Reklama

pátek 4. listopadu 2016

Hillary Clinton, FBI a skutečné listopadové překvapení


Pepe Escobar
4.11.2016
„Ať to vypadá jakkoliv hrozně, tak rozhodnutí přijímají lidé, co jsou ještě nad prezidentem. A ti se mohli dost dobře rozhodnout, že to bude Trump. Přičemž takovéto věci se nedějí jen tak náhodně.“
Promluvil totiž někdo z vysoké vrstvy těch s nejdelšími prsty v americkém businessu bezpečně přecházející v kruhy spjaté s povznesenými Vládci Vesmíru, k čemuž dochází uprostřed naprostého politického chaosu vyprovokovaného poslední bombou od šéfa FBI Jamesem Comeye.

Prozatím bylo skoro už s jistotou zjištěno, že americká ministryně spravedlnosti Loretta Lynchová nařídila Comeyovi, aby svůj dopis Kongresu neposílal. Comey to ale stejně udělal. Pokud by tak neučinil, tak by ten skandál – nevyhnutelně – vybublal teprve až po amerických prezidentských volbách, kdy by Lynch měla vše zařízené, aby mohla popřít, že o tom cokoliv věděla, zatímco Comey by stál v palebné linii.

Lynchová je certifikovaná výkonná mašina Clintonů. V roce 1999 ji tehdejší prezident Bill Clinton jmenoval šéfovou úřadu federální prokuratury v Brooklynu. Odsud v roce 2002 odešla do soukromé praxe, když to ale byl jen průchod otáčivými dveřmi. V roce 2010 byla totiž na naléhání Obamy zase zpátky v brooklynské kanceláři. O pět let později se stala 83. americkou ministryní spravedlnosti, když nahradila Erica Holdera.

Vznikla věrohodná verze, že Comey ke svému osudovému rozhodnutí dospěl na základě značné vnitřní revolty uvnitř FBI – vedené klíčovými lidmi, kterým věří – a stejně tak, že ho k tomu ponoukala jeho manželka.

Ovšem i tak se tu neodbytně vnucuje klíčová otázka, a to proč FBI čekala, dokud nebude 11 dnů před americkými prezidentskými volbami, než údajně „objevila“ pokladnici emailů na laptopu certifikovaného perverzního svůdce Anthonyho Weinera.

 

Dohoda s Donaldem?


Tento business zdroj, ač s antipatií k mašinérii Clintonů, zvláště v zahraniční politice, je praktikujícím reál-politikem, nikoliv konspiračním teoretikem. A ten neodbytně trvá na tom, že „k tomu zvratu u FBI by nedošlo bez rozkazů z míst, co jsou nad prezidentem. Pokud změnili Vládci (Vesmíru) své rozhodnutí, tak Hillary zničí.“

Dodává: „Mohou s Donaldem udělat dohodu zrovna tak jako s kýmkoliv jiným; a pak Donald zvítězí; Vládci zvítězí; lid si bude myslet, že jeho hlas byl vyslyšen. A pak dojde k určitému druhu (kontrolované) změny.“

Jádrem pudla celé této telenovely je to, že víra v americký politický systém – ať je jakkoliv zkorumpovaný – musí být zachována. Tato víra se odráží v důvěře v US dolar, a kdyby věrohodnost amerického dolaru uvadla, tak by americká hegemonie finanční moci byla ta tam.

Tento zdroj úplně stejně trvá na tom, že „krytí zločinů tak rozsáhlé, jako u Hillary, je téměř bezprecedentní. Tajná schůzka mezi Billem Clintonem a ministryní spravedlnosti; přehlížení všech důkazů ze strany FBI a zpočátku krytí Hillary, dokud nedošlo téměř ke vzpouře celé FBI, o které svědčí Rudolf Giuliani, jehož reputace jako federálního prokurátora je téměř nezpochybnitelná; nadace Clintonů na principu „za hodně peněz hodně muziky“. Těm Vládcům dělá starosti, že se jim to už vymyká z ruky.“

Historie nám ukazuje, že „ti Vládci obvykle nemusí zacházet k vlastní ochraně až tak daleko. Podařilo se jim zachránit Billa Clintona před obviněním z křivopřísežnictví u Moniky Lewinské a udržet jej jako prezidenta. A na Vládce se v tomto případě neútočilo. Prošel jim i krach k vyrovnání hotovosti v roce 1987 a vyvlékli se i ze zlodějin kolem debaklu Lehmana. Ve všech těchto případech to nijak nepřerostlo do ohrožení jejich kontroly, jak to teď otevřeně vidíme, že to dělá Trump. Znepřátelili si a urazili nesprávného muže.“

 

Všechno naložili k Humě do vlaku


To ohromující Comeyho Říjnové překvapení se netočí kolem Clintonové; ve skutečnosti kolem její pravé ruky a náhradní „dcery“ Humy Abedin. Tady je článek z počátku ledna o Humě Abedinové a ten obsahuje spoustu perel o ní a kolem ní, kde některé jsou dost zarážející.

