Reklama

pondělí 14. listopadu 2016

Albright: Po zprávě zvláštních služeb změní Trump postoj vůči Ukrajině

14. 11. 2016   zdroj
Během projevu v Praze bývalá americká ministryně zahraničí Madeleine Albrightová prohlásila, že vítězství Trumpa není důvod k panice, protože "nevíme, co se stane." Podle ní právě okolí Trumpa musí zkorigovat svůj postoj k Ukrajině a Rusku, informuje "Rádio Svoboda".

Je těžké jednoznačně odpovědět na otázku, co přináší vítězství Donalda Trumpa pro Ukrajinu: zda je to pro zemi dobré nebo špatné. Konstatovala to při svém vystoupení v Praze bývalá americká ministryně zahraničí Madeleine Albrightová, hlásí "Rádio Svoboda".

"Pokud Trump potvrdí svá slova o Ukrajině z předvolební kampaně, bude to hrozné, řekla. Nevíme, zda bude provádět na postu prezidenta to, o čem hovořil v průběhu předvolební kampaně. Nemá cenu panikařit, protože nevíme, co se stane".

Nejbližší okolí Trumpa musí zkorigovat své postoje nejen ohledně Krymu, ale také k Minským dohodám. "Jde o to, co se děje s mezinárodními normami, vždyť něco takového od druhé světové války dosud nebylo: aby nějaká země prostě zabrala kus jiné země. Doufám, že teď budou vedle něj lidé, kteří řeknou, že je třeba pokračovat v práci nad Minskými dohodami, a samozřejmě nesmíme zapomenout ani na sankce", domnívá se Albrightová.

Když podle jejího názoru "Trump poprvé uvidí zprávu zvláštních služeb, pochopí víc".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

66 komentářů :

 1. Proč nás zase ta dáma znovu masíruje a vnucuje svoje názory? Sobotka si myslí něco, ale většina normálních lidí si už dávno udělala svůj vlastní názor. Nepotřebujeme vodit za ručičku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proste proto, ze restituce Krymu, byla mnohem vice restituci, nez t.zv. "cirkevni restituce". Zatimco Krym byl Rusky uz 300 let pred tim, nez sovetska moc vytvorila USSR, u nas jsme darovali nemovite majetky organizaci, ktera jeste neexistovala, kdyz organizace stejneho jmena nektere statni statky uzivala, ale nemohla s nimi nakladat.

   Seznam techto statku ale "odnesla velka voda".

   Duveryhodnost predevsim!!! ;-)

   Smazat
  2. Církev je středověká instituce, která byla úzce napojena na vládnoucí moc, proto při přechodu k demokracii jí měla být sebrána většina půdy tak jako celé aristokraicii. Ono by k tomu i došlo díky Benešově druhé pozemkové reformě nebýt nástupu komunistů. Tzv. církevní restituce jsou především naprosto nemorální svinstvo, které prosadil Nečasův gang s podporou hlavních gangsterů z ODS a TOP09 za přispění politických přeběhlíků.

   Smazat
  3. Přesně. Trump to říká jasně. Proč cpát americké peníze do bezedné studny Ukrajiny? Tam ať si to prostě ujasní a vyřeší sami. A kontrolu ať si dělá OSN, ktzeré stejně nedělá nic - tak ať se snaží. A všem už je dnes známo a jasné, že Ukrajina je multikulturní slepenec horší než bývalá Jugoslavie a jediným řešením je osamostatnění kultur a nebo minimálně konfederace.

   Smazat
  4. Ať zdechne čarodějnice...

   Smazat
  5. 0:24 Dáma? Kde? Vidím jenom jednu starou milovnici brožů, jednu z nejmocnějších Židovek světa, ale žádnou DÁMU!

   Smazat
  6. Tak já se jedině potěším,
   až si přečtu její parte...

   Smazat
  7. cim starsi, tim blbejsi, doufam, ze dalsi secretary of state nebude Cech. Hruza.

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Angela Merkel = Klara Mengele; Bakala = Kabala; Mabus = Usama Bush/ObamaUS14. listopadu 2016 1:22

   Kolik vlastně tahle NWO chazarská jedubaba spolu s George Soros (opět ty kabalistické přesmyčky) povraždila Slovanů a vůbec lidí ve světě?

