Reklama

pondělí 7. listopadu 2016

Asad: Rusko mě nenutí být loutkou. S malou Sýrií válčí desítky zemí.


7. 11. 2016     zdroj
Prezident Syrské arabské republiky Bašár Asad řekl, že Rusko jej nenutí, aby byl "prezidentem loutkou." Toto prohlásil v rozhovoru s Sunday Times, který byl zveřejněn 6. listopadu. Asad připomněl, že proti Sýrii válčí desítky zemí. "Říkáme tomu světová válka, ale je to světová válka proti Sýrii, desítky zemí jsou proti nám, dodávají teroristům peníze a vybavení," konstatoval syrský prezident.


Zdůraznil, že syrská armáda se může spoléhat pouze na podporu Ruské federace a Íránské islámské republiky. Přičemž o vojenských operacích rozhodují syrské orgány, uvedl Asad.

Asad připomněl, že ruská vojenská přítomnost v Sýrii trvá již více než 60 let. "Jejich politika je založena na dvou věcech - morálce a mezinárodním právu. I když mají svůj vlastní názor, říkají: "Toto je vaše země, víte víc". Nikdy se snaží vměšovat se, protože od nás nic nechtějí. Nevyžadují, abych byl prezidentem loutkou," řekl syrský vůdce.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

15 komentářů :

 1. Ale taky bys měl vědět, Bašáre, že spousta slušných a poctivých lidí - miliony lidí - ti drží palce, a přejí ti vítězství nad těmi podlými šakaly, kteří na tebe vyjí a štěkají. A proto taky zvítězíš a ta mizerná chátra bude muset zalézt. A snad -snad - budou viníci toho masakru, jeho osnovatelé a strůjci - po zásluze potrestáni! Ale jak se to dozvíš? Někdo by ti to měl říci, to by tě posílilo. Nejsou na světě jen šmejdi. Čti si inernet, ale ne ty prolhané prevíty -čti si diskuze.

  OdpovědětSmazat
 2. Rusům bohužel nevadí již z principu žádný krvavý diktátor - například zde tento Asad.
  To naopak vadí Západu - také již tradičně.
  Každý si jistě udělá obrázek sám, co komu více imponuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ty musíš být velice nešťastný člověk.

   Smazat
  2. Není nešťastný, blbcové totiž žádné svědomí nemají.

   Smazat
  3. Proč by to mělo vadit Západu? Vadil jim snad Čankajšek, Somoza?, Lysin mana?, Pahlaví?, Marcos?, Trujillo?, Batista?, Diem?,Suharta, Lon Nol, Pinochet?, Sadat? (po podpisu Camdavidské zrady ovšem, předtím velice!), Hussajn? (dokud válčil s Iránem za zájmy západu, když obsadi Kuvajt, vadit náhle začal!), Pol Pot (když válčil s lonnolovci, vadil, když válčil s Vietnamem, vadit přestal!), saúdský král, kuvajtský a bahrajnský šejkové, přičemž ten druhý jmenovaný potlačil arabské jaro s podporou USA a za pomoci saúdské policie (tedy cosi jako by Janukovyč potlačil Majdan s pomocí ruského OMONu), páč maj v Bahrajnu svou základnu! Takže co tomu západu vlastně vadí? Ti co mu neslouží! Na metodách těch kteří jim slouží jim nevadí ale vůbec nic, ani koncentráky, masové použití otravných plynů, brutální vraždy odoůrců! Ovšem když jim někdo přestane sloužit, jako třebas Erdogan, to pak křičí a řvou o lidských právech i když jde jen o použití vodního děla ....

   Smazat
  4. On jim nevadil ani Hitler. Americké peníze ho dostali k moci, politicky ho podporovali, dokud si neupevnil moc, poskytovali mu techniologie, úvěry. Vadit začal, až když Východ málem dorazil do Paříže.

   Smazat
  5. No tak - my už jsme si svůj obrázek udělali 16.17 -velice nám tady vadíš, ty sprostej zbabělče, umíš jen provokovat a urážet ostatní. Vůbec nikomu neimponuješ, jak sis jistě stačil všimnout, naopak ti všichni dávají najevo, abys sem nelezl, a našel si pro své verbální zvratky někde jinde stejnou krevní skupinu. Tady ti pšenka nevykvete, to jsi jistě pochopil. Tak - jaký z toho vyvodíš důsledky?

   Smazat
  6. pro 19:02 důsledky jsem vyvodil: právě jsem se začal smát Tvému směšnému příspěvku. pokud chceš diskutovat jenom sám se sebou, tak můžeš začít doma v koupelně před zrcadlem.
   Takové diskutéry, kteří nesnesou jiný názor mám skutečně nejraději.

   Smazat
  7. No a s kým diskutuješ ty? On tady s tebou někdo diskutuje? Ono se dá na urážky a sprostoty nějak reagovat? Ani jednou jsi nenapsal nějakej názor, tak co žvaníš o názorech? "nesnesou jiný názor"... ty přezdíváš svým sprostotám, provokacím a urážkám "názor"? Vrať se do školy ty šmejde omezenej, ať ti vysvětlí rozdíl mezi názorem a provokacemi a urážkami. Nebo si myslíš, že je to jedno a totéž? Jestli se šklebíš, na to ti seru. Škleb se do zrcadla - abys viděl zase po nějaký době dokonalýho blba.

