Reklama

neděle 20. listopadu 2016

Česká televize se nemění. A pokud ano, tak leda k horšímu...Mediální analytik Žantovský říká:,, Projev Pitharta byl velice fanatický, velice nenávistný a opravdu se mu nepovedl."

Petr Žantovský, rozhovor

20.11.2016   Parlamentní listy
Otázky vyvolával i televizní přenos z večerního happeningu na Václavském náměstí. „Během něj jsem například slyšel z úst pana Železného, který to zpravodajství provázel, mnoho zajímavých hlášek. Nejvíc mě překvapila ta, když přirovnal tu čtvrteční akci k demonstraci z roku 1999, která nesla název ‚Děkujeme, odejděte‘ a byly tam ty známé přeškrtnuté tváře Zemana a Klause z období opoziční smlouvy. A pan Železný prohlásil, že se jí zúčastnily statisíce lidí. Nu já tam tehdy byl a pamatuji si to velmi dobře, ale statisíce lidí vypadají trošku jinak. Opravdu by mě zajímalo, kde pan Železný a Česká televize, nebo její editor, který mu psal tyhle bludy, vzali ty statistiky, z jakých zdrojů čerpali, jestli policejních nebo jenom čistě českotelevizních,“ podivuje se Petr Žantovský.


I k té sedmnáct let staré akci měla veřejnoprávní televize blízko. „Česká televize ji spoluorganizovala, jak si jistě všichni vzpomeneme, formálně či neformálně, každopádně tomu dělala stejné promotion jako letos 17. listopadu, takže se vůbec nic nemění. Nemění se Česká televize. A pokud, tak jedině k horšímu. Nemění se skupina lidí, která tyhle aktivity organizuje. Jsou to stále stejní lidé, které takovým velmi nešikovným způsobem reprezentoval pan Pithart na Albertově. Musím říct, že jeho projev byl velice fanatický, velice nenávistný a opravdu se mu nepovedl. Protože pokud chtěl otočit směrovku české politiky ve směru proti demokracii, proti zvoleným zástupcům voličů, tedy i proti prezidentovi, tak se mu to zcela určitě nepodařilo,“ tvrdí mediální analytik.

26 komentářů :

 1. Krásná ukázka chování nacistických sluníček:
  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/25220-slunickarske-meritko-twitteru-napsal-dva-stejne-prispevky-v-jednom-pouzil-slovo-bily-v-druhem-cerny-neco-se-stalo-foto-.aspx

  OdpovědětSmazat
 2. Nevěřte důvěryhodně vypadajícím lidem - myslím Pitharta. Nikdy bych to do něj neřekl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pithart je velká kurva. Již po 89, kdy na něho naléhahal pan Bárta ho Pithart poslal do prdele viz./nevlamujte se do pootevřených dveří/Pithart je skřet.

   Smazat
 3. za prvé celá státem placená a nadnárodnímu sionistickému souručenství podřízená média, jsou trvale řízena a obsazována pouze chlapci v jarmulkách. A ti k smrti nenávidí Čechy. Zejména v Čechách samotných.
  Za druhé, celý systém od středního školství, přes university až po zákonodárnou, ústavní i výkonnou moc ovládají titíž.
  Od učebnic, přes deníky Anny, kufříky sestry Hany (strýček BRADA), až po Vyprávěj a Paměť (židovského) národa, oslavují se Sudetoněmeckými "krajany" vraždění Čechů okupaci jejich vlasti, rozkradení národního majetku Čechů a novou okupaci naší vlasti. To vše pod kuratelou sionistů od Havla, Klause, Sobotky, Koženého, Mrázka, Krejčíře až po Bakalu, Rittiga, Nečase, Romana, Pitru, Chovance, Vondru, Šedivého, Bendla, Rychetského nebo Pitharta. Kamkoliv pohlédne vaše oko, kamkoliv zabloudí vaše mysl jeden icik vedle druhého. Dokonce i když si předávají koryta ve správních a dozorčích radách, ať u zdravotní pojišťovny, v Čezu, nebo v ČT a ČRO, jedinou kvalifikací je obřezaná předkožka. Různé pseudo-univerzity of NY a nevím jakse ty Serešem placené diverzní „neziskovky“ jmenují, vždy narazíte na icika. NBU NKÚ ÚOOÚ „ombudsmanku“ nevyjímaje.
  Vše objímající obludná masáž dosáhla takové úrovně psycho-teroru vůči všem a všemu, co se alespoň podle sionistických ideologů vymyká jejich chápání světa, že chiméře, která se s realitou neshoduje ani v nejmenším, slepě věří a vydávají ji za jedinou cestu, jedinou podobu všeho současného a zejména budoucího světa. Přepisují dějiny likvidují miliony „závadných“ knih, které často vyšly ještě před sionisty proklínaném období, kdy nemohli krást a loupit – po roce 1948.
  Pak dojdete k závěru, že tato DVĚ PROCENTA obyvatel ČR můžete zastavit jedině tím, co už tu bylo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co naše kulturní fronta?

