Reklama

sobota 19. listopadu 2016

Inu, naštěstí nýmandi z posledního dechu meloucí pražské kavárny nemají šanci nějakým způsobem zasahovat do toho, zda bude velvyslankyní v Česku Ivana Trumpová nebo ne; o tom si rozhodně sám 45. prezident USA Donald Trump...

.Břetislav Olšer
19.11. 2016   Rukojmí
Tak jsme se dozvěděli pozitivní zprávu; Ivana Trumpová řekla deníku New York Post, že se chce stát americkou velvyslankyní v České republice. Tento návrh se chystá předat budoucímu prezidentovi USA Donaldu Trumpovi, se kterým je rozvedená...

Dnes už to bude nejznámější Češka na světě. Nemine týden, aby média nepřinesla zprávu o tom, kde a za kolik nakupovala či ke komu a s kým přišla na večírek. Namátkou: Týdenní výdaje Ivany Trumpové se pohybují v přepočtu okolo dvou milionů korun."Lepší velvyslankyni USA do Prahy poslat nemohou," složil prezident Miloš Zeman poklonu Ivaně Trumpové, když jí ve středu kolem 16. hodiny telefonoval. Zároveň jí poděkoval za odvahu, kterou projevila, udělala mu tím prý velkou radost. Také řekl, že se těší, až seznámí paní Ivanu Trumpovou se svou manželkou, která je též Ivana; dodal, že možnou diplomatku kdykoliv rád přivítá na Pražském hradě a v Lánech.

V polovině sedmdesátých let byla Shirley Templová velvyslankyní USA v Ghaně, v letech 1989 až 1993 se stala první velvyslankyní USA v ČSSR, ČSFR a ČR tak, jak postupně naše republika měnila svůj status. S Havlem poklepala na základní kámen památníku Díky Ameriko! v Plzni v roce 1990. Od 4 let hrála ve filmu, rychle se stala velmi známou a obdivovanou dětskou filmovou herečkou. Jako devítiletá měla měsíční příjem v desítkách tisíc dolarů. Její podoba se objevovala na kosmetice, panenky Shirley byly hitem a prodávaly se po milionech.
Přestože z Hollywoodu odešla už ve svých dvaadvaceti letech, stihla hrát ve třiačtyřiceti filmech. Podle pamětníků Shirley v době ekonomické krize zachránila společnost 20th Century Fox před bankrotem. Sladký andílek s komediálním a pěveckým talentem přitáhl do kin strádající Američany. V sedmnácti letech se Shirley provdala za Johna Agara, s nímž má dceru Lindu. V roce 1949 se ale rozvedli. O rok později si vzala Charlese Aldena Blacka, s nímž naopak vydržela úctyhodných pětapadesát let do jeho smrti v roce 2005. Dnes již rovněž zesnulá Shirley má s ním syna Charlese a dceru Lori.

Studoval jsem v tehdejším Gottwaldově (Zlíně) a mým profesorem tělocviku byl trenér sjezdového lyžování docent Dušan Charvát, otec olympijské medailistky Olgy Charvátové, který trénoval Ivanu Zelníčkovou. Byl trenér sjezdového lyžování; základy lyžování získal v Sokole Vsetín v letech 1933-9, kde byl členem Klubu českých turistů. Cvičitelem lyžování byl od roku 1949, v roce 1953 absolvoval trenérskou školu, v letech 1954-62 byl trenérem reprezentačního družstva žen, v letech 1962-72 trenérem českého národního družstva žen a akademického družstva žen, v letech 1973-7 předsedou trenérské rady sjezdových disciplín a v letech 1977- 80 předsedou vrcholové subkomise pro sjezdové disciplíny...

Ivana Zelníčková v roce 1975 ale emigrovala, čtyřikrát se poté postupně vdala a rozvedla; druhým jejím manželem byl právě Donald Trump, dnes je 314. nejbohatší člověk světa s majetkem přes 2,9 miliardy dolarů (58 miliard korun). Po jeho zvolení 45. prezidentem USA Ivana prohlásila, že závidí Melanii její místo první dámy Spojených států; litovat toho ale moc nemusí, jelikož její dcera Ivanka je dnes krkem, který bude kroutit hlavou svého otce jako viceprezidentka jeho firmy, resp. dle Babiše státu jménem USA...
Donald Trump navštívil s rodinou Zlín v roce 1990, aby se zúčastnil pohřbu svého tchána Miloše Zelníčka | foto: ČTK

Bývalá žena Donalda Trumpa Ivana (rozená Zelníčková) se v roce 1949 narodila v někdejším Gottwaldově, dnes je symbolem "buržoazního" přepychu, chodící reklamou na kolagenové rty, autorkou bestsellerů, obchodnicí se šaty a šperky (záliba v módě ji přivedla na pražskou módní přehlídku značky Taiza. A potřebuje-li si odpočinout, vypraví se na svou jachtu "MY Ivana", dlouhou 33 metrů. "Díky Ivance jsem již poznala snad všechny významné osobnosti Států," svěřila se její maminka Marie Zelníčková (žije střídavě v Česku a s dcerou v USA) a zavzpomínala, jak byla na jedné party představena Michaelu Jacksonovi a na jiné zas princi Charlesovi.