   Smazat
  2. Odpoved a otazka ,SPRAVNA JE ,co se stane s nikoliv s Ukrajinou a JEJIMI poctivymi lidmi, ALE S KRVELACNYMI FASISTY A SPOJENCI HYDRY ALBRICHT/Richtig, JE NABILEDNI. NEDOSTANOU KRVAVE PENIZE OD OBCHODNIKU SE SMRTI...Dockaji se Spravedlnosti Po zasluze. A vsichni.
   Spatna otazka jeste horsi hydry.

   Smazat
 3. S tím nepočítej krvavá Madlo, hodilo by se říct ježibabo Albrightová, že by Doník změnil názor na své slovanské ženy a děti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přijela na vypsaný konkurz pro titulní roli ve filmu "Baba Jaga" v režii Jiřího Menzela. Konkurz má předem vyhraný.

   Smazat
  2. Takhle krivdit te babicce na kosteti , co vam tak spatneho udelala...
   Vsechno co je problem, se zcvrklo asi na jeden hlavni , dominantni , uplnej Dulezitak.
   NEJVETSI PROBLEM LIDSTVA DNES , JE , JAK TY MOCNY UDELAT BEZMOCNY.
   A Proc ?
   PROTOZE JSOU NEMOCNY.
   A JAK !! A VZDYCKY.

   Smazat
 4. Madlo, zaskoč si za Havlem a už se nevracej.
  PB

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli existuje Peklo, tak Havel už tam na ni čeká.

   Smazat
  2. Už se samotného pohledu na tu hnusnou balkánskou řeznici se dělá špatně. Doufám, že duše zavražděných děti při "humanitárním bombardování" přijdou k poslednímu soudu svědčit proti těm dvěma pekelným stvůrám Krvavé Madle a Přikulovači. Snad aspoň tam se jim dostane spravedlnosti, jakou si zaslouží.

   Smazat
 5. Ta krvavá bestie asi zapomněla na Kosovo. ...vždyť něco takového od druhé světové války dosud nebylo: aby nějaká země prostě zabrala kus jiné země.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zappomněla na něj úmyslně proto, aby se nepřipomínalo zničení Jugoslávie a odtržení Kosova za jejího dirigování zahraniční politiky USA a hlavně aby se nepřipomínalo, jak na tom osobně zbohatla. Je s podivem, že ji sem ještě někdo zve. Přijela sem oslavovat zvolení Clintonové a oslavovat nějaký vysoký post, který jí byl slíben, třeba nějaký žok zlata na Ukrajině, jako viceprezident Biden, a najednou taková sprcha.S Trumpem už si ovšem nelízne, jak proti němu štvala.

   Smazat
 6. Ježibaba...dál by chtěla strkat do pece slovanské Mařenky a Jeníčky !

  OdpovědětSmazat
 7. Madeline Albtrightová má pravdu. Tajné služby prošpikovaly Východ a v podstatě tam vládnou. Kdyby se USA neangažovaly, byl by i tam klid.
  Kdo postaví před soud lidi, kteří způsobyli onen rozvrat a strádání milionů obyvatel?

  OdpovědětSmazat
 8. Pekne to mela klika kolem Hillary pripraveny,ted je videt,jak se hrozi,ze NWO,zatim nebude...Donald Trump,celou situaci ve svete videl jako my obycejni lide a vedeli jsme,ze kto je agresor...to co musi Donaldovi povedet,ze cile USA,jsou dabelske s cilem ovladnou svet.S tim se bude muset vyrovnat sam,jestli pujde stejnou cestou,nebo uplne zmeni smerovani USA.

  OdpovědětSmazat
 9. Stav Ceske republiky,dospel do stavu,kdy davaji prostor vojnovim zlocincum,akym Madelein Albrighte jednoznacne je !Ceska politika je hlboko v rektalu USA,uz jen tim,ze CR uznala Kosovo.Uloupene Kosovo!

  OdpovědětSmazat
 10. Že je ČR prošpikována CIA je jasné z příjezdu Albrightové. Teď dostala příkaz neprovokovat a zalézt, aby přežila nejisté doby. Pak se uvidí.

