Reklama

pátek 11. listopadu 2016

Fantastický Ringo Čech v pořadu Vaše téma

  

11.11.2016

34 komentářů :

 1. Sudetoněmci s Babišem a Horáčkem likvidují české protifašistické bojovníky
  9.11.16

  Česká republika:
  Spolužačka kandidáta na prezidenta Horáčka rozkládá Český svaz bojovníků za svobodu. 32 letá bojovnice si zakládá svůj truc svaz.
  Někomu hodně vadí, že ještě existují lidé, kteří aktivně bojovali proti nacistům, lidé, kteří si ještě pamatují skutečná historická fakta.
  Předseda ČSBS Vodička na pietním shromáždění v Terezíně promluvil proti masové imigraci. Tím byly jeho dny a dny ČSBS definitivně sečteny.
  Vodička se v Terezíně postavil imigrační politice ve stejný den, kdy se člen Sudetoněmeckého Landsmannschaftu Herman omluvil Sudetoněmeckému Landsmannschaftu za odsun Němců.
  Babiš nyní na ČSBS posílá finanční kontrolu a Babišův poskok Stropnický odmítá spolku dát dotace.
  Předseda ČSBS Vodička:
  "Jsem hluboce přesvědčen, že cílem této agresívní nevybíravé kampaně je umlčet výrazný společenský hlas ČSBS a jeho funkcionářů, kteří dlouhodobě bojují za historickou pravdu a proti snaze ji deziterpretovat, za nezkreslenou paměť národa, podporují vlastenectví a suverenitu naší země, a též poukazují na nutnost obrany České republiky před imigrační krizí. ..."

  OdpovědětSmazat
 2. Česká republika:
  Babiš novinářům řekl, že kromě svých ministrů a šéfa kultury Daniela Hermana (KDU-ČSL) se často baví ještě se s Lubomírem Zaorálkem a ministryní školství Kateřinou Valachovou (oba ČSSD).
  Babiš má pro Hermana slabost, neboť se ho zastal při kauze Lety a společně s šéfem státní kasy vyrazil položit k památníku květiny. Babiš se nedávno ministra kultury na oplátku zastal v kauze dalajlama.
  https://www.novinky.cz/domaci/419967-babis-ma-tri-oblibence-hermana-zaoralka-a-valachovou.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš je vydíratelný. Nebude poslouchat, nebudou dotace a EU něj pošle svojí finanční kontrolu. Pak si ho zavře EU nebo ČR. Co má dělat?

   Smazat
  2. změnit životní priority a místo pobytu?
   tak to asi ne,co.I když pár vnějších i vnitřních způsobů existuje.
   Bílej miliardář co začínal kšeftama na podání ruky s ARABAMA,pak mu ŠÉF nařídíl,pak se kupodivu potkal s českým pařátem SATANA - a vládli spolu šťastně až do smrti,pak napochodoval do zákonodárného sboru VEŘEJNĚ,pak přišla ARABSKÁ invaze
   a pak měl strach z bruseláků - ? - hmmm
   a proč? Má tady dost dobrou ochranku - USvojsko,EUpolicii,HERMANOVU policii,tak co se bude s uzákoněným vlastnictvím lidí a jejich půdy srát s nějakýma prachama?
   Vy nevíte,že kruh funkčního "hospodářství" určený pro přežití pár rodinek již uzavřel?

   Smazat
  3. Babiš nemá pro žádného ministra slabost, je to čistokrevný pragmatik. Je jasné,že z dlouhodobého hlediska mu nejvíc konvenují takové figury, které Sr..botkovi a jeho kreditu u lidí nejvíce škodí, což jsou evidentně tihle tři. Jinak je naprosto směšné, že S. nemůže odvolat ministra koalující partaje. Máme tak fakticky tři předsedy vlády.

   Smazat
  4. Zvani jako ucitelka prvnackum..Pseudo zvanil...