Ivana se narodila v rodině telefonistky a architekta. Bylo to drobné a slabé dítě, a tak se ji otec rozhodl utužit sportem. Plavat a lyžovat ji učil už ve dvou letech, později už Ivana reprezentovala Československo v národním týmu. Po vystudování Fakulty tělesné výchovy a sportu na Karlově univerzitě se provdala za rakouského lyžaře Alfreda Winklmayra, více méně proto, aby mohla získat západní pas (manželství trvalo dva roky). Později se přestěhovala do kanadského Montrealu, kde se stala modelkou vyhlášené montrealské agentury Audrey Morrisonové.
V roce 1976 přišel klíčový okamžik. V jednom newyorském podniku potkala tehdy devětadvacetiletá česká emigrantka jednatřicetiletého amerického miliardáře Donalda Trumpa. Majitel honosného mrakodrapu Trump Tower, několika mamutích kasin a dalších nemovitostí si ji o devět měsíců později vzal za ženu. Sňatek manželů Trumpových newyorská média označila za svatbu roku a od té doby se od nich fotografové nehnuli na krok. Bulvár pěl na "hvězdný pár" ódy: Módní návrhář Dennis Basso například tvrdil v časopise People, že "spolu byli nepřekonatelní a celé město jim v 80. letech leželo u nohou".

Ivanin nový život se odehrával v kulisách padesátipokojového apartmá zabírajícího tři nejvyšší poschodí mrakodrapu Trump Tower, eventuálně v čtyřicetisedmipokojové vile v Greenwich nebo ve stoosmdesátipokojovém sídle v Palm Beach na Floridě. Pětičlenná rodina (s dětmi Donaldem juniorem, Ivankou a Ericem) se přepravovali Boeingem 727, konstruovaným původně pro 140 osob. Pro případ nouze byl připraven vojenský vrtulník, psal týdeník Der Spiegel.

Ivana Trumpová se zúčastňovala Donaldových obchodních jednání a později přímo řídila několik jeho podniků včetně newyorského hotelu Plaza; v roce 1987 byla mj. americkou hotelovou asociací zvolena hotelíérkou roku a také kasino Trump Castle si pod jejím vedením (1983-1987) vedlo skvěle. V roce 1990 se však rozvedli. Rozchod byl stejně sledovaný jako kdysi svatba. Do hotelu Plaza docházely Ivaně stohy soustrastných dopisů a nejdůležitější módní časopis Vogwe jí věnoval obálku.

Při rozvodu na Trumpovi nicméně sama vysoudila 25 milionů dolarů a začala si budovat vlastní byznys. Proslulé příjmení se ukázalo k nezaplacení. Prostřednictvím teleshopingu začala úspěšně prodávat oblečení, šperky a kabelky značky "Ivana" plus mýdla, spreje a parfémy značky "Plaza". Zároveň přednáší management (10 000 dolarů honorář) a píše romantické novely, které jdou velmi dobře na odbyt (loni podepsala se svým francouzským vydavatelem smlouvu na napsání dalších deseti knih). Motivem jsou příběhy "dam z lepší společnosti".
Její prvotina z roku 1990 (Ivana Trump - Jen pro lásku, 532 stran) vypráví životní osudy krásné české lyžařky Katirinky, která se stane manekýnou a provdá se za bohatého Američana. Život je podle Ivany sice především byznys, ale i na muže v něm zbývá místa dost. Rok po rozvodu si našla nového muže, italského podnikatele Riccarda Mazzucchelliho, ale jejich manželství skončilo už po dvaceti měsících. Dalším z jejích nápadníků byl potomek šlechtického rodu, bývalý boxer a milionář v jedné osobě Rofredo Gaetani ďAragona. V loňském roce se Trumpová začala na veřejnosti ukazovat s bývalým tanečníkem baletu Rossanem Rubicondim.

Pro New York Times tedy řekla: „Navrhnu, abych se stala velvyslankyní v České republice; z té země pocházím a každý mě tam zná. Jsem docela známá po celém světě, nejenom v Americe. Napsala jsem tři knihy a přeložili je v 40 zemích do 25 jazyků,“ dodala a rovněž se v rozhovoru zmínila, že Donald Trump bude bydlet převážně v Bílém domě, ale svého bytu v Trump Tower se i přes námitky tajných služeb nevzdá. Newyorský byt v Trump Tower je podle Trumpové mnohem lepší než obytné prostory Bílého domu. Současně zažertovala, že Trump se nechystá Bílý dům pozlatit. Ovšem, pravděpodobně nevyužije tradiční letoun Air Force One, ale bude létat vlastním letounem Boeing 757, který budoucího prezidenta stál zhruba 100 milionů dolarů...

