Reklama

pondělí 14. listopadu 2016

Debata k americkému radaru už začíná

Jiří Paroubek
14. 11. 2016   Vaše věc

Ve včerejších Otázkách Václava Moravce poslankyně M. Němcová z ODS s upřímností sobě vlastní podpořila v rámci „nejlepších tradic“ své strany umístění americké základny na našem území.


M. Němcová v Otázkách řekla: „Když Zeman říká, že má blízko k Trumpovi, tak bych byla ráda, kdyby podepsal s Donaldem Trumpem dohodu o radaru.

Premiér Sobotka na tuto záležitost velmi správně reagoval, že taková věc není třeba, neboť radar se měl stavět kvůli Íránu, ale s Íránem je nyní podepsaná dohoda..

To ministr Stropnický z hnutí ANO je jiný kabrňák než Sobotka. Ten mluví o tom, že je potřeba počkat, že s uvidí a že vlastně ještě není co řešit.

Novináři se samozřejmě s ohledem na to, že šéf ministra obrany vlastní největší mediální dům v zemi, Stropnického tak nějak zapomínají ptát tak důsledně, jako to činí u jiných politiků a stačí jim pronesení řady slov, která v podstatě říkají: „Bez komentáře“. A že zrovna ministr obrany by takovou věc jako je možnost umístění amerického radaru na české území komentovat měl, nekomentují už vůbec.

Otázka ohledně umístění amerického radaru je kardinální. Při jejím pravdivém zodpovězení je možné očekávat oddělení levicových voličů od hnutí ANO a jeho šéfa A. Babiše. Dříve nebo později budou muset Babiš se Stropnickým a dalšími borci z hnutí ANO přiznat barvu. A to je dobře.

Americká ambasáda však z následného pádu volebních preferencí hnutí ANO nebude mít radost…

34 komentářů :

 1. Denní a nesmírně blbá husa Němcová.Ta žena je v současnosti naším nejlepším komikem...to je teda pravicovej politik jako kráva...Jen kejhá,kejhá a mele samý sračky.Němcová od válu!!!!Nekompetentní bezmozek!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měla by se vrátit na místo knihovnice, ale mám pocit, že by jí tam taky už nevzali. Tak jí nezbývá než bučet Bů, Bů , Bů ....

   Smazat
  2. Ta kráva už nemůže ani bučet. Už je v důchodu tak ať táhne domů pěstovat kytičky a hrabat trávníček.

   Smazat
  3. Jaky tradice radarovy mysli , ta ujeta a utrapena , zmerkelovana nemecka p..caa. Zquotovana do funkce , kdyz patri do pomocne skoly pro IMBECILY.
   Kdy jsme tradicne meli v Cesku Us zakladny.
   Znam vykaly ktere jsou sama inteligence ve srovnani..!!

   Smazat
  4. Takhle konci vsechny, ktery vyhodel z bordelu...

   Smazat
 2. To ještě tu ukejhanou husu za ty ukradené rohlíky nezavřely?

  OdpovědětSmazat
 3. Tahle kráva nestojí ani za odplivnutí.

  OdpovědětSmazat
 4. Jaký názor má pan Stropnický na radar, to nevím, ale ta banda, co žene svět do zkázy, si mezi sebou nepíše poštou svoje názory. ANO nemá předsedu vlády, otázka radaru se nyní neřeší, tak proč hned odkrývat svoje názory?! Nečas řekl, že Temelín by měli dostavět Rusové a šmejdi shodili vládu na základě "neproclené kabelky". Až se bude o radaru jednat a pan Stropnický řekne, že je pro, potom je kritika na místě. Předpokládejme, že je proti US radaru na území ČR, doba není taková, aby tento názor všude vykládal. Zametou ho dříve, než dostane možnost se k radaru vyjádřit. Kdyby k té bandě šmejdů patřil, měl ideální možnost, si u nich "šplhnout".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní14. listopadu 2016 17:03
   Každému tu nadáváš, přitom blahem uchcáváš.
   Kdo tě platí, drzý fracku? Potřebuješ dostat facku!

