Reklama

čtvrtek 10. listopadu 2016

Figaro: Hollande si promluvil s Merkelovou, než poblahopřál Trumpovi. Merkelová republikánovi nabídla "úzkou spolupráci"


10. 11. 2016     zdroj
Francouzský prezident Francois Hollande nejprve jednal s německou kancléřkou Angelou Merkelovou a až potom vystoupil s prohlášením k vítězství Donalda Trumpa. Sdělily to zdroje blízké k administrativě hlavy státu. Oznámil to list Figaro.


Hlava Německa Merkelová nabídla Trumpovi "úzkou spolupráci".

"Německo a USA jsou spojeny hodnotami, demokracií, svobodou a dodržováním zákona, lidskostí, nezávisející na barvě pleti, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci nebo politickém přesvědčení", podotkla Merkelová. "Právě na tomto základě navrhuji budoucímu americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi úzkou spolupráci", dodala.

Připomeňme, že, jak uváděla francouzská média, vítězství Donalda Trumpa se stalo pro Elysejský palác absolutním překvapením. Administrativa prezidenta Francie dokonce nepřipravila blahopřejný dopis pro republikánského kandidáta.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

23 komentářů :

 1. Jsou to šejdíři,kolonisté a podvaťáci!Snad jim na to Trump neskočí

  OdpovědětSmazat
 2. Politici okolo Hollanda musí být hodně tupí, pokud neviděli, co se v USA v posledních týdnech před volbami dělo. Ale je možné, že se dívají na svá maintreamová média a věří jim :-) TnT

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli byl Holland krmen takovými prognózami o předvolebních aktivitách a výsledcích Trampa a Klintonové, tak jako my v ČR, tak se ani nedivím, že neměl nachystaný projev.

   Smazat
 3. Tohle hnusný duo vlastizrádců je již dlouho
  určeno k likvidaci.
  Doufám,že to bude hodně bolet!!!!!
  J.

  OdpovědětSmazat
 4. Merklice mu nabídla tu svojí "úzkou" ke spolupráci??!!
  Vždyť ta stará kurva ji má už dávno jak "rozšmajdanou galošu..."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A stále KVOTÁ, stále KVOTÁ....

   Smazat
  2. Jsou i jiste pochybnosti a nejistoty , ze ji vubec ma..Je to jalovy bez uzitjku a bez rozumu a skodi to...

   Smazat
 5. Ten Hollande je pořád na někom závislý, někdo mu řekne a nedodá Rusku lodě, přesto že za porušení smlouvy zaplatila Francie neskutečné penále a navíc se stala nedůvěryhodným obchodním partnerem, stále se s někým radí a poslouchá jako pejsek. To se týká i imigrace. On je jak Kačer, řekli mi abych tam nechodil tak jsem tam nešel a nastrčil za sebe ženský. Žádné sebevědomé osobnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co se týká těch lodí, tak ty prodal nakonec Egyptu. No a co myslíte, že Egypt udělal,no samozřejmě prodal je Rusku a ještě vydělal. Kdo na to nejvíce doplatil byli fratíci.

   Smazat
  2. Tak, že je víceméně i Rusáci získali celkem velmi velmi výhodně, zaplatili je Francouzi za jejich penále.

   Smazat
 6. Máte pravdu, je to ubožák, s tím účesem za desetitísíce je vhodný opravdu jen na smutečního řečníka v krematoriu. Na to ho již konec jeho politické dráhy připúravil dostatečně, bohužel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:25
   ....a ty ,Boučku, jsi debil....
   jituš

   Smazat
  2. 12:35 Proč hned ta urážka Jituš? Na toho Kačera to docela sedí.

   Smazat
  3. 12:46
   Boučku,ty víš moc dobře proč..!
   j.

   Smazat
 7. jo to jsou nejvetsi zradci evropy vsak jim to jejich obcani spocitaj pristi rok eu vlada nemecka konci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeden debil odejde a druhý přijde. To si nevybereš.

   Smazat
  2. Anonymní10. listopadu 2016 12:44 kdyz vyhraje marie le pen a alternativa pro nemecko v rakousku Norbert Hofer v nizozemsku Geert Wilders bude konec toho eu spolku rasismu naopak migrace stvani proti rusku

   Smazat
 8. Oni už jsou fakt úplně mimo realitu, vůbec neví, co mají dělat. Na všechno jenom "užší Evropa" a podobné žvásty. Jsou jako Jakeš za Gorbačova.

  OdpovědětSmazat
 9. To připomíná nabídku Peroutky na úzkou spolupráci poúnorovému ministru kultury Kopeckému, který ho vyhodil. Peroutka se pak odebral poskytovat úzkou spolupráci na opačnou stranu, tedy na Západ, kde bojoval za "demokracii". Jak asi dopadne Angela? Aby v případě odmítnutí ze strany Trumpa nejela nabízet úzkou spolupráci Putinovi. Bude to mít těžké, nemá totiž co nabídnout. Stejně jako ten Peroutka.

  OdpovědětSmazat
 10. Ukázka nízko postaveného slouhy, který jde nejprve konzultovat svoji odpověď pánovi s nadřízeným slouhou. Klasický podpindosník. Že těm Francouzům ještě vůbec chutná jíst s takovým "představitelem"? Ne, že by to v dalších členských zemích EU bylo o moc lepší, ale takhle velký stát a s takovým tradicemi? Jak hluboko je možné klesnout!

  OdpovědětSmazat
 11. Je to usmevny,jak Brusel ceka a zadoni o instrukce zUSA.Ted je videt,ze cely ten ansabl EU,je holyud !!

  OdpovědětSmazat
 12. Snad tito politici, kteří jsou neschopní a současně všeho schopní končí a že začíná éra státníků a diplomatů.

  OdpovědětSmazat
 13. Kde sú časi keď Francúzko malo prezidentov ako boli Charles De Goal a Chirack,keď ešte Francúzko nebolo súčasťov Moslimskej rýše v Nemecku.Ako to že musí Holand konzultovať s Makrelov čo konvertovala na Islám pane Bože.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.