Reklama

čtvrtek 17. listopadu 2016

David Černý, umělec a vynikající reprezentant odpůrců prezidenta Miloše Zemana


Ivan David
17. 11. 2016
Parlamentní listy (zde) uvedly, že se tento umělec znovu "vymezil" proti Miloši Zemanovi. Jsem však zvyklý v psychiatrickém chorobopisu či soudněznaleckém posudku uvádět výroky pacientů či posuzovaných doslova, aby bylo jasné z čeho usuzuji na výchovnou zanedbanost či na stupeň sociální degradace. Zamysleme se tedy nad Černého vyargumentovanou, důkladně doloženou a věcnou kritikou poslanců navrhujících trestnost hanobení prezidenta republiky. Řekl doslova:

„Zamrdaná zkurvená kupa hoven a sraček na hradě, vytlemený prasečí držky, ať už konečně chcípnou v ošklivejch a táhlejch bolestech. Zmrdi smradlavý, zkurvysyni vyjebaný, tupý debilové. I s tou bandou kreténů čuráckejch, co to navrhujou. Do nejhlubší prdele s váma, vy hovnožrouti!"

Zůstává otázkou k zamyšlení, kolik osob se bude k výroku autora obřího vztyčeného prostředníčku hlásit. Jisté je, že na sebe opět upozornil. Mezi znalci umění ovšem jistě zase zaboduje. Například ministr financí Andrej Babiš odkoupil za 9 milionů Kč Černého instalaci v podobě klikajícího autobusu. Je zřejmé, že Andrej Babiš umí investovat a umění rozumí.

107 komentářů :

 1. dnes si připomínáme dvacáté sedmé výroční boje proti komuniymu kdiž československá inteligence a umělci ze studenty nás osvobodili od Putinova Ruska a pod vedením neohroženého našeho velkého vůdce a mislitele Václava Havla a Marti Kubišové nás osvobodil s otroctví komunismu a dovedl Chechiji k demokraciji blahobitu a vrátili jsme se do klína naší vlasti Evropské unie a pod vedením našeho velkého bratra Spojených států americkích.Včera jsme byli s třídou zanesou věnec a květiny na hrob našeho mislitele a otce národa Václava Havla, ať mu je zem lehká.Bojovník za demokracii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:43:
   Zdá s hodně ve škole chyběl a nenaučil se pořádně psát , číst ani myslet. Čest jeho památce !

   Smazat
  2. Podívej se ty praštěnej otrapo, myslíš že jsi vtipnej? Odlez tady odtud zpět na diskuze novinek, kde žvástá víc červů jako jsi ty, podobný hovadiny, všichni víme, že provokujou schválně, a náramně je baví lidi srát. Nejste v tom sami - baví to i media, jenže ti za to sbírají peníze z diskuzí. Ty dnešní sáhodlouhý bláboly o shluku šašků v Praze, k nimž vylezlo diskutovat přes tisíc pitomců, vydělalo provozovateli bulváru novinky a seznam možná sto tisíc - za jedinej den dobrý -ne? A při tom to lidi ví, jak to funguje, a že ten novinářskej dobytek vydělává na lidskej blbosti a nasranosti, stokrát už jsem četl výzvy, že to lidi budou ignorovat, ale nedokážou odolat, a čtou ty sračky, a žvaní a žvaní a žvaní. A ty jsi blbej jako kopyto, przníš diskuze i tady, ale ani tady nejsi sám, takovejch smradlavejch vší sem leze z novinek víc. Jste nemocná smečka blbců - doufám, že už máš na kahánku.

   Smazat
  3. Třeba si ten Černej myslí, že tam ještě furt sedí Havel, kdo ví? On je feťák a ti mívaj časový okna a výpadky kontinuity ....

   Smazat
  4. 19:43 Ty blbečku,už jsem ti jednou napsal,že když neumíš opisovat,co ti napíší,tak se na to vyprdni a neztrapňuj se.S dementy se tady nezabýváme.Ty jsi nebyl v ulicích?Tam by sis mohl fetnout.

   Smazat
  5. Na to že chodíš do 3. třídy pomocné školy to je docela dobrý výkon. Snažil ses jak nikdy, blbej jsi však jak vždycky.

   Smazat
  6. Černý se za umělce vydává, ale umělec je ten, jehož dílo se bude s úctou a přidanou hodnotou vystavovat třeba ještě za 100 let, to ovšem u pana Černého nehrozí. To, že si Babiš koupil jeho houpací autobus může též s pravděpodobností znamenat, že si jej koupil, rozuměno Černého. Za pár let bude autobus strašit někde na dětském hřišti.

   Smazat
  7. Možná tou investicí Babiš něco nenápadně zafinancoval.

