Reklama

pondělí 14. listopadu 2016

George Soros financuje protesty proti Trumpovi stejně, jako financoval pouliční boje ve Fergusonu

Daisy Luther
14.11.2016  Orgonet a CzechFreePress

V ulicích Ameriky zuří protesty a boje, a je třeba si klást otázku:
Je snad za scénou někdo, kdo chce vyvolat ve Spojených státech občanskou válku?
Odpověď je, že zcela určitě ano.
A pravděpodobně se to nezklidní ani v nejbližších dnech.


Jaké je pozadí? Už během kampaně probíhaly provokace, na které byli pomocí inzertního webu Craigslist najímáni herci, a trénováni, jak rozvracet předvolební shromáždění.

Takto získal „práci“ například Paul Horner, který přiznal, že dostal zaplaceno 3x500 dolarů za to, že způsobí scénu na Trumpově kampani ve Fountain Hills v Arizoně.


„Lidé, co se mnou dělali přijímací pohovor, byli dle mého názoru z kampaně Clintonové,“ řekl Horner. „Výplatní šek jsem dostal po provedení práce od skupiny s názvem Ženy jsou budoucnost. Když jsem byl přijat, řekli mi, že kdyby se mě někdo ptal, s kým jsem, nebo se mnou chtěl nějak komunikovat, mám začít mluvit o tom, jak skvělý je Bernie Sanders.“ Na tom přijímacím pohovoru byly většinou ženy kolem 60 let.“

(Zdroj: Protestující proti Trumpovi promluvil: Zaplatili mi, abych protestoval. http://abcnews.com.co/donald-trump-protester-speaks-out-i-was-paid-to-protest/ )

Text inzerátu níže:
Hledáme herce! Znalost politiky nebo výcvik v boji je plus!
Potřebujeme herce na politickou akci tuto sobotu ve Fountain Hills. Musí zaujatě sehrát určenou roli a být schopni řídit se příkazy. Potřebujeme silné, společenské lidi. Znalost politiky nebo výcvik v boji je plus. V př
(Zdroj: Protestující proti Trumpovi promluvil: Zaplatili mi, abych protestoval. http://abcnews.com.co/donald-trump-protester-speaks-out-i-was-paid-to-protest/ )ípadě zatčení si herci platí sami poplatky ze zákona. Plat je až 3 500 dolarů za jeden den práce!


V témže článku se praví:
„Když byl dotázán na ostatní protestující na shromáždění, Horner řekl, že většinu z nich již dříve viděl na pohovoru a tréninku na shromáždění." ...
... „Téměř všichni lidé, s nimiž jsem protestoval, byli se mnou i na pohovoru a v tréninkovém kursu. Na shromáždění jsem s některými mluvil a dozvěděl jsem se, že Hispáncům platili jen 500 dolarů, muslimům 600 a Afroameričanům 750. Nemyslím, že stáli o Asiaty. Ženy a děti byly placeny polovinu toho co muži, a ilegálové dostali 300 dolarů. Myslím, že jsem byl placen lépe než ostatní protestující, protože jsem bílý a protože jsem již před léty absolvoval kursy pouličního boje a boxu."

Nebo si můžete přečíst tento článek:
"Nikdo se se nepokusil zavraždit Donalda Trumpa". Nepokusil, ale o Austynovi Critesovi, muži, který byl zadržen kvůli podezření z pokusu o zavraždění Trumpa na předvolebním mítinku v Reno, se ve WikiLeaks objevuje 7x zmínka jako o trénovaném provokatéru a organizátoru výtržností http://daisyluther.com/no-one-tried-to-assassinate-donald-trump/ . V článku je též video Projectu Veritas, které ukazuje, jaké scénáře používal tým Clintonové pro rozvracení Trumpových mítinků.

Je spousta důkazů o tom, že někdo tyto protesty financuje.

Jeden svědek v Austinu v Texasu zachytil, jak jsou protestující přiváženi autobusy. (Pozn. Orgonet: Včera ten tweet ještě byl, dnes už účet neexistuje. )

Anti-Trump protestors in Austin today are not as organic as they seem. Here are the busses they came in. #fakeprotests #trump2016 #austin pic.twitter.com/VxhP7t6OUI
— erictucker (@erictucker) November 10, 2016
„Protestující proti Trumpovi nejsou tak autentičtí, jak to vypadá. Přijeli tady těmi autobusy."