V případě, že Hillary Clinton se stane příštím prezidentem Spojených států (POTUS), tak se Abedinová známá pod přezdívkou Princezna ze Saúdské Arábie nejspíš stane personální šéfovou Hillary – tudíž tou mocí v pozadí, která řídí všechny operace Bílého domu.

Náhledy na vazby mezi FBI a Humou Abedinové jsou k dispozici zde. Abedinová byla udělena prověrka pro nejvyšší utajení poprvé v roce 2009, když ji Hillary jmenovala zástupkyní šéfa štábu operací. Abedinová později řekla, že „si nepamatuje“, že by byla uvedena v Programech speciálních přístupů (SAP).

Přitom je důležité si pamatovat, že Abedinová měla email huma@clintonemail.com. Překlad té důležitosti: byla jedinou její pomocnicí na ministerstvu zahraničí na vysoké úrovni, jejíž emaily se ukládaly na notoricky neblaze proslulý podzemní server Clinton Email – o kterém tvrdila, že nevěděla, že existuje, dokud se o něm nedověděla ze zpráv.

Abedinová pod přísahou vypověděla v žalobě vznesené proti ministerstvu zahraničí občanskou skupinou Judicial Watch, že už vydala všechny své laptopy a chytré telefony, které by mohly hostit emaily vztahující se k vyšetřování podzemního emailového serveru.

Tak tomu ale asi nebylo. Abedinová se o ten laptop, kolem kterého se točí bomba Comeyho odhalení, dělila se svým manželem Winerem, se kterým se později rozešla. Jestli Abedinová lhala, tak by jí mohlo hrozit pět let vězení za křivopřísežnictví. Jako by celá ta sága kolem emailů a chlípného svádění nebyla sama o sobě dost nechutná, tak to teď vypadá, že její „vyvrcholení“ se zvrhlo do porno-scény sexuálního souboje tohoto bývalého páru, kde velkou cenou bude pryčna někde za katrem v chládku.

FBI už dostala soudní příkaz a teď ve frenetickém chvatu prohledává nikoliv méně než 650 000 emailů Abedinové nalezených na laptopu děvčátka svádějícího úchyla Wienera; kde cílem bude přesně určit, které z emailů pochází z toho podzemního emailového serveru.

Jako kdyby to nebylo dostatečně zkázonosné, tak FBI pokračuje ve vyšetřování Nadace Clintonů. Jak řekl bývalý náměstek ředitele FBI Tom Fuentes: „Probíhá intenzivní vyšetřování FBI týkající se Nadace Clintonů… a toto vyšetřování bude postupovat jako rozsáhlý sloučený případ a bude koordinováno tak, aby zahrnovalo jak probíhající vyšetřování Humy Abedin, tak i zkoumání jejích rolí a aktivit týkajících se svou povahou výkonu funkce ministryně zahraničí a možných činností typu ‚za hodně peněz hodně muziky‘, které se teď přezkoumávají.“

Ať se do volebního dne stane cokoliv, američtí voliči budou muset přemítat nad ohromující skutečností, že si za příštího prezidenta mohou vybrat někoho, kdo je podroben dalekosáhlému, „rozsáhlému sloučenému“ vyšetřování FBI.

 

Prohnilý, zmanipulovaný systém?


Bývalý federální prokurátor vyšetřující korupci ve veřejné správě souhlasil, že provede možný výklad Comeyho akce. V kostce, agenti FBI vyšetřující Weinerovo svádění – což je jiná skupina agentů, než ti, co vyšetřují Emailgate – našla důkazy, že emaily ministerstva jsou na jeho laptopu. Comey věděl, že potřebuje soudní příkaz, aby mohl ty emaily na Weinerově počítači odhalit. A tak v očekávání nevyhnutelného – tj. následné mediální smrště „poslal do Kongresu takový vágní dopis“, po kterém zůstali nakonec všichni už úplně paf.

Tato interpretace to ale možná jen škrábe po povrchu. Jde-li se hlouběji a hlouběji, tak to vypadá, že Comeyho rozhodnutí bylo opravdu vyvoláno vzpourou vedoucích agentů FBI – znechucených „extrémní nedbalostí“ Hillary, která se kryje. Mají také určité tutové materiály o mašinérii hrabání peněz Clintonů, které nikdy nespatřily světlo světa.

Comey mohl prostě počkat a něco říci až po volbách; konec konců FBI tvrdila, že zkontrolovala všechny emaily Clintonové včetně těch smazaných, ani nemluvě o Podesta emailech. Takže ty emaily o svádění děvčátka na Wienerově laptopu by nemusely být ničím více než nevýznamným deníčkem z pelíšku.