   Smazat
  8. 19:43 výborně, výborně studente. Máš to za jedna, obsah, bez ohledu na pravopis, horší známku nepřipouští. Paní učitelka má VŠ vzdělání, nic jinak si ani nedovolí.

   Smazat
  9. Povedená taškařice, cha...

   Smazat
  10. Pan Černý se podle úrovně některých příspěvků asi zapojil i do diskuse :-) TnT

   Smazat
 2. Dovoluji si výjimečně oponovat. Osobně se domnívám, že nejde o výchovnou zanedbanost, protože může jít i o výchovnou důslednost s přenosem svérázných genů. L.P.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě si dovoluji doplnit, že na vysoce protekční Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze, (VŠUP v Praze), byl dnešní mladý rebel Černý přijat v roce 1988, tedy ještě za onoho tuhého totalitního režimu. A to rozhodně nebylo jen tak pro každého, neřku-li pro odpůrce režimu. L.P.

   Smazat
 3. Děkuji za citát. Ocituji ho přesně tak v dopise, jímž oslovím jednotlivě všechny ministry naší vlády, a budu žádat o odpověď, zda se jim zamlouvá podobná rétorika, a jestli ano, proč nesmíme na Úřadu práce na úřednici za přepážkou ani jen zvýšit hlas pod hrozbou pokuty. Mám právo na informace, tak si vyžádám písemné informace a stanovisko každého ministra zvlášť. Dám jim k tomu lhůtu 14 dnů. Pak zde napíši, jak jsem pochodil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marná a zbytečná snaha, zůstane bez odpovědi, stejně jako mé podobné dotazy za tzv. totality

   Smazat
  2. To jsem zvědavá.Napsala jsem veřejně na sociální síť poslancům a senátorům,zda se jim libí takto urážet prezidenta a pokud se stane,že nevrátí trestní zodpovědnost za urážku prezidenta,tak chceme jmenovitě kdo jak hlasoval!

   Smazat
  3. Tak to je správné 20.31 - tak to musíme dělat. Dali si do zákona, že každý máme právo na informace, musejí odpovědět do určité lhůty, a pak se můžeme obrátit i na soud, pokud se nám informace nedostane. Mně se ten hnusnej citát hodí, už dlouho jsem nic tak odpornýho nečet, dokonce si myslím, že to snad ani nemůže být pravda. Budou čumět na drát, až to budou číst. Oni totiž žijou úplně v jiným světě, tak je musíme vrátit na zem. Musíme jim znechutit život alespoň tak, jak ho znechucují oni nám - i když to je technicky neproveditelné, protože tolik možností nemáme, ale nějaké máme. A k tomu dopisu přibalím vyhlášku, která visí na každým státním úřadu, jaké lidem hrozí pokuty za zvýšený hlas na úředníka, ani nezmiňuji třeba urážku na cti a podobně. Ať mi to vysvětlí, protože já to nechápu, a rád se nechám poučit od lidí nejpovolanějších. Napíšu si bydliště na naší radnici, aby mě pak namísto odpovědi nějaké opice nepřijely domů zastřelit - dnes člověk nikdy neví.

   Smazat
  4. A nemělo by se napřed vyšetřit , zda ten výtvarník a umělec Černý, není spíše mentálně retardovaný pražský kavárenský povaleč? To by se pak nemusela dělat vůbec žádná legislativní opatření. Prostě se pak jen konstatuje, že je to debil.

   Smazat
  5. Ono to nebude namířené proti určité osobě, ať je to Černý, nebo Bílý - ten vejžblecht, kterej někde veřejně uplatnil ten sebestřednej chcípák, je mimořádně sprostej, ale takových hajzlů píše odporný sprostoty třeba na diskuzích novinek více. Redakce má uveřejněné upozornění, že sprosté diskuze smaže, a občas taky něco smaže, ale perverzní nadávky na prezidenta ne. Tak kdo je za tím? Kdyby diskuze k článkům o prezidentovi byly blokovány stejně, jako diskuze k cikánům, nemuseli bychom se o sprostých nadávkách prezidentovi vůbec bavit. Sprostí, nemocní hajzlové, by nedostali prostor, kde můžou nadávat. Nejhorší je na tom, že prezident nikomu nic neudělal, nikomu neublížil, zbavil nás Nečasovy vlády, nebere svůj plat, který odevzdává na splácení dluhu, který nezavinil, je to již starší pán, a ani proto si nezaslouží trochu úcty? Vždyť je odporné o tom vůbec spekulovat, já si připadám jako v jiném, nějakém perverzním světě, když někdy čtu ty neuvěřitelný hromady diskuzí s nadávkama prezidentovi na novinkách - tam je jich nejvíc. Ministři to neví - já jim ten citát pošlu. A pak ať konají. Ať zakážou těm prasatům z novinek na něčem takovém ještě vydělávat, ať z toho vyvodí důsledky. Do české společnosti je třeba vrátit slušnost, nebo co myslíte, že by jednou vyrostlo z našich dětí, když vidí ten hnus, kterej se tady podporuje? S dalajlámou by se posrali, a našemu prezidentovi budou nadávat? Svoloč mizerná!

