Reklama

.

.

pondělí 21. listopadu 2016

Jak praví klasik Murphy; „Každá organizace má určitý počet pracovních míst vyhrazených pro naprosté blbce, z čehož vyplývá: Když z jednoho místa blbec odejde, je promptně nahrazen jiným..."

Břetislav Olšer
21.11.2016   Rukojmí
Občan USA Jiří Dienstbier ml. napřed obvinil prezidenty Klause a Zemana z vlastizrady, pak sám zkrachoval, když chtěl být hlavou státu, až dostal padáka ze Sobotkovy vlády...


Prezident Miloš Zeman se rozhodl nepozvat končícího ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera (ČSSD) na Pražský hrad, aby mu poděkoval za jeho práci; nemá proč, nic pozitivního pro Českou republiku neudělal. Sám Dienstbier reagoval, že Zeman pouze rozeštvává lidi, a proto je rád, že se s prezidentem nepotká. Hlava státu naopak poděkuje Svatopluku Němečkovi, který byl ministrem zdravotnictví.

Americký občan a zhýčkaný fracek Jiří Dienstbier ml. dělá ostudu svému ctěnému otci jedním faux pas za druhým; inicioval petici za odstoupení prezidentů Klause a Zemana pro vlastizradu, zkrachoval při volbě hlavy státu i vyhazovem ze Sobotkovy vlády... Zhrzený člověk dělá pomatené činy.

Ideálním prototypem tohoto rčení je Jiří Dienstbier mladší z ČSSD.

Neunesl svoji ostudnou prohru už v prvním kole prezidentských voleb, v nichž skončil až čtvrtý za Janem Fischerem se ziskem 16.12 % hlasů. Každý slušný kandidát ví, jak se čestně smířit s prohrou. Místo toho Dienstbier, jako zhýčkaný fracek, jen zneužil charisma svého otce a neunesl svoji veřejnou politickou dehonestaci…

Odmítl dát své hlasy v druhém kole prezidentských voleb Zemanovi a prohlásil, že Miloš Zeman má velmi problematické vazby a přes Miroslava Šloufa je napojen na pražského kmotra Tomáše Hrdličku. Na pražskou mafii je prý zase napojen přes kancléře Vratislava Mynáře. Takový je názor bramborového Jirky, jenž nepřekousl volební výprask a kope kolem sebe všemi směry, jako kůň ve smrtelné křeči.


A aby hořkost svých zvratků nějak neutralizoval, připojil se k iniciativě 28 levicových senátorů, co podali k Ústavnímu soudu žalobu na tehdejšího prezidenta Václava Klause pro velezradu pro jeho amnestii. Je to ostuda, nonsens. Pošpinění senátorského postu, který byl vždycky považován za radu moudrých stařešinů. Sami by si zasloužili trest za velezradu, kdy oni sami ničí v jeho práci skutečnou svrchovanost a celistvost Česka. Učinil pro ní mnohem víc než celá ta jejich smečka nakažená vzteklinou... Za tři divoké amnestie Havla aplaus, za jednu Klausovu velezrada..?


Dienstbier ml.je prostě pěkně ofouknutý, i když dostává na frak z každé strany. Je na to zvyklý; narodil se totiž v roce 1969 ve Washingtonu a na jaře 1990 jako americký občan složil přijímací zkoušky na UK, kterou absolvoval po 6 a půl letech (s přestávkou na výkon poslaneckého mandátu). V roce 1997 jako “pravdoláskovec” nastoupil na místo koncipienta do advokátní kanceláře proslulého komunistického expremiéra Mariána Čalfy v Havlově první vládě - “Čalfa, Bartošík a partneři”, jejímž partnerem se později sám stal.

Byl též na straně Václava Havla,, když schvalovat tzv. humanitární bombardování Srbska Černé Hory, přestože se tak postavil na opačný břeh než na kterém byl jeho otec, jenž byl jediným Čechem, který v té době v Kosovu z pověření OSN pobýval jako zvláštní zpravodaj OSN pro lidská práva v Jugoslávii, Bosně a Hercegovině a Chorvatsku. A ten opakovaně prohlásil, že k masovému exodu Albánců a jejich humanitární krizi došlo až v souvislosti s bombardováním NATO.