   Smazat
  2. Pravdu máte. Všechno je v Židovské-Sionistické réžii. Zločinci v jarmulkách likvidují po celém světě gojímskou historii, dílo a hodnoty. Taky ČR je jeden veliký Sionistický apartheid. Je načase s těma Khaza Židovskými Sionistickými fašistickým špinavcami udělat jednou a pro vždy pořádek!

   Smazat
 4. To, co popisuje 23:13, je bohužel naprosto přesné a šokující. V poslední době se z hromady kamínků jasně vynořuje zrůdná mozaika. Jako by nestačily ty bestie, které nám chtějí vzít zemi.

  OdpovědětSmazat
 5. Pithart je už osoba vyřízená, navíc členství u lidovců mu na kráse nepřidá. Líbilo se mu být hercem, teď už mu prostě převlíkání kabátů doba neumožňuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oni komunisti nebili až takovi pitomci jak havlerka propaguje a jak řikal dr husak odělili zrno od plev a pikhart ta pleva je i když ve skutečnosti je jen špatny iluzionysta a u kaprfilda by nemohl ani zametat a co je nejhorši že tuto zrudu musime otrokařsky platit ze svych dani nadruhou stranu takovych je že je radši nikdo nepočita protože některym vovčanum by z toho mohlo jebnout a kdo by pak na ně dřel že

   Smazat
 6. jedine a spravedlive je čete a čro zrušit nebo prodat komukoliv za jednu korunu když už haliře jakoby nejsou jen duševně chory a uplny pitomec muže řict že udajni koncesionaři nekoncesionaři platit nebudou ale bude se platit ze statniho rozpočtu kdo chce tak vi o jakych pitomcich a debilech pišu protože tito se ani nezačervenaji jsou veřejně znami jsou byvali komunisti a hovoři otom jakoby objevili jueseej a nikdo z udajnych psu demokraciie neboli po čezku prestituti se ani nahodou nezepta kdo ten statni rozpočet plni a přesto až milion tupich vovci slinta radosti jak bude čete hezči a lepči a nejkrasnějši na světě hihi

  OdpovědětSmazat
 7. Debilní smečku blbečků v ČT již nesleduji více než rok,byla by to pro mne ztráta času.
  On jim někdo dá brzy do držky a nebude dlouho trvat a po volbách půjdou postupně všichni do prdele,chce to jen vydržet.

  OdpovědětSmazat
 8. Jak česká média pozvolna přešla z Bradyády k Pithartiádě, na Vánoce se těším na Halíkiádu.
  Zdroj: http://lubomirkvapil.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=568098

  OdpovědětSmazat
 9. Drtinová v bezprecedentním konfliktu zájmů coby člen správní rady Sorosovy neZiskovky!
  Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=567847

  OdpovědětSmazat
 10. ČT JE VRCHOLEM ZPRAVODAJSKÉ ŽUMPY.VIZ NOČNÍ KOMENT AMERICKÝCH PREZIDENTSKÝCH VOLEB.
  KDO TO VIDĚL,ZVRACEL.

  OdpovědětSmazat
 11. Ano, včera si televize zase smlsla na Trumpovi a našem panu prezidentovi. Opět mu bylo připomenuto slovo k.nda. Údiv nad Američankami, když je tak nový prezident zostuzoval, že ho volily. Přitom Trumpovi nebyl prokázán žádný násilný čin na ženách. No i já občas na nějakou ženskou sáhnu a nebo ji plácnu přes zadeček, zejména o Velikonocích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejkrásnější na klintonce bylo použití materiálu ukazující vztah Trumpa k ženám. Tento materiál byl získán za použití speciální odposlechové techniky, jelikož probíhal v autobuse před cca 10 lety, se kterým Trumph jezdil v době, když byly volby a on byl kandidátem R.S.

   Smazat
  2. Je zajímavé, že pan prezident je hanoben kvůli jednomu přesnému překladu, jakoby to byl název, který sám vymyslel. A je zajímavé, jak ho někdo kritizuje za překlad sprostotou a urážkami neustále a spoustu měsíců. To je určitě důstojné, slušné a výchovné. Příklady táhnou a proto se nelze divit ani tomu, že stejným způsobem, jako se chová lid k hlavě státu a zároveň i k člověku v důstojném věku, chovají se děti k učitelům a starým lidem. Vyřvávání v davu a veřejné urážení je přece tak zábavné a adrenalinové! To by mělo být trestáno. Vytáhnout všechny sprosťáky a nositele sprostých transparentů za límec z davu a pokutovat za nevhodné chování na veřejnosti.