   Smazat
  6. No to ale včera l7.11.2016 vylezl, jak víte, na Václaváku na tribunu hroznej Halík, nositel pofidérní Templetonovy ceny. Mimochodem, proslýchá se, že vypadá jako Satanáš. Jeho úlisnost je teda odpuzující. A, jak píše seznam.cz, "opřel se do Zemana", rozuměj, do našeho pana prezidenta. No prostě Halík zase nabádal národ, že máme "pomáhat tomu, kdo pomoc potřebuje", rozuměj, Češi mají pomoci všem ekonomickejm imigrantům neboli nájezdníkům z celé zeměkoule. Halík produkuje jako vždy vychytralý bláboly, naprosto odtržený od životní reality. Rouhám se příliš, když mám dojem, že náboženství s sebou mnohdy přináší jakousi pomatenost ....?

   Smazat
  7. On by ten citát měl doplńovat výklad o plzeńské
   Techmanii, kde dodnes straší.Naše mládež má dobré příklady(za čí peníze,asi?)

   Smazat
 4. Každý by měl takto mluvit,úplně všichni na světě,jen já ne a byl bych Bůh,to by se mi líbilo,tak velký by byl mezi mnou a vámi všemi rozdíl,směji se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koukám, že je dnes na diskuzích nějaký slet magorů - ne? Jaké máte heslo - magoři ze všech brlohů spojte se? Takový blbiny už jsem opravdu dlouho nečet, a kdyby to bylo alespoň k smíchu, bylo by to fajn, ale není. Člověku je do breku, když se denně přesvědčuje, jací kreténi chodí mezi námi. Čím se živíš?

   Smazat
  2. Já se snažím psát nějaké dobré texty.

   Smazat
  3. A co kdyby ses snažil psát jinde? Proč sis vybral právě tento server a my musíme odsrat ty tvoje magorský výjevy - na diskuze novinek bys zapadl mnohem lépe,tam je magorů jako jsi ty fůra. Server NR by měl být vyhrazen jen normálním, inteligentním a slušným lidem. Tady provokatéři a magoři nejsou vítáni. Dík.

   Smazat
  4. Byla by nuda,Ty hloupý.

   Smazat
 5. Střet s kamionem nekončí nikdy dobře, určitě v tom bylo něco takového,směji se.

  OdpovědětSmazat
 6. Překonal proruské diskutéry,nový rekord,směji se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že by bezduchý úsměv idiotův?

   Smazat
  2. A to se šklebíš jen tak - sám pro sebe? V tom případě se nech vyšetřit, nejspíš je to duševní porucha. Raděj jdi hned, mám obavy, jestli nejsi nebezpečnej magor, abys potom někde nezačal střílet, nebo lejt kyselinu - to magoři jako jsi ty, občas dělají. Pořád se blbě ušklebujou, a pak jim hrábne a neštěstí je hotovo. Myslím to s tebou dobře. V blázinci se ještě realizují ledové sprchy na magory.

   Smazat
  3. Trochu citu,ně? Snažím se psát texty.

   Smazat
 7. Jedno je jisté - Babiš se zařadil do stejné hodnotové skupiny jako "umělec" Černý. Už jen to je varování pro ty, kteří mají v úmyslu volit toto nehnutí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je to Babiš - tvůj fotr nebo brácha? A do jaký hodnotový skupiny se řadíš ty? A kde jsi vzal tu drzost někomu radit, koho má volit, a někoho tady veřejně varovat - myslíš ty svoje sračky a hovadiny, že lze brát jako varování?

   Smazat
  2. 20:08
   Ty lejnolahvárenskej havloidní bezmozku,je vidět že tě kreténskej fotr a debilni mamtka dělali na mejdanu u Lahváče Havla přes tři gumy.....výsledkem je tvoje senkrovna na krku!!!!

   Smazat
  3. On ten David Černý,umělec je zřejmě příBuzný s Georgem Schwarzem/Sorosem...ten cynismus a obřezanecká nestoudná arogance z nich obou prýští stejně plným proudem....