   Smazat
 3. Krvavá Madla Albrightová byla v Praze podpořit nebo odvolat Pražský Majdan?12. listopadu 2016 3:08

  17. listopadu se z místního trolla v rámci týdnů neklidu a občanské neposlušnosti stane student Šmíd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krvavá Madla Albrightová byla v Praze podpořit nebo odvolat Pražský Majdan?12. listopadu 2016 3:50

   Agent provokatér Bartoška hodil první koktejl na policisty a občany bránící demokraticky zvoleného prezidenta republiky. Miloslav Werwolf Vlk vykuřuje panelové byty a příbytky chudiny ve snaze vymýtit odpůrce tunelování a církevní zlodějiny. Jen co sudetoněmecký ministr Daniel Skopčák Herman dohovořil ke svým krajanům na sjezdu sudetoněmeckého landsmanšaftu o ČR jako německé spolkové zemi, Jan Pučista Kraus, aby vůdce havloidních fašistů Michal Bony Horáček mohl vystoupit na Staroměstském náměstí, mobilizuje kulturní frontu nacistického převoje majdanského Karla Schwarzenberga coby lokaje Bilderbergu - pekelné knížecí pohůňky, teplých hvězd a rudohnědých pruhů slouhy, sluníčkáře a (ne)ziskové vítače, devianty obhajující uprchlívácké útoky na ženy a duhové šíření nemocí západních homosexuálů, stoupence tibetského otrokářského režimu, kamarilu pravicových politiků a kněží podporujících zasílání výzbroje a výstroje ukro-americkým nacistům /banderovským vrahům nejen českého národa/ a islámským klerofašistům /nepravidelné americké armádě IS a umírněných uřezávačů hlav/. Pochodují spolu s Wehrmachtem a pobaltskými jednotkami SS Einsatzgruppen každý den blíže k vysněné totální (jaderné) válce s Ruskem a Čínou, zatímco Íránu naoko sejmuli psí hlavu a uložili ji vedle Havlovy busty v Kapitolu.

   Smazat
 4. Vyborne Ringo, ztotoznuji se s kazdym tvym nazorem a slovem.

  OdpovědětSmazat
 5. Mňa väčšinov Ringo zaujal lebo povie čo má na srdci a je bokom od kvázi celebrít a neberie si servítok na ústa,škoda že takích osobnosti nieje viac,je viac len poľavačskich havlárenskich krys.

  OdpovědětSmazat
 6. to nadšeni že svaz vede byvali komunista a pomocnik esenbe je dokladem toho kdo si republiku zprivatiziroval a kdyby jenom to ale i za naše daně obyčejne lidi ale tohle už vubec nezajima a většina už je apaticka a na všechno co je politicke zvysoka kali protože ty jejich volby jsou stejně k hovnu a komunisticke maffi napřič stranami z překabatěnych komunistu tento stav velmi velice vyhovuje maje moc vykonnou tak i finannčni to ostatni co pusti mezi lidi je jen mazani prošleho medu kolem huby když panstvo vyžira jen zlato diamaty a dolače a eura s nenažranosti sobě vlastni a pan rinko promine mi přijde jako prašivy kočko pes

  OdpovědětSmazat
 7. paní redaktorko, prosím Vás odložte tu tužku. Celou dobu trnu, že vypíchnete oko Ringovi. Dekuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta Škábová je naprosto neuvěřitelná kráva,ta se hodí na uvádění na toho o tzv. celebritách v Topu. S tužkou jsem u počítače uhýbala i já, že jí Ringo neposlal do prdele krávu. To není poprvé. Když se ptám na něco, tak toho člověka poslouchám a nečumím do počítače aevidentně si připravuji amatérsky další otázku. No kráva z ČT

   Smazat
  2. Pardon, ale PHDr. Škábová pracuje na TV Nova.

   Smazat
 8. svet tollov zneistel - proti komu a ako sa má bojovať - a budú peniaze ?

  OdpovědětSmazat
 9. Ringo upadl u čtenářů Parlamentních listů v nemilost. Zklamal svým otřesným výrokem (už jsem zapomněl o čem). Přetvařuje se, nelze mu věřit ani nos mezi očima.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale jdi. (Nemohu si ale vzpomenout už proč.)

   Smazat
  2. Dost mě naštvalo, jak se vyjadřoval o ČT. Prý se tam nelže, kampaň proti prezidentu Zemanovi nezaznamenal a Pavlík Novotný je velice inteligentní chlapec. Hold, jak se jedná o koryto a tok peněz, musí jít pravda stranou. Stejně jako Krampol, dokáží kopat jen tam, kde jim nic nehrozí. Ani jeden z nich není Karel Kryl.

