Reklama

pondělí 14. listopadu 2016

HRA O PRAVDU v Betlémské kapli 17. listopadu 2016 9.30 – 11.0015. 11. 2016
Komponovaný pořad pro veřejnost (omezený počet míst, nutná registrace předem na e-mailové adrese: E.soborova@seznam.cz)
Pořad organizuje spolek Nezávislá média a Nová republika, moderuje Lenka Procházková.
Smysl setkání: Státní svátek ČR, jehož průběh v ulicích a na náměstích Prahy je nepředvídatelný, chtějí autoři pořadu společně se svými hosty „otevřít“ v důstojném prostředí Betlémské kaple. Dopolední čas je zvolen záměrně, aby se účastníci slavnosti pro „zbytek dne“ naladili pozitivně a obrnili se proti malověrnosti.
Komponované pásmo nazvané: „Hra o pravdu v Betlémské kapli“ bude poctou českému jazyku. Společně s hosty si osvěžíme význam některých stěžejních slov (jako např. čest, spravedlnost, věrnost, mravnost, statečnost, svědomí, vlastenectví atd.) V dnešní chaotické době jsou mnohá podobná slova zneužívána a jejich skutečný význam je účelově překrucován. Půjde tedy o připomínku toho, že v mateřském jazyku je skryta „duše národa“, kterou je nutno pěstovat a opatrovat pro příští generace.

Pořad bude provázen varhanní hudbou a celý jeho průběh bude natáčen na video, které po zpracování zpřístupníme na internetu.

Slavnostní akce se koná pod záštitou děkana FJFI ČVUT.

Příchod registrovaných hostů od 9.10 hod., šatna zajištěna. Vstup volný.

11 komentářů :

 1. Zaplatíme wellfare migrantům z Afrického rohu - a jejich cestu do Evropy
  12.11.16

  Evropská unie:
  Evropa je přes Brusel zcela v rukou globalistů. Na Evropě se testuje byznys pomocí migrace.Střední třída má hradit náklady na migranty ve svých zemích, dále bude pod záminkou zastavení migrace ze svých daní budovat celou Afriku.
  A nejenom to. V rámci této lži bude budovat i "migrační management" tj. bezpečné cesty pro migranty a centra pro jejich vzdělávání, zdravotní péči v Africe, aby si pak korporace v Evropě mohly vybírat levné dělníky.
  V roce 2014 bylo v Německu 330.000 bezdomovců - do roku 2018 jich má být 536.000.
  Německá společnost pro mezinárodní kooperaci GIZ oznámila, že Němci budou nyní ze svých daní 46 milióny eur financovat lepší standardy pro migraci a bezpečnější hraniční přechody zemím Africkém rohu, odkud chce odejít 9 miliónů lidí kvůli válečným konfliktům a suchu.
  Na projektu se podílí Německo, Francie, Itálie, Malta, UK a týká se zemí Ethiopie, Eritrea, Somálsko, Jižní Súdán, Keňa, Egypt, Tunisko a Uganda. Projekt trvá do roku 2019.
  Zdroj: http://www.pi-news.net/2016/11/wohnraum-in-dschibuti-wir-zah...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestliže je to pravda, potom u blbejch v kuchyni je ráj logiky. V Rusku Říjnovou revolucí přeskočili vývoj od nevolnictví ke kapitalismu a nastolili rovnou společnost, t.j. cca 70 let a dalších 25 se s tím srovnávali. Tady ty "moudré" hlavy hodlají přeskočit vývoj společnosti cca 500-1000 let, což je nemožné. Takže dojde k převálcování současné evropské společnosti a jejímu zániku. Jediná záchrana pro Evropskou kulturu na územích mimo uvedené 4 státy je postavení min. dvojitého a 4 m vysokého plotu, stráženého vojskem, aby přes něj ty kobylky nelezly. Jinak je s námi konec.
   Ivana