Etnické čistky z let 1999 a 2004, kdy bylo vyhnáno přes 300 tisíc lidí, vypáleno 52 tisíc domů, zničeno 130 křesťanských kostelů a klášterů…? Human Rights Watch uvedla a potvrdila Dienstbierova slova, že bylo více než 500 civilistů zabito při úderech NATO v bývalé Jugoslávii... Navíc za mlčení českých médií byl Miloševič, člověk, na něhož svalovalo NATO důvod svého masakru, zbaven v minulých dnech in memoriam své viny, pro kterou byl souzen v Haagu, kde v cele zemřel... Václav Havel – humanitární bombardování…


Mezinárodní trestní tribunál pro bývalou Jugoslávii (ICTY) v Haagu nedávno rozhodl, že zesnulý bývalý srbský prezident Slobodan Milošević nebyl zodpovědný za válečné zločiny, které se uskutečnily v letech 1992-1995 během války v Bosně. Senát ICTY zjistil, že „prohlášení skupštiny (sněmovny) o svrchovanosti Republiky Bosny a Hrecegoviny dne 15. října 1991 při nepřítomnosti bosensko-srbských delegátů, eskalovalo situaci, „ale že Milošević nebyl pro zřízením Republiky Srbské jako reakci na vzniklou situaci“. Rozsudek říká, že „Slobodan Milošević se pokoušel zaujmout opatrnější přístup“. Porotci také zjistili, že „Slobodan Milošević vyjádřil své výhrady k tomu, že by mohl bosensko-srbský parlament vyloučit muslimy, kteří byli „Jugoslávci’… Pravdoláskař a lžinenávistníci, aneb jak přiživovat kult osobnosti?

Jiří Dienstbier, ml. pošpinil památku svého otce. Vyhodí ho dveřmi, vleze oknem. V prezidentských volbách v roce 2013 skončil se ziskem 16,12 procent hlasů na čtvrtém místě. Do druhého kola podpořil Karla Schwarzenberga proti pozdějšímu vítězi Miloši Zemanovi. V Sobotkově stínové vládě figuroval na pozici ministra spravedlnosti, ale při jmenování řádné vlády v lednu 2014 mu připadl resort ministra pro lidská práva a rovné příležitosti i předsedy Legislativní rady vlády.

Dnes se Jiří Dienstbier starší asi obrací v hrobě, když sleduje podrazy svého zhýčkaného synka, jenž se vezl na výsluní jeho veleúspěšné kariéry novináře, československého ministra zahraničí a jednoho z hlavních disidentů; mezi prvními podepsal Chartu 77. Z jeho syna se stal známý patologický populista přes žaloby na prezidenty, jenž se opět zviditelňuje; dal do placu jiný trapný majstrštich - oddlužit stovkami miliard zadlužené české Romy. Jde o ideální zviditelnění před Amnesty Inernational, největšího kritika Česka za Romy, návrhem změny insolvenčního zákona, utopie, podle níž by mohli dosáhnout oddlužení i ti nejchudší lidé, resp. sociálně vyloučení a nepřizpůsobiví... ..Máme v Evropě největší počet romských organizací…


Co Dienstbier ml. míní, Ústavní soud mění; jeho definitivní rozhodnutí bylo, že se žalobou na nyní již bývalého prezidenta Václava Klause vůbec nebude zabývat pro její irelevantnost. Senátorům spadla čelist. Jejich neférový a nízkých politický boj skončil mezinárodním zostuzením. Senátor Dienstbier ml. krutě prohrál. Dali mu to poznat v ČSSD i na ÚS. Zhrzený člověk dělá pomatené činy; patologicky zatížený korytovou mánií; nenažranou svini neodeženeš od koryta, ani když mlaská. Stejně trapně dopadla aktivita Dienstbiera ml. v roce 2015 o odvolání prezidenta Miloše Zemana všelidovým hlasováním, tedy referendem, šla přímo proti přímé volbě prezidenta. Autorem petice je samozřejmě neúspěšný prezidentský kandidát ministr Dienstbier ml.


Prezident Miloš Zeman podle ústavních právníků neprovedl nic, kvůli čemu by mohl být žalován pro velezradu. Ústavní experti z Karlovy univerzity se na tom shodli v debatě o petici, podle níž by měli senátoři obžalovat Zemana za jeho kontroverzní výroky k válce na Ukrajině, za zpochybňování sankcí EU vůči Rusku za anexi Krymu, postoj k Číně a slova o vyhladovění Senátu. Žaloba pro velezradu nejenže nemůže projít, ale je neoprávněná.