Současným velvyslancem USA v Česku je Andrew Schapiro´, protekční diplomat, spolužák prezidenta Obamy. Ten by ale měl ve funkci počátkem následujícího roku skončit. Schapiro měl několik sporů s prezidentem Milošem Zemanem. Jiří Ovčáček naznačil, že odchod Schapira bude „krásným dárkem k mým lednovým narozeninám“. A je šťastný, že se Mařenka ze Smíchova alias Albrightová po odchodu z funkce ministryně zahraničí USA, jak se o ní spekulovalo, nestala nástupkyni Václava Havla ve funkci prezidenta ČR.

"Kauza" Ivana Trumpové na místě velvyslankyně Česka již byla předběžně schválena i českými diplomaty v čele s tím absolutně nejúspěšnějším, jakým je Hynek Kmoníček. Předvídavost Hradu si totiž dovolila již před měsícem rozhodnout, že šéf zahraničního odboru Hradu Hynek Kmoníček se stane novým českým velvyslancem v USA. Při návštěvě krajanského domu v New Yorku to v říjnu oznámil prezident Miloš Zeman. Do funkce, ve které nahradí Petra Gandaloviče, by měl Kmoníček nastoupit v březnu. http://www.rukojmi.cz/clanky/2506-jmenovani-kmonicka-velvyslancem-v-usa-neodpovida-etikete-mezinarodnich-vztahu-avsak-trafiky-v-duchu-neco-za-neco-predchazejicich-velvyslancu-do-washingtonu-byly-na-vysost-eticke

„Pan prezident to uspěchal, je to porušení zavedených pravidel. Dokud nevyjíždí velvyslanec na pozici, tak se jeho jméno neoznamuje,“ řekl Svoboda. „Nedělá to dobrou atmosféru, nepomáhá to dobrým mezilidským vztahům. Nedělá se to, ale nemá to žádný zásadní dopad,“ uvedl zaťatý lidovec. Proč ta animosita dvojice Svoboda a Kmoníček? Proto, že Kmoníček o svoji nominaci na post ministra zahraničí ČR přišel po konfliktu právě s Cyrilem Svobodou, když jako velvyslanec ČR při OSN v období 2001 – 2006 údajně nepostupoval podle ministrových instrukcí. A Svoboda se tak stal ministrem zahraničí místo něho…
Lze srovnat kariérní diplomacii Svobody a Kmoníčka? Co všechno má tedy za sebou skutečný kariérní diplomat Hynek Kmoníček? Kromě toho, že dokonale ovládá několik světových jazyků byl též již zmíněným velvyslancem České republiky při OSN v New Yorku a mezi roky 2006 – 2009 pak velvyslancem České republiky v Indii, Bangladéši, Nepálu, na Maledivách a na Srí Lance. Po nástupu Karla Schwarzenberga na místo ministra zahraničních věcí byl Kmoníček z pozice náměstka odvolán a vyslán jako velvyslanec do Austrálie. Karel Schwarzenberg alias kníže Karel Spáč I. se údajně vyjádřil přání poslat ho mnohem dále než do Austrálie, nejlépe na Mars.
Každopádně mi došlo, že pan kníže Karel Schwarzenberg, je kariérní vyděrač a profesionální adoptovaný kníže, jenž si potrpí na jediný možný požadavek pro někoho, kdo má být velvyslancem - musí to prý být kariérní diplomat. Proto též odmítal za velvyslankyni ČR na Slovensku Livii Klausovou, jelikož prý není profesionál a hlasovala pro prezidenta Miloše Zemana. Velvyslanci však reprezentují Česko v zahraničí a Livie Klausová, původem Slovenka, jako někdejší první dáma po boku prezidenta Václava Klause, to svým způsobem dělala deset roků.

Mnoho povyku pro nic, aneb když se urazí ješitný kníže, co ho nepozvou na rautovou žranici na Hrad. Tak si připomeňme, face to face – tváří v tvář, co “vystudoval” Karel Schwarzenberg, aby mohl dělat jako profík kancléře Václavu Havlovi a poté ministra zahraničí ČR? Nevadí, že studovat práva ve Vídni a poté ve Štýrském Hradci a lesnictví v Mnichově, a že studia neukončil, poněvadž se údajně musel věnovat správě rodinného majetku poté, co jeho adoptivní otec předčasně zemřel v roce 1965.