   Smazat
  2. 0:08 - Да, при советской власти в России провели идустриализацию, электрофикацию...запустили первыми человека в космос,построили первый в мире атомоход..Как любят говорить большевики" Взяли с сохой,оставили с атомной бомбой" Какой ценой и за чей счет? Та Россия , что была и устойчиво развивалась до захвата власти жидобольшевиками , была в числе развитых и развивающихся стран.Причем в лидерах. Да , в той России не было атомной бомбы,во многих домах не было света. Так их не было во всем мире. Она бы еще сравнила с каменным веком. Не пудрите мозги людям , госпожа Скобейда. Не те времена.
   Теперь какую цену заплатил русский народ , чтобы еврейские большевики пришли к власти? А именно они захватили власть в России , разрушив ее до основания,уничтожив миллионы лучших русских людей,превратив ее,по выражению Троцкого (Бронштейна) ,в пустыню заселенную белыми неграми. Их же соплеменник,пламенный революционер Войков (Пинхус Лазаревич Вайнер) , запятнал свои руки убийством царя Николая Второго,который сознательно пошел на Голгофу за русский народ. И они боятся , потому что знаеют , что русский народ никогда им не простит этого. Да , при царе существовал ценз оседлости для евреев и это спасало Россию. И не потому ли ,в том числе ,их истерическая ненависть к монархии?
   После всего этого они нас называет братьями. Не брат ты мне и не сестра.Тем более «пухнущие», по выражению Скобейды, ряженые императоры жидки"маша и гоша". Это ваши люди. Сегодня вы всем кагалом ополчились на "нашу няшу" Н.Поклонскую.Ой, не спроста! .Может быть за то, что за ее высокой женской грудью бьется благородное сердце монархистки?
   Удивительный факт-сегодня почти всех жидов России потянуло назад в СССР. То , что они вчера с остервенением хаяли и разваливали. А это верный признак того,что в случае форс-мажора для себя они надеются опять занять теплые места при интернациолизме советской власти.Интернациолизм и либерализм- стихия жидов, где они безнаказанно грабят народы. А потом,как карта ляжет. Монархистов , чтобы подчеркнуть их антинародность они называют господами,остальных холопами. Позвольте не согласиться с вами, госпожа Скобейда- вы нещадно врете.Сегодня власть в России принадлежит воровскому, антирусскому кагалу,и это знает каждый.Они власть,потомки тех жидобольшевиков , которые устроили кровавую бойню в стране в 17г.

   Smazat
 2. Pribehlo to samo a tak at si to odbehne taky tak....

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 4. Běžte už do zadní části těla všelijací "globalisté" nevíte asi ani co to je, papouškujete to jeden po druhém, vaše "matka" "pozorovatelka" z Aeronetu, ta se ráno vždy probudí a hned má konspiraci na jazyku u snídaně.

  OdpovědětSmazat
 5. Těžším se na pani Procházkovou.

  OdpovědětSmazat
 6. Pouze poslední diskuze - 9.52 - je k věci. Nechtěli byste, vy psychopati a žvástalové, kteří žvástáte pořád stejné sračky, ať je článek o čemkoliv, se na to vysrat? Přečti si článek ty debile za prvé, za druhé, za třetí, za čtvrté -je o důstojné chystané akci, a programu této akce - a proč k tomu čvachtáte ty sračky? Všechny bych smazal -kdybych na to měl vliv. Psát se má k věci, a ne jen zneužít článek k tupému žvástání. Poslední dobou už jsou diskuze i na NR omezené a stupidní, až na výjimky. Jste závislí na vašem psaní, a nemocní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to námět k zamyšlení...

   Smazat
  2. Většina článků jsou stejně sračky co nemaj cenu dočíst za nadpis! Já jen prohledávám diskuse a hledám Pepka, abych ho moch tak ňák politicky nekorektně složit! Jináč mi je text článku šumák! Chycht!

   Smazat
 7. 14:36 Vás příspěvek zcela svědčí o vašich "schopnostech".
  Jsou 2 možnosti :
  a)jste blbec
  b)jste placený blbec

  Můžete si vybrat ...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.