Reklama

.

.

pondělí 21. listopadu 2016

Horší než CIA jsou fašističtí sluníčkáři typu Soros. Jsou stejně nebezpeční jako podnikatelské korporace brutálně vysávající lidi, které po světě zaměstnávají.

21.11. 2016   Parlamentní listy,rozhovor se senátorem Doubravou
Občan Havel byl jenom maskot západních politiků...Jaký odkaz? O žádném nevím. Jenom kupa žvástů, přičemž realita byla a je a bude úplně jiná.
O celé show na Václavském náměstí na PL

Senátor Doubrava:
Jaký odkaz? O žádném nevím. Jenom kupa žvástů, přičemž realita byla a je a bude úplně jiná. Byl to jenom maskot západních politiků. Byl jako stroj na popcorn. Na povel ze sebe sypal obecné pseudohumanistické kecy. Byl to člověk, který mi už za vyjadřování nestojí. Můj názor na něj je dostatečně známý a já nemám nejmenší důvod na svém názoru cokoli měnit. Přečtěte si soubor nazvaný „Občan Havel“ a pochopíte.

Prezident Miloš Zeman vyjádřil velkou radost ze zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem a dodal, že mu bylo ctí, když jej nazývali „českým Trumpem“. Sdílíte tuto jeho radost?

Občan Zeman je nenáviděný takzvanou kavárnou, protože nastavuje těmto lidem zrcadlo jejich blbosti. S Trumpem mají víceméně společnou metodu, jak média dloubat do oka. Dovolím si citovat z Ústeckého deníku 19. listopadu, z úvahy na „trumpologické“ téma, které napsal publicista, novinář a spisovatel, redaktor regionálního Deníku František Roček: „Trumpovo chování se spíše blíží k liberálním demokratům než ke žlučovitým republikánům. Jeho názory nikdy nebyly extrémní. Je to jenom notorický provokatér a hráč s lidskou ješitností. Při prezidentských volbách si vystřelil z demokratů i republikánů. Proliberální média ho ignorovala.“

Proto Trump zvolil to, čemu nemohou média odolat. Vše, co říkal, bylo provokativní, i jmenovitě urážel jednotlivá média a osoby. Vyhrožoval tím, co by mohl, až tam bude. Ač ho média nesnášela, musela ho poslušně denně pouštět do mediální arény. Čtenáři a diváci chtěli nové zážitky z pokračování Trumpovy show. Kdyby se snažil Trump vystupovat jedovatě, ale uměřeně a la Clintonová, mediální říše by o něho ani nezavadila. Čtenáře a diváky by seriózností nezaujal.“


Proti Trumpovu zvolení protestují v ulicích USA lidé, které organizují neziskovky miliardáře George Sorose, tohoto „krále neziskovek“, který podle některých spekulací stál i za sérií „barevných revolucí“ v čele s ukrajinským Majdanem. Překvapilo vás to?Nepřekvapilo. Pokud existují nějaká spiknutí, tak horší než CIA jsou fašističtí sluníčkáři typu Soros. Jsou stejně nebezpeční jako podnikatelské korporace brutálně vysávající lidi, které po světě zaměstnávají. Přiznám se, že se vážně obávám, že dodrží-li Trump své volební sliby, a já myslím, že dodrží, aby v zemi, kde demokracii vydávají za vzor ctnosti, nedostali nápad a nezhlédli se v řešení, jaké zvolili v případě bratrů Kennedyů.

Je zřejmé, že elity jsou po vítězství Trumpa dost překvapené. Příznačné bylo v tomto směru například vystoupení Madeleine Albrightové s Michaelem Žantovským před pražskými studenty. Mají tito lidé podle vás nyní důvod k obavám?

Ta ženská je prototypem zkaženosti. Její obavy jsou k smíchu. Pochybuji, že ji nechá Trump popravit, i když by si to zasloužila. Albrightová je zlá, nebezpečná ženská, když řeknu demokratický mafián, znamená to člověka, který pomáhá zbrojnímu průmyslu a korporacím, které při změnách ve světě se specializují na oficiálně zákonné krádeže tamního majetku – firem i surovin.
V souvislosti s Albrightovou je nutné poukázat na její zločineckou roli v průběhu bosenské války a v době krize v Kosovu rozpoutané kosovsko-albánskými mafiány, neméně odporné jsou i její podnikatelské aktivity v rozparcelovaném Kosovu. Tato ženská se také podílela na realizaci embarga vůči Iráku, které nezasáhlo vedoucí špičky stále, ale prosté lidi a vedlo ke smrti statisíců předčasně zemřelých iráckých dětí.