   Smazat
  4. Ty se díváš při tom psaní těch sprostot do zrcadla 20.14? Pak je to docela výstižný, protože tady nejspíš popisuješ, co tam vidíš. A jinak - asi si mně s někým pleteš - ne? Nebo tyhle prasárny píšeš každýmu a každý den? Já jen že to tady čtu často. Nečum do zrcadla, a svět se ti nebude zdát tak hnusnej.

   Smazat
  5. 20:08 - babiš je synonyma pro kamuflovaného parazita, který předstírá, že je pro hostitele dobrodiním. Už víš, kam ses zařadil?

   Smazat
  6. 20:08 POZOR, podle slovníku promluvila kavárna nebo američtí demokraté ;-)

   Smazat
 8. Ta fotografie je fakt dost dobrá,ale nezdá se mi tak černá,směji se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tebe by asi nešlo vyfotit a někde fotku zveřejnit - určitě jsi šerednej jako prdel. Blbej jako hovno jsi, tak to asi jde k sobě.

   Smazat
  2. 20:00 "Bezdůvodný smích" - diagnóza : "BLBEC"

   Smazat
  3. To jo. To jde skutečně skvěle k sobě.

   Smazat
  4. Aby to od toho smíchu neprsklo do gatí.

   Smazat
  5. Tak nyní je ta fotka už opravdu černější,děkuji Ivane Davide,Davide Ivane,Ivane Ivane a Davide Davide, vám všem.

   Smazat
  6. No a už jdi spinkat trubečku 22.18. Už jsi tady hezky napsal, jak se ti líbí černej obrázek, a teď už dudlíčka do papulky, a šup šup do postýlky. Hezky jsi poděkoval, to se mi na tobě zvlášť líbí, je vidět, že jsi dobře vychovanej,ale asi je toho na tebe dneska už moc. Tak papa broučku.

   Smazat
  7. Jo, já jsem dobře vychovaný.

   Smazat
 9. Vidíte a potom že se nejde češtinou vyjadřovat. Dost mi to připomíná, Vás nepotěším, kvoká stále jen kvoká

  OdpovědětSmazat
 10. ...ať už konečně chcípnou v ošklivejch a táhlejch bolestech.

  Je vidno, že se jedná o úchylné individuum bez jakékoliv empatie. Slušný člověk by něco tak zpustle a hovadsky vulgárního nevypustil z úst, natož aby přál ostatním to co ten dobytek, který si o sobě myslí, že je snad "umělec". Ono totiž, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... sám PAK do ní padá. Kdyby do ní padal hned,padal by ještě do důlku. Mysli,kolego.

   Smazat
  2. V každém případě se těším, co mě jednotliví ministři odepíší, zejména si budu dopisovat s ministrem vnitra. A pak si ještě vyžádám stanovisko pana doktora Rychetského, a dalších vlivných a chytrých činitelů. Konečně už se musí něco začít dělat. Ať ti přeplácení paraziti vidí na vlastní oči, co se tady pohybuje mezi slušnými lidmi, a dokonce to má status "umělce?"

   Smazat
  3. Umělci většinou nejsou zcela normální,protože vidí svět jinak. Můžete si vybrat,kolego, buď tu bude nuda a vše jako podle vládou schváleného vzorce a nebo tu budou revoluce a umění,směji se.

   Smazat
  4. A ty jsi prázdnej oční důlek magore 20.14. Cos chtěl říci tou sračkou cos napsal - že ti došly prášky a jsi na dně? To je fakt smůla, tak si hoď mašli, ten moment škrcení než zdechneš, bude taky vzrušující moment, možná víc než psát ty pitomosti a provokovat. A dokonce má někdo při oběšení i orgazmus - každopádně to zkus, a přestaň se trápit - je mi tě docela líto.

   Smazat
  5. "Kdo druhému jámu kopá,sám pak do ní padá.",to je ustálené rčení a hlavně dává logický smysl,tak se nečilte,je poznat,že jste hloupý.

   Smazat
  6. 20:23
   Ty retardovaný havloidní vemeno z kachny,tebe se bojí možná ta stoletá hluchoslepá harfa co máš doma....já mám tebe a podobný genitální lejnolahvárenský žumpy u pr....

   Smazat
  7. Jo, ten 20:23 je skutečně hloupý,dyť říkám.

   Smazat
  8. Dneska sis vybral pro svý nadupaný úlety mně 20.40? Vem si prášek ty retardovaný havloidní vemeno z kachny, zahraj si na tu hluchoslepou harfu, a dej si pohov. Taky mám takový lejnolehvárenský žumpy jako jsi ty v prdeli, a kromě toho nechápu proč mi nadáváš havloidů, když já vůbec nevím, co to je - to je nějaká odvozenina od havel - ale kdo to je - nebo byl? Nech si ty svý sprostý sračky pro svojí starou. Nemůžu za to, že sis celej tejden nezasunul a nejspíš hned tak nezasuneš. Doufám, že vzteky nekopeš do psa - to bych ti urazil palici, kdybych tě měl někde potkat. Čus.