Jakou že to má vysokou školu, kromě studia aristokratických tradicí? Žádnou. Na rozdíl od vysokoškolského vzdělání Livie Klausové. A jaký by to byl ministr zahraničí, kdyby se nemohl pochlubit svými „majstrštichy“ v podobě schvalování humanitárního bombardování Srbska a Černé Hory i uznání Kosova, ovládaného narkomafií. Livia Klausová vystudovala obchodní fakultu VŠE v Praze, obor zahraniční obchod. V témže roce získala i diplom na Université Internationale de Sciences Comparées v Lucemburku. Po krátkém působení v PZO Centrotex se stala odbornou, později vědeckou pracovnicí Ekonomického ústavu ČSAV.

Studovala na Europa Institutu Amsterodamu, poté působila jako výkonná tajemnice České společnosti ekonomické. V Ekonomickém ústavu ČSAV se zabývala především problematikou mezinárodních financí a mezinárodních měnových institucí. Vedle četné publikační činnosti se od roku 1990 účastnila i řady mezinárodních konferencí věnovaných, jak transformaci české ekonomiky, tak i konferencí zaměřených na finance a bankovnictví. Je čestnou patronkou Registru dárců kostní dřeně, pomáhala dětem z Ústavu sociální péče v Bystřici nad Úhlavou a nadaci Život 90…
Inu, naštěstí výše citovaní nýmandi z posledního dechu meloucí pražské kavárny nemají šanci nějakým způsobem zasahovat to toho, zda bude velvyslankyní v Česku Ivana Trumpová nebo ne; o tom si rozhodně sám 45. prezident USA Donald Trump... Každopádně do Lán může Ivana Trumpová přijet za prezidentem Milošem Zemanem kdykoli a v jakéhokoliv roli...

61 komentářů :

 1. Donald Trump nemá co do světové politiky zasahovat, není náš prezident a není prezidentem Spojených států amerických zvolila si ho negramotná lůza co mají iq houpacího koně a nemají pojem o demokraciji a mají rádi autoritářské režimy co nepatří do zdravé společnosti.Trump je Putinův agent a zarití rusofil kteří pošlapává demokratické hodnoty, on je hrozbou pro celí demokratický svět, pryč s ním.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby se blbost dala zobchodovat, ty bys byl samý prachy.... Jenže nedá - a tak ti zůstane!

   Smazat
  2. No ty jsi zase hrozba, ne-li noční můra, pro učitele češtiny, vygume.

   Smazat
  3. Ahoj sviňáku, 17.14 - myslel jsem, že máš tady k diskutujícím lidem odpor, ale podle toho jak sem lezeš dnes a denně, a ještě se tumluješ, abys byl první na diskuzi s nějakou verbální sračkou, bych soudil na pravý opak. Ty sis to zde zamiloval, a bez článků na NR a bez diskuzí už bys nemohl žít. Snažíš se to zakrývat nějakýma urážkama, ale pravda vyplývá jak olej nad vodu. Normální je, že kde se mi společnost nelíbí, tam nelezu. Jsi magor, stejnej jako nekuřáci,kteří just lezou do kuřácký hospody, aby tam mohli kroutit hubu odporem - taky taková odporná svoloč. Podobný magory, ke kterým beze sporu patříš, by měli zahnat někam do gulagu.Makat, makat, a zase makat - a ne dřepět v zajištěným postavení u počítače a psát urážky lidem, kteří jsou ti sympatičtí. To tě charakterizuje jako blbce.

   Smazat
  4. Zvolili si ho občané státu a tak to je. Sluničkáře si nikdo nevolil a myslí si kokoti ,že mluví za většinu obyvatel tohoto státu!

   Smazat
  5. Skvělé! Americký prezident nemá do světové politiky co zasahovat! Hodno uznání. Kéž by to tak bylo! 17.14 jsem váš muž.

   Smazat
  6. Vlasteka   Vy blbe, zvolila si ho více než polovina!!! USA, takže to těžko můžou být samí idioti.
   Je velmi vtipné, jak se dnešní mutikulturalisti a utralevičáci můžou podělat z toho, že v Británii vyhrál brexit a v USA Trump.
   Co jinéh jim tedy zbývá, nežli tvrdit, že to byla nevzdělaná, vidlácká lůza jako u nás.

   Když ovšem čtu vyjádření těch "kulturních elit" jako Černý, tak bych skoro řekla, že i dlaždič z Horní Dolní je proti "elitám" šlechtic ducha.)))

   Budete si muset zvyknout, protože v Evropě to po volbách pojede jako domino, soudruzi od Kalergiho.

   Smazat
  7. 17:14 Ten pravopis s hrubkami, vyjadřuje vysoké iq pisatele více než dostatečnou měrou.