   Smazat
  8. rusove tu byly ale do zalezitosti statu se nevmesovaly jak ty vasi zapadni panicci tet tenkrat se namalovalo par hesel gustik si dal s breznevem pusu a tim to zvadlo
   tady mas podporu opravdovym diktatorum od usa:
   http://www.ksm.cz/zlociny-kapitalu/pratelsti-diktatori-usa.html

   Smazat
 3. Američanům vadí diktátor,jako Kádáffí,Sadaam a tak
  je odstraní,aby vznikl chaos a válka.Z toho toiž
  USA žijí,proto jim diktátoři vadí.Ovšem jenom ti,
  kteří neposkakují podle pokynů Washingtonu.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K tomu tématu Ben Klassen na svých stránkách píše (pouze slovenská verze tam je):

   "Áno, Kubánci. To je iný príbeh podvodu ako naša JOG vláda zmanipulovala, infiltrovala a zničila asi
   každú krajinu na svete. Ich modus operandi je asi nasledovný: (a) Najprv ponúkneme krajine zahraničnú pomoc, ktorá je zaslaná hlave krajiny, údajne aby bola rozdaná tým v núdzi a chudobným, alebo na vytvorenie zásob. (b) Väčšina týchto peňazí ale smeruje na súkromné bankové účty diktátorov, ktorí sú následne nesmierne bohatí, arogantní a nepríjemní, vytvárajúc nenávisť a odpor vlastných ľudí.
   Týchto príkladov je primnoho aby sme ich tu spísali ale spomeniem aspoň pár: iránsky šach; "Papa Doc" Duvalier a jeho syn na Haiti; Diemovci vo Vietname; Ferdinand E. Marcos a jeho nákladná žena na Filipínach; Anastasio Somoza z Nikaragui, Fulgencio Batista z Kuby. Mohli by sme uviesť tucty ďalších. Na rozpútanie revolúcie a nepokojov naša JOG vláda pošle agentov CIA aby zorganizovala
   revolúciu a občiansku vojnu proti týmto arogantným a márnotratným tyranom. Vďaka financovaniu amerických daňovníkov títo revolucionári zrazu majú zbrane, uniformy, organizácie, tajne vedené našou CIA. Perfektným príkladom je situácia v Nikaragui. Najprv sme financovali a podporovali Somozu. Potom CIA pomohla zorganizovať Sandinistov aby Somozu vyhnali. Potom sa to ešte zhoršilo, omnoho zhoršilo. CIA náhle zmenila situáciu a zorganizovala Kontras aby vyhnali vládu Sandinistov a čoskoro Reaganova vláda pomáhala a financovala Kontras vo výške niekoľkých stoviek miliónov. Nie je to hlúpe? Rovnaký modus operandi nasledoval na Jamajke, Kube, Filipínach, Paname, Južnej Kórei a tuctoch ďalších krajín po celom svete. Nič než revolúcie, anarchia a chaos; všetko podnietené, organizované a financované našou židovskou vládou; na úkor Bieleho amerického daňového poplatníka ktorého budúcnosť tým podkopávajú a ničia."

   Konec citátu.

   Smazat
 4. U těch zmetků amerických je diktátor každý, kdo je pošle do zádele.

  OdpovědětSmazat
 5. ZLOČINECKÉ USA
  USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. Jejich účast v syrské válce je nezákonná a v rozporu s mezinárodním právem. Vláda USA je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla. Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zatracení. Ani ten vzteklý pes po nich nezaštěkne!
  • 200 let terorismu USA:
  www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
  www.olser.cz/9947/200-let
  • agresia USA:
  www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
  http://skrytapravda.cz/domaci/97-general-sedivy-asi-trpi-amnezii-tvrdi-ze-rusove-hraji-hru-ktera-zacina-byt-velmi-nebezpecna-nevi-ze-proti-dvema-zakladnam-ruska-v-zahranici-stoji-109-zakladen-usa-v-japonsku-dalsi-stovky-v-evrope-a-85-v-jizni-koreji
  • http://svobodnenoviny.eu/tajne-dokumenty-odhaluji-krvavou-historii-cia
  • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/boston-globe-usa-brzy-zkrachuji-pokud-budou-tolik-utracet-na-valky
  • http://narodnidemokracie.cz/a-dost-je-nejvyssi-cas-zastavit-rozpinavost-usa-a-nato-v-ceske-republice
  • dalajláma:
  www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
  • IS popravuje - řeže hlavy (video):
  http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
  • Merkelová - dcera Hitlera:
  www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
  • seriál o 11. září:
  www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
  • stop imigraci (video):
  www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
  • státní dluh USA je 65 biliónů dolarů:
  • http://byznys.ihned.cz/c1-63221970-usa-cina-nejvetsi-ekonomika-sveta-po-150-letech
  • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ohromujici-statni-dluh-usa-je-65-bilionu-dolaru-a-ne-18-bilionu
  • www.eurasia24.cz/nazory/781-dojmy-z-vyletu-do-usa-prilis-mnoho-spiny-a-rozkladu

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.