Reklama

.

.

středa 30. listopadu 2016

...a Cenu hlavního města Prahy dostává... Brady, pardon vlastně Bangy... Myslí to ta paní snad vážně?

Jiřina Holotová 
30.11. 2016   Rukojmí
Asi tomu nebudete věřit, ale zdaleka není  Slavíkům konec... Myslím, že tohle je už totální morální marasmus a dno sociálních inženýrů a představitelů eurohujerských praktik. Ztrácí půdu pod nohama a šíleně manipulují veřejným míněním i sami sebou. Za hustou atmosféru ve společnosti, na kterou si paní náměstkyně stěžuje, si tak vlastně mohou sami a nemůžou se tomu už vůbec divit!
 "Atmosféra ve společnosti v poslední době houstne, jazyk nenávisti začíná být stále více normou, a to i mimo sociální sítě." Tak začíná svůj status na Facebooku náměstkyně primátorky Prahy, Petra Kolínská ze strany Zelených, a pokračuje: "Hudebník Radek Banga se s tím snaží nejen svojí tvorbou bojovat.Řadu let se podílí na projektu „Když chceš, tak to dokážeš“ zaměřeném na prevenci rizikového chování, spolupracuje na mnoha charitativních akcích. Za své statečné vystoupení proti nenávistné muzice dnes čelí výhrůžkám a zastrašování. Nejen proto jsem jej dnes navrhla na udělení Ceny hlavního města Prahy. Jsem přesvědčena, že si jí dnes zaslouží tak jak málokdo."
Čtete to opravdu správně a nešálí Vás, ani mě, zrak. Myslí to ta paní snad vážně?
Já opravdu nevím, jestli v poslední době bdím, či sním, ale ani v tom nejhorším snu by mne nenapadlo, že po obyčejném vyhlášení ankety Zlatý Slavík vznikne národní davová hysterie a aby toho nebylo málo, budou se rozdávat zase nějaké další ceny na pofoukání bolístek, odměnění "hrdinů" a na truc "zlořádům"? To jako opravdu?
Je to zřejmě takový nový pražský zvyk. Klíče od města jsou pro letošek rozebrány, tak proč by Praha neudělala opět velké gesto a mučedníkovi Bangovi nedala taky nějakou tu bronzovou, stříbrnou nebo zlatou medaili. Co na tom, že se obyčejně uděluje jako zvláštní projev úcty, ocenění celoživotních nebo dlouhodobých zásluh a dostávají ji významní umělci, vědci, sportovci, architekti, divadla a podobně.
Radek Banga se tak dočká svého velkého ocenění, ačkoli veřejnost chápe jeho tvorbu, chování a vyjadřování na a po Slavících značně rozporuplně a nesouhlasně. Náměstkyně primátorky, tak jenom přilila svým návrhem, pokud ho opravdu hodlá realizovat, oheň do ohně. Celá situace nápadně začíná připomínat ukřivděnost z 28. října, kdy se nejprve musela vyvolat velká aféra okolo neuděleného vyznamenání, aby se zvýšil tlak ve společnosti a byl důvod k protestům, peticím a nespokojenosti. Myslím, že tohle je už totální morální marasmus a dno sociálních inženýrů a představitelů eurohujerských praktik. Ztrácí půdu pod nohama a šíleně manipulují veřejným míněním i sami sebou. Za hustou atmosféru ve společnosti, na kterou si paní náměstkyně stěžuje, si tak vlastně mohou sami a nemůžou se tomu už vůbec divit!

46 komentářů :

 1. Ať dá ta blbá kráva cikánovi Bangovi rovnou klíč od hlavního města!!Lidi,kdy už se probudíme a vykopeme tenhle parazitující politickej ksindl ze svých teplejch místeček??Tahle kráva by měla jít mezi prvními!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:22
   Ta neukojená kráva ať mu dá klíče od vlastního
   bytu. Mohou se podělit i ti kteří tuto krávu volili
   Václav Vodrážka Plzeň

   Vymazat
  2. Kráva by měla dát klíče od vlastního bytu. Na vině je demokracie. Dáte hlas člověku, kterému věříte, pak zjistíte, že je to kráva. Naše demokracie nám neumožnuje takovou krávu nakopat.

   Vymazat
  3. defenestrovat radnice, poslaneckou snemovnu i senat!!! have a nice weekend even though is wednesday!!chef

   Vymazat
  4. Já bych mu dal velký bango.