  OdpovědětSmazat
 11. Copak, krvavé Madle už kosovský telecom nevynáší? Inu investovat se musí stále, neb kdo chvíli stál, již stojí opodál. Asi už investovala do Ukrajiny a teď to vypadá, že to byly vyhozené peníze.

  OdpovědětSmazat
 12. Balkánská řeznice může jít slušně řečeno do háje. Nikdo ji tu nechce. Vašek

  OdpovědětSmazat
 13. vymývala mozky studentům -u těch to zřejmě ještě stále jde, jakoby je neměli dost vypláchlé tendenční výukou...pokud se jí žádný z těch studentů v sále nezeptal na kosovo, jsou na tom opravdu špatně...nevím, zda se znalostmi nebo odvahou...vypadali jako pokorné ovce

  OdpovědětSmazat
 14. Baba dobre vi, ze nejdrive jsou volby, az pote udalosti. "Nahodne", samozrejme...

  Na tz udalpsti bude muset prezident reagovat, takze ty "nahody" budou smerovany k jedine mozne reakci prezidenta.

  Ke stabilizaci si zapad vybral fasismus jiz davno, no dusledky nedovidi. Budou katastrofou.

  OdpovědětSmazat
 15. Radio Svobodná Evropa byla vždy štvavá organizace - rozvracela státy a jejich zřízení a jak je vidět ve své hnusné práci pokračuje dál. Zaměstnává neúspěšné-neschopné politiky-"demokraty". To co se děje v USA po prezidentských volbách je fakt ukázka "liberální demokracie" A od těch se chceme učit. Musíme vzít rozum do hrsti.
  Pozor ale co udělá TRUMP.

  OdpovědětSmazat
 16. Krym byl, je a bude ruským, i kdyby ta ježibaba samým vztekem pukla.
  Její nepřátelská posedlost Ruskem nabývá až patologických rozměrů.
  Je neuvěřitelné, že něco takového může vyslovit řeznice, která nese přímou odpovědnost za rozbití Jugoslávie, zločinnou agresi proti ní, tisíce mrtvých a ohromné hospodářské škody napáchané Srbsku. Včetně násilného odtržení Kosova (a Metochie) od Srbska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. s těmi patologickými rozměry nenávisti k rusku jich máme i u nás dostatek, miroslava němcová z ods včera zase fanaticky perlila u moravce ma čt1..chtěla stavět americký radar...

   Smazat
 17. Tuhle svini pověsit.Každý opakuji každý by měl vidět Uloupené Kosovo a uvidí jak tahle řeznice líbala vrahy a ještě na tom zbohatla!!!!!!!!!! Žantovský a celá ta její klika tady patří na jeden sloup!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V pátek jsem náhodně potkala pana prof. R. Dolečka. Vypadá od 20 let mladší. Ať nám vydrží tento moudrý a vzdělaný muž alespoň do 120 let. I nadále píše pravdu o Kosovu a Srbsku, vydává knihy. Škoda, že odešli dr. Valach, pan Ransdorf - také měli hloubkové historické znalosti, dokázali podat důkazy a souvislosti.

   Smazat
  2. prosim tebe!-povesit na jeden sloup?!...Dyt by vypadal jak trapes hrozen! Tak by tam ti vsichni"dobroserove" byli namackani ze by z nich tekla stava:-)))

   Smazat
 18. Včera, v neděli, v 17 hod, jsem šel kolem US ambassy. Světla všude svítila. Zřejmě měli generální poradu s balkánskou řeznicí a přitom tiskli transparenty a stříhali červené kartičky na čtvrtek 17. To, že byla na FF, není náhoda. Oslavnou řeč na Killary musela změnit a improvizovat.Chystají asi další tragikomedii. Doufejme, že nikoho "na efekt" nezavraždí.

  OdpovědětSmazat
 19. Doufám, že ta osoba skončí za bývalou Jugoslávii před mezinárodním soudem! Kosovo je Srbsko!

  OdpovědětSmazat
 20. Odporna to zruda, nalozit do formalinu a ukazovat po jarmarkach a strasit s tim zlobive deti. Vypadlo to z knihy "o typech zlocinnych".

  OdpovědětSmazat
 21. Tuhle hnusnou zrůdu, balkánskou řeznici, jsem před pár dny zahlédl v ČT, jak s vrchním havloidem M.Žantovským nálévají své lži do studentských hlav!!! Zajímalo by mě, kdo taková setkání organizuje a kde se událo?!