Daleko pravděpodobnějším vysvětlením je, že Comey to musel udělat nikoliv kvůli vnitřní revoltě v FBI (nebo protože musel něčím přetáhnout pozornost od WikiLeaks?). Musel to udělat, protože ta prohnilost se táhne i daleko za lobbyistickou šmelinou „za hodně peněz hodně muziky“ a zachvacuje téměř celý systém od hlubokých zákoutí Obamovy administrativy, přes podrazáctví Válečné strany až po ministerstvo spravedlnosti, CIA a FBI samotnou.

Co přijde dál? Připoutejte se před dopadem; mohlo by to docela dobře být konečné Listopadové překvapení.

- - -

 
Hillary Clinton, FBI and the Real November Surprise vyšel 1. listopadu na ICH

25 komentářů :

 1. Ještě větší zoufalec než jsme doufali :-D

  http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Lumpenkavarnici-vy-jelita-dejte-si-pozor-Chodim-cvicit-na-strelnici-a-znam-spoustu-lidi-co-si-poridili-zbran-Tady-vam-zadny-Majdan-nevyjde-varuje-dokumentarista-Dvorak-461200

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:55 - To já taky umím slušně s akáčkem a vejci kategorie eF-1! Žádný "milice", jen poctivá VZS! A třeba zrovna já tě složím, upištěnej havlidní buziku, až to bouchne, kdo ví ...

   Smazat
  2. 9:32 - nemám parchanty, naštěstí a do senility daleko! Stále mám přesnou mušku, dobrý dohoz i a neméně skvělý odhad dopadu, tak bacha, rasozrdnej xenofilní buziku! Já neminu! Pude vás havlidní zmršenci moc do kafilerky, až přijde čas ... moc!

   Smazat
  3. Krom toho umím semťák! Totiž fotřík byl zástupcem velitele druhýho největšího muničního skladu v republice a "něco si taky ulil na chalupu. Takže hoši, kdybyste zas někde zkoušeli dělat brajgl s rudejma kartama, tak bacha na parkující dodávky:)) Breivik hadr!

   Smazat
  4. Podle amerických statistik prodeje střelných zbraní dosahuje jejich prodej za poslední měsíc obrovský nárůst. Holt: štěstí přeje připraveným. Nebo: Amerika náš vzor.

   Smazat
  5. 10:48 - Přesně! Kdyby byli takto ostražití dřív, nemuseli by takhle dopadnout - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Smazat
 2. Už ses odbavil, úchyle ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, kdepak. Už jsem starej impotent a odbavit se chodím na střelnici :-D

   Smazat
  2. A pak I my si snad už konečně budeme moci říci něco podobného! - https://www.youtube.com/watch?v=nKHtct4Dl3s

   Smazat
 3. to jsem fakt zvedavej jak to tam dopadne

  OdpovědětSmazat
 4. Na kterousi světovou výstavu vymysleli Češi(Čechoslováci?) Takovou vtipnou věcičku – Kinoautomat.
  Podstata spočívala v tom, že v kině běžel film, a v kritickém okamžiku děje vyzval konferenciér diváky, aby hlasovali, např. jestli má osoba vstoupit do dveří vlevo, nebo v pravo. Diváci hlasovali, a děj pokračoval k dalšímu krizovému hlasování.
  Diváci pak šli domů, a vrtalo jim hlavou, jak by to asi dopadlo, kdyby byli hlasovali jinak.

  Nikdy jsem v tom Kinoautomatu nebyl, ale jsem si naprosto jist, že by to bylo skončilo stejně, jenom podružné episodky by byly nepatrně jiné.

  Na tomto principu probíhají americké volby, a obecně vzato, demokracie je na tom také založena. Možná dokonce, že tak fungují i dějiny. Lidé se ptají, co by se bylo stalo, kdyby někdo něco udělal jinak, jak by se byl změnil průběh dějin. Ale podstatná je sestava okolností. V ní je ovšem důležité, co udělá jeden každý člověk, jakožto jedna z okolností.

  Pokud se však lidé chovají stále stejně, nebo-li jsou „nečinní“, dělá si ona „světová vláda“, co chce.
  PB

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě proto je "volební souboj" Trump vs. Clinton pouze komedie pro voliče, protože zemi budou tak jako tak ve skutečnosti řídit jejich víceprezidenti, kteří jsou ve svých názorech natolik pevní a jednotní, že by si mohli role ve svých partajích klidně prohodit.

   Smazat
  2. Stínítka patřej na stolní lampy a ne do vlády a parlamentu!!

