Reklama

.

.

středa 30. listopadu 2016

Bitva o Khan al-Shin – další velké vítězství SAA. A dalších tisíc teroristů v Evropě...(videa)


Napsal/přeložil: MN
30.11.2016 Eurasia 24


Bitva o Khan al-Shin byla vyvrcholením bitvy o širší západní předměstí Damašku a byla neprávem skryta ve stínu bitvy o Aleppo. Pojďme ale od začátku.

 
Modře je vyznačený samotný Damašek, oblast 1 a 2 jsou oblasti ovládané teroristy.

V oblasti 1 se SAA (Syrská arabská armáda) tři roky snažila osvobodit město Darayy. To se povedlo až v srpnu tohoto roku.

Osvobození tohoto města byl důležitý předěl. Darayya bylo vnímáno jako symbol – pevnost teroristů. Osvobození tohoto města mělo velký dopad na morálku teroristů a hlavně se uvolnila celá 4 obrněná divize SAA. Ta byla následně poslána osvobodit poslední oblast teroristů na západ od Damašku, viz oblast č. 2. Tato oblast byla tvořena pěti městy, z nichž nejdůležitější teroristická pevnost byla město Khan al-Shin.

Viz. Další mapa:
Osvobození oblasti začala SAA útokem na město Der Khabiayh viz modře vyznačená oblast č. 1.

Toto město bylo důležitou křižovatkou mezi ostatními městy. Po jeho osvobození SAA zahájila klasickou operaci na obklíčení města Khan al-Shin a rozdělení oblasti na dvě menší izolované – viz. Operace č. 2 naznačená červenou barvou.

Teroristé se pokusili toto obklíčení prolomit široce koncipovaným protiútokem za použití velkého množství těžké techniky.

Ovšem 4 obrněná divize nejsou žádní zelenáči – jsou to zkušení válečníci, zocelení 5 lety války. Tento teroristický protiútok skončil pro teroristy naprostou katastrofou.

Video z tohoto neúspěšného protiútoku vedeným tanky a další obrněnou technikou najdete nahoře...


https://www.youtube.com/watch?v=H192RyWX79Y&feature=youtu.be

SAA nabídla teroristům klasickou dohodu – vzdají se těžkých zbraní a na oplátku budou odvezeni k tureckým hranicím – za jedním ze svých sponzorů. Ovšem ani tyto velké ztráty teroristy nepřesvědčily, aby tuto dohodu přijali.

SAA musela dále utahovat smyčku až do fáze obsazování samotného města.

Video z posledních bojů nahoře

Teprve poté teroristé přistoupili na dohodu a jsou odváženi k Tureckým hranicím.
Celkem z těchto 5 měst je k Tureckým hranicím, fakticky tedy do Evropy odvezeno 2 500 lidí, z toho 1450 islámských bojovníků, ostatní jsou jejich rodinní příslušníci – 589 žen a 900 dětí.

https://www.almasdarnews.com/article/massive-west-ghouta-evacuation-underway-thousands-leave-idlib/

Část z těchto 1450 islámských bojovníků půjde znovu bojovat a budou zabiti SAA. Ti ostatní si jdou do Evropy v první fázi pro sociální dávky, v další fázi budeme nejpozději z jejich dětmi bojovat o nadvládu nad Evropou.Těchto 1450 teroristů je jen malá část, která proudí a hlavně ještě bude proudit ze Sýrie, Iráku a Libye do Evropy. Celkově se jedná o desítky tisíc vycvičených islamistů, kteří jsou zvyklí zabíjet.
Co řekneme my svým dětem, až se nás zeptají, jak jsme to mohli dopustit?