   Smazat
 10. No teda žádná velká aktualita to není. Tohle video je tak počítám půl roku staré a i tady už bylo zveřejněno.
  Ale co, recyklace je dneska moderní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale kdež hnidopichu, video je stále aktuální, sic bylo natočeno z jara letošního roku, tak jsem jej jako čtenář Nové republiky zhlédl až dnes. Dík redakce.

   Smazat
 11. ... tenhle pořad byl vážně v televizi!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:06 - v bedně jako takové to nebylo, jde o pořad, který Nova vysílá po netu. Jmenuje se to Vaše téma (v záhlaví videa je to napsané)

   Smazat
  2. Jedna vlaštovička jaro nedělá, Fashingtonem cinknutá Nova a jejich Tn.nova.cz zůstává jednou z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova) a nadále šíří protičeskou propagandu a válečné štvaní proti Slovanům a jejich spojencům.

   Smazat
  3. Co kdyby TV Prima zařadila podobný pořad pro F.R.Čecha jako má J.Krauz. To by byla morda.
   emeritní kapitán

   Smazat
  4. Anonym 12:30 - Nova je soukromá reklamní agentura, která pokud neporuší zákon, tak si může vysílat co chce a jak chce. Pro ně je to nejdůležitější, kolik se vydělá na které reklamě.
   Takže házet Novu nebo Primu do stejného pytle s ČT nebo ČRo je nesmysl.

   Smazat
  5. 13:54 to je vaše iluze, že si může Nova dělat, co chce. Zpívá to, koho chleba papá:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Central_European_Media_Enterprises
   Vylučování z tohoto papání se příliš neliší od vylučování ČT.

   Smazat
  6. Havloidního fašistu nepředěláte, on si myslí, že může vylučovat co chce a kde chce.

   Smazat
 12. FRANTIŠKU DĚKUJI ZA TENTO ROZHOVOR, MOHU SE TAKŘÍKAJÍC POD TO PODEPSAT A JSME S PANEM PRESIDENTEM ZEMANEM ZAJEDNO DĚKUJI

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebyl bych tak nadšenej,on je ten Franta krapet trhlej a v poslední době si hodně protiřečí...,no,to už jsou ty následky vypití toho kvanta nekvalitního chlastu v dobách jeho největší slávy....

   Smazat
 13. Fakt fantastický. A vás nikoho nenapadlo, že tam Nova dala tohohle Kecala z Prodaný nevěsty právě proto, aby svým breptáním zdiskreditoval opozici?
  Prosím vás komu to "nandal"? Vždy je směšnej! Mějte rozum!

  OdpovědětSmazat
 14. Pro 8.33

  Ringo upadl v " nemilost " u čtenářů PL asi proto , že spratek Novotný - syn baviče Petra Novotného , sproste urážel M. ZEMANA a řekl o nem, že Pavlika má rád a ze jsou dobří kamarádi ! Ten článek jsem četla na PL a říkala jsem si, že to je tak trochu podraz na Zemana , když se Ringo takhle vyjadřuje . Tak bych se ani nedivila , že Zemanuv kamarád Ringo v nemilosti u čtenářů tak trochu , více , je.
  H.

  OdpovědětSmazat
 15. Fr.Čech patří k těm, kteří se vyjadřují zkresleně a jen hanlivě o socialismu. Proto také nechápe princip demokracie. Chtěl by totalitu jedné vítězné strany a nechápe, že koalice vyjadřuje (nebo by měla) zájmy daleko většího počtu lidí. O tom jak se měl "špatně" svědčí to, že dodnes žije (podobně jako většina jeho rádoby uměleckých vrstevníků)z toho, co tenkrát vytvořil. Stačí si pustit rádio. Od pražských trapných "havlistů" se odlišuje jen tím, že je v jiné intelektuální rovině a současnost nazývá bez příkras. A malost českého člověka dokresluje ještě redaktorka, která jej nenazve jinak než Ringo. Známé mediální tváře hudebníků jsme v politice zažili po r.1989, víme jak to dopadlo. R.P.

  OdpovědětSmazat
 16. myslim ze uz to nova stahla!!!!

  OdpovědětSmazat
 17. Ringo je nevzdělanec a hlupák .

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.