Jiří Dienstbier ml. tedy vyhořel jako vyznavač machiavellismu, druhu inteligence, která narušuje sociální normy a je kombinací sobectví a oportunismu, chováním proti morálce, snahou o dosažení osobního prospěchu; chytře klamat lidské mozky. Nejlépe vždy dopadne ten, kdo si důkladně osvojí liščí zchytralost. Proč ta posedlost funkcemi? Poslanec, senátor, prezident...? Kariéra přes mrtvoly je psycho; napsal jste to přesně, pane Mňačko: "Ako chutí moc..."


Inu, kolik už bylo takových právníků, co mají politiku jako vedlejšák, proto mu to dali sežrat i ti jeho; spadl prostě z lopatky a teď alespoň kolem sebe kope nohama, aneb jak praví klasik Murphy; „Každá organizace má určitý počet pracovních míst vyhrazených pro naprosté blbce, z čehož vyplývá: Když z jednoho místa blbec odejde, je promptně nahrazen jiným..."

122 komentářů :

 1. ...když si vzpomenu, že jsem ho chtěl volit ale
  pro nemoc jsem musel 1. volby vynechat a ve 2.
  volbách jsem volil Zemana...s Milošem jsem
  spokojený..jen ať mu slouží zdraví

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To, že jsi chtěl volit Diebsbiera svědčí o tom, že tvoje choroba je původu duševního. Je však zjevné, že se léčíš a zobeš prášky co ti pan primář předepsal. Proto jsi nakonec volil Zemana.
   Nebo kecáš a po volbách ses přiklonil k vítězi, abys nebyl za pitomce.

   Vymazat
  2. Ten pan 22.20 není až tak moc nemocen, když nevolil občana Schwarzenberga...

   Vymazat
  3. Pane Olšer, teda smekám 117 příspěvků v diskusi, to nemá chybu.
   Jen se nepřibližujte v Hybernské ulici k Lihovému domu.

   Vymazat
 2. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Stopa-penez-George-Soros-cesky-stat-Clovek-v-tisni-Ceska-televize-Pry-je-zde-propojeni-463721

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jste nechutní! vy tomu Pánkovi to prezidentství nepřejete.
   Apřitom von se tak snažil

   Vymazat
  2. Dobrý, jen si kladu otázku, tedy vlastně dvě. Za prvé, ten rozčílený tón a výčet jmen obětí, nevím jestli se autor pohoršuje nad vražděním gestapáků, bez ohledu na "rasu" nebo chce zase litovat pouze židovské oběti?
   Za druhé, jméno OLIVER Pospíšil to bude dozajista neárijské jméno, že. A to vlastně odpovídá na otázku první.

   Vymazat
  3. Zakladni uhel pohledu dneska je :
   ZRADCI CHTEJI DOKAZAT ZA KAZDOU CENU , ZE MY CESI SI NEUMIME VLADNOUT a delame vse spatne chaos , volba "spatnyho presidenta , atd.....!!!
   To je prvni krok za rozpusteni CR ve prospech Sudetaku a spol...
   Tohle jim nesmime dovolit...A drzime pri sobe ...JO ??

   Vymazat
 3. "Olšer je prase a hovado."
  Petr Cibulka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:07 -Kterej Cibulka, jednoho znám jako STBáka, jednoho z Brna, dalšího z Humpolce?

   Vymazat
  2. Je vůbec možné diskutovat s takovým sprostým a nactiuhtrhačským ksindlem, co předvádí to prase 23.07 pod pseudonymem Petr Cibulka?

   Vymazat
  3. 0:02-je to smutné, k diskuzi jsou nepoužitelní pro nízké IQ a pro "ruční" argumenty nedosažitelní.

   Vymazat
  4. 23:07 To vám řeklo syderické kyvadélko?

   Vymazat
  5. Žvaníš debile! Cibulka to řek jinak! "Vašku, jsi prase a hovado!". Olšer je myslím Břetislav ...

   Vymazat
  6. Iluze o Jirim Dienstbierovi starsim jsem ztratil kratce po 1990, to uz byl ministrem zahranici. V novinach jsem videl jeho foto, jak sedi u jednoho stolecku v restauraci ve Spanelsku a pritukava si s polskym vrahem Jaruzelskym.
   Slavek

   Vymazat
  7. Každý americký prezident má na triku 100x víc mrtvých než Jaruzelsky !!

   Vymazat
  8. (16:04)
   Spíš 10.000x

   Vymazat
 4. Údajný Petr Cibulka-s takovýmto slovníkem se může-
  te nechat vyfotit a postavit na stůl,abyste viděl
  každý den sprostého,drzého a nevychovaného hulváta.
  Jste jak ten polský blb.Když pominu,že jste poně-
  kud primitivní,diskutovat se s Vámi nedá.Správný
  demokrat.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 5. Břetislav Olšer? Jednou fízl - vždycky fízl!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a o tobě platí - diskuzní anonym? Jednou prase - vždycky prase.