   Vymazat
  5. A co či kdo je to vlastně nějaký Banga?Proč už policie nejedná za jeho činy ,které jsou u nás trestné?Nebo že by se policie také bála?

   Vymazat
  6. Je uplne jasny ze ten Plech je pro svine ktery se rejpaj ve smrdutym bahne pomluv proti CR a cechum
   To spolehlive ukazuje co Jsou.

   Vymazat
  7. Je opravdu nejvyssi cas prestat nazyvat Podly svine ...pani...

   Vymazat
  8. Asi jí po poslechu jeho poetických chanson d´amour pěkně hučí v krndě.

   Vymazat
 2. Asi se náměstkyni Kolinské líbí texty Bangy o prcání, mrdání, šukání. Je zřejmě z toho celá rozdivočelá a tak požaduje za pornotexty Bangy udělení vyznamenání. Jak říká projekt Když chceš, tak to dokážeš, tak Banga ošuká i Kolínskou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:52 - Dobrý a výstižný!!!

   Vymazat
  2. Facebookový sráč mi sdělil, že odebral můj komentář z Bangova profilu! Co na něm je zlýho? Buzík! Vkládám ho sem přesně jak byl vložen tam:

   Chtěl bych Ti Radku poděkovat. Dík Tobě jsem pochopil, že jen mrtvej cikán je dobrej cikán a že se jako rasa nedáte zcivilizovat. Nalakovaná opice dál zůstane opicí. Nic jste nevytvořili, jen ničíte cizí a nedovedete si vážit toho že nemusíte někde ve stepi pást divoký koně. Bez dávek od státu bílých lidí končíte na smetištích, ale vděk žádnej! Koukni se do zrcadla, CO jste doopravdy! Pokud máš aspoň zbytek IQ, pochopíš - https://www.youtube.com/watch?v=3DqPtV2KNas

   Vymazat
  3. Cudne ta nestatstnice za cenami doufa , vasen v ni kokota , chci napsat Kolota...Konecne nadeje,pro zhrzenou chtivou a nepochopenou a zklamanou urednici..Slizsky prasarny ve vlhkych snech , to je feminis-homo orgiovy raj...
   Je opravdy Pravy cas zalozit Ustav na vyzkum a Obranu proti Parazitum ,SPOLU SE SKUPINOU na jejich odstraneni! Promnozuji se jako kobylky.
   Dale je v mode kdy kazda flundra, kazda zruda , pederast,darebak se zacali otirat .Je treba okamzite neprodlene a HULVATSKY zarvat zpet DRZ HUBU A TAHNI !!
   My se do nikoho Nemontujeme a tazk na to mame plne pravo...

   Vymazat
  4. Anonym 16.38
   Us president Obama prohlasil kdysi.
   Namalujes svini pysky rtenkou a ta zustane porad svini...

   Vymazat
 3. Že nikdo neřeší samotného Slavíka, je to, již profláklá věc, a jak se "pořizují " hlasy je ostudné. A divím se, že se téhle šarády účastní Gott, přece to nemá zapotřebí, modrá - Bílá asi ano, protože musí napravovat své angažmá na vlnách modrého ptáka.

  OdpovědětVymazat
 4. Hlasování nehlasování, bude po našem. Nějakou cenu mu dát musíme, však nakonec vám dojde, my vám to do těch palic vmáčkneme o čem a co je to ta demokratůra, pardon - demokracie.

  OdpovědětVymazat
 5. Tihle lidé mají zajímavou logiku. Uvažují takhle: "Já toho člověka (skupinu, stranu, národ) nenávidím, to znamená, že on (oni) šíří nenávist. No a toho, kdo šíří nenávist je třeba zničit. Jakýmkoli způsobem. Při ničení těch, kteří šíří nenávist není třeba dodržovat jakákoli pravidla, slušnost, morálku."
  J. Hruška