   Smazat
  9. Čus Rus,kámo, on totiž asi napsal omylem 20:23 místo 20:32,hlupáček.

   Smazat
 11. David Černý by se neměl vydávat za hranice Prahy.
  Ten vřed, co má na krku místo hlavy, by se potkala s mojí okovanou botou.

  OdpovědětSmazat
 12. Nevím, jestli Bureš koupil Černého "umělecké" dílo za státní nebo za svoje, ale pan David se v jeho motivaci pro nákup samozřejmě mýlí. To totiž vůbec nebyla investice do umění. To byla investice do Havloidní kavárny. Vstupenka. A samozřejmě můžeme se 100% jistotou předpokládat, že to byla investice perfektně promyšlená a zkalkulovaná.

  Jednoduše, za pár peněz si Bureš koupil "klid na práci". Však ono se mu to z našich peněz zase bohatě a násobně vrátí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:23 Zřejmě máte pravdu. Od člověka, který podpořil Hermana, lze očekávat vše.
   Ti, co mu dávají svůj hlas, se jistě na to "vše" těší. Třeba ještě dostanou "koblihu"...

   Smazat
  2. Myslím, že jste to vystihl správně.

   Smazat
  3. 20:23 Třeba se mýlíte. Babiš možná plánuje založit muzeum blbosti a nakupuje exponáty.
   David Černý v takovém muzeu bude mít jistě přední místo. On je autorem "růžového tanku", později s vztyčeným prostředníkem na pontonu na Vltavě, odhalovaný společně s Vondrou. Je také autorem sousoší těch dvou, močících na Českou Republiku.
   Nějak rychle se zapomělo, jak se s pomocí Topolánka chystal okrást ČR o více než sto miliónů za "Entropu". Tenkrát se mu to nepovedlo jen díky novinářům, kteří nachystaný tunel odhalili. Ale díky úzkým vztahům s tehdejšími mocnými nebyl za evidentní podvod nijak potrestán. Podle toho jak mu povolují nervy asi už tuší blížící se konec zlatých časů.

   Smazat
  4. 20:22 Nevím,o jakých umělcích píšeš.Já takové rádoby umělce ,co mají z huby srágory neznám.Neumím si představit mistry Čapka,Bubeníčka,Poličanského,Tlustého atd....aby byli hulváty.Ani ten mistr nad mistry Hrabal,Jíra,ač nechodili daleko ke slovu,měli vždy úrovně,jelikož měli přirozenou inteligenci a věděli hranici,která se nepřekračuje!To jenom zvířata v buši jsou řízena svým pudem a mezi ta zvířata patří i Černý!Další závažná věc je Babiš!Koupí uměleckého braku za 9 mil.se upsal Babišovi a ten ho bude v předvolební kampani využívat.Babiš likviduje republiku zvenčí.K ničemu se nevyjadřuje,k žádné závažné otázce!A zastal se Hermana a to o něčem svědčí a voliči by se měli držet na pozoru.

   Smazat
 13. Děkujeme Václavu Havlovi za jeho aktivitu v 1989 i před a po, díky němu jsme se po 40 letech komunistického vládnutí, poznamenaného politickými vraždami, mrtvými na zadrátované hranici a stovkami či tisíci zničených životů jen kvůli třídní nenávisti, jsme se dočkali svobody.
  Byl to náš nejlepší prezident v novodobých dějinách této země.
  A to nesmažou ani pohrobci bývalého režimu, pro které je určena tato xenofobní a proruská stránka.
  Soudruzi - už jste naštěstí v propadlišti dějin. Zvykejte si.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně. Ty jsi si na tu svobodu už zvykl - můžeš sprostě nadávat, to se dřív nemohlo. A to je taky jediná svoboda, kterou máš, tak si jí užívej. Vřešti o zničených životech, nadávej, a urážej, až se z toho blahem posereš. To tady ještě nebylo, že by se někdo posral blažeností ze svobody - budeš první. A hned pak jdi dát pugét na mohylu toho zrzavýho vožralýho hajzla a vraha, kterýmu jsi vděčnej za svý každodenní diskuzní blaho.

   Smazat
  2. 2031: Pokud ty vidíš svobodu jen v tom, že můžeš nadávat, tak Tě lituji. Patříš zřejmě mezi ty neúspěšné, kteří si se svobodnou společností neví rady.

   Smazat
  3. Pepíku, kolikrát jsem ti říkal, ať se na tu bejkovnu vykašleš. Furt ti padá železo na šišku a už jsi z toho celý zblblý. Nepřeháněj to, Pepi.

