Reklama

.

.

pondělí 7. listopadu 2016

Herman nadále provokuje

Jiří Baťa 
6. 11. 2016
Daniel Herman zaštítil projekt Smíření 2016. Přesněji by mělo být „ministr Herman se neštítí provokovat, když zaštítil projekt Smíření 2016“. Vůbec nejde o řekněme lidský přístup k jisté smutné historické události, která byla vyvolána existencí II. světové války, jejíž iniciátorem bylo Německo v čele s Hitlerem, ale hlavně jde o jeho pojmenování a vyhodnocení charakteru událostí, které se odehrály po skončení této války.

V článku http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Herman-Dokud-pocitujeme-stud-mame-sanci-uzdravovat-rany-minulosti-461511 se říká, že ministr připomenul smutné události z podzimu roku 1946, kdy skončil tzv. organizovaný odsun tří milionů německy mluvících Čechoslováků. Ovšem v samotném proslovu „zaštiťovatele“ Hermana již zazněly slova zcela jiného charakteru a významu, když říká, cituji: „Letos je tomu 70 let, kdy bylo ukončeno masové vyhánění sudetských Němců z území tehdejšího Československa. Ony hrůzné činy byly budovány na fikci kolektivní viny na základě etnického původu. Jedině tak prý mohly být statisíce lidí zbaveny občanských a lidských práv, majetku, cti a v mnohých případech i života.“

Pan Herman si prostě nedá pokoj, jeho cílem je nadále provokovat, překrucovat a lhát o událostech a všechny snahy vykreslit odsun Němců z Československa jako bezprávná, nelidská a nacionalistická pomsta. Tyto události byly již jednou a provždy uznány jako oprávněné důsledky II. SV a byly v souladu s rozhodnutím vítězných mocností. Vládou a občany byly a jsou (kromě Hermana a jeho souvěrců) vždy chápány jako přirozený odpor trpícího národa k lidem země, který způsobil nevyčíslitelné ztráty na milionech lidských životech a majetcích desítek zemí válkou postižených zemí. Jestliže je v úvodu článku řečeno, že jde o připomenutí „odsunu“ tří milionů Němců z Československa, pak velký přítel a spolupracovník sudetoněmeckých „milých krajanů“ Herman účelově tyto události již tendenčně překroutil a znovu , v rozporu s naší ústavou uznaného a schváleného pojmenování těchto událostí, je provokativně nazývá jako masové vyhnání sudetských Němců.

Pan Herman neváhá pokrytecky, ale hlavně úlisně až kajícně k Němcům mluvit o zbavení jejich občanských a lidských práv, majetku, cti a v mnohých případech i života těch, kteří byly po právu z Československa odsunuti. Neoprávněně, bez mandátu občanů České republiky lživě prohlašuje, že (my občané) se snažíme pochopit, dokud pociťujeme stud a dokud také je komu adresovat slova prosby o odpuštění, že dotud máme šanci alespoň z části uzdravovat rány minulosti a navazujeme na to, co upředlo vztahy mezi lidmi našich zemí. Klerofašista Herman zcela zapomíná, že už není kněz, není na kazatelnici, odkud by mohl svým ovečkám kázat bludy, lži a překrucovat skutečnosti. Ani jeho slova: „Tedy pojetí člověka jako bytosti, která byla stvořena k tomu, aby s druhými budovala vztahy vzájemné úcty a důvěry,“ nejsou dostatečně přesvědčivá, protože budovat dobré vztahy na základě úcty a důvěry lze i jinak, než nám vlastizrádně předvádí skrz naskrz profláknutý ministra kultury Herman.

