Reklama

pátek 4. listopadu 2016

Donbas 4. 11. 2016: separatisté běží!

4. 11. 2016, Petr Ďoubalík


zdroj: NewsFront (YouTube)


Přes 1000 mladých obyvatel Luhanské lidové republiky (LLR) se v Den jednoty zúčastnilo "Ruského běhu"

Dnes se na východ od nás slavil Den národní jednoty. V Luhanské lidové republice se sešli mladí lidé, aby se společně proběhli. Kéž by takto vypadali všichni teroristé - separatisté a kéž by naše republika nepodporovala ATO - antiteroristickou operaci proti nim. Přinášíme video z této akce a hrubý překlad toho, co se v něm říká:
0:10 Kdo se tu sešel a jaký je cíl?

Dnes, 4.11. slavíme Den národní jednoty, každý rok, různé organizace luganské mládeže pořádají Ruský běh, tradičně začíná u stadionu Avantgard, po ulici Mladé gardy. Sešlo se mnoho organizací mládeže, Studentská jednota... Mladí, kteří se věnují sportu, i ti, kdo nesportují. Přišli podpořit všichni, kdo nejsou lhostejní, sejít se v Den národní jednoty a proběhnout se s ostatními dohromady, s vlajkami, symboly, vlajkou LLR.

1:02 Jsou s námi naši přátelé Noční vlci, kteří se také zúčastní.
Neseme vlajky neuznaných republik, abychom ukázali, že je potřeba slyšet názor národa, lidové republiky vyjadřují svoji vůli a ideu. A určitě, sjednocuje nás naše "matka" Rossija, dnešní průvod uzavírají vlajky DLR a LLR, republik, které dnes stojí za svoji pravdu.

1:45 Ta ruská vlajka není obyčejná, ne?
Ano, tuto vlajku už teď používáme prakticky v celé RF, nese myšlenku Nočních vlků, sjednocení Rossiji a SSSR očima Nočních vlků, proto používáme takovou vlajku, je to idea našeho prezidenta Nočních vlků - Chirurga (přezdívka Alexandra Zaldostanova - pozn. překl.).

2:40 Jsme neporazitelní!
3:25 Jeden za všechny, všichni za jednoho!

4:20 Akce neprobíhá poprvé. To není tajemství, že už v roce 2011 jsme založili tradici Ruského běhu, každý rok nabývá na účasti, mladí lidé začínají chápat, co dělají a svým příkladem ostatním ukazují, že to není jen svátek jednoty jen podle slova, a současně zdravým způsobem života ukazují dalším mladým, jak se může slavit jednota.
přibližný překlad mluveného slova: Ďouba

37 komentářů :

 1. Za ruský revanš! - http://iks2010.info/?p=103497

  Kreml - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%B6%D0%B8%D0%B4-%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D0%BE%D1%80%D0%BF%D1%80%D0%BE-1.png

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: kyjevskou bandu

   Smazat
  2. Putler a Prassolini! - https://pp.vk.me/c638823/v638823068/6e6b/-Vnc10oW1Wc.jpg

   Smazat
  3. Co říkal novoruský ataman Mozgovoj než ho putlerčici navždy umlčeli? Poslouchejte dobře: ”Людям трудно поверить, что в РФ под видом наших благодетелей выступает тот же олигархический кагал. Для них свои не в Донбассе, а в Киеве, где их единокровные братья взяли власть.Видно по их скользким (жiд)рожам, что они уже обо всем договорились”. - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/lnr_aleksey_mozgovoy4.jpg

   Smazat
 2. Jen ať běží.Třeba do prdele.Tohle známe,,Běh o partizánský samopal,běžím abych zdrhnul a kdo uteče vyhraje.Tak proto češi před 89tym se proběhli přes kopečky,snad nějaká masová akce,né?

  OdpovědětSmazat
 3. 19,19
  Původně jsem měl k Rusku neutrální postoj. Ne ruská propaganda. To dementi jako ty ze mne udělali prorusky orientovaného. Asi napíšu buzíkovi Jandovi, aby vám trollům zkrátil bakšiš. Vaše práce je kontraproduktivní. Čím víc se snažíte, tím mám Putina raději. Jen tak dál. Za rok, nebo dva nás bude většina a pak si s vámi vytřeme prdel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano přesně tak jak to píšete to vidím i já. Oni ti trollové hrají pro Rusko, není lepší agitky než jejich hloupá nenávist. Držím jim palce ať se daří a přátel Ruska přibývá.

