Reklama

pátek 4. listopadu 2016

Hillary byla právě politicky vyřízena: Wikileaks uvolnila celý seznam jejích donorů ISIS i se jmény!


Martin Walsh
4.11.2016 Conservativ Daily Post a Prvopodstata

WikiLeaks právě dokončila svoji práci, která započala před několika měsíci. Hillary byla právě odsouzena k smrti! Tohle rozhodně nepřežije! Tohle je příliš! Čistá zrada! Podle Conservative Daily Post: Barack Hussein Obama a Hillary Clintonová jsou zakladateli ISIS. Prokázali jsme to prostřednictvím emailů a dokumentů uniklých z WikiLeaks, ale liberální sdělovací prostředky o tom stále odmítají hovořit.


(pozn.: WikiLeaks=nezisková mediální společnost, která zveřejňuje významné utajované vládní a korporátní dokumenty, při čemž využívá internet k zachování anonymity a nevystopovatelnosti svých zdrojů.)

Koneckonců, jsou stále více zaměřeni na to, co Trump udělal před 11 lety, než na to, co skutečně provedla Hillary.

Kvůli statečným lidem, jako je Julian Assange, jsme obdrželi další důkazy o tom, že Hillary Clintonová je s ISIS spojena více, než se původně předpokládalo.

Uniklý email mezi Clintonovou a Johnem Podestou naznačuje, že „západní rozvědka, americké tajné služby a regionální zdroje“ obvinili Katar a Saúdskou Arábii z „poskytování utajované finanční a logistické podpory ISILU [nebo ISIS] a ostatním radikálním sunnitským skupinám v regionu. “

Odvolávajíce se na potřebu „využívání svých diplomatických a dalších tradičních výzvědných prostředků“ řekla Hillary Podestovi, zatímco tvrdila, že současný vývoj na Blízkém východě byl „důležitý pro USA kvůli důvodům, které se často liší od země k zemi.“

Zvláštní, že Clintonová tvrdí, že Saúdská Arábie a Katar pomáhají financovat ISIS, když její největší sponzorské dary pocházejí od těchto dvou zemí.
V další korespondenci z roku 2012, ředitel zahraniční politiky v Clinton Foundation, Amitabh Desai, sjednal pětiminutové setkání s Billem Clintonem výměnou za $1,000,000 „jako narozeninový dárek“.

Email dodává, že malý ale bohatý národ okupující poloostrov Katar by „uvítal návrhy [Clintonovi nadace] na investice do Haiti – zejména do vzdělávání a zdravotní péče.“ Dessai dodal, že zatímco Katar již „poskytl většinu z jeho $20 milionů…[byli] rádi, že mohou zvážit projekty, které navrhujeme“

Nyní vidíme další dva příklady Clintonova zkorumpovaného jednání a jeho propletenosti s národy, které financují ISIS.

Pro ty, kteří nechápou, jak spolu všechny tyto body souvisí, pojďme si zjednodušit, jak toto celé pracovalo pro Hillary.

Hillary, jako státní tajemnice, prodá teroristům velké zbrojní zakázky pouze poté, co jí dají velice velkorysí dar na její „nadaci“. Tyto zbraně, poskytované Hillary a ministerstvem zahraničních věcí, poté prosakují ze Saúdské Arábie, Kataru, Libye až do vytvoření, zásobování a posilování teroristických skupin.

Přesně tímto způsobem byla vytvořena ISIS. Jenomže místo toho, aby je vyhodili do povětří úderem vzdušných sil, se Hillary a Obama rozhodli nechat ISIS na pokoji. Proč? Protože ISIS ležící na Středním východě umožňuje mašinérii Obama/Clintonová vydělávat miliony v osobním zisku z těchto národů v opakujícím se cyklu prodeje zbraní.

Volí si osobní zisk nad odstraněním teroristické skupiny. Nechávají to klesat ke dnu. Jaktože ještě nikdo Hillary nezatknul za všechny tyto kriminální činy? FBI by vás zatkla bez mrknutí oka, kdybyste teď šli na Facebook chválit Alláha a ISIS. To také vypovídá o tom, proč se tak usilovně snaží umlžet Juliana Assangea.

Media o tom všem mlčí. Tohle by bylo ve všech novinách po celé měsíce v případě, že by byl prezident Trump tomuto vystaven.
Nevědomí politici nejsou problém. Problém je v nevědomém lidu, který pro ně každé volby hlasuje. Tohle je přesně ten důvod, proč v této zemi potřebujeme změnu a ta začíná Donaldem Trumpem.

Lidé jako Julian Assange se vzdali svých životů pro odhalování korupce ve vládě, avšak umožňování Hillary Clintonové vyhrát tyto volby činí všechny jeho oběti bezvýznamnými.

On nám nabídl příležitost ke vzpouře proti naší tyranské vládě. Šance jako tahle se nenabízí často, ale pokud se nechopíme této příležitosti, budeme trpět další čtyři roky pod útlakem našich zkorumpovaných vládců.


přeložila: raja

87 komentářů :

 1. No u nás jsou to v oproti US pouzí přistipkáři. Viď Sobotko, Čunku, Kalousku, Naďová, a spol.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. V Kremlu hnízděj úplně jednoznačně! Ruští vlastenci o tom nepochybujou! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/Image3%D0%94%D0%9B%D0%9E81.jpg

   Smazat
  3. uz ani zvoleni Hitlery nepomuze , veci se daly do pohybu , diky geniovi Asange a Wikileaks.