(Další snímky zde: http://www.thegatewaypundit.com/2016/11/figures-anti-trump-protesters-bussed-austin-fakeprotests/)

Na inzertním webu Craigslist bylo i tohle:
(Překlad: "Velká evropská televizní společnost hledá zatvrzelého podporovatele Hillary Clintonové, který bude hlavní postavou zpráv o antitrumpovské demonstraci, začínající z Union Square dnes (9. listopadu). Demonstrace dojde k Trumpově věži v 8.00 a tam bude mítink do 9.00. Uchazeč musí být mezi 25 a 40 lety. Prosím pošlete detaily a foto."


Zkrátka, je spousta důkazů a tweetů, že tyto protesty jsou falešné a jejich cílem je manipulovat americké lidi.

Proč by někdo chtěl působit takové problémy? To je zamotané. Zdá se samozřejmě kontraproduktivní rozněcovat v Americe ohně.

To, co tito lidé dělají, pravděpodobně skončí ještě větší tyranií – například stanným právem. A přesně to je v plánu.

Letos v srpnu se hackeři ze skupiny DC Leaks http://soros.dcleaks.com/ dostali do soukromých dokumentů Sorosovy Open Society. O Sorosovi hovoří DC Leaks jako o „architektu a sponsorovi téměř všech revolucí a převratů ve světě v posledních 25 letech“, a tento proglobalistický miliardář http://amzn.to/2eO2nEE se pokouší zmocnit světa pomocí stínové vlády http://amzn.to/2b7jkZq již po několik desetiletí.

Zero Hedge oznámilo tato zjištění z úniku Sorosových dokumentů http://www.zerohedge.com/news/2016-08-14/george-soros-hacked-over-2500-internal-docs-released-online :

Dokumenty jsou z mnoha departmentů Sorosových organizací. Nejvíce jich, jak se zdá, uniklo z jeho Nadace Open Society. Dokumenty pocházejí ze sekcí, kde jsou zastoupeny téměř všechny geografické oblasti světa – z USA, Evropy, Eurasie, Asie, Latinské Americky, Afriky, též z úřadu presidenta Světové banky, a též z neznámé entity zvané SOUK. Jak praví Daily Caller http://dailycaller.com/2016/08/13/soros-groups-get-hacked-hundreds-of-documents-leaked/ , dokumenty jsou datovány nejméně od roku 2008 až do roku 2016.

Jsou tam i uniklé dokumenty z vědeckých přednášek, jako „Evropská krize: Klíčové události minulých 48 hodinhttp://soros.dcleaks.com/download/?f=/Europe/Migration%20and%20Asylum%20in%20Europe/48%20hour%20report%2021032016%20.docx&;t=europe , týkající se vlivu imigrační krize, až po dokument „Debata o Ukrajině v Německu“ http://soros.dcleaks.com/download/?f=/Ukraine%20and%20Europe/germany/osf%20draft.rtf&;t=europe , k aktualizaci konkrétních financování a grantů.

Dokumenty odhalují pracovní plány, strategie, priority a jiné aktivity Sorose, a obsahují i zprávy o evropských volbách, migraci a azylu v Evropě.

Jeden z emailů vydaných WikiLeaks tento týden ukazuje, že Soros poradil Clintonové během její funkce jako státní tajemnice, jak se vypořádat s neklidem v Albánii – touto radou se řídila.

Důležité je rovněž vědět, že Soros poskytl obrovskou sumu 33 miliónů dolarů aktivistům ve Fergusonu, Missouri, kde se protest eskaloval až k obležení.

The Washington Post o tom napsal http://www.washingtontimes.com/news/2015/jan/14/george-soros-funds-ferguson-protests-hopes-to-spur/ :

"Liberální miliardář George Soros, který vybudoval obchodní impérium dominující až za oceánem v Evropě, a současně politickou mašinérii, tvořenou neziskovými organizacemi, která ovlivňuje americkou politiku a postupy, ne nepodobně tomu, co udělal s MoveOn.org.