   Smazat
  2. í14. listopadu 2016 16:45


   ANO nemá žádný názor, je to sbor blců okolo Babiše. A tím je Babiš nenapadnutelný, neboť jednou podpoří Hermana a když se mu to hodí podpoří KSČM možná je to dobrý podnikatel,ale je absolutně bezcharakterní člověk.

   Smazat
  3. 20:43 - nevím jestli je bezcharakterní, ale schodek rozpočtu udělal o 35 miliard nižší než autor článku a vovovotom to je. Stát je třeba řídit jako fabriku, jinak dopadne jako státy EU, které se blíží dluhy 100% ročního HDP.

   Smazat
 5. Radar v Brdech? Už zase? I v Čechách tedy budeme prosazovat stavbu cíle prvního zásahu? My, co bydlíme v okolí Brd si to musíme uvědomit přededvším. Dávejme si tedy dobrý pozor kdo z politiků má jaké názory a co prosazuje. Takovým politikům a jejich stranám pak dejme ve volbách vědět jaký máme názor. Děda Vašek

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědo, vlastizrádci, kolaboranty a podplaceným probruselským šmejdem se to jen hemží.Věřím, že i v Evropě, po vzoru Trumpa, nastanou velké změny a s nimy i razantní čistky vládnoucími populisty.Teď Soroš a spol. zjišťují, že prachy nemají takovou moc, jakou si představovali.Na zmanipulovaná a prolhaná média také dojde.Příští rok zmizí Protektor Shapirow ze scény a zřejmě bude nahrazen Ivanou Trumpovou.Máme tady volby prezidentů v Rakousku(repete),ve Francii, atd.Věřím v to, že EU s těmi, kteří ji pohřbili, vynesou ortel prostí lidé, naší prolhanou televizí nazývaní "Hloupé, nevzdělané modré límečky".Ty modré límečky v montérkách vymetou ty bílé z teplých křesel hamižnosti a korupce, kdyby jen trochu, tak to bude mít efekt a úspěch!

   Smazat
  2. Bohužel, dělníci nemají již organizaci, která by je stmelovala a hájila jejich zájmy. KSČM to zabalila jiné strany nemají o dělnících ani slovo. Bez organizace to s tím vymetáním bude velmi, velmi obtížné.

   Smazat
 6. Nejsme již sousedé Ruska, mezi námi jsou Slovensko a Ukrajina. takže ruská okupace kterou straší USA pobaltské země a kterou si vsugerovalo Polsko nám nehrozí. Ukazuje se, že ten původní radar měl být také proti Rusku a ne proti Iránu, když Irán už není nepřítelem, který by napadl Ameriku svými mezikontinentálními raketami, pokud vůbec nějaké má a pokud by se tam vyskytl nějaký sebevrah. Takže proti Rusku, v rámci teritoriální expanze proti němu by nás do toho neměly USA zatahovat, ať si postaví další radar v Německu, to je celou poválečnou dobu jedna velká americká vojenská základny, odtud vyjíždějí i k nám ty slavné konvoje. Ostatně ta diskuse je dost předčasná, nevíme, na čí pokyn Němcová o tom diskusi v TV začala.

  OdpovědětSmazat
 7. Ten radar je potřeba postavit ve Ždáru nad Sázavou u Němcové na zahradě.Když to pořád chce, tak je potřeba jí vyjít vstříc.

  OdpovědětSmazat
 8. Anonymní14. listopadu 2016 17:20 Souhlas.

  OdpovědětSmazat
 9. Němcová spolu s Moravcem jen potvrzuje skutečnost, že hlupáci se neustále překonávají v prezentaci své ubohosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A já si jen vašimi reakcemi potvrzuji,

   že politruci ČT dělají svou práci dobře a svou mzdu, vámi financovanou, si plně zasluhují.

   Protože sice stále nadáváte,
   ale na tu ideologickou nalejvárnu furt čučíte a ať chcete, nebo ne, na podstatnou část hloupých voličů to působí i pozitivně...

   Děkuji.

   Smazat
  2. Hlupáci ne, chytrá a křivácká propagandistická prasata na obrazovce, promiňte čtyřnohá inteligentní a veselá prasátka.