   Smazat
  4. Asangeovi Nobelovu cenu za mír !!!

   Smazat
  5. Ne Hillary dostane cenu Miru taky protoze neovlivnila volby v Usa vubec.

   Smazat
  6. Naivko, Hitlery je nedotknutelna , cokoliv spacha je predem schvaleno..Nejvyssimi vladci sveta..A Obdrzi vice milionu ...mimo medajle atd..

   Smazat
 2. Techto prehmatu proti zakonum , proti bezpecnosti Ameriky a Evropy je tolik, ze to nejde popsat !

  To vse, vsak nic neubira na mnozstvi volicu mezi barevnymi, kteri ji budou volit protoze, jim slibila privilegie na ukor pracujicich belochu !
  Jak Hillary, tak hlavne Soros - MISTRNE zvedaji hladinu rasoveho napeti a obe skupiny (bili a cerni) zbroji.

  Znam psychologii Americanu a mam strach z pristiho tydne.
  Jedina nadeje , ze neprijde ke strelbe v ulicich je pohotovost Narodni Gardy a vsech vetevi policie !

  NYPD (New York Police Department) ma hlavni zasluhu na tom, ze FBI zmenila svoje politizovani a prostitutovani !
  Loretta Lynch (ministrine spravedlnosti) je v afere Hillary namocena take, stejne jako Obama.
  Nedokazi-li urovnat svoje prehmaty, tak budou muset uteci ze zeme pro jejich vlastni bezpecnost. Mezi Americany je mnozstvi "HORKYCH HLAV" a ozbrojeni jsou vsichni a to nejen beznymi zbranemi. Od srpna 68, jsem nevidel a nezazil takove volby, jake jsou dnes v Americe. To zde jeste nebylo.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku a Amerika je obrovská země- jak můžete vědět, že v Ohiu nebo Delaware jsou nálady stejné jako v Utahu nebo South Carolině?

   Smazat
  2. Stejná pozitivní diskriminace všelijakých deviantních a negativistických menšin a jejich štvaní proti domorodcům a jejich kultuře a způsobu života probíhá i v EU a za stejným účelem-vyvolat všeobecnou nenávist,chaos a občanskou válku a tím Evropu,jako celek,plně ovládnout a vyřadit jako konkurenci anglosionistům,když už se její potenciál nedá zneužít a ukrást....a stáda tupých hovad nic netušících,sváděná vychcanými bezpáteřními zkorumpovanými gaunery se nechávají zneužívat v likvidaci vlastní budoucnosti...viz činnost "pražských lehkoživků",považujících se za elitu....Myslím,že pokud se to podaří obrátit v USA,bude šance zachránit i Evropu.

   Smazat
  3. Pryč jsou 80tá léta, kdy byli Američani šťastný národ. Ty 3% zlodějů stihli Ameriku Američanům uloupit a Američané to začínají chápat. Nic neroste do nebe.

   Smazat
  4. absolutne podobne volby byly v spnu 68 taky trochu bourlive ale se to uklidnilo ze?Jits Vlastovka z Prahy

   Smazat
  5. Co chcete po Američanech, když na otázku, kde leží Severní Korea vám s přehledem odpoví - že v Kanadě!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 3. Trumpa ve Washingtone bude hlidat jeho verna policie z New Yorku. Ostatni bezpecnostni slozky , ktere hlidaly Obamu jsou duvery NEhodne ! Vypadnou ze svych pozic okamzite.

  Panove v Cesku ! Vyhraje-li volby Hillary a jeji lide , tak to znamena VALKU s Ruskem. Oni se ji vzdy otevrene domahali a nikdy se tim netajili, aniz by uvedli nejaky padny duvod. Nejhorsi z nich byl Soros.
  AT ZIJE DONALD TRUMP - zachrance sveta !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať žije Vladimír Putin a Donald Trump - záchranci světa!!!
   emeritní plukovník

   Smazat
  2. To já si spíš myslím,že tu americkou volební frašku zrušej. Protože si taky můžou přijít i pro Trumpa, za ty jeho výlety na mejdany u Epstaina,kam chodila celá ta satanistická chazarská lůza. A jelikož Clintonovci a Trump jsou dobrý kámoši tak tam mohli lítat stejným letadlem zvaným lolita expres. A Trump je sionista jak vyšitý, takže kvůli Sýrii s Ruskem válčit nemusí,ale o Irán? Tím je úplně posedlej,stejně jako Izraelem. Takže uvidíme co z toho bude. Honza

   Smazat
  3. Tak hele, honolulu,
   válka s Ruskem nebude a víš proč ?
   Tak si něco přečti o významném ruském analytikovi,který to vidí jinak:

