Reklama

.

.

sobota 26. listopadu 2016

Horáček for prezident? Ale kdeže, mnoho povyku pro nic!


Jiří Baťa
26. 11. 2016
Když se dívám na fotografie potenciálního kandidáta na prezidenta republiky pana Horáčka nemohu se zbavit dojmu, že alespoň podle výrazů, póz a postojů se pan Horáček jako by už tím prezidentem cítil. Dává na odiv svůj domnělý šarm, státnicky důležitým a vážným výrazem ve tváří jako by chtěl veřejnost přesvědčit, že by jeho foto bylo vhodné pro prezidenta republiky, a tedy, že jeho kandidatura na prezidenta je nezpochybnitelná, neřku-li bezkonkurenční.


No nic, neberme mu iluze, o jeho možnostech víme své zvláště když se dozvídáme, že do své kampaně zapojil takové esa, jako jsou Jaroslav Cerman (pětadvacetiletý student žurnalistiky a sociologie) a Robin Kvapil (dokumentaristu a brněnského zastupitele za hnutí Žít Brno) , kteří prý patří k nejznámějším jménům na českém Facebooku. O Cermanovi (nebo snad Cimrmanovi?) toho mnoho nevíme, ovšem problematický je pan Kvapil, který se několikrát na sociálních sítích blýskl květnatou mluvou, viz zde.

Nicméně jaký pán, takový krám, co si pan Horáček vybral je jeho věc a jaké bude mít s nimi výsledky se brzy ukáže. On pan Horáček má vůbec velké oči a značně přehnané iluze a sebevědomí , když se už dnes chlubí, že má na FB desetitisíce příznivců a denně mu prý přichází další velké množství jeho podporovatelů. Sakra, to už aby se i prezident Zeman obával z takové „nebezpečné“ konkurence. Nelze pochybovat, že nějaký ten tisíc příznivců či sympatizantů, potenciálních voličů pan Horáček získá, ovšem troufám si tvrdit, že přetrumfovat sympatizanty M. Zemana to určitě nebude stačit.

Ostatně to platí i pro ostatní potenciální kandidáty, hlavně pro takové, jako je prolhaný a prohnaný katolický kněz, filosof a univerzitní profesor Tomáš Halík, česko-americký performer, vysokoškolský pedagog a signatář charty 77 Milan Kohout, sebevědomý, neskromně ambiciozní myslitel, plzeňský doktor práv Jiří Pospíšil. Jeden lepší než druhý, nebo jak se také říká jeden za osmnáct, ti ostatní bez dvou za dvacet! No nic, hodně štěstí pánové!

PS: K proklamované kandidatuře pana Horáčka několik (z mnoha) názorů občanů:

„ Máš pravdu Horáčku, všichni nezaměstnaní, bezdomovci a ostatní lidi čekající na exekutora, matky samoživitelky, čekající na sociální dávky, zaměstnaní s nepřiměřeně "vysokým" příjmem 11-13 tisíc čistého měsíčně, tak ti všichni sedí denně u Facebooku a mají jediné přání, aby volby prezidenta byly už zítra a mohli tě zvolit! (22. 11. 2016 15:29:02)

„ Od veřejné ČT bych očekával v den, kdy třikrát podpořila kandidaturu soudruha Čoráčka na prezidenta, že seznámí občany s jeho řiťopisem. Jinak je to úspěšný gembler, kterému se podařilo již z 50ti tisíc mladíků udělat patologické hráče“.