Nikdo jiný a nikdo víc se v koaliční vládě Bohumila Sobotky tak výrazně ve věci vztahů se SRN a speciálně se sudetoněmeckým landsmanšaftem neangažuje než ministr Herman za otevřené podpory svého stranického šéfa Bělobrádka. Navzdory tomu však připosražený premiér Sobotka nenachází odvahu s Hermanem „vyrazit dveře“ přesto, že je zcela evidentní, že jeho podlá ministerská činnost je za hranou únosnosti, je výrazně v rozporu s politickou linií vlády a státu, že jeho kontroverzní činnost vyvolává řadu problémů jak vládě, tak především ve vztazích s prezidentem Zemanem. Je sice známo, že tento trend je pro Hermana hlavním úkolem v jeho ministerském působení za lidoveckou KDU-ČSL, o jejíž politickém směrování není pochyb, nicméně i lidovci jsou ve vládě jen „díky Bohu“.

Avšak Sobotkova malost, slabost, bojácnost a přizdisráčství mu nedovoluje se projevit jako muž činu, ale než vyrazit Hermana a rozházet si to s Bělobrádkem, bude dělat mrtvého brouka, resp. když už, tak opatření ve vlastních řadách, mezi členy ČSSD ve vládě. Ne že by toho snad nebylo zapotřebí, ale nedělá to proto, že by k tomu dospěl na základě zhodnocení výsledků jejich práce, ale byl k tomu dotlačen okolnostmi, vyvolanými právě Hermanem. Ten se v klidu dobře baví na konto premiéra Sobotky a lže, kdykoliv a cokoliv řekne k událostem kolem strýčka Bradyho (http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Herman-znovu-promluvil-ke-kauze-Brady-Sedel-jsem-u-stolu-s-panem-prezidentem-na-slovenskem-velvyslanectvi-kdyz-mi-rekl-461592) Nicméně, Boží mlýny melou... a tak jistě dříve nebo později přijde i na křiváka a lháře Hermana.

38 komentářů :

 1. Vážený pane krajane Jiří děkuji za Vaše zcela pravdivé informace o tomto KOLABORANTOVI, který je součástí celého ZLOČINNÉHO spolčení většiny těchto polistopadových politiků proti národu. Herr HERMAN je jen jeden z nich co nad nimi vyniká, vědomě koná a VYČNÍVÁ s jistotou, a všem ostatním to náramně vyhovuje a mají tak čas na své korupční činění. Korumpování všech a Všeho kam se podíváte, každý projekt na cokoliv, tunelování všech rezortů, pojišťoven, státních firem atd. Toto celé je postaveno na tom, že formou dotací, platů, pokut, jen OKRÁDAJÍ každého občana a tito korupčníci co jsou takto zvýhodňováni (a jsou jich na statisíce) se společně s těmito HAJZLÁKY sami zvolí. Ve všech volbách je to také patrné z volební účasti. Státní zaměstnanci, jejich rodiny, politici a jejich komplici si z národa jen dělají PRDEL a mění a vytváří zákony tak jak jim vyhovují včetně celé struktury všech fondů a dotací jak v rámci EU tak i z rozpočtu státního. Je to hnus občané co za sebranka řídí tento stát a my jen čumíme a čekáme až nás většinu vyženou pod most. Není síly, která by se vzepřela, zamyslela a hledala cesty jak se z tohoto MARASMU dostat. Jiří jste jeden z mála co vnímá tuto dobu tak jak je třeba ale je nás málo a takto vytunelovaný stát se žene do pekel ????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádám redakci o zařazení rozhovoru Parlamentních listů s bojovníkem proti havloidnímu fašismu - předsedou Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslavem Vodičkou, na kterého v poslední době útočí dosud neodsunutá smečka sudetoněmeckého ministra Hermana a vatikánského werwolfa Vlka za podpory vládních kolaborantů s ukro-americkým nacismem a islámským klerofašismem. Nacisté, kteří zasílají výzbroj a výstroj banderovským vrahům českého národa a nepravidelné americké armádě islámských teroristů neprojdou!