   Smazat
 5. konecne nekdo rekl pravdu:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uprchlicka-vlna-je-rizena-zbran-nepratel-Evropy-Sef-azyloveho-odboru-na-vnitru-rozebral-zajmy-ktere-za-ni-stoji-461271

  OdpovědětSmazat
 6. Ono to je celkem pochopitelné. Kdyby se Clintonová stala prezidentkou a to vyšetřování by muselo pokračovat, tak jsou tam asi takové věci, že za každou cenu nechtějí, aby to bylo spojováno s prezidentem USA. Když bude vyšetřována jako civilní osoba a na něco ošklivého se přijde, protože pochybuju, že by to dělali jenom z předběžné opatrnosti, tak to bude pořád proti bývalé první dámě a ne proti prezidentce. Proto taky s tím vyšli až těsně před volbami, aby se kolem toho moc nekecalo a mohli to s čistým svědomím nastavit na vítězství Donalda. Takže se dočkáme ještě asi i po volbách zajímavých informací a náhlých kolapsů Clintonové.

  OdpovědětSmazat
 7. Hillary Clinton o svém nezvolení rozhodla celkem nedávno, právě ten den, kdy převedla rodinné úspory (někdo tomu říká úplatky, jiný tomu říká příspěvky) ve výši 1,8 miliard dolarů ve fondech Clinton Foundation z USA do centrální banky Kataru. Do islámského bezpečí u svých úhlavních přátel! Škoda, že se o tom většina jejích voličů do voleb ani nedozví.

  OdpovědětSmazat
 8. https://cz.sputniknews.com/svet/201611044068978-kongresman-clinton-velezrada/

  OdpovědětSmazat
 9. ..jak tohle dopadne...
  už se mně hlavou honí ta nejfantastičtější
  scénária..
  Trump vyhrát musí už kvůli americké image ve světě...
  ne Trump potřebuje Vládce,ale Vládci potřebují Trumpa
  k napravení reputace...
  jen aby to nebyl ještě větší průser ..
  ..a v momentu
  opojení z vítězství .....
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pokud se jim volba nepovedla, tak to zkorigovali eliminací (smrtelnou v případě JFK)

   Smazat
 10. Zdravim Vas pani Vlastovko !
  Donald TRUMP vyhraje, o tom je jiz ROZHODNUTO !!!
  Sam jsem uz vyplnil pres 3.000 ( tritisice ) hlasovacich listku pro neho !
  Pro sicher vyhrabu jeste dedka z hrobu.

  Pani Vlastovko ! znam jednu cukrarnu ve Vidni, Der Demel se jmenuje
  a tam Vas pozvu po volbach na vyborne rakvicky se slohackou !!!
  Pokud by snad prece jen Donald TRUMP nevyhral
  prestehuji se do Zastavky u BRNA .
  nick HOLONULU ( zastavka U.S.A. )

  OdpovědětSmazat
 11. 15:13..
  Pani vlastovko ! Ja jsem nenapsal prispevek 15:13 !

  IDIOTE jeden (15:13) ! To co delas je kradeni identity.
  Hled at nezkoncis pred advokatem, ktery Te pripravy o vsechno.

  Pitomce, Ty nejsi vtipny, ale drzy jak Cikan z Bratislavske v Brne. Pis za sebe a ne za me !
  nick honolulu

  P.S. Kdych nemusel ztracet cas s prasetem, jako jsi ty, tak bych mohl Cechy informovat o dulezitych vecech. Jsou zde dva chybne nazory.

  OdpovědětSmazat
 12. Ooo !!
  Tak prosim SVETLONOSI.. informuj nas informere : )
  nick HOLONULU ( Cape Canaveral )

  OdpovědětSmazat
 13. Mě je to naprosto jasné a moji jasnost po volbách prezidenta v USA potvrdí ČT. FBI řídí řídí Putin! FBI je prodloužená ruka Ruska.

  OdpovědětSmazat
 14. Ja vim , ze nic nevim!! Vse jaksi nema smysl. O kazdem volici , jak jsem cetl kdesi maji, 500 dokumentu na pocitaci. Tudiz vedi na 95% jak budou volit. Presto se produkuji strasne oficialni pruzkumy (polly) jak se bude volit. Tvrdi se , Hillary je absolutne amoralni ..to uz vedi 20 let. O Trumpovi toho vedi oficialne velice malo, jen jeho slova za posledni rok. Tedy lidi maji volbu mezi amoralni (mozna) osobou a osobou o , ktere vedi velice malo. Jak mohou odpovedne volit?? A tak verme na Alaha , tam mame vetsi sanci, ze s nami bude pocive jednano. Je Hillary clenkou jednoho bloku A Trump druheho bloku?? Nebo jsou cleni jen jednoho bloku , ktery s nama hraje divadlo , a cte nas internet a dela pro nas komedie na tribune. Alah vi vse, protoze vse mi pripdada v pohadce. Dokonce je lepsi cist Seherezadu, tam je to jasnejsi.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.