50 komentářů :

 1. Třeba by otevřel pro turisty na Hradě hernu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když je herna, tak musejí být i hráči. A kdo hraje tak asi není zřejmě duševně silný. Když nebudou herny, tak budou stejně hrát a sázet o peníze. To je v povaze. Ale tím jsem nechtěl naznačit že tento průmysl je správný. Na druho stranu bych si představoval za prezidenta člověka uvážlivého, rozumného, nezávislého a s přirozenou autoritou.. A to nevím zda u nás někdo takový vůbec je. Stačí se podívat na TV a je Vám ze všeho zle... Zřejmě by mohl dorazit někdo ze "Států" tak jako na Slovensko a do několika Baltských států... Mia

   Vymazat
  2. Já bych jako kandidáta na prezidenta viděl takovou Katku Konečnou. Je v politice zběhlá, má zkušenosti a je určitě i jinak lepší, než např. blbka Fišerová. Ale asi na to nemá věk. Oni i mezi komunisty nemusí být jen samí blbci, jak jsme stále utvrzováni. Vis takový soudruh hejtman Bubeníček. Apropóóó Bubeníček...

   Vymazat
  3. Trochu toho kandidáta podceňujete, se mi zdá...

   Nedávno jsem shlédl jeho setkání, někde, s občany,
   v publiku byly převážně ženy a ty mu vášnivě aplaudovaly...

   Trochu mi to připomíná tehdejšího chlapce, který to myslel upřímně, také se líbil ženám, především starším (.."on je takový chlapecky upřímný...")
   ale nakonec si své vydřené miliony ani neužil.

   Ženy - voličky, dají hodně na své mateřské instinkty a proto nepodceňujte tento několikamilionový voličský potenciál !

   Kvok, kvok, kvooók...

   Vymazat
 2. Tak u Trumpa vám to, že zbohatl na kasinech (což je opravdový hazard a gambling) vám vy pokrytecké rudé kurvy vůbec nevadí, kdežto Horáčka kvůli jeho sázkovému byznysu, což žádný hazard není, budete špinit?
  Opět je vidět jací jste křiváci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdo tu sázkaře, ani skořápkaře, atd, přeci nešpiní. Každý se maže hnojem podle vlastního výběru a uvážení sám. Jako si sám vycpává boty slámou např, aby nemusel prát fusekle...

   Vymazat
  2. Jen se vypovidej, rudohnedej pepku, ale tady si tu tvoji mentalni chorobu nevylecis. Ty nejsi schopny pochopit ani lidi co voli Trumpa. Holt jsi kavarnik, ktery dal z blata kavarny nedohlidne. Vzdyt ty se bojis i rict koho volis. Sralbotko.

   Vymazat
  3. 20:13 Ty budeš nejspíš buď taky vekslácký nemakačenko, nebo jeden z těch zlodějských prasat, kteří po 89. rozkradli, co mohli.

   Vymazat
  4. V roce 1989 jsme byli všichni na stejné startovací čáře...
   Všichni měli zelenou ale někteří prostě zelenější.... Myslím, že se spíš uvolnily ruce vychcaným hajzlům, ti se mají nejlépe. Nejvíce na to doplatili slušní lidé, ale také bych nechtěl urazit slušné podnikatele, ale těch je opravdu jen málo... Mia

   Vymazat
  5. Rekl bych ze intelekt rudohnedeho pepka 20:13 neni ani dost na nejake vetsi vexlactvi,i kdyz ale mozna nekde v pujezdu na popelnicich nabizel svoji rit profesoru Putnovi

   Vymazat
  6. Jak správně poznamenal soudruh úplně nahoře, sázkový byznys není hazard a pan Horáček bohatým bral a chudým rozdával.

   Vymazat
  7. Ahoj kreténe 20.13 - proč tady lidem nadáváš, když bez nich nemůžeš žít? Lezeš sem denně, nadáváš tady soudruhů,ale nemůžeš bez NR žít. Tento server ti učaroval, no já se nedivím, protože informuje pravdivě, věcně a přesně, a plivance takový svině, jako jsi ty, nikomu tady neublíží. Jsi tady považovanej za ubožáka. Ještě jsem neviděl nikoho, komu se někde společnost hnusí, aby tam lezl - děláš to jenom ty, duševní mrzáku.

   Vymazat
  8. V Trumpových kasínech v jeho luxusních hotelích utrácejí své peníze boháči, kdežto sázkový byznys posílá obyčejné lidi na dno, z kterého se už nikdy nevyhrabou. A jestli si někdo myslí, že člověk se nestane závislým na sázení, podobně jako u hracích automatů, tak je hlupák, který žije pouze ve svém virtuálním havlistickém světě.