   Vymazat
  2. Herman je vlastizrádná kreatura,jež by měla prolézat kanálama a ne vystrkovat svůj hnusný špinavý rypák a urážet český národ neomalenou drzostí sprostých lží a zkroucených zvratků o poválečné době!Tento odporný kolaborant by měl stát před soudem a ne na pozici ministerstva jako šéf.Kde to žijeme?Kam jsme to dopracovali se "slavným" západem?Do obrovské řiti úchylného Globalismu...!

   Vymazat
  3. Myslíte si, že by něco takového bylo možné za socialismu? Podlézání sudeťákům, krmení nenažrané katolické církve? A nejde vyjmenovat všechno to svinstvo znovuzrozené panstvím kapitálu. T

   Vymazat
 2. Vážený pane krajane Jiří děkuji za Vaše zcela pravdivé informace o tomto KOLABORANTOVI, který je součástí celého ZLOČINNÉHO spolčení většiny těchto polistopadových politiků proti národu. Herr HERMAN je jen jeden z nich co nad nimi vyniká, vědomě koná a VYČNÍVÁ s jistotou, a všem ostatním to náramně vyhovuje a mají tak čas na své korupční činění. Korumpování všech a Všeho kam se podíváte, každý projekt na cokoliv, tunelování všech rezortů, pojišťoven, státních firem atd. Toto celé je postaveno na tom, že formou dotací, platů, pokut, jen OKRÁDAJÍ každého občana a tito korupčníci co jsou takto zvýhodňováni (a jsou jich na statisíce) se společně s těmito HAJZLÁKY sami zvolí. Ve všech volbách je to také patrné z volební účasti. Státní zaměstnanci, jejich rodiny, politici a jejich komplici si z národa jen dělají PRDEL a mění a vytváří zákony tak jak jim vyhovují včetně celé struktury všech fondů a dotací jak v rámci EU tak i z rozpočtu státního. Je to hnus občané co za sebranka řídí tento stát a my jen čumíme a čekáme až nás většinu vyženou pod most. Není síly, která by se vzepřela, zamyslela a hledala cesty jak se z tohoto MARASMU dostat. Jiří jste jeden z mála co vnímá tuto dobu tak jak je třeba ale je nás málo a takto vytunelovaný stát se žene do pekel ????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádám redakci o zařazení rozhovoru Parlamentních listů s bojovníkem proti havloidnímu fašismu - předsedou Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslavem Vodičkou, na kterého v poslední době útočí dosud neodsunutá smečka sudetoněmeckého ministra Hermana a vatikánského werwolfa Vlka za podpory vládních kolaborantů s ukro-americkým nacismem a islámským klerofašismem. Nacisté, kteří zasílají výzbroj a výstroj banderovským vrahům českého národa a nepravidelné americké armádě islámských teroristů neprojdou!

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Kazdy vi , ze kolektivni vina namirena proti etnicite je nespravedlivy kmenovy zakon, ktery v psanych dejinach existuje od 1250 B.C. ! Kazdy tento zakon odsuzuje !
  (Ja take !)

  Aby se vsak zamezilo stale znovu a znovu rostouci etnicke nenavisti, ktera vyusti v tragedie, tak je dulezite prosazovat, aby kazdy kmen mel svoji zahradku a tim nedojde k terorizovani nejake etnicity a pozdejsi vine.
  Vy Hermane prosazujete opak.

  Vezmete si priklad z Izraele, ktery ma nejlepsi zakony na svete na ochranu svoji etnicity. (A take ma nevyssi ploty na sve hranici.)

  Takze, (zatim nedopatrenim) ministre Hermane, by jste mel jit se svym kazanim do Jeruzalema a nekazat nic v Praze co nekazete v Jeruzaleme.

  Hermane, Vy posledni dobou delate prilis mnoho skolackych chyb !
  Narod, ktery neni kompaktni nema nadeji na preziti.

  Jste agentem destruktivni, proti Ceske mocnosti.
  (A Vas papez je nejhloupejsi v dejinach nasi katolicke cirkve.)