   Smazat
 12. Tito .. z pražské galérky patrně trpí dvěma komplexy:
  (a) pocitem své elitářské nadřazenosti lidu obecnému (v jejich očích lúze), a
  (b) podlézavému komplexu ze Západu, do něhož beztak přijati nikdy nebudou.
  Není o ně zájem.
  Leda tak jako o místní quislingy (jinak užitečné idioty, ať již neplacené nebo "neziskově" vydržované).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No já když vidím v televizi nějaký program o našich celebritách tak žasnu. Modelky, které nikdo nezná, Sámer Issa, který vymetá kde co, potetovanýho má i č...ka,nezaplní ani vesnický kulturák, Agáta Hanychová... A když někdo vydá programové prohlášení za naši kulturní a uměleckou frontu k osobnosti prezidenta republiky , jako David Černý tak si o našich ,,osobnostech" udělá člověk svůj názor. Já osobně si celebritu představuji trochu jinak. Musí něco umět, musí mít všeobecný respekt a uznání a hlavně musí být autorita. Je dnes osobnost a autorita pro národ(a alespoň pro své diváky) takový Hřebejk, Menzel - za komunistů národem milovaný, Rejžek, Černý, Svěrák - za komunistů celým národem milovaný, atd. atd.? TI klesli na celebrity. Pro takové velikány a osobnostijako je dnes např. Munzar, Gott, Janů, Rottrová....je zařazení do celebrit urážkou.

   Smazat
 13. O prolhanosti ČT. je možné se přesvědčit hned dnes v pořadu "filantrop" kde prezentují různé lidi, zrovna takových morálních vlastností asi, jako oni, je představován "podnikatel" - továrník Kvidio Štěpánek , který má zprivatizovanou fabriku v Jablonném nad Orlicí.Kde si se zaměstnanci počíná, jako feudální pán ve středověku, šikana zaměstnanců, kde hromadné pokuty postihují i ty kteří nic nezavinili, asi podle germánského stylu za jednotlivce ručí celý kolektiv, neumožňuje založení odborové organizace, jakékoliv připomínky zaměstnanců řeší slovy "můžete jít na osobní", v továrně funguje jeho poskoky organizované udavačství.Prostě malý Hitler. Privatizace proběhla za podivných okolností díky známostem s tehdejšími politiky. Aby se za zdmi jeho robotárny představoval pro veřejnost přijatelněji občas dává sponzorské dary Ústeckoorlické nemocnici. To se mu to dává sponzorské dary, když to všechno "vydře" ze zaměstnanců, jeho diktátorskými přístupy.No a proto je fluktuace tak velká, že továrna je, jako průchoďák, a zaměstnává tam, již hlavně pracovníky z Polska. No a z takového morálně pokleslého individua udělá ČT2 anděla se svatozáří!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V roce 1948 bylo s takovými dobrodinci zmeteno a v r. 1989 byli opět "vycinkáni" k existenci. Jenže v r. 1948 to byl komunistický "puč" a v r. 1989 to byla "revoluce", po níž muselo být navráceno to, co bylo sebráno loupežníkům lidské práce. A to bylo to vítězství svobody a demokracie.

   Smazat
  2. TAK MU UBERTE KYSLÍK
   dvě násady od krumpáčů a prasklá pampa veřejného osvětlení

   Smazat
 14. Petr Pithart a jeho rodina- to je klasický případ lidského šmejdu, dobře si žijícího za každého režimu. Jeho otec Vilém byl právníkem v Kladně. Jako salonní předválečný komunista se za války dal k Němcům, měl pouze německou klientelu a škodil Čechům, kde mohl. Nakonec si naběhl v procesu s protektorátními rozkradači /skupina provozující černý trh/ a šel si sednout. Malý Péťa /nar.1941/ měl německou chůvu a nebylo radno potkat je na ulici. Z vyprávění své matky /nar. 1923/ vím, že se jich všichni báli a radši přešli na druhý chodník. No a po válce se tatík vrátil jako bojovník proti fašismu a dělal náměstka na minist. průmyslu, pak přehršle vyslanců a v klidu odešel do penze po r. 1968.Péťa, to byl kovaný komouš již od 19 let, kdy vstoupil do KSČ. No a pak to tak nějak patlal na všechny strany a vždycky se válel u koryta, kde krkal a prděl, co to šlo. No a ve svých 75 letech je najednou kandidátem na židovského "prezidenta". To bude boj- Horáček, Bartoška, Pithart, Němcová a ještě asi tuna dalšího hnoje.

  OdpovědětSmazat
 15. Takhle zprofanovaná je většina rodin našich demokratických lídrů. Bylo by dobré to všechno sepsat a vydat to jako brožůru k volbám. Jsou to rodiny Havlů,Žantovských, Vondrů, Dlouhých atd. Volte SPD protože jenom referendy je možné něco změnit. V současnosti je vše nastaveno tak že se jinak těch parazitů nezbavíme a modlit se nepomůže.

  OdpovědětSmazat
 16. No vidíte, Péťa zakrslý nejen duchem a kam to dotáhl, i Šmoula mu jistě závidí. Na druhou stranu malá republika si zasluhuje nebo asi dokonce potřebuje malodušné. Pak si mohou páni bouchnout do stolu a nařídit Západní Evropě, aby nás přijala do svého klubu a oni mohli slastně vyřvávat JSME ZÁPAD. Ale touží občané republiky být v klubu válečných zločinců? Dnes mne rozesmál náš bývalý náčelník u vojáků, když dramaticky líčil, jak rozmístění ruských raket na ruském území ohrožuje americké rakety rozmístěné u ruských hranic. Kdy přijde ke slovu český občan a bouchne do stolu s požadavkem na vystoupení z NATO a na neutralitu Česka?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.