  OdpovědětVymazat
 6. Tak především, Praha má taková zastupitele a vedení na radnici, které si její občané sami zvolili a které si zaslouží. Je to především jejich vizitka. A měli by o tom začít již přemýšlet. Ve své volbě jednou stále více s kopce. A pokud jde o různé "taky umělce", kteří nemají šanci zaujmout svým výkonem, stalo se u nás špatným zvykem, že se snaží zaujmout jinak. Snaží se proto angažovat v naší pokleslé politice a díky své absolutní neznalosti čehokoliv (počínaje historií, právem, ekonomií až po filosofii a někdy i not) to podle toho taky vypadá. Rozumím ale tomu, že 46. místo v nějaké anketě (která již dávno není prestižní)nepřinese nikomu žádný velký profit. Když se ovšem bude angažovat tam, odkud se za to sypou dotace, může si finančně polepšit. A je symptomatické, že se k němu obvykle přidají podobné nuly se stejnými potřebami a snahou. Že tohle chce někdo ještě podporovat, třeba na pražské radnici? No až tam to Praha a její občané dopracovali. A po kauze Brady, kterého dosud nikdo neznal a o to více cítil potřebu (a nejen tam) ho vyznamenat, byť to bylo v rozporu s kanadskými zákony, se již nelze ničemu divit. Ti vyznamenávající ze sebe udělali jen (ne)užitečné idioty. Ale upozornili na to, kým vlastně jsou. To je užitečné i pro příslušné voliče do budoucnosti. A p Brady má štěstí, že pro kanadské úřady jsou udělená vyznamenání od těchto lidí zjevně pod rozlišovací schopnosti. V opačném případě bychom nyní četli již o osobních problémech p. Bradyho po návratu do Kanady.

  OdpovědětVymazat
 7. To snad není možné jací lidé fungují ve veřejném prostoru. Ono toto znevažování lidské práce a lidských obětí začalo hned po nástupu Havla do funkce: natření tanku na růžovo, odstranění sochy Jana Švermy - jediného poslance prvně republikového Národního shromáždění - který bojoval se zbraní v ruce proti nacistům za Slovenského národního povstání, jmenování Knížáka za profesora, aniž měl vystudovanou vysokou, školu, Entropa od výtvarníka Černého, kteréžto dílo stačilo urazit Slováky, Maďary a myslím, že i Bulhary. A ještě jednu perličku za prezidentování Mr. Havla. Šel jsem jednou podél Vltavy, nad Hradem se vznášelo havlovské srdce, když tu mne zastavili dva Němci a ptali se jestli tam je bordel. Odvětil jsem jsem jim, že ano, ale větší než si asi myslí. No, a chrápání Trautenberka v Bělehradě na mezinárodní
  konferenci o Kosovu bylo urážkou srbského státu i srbského národa. A o Havlovu protimluvu, "humanitární bombardování" se mi ani nechce rozepisovat. A potom všem, v časopisu Týden, mluví textař, herec, spisovatel Svěrák o Havlovi jako slušném člověku. Jestli někde existuje Absurdistán, tak je to právě v pražské kafeterii. Ostatně byl to sám Voltaire, který napsal toto: "Země je pokryta lidmi, s kterými není třeba mluvit." A já k tomu dodávám, že bohužel tito lidé dnes díky médiím dokáží otravovat veřejný prostor. Morave

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Super příspěvek,ještě máme spoluobčany, kteří neztratili paměť,ale hlavně úroveň slušného člověka.

   Vymazat
 8. Tak toto,pokud paní náměstkyně prosadí je už opravdu katastrofa.Radek Banga patří jen k hrstce cikánských spoluobčanů,kteří se dokáží živit poctivě,ne jen z tučných dávek,to mu budiž přičteno k dobru.Dokonce se začal i veřejně omlouvat za své oplzlé,sprosté a neslušné texty, které kolují po sítích a děti se jimi náramně baví.V tom je to jeho hrdinství,za které má být vyznamenaný? Tak to je tedy úroveň.Paní náměstkyně, odejděte,poněvadž tento váš ostudný návrh vás úplně zdegradoval v očích slušných a normálních lidí.Už přestaňte šířit hysterii,toho trapného kraválu už bylo fakt dost. Chceme žít v klidu a pohodě. My totiž na rozdíl od někoho pracujeme, abychom si zajistili alespoň trochu slušné živobytí,protože bychom se styděli,že na nás musejí makat druzí,kterým to ale náramně vyhovuje. Všeho s mírou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je slušné živení psát a pívat tyto oplzlosti co tento šílený cigán produkuje?Ještě se najde kráva která ho chce vyznamenat.Kolinskej nakopej té tvoji do prdele nic jiného si nezaslouží.

