Reklama

čtvrtek 10. listopadu 2016

Demonstrace 17. listopad, Klárov 13.00

10. 11. 2016

18 komentářů :

 1. NELÍBÍ SE MI TŘÍŠTĚNÍ DEMONSTRACÍ!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ono to zas neni tak jednoduche musej se dopredu objednat mista pro ruzne zajmove skupiny ale cesky vlastenci by mely tahnout za jeden provaz

   Smazat
  2. (12:27)
   "cesky vlastenci by mely" ...
   Čeští vlastenci by se měli naučit česky.

   Smazat
  3. 11:48 Pochybuji, že to někomu z nás líbí .. Řešení je "jednoduché", uspořádejte vážený demonstraci jen jednu !

   Smazat
  4. Poraďte konkrétně, jak to řešit. Samozřejmě, že bychom my všichni, kteří sdílíme názory na Naší republice(pane Davide, díky) se rádi sešli na jednom velkém náměstí, ale jak to skoordinovat? Raďte...

   Smazat
  5. 14:39 Problémem není, dle mého názoru, roztříštěnost pořádání demonstrací, skutečným problémem je roztříštěnost politických sil, které tyto akce pořádají.
   Zřejmě žádná z těchto politických stran, hnutí, iniciativ, apod. nemá program vč. jeho organizačního a finančního zajištění, který je schopen oslovit ostatní pořadatele akcí a potřebnou většinu občanů.
   V podstatě není důležité, sejít se na "jednom velkém náměstí", důležité je "co a jak dál...." L.S.

   Smazat
  6. Souhlasím s 11.48.Já to též nepochopím,třeba nám to vysvětlí p.David.

   Smazat
  7. Kdo to nedělal, neumí si představit, kolik to dá práce, aby se dalo dohromady 9 organizací... Nikdo Vám nebere právo udělat to lépe...

   Smazat
  8. Kdo to nedělal, neumí si představit, kolik to dá práce, aby se dalo dohromady 9 organizací... Nikdo Vám nebere právo udělat to lépe...

   Smazat
 2. Totální selhání amerických zpravodajů ČT - Řezníčka a Kubala, ale poplatky posílejte dále.

  http://lubomirkvapil.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=566156

  OdpovědětSmazat
 3. Přátelé,
  Nikdo asi neočekává, že po vítězství Trumpa tady budou Gabčíkové, Bartoškové a Horáčkové nějak úspěšně vyšilovat.
  Ale vůbec nerozumím oněm nesouladným výkřikům z pozvánky. Ale je to vaše věc....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokážete být konkrétní? Čemu že nerozumíte? Pro tyto stránky pokud možno zapomeňte neurčitou řeč politiků.

   Smazat
 4. pořád objednávejte místa v té z. Praze. Praha zmněnu neudělá. I ti kreténští kometianti pokud chtěli zmněnu tak jezdili do krajských a okresní měst.
  Jet do Prahy veřejnou dopravou a nevědět jak se dostat zpět - pokud Chovanec zablokuje městskou dopravu tak na to je lepší se vy¨....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:21 Nechápu proč sám a vaši přátelé neuspořádáte demonstraci k 17.11. i ve městě nebo obci, kde bydlíte. Řada občanů by zřejmě ráda na ni přijela. Musel byste jim ale, nejlépe předem, rámcově vysvětlit, jak si změny představujete.

   Smazat
  2. Ano, máte pravdu - spoje pro veřejnost jsou problém, regulovali a regulovali, až nejsou vhodné spoje ani do škol. Ale kdo se na ty různé demostrace dostaví, bude mít ten pocit, že dal najevo svůj názor. Díky

   Smazat
  3. 1421
   Prohlédněte si železniční mapu Prahy.Zeleznice v
   rámci příměstské dopravy je slušně obsluhovaná.Jezdí i při ucpaných ulicích.Demonstrovat budete beztak blízko centra, jinde to nemá smysl.

   Smazat
 5. 14.21
  Já vyjařuji pouze svůj názor. Kdyby pan president nás všechny žádal přijeďte do Prahy, já vám vyslechnu a odpovím na vaše otázky - kolik lidí by asi přijelo???
  Samozřejně bych mohl svolávat lidi z mého okolí pomocí magafonu, ale protože najsem ani řečník ani veřejně známá osoba, bylo by to málo platné.
  I volební akce jsou pořádány - pokud někdo chce oslovit občany - i mimo Prahu.
  Jinak za svůj názor na se nestydím a říkám, volil jsem pana presidenta Zemana, soc. dem. jsem naposledy volit když vyhrál volby p. Paroubek a od té doby co vládne Sobotka a jemu podobní lháři a podvodníci nevím koho volit.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.