Pan Soros rozpoutal hnutí protestů ve Fergusonu, které léta financoval a mobilizoval skupiny provokatérů po celých Spojených státech, jak je vidět z rozhovorů s klíčovými hráči a finančních záznamů uváděných novinami Tge Washington Times.

Celkově pan Soros http://www.washingtontimes.com/topics/george-soros/ věnoval za jeden rok nejméně 33 miliónů dolarů na financování dříve ustavených skupin, které podněcovaly místní aktivisty ve Fergusonu http://www.washingtontimes.com/topics/ferguson/ , jak ukazují nejnovější daňová podání jeho neziskových nadací Open Society http://www.washingtontimes.com/topics/open-society/."

Toto je běžná činnost Open Society, jak ji vysvětlil její ředitel Kenneth Zimmerman http://www.washingtontimes.com/news/2015/jan/14/george-soros-funds-ferguson-protests-hopes-to-spur/ :

"Pan Zimmerman řekl, že Open Society dává granty těmto typům skupin již od svého počátku začátkem 90. let, a že i když skupiny účastnící se protestů jsou příjemci grantů pana Sorose http://www.washingtontimes.com/topics/george-soros/ , nebyly v žádném případě určeny k protestům na příkaz Open Society" http://www.washingtontimes.com/topics/open-society/ .

„Incidenty, ať už ve Staten Island, Clevelandu či Fergusonu http://www.washingtontimes.com/topics/ferguson/ , byly spontánními protesty – my nemáme moc kontrolovat či diktovat ostatním, co mají říkat či dělat,“ řekl pan Zimmerman. „Ale tyto okolnosti přitáhly pozornost lidí – a stává se stále více evidentním ohledně skupin sociální spravedlnosti, že tyto konkrétní incidenty jako ve Fergusony představují nedostatek zodpovědnosti a nedostatek demokratické účasti.“

Sorosem sponsorované organizace pomohly mobilizovat protesty ve Fergusonu. Vytvořily tam základní koalice za podpory celostátní mediální kampaně.

Jiné Sorosem financované skupiny pracují tak, že na dálku monitorují a využívají cokoli, co se vztahuje k incidentu, a to vykládají jako chybný krok konzervativců, provádějí „akademický výzkum“ a píší analýzy do novin, aby udržovaly v médiích historku „naživu“.

Síť zapojených organizací nejen sdílí financování Sorosem, ale také se vzájemně živí, a to sdílením obsahu a populárních výrazů vytvořených jednou organizací na webu jiné organizace, vzájemným uváděním odkazů na zprávy a vytvářením ohlasů v sociálních médiích, jako like na Fac...ebooku, a hashtags na Twitteru, a těmito tématy zaplavují mainstreamová média a osobní zpravodajství.

Soros byl odhalen, že platil lidem, aby jeli protestovat do Fergusonu a podněcovali tam vášně. To není teorie, ale fakt. The Daily Mail oznámil. Že Soros vydal 33 tisíc dolarů, aby financoval protesty http://www.dailymail.co.uk/news/article-2913625/Billionaire-George-Soros-spent-33MILLION-bankrolling-Ferguson-demonstrators-create-echo-chamber-drive-national-protests.html . The Washington Times k tomu napsal, že je to dokonale v pořádku, protože Soros chtěl pouze pomoci hnutí za občanská práva http://www.washingtontimes.com/news/2015/jan/14/george-soros-funds-ferguson-protests-hopes-to-spur/ . To je ale pašák. Samozřejmě, že se to týká i jiných multimiliardářů. Fordova nadace a Rockefellerova nadace rovněž financují „sociální aktivismus“ http://www.globalresearch.ca/rockefeller-ford-foundations-behind-world-social-forum-wsf-the-corporate-funding-of-social-activism/5540552 . Což je kódový výraz multimilionářů, znamenající „rozvrátit věci a zavést chaos“.

A hádejte, kdo financoval účet za nájemní protestující a provokatéry na Trumpových mítincích v Kalifornii a New Yorku http://www.wnd.com/2016/06/rent-a-mobs-targeting-trump-rallies/ ? (Další zdroj zde..: http://dailycaller.com/2016/03/21/clinton-and-soros-are-behind-violent-riots-at-trump-rallies-not-sanders/ ) Jak jste to uhodli? Zase ten všemi oblíbený maďarsko-americký troll.