Madeleine Albrightová před studenty tři dny po porážce Clintonové:Jiný příklad: Ve druhé polovině 90. let vrcholila kampaň turecké armády namířená proti Kurdům, kteří chtějí konečně mít velkou autonomii nebo vlastní stát. Turecká armáda na to odpověděla rabováním, masakry civilistů, znásilňováním. To vše s diplomatickým krytím Clintonovy administrativy, tedy i s pomocí Albrightové. Havlův odkaz milující američtí demokraté tehdy posílali Turecku zbraně v hodnotě 800 milionů dolarů ročně.


Oceňuji, že po Madeleine Korbelové Albrightové hodili v březnu 2000 čeští studenti na Masarykově univerzitě smradlavá vejce poté, co zde převzala od akademických patolízalů Velkou zlatou medaili za „přínos světové diplomacii“.

64 komentářů :

 1. Je to krvelačná svině a zrůda od pohledu,ta půjde brzy do kompostu,ale chvíli bude ještě kopat,jako kůň v posledním tažení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sakra to se nenajde nikdo, kdo by se o podobný odpad postaral?

   Vymazat
  2. Jenom ne do kompostu - hrozí zamoření kompostovaného materialu. Spálit v kavalitní spalovně nebezpečného odpadu.

   Vymazat
  3. oprava 13:58
   Spálit v kvalitní spalovně

   Vymazat
 2. (ne)Ziskovkáři, jsou jedním z nejodpornějších "vynálezů" korporátních fašistů :(

  Potřebujeme zákony o (ne)Ziskovkách, takový jako schválili v Rusku ( po vzoru SSA), Veřejnost musí vědět, které země u nás zamestnávají své prostitutky, které u nás hájí zahraniční zájmy, na úkor našeho národa a země.

  OdpovědětVymazat
 3. Již delší dobu,/ asi 15 let/ se stydím za presidenta Václava Havla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozhodně nejste osamocen.

   Vymazat
  2. Pristi skoly budou vyucovat n prikladech JEJICH TRAGICKYCH A BEZOHLEDNYCH PREDEVSIM CHTIVOSTI, az kam je zavedly..a narody s nimi.
   Jak je videt , vsichni jsou uplne stejni i stejne , totozne jednaji...Neni tak tezke je rozeznat...Havel, jako Clinton ,jen soutez v uchylnostech...

   Vymazat
 4. Pan senátor Doubrava je jedním z mála, který do značné míry chápe, co se ve světě skutečně děje. Jen si dovolím poznamenat, že Kurdové jako perské etnikum svůj stát mají, ale moc se k němu nehlásí, což mi trochu připomíná kosovské Albánce... Že by byl ten islám tak destruktivně rozdělující? :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ta beseda v UK je ostudná a odporná,jako sama ta židovská/sionistická strašidla u "předsednického" stolu (ta bába cinoložka vlevo možná k nim nepatří,ale ti 3 jsou jasní).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takhle se to dělá ve školství,

   ať v základním, středním, nebo VŠ.
   tam se nikdo s jiným názorem neozve, protože doma jsou poučeni, co se musí a co se nesmí...

   Tak té ježibabě zatleskají a ona má dobrý pocit užitečnosti.

   A u učitelů je to naprosto stejné, pokud nechtějí
   na pracák.
   Prostě ideologická nalejvárna jak za bolševika.

   Souhlasu netřeba.

   Vymazat
  2. když si vysokoškoláci nechají vymývat mozky je to jejich věc. Ale vymývat mozky dětem v MŠ a na 1.stupni zákl. škol - to je síla. Nesmysly s kterými chodí domů nemůžete nic dělat, abyste mu nepřivodili kule, když mu budete vysvětlovat, že to bylo všechno úplně jinak.

   Vymazat
 6. Četl jsem, že Američané mají rádi Havla více než Češi. A proč by ho neměli mít rádi? Vždyť nám naší republiku převedl pod jejich područenství. Doslova jim ji naservíroval na stříbrném podnose!

  OdpovědětVymazat
 7. Spíš mě napadá,že Madla byla pozvána o trochu dříve,než tři dni po volbách.S určitostí počítala ona,ale i pražská kavárna,že vyhraje Clintonová.Tak jen změnila téma přednášky,aby složené dolary za přednášku dostala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, souhlasím, jsem přesvědčen o tom,
   že byly připraveny nějaké ovace k očekávanému zvolení
   Clintonové...

   Je to velmi podobné tomu pátečnímu sdělení (18.11.), že bude německá kancléřka po čtvrté kandidovat příští rok ve volbách,
   ač se o tom už delší dobu špekulovalo.