   USA nejsou nyní schopny, a mimochodem ani nikdy v minulosti nebyly schopny,
   vést jakoukoliv světovou válku.
   USA všechny světové války přečkaly u sebe za oceánem.
   A vždy vstupovaly do světové války, když byl její výsledek už předurčen a bylo
   zapotřebí provést pouze finální úder a získat tak pro sebe vítězství.
   USA jako takové válčit nemohou, prostě nemohou.
   Vojska USA jsou roztahána po celém světě. Aby mohly USA vést válku,
   musí své síly zkoncentrovat.
   To zaprvé a zadruhé :
   Proč jsou ozbrojené síly USA roztahány po celém světě ?
   Protože USA jsou ekonomickým úpírem, vysávající celý svět.
   Nedaří se jim rozpoutat 3.světovou válku.Oni by rádi, jenže k tomu potřebují
   cizí ruce !
   Ale Evropa už si nepřeje, bojovat zase za USA…
   (Výtah z otázek a odpovědí analytika Pjakina, 10.10.2016)

   No a teď si dej studenej obklad, pomůže to.

   Smazat
  4. Rf po pripadnem utoku na sve uzemi,odkudkoliv ze zemi NATO,okamzite prenese valku na uzemi USA !Nebudou americane nerusene zrat hambace a koukat na valku on line v televizi...bude jim horet za prdeli !

   Smazat
  5. To:Anonymní4. listopadu 2016 18:27

   A kdo to je ten Pjakin?

   Smazat
  6. Protože USA jsou ekonomickým úpírem, vysávající celý svět.....absolutní souhlas

   Smazat
 4. Pitvat se ve zlodejnach, sexualnich perverznostech a cinech ohrozujicich bezpecnost sveta a zivot kazdeho Americana a Evropana je ztrata casu. Dulezite je, ji okamzite odstavit z pozice vlivu a resit jeji cinny pozdej !

  Dulezite je, aby Trump a president Putin se sesli ! Aby Trump ruskeho presidenta ujistil, ze chceme obchodovat a budovat ! Ze nechceme nicit a zabijet.
  nick HONOLULU - supporter of Donald Trump.
  (Americka Policie - to jsou moc fain, idealisticti lide a ochranci Konstituce.)

  OdpovědětSmazat
 5. Sorosa by uz mali tiez postavit pred sud. Je k udivu, kolko zla ten clovek napriek vysokemu veku robi. Miesto toho, aby si nacvicoval skoky do truhly stale pacha nicomnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzdyt se prave kvuli sexu ozenil . Zidosluzebnici na to maji patent ,nekdy jim ho musej i uriznout ,stoji furt Ale nevadi jim naroste novej a vetsi jako rohy jelenovi ,do rakve prej bude nacvicovat tak ve 140ti

   Smazat
 6. Tahle informace, pokud je skutečně pravdivá, se do voleb nedostane ven. A když už se ven dostane, tak s takovým komentářem, že si řadový američan neudělá jasno, v jaké prasárně jejich Hillary jede. Tak že v nějaký zásadní posun nedoufám. Média to zvládnou. Už jenom jak mistrně připravují půdu pro případnou volební manipulaci jasně naznačuje, že situaci mají pod kontrolou. Snad občanská válka by dokázala nějakou pozitivní změnu pro USA i zbytek světa. Ale je reálná? Najdou Američané odvahu vzít osud do vlastních rukou?

  OdpovědětSmazat
 7. 16:27 my to nevime urcite ! Proto je to tak napinave a nebezpecne. Celkove plati pravidlo, ze jizni staty jsou konzervativnejsi nez severni staty.

  Nektere staty se nadaji zaradit do urcite ideologicke skupiny, protoze nemaji kompaktni slozeni obyvatel.

  Snad nejslozitejsi stat je Florida. Duvod je v tom, ze jsou zde lide z celeho sveta.
  Vlivna Pennsylvanie je liberalni. Obe Caroliny jsou konservativni. Ohio je pod vlivem Johna Kasiche, ktery je zradce Donalda Trumpa. Utah, je stat nabozenskych fanatiku, ktery je ultra konservativni. Bude-li volit Trumpa, nevim !
  37 statu ma vsak Trump na svoji strane.
  Panove v Cesku ! Verim , ze to ovlivni i politickou scenu u vas a bude to positivni zmena po viteztvi Trumpa.
  Vas president Zeman se svymi projevy zaradil na Trumpovu stranu, aniz by o tom vedel. Fandim vasemu presidentovi.
  At zije president Zeman !

  S Trumpem se NEDA manipulovat. On je GEMINY.
  Povinnosti me volaji, Ahoj vecer.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi nastal čas oprášit myšlenku konfederace. Jestli sever chce Hitlery, ať jí má. Jih si dosadí Trumpa a budou všichni spokojení. Amerika ekonomicky i vojensky zeslábne a dá ve světě na chvíli pokoj.
   A budou všichni spokojení.

   Smazat
 8. Volby v USA stejne zfalsujou, a pokud ne, zrejme se dockame nahleho umrti cerstve zvoleneho prezidenta v uradu. Trump proste nesmi vyhrat, protoze by se pokusil vratit Ameriku beznym mericanum...