   Smazat
  4. Proč se trefuješ do mně 20.33 - já po svobodě neskuhrám - skuhrají ti, kteří ke svýmu životu potřebujou denně sprostě nadávat, a někoho urážet. A opakuju - to je jediná svoboda, kterou mají, a kdyby někdo zakázal tyhle diskuze, a urážky hlavy státu by přišly pod zákon, tak tihle ubožáci by z toho dostali horkou nemoc. Nevím, proč se tady žvaní o nějaké svobodě - ona je nějaká nová? Já mám stejnou, jako jsem měl za minulýho režimu, takže tamta byla jako stará, a tohle dnes je jako nová? Tak proč je pořád stejná? Žádnou inovaci kromě těch sprostejch nadávek prezidentovi, který denně někde na diskuzích čtu, nepozoruju.

   Smazat
  5. Pro 20:26
   Jak ze soudobé učebnice, mládenče: „ ...po 40 letech komunistického vládnutí, poznamenaného politickými vraždami, mrtvými na zadrátované hranici a stovkami či tisíci zničených životů jen kvůli třídní nenávisti, jsme se dočkali svobody.“ Nejen kvůli třídní nenávisti, ale pro sociální spravedlnost, sociální jistoty, právo na prácí, zdraví, bydlení, vzdělání ... Co se soudobou svobodou nezaměstnaní, bezdomovci, lidé v bídě a pod exekucí? Budou ti, co jsou za vodou, milovat? Ostatně, měli bysme o panu Černém, „umělci“. To není nenávist primitiva? Vůči komu a proč?

   Smazat
  6. V propadlišti dějin se spíš dnes ocitá ta hrstka kreténů co ještě adoruje to prase a hovado havlovic, jak ho nazval jeho "kámo z disentu":))))

   Smazat
  7. A zvykat si netřeba, havlosajrati, páč to by znamenalo být smířen s novou realitou. A to my nechcem, aby jste chcípli spokojeně a v klidu ... nedovolíme to!

   Smazat
  8. 20:26 Dočkali jsme se svobody, ve které nejsou tisíce, ale statisíce zničených životů. To jsme si opravdu pomohli. O propadlišti dějin mluvíš v jednom kuse. Zatím v něm ale mizí jen tvoji souručenci. Dnešní "oslavy permanentních revolucionářů" mně nevím proč tak nějak připomínaly 1.máj 1989. To se také demonstrovala nerozborná jednota obránců minulého režimu, který měl na kahánku.

   Smazat
  9. 20:26 - xenofilní negromilskej buzerante, sekera už čeká! - http://www.white-media.info/reconquista.html

   Smazat
 14. Umělecká tvorba(typu černý), čeština, morálka, všechno je výslednicí vzdělání za posledních 27 let demokratury. Multikulti pornojandové, vlastizrádci, komedianti si "vyučili" své pokračovatele do "brusele":

  http://skrytapravda.cz/domaci/238-univerzita-karlova-to-hovado-tam-nejde-co-tam-budeme-delat

  OdpovědětSmazat
 15. Snažil se asi dost, ten sebestředný cajzl, ale až tak velkou nápaditost neukazuje.
  Jen buransko-hospodský výtrysk toho stejného, co má v hlavě.

  OdpovědětSmazat
 16. Je to umělec....a zbytek si udělejme názor sami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To,že je umělec,ho neomlouvá. Je sprostý jak nejhlubší lejno.

   Smazat
  2. Je to chudák, kterého nikdo nechce zavřít do blázince proto, aby se ostatním spolubydlícím nezhoršovala diagnoza. Což teprve, kdyby tam zavřeli všechny jemu podobná individua...

   Smazat
 17. Já toho umělce neznám, ale Wikipedia mně nabídla nějakého živočicha, který vyrábí nesmysly a soudě podle míst kam se dávají, tak se to kupuje za peníze daňových poplatníků, nebo si někdo od něj koupil něco třeba na zahradu, nebo do bytu? Možná mu křivdím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohl by mi dělat na zahradě trpaslíka.

   Smazat
  2. Byl bz to mizerný trpaslík, protože nemá disciplínu a pořád by se ti hejbal. Použitelný by byl jedině v zimě za tuhých mrazů politý vodou.

   Smazat
 18. Kritizovaná definice prezidenta je přece kultivovaná bez hrubých slov jako ku..., pi.., atd.. Je zřejmé, že patří ke vzdělancům, elitě národa. Fenič by s ním natočil seriálový díl GEN. Podobně kultivovaně se vyjadřuje Novotný, kamarád Franty Ringo Čecha. Čert aby se v tom vyznal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Franta Ringo Čech nechce kritizovat své přátele a mezi ty patří i idioti typu Krauze a Černého. Prostě je zvláštní. Nevím co si o něm mám myslet.