   Smazat
  2. Antiputlere, tvoja vyrajbovana tekvica je asi odsudena k nepochopeniu udalosti, ktore sa deju vo svete. Podaj si ruky z svidomimi xochlami, prazskou a bratislavskou lajnokaviarnou, ti su tiez podobne vygumovani jak ty.. Hentie prispevky si nechaj pre vladimira volfovica... Ostatne, ktovie ci aj ty niesi obrezany nosatec, ked tak propagujes rusky majdan... Takze chod do p..e...!!!

   Smazat
  3. zeman putin orban nejlepsi politici v evrope

   Smazat
  4. 19.27 Nosati presne vedia, ako namotat vygumovanych hurapatriotov, presne podla ich hesla "lsťou a klamom" a tiez vedia, ze zase im na to ti idioti skocia.. Velkym Chochlom tiez natlacili do hlav, ze vykopali Cierne more a nasypali Kaukazske hory. Naozaj si myslis, ze hentie srandy, co tu postujes, vytvorili nejaki velki kozacki potomkovia nejvacsich atamanov? Obrezanci vedia ako spravne vyburcovat uzitocnych idiotov, ktori zacnu robit bordel. To posledne, co potrebuju, je klud na Rusi, ich najvacsom nepriatelovi. Ukrajinu sa im uz podarilo rozjebat pomocou vysivankovych opiciakoc.. A taki ako ty im pomozu z Ruskom blbce...

   Smazat
  5. Este, ze vacsina Rusov neni tak vygumovana ako ty a chapu viac...

   Smazat
  6. Pro ty co neumí rusky - ataman říká, že není žádný "ukrajinský národ", je jen a pouze jeden ruský pravoslavný lid, který byl poštván navzájem proti sobě v zájmu oligarchů v Kyjevě a Moskvě, kteří neslouží ani Ruské říši, ani Bohu, ale jen mezinárodnímu zednářstvu!

   Smazat
  7. Koukni - jsem jeho reinkarnace! Jsem to Já! - http://alchetron.com/Roman-von-Ungern-Sternberg-1271791-W

   Smazat
  8. A Putler - https://pp.vk.me/c631519/v631519709/49707/EO_lR-_GAjM.jpg

   Smazat
  9. 22:30 - každý má ňáký přátele, my vladimíra volfoviče, ty zas tady toho mameluka - https://pp.vk.me/c638121/v638121993/1502d/bVkbPkpivLA.jpg

   Smazat
  10. Přesně tak, Vladimíre.
   Trep.

   Smazat
 4. Nebiť blba 19:19,mal som neutrálny postoj k Rusku a je mi 44 rokov,vďaka ti ekzot 19:19,vďaka tebe a podobnym tebe som za Rusov ako za skazené USA,ešte raz ti vďaka že otváraš druhím oči truhlík 19:19 vďaka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíš tohodle? - https://pp.vk.me/c631519/v631519709/49707/EO_lR-_GAjM.jpg

   Smazat
  2. Putler - to je hlad, zrada a smrt! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/1654317_2276621.jpg

   Smazat
 5. hricáku jseš kokot.K Rusku neutrální postoj nemám,jenže nemám ani ten aktivní postoj k USA.Proč,VY a VÁŠE postoje, tady na NR dost připomínají ty postoje těch čůráků, před rokem 89et

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. an20:10,všimni si prečo je to že máme simpatie voči Rusku.Je kôli tomu že je na každom tv kanáli nevivážené spravodajstvo"mi usa sme naj naj,Rusko je zlé aj keby nám dali všetki nerastné suroviny,len sme nestihli všetkich Rusov vybiť".Preto sa mi usa nepáči.

   Smazat
  2. Peter s Oravy Já koukám jen na, co chci.Lituji slováky,že koukají nato,na co , nechtějí koukat

   Smazat
  3. 20:36 - Peter z Oravy, vidím, že stále sekáš hrúbky v tej svojej slovenčine. Si nepoučiteľný. Stále nám Slovákom robíš na verejnosti hanbu! Máš zaracha a útrum. Hlás sa u mňa v pondelok na reparát, nech Ťa podusím!
   učiteľ slovenčiny

   Smazat
  4. 21:22 Mohl byste sem prosím dát nějakou hezkou vzpomínku na Jelcina? To přece bylo jediné období v dějinách Ruska, kdy ho Západ miloval a vládla tam ta správná svoboda a demokracie. Autoři vašich obrázků jistě na toto období také rádi vzpomínají, jako na období prosperity a rozkvětu.