   Smazat
  8. seš ale debil,co!!!!!!

   Smazat
  9. 17 14
   Buď pozdraven, I. náměstku minista Hermanna, statečný rusobijče, inteligente, lingvisto, filozofe, umělče,multikulturistický aktivisto, buzerante, elito havlokavárny.
   Tvoje zdrcující kritika zlolajného Trumfa je počin hodný génia tvého formátu. Z tvých úst kane moudro, jak z úst samého proroka Mohameda. Vysloužíl sis pochvalu kavárenských elit.
   Kulturní fronta tě zbožňuje a Kubišová si při čtení tvých děl rve bombardéry .
   Pozdravuj pana primáře a zobej ty prášky, co ti dává zřízenec a nedemoluj, ty hovado, to klecový lůžko, nevydělal jsi na něj. Je za peníze daňových poplatníků.

   Smazat
  10. Lidi, já se vám divím. Copak nerozeznáte parodii 17:14 od skutečné, nepředstírané blbosti našeho Pepka?

   Smazat
  11. 17:14To ti platí kolik?Aby tě
   neošidili.V USA takovým blbcům dávají jako pouličním hercům a rozvracečům americké společnosti 18 dolarů za hodinu.A vůdcům skupin 30$.A pokud udělají samostatnou akci,jako náznak atentátu na Trumpa,tak 300$.Tak co,hovado,nešidí tě Soros?

   Smazat
  12. Kdybys tak rozuměl těm žvástům co tu cancáš na slídu což? Trump není prezident, ale zvolila si ho lůza - tak je nebo není? V USA totiž volí každý plnoletý svobodný občan, lůza je většinou v base a tam se nevolí! A kdyby jo, volili by Clintonku:) Negři, Portorikánci, exikánci - ti nevolili Trumpa, páč porušujou zákony a hrozí jim od něj deportace! Ale to v tvým pitomým mozku lůza není, že? Tou jsou bílí pracující lidi, kteří volili Trumpa titíž udělali USA první zemí světa! Lůza! Kdežto to druzí by z ní udělali ty hovno u cesty leda další Haiti! Ale hlavně že "maj pojem o demokracii" - ti by ti kreténe pojebanej objasnili "demokracii" - leda tak letlampou v tvý prdeli, debile! Hrůza co to sem chodí za vypatlanýho kriplika ...

   Smazat
  13. Ironie!!! Už proto, že nenastartoval do 15 minut po uveřejnění článku. Myslete a buďte bdělí a ostražití.

   Smazat
  14. putinův agent? a nemáte něco z mozkem?? nebo jste jen normální blbec?

   Smazat
  15. Ten kdo nejvíce pošlapává demokratické hodnoty je člověk, který nerespektuje demokratické volby a voliče nazývá lůzou. Ty pravé inteligenty jsme viděli, jak zapalují auta a rozbíjejí výkladní skříně ?

   Smazat
 2. 17:14 - Bohnice, dnes jako první .

  OdpovědětSmazat
 3. Není jisté, zda nový americký prezident bude kromě svých politických stoupenců a sponzorů jmenovat na diplomatické posty i své příbuzné, nebo dokonce dávno rozvedenou manželku a riskovat další posměšky.. Prezident Zeman se opět v diplomacii trochu náhlil. Ale když už, bude to sice další ryzí amatér v diplomacii, ale náš amatér. Proto skoro-protektorovi Schapirovi by to byla vítaná změna, ať už přijde kdokoliv.

  OdpovědětSmazat
 4. Olšere, nechápu ten tvůj jásot. Typl bych si, že komouše jako jsi ty, David, Dvořák a spol mají Trumpová i Trump rádi jako v řiti drát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:29 Člověk jako vy, to je opravdu "šťastný" člověk. Nechte se překvapit .....

   Smazat
  2. A ty, trubče, 17.29 - zase už nemáš do čeho píchnout? A proč se staráš, co mají Trumpovi rádi, podívej se na sebe. Tady jsi za magora, poseru a provokatéra, a přesto sem lezeš. Ty nechápeš jásot, kterej tady z ničeho nevyplývá, a my zase nechápeme, proč veš, jako jsi ty, tady píše sračky, o které nikdo nestojí.

   Smazat
  3. Vlastenka   Větší komouši nežli havloidi a tzv.současné umělecké "elity" obecně určitě nejsou.)))

   Smazat
 5. Paní Trump- Zelníčková je hamižná baba, bez skrupulí. Když jí teklo do nové jachty, dokázala vysoudit 40 milionů za újmu na cti. Což sice ukazuje na její obchodní talent ale jinak nevím. Já bych na postu velvyslance viděl raději dámu Haškovou - Coolidge(asi to druhé jméno mám špatně, promiňte).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tím bych souhlasil 100%.