   On totiž musel napřed přijet Obama na rozlučku,
   aby předal Merkelové noty ve věci svého nástupce...

   Tak jednoduché je to, milánkové.
   Stačí pouze pozorně sledovat dění ve světě a komentáře Pjakina a zjistíte, jak je to vše propojené, nikoliv nahodilé.

   A úplně se odříznout od sledování výpotků politbyra ČT a ostatních kolaborantů.

   Vymazat
  2. Kdo by to byl řekl, že je to tak jednoduché...

   Vymazat
  3. http://pavelmego.rajce.idnes.cz/Jestrab/#IMG_3066.jpg

   Vymazat
  4. Ježibaba! Nemohli by ji už poslat do důchodu? To bude strašit a šířit zlo do smrti??

   Vymazat
  5. Merkel je ovsem zase posedla a oslepla moci a nevidi nestesti , narodu a jeji vlastni..
   Co vsechno jiz spachala nepravosti a i zlocinu..
   Chyba prvni. Maskot neskodi. Nezrazuje.
   Neni to zrcadlo Blbosti /uKrafaru/.Ovsem.
   Spise posedlost pachat zradu a zlo..Na sve spoluobcany.
   Videli jsme za germanske okupace.
   Trump jiste ma narcisisticke rysy v povaze.//Pro uplnost/.
   Narcis byl mladik , ktery sel kolem vody, zahledl svuj obraz / v ni/ a zamiloval se do sebe...
   Trump se na chvili stal jednim z nas.
   Skvelej a uspesnej trik.
   Na druhe strane Albricht je ztelesnenim zla a vseho co s tim souvisi. Utrpeni , zbidaceni , zotroceni , bez konce a bez ohledu na to ze i jini jsou lide. Nejhorsi /jeji/ Rasismus , pod Slavnostnimi utoky na nevinne , udajne "rasisty".
   DIKY STUDENTI. DIKY VEJCE.
   Trump byl bezprostredni , bez Pretvarky a taktizovani a srovnej se strojenosti profesionalnich sofistikovanych Manchurian Kandidatu , a presidentskych omejdalovanych loutek, kteri predcitaji z TELEPROMPTERU a ukazuji jejich absolutni prazdnotu a bezcennost neschopnosti i ty vrazedne /masakrujici Obamovi Uterky/, byt i sami sebou...
   Na tom Trumpisko vyhral a vyhraje opet.

   Vymazat
 8. Kavárenský povaleč
  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Kavárenský_povaleč

  OdpovědětVymazat
 9. dobrý článek, bohužel pravdivý

  OdpovědětVymazat
 10. Proč se nedostává prostoru jak v ČT tak i našich univerzitách skutečně vzdělané s životními zkušenostmi v nejvyšší politice spojené prací s pěti prezidenty USA Elišce Haškové Coolidge je potvrzením, že naše média, instituce a mnozí politici včetně Albrightové zamrzli ve své jedinečné pravdě jako kdysi komunisti, jak dopadli netřeba uvádět.
  Eliška Hašková Coolidge řekla v nedávném rozhovoru pro Deník: „Osobně si nemyslím, že Miloš Zeman rozděluje českou společnost. Nelituji, že jsem mu dala hlas. Sice by řadu věcí mohl říct jinak, ale je bez diskuze, že tento národ miluje a stojí za ním. Má odvahu jít proti proudu, když je to nutné, je svůj, ale je autentický“,její hlas obdržel i Trump.


  OdpovědětVymazat
 11. Havel byl obyčejný lhář a podvodník, kterému udělali pouze dobrou reklamu. Jeho odkaz je vlastizrada, kterou měli hluboce v rodině zakořeněnou. Přejmenování Ruzyně na jméno zrádce bude jednou s ostudou znovu vráceno. Oslavovat lháře a kolaboranta je opravdu smutné a ta čarodejnice mu bude brzo společnicí ve vybrané společnosti v pekle, kam oba patří.