   Smazat
  2. Lidé jako Čech jsou pro mne nedůvěryhodní. Že byl komunisty pronásledován, tomu nevěřím. Do sociální demokracie vlezl, protože byla antikomunistická jak sám dříve tvrdil. Pak se stal známým, protože kritizoval rozkrádání v rámci privatizace. Nějak mi nejde dohromady jeho antikomunismus a víra, že se za kapitalismu nekrade ve velkém. V mládí asi spadl ze schodů, a udeřil se do hlavičky.

   Když už jsme u podivínů na levicovém křídle politického spektra, tak mi nejde do hlavy, proč třeba takový Bašta a Schneider usilovali o zničení socialismu. To oba mysleli, že tady bude kapitalismus bez nezaměstnaných a se sociálními jistotami. Oba jsou buď idioty nebo jim nevyšel plán na větší kariéru než dostali. Ti si tedy žádné sympatie u lidí získat nemohou i kdyby se na hlavu stavěli. Uvěřit jim mohou jen ti, co si nechali vygumovat paměť.

   Smazat
  3. Schneider stejný za socíku, jako dnes. Nepomlouval bych jej.

   Smazat
 19. Nejhorší trest pro něj je to, že musí sám se sebou žít a nemá možnost úniku. A kdyby změnil názory a svoje vyjadřování, tak mu bývalí kamarádi nedají "zakázky" ze státních peněz a musel by se živit prací, ale co vlastně umí, komu je užitečný?

  OdpovědětSmazat
 20. Já bych vsadil Černého za mříže, to by byla, penečku, instalace. A komu by se líbila, mohl by ji s Černým sdílet.

  OdpovědětSmazat
 21. Musim se přiznat, že jsem spokojný s tím , že současnému umění představovanému p. Černým a jemu podobnými nerozumím. Nejsem pacientem duševně chorých a závislých na drogách. Mám rád dobré jídlo a dobré pití.Ale v přiměřené míře.

  OdpovědětSmazat
 22. Já si myslím, že David Černý není žádný umělec, ale obyčejný magor. Za mříže bych ho nedala, a myslím, že panu prezidentovi nestojí takový šmejd ani za to, aby to nějak komentoval. Zřejmě už pan Černý prochlastal a profetoval všechny prachy, které dostal za svá veledíla a mezinárodní ostudy, tak zase hledá nějakého sponzora, aby se mohl flákat dál. Trest za urážku hlavy státu bych neschválila, jakkoli mě vždycky pobouří, když si takovýhle nýmand otírá svou špinavou hubu o pana prezidenta. Nechme je všechny, ať se odkopají, znemožňují se sami, a slušní lidé, i když třeba nejsou příznivci současného prezidenta, se nad kulturou našich rádobyumělců musejí přinejmenším zamyslet. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Pavlo.

   Smazat
  2. A až se tedy odkopají, dáme jim ještě nějaký ten zlatý padáček, a šup šup pod peřinku? Jen kdyby si takovej parchant zkusil urazit takhle sprostě mýho tatíka - do prezidentských poměrů nemůžu mluvit, ale do zlolajný huby se už ve středověku dával trychtýř - ale kdyby takhle urazil mýho tatíka, tak by už žádný umělecký dílo nevytvořil, protože by neměl čím. Zpřelámal bych mu hnáty, a těžko by ho felčaři zdrátovali dohromady. Na sprostý hajzly jsem vysazenej, zvlášť když nadávají někomu,kdo jim neublížil, a nemají tudíž důvod.Ani mezi obyčejnejma štamgastama v hospodě by neobstál, skončil by velmi špatně. My se budeme zamejšlet, a oni budou dál sprostě nadávat? Tudy cesta nevede, anžto naše mladá generace by se v takovejch poměrech zkazila. Jo - takhle středověk - kdy všechno podobné bylo považováno za vzpouru proti vrchnosti, a za to byla jen a jedině šibenice. No, dovolil bych mu, aby si jí umělecky vyzdobil, než ho pověsím.

   Smazat
 23. Zajímavý argument a vyjádření skutečně minimálně vzdělaného "umělce" ! Jako mluvčí pražské kavárny,kde je mezi svými-tleskám,že je jich tam tak "kvalitních" povícero :-)

  OdpovědětSmazat
 24. Lidičky, že se tou sprostou lůzou a jejími kanáliemi vůbec zabýváte ...

  OdpovědětSmazat
 25. Dvacet let jsem pracoval jako horník a takovou vulgaritu jsem nezažil i když horníci v dole neměli k ostrým slovům daleko. Asi určitě do něj vstoupil sám ďábel ...