   Smazat
  2. A vy znáte někoho z pseudoelit - kohokoliv - kdo není hamižný? Spousta lidí jsou skutečné dámy a pánové, ale ve vládách a na zodpovědných státních funkcích dřepí vždycky jen špinavci, pseudoelity, a hamižní pitomci. Proč je to tak uspořádáno snad od starověku - těžko říci.

   Smazat
  3. Vlastenka


   Á, tak jste mě předběhl.
   Skvělá dáma!

   Smazat
  4. Ta očekávání. Jak tato paní změní k lepšímu naše životy? Vždycky o bude jedna z té elitní buržoazní kasty.

   Smazat
  5. Nevidím, že u tohoto příspěvku někdo od někoho něco očekává. Prostě se diskutuje, kdo je lepší. U mne je určitěje lepší poradkyně 5 amerických prezidentů.

   Smazat
  6. HAVEL NA HRAD , NEBO SNAD DÁŠA ?
   ALE NE, AŤ ŽIJE HAVEL ... HURÁ

   Smazat
 6. Kolik má členů Americká ambasáda?
  Vždyť se vymění jen velvyslanec a další příslušníci CIA tam zůstanou,takže kavárenští povaleči jsou v klidu,dolary přijdou zas.

  OdpovědětSmazat
 7. Názor na nýmandy sdílím. Ale možná byste nám, pane Olšere mohl napsat něco o bankovní činnosti paní Livie. Jak jsme coby daňoví poplatníci zafinancovali její bankovní socialismus. Anebo to bylo jinak?

  OdpovědětSmazat
 8. Je zajímavé,že do Olšera se strefujete.Jenom pro-
  to,že s ním nesouhlasíte.Jdete ve stopách nedouče-
  ného hajného.Knýše také nebyl kariérní diplomat.
  to ovšem jeho alpinistům nevadí.A co škody tomuto
  státu nadělal.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 9. Kazdy kdo je na strane presidenta Trumpa je vitan !
  Pani Trumpova bude vyborna ambasadorka !
  Knize Schwarzenberg nemuze o diplomacii rikat nic !

  Tyden po jeho posledni navsteve ve Vidni, Rakusane zalozili tajne JACOBINSKOU STRANU. (To jsou radikalove, kteri nemaji radi aristokracii.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My víme, kdo byli Jakobíni. Neskončili oni na popravišti?

   Smazat
  2. Von ani nic netusi vo tech ,co sedi na plote a cekaji az jak to dopadne......Blahoslaveni....
   Je pravda, ze neschopnym proradnym a slizskym smejdum jako je Guliani , to nepomuze... Uz jsme takovy prokoukli...

   Smazat
 10. Vlastenka


  Někdo tuhle psal, že by skvělou velvyslankyní byla Eliška Hašková Coolidge.
  Já si to myslím taky.
  Je to krásná, elegantní, distingovaná a hlavně inteligentní a nonkonformní dáma, která veřejně podpořila jak Zemana, tak Trumpa.
  A v tomhle hysterickém politickém prostředí ČR i USA to chce mít slušné koule.

  Ale neměla bych nic ani proti Ivaně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také to tak vidím. TES

   Smazat
  2. 18:53 Máte pravdu. Tu dámu ČT omylem požádala o sdělení názoru během přímého přenosu voleb. Bylo to v okamžiku, když Trump už začínal vítězit a všichni ve studiu z toho byli na mrtvici. A tato dáma jako jediná otevřeně řekla, že z toho máradost, že vítězství Hillary by světu nepřineslo nic dobrého. Myslím, že od té doby má v ČT utrum.

   Smazat
 11. 19:13 Ano, ale pouze ti, co tam chteli zalozit parizskou kavarnu !
  "My vime". - NE ! NEVITE nic o nicem !
  Vas dejepis jsou manipulativni indoktrinace.

  18:53 Pani Vlastenko,
  zeptejte se te pani (pro historicke duvody), co znate a o ktere se zminujete jestli ji "obtezoval" Lyndon Johnson ?
  Spolupracovnici mi kdysi davno rikali, ze on se chlubil casto svym velkym "naradim", ktere pri slavnostnich prilezitostech ukazoval..

  Potom tam prisel CECH (zahradnik) a ukazal svoje "naradi", a od te doby Lyndon Jonhson drzel svoje v tajnosti a byl rozpacity.
  Nakonec propadl kompexu nedokonalosti a umrel na deprese.
  nick honolulu - pruskumnik v dejinach.

  OdpovědětSmazat
 12. Oni me porad mazou a ja se nemohu rozvinout ani umelecky, ani politicky.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bodejt by te nemazali, blejes porad jedno a to samy, zasvinis kazdou diskusi kecama co skoro nikoho nezajimaji. Dej si bourbon s colou a chill out, buddy

   Smazat
  2. 21:51- Honolulu nemaže NR ale "strážce čistoty politické korektnosti" mimo její dosah. Nemáte v tom " udavačské prsty"?