  OdpovědětSmazat
 9. Svět se nemá čeho bát, naše udatné pandury když se rozjedou, tak je nic nezastaví. Nemaj brzdy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, Tabora uz nacvicujou rozvinuti vozove hradby...

   Smazat
  2. Sakra, koukam, ze mi vynechava klavesnice, takze u Tabora a beznym Americanum, viz vyse...

   Smazat
  3. Ať žijí zachránci světa Trump a Putin,
   emeritní kapitán

   Smazat
  4. České pozemní kamikadze Pandury. Jako první bude nedobrovolník Kalousek.

   Smazat
 10. No jo dobrý že se to provalilo a Hitlery půjde do kopru. Problém je jenom ten, že se pořád zabýváme něčím co je svým způsobem podružný. Amerika se také nezabývá námi a jsme jim ukradený i když by rádi odstřelili Zemana. Důležitější je pro nás informace, že máme smlouvu s Němčoury, že v případě potřeby, u nás v naší republice zasáhne německá policie. A to je teda pěkně hustý a od našich politiků pěkně hnusný i když stále melou o svobodě a demokracii. Myslím že bychom měli řešit tohle a invazi mloků ane nějaké zástupné pí.oviny. Amerika je už stejně na odpis a dostane co si zaslouží...

  OdpovědětSmazat
 11. Ano, souhlasim s prezidentem v otazce Tibetu. Hlupaci, co vyvesuji onu vlajku o Tibetu bud nic nevedi nebo vedet nechteji.
  Tibetsky narod si teprve az pod cinskou spravou uvedomil, ze jsou to take lide. A za to je nutne Cine podekovat, at se treba Havel obraci v hrobe a Dalajlama z toho podela.
  Je to stejny modlosluzebnik jako byli knezi u nas v dobe, kdy mela cirkev velkou moc...a taky stejny darebak.
  Jako ministr vnitra bych mu odeprel vizum, je to potizista.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všechno špatně. Právě prozření je západem vždy bez vyjímky trestáno. Čínský režim jistě není bez chyb ale funguje. Zatímco západ jde z jedné krize do druhé, Čína dlouhodobě roste. Prozřel i Kaddáfí, nebo Husajn. A proto museli jít z cesty. Kadáfí vládl 40 let. Za tu dobu spáchal spoustu zločinů. Žádný z nich ale nevedl k jeho pádu. Proč? Protože byl zkurvysyn, ale západní zkurvysyn. Nedělal západu potíže. To samé Husajn, nebo Asad. Proto jsou buď mrtví, nebo se na jejich likvidaci pracuje.

   Smazat
  2. Jakých zločinů se dopustil Husajn a Kaddáfí, že si lidé žili jako v arabské pohádce? Není to náhodou tak, že zatímco u nás rozložili socialismus pomocí 5. kolony, tak Libyi a Irák museli vybombardovat?

   Smazat
 12. Nick Honolulu:
  Nicku neboj....
  kdyby něco ,můžeš to vzít do Čech...
  u nás na chalupě je taky místo,než se bouře převalí...
  už tam byli jiní a taky přežili...
  hlavně se ve svém věku už moc do ničeho
  nepleť,ať z toho neni nějakej průšvih,který by Tě mohl ohrozit zdravotně...
  jituš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nick honolulu, používaná oslovení Nicku, Nickolasi, Honolulu, honiči lulua

   Smazat
  2. Babo jedna ja jsem 78 o cem to meles o jakem stari u nas v USA kde ridim ty schuze domobrany a odpurcu rezimu je to vek vlastne detsky . Ted se budu zenit beru si dvacitku s 8 detmi ale ona vedi ze jsem svetak a ze rad lidem pomuzu ,ty stara megero

   Smazat
  3. Nebudu se opakovat viz nize babice jago urcite ti je vice nezli 55 jak typuju Zdravi nick Honolulu vedecky pracovnik KKK

   Smazat
 13. Valka uz davno je, cely den nas kropi nanocasticemi aluminia a baria. Lidem je to jedno. Jsou jako potkani, strychnin je dobrej, chutna.

  OdpovědětSmazat
 14. Pani Jitus, (19:53) dekuji za zminku o chalupe..Ale rozhodne to nebude treba. Zde jsou takovy rafani, ze jsem proti nim nepatrna nula po sezone.

  Prestoze k nim nepatrim vekem, ani schopnostmi, tak me zvou na pohovory a jsou radi, kdyz to, co Trump rika a o co usiluji dam do cestiny a poslu na vychod - do v jejich ocich "exoticke" Evropy..

  Oni vi velmi dobre, ze nektere informace se k Evropanum nedostanou.

  Nejsem sam kdo pise. Jsou zde Nemci a Schwicari, Italove a Spanele, kteri delaji to stejne. Amerika je moc fain, ale to neni Amerika Neoconu a Globalistu. To je Amerika Americanu.

  Kdyz byl Obama zde na Floride, tak mluvil k davu cernochu a ptal se jich: " - to chcete presidenta, ktery symaptizuje s Ku-Klux-Klanem" ? NEEE, jecel dav
  cernochu !
  "Tak volte Hillary", porucil jim Obama ! Vcera hromadne a predcasne volili Hillary !