   Vymazat
 9. Strana zelených je hanba a ostuda národa!!!!!! Pokud chce ANO výrazně snížit své preference, má k tomu dobře našlápnuto - pokud teda primátorka té paní nezacpe hubu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní primátorka je slovenská židule,hájí jen "zájmy" vyvolených,ty dvě krávy jsou na stejné lodi.

   Vymazat
 10. Ta zelená vyhulená ekoteroristka má z oplzlostí cigoše Bangy opakované orgasmy a zřejmě je to i její velké gusto!Blahopřeji Magistrátu hl.m.Prahy k tak kvalitní náměstkyni!Okamžitě rezignuj podivná existence!

  zločas

  OdpovědětVymazat
 11. šílenost?hloupost?NE!!!! všiměte si za celou tu dobu nám nastrkali cíleně do radovích funkcí sociopaty ne sociopaty.Jsme v totálním obklíčení.Jak z toho ven.Uzákonit povinnost volit,zákaz tvoření koalicí,protože díky koalici a rozebírání a handlování o funkce se do vedení dostávají naprosté sračky lidí typu Krnáčová a totálně ulítlá Kolínská.Odedneška se neholím a nekupuji Kolínskou-zase se mi chce zvracet a pokud za tím je ženská je co říct.Podle tohoto vyjádření nevím - špatná politička!!!!!manželka?matka?v postely?nevimnevimnevim máňo!!!!!!Snažil jsem se vždy psát slušně,ale poslechl jsem si Frantu Ringo Čecha amá pravdu,konec,Knáčová a Kolínská jděte do PIČI!!!!!!!!!!! a můžete mě bloknout,končím ze slušností je potřeba tyto hajle kopat do prdele a kašlat na slušnost.Slušně budu jednat s člověkem který si to zaslouží.Stršte si cigána Bonga do prdeli Bradou a Hermanem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podepisuji!

   Do prdele s pseudokorektností vůči parazitům!
   Jak oni k nám, tak my k nim!

   Vymazat
 12. Praha a zelení. To tady ještě nebylo ,jedná neví co je to biopalivo, druhá by vyznamenala prase cikánský,ktere neumí zpívat. Vsadím boty, že nezná ani noty.Mrdat to mají v genech,jako nepacovat a žít z práce jiných.

  OdpovědětVymazat
 13. Už dejte pokoj se smradlavým negramotným a debilním cigošem.
  Do dneška toho černého ubožáka nikdo neznal a za chvíli po tom cikánském hovadu neštěkne ani pes,tak mu neprokazujme medvědí službu.
  Ten primitiv skončí tam,kam jedině patří-v žumpě zapomnění.
  A pamatujme,že můžeme vytáhnout opici z džungle,ale NIKDY nevytáhneme džungli z OPICE!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto je slabý čajíček proti akci brněnského náměstka Hollana, jakou je instalace desky se jmény nacistů, uvedená společně se jmény jejich obětí u vstupu do bývalé věznice na brněnském Cejlu.V.J.Horák

   Vymazat
  2. To je hnus,jak může evidentní vlastizrádce (i když jako žid nemá s Českým národem nic společné) jednat tak okatě proti svému hostitelskému státu a nárou,který tyhle pijavice trpí a živí z jim ukradných daní?
   Jak dlouho si necháme kálet na hlavu?

   Vymazat
  3. Rád bych mu prokázal medvědí službu.

   To byl kdysi uhlíř, který měl medvěda. A jednou uhlíř usnul, a lezla mu po čele mucha. Medvěd, když to uviděl, chtěl svému pánovi pomoct, tak vzal poleno, a muchu polenem zabil. Ale zabil i uhlíře.

   Tak tomu se říká medvědí služba.

   Vymazat
 14. Tak jako zdegradovali Nobelovu cenu , kterou udělují válečným zločincům jsou těmito počiny zdegradovány i cena " klíče od Prahy " a "cena hlavního města Prahy" . Snížilo se to na cenu "Pussy pussy riot " Děkujeme Vám za to zelené mozky !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úchylná skupina Pussy riot přece dostala cenu V.Havla za kreativní! disent:
   https://www.google.cz/search?q=pussy+riot+muzeum&biw=1280&bih=653&tbm=vid&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjQ5Ma40dHQAhWCECwKHS2CDogQ_AUIBygC&dpr=1