   Smazat
  3. Nemam, ale dost mi vadi ze honolulu poklada cechy za zaostala hovada co nic nevedi a museji byt poucovana nejakym emigrantem, opakuje neustale: vy nic nevite nic neznate k vam se to nedostane, ale ja vsechno vim, vsude jsem byl, tykam si z presidenty a.t.d

   Smazat
  4. 23:40-pak se omlouvám, zmátla mně absence diakritiky. Honolulu je směs světoběžníka, amerického velikášství, českého(smíchovského) klaunovství ale především nezničitelného češství, které nezničilo ani 50ti leté odloučení a určitá ztráta "psaného českého jazyka". Přesto si myslím, že se mu občas i zdají sny v češtině. Jaký to protiklad od "našeho" trolla, jeho spisovné češtiny a amerického snu.

   Smazat
  5. Ja jen doufam, ze p.I neni zbytecna celebriticka Feministka, komunistickych a jinych metod...
   Aby to nebylo z blata do louze...

   Smazat
 13. https://youtu.be/qkx2sv-kP60 pro Honolulu,zpivas ody na Giuliani a na Trumpovo vysetrovavi 9/11, vysetrovat to budou lide kteri v tom maji prsty, jestli k tomu vubec dojde.

  OdpovědětSmazat
 14. Co se týče voleb v Júesej, stačí pročíst V.V.Pjakina v posledním videu Otázky a odpovědi a je náhle jasno. Kdo ví o co gou, nemusí plýtvat energií a zbytečně se hádat s trolly.

  OdpovědětSmazat
 15. 23:32.. Nedelej predcasne zavery, a nech se Trumpa casem projevit. Projev na Tebou doporucenem videu je bezceny.
  25 % Zidu volilo Trumpa 75 % Zidu ho nevolilo.
  Zide nejsou jednotni ve svych nazorech.

  Rudy Giuliani je schopny a inteligentni a je skoda, ze nebude v kabinetu Trumpa. (Ma firmu).
  Jeste vetsi skoda je, ze Newt Gingrich v kabinete nebude take. (Vek a zdravotni stav.)

  Sleduji kazdeho clena a potencionalniho clena Trumpova kabinetu. Usudek a psychologicky profil nemohu uverejnit, kvuli velmi nizke inteligenci zivocichu kteri narusuji moji vedeckou praci, jako napr. (21:51) ! Ja zde oslovim inteligentni pani a ozve se mi HEMEROID, ktery se jmenuje buddy.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 16. 21:51... buddy Ty nepovedena karikaturo inteligence, nemuzes z pozice prislepleho hovnivala hodnotit let bystrozrakeho orla. (Me honolulu.)
  Co se plete Ty nevychovany barbare do meho rozhovoru s inteligentni pani.
  Ja zde resim vedecko / historicke otazky, kdo ma vetsi naradi, Jestli Lyndon Johnson, nebo cesky zahradnik a Ty se mi vmesujes do rozhovoru, nevychovance.

  Je zajimave, jak jsou na me citlivi potomci opic o kterych mluvi Darwin, jak me nesnasi, ale pritom me stale a STALE, vyhledavaji a ctou vse i kdyz tomu casto nerozumi. Nikdo Te NEnuti me cist.
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
 17. Typicky ORIENTALNI DESPOTISMUS je zapricinen GENY.
  Orientalni despota se vzdy projevi tim, ze urcuje druhym jak se maji chovat, co maji rikat a jak maji myslet.
  To by nebylo tak zle (i kdyz nedemokraticke) kdyby nebyli tak vzacne primitivni a mentalne zakrnely a hluboce pod nasi urovni.

  To co se mluvi, nesmi prevyssit jejich vrozenou nedokonalost a zakrnely kretenismus techto prirodou osizenych polomozku ! Jinak zacnou jecet jako Viktorky nad splavem.
  Nejec buddy ! Zde je Forum Romanum !
  Zde neni dvur Kagana z Astrachane.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 18. Pane Povolny,
  je zde malo kdo, kdo je tak systematicky napadan jako Vy.
  Vy na to reagujete taktne a slusne a to verbez , ktera to dela povazuje za slabinu..