  Podle zakonu to nesmi delat, kdyz je president, ale ta jeho parta porusila tolik zakonu, ze uz je vse, vsem jedno. Zmatky a Anarchie je na obzoru !

  Cernosi se dozaduji SMRTI kazdeho policajta a belocha o tyden pozdej.
  Samozrejme lidem Trumpa se to libi, protoze touzi po konfrontaci - si vyridit ucty za privilegie, kteri belosi nikdy nemeli.

  Nekolikrat se zde stalo, ze pod zaminkou potrebne pomoci, byli policajti nalakani na nejake misto a zastreleni.
  Tyto vzajemne vztahy zavinil Soros.

  Policie na to odpovedala velmi tvrde a odhodlane a mimoto zde vznikla skupina silne motivovana pomoci policii v nouzi. Je jich 15 000 dohromady ve vsech statech. Jsou to patrioti !
  (Velmi nebezpecni !)

  Za tyden v tuto dobu se vse uklidni, nebo zacne FACKOVACKA. (O tom, ze by Trump, mel neco spolecneho s KKK neexistuje nic, o co by se tohle tvrzeni dalo oprit. Obama proste ucelove lhal.)

  Severni Polynesie - (americka Hawaii) se sklada ze 150 ostrovu. Na jednom z nich bude asi bydlet Obama, nebo bude muset mit ochranku na zbytek zivota a bat se vyjit na ulic.

  Jeste informace o Narodni garde ! Narodni garda neni pod centralnim vedenim ve Washoingtone ale pod vedenim v jednotlivych statech, pro pripad, ze vlada by se obratila proti lidu. Floridska garda ma velitele v Tallahassee.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. v clanku se pise ze je politicky vyrizena tak jak muze vyhrat volby

   Smazat
  2. verim Kukulele ze sis jiz zakoupil zbran(prak s dlouhou gumou ze specky)a vstoupil do oddilu domobrany"Za narod a vlast ,Trumpenstein je Vudce veliky" Jinak koukam na babici carodejnici rizenou Aipacem kam se chodiva vystrikovat a myslim ze ji pada nejen brada ale o omitka pod bradou . Nejak nam zestarla asi nefungoval ten strojek na omlazovani .Nejvetsi hruza je ovsem ta luza co stoji vzdy za ni vetsinou negryne, jiz vzhledem dementni a deti okolo 15 co jeci jeste nezli otevre svou vrascitou tlamu. To asi jest v Cesku chubi to nadseni idiotu jen proto ze vitr fouka a nebo nefouka

   Smazat
 15. "Podle Conservative Daily Post: Barack Hussein Obama a Hillary Clintonová jsou zakladateli ISIS. Prokázali jsme to prostřednictvím emailů a dokumentů uniklých z WikiLeaks, ale liberální sdělovací prostředky o tom stále odmítají hovořit."

  To ale založili jen ty umírněné ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Giganticka , ale cista prace Wikileaks. Za co vsechno jim asi vdecime..?
   Na sve znovu zvoleni a za ucelem zbohatnout rychle , na prostitutky /levnejsi/ taky a zalozit dalsi konta na zvoleni Hitlery do senatu /to znamena podplaceni a korupce tech co mohli rozhodovat/ a dale zabezpecit, aby mohla kandidovat nedavno , pak mimo jine cena setkani s pres. Clintonem stala 200 tisic na drevo , dale prespani v Lincolnove loznici /v Bilem Dome/ daleko vice a dalsi uplatky , kterych je udesne moc...Silena honba za penezi , ale neprinesla kyzene ovoce.
   Tedy predevsim dalsi, jeste vetsi zbohatnuti techto bezednych a neschopnych a jiz velmi bohatych VYDRIDUCHU a banditu..
   Je treba si uvedomit , ze elity, ktere se sestavaji z takovych pak nejsou schopne /mimo vydirani penez/ ani vest ani udrzet nejak a zabezpecit pokracovani USA.
   Taky "zamestnavani " teroristu /, ktere si poridili v S.Arabi, Egypte,Afganistanu a Ukrajine v nadeji, ze obstaraji dalsi koristi pro ne /pro elity/ jen urychluje konec, ktery kdyz prijde, ktery prijde jako treba infarkt , nahle a ve velmi kratkem case...

   Smazat
 16. To:Anonymní4. listopadu 2016 18:27

  A kdo to je ten Pjakin?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a co je Allepo?

   Smazat
  2. To: 22.23

   Zkuste internet... ;-)

   Smazat
  3. 23:11 ..a co je to Internet? :-)

   Smazat
  4. internet je kdyz ,se to otevre napise uporn a jiz se jede na koniku ze , Homolulu ? Nekdy levou nekdy pravou prost ejako luluhonolulu

   Smazat
 17. 22:42.. Logika mi rika, ze Trumpa nenechaji "UFOouni"
  vyhrat !
  Prilis ohrozuje jejich monopol na moc - jejich pozice !
  To, ale bude znamenat , ze bude priznana DIKTATURA
  Oligarchie a jeste k tomu etnicka. Co na to reknou ti kteri povazuji Constituci za svatou ?
  Zijeme v zajimave dobe. Volby NEBUDOU uznany a bude
  chaos !