  OdpovědětSmazat
 22. Zajímavé je, že studenti, ta naše budoucí inteligence, jim na ty lži skáčou. Co ti tedy nosí v hlavách je k neuvěření. Kritické myšlení je pro ně velkou neznámou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Studenti nejsou vedeni ke kritickému myšlení. Neznají dějiny vlastního národa, nebo v přepsané, protičeské podobě. Jen málo z nich hledá pravdu. Dost velká část by ani na VŠ studovat neměla, ani na gymnáziu. Kritéria byla snížena, takže určité typy VŠ nějak "uchodí". To jsou ty správné pseudovzdělané davy na manipulování, do prvních řad. A Horáčkové a Kocábové počkají v závětří "kavárny" a po "boji" se pak o půlnoci projdou po vyklizeném "bojišti".

   Smazat
 23. Že prý je to poprvé od války, aby nějaká země prostě zabrala kus jiné země. A Kosovo a další zničené země, to je nic? Kvůli němu byla Amerika ochotná rozbombardovat Srbsko napadrť. Škoda, že už v té době nebyl v Rusku silný Putin. Navíc Krym je v Rusku z vůle obyvatel Krymu, a ještě navíc bez krveprolití. Takže zase jen lži, že paní Albright.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..je to kurva,že jí není rovno !!!!

   Smazat
 24. Ďáblova děvka, Kosovská řeznice promluvila.

  OdpovědětSmazat
 25. Proč sem stále zveme ženskou, která se podílela za vraždění v Srbsku i jinde. lNavíc je to manipulátorka. Pokud si vzpomínáte, tak když se stala minist.zahraničí USA, tak potom náhle najednou "objevila", že je židovka. Nic proti židům nemám, je mezi nimi více chytrých lidí než mezi ostatními, ale nechápu proč to divadlo. Je už to stará ženská, tak proč nenechá svět na pokoji a pořád musí plivat ty své jedovaté myšlenky. Patří už na pohřebiště dějin. Potom po ní neštěkne ani pes.

  OdpovědětSmazat
 26. Nešlo by, když už v rámci objektivity píšete a dáváte informace o takových zrůdách chazarských jako je tato babizna vynechat její fotografie? Mně se zvedá kufr když si vzpomenu na její zvěrská prohlášení ohledně Kosova a ještě se musím na tu karokaturu podívat než mi naskočí text. Hrozný a odpuzující pohled

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsme-li utesáni z poctivého, pohled na zrůdu nás nerozhází ani když za to, jak vypadá vlastně může jen a jen sama... Přestat vnímat, ignorovat, zaznamenat pouze, že se upsala rohatému až za hrob a skončí proto velmi neblaze...

   Smazat
 27. Cica zabudla na precedens zvaný Kosovo...

  OdpovědětSmazat
 28. Co asi řeknou Trumpovi tajné služby,když okupuješ rozrtáš Ukrajinu,namastíš si kapsu jako Madla v Kosovu.
  To jsem nevěděl,že šíření demokracie je tajné.

  OdpovědětSmazat
 29. Ty vraždící zrůdo,táhni do pekla.

  OdpovědětSmazat
 30. Kdopak si zaplatil kyjevský Majdan?Agenti USA svrhli legálně zvoleného prezidenta a přitom "za rohem" byly volby.Rusko začalo být neposlušné a tak se ho snažili potrestat.Když se brání je vydáváno za agresivní.To je celé a nechápu co na tom můžou změnit zprávy tajných služeb ,které předloží Trumpovi.Putin není blázen a chce se s USA domluvit ,ale tak ,aby byly brány v potaz bezpečnostní zájmy Ruska

  OdpovědětSmazat
 31. Ona nemusí cintat vůbec nic, ksicht upírské balkánské řeznice hovoří za ní.

  OdpovědětSmazat
 32. Tehto Ceske Madle,nekouka nic dobryho z oci,typicka jezibaba,tak do cukru proti detem !

  OdpovědětSmazat
 33. Ať jde baba do prdele!!! (A to jsem jinak celkem slušné děvče. Ale tady je jakýchkoliv jiných slov škoda.)