  OdpovědětSmazat
 26. Nenávisti třídní se občan „umělec“ Černý, jako asi bezdůvodné, nejspíš spolu s „mainstreamem“, diví. Nenávist „uměleckou“ těmi nejsprostšími slovy, dává najevo. Za jakou přítomnost a budoucnost asi člověk tohoto typu bojuje? Kdopak asi platí takovouhle partu, kdopak asi takovéhle partě fandí? Není nad svého druhu kvalitu.

  OdpovědětSmazat
 27. Babiš ten klikající autobus nekoupil od pološíleného Černého jako investici do umění, tak blbý přece jenom není. Utratil za ten paskvil 9 milionů, aby podpořil multikulturní havlistickou kavárnu, která se dostává do finančních sraček, protože musí počítat s odstřižením penězovodu z jedné ambasády a určený sponzor Bakala si nevede zrovna dobře.
  Bureš, jako zkušený agent to hraje na všechny strany a přes to se najde dost hupáků, kteří to Agrofertu do urny hodí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeho hnutí je nevolitelné. My občané ČR máme nejen nízké právní vědomí, ale i to politické.Nepolitická politika je marasmus.
   Politické strany mají jit do politického boje s jasným programem.

   Smazat
  2. 8:34 - jako třeba ODS, ta jasný program má. Takže příští rok na podzim je to pro mě jasná volba.

   Smazat
 28. Z hlediska člověka alespoň průměrné inteligence je pobočka Agrofertu "hnutí" ANO nevolitelný subjekt.
  Realita je jiná.
  Je to dáno tím, že zdravě myslící člověk se frašky zvané parlamentní volby vůbec nezúčastňuje. Odmítá dělat užitečného idiota, protože není koho volit. Tak proč šaškovat u volební urny?
  Politické poměry v tomto hnusném státě jsou právě tam ( v prdeli), kde je chtěli Havlovi pohrobci mít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak se odstěhuj někam, kde ti bude líp. V čem je problém?

   Smazat
  2. 14 14 Nebo že bys táhnul do prdele ty?
   Kavárna to bez tebe přežije.

   Smazat
 29. 17.11 - 19.43 Asi jsem úplně blbej, ale fakt jsem nevěděl, že nás Havel osvobodil od PUTINOVSKÉHO Ruska . Původně jsem se domníval, že v té době tam byl Gorbačův SSSR. Jo člověk se holt učí celej život. Jinak by bylo zajímavé vědět jak je možné, že pan Černý nebyl stíhán z milionový podvod s Enropou. Peníze sice nakonec snad vrátil, ale k trestnému činu došlo, takže nechápu proč nedošlo k jeho trestnímu stíhání. No máme tu asi dvojí spravedlnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby jste navštěvoval ty správné kavárny, tak by jste se dozvěděl, že Václav Havel již tehdy přesně věděl co bude následovat, že přijde období zločinného Putina.
   Génius byl obdařen jasnozřivostí a věštil budoucnost za skleněné flašky od rumu, kterou právě vychlemstal.

   Smazat
 30. Odpůrci pana presidenta Zemana neustále tvrdí, že je hulvát a mluví vulgárně.(Nikdy jsem ho neslyšela mluvit vulgárně.) Vulgarity používají především tito pseudoumělci a naprosto jim nevadí,že to všechno vidí a slyší děti.

  OdpovědětSmazat
 31. Následovníci čuněte Černého:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jsem-naprosto-sokovana-Do-redakce-prisel-dopis-Toto-pry-provadeli-vysokoskolaci-behem-statniho-svatku-463369

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Možná tou investicí Babiš něco nenápadně zafinancoval." - Ten klikající autobus je náhodou roztomilej, mezi ostatními díly tohoto umělce naprostá výjimka. JENOMŽE ! Tou koupí ministr financí českého státu podpořil ksindla, který znevažuje demokraticky zvoleného prezidenta tohoto státu. Neměl by mu dát pěstí do frňáku? Prezident nižšímu služebníkovi? (Když už jsme ho tedy volili v přímé volbě. Zatím dostává spíš prezident a chladí si žáhu na ČSSD.) sck

   Smazat
 32. Nelze Černému upřít nápady na skvělé blbosti a že se dal nachytat pan Babiš, tomu se dost divím, však i pan Černý se tomu dost vynasmál. Nelze ani upřít panu Černému, pokud řekl či napsal, co je v textu, že se sám skutečně pasoval na koprolála extratřídy, což asi jeho soukmenovci považují také za umělecké dílo. Jo, být veřejným hulvátem takového kalibru, to už je skutečně nadstandardní slovesné umění.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.