  Nejste vsak sam, kdo je ve Vasem okoli ambiciozni podelana korohvicka, vzdy krecovite politicky korektni... Podrazil jste presidenta Zemana a nazlobil jste Cinu !
  T.j. vas UMELECKY rekord pane ministre.
  nick honolulu - Katolik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Herman nedělá školácké chyby. On právě ten národ a naší státnost chce spolu s těmi svými loutkovodiči zničit. Neprohlásil snad už někdo, že si nás umí představit jako 17. spolkovou zemí Německa? Německo protektorát USA.

   Vymazat
 5. Nemci maji povahy, kostelnich holubu ! Kdyz jsou nad vami, tak vam kadi na hlavy a kdyz jsou pod vami, tak vam zobaji z ruky !

  Nemeckou povahu take dobre charakterizuje HEJTMAN z KOPNIKU. (Pan hejtman porucil, tak zabavime mestskou kasu.)

  Nemec nemysli samostatne ! Ten slepe posloucha REGIRUNG !
  Jednou se snazi vymlatit celou semitskou rasu a podruhe jich pozve 2 milliony do Nemecka a zivi je.

  Nejvetsi je sranda v nemeckem hotelu. Kdyz mluvim cesky tak vas nedopatrenim poslou umyvat nadobi, nebot jim nenapadne, ze jsem host.

  Kdyz mluvite anglicky, (pardon americky), tak vam lezou do zatku - uplne nechutne.

  Jsou pracoviti a jejich chomout spatneho zachazeni snasi lepe nez Cesi. Z pomatene Merkerove se jich pozvracelo zatim nepatrne mnozstvi.

  Dekuji vam sudicky, ze moje kolebka byla pod Vysehradem.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na otázku, jak si vysvětluje sílící kritiku vedení svazu, Kulfánek odvětil, že je vyvíjena mediální snaha o zničení ČSBS, "který vyslovuje jednoznačnou podporu demokratizaci České republiky, zejména v projevování úcty k prezidentovi země".

   Vymazat
 6. Němci,kteří byli poválce odsunuti do Německa, nebyli odsunuti na základě kolektivní viny,ale na základě poplitického rozhodnutí.Představitelé poraženého Německa podepsali bezpodmínečnou kapitulaci a Němci žijící např.v Polsku,Maďarsku,Československu byli na základě rozhodnutí výtězných mocností odstěhováni do Německa.Toto opatření mělo za cíl aby německý nacionalismus přestal být nebezpečím pro ostatní národy a celistvost jejich úzamí.Jak je to prosté.Díky tomuto opatření nebyli Němci od konce války zdrojem nacionálních konfliktů v zemích odkud se vystěhovali.A klid bude do té doby dokud se našim kolaborantům společně se sudetskými Němci tuto situaci nepodaří změnit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Americká škodná oligarcha Babiš a ministr války Stropnický řádí v českém kurníku. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Srab-papouskuje-pi-slysel-sef-veteranu-Vodicka-kdyz-bez-obalu-pohovoril-o-uprchlicich-A-ted-otevrene-odpovida-kritikum-Vy-mladi-liberalove-za-nic-se-nestydim-437177

   Vymazat
  2. Taky byly poněkud radikálnější návrhy na konečné řešení německé otázky (zejména v GB), např. zlikvidovat v Německu veškerý průmysl, rozdělit ho na desítku malých státečků, pochopitelně bez armád a loďstva, a dokonce i pro účely totální denacifikace obnovit činnost táborů jako byly v Osvětim, Treblinka, Belzec atd.Bohužel, denacifikace v Německu nebyla provedena - příklad (dle Dokumentu BBC o shoa) - službou v Auschwitz (Osvětimí) prošlo cca 13tisíc příslušníků SS a zbraní SS, z nich se cca 8000 dožilo konce války a z těch bylo "odhaleno" a postaveno před soud cca 500. Odsouzeno jich však bylo pouhých PADESÁT - za zavraždění více než JEDNOHO MILIONU lidí!!!
   U tzv. Sudeťáků nejsou pochybnosti - v době zvýšeného ohrožení státu se ve velké většině (víc než 95pct.) připojili k nepřátelské mocnosti a dopustili se tím zločinu vlastizrady. Za to platný zákon stanovil jednoznačně jen absolutní trest. Takže odsun byl projevem až přehnaného humanismu!