   Smazat
 10. Boze muj to je nebetycni krava,ktera,ani nevi na co radar je !Sobotka odpovedal diplomaticky,kdys jiz nehrozi hrozba z Iranu,pro ktery mel byt radar postaven,neni jej treba....ale on je treba !Vzdy byl urcen na Rusko,to jen kuci z Juesej si mysli,ze Cesi jsou padli na hlavu !

  OdpovědětSmazat
 11. Božská Mirka ještě žije ?

  OdpovědětSmazat
 12. Otvírá se Overtonovo okno, je to zjevné a čitelné...

  OdpovědětSmazat
 13. To je ta " premiérka pro rozbouřenou dobu"? Vždycky když tu krávu vidím, vzpomenu si jak si dělala v záchvatu padoucnice nárok na toto křeslo a musím se smát, jak zvadla. Je to karieristický bezcharakterní šmejd nejvyššího ražení.

  OdpovědětSmazat
 14. Radar v Újezdu u Brna nestačí? K čemu, proti komu vlastně slouží?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě jeden radar musí být v Újezdě nad Lesy u Prahy, já tam mám vilku ještě nesplacenou.

   Smazat
 15. Brusel-Pentagon-Vatikán
  přiznat pravdu.
  Vážení občané,stromy co kácíme nekácíme to je iluze
  když se podíváte na záběry v naší televizi tak tam
  ty stromy jsou
  Milí přátelé
  do pěti let vám postavíme na vámi dotazovaném kopci
  Zábavní Lunapar a Největší obchodní středisko v střední Evropě.
  Tak hezky hačejte a čekejte.Taťka s maťkou se o vás postarají.jako vždy.

  OdpovědětSmazat
 16. Nechápu jak ti pitomci mohou souhlasit s tím, že na nás budou mířit ruské rakety.Rusové nic jiného udělat nemůžou.Hnutí ne záklanám dosáhlo toho, že nás toho nebezpečí zbavilo, ale jak je vidět pitomců, kteří si to přejí je pořád dost.

  OdpovědětSmazat
 17. odeesesačka milka by chtěla valčit či snad dokonce stat v čele vojska když historicky dohledatelne je že od doby jana žižky si s čezkem vytiral konečnik kdejakej spojenec na kravy nedbaje přetože kolaboranstvi je u nas nebepečnějši než mor o moravcovy snad jen že si ho dokažu představit jak valečnika jenž je zalezlej pod posteli držice se nočniku a vlastniho prdu se bojice samosebou kolaborujice

  OdpovědětSmazat
 18. Prvním cílem v konfliktu jsou energetická centra a radary, takže musíme ještě okolo všech elektráren vybudovat raketové obranné komplexy proti útočným raketám a totéž musíme vybudovat okolo radarů namířených proti protivníkovi. Zejména proti Korejské lidově demokratické republice, která buduje a zkouší mezikontinentální rakety, kterými NÁS mírumilovný, sice blbý a nečinný, "národ" ohrožuje... Skončeme s válečnými štváči z druhé strany zeměkoule!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V minulém století se pokoušely České Legie, spolupracující na rozkaz francouzkého velitele pochodovat na Koreu, ale zěnou plánů byli čeští žoldnéři naloděni a odvezeni do Ameriky a Francie. Dneska sklízíme trpké ovoce, že jsme nedotáhli kampaň proti severní Koreje do konce. Proto musíme vybudovat obranné posty proti všem totalitním režimům raketovými obrannými komplexy.

   Smazat
  2. Tak se mi zdá, že tě jedna z těch raket už zasáhla do hlavičky.

   Smazat
 19. Proboha, jak může někdo takovou omezenou osobu, jako je Němcová, volit. Je to skutečně nafoukaná, ale naprosto omezená osoba, která naší zemí jen škodí. Není lepší, abychom žili v klidu bez radaru, než mít v parlamentu takovou proválečnou hysteričku?

  OdpovědětSmazat
 20. Ve Žďáru v hypermarketu u potravin dává pozor ochranka, jestli zase nejde Němcová pro rohlíky.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.