  OdpovědětVymazat
 12. zaujímavé je, že na Slovensku o ňom nikto nehovorí, ticho, jeho plán zlikvidovať zbrojárstvo na Slovensku a rozbehnúť túto výrobu v Plzni akosi nevyšiel, a ak si myslíte že "kecám" kdeže, na prvom programe v r. 1990 išiel k tomu šot, ktorý popisoval zbrojársku výrobu v Plzni pre Wermacht a navodzoval práve spoluprácu s NATO a tradične dobré vzťahy s Nemeckom čo Slovákom chýba, ba je tu SNP ktorá tieto vzťahy navždy rozvrátila - a to prosím v r. 1990 .... potom to už šlo, až sa to rozpadlo v tej chvíli, keď sa začala sťahovať technika zo Slovenska do Česka - každému došlo, že je po ČSFR - a impulz vyšiel z Hradu .... podľa hesla nakradni čo sa dá ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:53 Nepřepisujte prosím dějiny. Se zrušením zbrojní výroby máte sice pravdu, ale to postihlo i české podniky. O rozdělení republiky se zasloužila především slovenská strana. Vzpomeňte si na "pomlčkovou válku" a další a další požadavky na autonomii Slovenska. Reakce Klause v takové situaci byla realistická, s takovými "oponenty" by stát nemohl normálně fungovat. Ovšem prvotní vina je na straně slovenských politických rychlokvašek, kterým nestačila moc v rámci ČSFR. Vztahy normálních Čechů a Slováků nechte laskavě na pokoji. Kromě několika idiotů se nenecháme rozeštvat. Ale nebýt rozdělení republiky, tak dodnes budete vyčítat následky přechodu k zářnému kapitalismu těm "zasratým Čechůňům". Takto máte jen to, co jste si sami zařídili. Včetně Kiska.

   Vymazat
  2. No - já si ještě pamatuju, jak nám Slováci začali nadávat do okupantů, a stáli podél budoucích hranic s rukama nahoře - nadávali nám velice sprostě a zle. Za to, co jsme pro Slovensko udělali - moje babička pamatuje Slováky, kteří ještě patnáct let po válce vandrovali sem, a nabízeli" drátovať, letovať, staré hrnce spravovať" nebo "pasťorky na myšorky" - a našim lidem bylo těchto "ubohých slováčků" velice líto. Byla to převážně agrární zem, a od nás dostali vagonku Poprad, výrobu léčiv. a celou řadu dalších fabrik, dělili se s Čechy o vládu, Když byl prezident Čech, Slovák musel být předseda vlády apod. Po 26 letech si to nepamatují? Tehdy taky vznikla ta písnička
   "Sbohem Slovensko, bude ti líp,
   máš Velký Tatry, my malej Říp,
   ty míříš vzhůru, jak rychlej šíp,
   Sbohem Slovensko, bude ti líp"...

   A je SLovákům líp? Každej třetí dacan v Plzni hutorí po Slovensku. Jsou tady všude i se svými ženštinami, dětmi, starým otcom aj s matěrí... Tak jak to, že za nenáviděnými českými okupanty lezou po tisícech? A jejich herci jak se vyznamenávali - a taky se to sem stahuje. Herci, zpěváci,moderátoři v TV - Jo, pravda, to je prevít.

   Vymazat
  3. jako Slováka žijícího dlouhodobě v ČR mne obviňování Slovenska za rozdělení federace uráží. Jediné vypovídající kriterium by bylo referendum a to by bylo ukázalo kdo to skutečně chtěl. Ti dva, co se o tom dohodli a zrádcovský prezident federace, který utekl zfunkce že se prý na tom nebude podílet? Bez referenda je rozdělení protiprávní a zločinné. Prosím vzpomeňte si na situaci, i v ČR se říkalo a věřilo že Slovensko bez ČR zahyne a dnes je velice srovnatelné z ČR. Byl to zločin věrchušky a my, tichá většina jsme jim v tom nezabránili´Vy i já! Jinak mám 2 děti, které se zde narodili a vyrostli a cítí se být češi. V mládí jsem četl mnoho knih v češtině (z knihovny v naší vesnici na Slovensku) a nikdy jsem nerozlišoval, a zkuste se zeptat mladých v Česku a nebo sebe sama jestli jste také četl literaturu ve slovenštině. A také jsem vděčný čechům za pomoc v rozvoji Slovenska v době socializmu- byla skutečně rozhodující a značná.... Jinak se zamyslete kdo je Čechům kulturně blíž než Slováci, já to nevím?

   Vymazat
  4. 22:06- musím Vás zklamat, v té době by referendum nic nevyřešilo. Republika by se rozpadla za podstatně horších, emociálních podmínek. Naopak neexistence referenda umožnuje kdykoliv, až bude příhodná situace se znovu spojit jen politickým rozhodnutím aniž by nutně předcházelo referendum(poválečná palarela).

   Vymazat
  5. Moje děcka slovensky rozumí dobře, kluk slovensky i čte, pro mě je Slovensko pořád vlast (možná víc, než Praha). Ovšem taky si pamatuju, že na Slovensku bylo docela dost lidí, kteří si mysleli, že je Češi utlačují. Asi to bylo lepší rozdělit, než aby nějaký idiot začal střílet. V Jugoslávii byli lidi asi taky dost překvapení, kolik se vynořilo vrahounů a militantů, na všech stranách.

