Reklama

neděle 13. listopadu 2016

Čínská armáda v rytmu čínské verze ruské písně "Rozloučení Slovanky"

13. 11. 2016   Kuriozita

https://www.youtube.com/watch?v=utjLQrDl1zI

9 komentářů :

 1. Poslyš ty zastydlý antikomunisto Hollane slézající se s premiérovo poradcem na čínské akvizice v ČR, agente Bartoško sponzorovaný ve Varech Číňany a Dicku v čínských trenýrkách, proč naši zemi táhnete na východ? http://jdem.cz/cm24y5

  OdpovědětSmazat
 2. Holky mají hezký, to je mocná soft zbraň. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S takovou armádou by bylo móóóc těžké bojovat. Holky jako lusk, ty by byly i v posteli nebezpečné, natož někde v zákopech.

   Smazat
 3. No, už tam jen chyběl ten plk. Kaddáfí na tribuně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kaddáfí byl frajer a Clintonská bestie dostala volbama přes celou tlamu za to její pitmý pochichtávání nad jeho mordem! Dnes po něm buzíci žabožroutský i ti kramáři londýnský hrabou prstíčkem! A nejvíc Itálie, která se na jeho vraždě ale nepodílela. Jak rádi by dnes měli partnera se kterým my mohli uzavřít dohodu o kontrole pobřeží a vracení emigrantů jako to bylo za něho! Teď nemaj jednat s kým bo tam jsou vlády nejmíň dvě a další bandy jednu ani druhou neuznávající! A ty tu vyskočiš jak čertík z krabičky a žvaníš nějaký píčoviny! Pak se nedivte (včera si zas pisálci v televizi "kladli otázky nad zklamáním lidí volbou Brexitu a Trumpa") , že lidi jsou akorát nasraný a volí jak volí!

   Smazat
 4. Kadafi ty blbe byl vůdce státu kde prosťačkům se žilo nejlépe na světě - dohledej si to sám na internetu. A dál s takovým člověkem jak jsi ty polemizovat nebudu. Proč zde lezeš?
  Jinak pokud by mělo být visitkou armády pochodování před tribunami, čínská armada je bezpochyby nejlepší na světě. Její pochod to je umělecký zážitek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní13. listopadu 2016 23:33 - svatá pravda, svatá pravda. Za Kadáfího tam měli úplně všechno, včetně bezplatného zdravotnictví a školství.

   Smazat
 5. Předchozí komentář - 23:33 je reakci na komentatora 21:28, možná zbytečně sprostou, unáhlenou. Vždy se naštvu, když slyším nahlas vyslovený názor, který je v rozporu s realitou. Takové názory hlása člověk, který je označen mnou jako "blb". Hlásání názorů v rozporu s realitou je buďto věci záměrnou, pak zcela evidentně neomluvitelnou - pronašeč takových názorů je o skutečnostech dobře informován, přesto hlásá mě z nepochopitelných důvodů bludy - je to podle mně případ pro psychiatra - bohužel v řadách politiků je takových lidí spousta. Nebo druhý případ: hlásání bludů z nevědomosti, což je jen zčásti omluvitelné, protože v dnešní době být špatně informován je záležitost vlastní lenosti. Takže podobným lidem hodnocení "blb" taktéž patří. Jinak rada pro 21:28: můžete se přesunout do kategorie příznivějšího pro sebe hodnocení volním úsilím. Vše na světě ve světě lidí je výsledkem zapojení vůle do nějakého usilování. Dokonce podle jednoho autora pro člověka s průměrnými výkony, to jest tzv. normálního, špičkové světové výkony jsou věcí "pouze" 10000 hodin /10 let tři hodiny denně/ věnovaných libovolné náročné činnosti - vrcholový sport, hra na hudební nástroj atd. Není to věc tzv. geniálních schopností. Já bych ještě dodal - člověk musí mít špetku talentu a zanícení pro věc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní14. listopadu 2016 9:07 - přestaň filozofovat a začni konečně něco dělat něco koludnýho a ne tady zabírat místo.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.