  Ted se zde vysetruje druh OCCULTISMU znamy z dob stareho Kartaga. (Zverstva na oslavu Boha BAALa puvodne z Canaan & Phoenicie)
  TO JE NA ZVRACENI z ceho jsou nektera individua obvinena. (John Podesta, samozrejme Hillary kumpan.)
  (A ja myslel, ze tyto prasarny zmizely v roce 146 B.C.)
  Myslim si, ze ti obcane, kteri horecne zbroji jsou nejchytrejsi.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A v damske jjizde pouzivaji smrkove sisky pani zase do sudu kde hori koudel,zarucene zpravy verte neverte .Lesby nakonec ze zvrhlosti soulozi s dablem a muzi se psy konec sveta ale n epervertum se to libi ze Weiner ne gojim a lestic klik a saska ,nejradeji nezletile holcicky ale musi byti z te spravne krve

   Smazat
  2. Zde Honolulu kukulele prohlasuji dnes ze jsem Bily drak z Japonska a davam to na vedomi mojim pratelum po celem sirem svete.Jako dukaz vam pratele predladam muj tajny casopis ktery vydavam v prisnem utajeni .Jedu na schuzku s velenim armady a proto mne omluvte jiz probehla proverka se vsemi policisty ,stojime za Trumpem nasim novym spasitelem zde ctete mou pravdu|:
   http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/
   Vas Honolulu kuku nick

   Smazat
  3. pred tvou logikou to rika assange:
   shledl jsem rozhovor s assangem ktery jsem volne prelozil
   on se domniva mimo jine ze trumpovi nebude dovoleno vyhrat z duvodu toho ze na sve strane nema nikoho mozna krome evangelistu! banky zbrojari tajna sluzba cizi kapital etc jsou za hillary tak jako i media dokonce jejich majitele a rovnez sami zurnaliste!

   Smazat
 18. TY podradny PRASE 4:53 ! Nepis svoje kraviny mojim jmenem, nebo Te dam hledat.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 19. 4:53 ...Ja nemohu byt zodpovedny za to, co pises.
  O japonske mafii nic nevim a je mi lhostejna.
  Ze prijde k fackovacce je vseobecne znamo ! Bude to s Neocon's a ne s Japonci.
  Pis za sebe a nepis za me, menecenna bezejmena
  poseroutko !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. ZBABELCE, (4:53) kdyz neco najdes z Asie a chces to predlozit Cechum, tak proc k tomu potrebujes muj nick ?
  Ty chces mojim nickem kryt svoji I.P. adresu ?
  Oni Te najdou kdykoliv se jim zachce - BUDES-LI jim stat za to !
  Nelichot si ! Rozhodne jim za namahu nestojis - stejne jako americti vojaci z Afganistanu zavreni v Japonsku.

  K hlavnim udalostem prijde mezi Richmondem a Bostonem.
  Rozhodne ne v Tokiu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, jen dobré značky se imitují a dobrá měna falšuje.

   Smazat
  2. Nicku,
   my tady stejně poznàme,co píšeš Ty a co
   blábolí ten falsifikátor...
   vůbec to neřeš a nevšimej si ho..
   jituš

   Smazat
 21. Hillary právě politicky vyřízena? Odsouzena k smrti?
  Jenom bombastické titulky a marné naděje.

  Na mainstreamu budou například zprávy, že Clintonová poskytla nějaké doklady aby se prošetřilo, že jsou padělané, o těch se bude mluvit a ty tisíce dokladů dokazujících její zločiny budou přehlušeny všemožnou propagandou.

  Navíc jim stačí udržovat zdání, že jde o vyrovnaný souboj, aby mohli volby zfalšovat. A to se jim zatím daří a myslím, že i dařit bude.

  OdpovědětSmazat
 22. Myslim,ze se Nicku zbytecne nechas vytacet tim Killary priznivcem,ktery jen tak nadhodil to Japonsko,aniz by tusil kde ta zem vlastne lezi. Oni mu totiz vcera predepsali zvysenou davku prasku a tak poslintal i svuj okenni parapet s vyhledem do zahrady blazince..

  OdpovědětSmazat
 23. Jinak ja si myslim,ze vyhraje Killary a svet pujde jeste vetsi rychlosti do kopru..bohuzel se vse zamlzi a ututla..a Nicku na co Vam bude ta domobrana to si myslite,ze vyhrajete s par tisicovkou obrancu? Na co jsou v US vybudovany ty prozatim prazdne budovy,tzv. taboru..no a i kdyz by vyhral Trump,tak skonci ve futralu,driv nez se nadejeme..asi jsi pujdu vsadit,ze vyhraje Killary,alespon nejakej uzitek to prinese..

  OdpovědětSmazat
 24. Panove nekdy si myslim, ze bude vladnout Trump a jindy, ze bude NELEGANE nastolena Hillary, protoze je idealni loutka v rukou Neocon's, kteri ji silne prosazuji.