   Vymazat
 13. Havel byl rezavý kurevník nejhrubšího zrna!Jenom hovado se peleší z herečkou Veškrnovou,když mu manželka umírá na smrtelné posteli!A toto hovado nám dávají za vzor morálky a ctnosti!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. objektivně byl nejen jeho "přínos" zhodnocen v Chilcootově zprávě

   Vymazat
 14. Svině:
  http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/31023-soros-uprimne-o-tom-jaky-je-hajzl-a-jak-okradal-zidy-posilane-nacisty-na-smrt-a-jeste-se-u-toho-tento-neomarxisticky-parchant-smeje-.aspx

  OdpovědětVymazat
 15. Včera ve 168 hodinách čt otevřeně přiznala, že 46 % lidí v této zemi žije v chudobě, nebo jen těsně nad touto hranicí. Otevřeně přiznali, že svaz zaměstnavatelů na jedné straně poptává lidi do výroby, ale na straně druhé se zuby nehty brání zvýšení minimální mzdy na 40% mzdy průměrné. Pamětníci s nostalgií vzpomínají na Husáka. V době konjunktury s pětiprocentní nezaměstnaností je to tristní výsledek. Blížíme se k bodu, kdy zjevení nového Lenina, vyžene lidi do ulic.
  Nalijme si čistého vína. Jak daleko jsme se dostali od Havlovo výkřiků při sametu, kdy vykřikoval: Budou vás strašit nezaměstnaností a návratu kapitalismu. Nevěřte jim!

  OdpovědětVymazat
 16. Proč někteří český politici a weby jako Parlamentní listy,Nová republika,České národní listy šíří lži a hoaxy ?
  17. listopad 2014 dva roky poté aneb Zeman, Schapiro, kartičky – jak se to rýmuje?
  http://manipulatori.cz/17-listopad-2014-dva-roky-pote-aneb-zeman-schapiro-karticky-se-rymuje/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím, jestli lžou PL a NR. Ale stoprocentně nám lžou v čt, čro a většině tištěných médiích. Poslední ukázka byly volby v USA. V době, kdy i CNN otevřeně mluvila o vítězství Trumpa, čt stále tvrdošíjně ukazovala pochybné grafy, které ukazovaly vyrovnané skóre. Asi nedostali dispozice, jak se mají v takové situaci chovat. Chudáci, musejí si rychle zvykat. Příští rok bude zřejmě plný překvapivých zvratů. Budou volby v Německu a Francii. A to bude jenom začátek. Do roku 2020 bude EU historií. Osobně vsázím na rok 2018, jako na rok zlomu, resp. rozpadu EU.
   Jenom nevím, co udělá Soros s tolika darmožrouty.

   Vymazat
  2. Zpravodajství a publicistika veřejnoprávních médií oprávněně nelze považovat za vyvážené a nestranné.Tady je opravdu na čase něco s tím dělat.Naproti tomu - lží a hoaxy,které šíří politici jako senátor Doubrava a zmiňované weby to neomlouvá.

   Vymazat
  3. 18,16
   Nevím, jak jste starý. V dobách socialismu jsem si poslechl vysílání BBC pro Československo, potom ČST a vytvořil jsem si vlastní obrázek o situaci. Doporučuji vám praktikovat to samé v současnosti. Poslechněte si Doubravu, potom čt a vytvořte si vlastní názor na událost.
   Bohužel,i přes určitou míru přehánění, polopravd a zamlčování, je Doubrava k pravdě blíž, než mainstream.

   Vymazat
  4. 18:24
   Názorová pluralita je pro demokracii důležitá.
   O názorovou pluralitu se zde nejedná.
   Doporučuji:Ověřovat si zdroj. Zapojit kritické myšlení, znovu začít přemýšlet. Spoléhat se na ověřená, kontrolovaná, editovaná média (i ta chybují, ale většinou ne záměrně). Nenechat se blbnout a nestát jen o ty zprávy, které vyhovují mně, mým obavám, mým preferencím, mému libidu. Myslet. Hledat pravdu.

   Vymazat
  5. 20:13 Vy jste asi 18:24 nerozuměl. On přece napsal, že si informace ověřoval na alternativě už za předešlého režimu a i teď shání informace, aby byl pravdě co nejblíž. Takže ta vaše kritika vyznívá spíš jako vaše vlastní sebekritika.

   Vymazat
  6. 20:27- (20:13) rozuměl, to je jen nová inteligentnější forma trollení mířící na inteligentní čtenáře, važte si toho. Forma spočívá "krok s vámi, půl kroku úhyb"! NR roste a MV nespí.