   Smazat
  5. oprava: Pravda - sorry - Prada je cosi jiného:)

   Smazat
  6. 0:57+1:01+1:02 Pane ministře Hermane, vy se už zapojujete i do diskuzí na NR?

   Smazat
  7. 2:16 - tys Poznal náš bloček, chlapče? A proč bych se neměl zapojit a přinést trochu světla Pravdy do těch dubových prolhaných českých makovic, ne? Je pravda, že my snili o krapet jiné, lepší Evropě, Evropě slušných bílých lidí s vysokou morálkou! - http://nassmer.blogspot.cz/2014/05/dobrovolnici-ve-waffen-ss.html

   Smazat
  8. V které kdejaký Jelcin může beztrestně rozstřílet parlament, když se mu to hodí.

   Smazat
  9. Car ať vládne pravoslavnému lidu! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/gk%D0%BE%D1%802.png

   Smazat
 6. Až se separatisté dozví, jak dokázal jeden osobák v Česku zneškodnit 5 pandurů, tak nás přijdou obsadit.
  http://budejovice.idnes.cz/nehoda-pandury-tabor-armada-policie-d64-/budejovice-zpravy.aspx?c=A161104_093735_budejovice-zpravy_khr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:23 Pandur je opravdu skvělý bojový prostředek. Po srážce s osobákem jsou zranšni dva civilisté a jedenáct vojáků. Kdyby se to stalo v RF, tak má ten dnešní rozvášněný rusofob předčasně Vánoce.

   Smazat
  2. Ano, máte pravdu. Pandur je na hovno - jen se na něj podívejte! Úzký, vysoký, navíc kolový, s problematickou průchodivostí a extrémní nestabilitou. Už náš někdejší SKOT (OT 64) byl daleko lepší, než tento rakouský šrot.

   Překopíruji z Wikipedie, heslo PANDUR II.
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Pandur_II

   Polemika o vlastnostech Pandurů

   Reportéři internetového deníku Aktuálně.cz přinesli 4. 9. 2010 zprávu, že některé obrněné transportéry Pandur byly dodatečně vybaveny přídavným pancéřováním, čímž ovšem přišly o schopnost plavat.[14] Téhož dne přineslo internetové periodikum Britské listy zprávu, že Pandur II. nemá na rozdíl od obrněných vozidel OT 64 či BVP-1 a BVP-2 boční střílny a nemůže se tak po eliminaci střelecké věže bránit útoku pěchoty.[15]
   Naproti tomu šéfredaktor magazínu o vojenské technice Michal Zdobinský uvádí, že od bočních střílen se po zkušenostech z poslední doby obecně upouští, protože snižují tuhost konstrukce a komplikují instalaci přídavného pancéřování. Také požadavek na obojživelnost již podle něj není striktně uplatňován, protože se preferuje balistická odolnost proti průbojné a kumulativní munici i proti minám a improvizovaným výbušným náložím.[16]

   Smazat
  3. 1:29 Už jenom chybí zjištění, že kola a motor jsou v něm vlastně jen na obtíž a že nejbezpečnější bude udělat ho ze železobetonu a zakopat do země. Tak dosáhnou ideální odolnosti proti průbojné a kumulativní munici i proti minám a improvizovaným výbušným náložím. :-)

   Smazat
  4. Já souhlasím. Každý voják ví, že boční střílny jsou extrémně důležité, protože pěšák dnes disponuje celou řadou zbraní proti pancéřové technice, a navíc je maskován, takže ho lze v terénu jen obtížně odhalit - jde o čas. Krátce a dobře - bez bočních střílen je Pandur slepý.

   Smazat
 7. 20:23 Růky vjěrch,naša ruda armáda má i osobáky.Demente dopravní bouračku,ič armádní,řeší dopravní policie ČR.V dobách míru standardní postoj

  OdpovědětSmazat
 8. Když vidím tu rozhádanost a nenávist mezi Slovany,na druhé straně islamizaci a prosazování mutikulturalismu začínám více chápat i Stalina a další, že je nutné něco radikálně změnit a to nutně bude spět k násilí a válce.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.