Vězte, že organizace Black Lives Matter se zrodila v průběhu bitek ve Fergusony. Zní to jako známá věc?

Pokud taktika operací při těchto protestech vypadá jako důvěrně známá, je to proto, že mnoho z nich organizuje MoveOn.org http://www.factcheck.org/2010/08/moveonorg/ , a MoveOn.org je financována kým? … Zase jste uhodli. Organizace byla původně založena, aby bojovala proti impeachementu Billa Clintona. Vidíte v tom nějakou souvislost? Další hrdý podněcovatel je koalice Answer Coalition, která má také spojení na koho? No přece na Sorose http://sorosfiles.com/soros/wp-content/uploads/2011/11Answer Coalition/sorosPPP.pdf .

Je spousta lidí, kteří stojí mimo toto, protože jsou skutečně v opozici proti Trumpovu presidentství. Bohužel jejich opozice je dílem propagandy, které vášnivě věří. Jednají na základě dezinformací, a jsou profesionálně manipulováni.

Dalším krokem bude stanné právo, které nikdo nechce.

Tedy, nikdo kromě George Sorose a jeho přátel.

Toto rozdělování lidí způsobuje někdo, kdo chce vidět Ameriku rozervanou na kusy. Minulé léto unikla informace, že se Soros v roce 2012 pokusil destabilizovat Rusko a svrhnout Putina http://www.zerohedge.com/news/2016-08-25/leaked-memo-exposes-george-soros-plan-overthrow-putin-destabilise-russia . Putin na to reagoval tím, že zakázal Sorose a všechny jeho organizace v Rusku. V roce 2014 Putin vydal mezinárodní zatykač na Sorose http://viralliberty.com/putinl-arrest-warrant-george-soros/ .

I my bychom zajisté mohli zlepšit mezinárodní vztahy a naši současnou situaci tím, že bychom mu ihned vydali Sorose k potrestání.


- - -O autorce článku:

Daisy Luther is a freelance writer and editor. Her website, where this article first appeared, offers information on healthy prepping, including premium nutritional choices, general wellness and non-tech solutions. You can follow Daisy on Facebook and Twitter, and you can email her at daisy@theorganicprepper.ca
Zdroje:  
http://orgo-net.blogspot.cz/2016/11/george-soros-financuje-protesty-proti.html#more

http://www.activistpost.com/2016/11/looks-like-george-soros-funding-trump-protests-just-like-funded-ferguson-riots.html

32 komentářů :

 1. V ČR destabilizuje Soros situaci už dlouho. Prostřednictvím svých nadací a fondů a rektorů i akademiků, profesorů VŠ ovlivňuje studenty.
  A co na to BIS?
  ... no ta vidí toliko agenty Moskvy.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BIS nevidí ani ty agenty Moskvy. Je to absolutně slepá bezpečnostní složka státu.

   Smazat
  2. Hlavně že teď do řad BIS nabírají stovky mladých "telat", aby tam z mnich vyrostli zblblý BISoni, kteří pracují proti zájmům své vlasti!

   Smazat
  3. Na začatek bude postačovat, aby BIS uveřejnila jména rektorů, profesorů, kteŕí jsou placeni ze Seresových nadací.
   Budou fo i ti co vyvěšovali před 28.10.
   tibetskè vlajky?

   Smazat
  4. Velmi dobre a diky. Dolozeno Fakty a dalsim dukazem je , Jak se o tom zaryte mlci v oficialnich mediich. Potvrzeno. Stempl.
   Dalsim potvrzenim, je ,ze tito srocujici se shromazduji , vsichni stejne jasaji /nejvic,kdyz se na ne namiri kamery/, nekde a kvuli vecem, ktery vubec nikoho nezajimaji a nezvednou ani ze zachodove misy..

   Smazat
  5. To neni nic noveho.. Co se objevilo nahle mezi nami VITACU /afroarabu/ , krvacejicich srdci , ktere jeste pred 5 minutami nevedely , kde je napr. Lybie....A jak hlasite beduji a volaji o zaplaceni svych hysterickych narku...