   Vymazat
 7. Pokud vím, tak se vzdali čs. státního občansví a nabyli říšsko německé, takže i z logiky věci byli přemístěni na území státu, jehož byli občany.Konec konců, nedělají všelijaké ty menšiny dost problémů všude na světě? Zvlášť když nabydou vrchu sociální problémy? Važme si homogenní společnosti, která nám díky předchozím generacím přecejen ještě zůstává. Proto, braňme ji. Rád jsem xenofob, o žádné "obohacení" nestojím. Ostatně, skutečně slušný člověk ctí dílo svých předků. Nechodí vyžírat jinam. To se týká i Čechů co se cpou kamsi na západ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, je v tom zasadni rozdil.
   Nebyli odsunuti na zaklade etnicity, ale na zaklade OBČANSTVÍ, ktere _dobrovolne_ prijali.
   Takze byli presunuti na uzemi statu, jehoz obcanstvi meli. Tedy naprosto v souladu s pravem a logikou...

   Ovsem pokud to Herman zpochybnuje a pouziva k tomu _Lež_, u nej to nemuze byt Omyl, pak je Lhar a Podvodnik, jak ostatne jiz nekolikrat dokazal...

   Vymazat
  2. 4:46 nezažil jste mentalitu té doby o které je psáno.Znáte jen lež,co byla vydávaná za pravdu,zrovna jak Baťa.Neni divu,tak nám to bylo po léta vtloukáno do hlav.Poznatky historiků však o poválečné době říkaji ouplně něco jiného a proto je dnes pravda řečená nahlas označována za lež a Herman za lháře.

   Vymazat
  3. Jestliže jste mentalitu té doby zažil, tak už jste dnes momentálně mentální.

   Vymazat
 8. Je známo, že tuto poslední vládu sestavoval Chazar Shapiro na americké ambasádě v Praze a tudíž poměr Chazarů musel být minimálně polovina členů vlády. Ale ne kdejakých Chazarů, jen těch, co jsou vedeni na seznamu agentů CIA, aby jen plnili příkazy z USA. Jedním z nich je agent Herman. FUJ. Je čas těmto chazarským rejdům učinit přítrž.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tom máte naprostou pravdu. Na Primě Zaorálek, podrobně zrekontruoval chování Hermana před schůzkou Dalajlámy. Nejdřív Herman slíbil, že se setká soukromě, pak se Zaorálek dozvěděl, že se setkání chystá na půdě ministerstva, tak se ho snažil dovolat vymluvit mu to. Herman však celý den nebral telefon až večer. KDyž ho Zaorálek žádal opět o zrušení oficiální schůzky, říkal Herman , že je pozdě, že vedle něj sedí dva bývalí velvyslanci české ambasády v USA, tak ať se s nimi zkusí domluvit. Po tom Zaorálek sklapl uši a hovor ukončil. Následovalo vyhrožování Sobotky, že Zaorálek jako ministr skončí. Tak se ptám, jak to, že slovo ministra má menší váhu než slova bývalých českých diplomatů. A teď jdu blít. Zřejmě se ke mě mnozí přidáte.

   Vymazat
 9. NA PODIVENI !
  Governor statu Virginia , ktery je na strane Hillary - Terry McAulife, omilostnil 60 000 veznu, aby stihli hlasovat pro Hillary. Nestihl jich propustit 130 000, jak mel v planu. Trumpovi lide mu to prekazili...