   Vymazat
 17. Dop.rdele vyse.te na to kdo je Žid a a kdo ne. Neházejme všechno na Židy ánblok. Je Žid a Žid jako Čech a Čech. Každý má svou dědičnou a přirozenou náturu. Židi spíše inklinují ke kšeftu, my jsme tak trochu Švejkové. Jsou špatní a dobří Židé. Olbrajtová je židovská k.ráva zrovna tak jako třeba u nás vůl Schwarzenberg.. S tím nic neuděláte. Ale jsou i inteligentní Židé, zrovna tak jako Češi, i když ty je zatím třeba hledat pod mikroskopem. Myslím tím ve vysoké politice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není se čemu divit.
   Články a jejich autoři,které Nová republika na svém webu publikuje,ultrapravicové a rasisticky laděné komentáře zákonitě musí přitahovat.

   Vymazat
  2. 17:50
   Buďte konkrétní! Kdo v této diskuzi hází židy do jednoho pytle? Diskutováno je o balkánské řeznici a serešovi a pravdivě. Slovo žid jste ve svém příspěvku použil právě vy nejčastěji - přesně 8x! Vaše "citlivost" na to slovo spíše naznačuje, že v čemsi nemáte čisté svědomí.

   Vymazat
  3. Nicméně židé to měli špatné už ve starověku. Pogromy na židy a židovská ghetta byla všude.Nesměli do měst -proč? Protože zavedli lichvu, a tím zcela bezohledně zničili spoustu lidí. Dnes lichva ničí celý svět - a za tím stojí jen židé. Poctivý obchod neznají. Přečtěte si od Shakespeara Kupec benátský - co byli židé za ksindl už v 15. století.

   Vymazat
  4. Zkuste pochopit, co říká 17:50! Nikdo vás nenutí volit špatné židy do politiky. Volte jen dobré Židy a preferujte svůj národ, tak jako to dělají ti zlí. Nebudete antisemité, jen hrdí národovci. Ptát se na národnost a případné dvojí občanství není trestné!

   Vymazat
 18. Drtinová v bezprecedentním konfliktu zájmů coby člen správní rady Sorosovy neZiskovky!
  Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=567847

  OdpovědětVymazat
 19. Soudruzi loseři, běžte už s tím vaším pomlouváním, nadáváním, zvracením, špiněním jiných do píči. Je už 27 let po revoluci tak byste si už na časy svobody a demokracie ve vlastním zájmu mohli zvyknout.
  Přestaňte neustále kňučet a začněte se sami o sebe a vaše rodiny starat. Je to vaše osobní zodpovědnost které jste se stále ještě nenaučili. Nikdo vám pečené holuby do huby nedá. Ani Okamura ani Skála ani Zeman ani nikdo jiný.
  Vemte si příklad ze soudruha Doubravy jak se hezky zařídil. 100.000 plat a co dělá? Hovno. Chrápe někde v senátu a jediný co je na něm zajímavý je že si ze zvracení na Havla udělal živnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak se má starat člověk, který se narodil s IQ 80? Má chodit na Harvard? Tam mu implantují mozek Einstena? Znám spoustu lidí, kteří se "provinili" pouze tím, že jim nedorostl mozek. Oni neumějí řešit kvadratické rovnice, nebo mluvit pěti jazyky. Ale umějí kácet stromy, stavět domy, nebo svařovat konstrukce. Přesto nejsou schopní si vydělat za běžný fond pracovní doby ani státem udávaný průměr. Mají, kvůli blahobytu horních třech procent, zapomenout na život? Mají se uštvat k smrti? S motorovou pilou se nevydělávají peníze tak snadno, jako na kancelářské židli.
   Ještě pár takových blbých poznámek a komunisté, ti skuteční, nám začnou růst, jak houby po dešti.

   Vymazat
  2. Pan Doubrava je politikem už víc jak 45let a jeho názory jsou formovány totalitní ideologii,jenže on hlady nechcípne,protože ví kam má rypák strčit

   Vymazat
  3. Zalez krtku 18:33 a 19:00. Jsi to právě ty, kdo na NR neustále lže, pomlouvá a nadává stejně, jako to dělal goebels, i když ta zrůdička to dělala oproti tobě slušnou formou. Hleď si svého pornojandy s vašimi zvrácenými hodnotami, které jasně vyjadřuješ formou burana 4. cen. kategorie. Nepleť se mezi slušné lidi a odpal!