   Vymazat
  9. 1:00 v kasinu jsou i jine zabavy a da se tam dobre a levne nazrat a i bydlet
   Zatimco to co predvadi Sazkar je jen cisty parasitismus

   Vymazat
  10. Jestli to třeba nebude tím, že Trump není a nebude českým presidentem a na jeho zvolení či nezvolení nemůžeme mít vliv.

   Vymazat
 3. Napadá mě, že systém voleb, který jsem si tak přál dostává nepředvídané trhliny. Co, když se objeví najednou třeba dobře namasírovaná propagandou 3 háčka a to ďábel Halík, pro sudeťák Herman a sázkař Horáček?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. česká závist!
   sázkový byznys byl pro naši kotlinu přínosný! a nejen sázkový, třeba i privatizační, restituční a další jak štěstím hýkají oslové ještě dnes!

   vždyť jsme stáli v r. 1989 na stejné startovací čáře, jak nás poučil V. Klaus, ale jen někdo to využil. Proto má Horáček navrch! ten to myslí dobře,.... tedy sám se s sebou a pro sebe!
   Volte Horáčka!

   Vymazat
  2. Naprosto nesouhlasím. Není pravdou, že jsme stáli na stejné startovací čáře. Jednak všichni jsme nepocházeli ze stejného kulturního a morálního prostředí a ne všichni chtěli zde chtěli vybudovat kapitalismus 30 let. Je pravdou, že mnozí se na tento přechod připravovali několik let před tím. To,že morálka není ekonomická kategorie bylo hlásáno v době V.K. , kdy už bylo pro běžného občana pozdě.

   Vymazat
  3. Vyse uvedeni jsou pak na scene aby Zaslepili vetsinu volicu, a dale Zaplevelil dale pomoci pisalku, kteri stale trvaji na tom, ze je i kdyz problematicka,
   Demokracie , ktera uz dlouho Neexistuje...
   Jestli kdy existovala ?
   Rozpatlavani , nekonecna pak vypuknou, bud pomoci vlastni jesitnosti ,/podivejte se jak sem chytrej a jak do, vseho vidim/ a nebo umyslne zakryvani a snaha vsemoznymi intrikami , umele vyvolanymi"Skandaly" , hysterii a nadavkami fasistickych aktivistu odvest pozornost , oci a mysli... Sabotovat skutecny stav nasich veci...
   Zbytecne dodavat , take od planu do budoucna...

   Vymazat
  4. 20:21 - no tak bude jedno "háčko" prezidentem a ty s tím neuděláš ani prd. Vlastně nikdo s tím neuděláme ani prd. Petr

   Vymazat
  5. To by byla dobrá klauniáda. Jeden větší komik než druhý. Než by se kavárníci rozhodli, který z nich je tím nej nej nej následovníkem Havla Velikého, bylo by po volbách. Z tohohle mráčku nezaprší...

   Vymazat
 4. Chvilka židovské poezie vexláka Horáčka, který žije v nádherné době,

  "Sedm hvězd sedí na Petříně, slétla se rada nejstarších. Rokují, v plynné hebrejštině, o tom, co čte si každá z nich v ozvěně slov a v kamíncích na Maharalově hrobě. Úradek asi uhod bych: Žijeme v nádherné době.

  .... více zde .... http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/2348-chvilka-zidovske-poezie-sedm-hvezd-sedi-na-petrine-.aspx

  A tady ovíněný mistr Horáček sám svou jydyškajt recituje.

  Je to odporná perzóna, odporná, jen pohleďte.....
  http://www.youtube.com/watch?v=qxTRF8gNfdc&feature=player_embedded

  OdpovědětVymazat
 5. Evidentně to je nýmand a nejspíš i psychopat.