10 komentářů :

 1. Budete muset svým dětem přiznat (já ne, mně už se to netýká z důvodu věku), že jste se chovali jako idioti, kteří si neviděli na špičku nosu. Místo abyste nakopali zadky prodejným politikům a přihlouplým hysterkám, tak jste se uzavřeli k počítačům...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidím to jako Vy,ta zaslepenost pro zrádnou EU,zbabělost a hloupost,většiny politiků i obyvatelstva je neuvěřitelná a bude mít nejen pro nás,ale i celou Evropu tragické důsledky a udělá dnešní mladé generaci a jejím potomkům ze života peklo a vina bude padat na dnešní zrádný hlavně aSociálně paDemokratický estabilišment....

   Vymazat
  2. Za vsechno, co se v CZ a v EU deje, mohou jen jejich obyvatele. Protoze voli soustavne strany, ktere voli, nebo nechodi k volbam a tim tyhle strany, ktere vedou staty EU, stale jsou u moci.
   Kdyby Cesi zavolili KSCM - myslite, ze by to takhle vypadlo? Nikdy. Ale kdo chce KSCM? Nikdo a to je jedina strana, ktera by ZASE mohla nastolit poradek.

   Vymazat
  3. Dokuď bude v čele KSČM umírněný Filip co jde vládním stranám na ruku, tak je nevolitelná, musel by nastoupit Dr. Skála, Kováčik nebo Semelová. Takhle má smysl volit Okamurovo SPD které stojí za svými názory a zajímají jí lidé + chce vystoupit z NATA a budoucího kalifátu EU.

   Vymazat
  4. Soudruhům v parlamentu změkly od sezení v parlamentních lavicích nejen páteře, ale i mozky. Bohužel krajské a okresní organizace delegovaly na poslední sjezd hlupáky, kteří opět volili do čela KSČM tyto prebendami opotřebované lokaje. Josef Skála je jak nahý mezi hyenami. T

   Vymazat
 2. A to lepšie riešenie so spomínanými bojovníkmi, čo sa vzdali, sa nemohlo nájsť? To je, ako keď niekoho zajmem a vzápätí na inom mieste prepustím. Veď tí bojovníci nemusia skončiť iba v Európe. Môže to byť niekde na Kaukaze či v Lýbii. Z bojovníka už traktorista či dlaždič nebude.

  OdpovědětVymazat
 3. Abychom zabránili vpádu těch vrahounů i k nám, musíme volit jedinou stranu, která je jasně a jednoznačně proti ilegální imigraci, a tou je SPD. Kromě toho, a to je nejdůležitější, tato strana má v programu všelidové referendum. (O to žádná z existujících stran, snad kromě komunistů, nemá nejmenší zájem, protože celonárodní referendum jim nasazuje husí kůži). www.spd.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Já se rozhodně nepovažuji za zbabělce. Tak někdo schopný zavelte k revoluci a já se hned přidám ty naše Kalousky, Sobotky, Fialy a další i z minulosti naházet do Vltavy a poslat do Reichu, který tak milují a platí je. Myslím, že nás je připravená a čeká fůra. Jen nemáme zatím schopné vedení a jasné cíle jak a co udělat. Zatím se pod USA vedením srocují a paktují jen pražští zrádci a podlézáci. Myslím, že i s nezvanýma muhamedánama bychom dokázali velmi rychle zatočit a ukázat jim cestičku domů. Utíkali by až by se jim za patama kouřilo s nahou prdelí s jakou přilezli.

  OdpovědětVymazat
 5. Asi pouze SPD
  a REALISTÉ https://cs.wikipedia.org/wiki/Realist%C3%A9
  Jinak pohroma. Jenže do voleb je ještě daleko.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 6. EU se holedbá, že díky jejímu vzniku nebyla v Evropě 70let válka. A je to skoro pravda (až na Jugoslávii).

  Tlakem na Rusko však válku přivolává.
  A co je ještě horší, tím, že umožňuje masám vetřelců obsazovat městské čtvrti evropských měst, připravuje podmínky pro vznik války občanské.

  My občanskou válku neznáme. Kdo neví , co to je, nechť pohlédne na Ukrajinu.
  Je to strašné.
  PB

  OdpovědětVymazat