  V dnesni demokracii je vse dovoleno.
  Trump to stejne vyhra ! V predcasnych volbach - pouze na jihovychodni Floride ma uz o 17 000 hlasu vice, nez Hillary.
  nick honolulu rika !
  AT ZIJE DONALD TRUMP !

  OdpovědětVymazat
 10. Vyssi mocnosti nebeske posilaji na nasi planetu jedno znameni za druhym ve prospech Trumpa a americke carodejnice z New Age maji poplach !
  70 let, 7 mesicu a 7 dni (777) je doba ode dne narozeni Trumpa, do dne INAGURATION, (nastupu do nejmocnejsiho uradu na svete - 20.ledna 2017.)
  To znamena hodne veci z mythologie, ale protoze bych byl umlacen vasimi klavesnicemi, tak radej mlcim !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 11. Za Hermana a tuto vládu vůbec zodpovídá ČSSD a stala se tak nevolitelnou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady to Vyvadil popsal trefně: http://svobodnenoviny.eu/kdyby-sobotka-odvolal-hermana-ziskala-by-cssd-deset-procent-takhle-je-to-ubohy-srac/

   Vymazat
 12. Vážený pane, svět je zamotaný a ani slova nemají původní smysl.
  Poslouchal jsem opět svůj oblíbený radiožurnál, vždy očekávám svodky zpravodajců a zaslechl jsem pana Třísku. V osmedesáti letech samozřejmě nelze očekávat převratný intelekt, nicméně jeho slova stále potvrzují skutečnost. Převrat v roce 1989 neprovedli žádní lidumilové, nýbrž frustrovaní z ekonomických důvodů. Pravda a láska je jen zástěrka. Když pominu, že si už starý hrec nevybavuje pravý smysl slova buran, to jest bouřlivák a i když v mládí takovým buranem taky byl, on dnes označuje tuto dobu za dobu buranů. (Narážka na Trumpa). Na otázku, proč nikdy nechtěl zase žít v Česku, odpověděl jasně: "co bych tu dělal, podmínky v USA a tady jsou nesrovnatelné, celý život jsem usilovně pracoval a to co mám, jsem si tam vybudoval". To je ten velký přítel Havla, Svěráka a zřejmě i Hermana. Když si ještě člověk uvědomí jak USA zbohatly spekulacemi na úkor jiných zemí a vývozem Pace Amerika je rozvracejí, musí uznat, že touha po moci českých politických špiček i elit musí být mocná.
  Trump zřejmě nevyhraje, ale nastává doba buranů, tedy zlá doba i pro USA, neboť všechny zaběhlé významy se hroutí, včetně nacismu, holocaustu, nacismu a tak dále.

  OdpovědětVymazat
 13. 6:33.. Nevim sice kdo je pan Triska, ale rozumim emigraci velmi dobre. Jsem jeden z nich, po srpnu 68..

  Nektere zeme jsou jako tezke vino ! A nejde je dostat z krve. Casto to nema nic spolecneho s politikou.

  Pochodite mista vaseho detsvi v Cesku a zacne vas to tahnout domu. Amerika (nebo Kanada) vola - vrat se !
  Pan Triska ma asi ten stejny pocit.

  Emigrace pro nektere byla velmi snadna a jini si nedokazali zvyknout na jine prostredi, nez na to, ve kterem rostli.

  Pri intenzivnim toulani po svete se neda mozkem zvolit vas oblibeny kraj. Je to vzdy otazka srdce a citu.
  Nektera mista mate rad a nektera vubec.

  (Z astrologie se da zjistit, kde budete mit uspech a kam patrite, ale ja to vedel i bez astrologie.)

  Trump ma rad Floridu i kdyz vyrustal v New Yorku, a ma zde bydleni na dvou mistech. (NENI BURAN !)
  Umelec pan Waldemar Matuska, mel rad t.zv. klasickou Floridu (St. Petersburg area.)