   Vymazat
  2. Tak hlavně že prase Cibulků si z těch svých seznamů škrtlo svou vlastní udavačskou máti, že?:)

   Vymazat
  3. 7:59 Doložte vaše obvinění, jinak jste prase.

   Vymazat
  4. 11:21 - co bych ty zkurvysyne komu dokládal? To už dávno uďáli jiný, ty tasemnice z hnUSácký prdele - http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/cibulka-vyskrtl-svou-matku-ze-seznamu-stb_192003.html

   Vymazat
  5. Sajrajte z 11:21 žer! - http://brno.idnes.cz/matku-ze-seznamu-petr-cibulka-vyskrtl-dhf-/brno-zpravy.aspx?c=A090630_1216576_brno_krc

   Vymazat
  6. Žer a neser xindláckej zmrdáku z 11:21! - http://slidil.cz/super/clanek.php?id=7359

   Vymazat
  7. Petra Cibulku nelze pochopit bez důkladného projití jeho životopisu. Málokterý člověk by unesl trable a prohry v jeho životě ve zdraví.Proto Petra neodsuzuji, jen lituji již někdy od nového milénia(2000), od kdy je "mimoň".

   Vymazat
  8. 11:44 + 11:45 + 11:50 doložil, že je opravdu prase a Petr Cibulka je proti němu anděl :-)

   Vymazat
  9. 17:40 - buzerant z donucení Cibulka byl v krimu Andělem - kuřákem čuráků:)

   Vymazat
  10. Cibulkův ruský kamarád! Ruští vlastenci a kozáci týhle svoloči říkaj "mraz"! - https://vk.com/chernosotnia?z=photo-29155972_438369649%2Fwall-29062072_53088

   Vymazat
 6. Pro 23 07. Jukni do zrcadla, ať víš o čem vlastně mluvíš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cituje, ne? Přeci vidíš ty uvozovky na začátku i na konci! Ale blbě ...

   Vymazat
 7. Odpovědi
  1. děkuji pane Olšere dobře jste to napsal jako vždy díky

   Vymazat
 8. To jste do toho článku nemohl napsat alespoň jednu dobrou věc co udělal pro Českou republiku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten spustlík ještě nevykonal žádný dobrý skutek, jedině kdyby skočil pod vlak.

   Vymazat
  2. 23:56 Sešel se s dalajlámou a tak napomáhal tomu, aby "duch zavanul".

   Vymazat
 9. hejno volu zde ,kde je jest echybejici konebtator Huli huli??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj vole - akorát tys tady chyběl do počtu.

   Vymazat
  2. Potrefena krava zastekala a zahoukala

   Vymazat
  3. Tohle teď probírají Langerovo a Chovancovo gumy v Cevro vumlu a Evropských hovnotách? Ještě si to zopakuj, jak dělá pes a kráva, ať nepropadneš.

   Vymazat
 10. Vazeny pane presidente Zemane a Kmonicek.

  Uz pred tydnem jsem upozornoval na STEPHENA K. BANNONA noveho clena Trumpova kabinetu a pravdepodobne nejchytrejsiho, ktery v kabinete presidenta
  Trumpa je.

  Tento pan je nejlepsi STRATEGIST na svete. Jinak by nebyla panika ve vysokych finnacnich kruzich, jak v Londyne, tak v New Yorku..

  Oni zasedaji dlouhe hodiny a lamaji si hlavu nad novym ekonomickym modelem pro Evropu a Ameriku a dale jak zastavit S. Bannona ! V pripade, ze prosadi jeho strategie, tak cela finanncni stinova vlada jak v UK, tak v Americe padne..

  Neni to nic jineho nez pokracovani revoluce presidenta Trumpa. Novemu ekonomickemu modelu NEROZUMIM. Meli by ho sledovat lide, kteri tomu rozumi. Bude to mit vliv na Evropu !

  Tento pan ma zajimavou povahu. On rekl, ze je skutecnym namornim dustojnikem, protoze nikdy nebyl na namorni akademii.
  Dale vlastni BREIBART News, ktere je trnem v oku vladnouci stinove oligarchii. Zna se s Neocony osobne, ale nevyjadruje se o nich, ani positivne ani negativne.
  Pripada mi, ze je prehlizi , coz je to nejhorsi, co jim muze udelat.