  (Omlouvám se za germanismus "nýmand". Čeština nemá vhodné slovo; Slováci mají překrásné "niktoš".)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:47- Už má, socka. K Horáčkovi se nehodí, tak jako "nýmand či niktoš". Horáček je gembler, hráč, kterému nevadí, že prohraje. "Výzva" je jeho motivace na tuhle bohudík nemá.

   Vymazat
 6. http://hledani.rozhlas.cz/iradio/?query=Koci%C3%A1nov%C3%A1+Hor%C3%A1%C4%8Dek&reader=&porad%5B%5D=

  OdpovědětVymazat
 7. Pane Horacek, to je krasna basnicka - Sedm hvezd na Petrine.
  Jsem duse poeticka a rad bych se Vam revanzoval necim vysoke hodnoty. Predkladam na youtube
  Rednex - the Way I mate.

  Pane Horacek, je treba se holit pravidelne, kdyz ctete basne, jinak vydesite posluchace. Prece je jasne, ze nesmite mit vzhled silnicniho bandity z mexicke Sierri.

  A co se tyce Vasi kandidatury na presidenta, ZAPOMENTE !
  President Zeman bude znovu presidentem ! Je to vule naroda a vule hvezdne konstelace, jak na nebesich, tak v Americe.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 8. Pan Baťa evidentně zapomněl na Horáčkovu výzvu k povstání toho nejlepšího, co v nás je. A to nejlepší co je v něm, má krycí jméno "sázkař". Jeho konkurent "kněz" a volič - Narcis. Plavec by nejspíš nejraději volil sebe, jak je možné, že do toho nejde?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to legracni konstalace, narcis, plavec, polni kurat, ve svazcich jen kurat, sazkar
   Tihle trpaslici nesahaji Zemanovi ani po kotniky

   Vymazat
 9. Horáčka nemají dodnes v oblibě veterináři přes koně, zvl. ti, co měli něco společného s Chuchlí! On i takový černý bookmaker měl často snahu určitý běh ovlivnit! Chudáci koně!
  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ona takova nariznuta slacha o kone nastve. Plavec zrejme nema stud, az se to na nej vyvali
   I kdyz pravda v Cesku havlovske zumpe se muze drat k moci kdejaka svoloc

   Vymazat
  2. 21:29, přesně tak. Nikdo z těchto nýmandů nesahá Zemanovi nikam a nejvíc je štve, že jsou si toho vědomi. Dokonale si dovedu představit Horáčka, jak tráví 50% času před zrcadlem, něco podobného je Satan, no a Štětina, ten je jenom blbý.

   Vymazat
 10. 21:12... Tim myslite monsignore Halika ?
  Panove, jedine zasahem prozretelnosti mu byla zamezena velka kariera v nasi zbloudile Sv. cirkvi katolicke.

  Tim Kaine senator a starosta Richmondu s nim pocital v budoucnosti. (On jde "ve stopach" Krista. Plat $ 174 000 rocne a za starostovani uz ma 2.4 millionu extra.)

  Pan Horacek ma pravdu. Toto je opravdu vyjimecna doba.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak to vyhlizi tak se asi trn Kain vicepresidentem stane, Soros tu zrudu do wajthausu prece jen dostane

   Vymazat
 11. Kain neni Abel
  Je to jezuita
  Ceskych knizek
  Nepratele liti
  Vlhkost, voda
  Jezuiti

  OdpovědětVymazat
 12. Jak jsem někde četl, tak Putin nedemokraticky vyházel hrací automaty z Ruska a zabránil chudákům zbohatnout. Teď jim odpírá i výživné GMO potraviny a lid bude trpět hladem. Ještě že žijeme ve svobodné společnosti a pánové jako Štětina, Heman a Halík, bděle stojí na stráží demokracie.

  OdpovědětVymazat
 13. hovno, hovno, pravím vám

  OdpovědětVymazat
 14. Horáčka nechci!!! To už se vážně může kdejaký póvl ucházet o funkci prezidenta? To by za 1. republiky asi nešlo. Je to ukázka úpadku naší politické kultury, nikoliv známka demokracie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já bych tam dal Havla ať žije a navždy s Havlem - ne to je vtip hloupý !?