  OdpovědětSmazat
 34. Po zprávě tajných služeb (přesněji jejich rizikem zrušení ohrožených částí) si Trump pouze upřesní seznam a odškrtne další z transformačních úkolů. Korbelová není Všejasná, aby vůbec tušila, která bije. Ostatně to ani nikdy tušit , natož vědět nechtěla, stačilo se přece zeptat tam, kde "vědí"... Ach ty védy a mimochodníci kolem...

  OdpovědětSmazat
 35. Myslím, že Madla přijela s nadějí na "Listopadový majdan 2.0". S tím Donaldem se dostal písek do soukolí osvědčeného a rozrachtaného stroje na přívlastkové revoluce (barevná, sametová...). Teď musí utišovat své vyděšené bretschneidery, neboť otázek je mnoho od "Jak se to proboha mohlo stát?" až po "Nepřestanou chodit dolary?". Když Žantovský bědoval, že "svět už nebude takový jaký známe", měl částečně pravdu. Určitě bude jiný pro kádry 5té kolony a lokaje všeho druhu. Až vyschnou zdroje, budou se snažit o etablaci v eurohujerských strukturách. Tam už je ale plno. Bude to jízda, neboť práce je pro ně přirozeně nemyslitelný a naprosto krajní způsob obživy... ;-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S.: Jistě měla být duší "Listopadových událostí" :-))))

   Smazat
 36. Tato babice čarodejnice je věru zralá na postavení před mezinárodní tribunál pro válečné zločince a jestli by ji neshledal vinnou na doživotí tak už pak je tento tribunál jen na zrušení. Ta stará lůzna se topí v krvi nevinných prolitých za její prospěchářství. Kdosi tady psal o peklu. No bude tam mít věru velmi vytříbenou společnost a nebude to jen šašek Havel nebo náš Schláfenberg a Kalousek, Brčál a spol, ale i takové celebrity jakjo Clinton, Busch mladší, Černoušek prezident, frau Merkel, křivák Holande, také ten francouzský trpaslík Sarkozi před ním, ale i Berluskoni, Junkers a mnoho dalších z "elit". Myslím, že Satanovi se sklizeň vybraných dušiček věru daří.

  OdpovědětSmazat
 37. Moudří nebo chytří to si nemyslím, spíš mazaní nebo protřelý a k tomu nemilosrdní. Moudrému stačí málo a koná ve prospěch většiny lidí. Volte SPD a strany které budou prosazovat řízení státu a odvolatelnost politiků referendy.

  OdpovědětSmazat
 38. Prostřednictvím staré čarodějnice dostal Trump jasný vzkaz od neokonů: "drž hubu a krok", nebo se prezidentování nedožiješ.
  Jsou to nebezpečné kreatury.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím že se mýlíte. Oni opravdu nevědí co bude, ale jistě vědí, že kdo by skřížil plány GP skončíl! Nyní pouze doufají, že se s ním (nimi) domluví...

   Smazat
 39. Smrtka z rukama od krve az po ramena promluvila..... P.CA jedna zasrana !!!!! Jak dlouho si toto nechame libit ???????

  OdpovědětSmazat
 40. Dobrý,balkánská řeznice promluvila, tuhle potvoru nevezmou ani do pekla za to co má na svědomí.

  OdpovědětSmazat
 41. Fuj, větší čarodějnici nemá v repertoáru ani ti nejlepší maskéři v prolhané a zmanipulované probruselské televizi, na roli baby Jagy,Fuj tajbl.

  OdpovědětSmazat
 42. Albricht = AllEichman.

  OdpovědětSmazat
 43. Co nám tím ve skutečnosti sdělila „Krvavá Mary“? Otevřeně přiznala před celým světem, že v USA ve skutečnosti vládnou tajné služby. Takže lid té země, ba ani jím zvolený prezident není suverénem. Před lidem se utajují ta nejdůležitější rozhodnutí, dotýkající se dokonce jeho samotné existence, čili války a míru. Takže se otřesná stařena v tomto případě nazachovala jako „korektní“ politik, nýbrž jako pavlačová klepna. Druhou možností pak je, že tento válečný zločinec jenom chce ze sebe dělat důležitou a především „informovanou“ osobnost.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.