  Budte nekdy trochu sprosty, vzdyt jste ze severu Moravy, tak by jste to mohl odkoukat od horniku.
  Ja uz sprosty byt nemohu, cenzura vzdy rozprostre destnik nad moji obeti a kazi mi radost.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 19. To, koho president Trump vybere do jeho kabinetu je velmi dulezite pro jeho uspech a pro vse, co se bude dit v Americe a v Evrope.
  Informace o osobnostech, ktere si zvolil jsou sabotovany a casto se zde objevuji kraviny a sprostarny podepsane mojim nickem i kdyz jsem na nekterych clancich vubec nebyl. (jina I.P. address.)
  T.j. zoufala snaha o DEHONESTACI. Me potom nezbyva nic jineho nez thema, ktere je dulezite, vymenit za thema o naradi Johnsona a zahradnika.
  Hlupaci, co to delaji - vy si vzdy nakadite do vlastniho hnizda. Potom jste stale hloupejsi omezenejsi a hloupejsi.
  Bez vlastniho usudku a bez rozhledu.

  President Zeman vam to nemuze rict. On je statnik !
  Ja jsem honolulu z americke ulice, ja vam omlatim vasi zaostalou hloupost a kratkozrakost o vase prazdne palice, kdykoliv se mi zachce.

  President Zeman bude znovu kandidovat, ja zadny urad nechci. Ja chci ovocne knedliky a rodost z toho, ze vam nadavam..
  Oh, to jsem si zas udelal dobre !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. 23:40.. to je nepravdiva atrocitni propaganda -
  ale je mi prijemna ! Tak, jak je to s tema JAKOBINAMA ?
  OSLE mas me oponovat a ne plakat a zalovat.
  Vy nikdy nemate argumenet , ale vzdy nalepku.

  To jste delali Trumpovi 20 x denne a 15 mesicu. T.j. asi 11000 nalepek a jedna horsi druha.
  Nemas argument - drz hubu a neplakej.
  Mam te na videu Ty kavarenska podrztazko.

  ALEX JONES CRYING CUZ TRUMP WON (LOL) na youtube.
  Vidis se ?
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 21. A nyni na ukonceni moji navstevy na tomto clanku se vsichni
  ZASMEJEME nad reakci nepratel presidenta Trumpa po jeho
  volebnim viteztvi. (Je to na youtube)

  HILARIOUS REACTION TO DONALD TRUMP WINNIG THE ELECTION

  Plakej kavarno, plakej a priprav se na cestu na pracovni urad. HUUU, ha ha, ha,
  nick honolulu - good night.

  P.S. Vse co bude podepsano mojim nickem po tomto casu NENI moje !

  OdpovědětSmazat
 22. Jaké má vzdělání paní Ivana? Žeby karierní čubka...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Ivana pomohla Trumpovi svou inteligencí a pílí vybudovat imperium.
   Celý život pracovala, na rozdíl od jeho současné slovinské manželky, to není žádná primitivní zlatokopka. I když se mi její dnešní ordinérní vizáž opravdu příliš nelíbí.
   Mimochodem a Schapiro, který si flek u spolužáka Obamy zaplatil (nebo vysouložil) vám nevadí? Čím byl tenhle šašek povolán k diplomatické práci?
   Paní Hašková - Coolidge je podstatně distingovanější.

   Pro pána výše, který se dotazoval, co nám to přinese, bych řekla, že minimálně to, že US embassy přestane být místem, kam si chodí prokurátoři a politici pro instrukce.

   Smazat
 23. 21:51
  Víš co? Přečti si pozorně 0:59, alespoň dvakrát. A mluv za sebe, vygume rozumu mdlého.

  OdpovědětSmazat
 24. Břetislav Rychlík čeká v Praze na rychlík
  http://pravyprostor.cz/jak-se-bavi-internet-stopar/

  OdpovědětSmazat
 25. 8:05
  No a přineslo by to taky to, že Ivana by neměla zapotřebí nedůstojně šaškovat v průvodu natrhnutých konečníků, jako ten buzík Schapiro a frnda Krnda (a naše "ministryně" školství).

  OdpovědětSmazat
 26. Ubohý hujer Zeman slintá touhou býti pozván do Bílého domu a dohonit tím VH.Dostávám záchvat smíchu,když si představím představování Ivany T.paní Ivaně Z. ozdobené pistolí nebo samopalem. Nad těmito klasickými zemanovštinami ale vyniká poslanec za ANO,teď si nevybavuju jméno toho potrhlíka, ale uváděl v nějakém receptáři různé výrobky a ten vybral svoji kandidátku na velvyslankyni.Paní Coolidge.No nežijeme v blázinci? Na konec máme demokracii, tak proč si ji nezvolit? Zaorálek musí padat do mdlob.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:00
   Ty ubožáku bez vlastní myšlenky,ty"""myslíš"""",že ten rrráčkující prznitel českého jazyka,udavač,kolaborant,netáhlo,vlastizrádce a opilec Havel si tu podporu ve Fuckingtownu svým vlezlým chováním k agresorům z ussa nekoupil a nevykouřil.....ten pablb si u toho vlezdoprdelismu div nezlámal hnáty!!!!!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.