   Vymazat
 15. každej sme nějakej viz diskuse ale malokdo by prasedidenta nechtěl kdy většinou zpitoměli vovčani rano ani nevstanou natož aby věděli kolik je a co maj dělat a bez hradniho jajinka kazatele iluzionysty a v neposledni řadě i vtipalka dobře vypaseneho by neudělali ranni prd jo nemit prasedidenta těžko by se nam žilo a většina by ani nežila

  OdpovědětVymazat
 16. Jo to bude jako za první republiky, řekla uhlobaronka v prosinci 89, žena která se za první republiky živila zběrem uhlí na haldách, tak to se máte na co těšit.

  OdpovědětVymazat
 17. nejlepsi jsou horackovy stranky (ma jich vice!) nejnovejsi "mame na vic" a na vsech jsou pripusteni jen ti co mu pochlebuji!!! pokud nesouhlasite s jeho bludy tak jste blokovani k prispevkum!!!
  chef

  OdpovědětVymazat
 18. Cerman ,Kvapil,k tabuly - nevíte jaké y-i se píše ve slově tabule,takže za pět.Mám rád a mé okolí také jak píší a jednají tito lidé a víte proč?Alespoň vidím jaký debil předemnou stojí.Pane profesore jsou to vaší žáci?máte z nich radost?Tak jste stejný debil!!!!Žít Brno,skvělá organizace,dokonce někteří členové nemají ani základku,to je úroveň!!!Ale je potřeba je ukazovat,ikdyž oni to činí sami a velice rádi.Takže - CERMANE A KVAPILE jen houšť a větší kapky,ať národ znám mladé a perspektivní DEBILY.Volte sračku Žít BRNO-pokud se chcete dostat do ryti.

  OdpovědětVymazat
 19. Rovno,rovno,v této republice pořád stejné hovno.Rozdíl mezi českým debilem a zahraničním je oráčku? Zahraniční debil jede podle pravidel , to jest i smrdí . Český debil má schopnost velkého utajení a dokonce NESMRD . Co na to Horáčku . Prosím tě půjč mě Káju Maříka , snad ho najdeš v té 20000 knihovně ,a vem tam Cermana a Kvapila a celou stranu žít Brno třeba něco pochopí . Beznadějné ti vědí jen ,že kniha dovede vydat teplo . Tak se měj VEXLÁKU , užívej své hnusně vydělané prachy , a podporuj smetí typu CERMAN,KVAPIL - za 5.

  OdpovědětVymazat
 20. jeste chvili demagogie pana "sazkare" a nahradim prvni dve pismena jeho jmena ču.....
  chef

  OdpovědětVymazat
 21. Se obklopil podivnými lidmi . .

  OdpovědětVymazat
 22. Horáčka,nabudil Gazdík,tak uvidíme,jak dlouho ho bude Gazdík podporovat.

  OdpovědětVymazat
 23. Podle toho, jak se množí negativní články o Horáčkovi, tak mi připadá, že Zemanovci z něho jsou nějací vystrašení ..

  OdpovědětVymazat
 24. Kdyby Zeman nekandidoval, tak by se mi líbil prezident Kmoníček - to je jeden z mála, kterého uznávám a dobře snáším.

  OdpovědětVymazat
 25. Hlasuji pro přeměnu Hradu v Monte Carlo. To by se zvýšila návštěvnost takyinteligence a jistě by pan Horáček Hrad odkoupil za slušný penis.
  Pokud ovšem Češi nechtějí mít na Hradě idioty, blázny nebo zloděje, pak jim nezbývá nic jiného než zase volit Zemana. Zpropadeně, proč na něj nikdo nemá? Jen si musíme přát jeho zdraví, nemoc je jedinou hrozbou pro každého kandidáta - také pana Horáčka. I jemu přeji zdraví, ale současně další krásné chvíle v jeho světě schowbusinesu. A ať dá pokoj lidem dobré vůle.

  OdpovědětVymazat