   Do vrcholné politiky se dostávají nemocní devianti: pizzagate
   https://www.google.cz/search?q=pussy+riot+muzeum&biw=1280&bih=653&tbm=vid&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjQ5Ma40dHQAhWCECwKHS2CDogQ_AUIBygC&dpr=1#tbm=vid&q=pizzagate

   Vymazat
 15. Nejsem v obraze, ale určitě tu cenu (ceny) už získal někdo za jistě hodnotnější práci, či projev a jak nyní tito lidé na své ocenění hledí? Vždyť je to obrovská degradace těchto vyznamenaných a devalvace onoho vyznamenání. Na jejich místě ( nehrozí) bych jim to ocenění hodil na hlavu. Jak dnes asi pohlíží čínský prezident na ten klíč od Prahy, poté, co jím byl obdarován i neznámý strýček? Možná, že i tato dekorace byl záměr, trošku obraz republiky v čínských očích pošpinit. Na adresu pražáků s tou vltavskou krví- kdyby bylo referendum o zbavení statusu hlavního města, hlasoval bych pro. Co za materiál jste v uplynulých letech porozesílali a nadelegovali do všech různých funkcí- hanba. Ale asi vás ani ta šaškárna s těmi budíky neprobudila. Q.

  OdpovědětVymazat
 16. Nezačne to jako s Bradym? Aby se sluníčkáři cítili na koni, tak se budou předhánět kdo dá sprostému Bangovi ocenění. První vlaštovka Petra Kolinská už přiletěla.

  OdpovědětVymazat
 17. Nedivte se.Ta výše jmenovaná vůbec nemá tušení,
  jaké jsou texty onoho"hudebníka".Mám pocit,že
  tato ekoteroristka vůbec neumí číst.Zřejmě je to
  cikánova příbuzná.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 18. Hanba!Hanba!Hanba! to je hloupej Banga!
  Hanba!Hanba!Hanba! to je pražská baba ja(n)ga!

  OdpovědětVymazat
 19. Můžete mi, prosím, říci, co je to banga? To je zase nějaký adoptovaný strýček pana sudetoněmeckého ministra Hermana?

  OdpovědětVymazat
 20. Ten Banga aspoň nebere sociální dávky jako jeho soukmenovci.Proč tihleti vzdělanější cikáni nepůsobí jako misionáři ve s vé komunitě a nepůsobí na ně ,aby šli pracovat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzdělanější devianti. Z textů Bangy je na zvracení. Měl být vyloučen ze všech soutěží:
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lide-si-mezi-sebou-rozesilaji-texty-pisnicek-romskeho-zpevaka-Bangy-ktery-vypiskal-Tomase-Ortela-A-nestaci-se-divit-464697

   Vymazat
  2. Když cenu, tak V.H. za "kreativní poetiku" a la Pussy Riot:
   http://www.diskografie.cz/gipsycz/rymy-a-blues/chces-pt-pt-pt/
   Jak si tento primitiv může dovolit kázat morálku!

   Vymazat
 21. toho slavika zrusit , kaja uz jich ma dost a banga romsky cech spolu s angolskym cechem cristovao i jini trapni pseudo zpevaci zlateho havrana nedostanou!!!
  pica pazderkova v tricku s napisem #folkbitch ani nevi co ma napsano na "plicich"
  mele picoviny o ortelovi!!!
  zkratka jestli zlateho skrivana zrusite, fine with me, kdyz ne, tak pristi rok volim ortel!!!!
  cau chef

  OdpovědětVymazat
 22. ...a placená je ta pizda za co?

  OdpovědětVymazat
 23. Kdo to je ten Banga? Kdo ho zná? Poslouchá vůbec to jeho krakorání někdo? Nikdy před tím jsem o něm neslyšel. Bude to nějaký nýmand, kterého potřebovala kavárna zviditelnit stejně jako kdysi Kateřinu Biomasu. Mohou mu dát tisíc medajlí a Slavíků a stejně to bude jen trouba a nula jako celý jejich vzor Havel. ten měl také ruliček diplomů celou skříň a byl to jen ješitný pitomec k pohledání a vychlastaný kulisák.

  OdpovědětVymazat
 24. Kdysi se říkalo jedno heslo, dej muklovi klíč od hajzlu a nevysereš se, a z touhle demokracií je to to samé, že se náměstkyně Kolinská rozhodla prosazovat cikána, tka to je pěkný hnus.

  OdpovědětVymazat