Reklama

čtvrtek 17. listopadu 2016

Hysterická reakce oficiálního zástupce ministerstva zahraničí USA Kirbyho na otázku po důkazech o útocích na nemocnice


17. 11. 2016  zdroj a zdroj a zdroj
Zástupce Ministerstva zahraničí USA se neovládl kvůli otázce novinářky RT. M. Zacharova: Je to separace média podle ideologického principu? Oficiální zástupce Ministerstva obrany RF generálmajor Igor Konašenkov informoval o úspěšném nasazení stíhacích letounů Su-33, které patří ke skupině letounů "Admirála Kuzněcova". Citujeme z vyjádření generála Konašenkova:


"V důsledku úderů, zasazených palubními stíhačkami Su-33 z křižníku "Admirál Kuzněcov", byla v provincii Idlib zničena velká část skupiny Dzhebhat en-Nusra".

Podle Konašenkova bylo nejméně 30 teroristů v důsledku leteckých úderů zlikvidováno, mezi nimi i polní velitelé. Byla uvedena i jména pohlavárů teroristických formací, která vyšla najevo z údajů rozvědky: jsou to jistí Muhammad Helal, Abu Jaber Harmuzh a Abu Baha Al-Asfari. Podle získaných informací koordinoval Al-Asfari činnost akcí při realizaci dalšího útoku na pozice syrské armády ve směru na Aleppo.

V této souvislosti upoutala pozornost neadekvátní reakce oficiálního zástupce ministerstva zahraničí USA Kirbyho na otázku zpravodajky RT Gajany Čičakjan během brífinku o tom, proč USA při obviňování Ruska ze zasazení úderů na "nemocnice" v Aleppu neposkytly ani jediný důkaz, který by to potvrdil. Novinářka RT uslyšela v reakci na odpověď skutečnou hysterii, v níž Kirby oznámil, že USA žádné údaje neposkytnou, že osobně on nemá v úmyslu RT odpovídat, protože "by to tento televizní kanál zařadilo na stejnou úroveň s nezávislými médii" a že reportéři Russia Today "se mají obrátit na Ministerstvo obrany Ruska".
Kirby: "Uvidíme, jaké údaje vám tam poskytnou."

Reakce zástupce ministerstva zahraničí USA překvapila i další novináře, kteří byli na brífinku přítomni. Reportér agentury Associated Press Matthew Lee konstatoval, že Kirby se chová nekorektně, když přesměrovává jako zástupce ministerstva zahraničí USA otázku na Ministerstvo obrany RF. "Došlo k šokující události. Ministerstvo zahraničí USA oznámilo, že neklade RT do jedné řady s ostatními médii. To je nějaká nová forma segregace? Je to separace média podle ideologického principu? Připomínám, že v Rusku působí oficiálně američtí novináři. Někteří z nich přicházejí pravidelně. Chcete, aby jednoho dne zažili totéž, co zažila ruská média v USA?" řekla Zacharova.

21 komentářů :

 1. Kirbyho reakce je pochopitelná - je typickou, přímo učebnicovou ukázkou reakce psychopata na důkazy, že lhal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USAcký skřet a žid Kirby už nadobro končí a jde do prdele!

   Smazat
  2. Nemoc postihujici US a jina media. POLITIKY A VSECHNY SLUHY.
   Jmenuje se OBAMOVA SEGREGACE A RASISMSUS PROTI BILYM..

   Smazat
 2. Bude zajimavá reakce až půjdou všichni stávající úředníci do kopru.

  OdpovědětSmazat
 3. A zpravodajka RT Kirbymu odpověděla: Na MZV RF jsem se ptala, co se stane, když Vám (Kirbymu, pozn. překl.)položím tuto otázku. Odpověď zněla: "Ten idiot Kirby nic neví a odkáže Vás na nás."

  OdpovědětSmazat
 4. Nechápu, proč by USA měly něco dokazovat a proč by světu měly deklarovat jak pracují jejich špionážní služby. Určitě mají dostatečné důkazy ke svému tvrzení.
  Rusové jak je jejich zvykem všechno zapírají až do poslední chvíle a potom to nějak propagandisticky obrátí.
  Nikdy se nepřiznají a neomluví .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty znalosti Vám někdo poradil, někde jste je četl nebo je máte z vlastní hlavy ?

   Smazat
  2. Nechápu, proč by Rusové měli něco dokazovat a proč by světu měly deklarovat jak pracují jejich špionážní služby. Určitě mají dostatečné důkazy ke svému tvrzení.
   Amíci jak je jejich zvykem všechno zapírají až do poslední chvíle a potom to nějak propagandisticky obrátí.
   Nikdy se nepřiznají a neomluví .

   Smazat
  3. 20:32 - Když jsi tak blbej, že nic nechápeš, tak se raději neptej a upaluj do Prdelovic. Jsi jen obyčejný šunt od mého péra, vole!

   Smazat
  4. 20:48 informace gen.Konašenkov,zdroj,zdroj,zdroj a následné "jemné"upozornění Zacharovové,samá pravda,že?Hele,zkuste www rusjev.net/2016/11/08/koryito-kuzya-itogi-epichnogo-pohoda.Tam článek o ukrajincům ukradené lodí,v ruském podání letadlové jménem Admirál Kuzněcov,počtu letadel,musite však odpočítat to,které se utopilo atd.Snad se vám konečně rozsvítí,zkuste číst,by jste věděl jakže pracují a informuji.

   Smazat
  5. To,že jsi nemyslící havlodni kretén bez vlastního názoru tady dokazuješ ty a ostatní lejnolahvárenský opilci,vlastizrádcci a milovníci agresorů z USSA každej den!!!!