  Aby to vse bylo jeste vice nesrozumitelne, tak s vekem se meni hodnoty. Napr. ten New York (a jina americka mesta) je idealni pro mlade lidi, ale po zestarnuti vsichni utecou v touze po klidu.

  Emigrace obohati a prohloubi dusi, ale emigranti v prumeru po zestarnuti touzi po klidu vice nez penziste v Cesku. (Psychologicky starnou cesti duchodci pomalej.)

  Vlasta Burian to vysvetloval jasne !
  "Do Ameriky jezdej tam parniky, kdyz prijedes pripada ti vsechno veliky"...(T.j. sice pravda, ale ne dlouho.)
  "V Americe maj slepice, co snasi vejce jak cepice."
  (To neni pravda, to maji v Africe !)
  nick honolulu
  OdpovědětVymazat
 14. Provokace jsou to jen pro ty, kdo jsou citliví na manipulace.
  Pro mnoho ostatních je to jenom jedna z dalších mnoha stokrát opakovaných lží, měnících se v pravdu.

  Milý krajan Herman je dokonalosta sama. On do nás ty jejich "pravdy a lásky" vměstná tak, až nám polezou oči z důlků.

  OdpovědětVymazat
 15. Polní kurát Otto Katz, nejdokonalejší vojenský kněz, byl žid. To ostatně není nic divného. Arcibiskup Kohn byl také žid a ještě dokonce Macharův kamarád.

  OdpovědětVymazat
 16. Tady je celkem věcně pospáno, jak Herman spunktoval ten komplot.

  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/jak-se-to-vsechno-vyvinulo-na-hermanove-ministerstvu-kultury/

  OdpovědětVymazat
 17. Musolini byyl také oblíbencem a pak ho pověsili bez soudu,možná tak dopadne zrádce národa Herman také.
  Na každé prase se vaří voda.

  OdpovědětVymazat
 18. Dopis na podporu Hermana podepsalo 24 z 29 ředitelů příspěvkových organizací, které zřizuje ministerstvo kultury a kterým Herman distribuuje prachy :-) Absolutně mě nezajímají jména těch 24, kteří podepsali, ale jenom těch pět hrdinů kteří nepodepsali, právě ti jsou hodni udělení státních vyznamenání!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Herman musí ven z vlády. Tím ztratí příspěvkové organizace prachy a budou muset pracovat - nejlépe pro stát a ne proti němu. A Taky mě zajímá těch pět statečných.

   Vymazat
 19. jak ty svaty muze nekdo volit preju panu hermanovi a panu belobradkovi vse nejhorsi

  OdpovědětVymazat
 20. Herman - to je k životu znovu přivedený Emanuel Moravec, extrakolaborant, sloužící H.K.Frankovi a 3. Říši, tělem i duší. Pokud mladší generace již neví, kdo to byl, může se podívat do encyklopedie...Takových vyvrhelů měl náš národ naštěstí poskromnu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádný strach, encyklopedie se dají snadno přepsat a "historiků" zde máme neurekom.

   Vymazat
 21. Dejte si do vyhledávače "Seznamy popravených heydrichiáda". A teď čtěte, popravovali celé rodiny, šestnáctileté děti. Co se asi dělo v hlavě šestnáctiletého kluka, jeho rodičů, sourozenců..., moc smutné čtení. Jenom rychle jsem to proběhnul, třeba 11 lidí z jedné rodiny. Kolektivní vina není správný přístup, ale vždyť s tím začali oni! Kdo se po přečtení seznamů popravených lidí diví tomu, co se dělo po válce!?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I já se divím, že vojáci Rudé armády, poté co se setkávali se zvěrstvy na osvobozovaném území, ještě braly zajatce.

   Vymazat
 22. Hermane, kdyby Beneš vstal z mrtvých, tak ti nafackuje !!!

  OdpovědětVymazat