   Smazat
 2. Zkušeností bohatě, a i peněz mají ti globalisté, kolik si jen natisknou.
  A tak obracejí svět podle své mocenské šablonky.
  A je jedno, jestli jdou po krku budoucímu představiteli té, která jim kdysi poskytla domovy.
  Zdá se, že příliš nerozlišují. Protože to, po čem prahnou a co by tak rádi ovládli, totiž není jedna země, ale planeta. V té "hře" je i miliardář Trump, pokud by snad selhal, jen pomíjivou a snadno nahraditelnou postavičkou. Jednou z mnoha.
  Příkladů z historie US prezidentů dost a dost ...
  A G. Sörös? Ten jim jen dělá bílého koně. Oponu, za kterou již ti, kteří si to "platí", nechtějí být viděni.

  OdpovědětSmazat
 3. Samozřejmě, že je BIS jednostranná. Vždyť je podřízena západním tajným službám. Má zakázáno akce těchto služeb monitorovat, natož o nich informovat. Takto je také třeba jejich zprávy vnímat. P.K.

  OdpovědětSmazat
 4. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Z-Nemecka-zni-Muze-za-to-internet-Lide-tam-pisi-co-je-napadne-a-pak-vyhrava-Trump-Zregulovat-Jinak-to-u-nas-dopadne-462691

  OdpovědětSmazat
 5. Chudáček Donald, starý poctivec, je proti takovým hnusným praktikám ovšem naprosto bezbranný.

  OdpovědětSmazat
 6. Není daleko doba, kdy Soros chcípne, zrovna tak vychcípají záhy jeho kolegové z různých zločinných uskupení, protože jsou to vesměs přestárlé kreatury.
  Bude zajímavé sledovat, jestli mají následníky, do jaké míry jsou následnicky organizovaní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou organizování...., a to perfektně!...Nemají problém ani s fyzickou likvidaci potomků, když nespolupracuji....

   Smazat
  2. 10:53 ..no.. když CHCÍPNUL Brrežněv, tak přřřišel Havel..
   Kdo je další na HŘADĚ ? ? ?
   NICK HONOLULU
   for prasident ! ! !
   : ))
   MM

   Smazat
 7. Éljen Soros Gyuri bácsi !

  OdpovědětSmazat
 8. Někteří lidé jsou po vyslovení jména Soros úplně paranoidní...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A mají k tomu důvod!!...

   Smazat
  2. mně je třeba nějakej Soros ganz egal

   Smazat
  3. Kazisvět i financováním neziskovek poškozuje taky vás 11:14 a 12:06.
   Buď jste ignoranti, nebo jste hloupí, nebo gauneři.

   Smazat
  4. Obojí!!...��

   Smazat
  5. Poděkujme Klausovi,m že odsud Šoroše s jeho zamýšlenou univerzitou vyrazil už v 90.letech. Ale máme tu Open Society, Člověka v tísni a další prašivce, pak tu "protikorupční" bandu, prostě fůru dobře placených organizací, které pracují proti naší samostatnosti a svobodě!!!

   Smazat
 9. U nás prostitutky jako Jakub Janda a spol: (
  Provládní ziskové organizace a podobná "elita" naší společnosti, placená za likvidací našeho státu, je i u nás připravena bojovat za demokratůru do posledního Čecha :(

  OdpovědětSmazat
 10. Zase peníze. Kdysi tu již byl jeden zaplacený - jmenoval se Adolf Hitler. Podařilo se mu ze světa sprovodit 70 milionů lidí.

  OdpovědětSmazat
 11. zde proslov trumpa s titulky:
  Předvolební projev nového prezidenta USA Donalda Trumpa. AC24
  chef

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tu to je
   https://m.facebook.com/AC24.cz/?refid=7&ref=m_notif&notif_t=feedback_reaction_generic&_ft_=qid.6352802771771094324%3Amf_story_key.-5599198201170205345&__tn__=C

   Smazat
 12. Jsem zvědav zda si to nechá Trump líbit to co proti němu organizuje celé ty roky Soros se svou partou?Zda mu to bude procházet po celém tom světě i nadále?Čas ukáže,kdo má větší moc.

