěním.Již dříve se představitel Krymu Sergej Aksjonov obrátil k ruskému prezidentovi s prosbou o pomoc zchudlému ukrajinskému městu, které se už podruhé v zimní sezóně octlo bez možnosti vytápění a dodávek plynu vinou ukrajinské vlády.
Nehledě na to, že Ukrajina ještě nezaplatila předchozí dluh 18 milionů rublů za dodávky plynu do Heničeska, Putin nařídil opět pomoci městu, v němž je situace blízká humanitární katastrofě.
překlad: Ďouba

13 komentářů :

 1. Zase ten zloduch Putin pomáhá. Opět se vměšuje. Určitě chce vyvolat 3.světovou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, ano, přesně takhle to ten zloduch Putin a to "fašistickokoministické" Rusko dělá :):):):):):):)

   Kde do něj kamenem on do nich chlebem;)

   No, ale když padne "kosa na kámen", umí použít i jinou verzi ;)

   Kdo do Tebe kamemem, Ty do něj žulovou kostkou, dvěma :):):):):):)

   Nenechali Ukrajinu zmrznout ani loni , ani předloni, nenechají Ukrajinu kvůli pár fašounům zmrznout ani letos ;)

   To spíš Ti ukrofašouni z Kyjeva, co je podporuje eurofašistická unie z Bruselu a naše vláda psychovítačů, nechají mrznout vlastní lidi :(

   Smazat
 2. Teď jen počkat na reakci Porošenka, zda tyto dodávky plynu nezačne z tepla své kanceláře zakazovat. Už provedl tolik hloupostí, že ji nelze vyloučit ani v tomto případě.

  OdpovědětSmazat
 3. To není žádný "ukrajinský město"! Je to součást Tavridy! Proč ještě není osvobozený? - https://cs.wikipedia.org/wiki/Tavrick%C3%A1_gubernie

  OdpovědětSmazat
 4. Jo jo, další příklad ruské "rozpínavosti a agrese" ...
  Think tank "HODNOTY" nám to jistě náležitě rychle vysvětlí. Nebo o tom zakáže psát.
  Pan Ďoubalík, a všichni ti, kteří přinášejí nadějné zprávy z ruských info zdrojů, si koledují!
  Protože NSA, BIS ani místní HODNOTOVÍ jando-máco-soukupové ani spát nechodí, jak o nás a naše myšlení "pečují"! Stejně jako jejich zdejší trolli.

  OdpovědětSmazat
 5. No to je skandál- nelegálně něco posílat něco na území cizího státu- to si média v Čechistánu smlsnou- už vidím tu tupou Borhyjku jak s vážným xichtem oznamuje ruské vměšování do záležitostí Ukrajiny.

  OdpovědětSmazat
 6. A teď vážně- v takových případech se pozná jak to kdo myslí s obyčejným člověkem. Mně úplně iritují akce typu buď dobrým andělem apod. úplně mě iritují ti mlaďoši, kteří vybírají tu na holčičku na vozíku, tu na chlapečkovu operaci..Doprdele my platíme daně, a těch je dost na to aby se takovýmto potřebným ze státního pomohlo, protože když pomůže stát, tak vlastně pomůžu já, já jsem stát. To jsem ale trochu odbočil. TAkže je to dobré, takto se tvaruje myšlení lidí- vlády fašistů v Kyjevě může prohlašovat kdejakou pitomost, jsou tak odtrženi od reality obyčejných ukrajinců(těch, kteří na Ukrajině zůstali)že už to nemůže být horší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. efpe - tebe irituje dost dobrých činů,mě neirituje ale přímo sere naše vláda ,která odsouhlasila pokračování v placení stipendia na univerzitě třetího věku té chudé miliardářce Madelejně Albrichtové asi do roku 2021 ve výši 1 200 000 ročně a to už ji nějaký rok platí,proto radostně zbírejme víčka,aby na tu 75ti letou ježibabu zbylo víc,diky panu Sobotkovi

   Smazat
  2. Žádné stipendium ale všimné, nebo výpalné- jako mafii.

   Smazat
 7. Zloduch Putin opět banderovské demokraty zklamal. Podle jejich vzorce chování by neměl nikomu nic dávat, naopak by měl město vybombardovat v zájmu šíření našich evropských hodnot.

  OdpovědětSmazat
 8. Ukrajina sa raz do košiara vráti, tak netreba všetko rozvracať. Prejav dobrej vôle.

  OdpovědětSmazat
 9. Rusko dodá Ukrajině plyn, i když neplatí. A ukrajinští vlastenci jim za to ze samé vděčnosti odstřelí pžívody elektřiny a vody na Krym. Docela rád bych se dozvěděl od těch místních Pepků, jak toto "chápou".

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.