   Vymazat
  4. Je naprosto jedno, jestli na levárny současné doby poukáže Doubrava, nebo třeba nějaký Vopršálek. Podstatné je, jestli to, co jeden, nebo druhý říká, má racionální základ. Ti lidé dole už toho opravdu mají dost. Traktoristé v místní zemědělské firmě bouchají za 68 Kč na hodinu. Brutto. Přes sezonu dohánějí výplaty přesčasami. To ale znamená, že začínají za kuropění a končí po setmění. 12-14 hodin denně, sedm dnů v týdnu. Přes zimu opravují traktory a stroje za dvanáct hrubého. V nedaleké fabrice (německého vlastníka) si vydělají 25-30 hrubého. Za 200 - 220 hodin měsíčně. Práce přes čas se neodmítá a na příplatky zapomeňte. Komu se to nelíbí, může jít. V místním Albertu berou prodavačky 12,5 hrubého. V PENNY to je stejné. A makat musejí, ať je pátek, nebo svátek. A dalo by se dlouze pokračovat. Pokud i čt přiznala problém, tak tady asi doopravdy problém bude. A znovu zdůrazňuji. Máme konjunkturu, která jednou určitě skončí. A jestli dnes, v době ekonomického oživení, polovina lidí louská šváby, jak to bude vypadat, až to půjde dolů?

   Vymazat
  5. 18:33
   Naprostý souhlas.Jenom bych dodal,že časem přibral ještě vděčné téma jako anticiganismu a islamofobní hoaxy.

   Vymazat
  6. 20,00
   Já myslím, že se časem vyřeší všechno. Nejpozději do roku 2020 skončí bruselský diktát. Potom odpovědnost budou muset převzít národní vlády. A ty, pokud si nebudou chtít prožít renesanci defenestrací budou muset "přehodnotit stávající politiku. Vč. té migrační. Když už kvůli ničemu jinému, tak kvůli penězům. Na integrační bláboly jim už nezbude, pokud nebudou chtít zažít novou říjnovou revoluci. Jestli se nejméně polovině lidí snižuje životní úroveň v době hospodářského oživení, v případě krize se dají očekávat hladové bouře. A pak můžou lítat z oken ministři i s šéfy neziskovek.

   Vymazat
  7. 20:00
   Pokud neuvedete konkrétní odkazy na zmiňované ověřené hoaxy, jste to potom právě vy, kdo šíří pomluvy a lži. Důvody k takovému chování musí být pěkně hanebné, kdyby ovšem stud patřil do vaší morální výbavy. Zatím to tak nevypadá.

   Vymazat
  8. 18:33, 20:00- také souhlasím, zrušme Senát, Sněmovnu a nechme vládnout přímou demokracii(prezidenta), kterému odsouhlasíme návrh vlády, nebo ne! Co vy na to trollové? To není demokracie?

   Vymazat
 20. Uctive pozdraveni pani prof. Albrightova !
  Spravne jste podotkla, ze obe strany maji spolu mluvit !

  Proto hned jak Vas potkam, ve Washigtone, tak Vas presvedcim o tom, ze Trump je pro kazdeho a pro budoucnost Ameriky daleko potrebneji, nez Vase osobni kamaradka Hillary. 20 min. v kavarne a bude z Vas motivovana stoupenka presidenta Trumpa !
  Vaseho vlivu je potreba na nasi strane !

  Slecno studentko, s otazkou ohledne volebnich hlasu.
  Hillary tech hlasu mela o 18 millionu mene nez Trump, (rika policie.) Pro Hillary "volili" dokonce i Republicani, kteri zemreli pred 20 lety...

  Protestujici by jeceli daleko vice , kdyby se nebali vseho, co vyslo najevo.

  Krym byl vzdy Rusky. To zavinila Katrina II... My bezni obcane z ulice ani nevime kde Krym je, nebo co to je.

  Ja osobne zde prohlasuji, ze president Putin NEMEL zadny vliv na volby a ze bezny American premysli vice o krasne pani Zacharove nez o Putinovi.
  Bohuzel, kdyz obe dve zminene osobnosti mluvi, neni jim vubec rozumet.

  Pane Zantovsky, ta Vase "universita" to je kopec srandy.
  My ji rikame indoktrinacni institut pro samostane nemyslici.. Vasi studenti, budou na nasi strane rok, po ziskani diplomu.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP ! Zachrance svetoveho miru a prislib blahobytu.
  nick honolulu - verny stoupenec presidenta Trumpa.

  OdpovědětVymazat
 21. 17:50: máte pravdu. Argumentace, že za všechno špatné můžou Židé již tu byla - za nacistického Německa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A pán 17:50 je na to citlivý, což je podezřelé, protože jsou v této diskuzi zmiňováni pouze konkrétní darebáci, kteří si to zaslouží. Nenacházím v žádném příspěvku paušalizaci. Ale je pravda, že v Rakovníku se příznivec nacistickéko Německa navlékl 17.11. do esesáské uniformy a vůbec nikomu to nevadilo. To je zavrženíhodné a mělo by být trestné.