  Moji znami a kamaradi jsou si daleko jistejsi Trumpem
  nez ja.
  Duvod je v tom, ze
  oni neznaji dejiny Neoconu, jejich organizacni schopnosti a prikladnou kmenovou vernost.

  Posloucham casto co Hillary mluvi a je mi jasne, ze to bude konec Evropy a zacatek konce Ameriky.

  Vim na ktere strane stoji policie, NEVIM kam zaradit armadu.
  Julian Assanage si mysli, ze Trump proti Neoconum, nema nadeji na vyhru i kdyby ho volilo 99 % Ameriky.

  Obama silne nadrzuje Muslimum, vsech politickych odstinu a jak Hillary, tak hlavne Soros mistrne rozdmichavaji rasovou nenavist. Vcera byl zase zastrelen policajt v Bronxu. (N.Y.)

  Bude velka slavnost / party v nasem klubu 9.listopadu, kdyz Trump vyhra. Uz mi prisla bedna vina z Californie...

  Jeho (Trumpovi) lide zatknou nektere politicke kriminalniky...To bude mazec, pristi tyden.

  Co se pozdej semele ve Washingtonu napisi ocima americke ulice a rozhodne ne ocima Ct.24.

  Hillary asi ujde vezeni na zaklade toho, ze je nemocna.
  Jejim manzel Bill, je na polocvicni ceste ke hribitovu.
  On chytl z tech jeho sexualnich orgii, nejakou nemoc.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdravime te bratre a zasilame obrazek z nasi akce at zije Trump na veky:
   http://zemavek.sk/articles/view/slovenska-duhova-hanbasada
   PS muzes s nama pocitat jsme redy pomoct

   Smazat
  2. Zde Vlastovka letajici to je z toho vecneho obcovani, Praha je ted plna AIDS a mnoho buzen zde beha a obnazuje se jako ten vas Weiner kongresman co ho meli Rusove jako spiona kontaktoval pry primo Putina toho spiona sefa. Ja sama mela na male s temi nemocemi ale dobre to dopadlo muzes klidne prijet bez obav mam na to potvrzeni od dochtora Zdravi Vlastovicka ,posli foto

   Smazat
 25. Zapomnel jsem vam pratele sdelit ze mam dnes dozite 88sme narozeniny budu je slavit se svou budouci zenou "dvacitkou " v bilem smokingu jizda na koni BBQ atd. peceme vola vcelku,deti foukaj do ohne a ja jsem byl na schuzi s vrchnim velitelem domobrany z te nasi dobre zidovske ctvrti Zumbala a byli jsme instruovani jak prejit z protestu pokojneho nenapadne do bojoveho uskupeni za pouziti vozove hradby a stitu z plexiskla .Nas neznici nase idea nezemre budeme bojovat do posledniho dechu Viva Trump nase zachrana a ja osobne navrhuji jiz predcasne (preemptive)pro cechy co neznaji nas englis predcasne aby papez Franta z Patagonie ho prohlasil za svateho ihned neb se chysta atentat a muze zachytit koule vystrelene z klaky Hilarie na Vudce na neho i kdyz nosi vestu 1A z kraflonu kterou jsem doporucil jiz v pocatku teto nasi poute
  Zdravim Honolulu kuku v.r
  PS o prubehu podam dalsi zpravu ihned po zverejneni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:16
   ..nenamáhej se,jsi stejně vždycky rozpoznán
   ty ubohý ,nemocný provokatére!..

   Smazat
  2. 17,16
   Hlavně si dej pozor, aby tě tvá "dvacítka" nepoblila. Ono tělo 88 letého starce vyvolává všechny možné, jen ne erotické představy. A zejména u mladých děvčat prý často vyvolává záchvaty dávení.

   Smazat
 26. Vlastofko vidime ze jsi emancipovana a hlavne bystra neco jako ta bystrouska listicka .Ja ted od ohne si odskocil deti foukaj at se mladi vydovadi zena zasiva ponozky na hribku proste pohoda .Ted v poledne mame poradu stabu milici ,pohotovost je eminentni(kdo nevi prave ted pro cech co neznaji englis jazyk)Mozna ze chystaji neco co my nevime ale my je odhalime mame zvedy vsude a oddane hosi a hlavne zeny vid vlastofko?Zdravim Honolulu kuku v.r
  PS A priprav eventuelne tu chatu jak si nabidla je nas s rodinou budouci asi celkem 18 muj syn( situace je komplikovana ,je totiz starsi nezli ja) ktereho jsem vyzenil jiz asi se nedozije te cesty do nasi rodne domoviny
  H K v.r.

  OdpovědětSmazat
 27. Pani Prazska vlastovko, nenapsal jsem prispevek 17:58 !
  Mam dojem, ze se me HOVADA z "kavarny" zacinaji bat, jinak bych byl ignorovan. (Coz je prijemne prekvapeni.)

  Pravidelne jim vzdy nacuram do kuchyne, kde vari svinarny proti ceske verejnosti.

  To nejhorsi je vsak teprve ceka po volbach. Jsem inspirovan.