  OdpovědětSmazat
 13. Až je mi těch eurofašistů, psychovítačů a pseudosluníčkářů líto ;)

  Dostávají ránu za ránou;)
  Zeman, Trump, Radev, Dodov a to je ještě čeká Hofer a Marin Le Pen;)

  Vlastně tak trošku kecám;) není mi jich líto a to tak, že VŮBEC :):):):):):)

  Čím dříve zmizí na smetišti dějin, tam kde po zásluze patří, tím lépe pro všechny poctivé lidi na této planetě ;)

  Evropa se vrací zpátky ke zdravému rozumu, k pozitivnímu přístupu k Rusku a k reálné politice!!!
  Čím dříve u nás, tím lépe pro nás, pro naše děti a pro naše rodiny!

  https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=420552&sznu=bzGdnXYpMPDttD6n&mId=2&sId=2

  https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=420566&sznu=bzGdnXYpMPDttD6n&mId=2&sId=2

  OdpovědětSmazat
 14. Nepřeji nikomu nic zlého, ale američané by měli poznat jaké to je ve válce. Jsou v ní sice permanentně pořád, ale nemají ji doma. Pokud George Soros podporuje vznik revoluce v USA tak jen tak dále, jak se říká"jen houšť a větší kapky". Když se budou prát doma, tak alespoň dají pokoj všude ve světě.

  OdpovědětSmazat
 15. Panove , vsichni ti protestujici patri do jedne ze dvou skupin.
  V prvni skupine jsou naivni studenti a hystericka uplakana devcata - feministky - ktere nejsou prilis pritazlive pro zadneho chlapa. (Kolem Trumpa jsou krasavice !)
  V druhe skupine protestujicich jsou gangy, ktere nici obchody a zaparkovana auta. (Kradou a loupi.)

  To je dobry byznys pro pojistovny, ktere vse CASTECNE zaplati. Nam vsak ZVEDNOU poplatky za pojisteni vseho.

  Moje pojisteni leze nahoru kazdy rok, at uz je to pojisteni na auta nebo na bydleni, ktera jsou povinna.
  Je to velmi NESPRAVEDLIVE proti nam vsem , kteri nerabuji obchody.

  Soros je skudce ! Jeho destabilizace ruznych zemi nepatri do sfery politickeho boje, ale do kriminalnich praktik.
  On neni sam ! On ma svoji skupinu.

  Tento cert SILNE NENAVIDI presidenta Putina a Rusko.
  A verejne vyziva vsechny staty k utoku na Rusko.
  Neni divu, ze Rusko zbroji !

  Americane si mysli, ze to bude CIA, nebo jina tajna organizace, ktera ho umlci...

  Ted dobra zprava. Oblibeny president Zeman, cte
  New York TIME.. Tento platek se ted omlouva za spinavosti, ktere delal ve volebni kampani proti Trumpovi.
  On prosi Trumpa a ctenare, aby byl vzan na milost, nebot je uplne pred krachem.

  Podle zakonu a podle Konstituce americka armada nesmi zasahnou proti nikomu na pude Ameriky, ale je zde VNITRNI armada - NARODNI GARDA. Tato skupina se diva na protestujici s pohrdanim a zatim jim vubec nenapadlo zasahnou.
  Az dojdou penize na podplaceni nepokoju, tak protestujici budou sedet na zadku. Take se blizi zima, a ta je v Americe horsi nez v Evrope.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 16. P O Z O R..!
  To si nesmite nechat ujit... Nebezpecne pro dychani - kvuli SMICHU !

  ALEX JONES CRYING CUZ TRUMPS WON (MEGA LOL)
  na youtube.

  Alex Jones ma velky vliv na Ameriku. Byl vzdy na strane Trumpa. Posloucha ho 41 millionu Americanu, denne.
  Na videu si Alex Jones dela srandu z protestujicich.

  FOX News (Alex Jones) je postrachem lidi jako je Soros. Ti maji v planu ho znicit.
  Alex Jones je z Texasu a tam se radi rvou a pravidelne blazni vsichni. (Velmi zajimavy stat a zajimavi lide.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 17. Kdo chce videt jak vypada Satan ,tak nahore je Obrazek...

  OdpovědětSmazat
 18. Osobně bych se vůbec nedivil, kdyby se jednou prokázalo, že jeho dlouhé prsty jsou zapleteny i do financování islámských teroristů. Je to přece v dlouhodobém zájmu Židů. Oslabovat Západ všemi možnými triky, včetně vtažení ho do válek civilizací, na němž by mohli dále bohatnout až do závratnosti.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.