   Vymazat
  2. Ano, byla - až na to, že je to pravda. Nejodpornější co může být, je lichva. Křesťané mají lichvu zakázánu, Islám ji trestá smrtí. Když si někdo půjčí dvacet tisíc, má vrátit dvacet tisíc a ne třicet pět - to zavedli židé. Tak žijí - oni - poctivým kšeftům nerozumí. Lichva zničila celý svět. Každý si nemůže vytisknout libovolné množství peněz - jsou lidi, kteří musí každou korunu tvrdě oddřít, a pak ji má strčit lichváři nad částku, kterou si půjčil? Pro vás to má logiku - takové podřadné obchody?

   Vymazat
 22. 20:42 a 20:46 Pokud jste nepochopil obsah textu článku, pak vás musím ujistit, že jste opravdu mimo téma, a tedy na pro vás nevhodném webu. Jistě byste našel vám spřízněný web, kdybyste měl tu vůli tady neotravovat svou zapšklostí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obsah článku asi nepochopili borci přede mnou -kdo tady začal tu tirádu o židech? Mně je jedno, jak se koho co dotýká. V době nejodpornějších možných veřejných nadávek prezidentovi si mám dávat před pusu servítek? Takže jinochu - nebo starče - jestli jste si všiml, já nediskutuju k článku, ale k diskuzi. Tím nejsem mimo tema a nevím, co jste myslel tím výrazem "spřízněný web" a vůbec, kde je něco od vás, jak napomínáte ty prasáky, kteří na diskuzích NR pravidelně nadávají a uráží - i když -pravda - židy ne. Ale ani já jsem je neurazil. Nebo - ona pravda teď uráží? Zopakuju třeba tisíckrát, že židi zanesli do obchodů lichvu, která je chápána jako trestný čin -leč pokrytecky, protože ji raději nikdo nespecifikuje, aby nemohla být trestána. Židi - Židům. A co je zapšklýho na skutečnosti, že vracet pětatřicet tisíc za půjčených dvacet je odpornost ze všech odporností ta nejodpornější, ale Židi to tak praktikují, a jestli je vám něco takového sympatické, asi taky budete dobrodinec, který půjčuje peníze na úrok? Tak se do mně nehourejte. Co znamená "zapšklost" -asi jsem vám šlápl na kuří oko? A jestli se mnou nechcete dikutovat, vyprdněte se na to, co píšu -ale abyste tady moralizoval, na to nemáte mandát. Jsou tady jiné příspěvky, hodny moralizování.

   Vymazat
 23. Madle se SUP zračí v obličeji. To snad stejně jako Soros nemohou být homo sapiens.
  Ubozí zakomplexovaní poskoci kolem ní, jeden by blil. Tragické je, že toto vychovává naši mládež. Kam se hrabou Ministerstva propagandy totalitních režimů...byli to břídilové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli to není tím, že současná totalita je mnohem tvrdší než ty předchozí.

   Vymazat
 24. Trikrat jsem se pokrizoval a trikrate odplivl za sebe. FujTajbl.
  Dik babi.
  Neco zajimavosti z Tramtarie..
  Besneni po leta medii o tzv. Ukradene generaci domorodych deti, vzatych do pece organizaci a ustavu. Asi tak 100let zpet.
  Nutili , nedavno behat po moste bile davy skolnich bilych deti a kricet ;Sorry,sorry...Deti ani netusili a ovsem nespachali to ,za cose tak upenlive omlouvali.
  Domorodci dostavaji za to bilionove "podpory" miliony hektaru pudy,vseho zdarma.
  Dnes se opet Generace domorodych deti berou do pece instituci a organizaci tim poverenych.
  Alkoholem, drogami, nasilim, zlocinem zdegenerovane rodiny /rodice ve vezenich/ pripravuji pro sve deti
  peklo a tak deti zase putuji zpet do pece instituci.
  Ukradena generace.
  Kolik jich asi bude ?
  Stavi se domorodcum palace , ktere devastuji a potom , kdyz nemaji nachlast a drogy, Riotuji.
  Vi ,ze dostanou vse, od zastrasenych byrokratu..
  Take afroarabove zacali "üspesne" pro sebe Riotovat. Napadaji bile a krici rasismus, atd..Dostanou biliony a vse, mista v politice a mestskych radach , kde korupci vykradaji co se da a jsou posilani i do vezeni...
  A pak se vse zase opakuje..

  OdpovědětVymazat