  SCHMUCK, co se podepisuje mojim nickem ma spatnou cestinu. Vsimnete si ! T.j. legitimace.
  nick honolulu.  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzpominas bratre jak jsme v lyceu sasky prohaneli? A jak nam Hlavni bratr vzdy rikal pred veceri bratri dneska mame klobasy od mistniho reznika, pekne tluste, a nebudeli zde okamzite klid budou krajene na platky. Oh to byly casy a nenech se rozhazet kavarnou stojime za tebou a porad ,s pozdravem ruku v kapse Bratri

   Smazat
 28. 17:58
  Jsi ubožák, neztrapňuj se. Na Honolulu prostě nemáš, havloidní kašpare.

  OdpovědětSmazat
 29. 19:19... Pani Prazska vlastovko, je to pervert, coz u techto zivocichu, je povazovano za vrchol vtipnosti.

  Byl jsem u vody a byli tam vyletnici z Canady. Prekvapilo me, ze chteli, abych volil Trumpa.
  Dokonce i lide ze severu nad Torontem chteji, aby byl nasim presidentem Trump..

  Stezovali si, ze uz v rijnu meli snih a ze jejich Indiani
  predpovidaji na tuto zimu velke mrazy, pro severni polokouli.
  Zminuji se o tom, ze asi budete potrebovat vice topeni na chalupu.

  Nekdy, kdyz vzpominam na Viden, tak Vam zavidim tamejsi prochazky. Zazil jsem tam moc pekne chvile , kdyz jsem tam jezdil na dovolenou z JAR a z USA..

  Ted me uz Evropa nelaka. Je to zahnojene barbary z Afriky. Uz to neni ono. Snad to nekdo napravi.

  Nastesti se president Zeman snazi chranit Cesko, jak nejlepe muze... Jeho pozice a prestiz bude velmi silna az zvitezi Trump !
  nick honolulu  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku,
   toho perverta neřeš...
   každý z nás tady na webu již pozná -pomalu u každého z nás -
   kdo kdo je...
   kašli na něj on odtáhne..
   j.

   Smazat
 30. shledl jsem rozhovor s assangem ktery jsem volne prelozil
  on se domniva mimo jine ze trumpovi nebude dovoleno vyhrat z duvodu toho ze na sve strane nema nikoho mozna krome evangelistu! banky zbrojari tajna sluzba cizi kapital etc jsou za hillary tak jako i media dokonce jejich majitele a rovnez sami zurnaliste!
  doufam ze se assange myli!!!
  chef

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc se pletete pane a nerozcilujte mne svou neznalosti a nebo holt englis.Ja se svou znalosti vam predpovidam ze Trump je jiz president a pojede za Putinem domluvit se to Allepoo a dalsi svetodejne veci Kdyz ne po dobrem tedy holt to bude po zlem. Ty z ty afriky vyzeneme klackem a jede se dal .Byl jsem na schuzi domobrany a tam jsme to probrali vsechno . Mame jiz zakoupene prilbice vesty z kovlaru (skoro muj patent)a dalsi"potrebne veci" jiste chapete o cem jen tak naznacuji ,ze??My chceme mir ne valku a proto Trump do funkce .Zdravim pani Vlastovku z Prahy cetl jsem ten message o te AIDS to mne uklidnilo ze jste nic nechytla to je hned nez se clovek nadeje a hned vazi 30 kg coz je bych rek malo
   Zdravi Honolulu kuku

   Smazat
  2. to 21:14 ty jsi picus multiplikatus at jsi kdo jsi!!! no a vypadas na privandrovalce z nezvedavce.org tedy zumpy lehovy
   chef

   Smazat
  3. 21:14 zde souhlas se chefem jsi skutecny picus grande

   Smazat
 31. zde pokracovani rozhovoru s assange:
  Julian Assange: Under Hillary Clinton – and the Clinton emails reveal a significant discussion of it – the biggest-ever arms deal in the world was made with Saudi Arabia: more than $80 billion. During her tenure, the total arms exports from the US doubled in dollar value.

  Question: the consequence of that is that this notorious jihadist group, called ISIL or ISIS, is created largely with money from people who are giving money to the Clinton Foundation?
  J assange: Yes.
  chef

  OdpovědětSmazat
 32. honolulu to chef ! (21:01) NENAPSAL jsem
  prispevek 21:14 !

  S Tvym prekladem souhlasim ! Cetl jsem to !
  Kdybych nemusel ztracet cas s nedomrdkem, (21:14). Tak bych mel vice casu na vysvetleni cilu mocenskych skupin.
  Zde je nadeje , ze Trump vyhra. NEZAPOMEN ho volit !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda honolulu kuku zde Vlastvka z prahy pocitam s Vami na te chate je tam jeste bouda na drevo a tak se tam vejdeme vsichni zdravi vlastovka

   Smazat
  2. to nick vim zes to nepsal mam podezreni ze te napodobuje nekdo z www. nezvedavec.org vypada to na prazaka nebo krakatita ci ben hura
   bez se tam podivat a uvidis jaka je to zumpa ja jim tam sem tam pisu ale nemaji radi jine nazory tak kdyz nemaji argument tak me bloknou
   volim trump
   chef

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.