Reklama

pátek 4. listopadu 2016

FARS: 16 tisíc teroristů al-Nusry přestalo v Aleppu odporovat


4. 11. 2016    zdroj a zdroj
Jak je známo, teroristé fronty al-Nusra se snažili využít humanitární pauzy v Aleppu, aby odblokovali obklíčené spolubojovníky ve východních částech města. Kvůli tomu byla teroristy provedena "velká výpravná operace". Do operace bylo zapojeno asi 16 tisíc teroristů, kteří se snažili do města vtrhnout od jihozápadu.


Jak informuje íránská agentura Fars, teroristé pochopili marnost snah proniknout do města. Znamená to, že seskupení 16 tisíc teroristů vystoupilo z boje o Aleppo.

Od 31.října přestali teroristé podnikat aktivní útočné akce. Vůdci al-Nusry nyní promýšlejí, jak co nejlépe využít bojový potenciál svých žoldáků na jiných částech fronty, neboť bitva v Aleppu soustředila všechny rezervy "fronty" na jedno místo.

Je nad čím přemýšlet, neboť vládní síly zasadily teroristům citelné údery v provinciích Damašku, Hamá, Latákia, Dar´á.

Íránské zdroje uvádějí, že mezi teroristy nazrává vzpoura. Problém je v tom, že Abdullah Mohammed al-Muhaysini, velitel "velké výpravné operace", ji neschopně zpackal. Bývalý vůdce Al-Káidy pravděpodobně posílal zahraniční žoldáky čelně do útoku na opevněné opěrné posty syrské armády. Teroristé utrpěli v důsledku této taktiky značné ztráty. Podřízení al-Muhaysini v tom vidí zlý úmysl svého velitele.

V bitvě o Aleppo se osvědčila speciální jednotka syrské armády "Tygři", vyzbrojená ruskými tanky T-90. Dokonce i v těch nejtěžších městských bojích byli syrští vojáci s to na ruských strojích ničit nepřítele, který měl značnou početní převahu.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

22 komentářů :

 1. Výtečně! Dobrá zpráva!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono se to otočí! Allah své věrné neopouští, západní satan bude poražen! - https://www.youtube.com/watch?v=h2haTOfiy2o

   Smazat
 2. až na to ,že ozbrojenci momentálně útočí dál.Tak než napíšete takovouhgle píčovinu,trošku si ověřte aktuální situaci.Právě probíhá 2 fáze útoku na apartmány 1070.Sice je neúspěšná,odražená,ale probíhá...Co jste napsali,je lež!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bla, bla, bla, bla stratége!!! Kup si žvýkačku, dej si nožky přes výložky, zírej a uč se od profesionálů!!!
   plukovník v záloze - operatívec

   Smazat
  2. Kurva do piči pičuj slušně. Člověk si chce v bázni boží něco zajimavého přečíst a pochytí slovník jak z vyšší manažerské.

   Smazat
  3. 14:49 má pravdu,až do dnešního rána na jihozápadním okraji Aleppa měli syřané plné ruce práce.Ten článek je trochu "šejdrem" a popisuje stav z cca pondělí....

   Smazat
  4. 16:53 - ostatně jako 99% článků na NR:)

   Smazat
  5. a co je to Allepo?
   Kandidat na presidenta USA abyvaly guverner statu representuje magory

   Smazat
 3. Doufám, že Aleppo bude vyřešeno do 14-dnů a nepotáhne se to dalšího půl roku. Není čeho se bát, lodě už připluly.

  OdpovědětSmazat
 4. no čím víc ekrát ti blbouni půjdou hlavou proti zdi tím víc jich pochcípá a to je jen dobře. SAA má školitele z Ruska a ti sakra dobře vědí jak se vede pozemní válka. Takže jen houšť a větší kapky. Kdyby tam bojovali amíci tak už jsou v prdeli dávno protože bez týlu oni bojovat neumějí. Potřebují každý den sprchu, do huby žvejkačku. pojízdnýho zubaře a jednou za měsíc minimálně nějakej bordel na kolech protože a to je fakt oni civilní obyvatelstvo tedy jejich ženy neznásilňují. Musí se jim dovézt jejich sociální pracovnice. Tak to je a proto taky nejraději bojují za své zájmy pomocí cizích armád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pamatujete, jak byli amíci posraní ze srbské armády a báli se bojovat proti ní na zemi. To raději Srbsko 2 měsíce bombardovali a pak hrdinně vkročili na spálenou zem plnou civilních obětí.
   Památník amíckych zvěrstev

   Smazat
 5. i když japonky na Okinavě taky vědí svoje...

  OdpovědětSmazat
 6. 15:23 Předběhl jste mne s tou Okinawou.Tam ten
  pojízdný americký bordel nějak nefunguje.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 4. listopadu 2016 16:05
   Ono se to nějak hroutí všude mimo nás. U nás jsou vládní připosražení stále věrni až do úplného konce.Budeme bojovat za US do posledního pražana.

   Smazat
 7. Pokud pražana, nejlépe kavárenskýho, tak mi to tak nevadí. Ale aby za ně nemuseli třeba ti z podkrkonoší! Q.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...půjdou jen ti voli,co boudou chtít,alespoň se jich národ zbaví...

   Smazat
 8. to jsou dobre zpravy uz at to tam sirane vyhrajou

  OdpovědětSmazat
 9. Tak takhle pracují a bojují umírnění teroristé v Syrii. Tohle vytvořili USA když svrhly jim nepohodlné vlády v některých muslimských zemích.

  Jen pro velmi opravdu otrlé. Měkoty ať se nedívají.

  http://www.miscopy.com/wp- content/uploads/2016/09/ slaughterhouse-style-mass- killing-islamic-state.mp4?id=0

  OdpovědětSmazat
 10. Oprava adresy.

  http://www.miscopy.com/wp-content/uploads/2016/09/ slaughterhouse-style-mass-killing-islamic-state.mp4?id=0

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty obludy v bílém po jednom zašít zaživa do prasečí kůže a utopit v kejdě!!! A ať se dívají jak je bereme jednoho po druhém od nejvyšší šarže!!!
   Takovým hnusákům co nejhnusnější smrt!!!!
   V tom marasu je ten jejich Allah nenajde, hurisky si jen odplivnou!
   Vím, ti podřezávaní v červeném jsou taky musulmani. Ale tohle se přece lidem nedělá. Kdo to přesto dělá, nemůže být člověkem.

   Smazat
 11. Velitel al-nusry, jenž má v báglu schovanou jarmulku a svou předkožku vrhnul veškerý spotřební materíál do drtičky odpadků, doufaje, že se drtička rozbije .. no a pokud ne, alespoň bude spotřebák spotřebován, a nebude komu vyplácet dlužný žold .. zlaťáčky moje !!

  Koloděj

  OdpovědětSmazat
 12. Ale 16 000 tisíc nie je málo. Budú bojovať inde. Alebo je to ťažká téma pre mňa - vojaka VV?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.