   Smazat
  6. 20.48 četl jste už vyjádření běloruské letecké společnosti a následně i jejich pilota o tom, jak představitelé Ukrajinských ozbrojených složek vyhrožovali sestřelením běloruského letadla pomocí stíhacího letectva?

   Smazat
  7. Novinárka RT Gayane Chichakyan sa pedčasne zbalila a keď odchádzala pribehla za ňou E.Trjudo s ospravedlnením, že jej poskytnú údaje. Boli od ochranárskej organizácie a nepreverovali sa https://www.facebook.com/614525465349983/videos/882980385171155/

   Smazat
  8. Asi jako o jaderném programu Iráku. Zpravodajci US se věnují více bysnisu než kvalitnímu zpravodajství

   Smazat
  9. KDO NIC NETVRDI ,NEMUSI OVSEM NIC DOKAZOVAT.
   Uz od materske skolky.
   Kdo tvrdi a nema po ruce dukazy ,/nebo je nechce poskytnout , protoze zadne nema/, je lhar a zradce a do kouta s nim.
   Taky zrazuje sam sebe , ostudne a dela ze sebe odpornou shnilou a zapachajici zrudu...

   Smazat
  10. 21:21 Pri delení zbraní po rozpade ZSSR, práveže ľoďstvo bolo najnevýhodneší artikel - drahé a takisto drahé udržiavanie. Ukrajina obdržala modernejšie lepšie zbrane ako Rusko pokým sa nestiahli vojská z NDR tak by bolo Rusko horšie vyzbrojené. Aj tak to ľoďstvo končilo v šrote

   Smazat
  11. "Jsi jen obyčejný šunt od mého péra, vole!" - Ty máš na péru šunty? A už Ti odpadávají? To ti vole dlouho péro nevydrží.

   Smazat
 5. JE TŘEBA NAZÝVAT VĚCI PRAVÝMI JMÉNY!
  Ať vezmete zvěstovatele "demokracie" z Washingtonu, Bruselu či Suché Loze, jedno jsou. Sionisté, gauneři a lháři. Platí to samozřejmě i v čase. Od úsvitu dějin, přes svědectví Flávia, mimochodem žida, žijícího ve starověkém Římě,který výstižně popsal, jak jsou chápáni, jako zloději a lupiči v cel=m starověkém světě, přes Paula Johnsona žida z Velké Británie, který brilantně vystihl jejich úlohu ve středověku a novověku, kde až do devatenáctého století byli vyloučení z veřejného života, jako nebezpečná a proradná zločinecké struktura, přes celé 20. století, kde sehráli klíčovou úlohu při rozpoutání obou světových válek, až po struktury zotročující bývalé Rusko, viz. kniha Židé proti Stalinovi (vydaná oficielně) a kniha Židé za Stalinem (vydaná samizdatem po roce 1989), jejichž porovnáním dojdete k závěru, potvrzujícímu, jaká zvěrstva páchali v SSSR. Co se děje v naší vlasti si můžete zrekapitulovat od dnešního dne zpětně k převratu v 1989 roce, úloze v roce 1968, po roce 1945, za první republiky a v Rakousku-Uhersku.
  Není pak divu, jak zvěrsky se chovají po celém světě a v celé historii lidstva.
  Školní ukázkou je šok a následná hysterie v Brexitu nebo
  po krachu v podvodném boji o světovládu, naposledy v USA. Co předvedou v naší vlasti se lze zatím jen dohadovat. Ale je jisté, že využijí každé příležitosti, každého okamžiku. Je to vidět na Kalouskovi, Vlkovi, Gazdíkovi a tom zástupu zločinců, kteří nám vládnou.
  Položíte si otázku, a co opozice? KSČM nebo ČSSD!!! Jen letmý pohled vám prozradí, že jde o stejnou krevní skupinu!
  Nedivte se, když vám bude bude lhát Pražská, Londýnská nebo Washingtonská kavárna. Všichni jedno jsou! Mají stejné cíle, používají stejné prostředky a platí je všechny stejní grázlové.
  Jen se tomu v každé zemi říká jinak. Zatím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jsou ve vsech partajich a spolcich ,je treba se vyznat v nazorech vsech a dle potreby je likvidovat .V podstate na ne platil jen Stalin ktery po likvidaci zlocince Levi Bronsteina v Mexiku je zacal intrikovanim likvidovat mezi sebou .Jsou zaslepeni touhou po moci a nic je nezastavi ,pouze sila . Neni dohoda mozna, vse porusi s usmevem a jeste ti ukradnou penezenku.Proto zoufalci kteri si mysli ze Trump (mimochodem prospikovany zidovstvem v rodine a nyni i okolim )neco zmeni se hrozne myli a budou opet zklamani A navic to zlate tele si zid preci nenecha vyrvat ,vzdyt o to co nyni maji usilovali tisice let.Takovou moc penize a vse co z toho plyne .

   Smazat
 6. Tech hysterii a vystupu bude jeste neco vice od Zlazoidiotu.
  Kde neni rozum, tam prichazi ubohe politovanihodne brikule, za ucelem dosazeni jeste dalsi ubohosti a v tom je dnes USA jejich vzor a mor...

  OdpovědětSmazat
 7. John Kirby se ukázal jako trouba nehodný své funkce. Pokud není schopen doložit své tvrzení, tak klesá jeho důvěryhodnost i v očích příznivců politiky, kterou reprezentuje. Když navíc na takovou otázku reaguje hystericky, tak to signalizuje nějakou závadu buď v něm či v politice, kterou zastupuje.
  Takže ve jménu pravdy a míru - více takových případů, kdy mluvčí svojí reakcí odhaluje pravdu o politice.
  KR

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.