  Protestujici podplaceni Sorosem se budou snazit zamezit inaguraci Trumpa, 20.1.2017 a 2 milliony lidi , kteri jsou na strane Trumpa, se chystaji zmarit plany na zniceni Inagurace protestujicim. Jedou do Washingtonu. Tam pujde o hubu, (receno spravne cesky), protoze GANGY motorkaru jedou na pomoc Trumpovi take... To jsou nejvetsi a nejnebezopecnejsi blazni co Amerika ma...

  Veskere hloupe nalepky, ktere byly lopatovany na presidenta Trumpa, jsou ted lopatovany na Bannona.

  To bylo napsano, protoze CT.24 to nikomu nerekne.
  Koncim provolanim SLAVA PRESIDENTUM TRUMPOVI A ZEMANOVI.
  nick honolulu keen observer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím o jakém Trumpovu kabinetu mluvíš Honolulu? Před časem se stejný nick vyskytoval na Aktuálně s fanatickými výkřiky pro NWO, podle stylu "psaní" a totožných hrubek je to stejný Honolulu. Nebo dva naklonovaní pitomci, kteří si myslí, že se z jejich Ameriky posadíme na prdel.
   Trump není prezidentem a proto žádný kabinet nemůže sestavit. Nebyl totiž podle vaší ústavy skutečně zvolen. Volitelé, kteří volí za nesvéprávné Američany odevzdávají hlasy tomu vašemu kongresu až 19. prosince a do té doby mají neokoni čas si jich potřebné množství dokoupit.
   Tomu se říká tuhá diktatura zabalená do pozlátka demokracie (po americku).

   Vymazat
  2. 13:48- v tom případě je Obama skutečně poslední prezident USA.

   Vymazat
  3. 14 20
   Obama nebyl a není prezident. Má jen titul prezidenta. Jinak je to kus černého hadru vlající na klacku, který drží pařátech neokoni.
   Posledním prezidentem USA byl JFK. Museli ho zavraždit, aby jim nezrušil FeD.

   Vymazat
 11. Pozdraveni !
  Prispevkari, ctenari, Hurvinci a knedlici !

  Intelektualni velicina nick HONOLULU, by se s vami velmi rada hadala ! Ale jelikoz o ekonomii nevim vubec nic, tak se hadat nemohu. Pouze VYJIMECNE budete mit dnes hlavni slovo ! Takze mate moznost si uzdravit vase pomlacene sebevedomi.
  nick honolulu - svetlonos.

  OdpovědětVymazat
 12. Eureka.
  Vyse nadavek TROLLOZITICKYCH fasistu na nekoho, primo zavisi a je umerna s jeho poctivou Praci a jeji kvalitou ...
  Diky...a Gratulace. Oceneni vysoke.

  OdpovědětVymazat
 13. POZOR !... VELMI DULEZITY VZKAZ ! (Pro vasi orientaci.)

  A message from President Elect Donald Trump (na youtube)

  21.11.2016 -- 21:00 vychodni cas.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky te jiz mohli starsi zide z Floridy pouzivat internet tj copy-paste Co jako jsme si meli pomessagovat??

   Vymazat
 14. :))) supi se slétli.
  President Zeman podporou církevních restitucí se dopouští vlastizrady !!!
  Kolaborace s cizí prokletou katolickou církví
  je zrada ideálů našich předků*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi jste četl článek nedbale, havloidní fašisté chtěli prezidenta republiky neprávem obžalovat z vlastizrady a upálit jej za pravdu vyslovenou ohledně občanské války na Ukrajině (žádná invaze ruských vojsk), nesmyslnosti protiruských sankcí (válečného a sankčního štvaní) a pokus vykonávat samostatnou zahraniční a hospodářskou politiku ČR. Zeman sice odehnal pravicové klerofašisty z koalice organizovaného zločinu ODS, TOP09 Klerofašistů a nadstandardních (Stan) a vatikánské a sudetoněmecké strany KDU-ČSL odpovědné za církevní zlodějinu od koryt na vládě, ale ne nadlouho, nástupu protektorátní kolaborantské Sralbotky s protičeskou KDU-ČSL a ANO, bude víc raka! se mu díky Bretschneider-Chovancově odhalení lánské schůzky zabránit nepodařilo.

   Jste si jistý, že by dekret prezidenta anulující církevní zlodějinu schválil parlament už v tomto složení nebo je k tomu bude zapotřebí dotlačit?

   Vymazat
 15. rád by som pripomenul k cirkevnému majetku jeden fakt, majetok cirkvi bol zákonom v r. 1921 prevedený z c.k. na ČSR a daný do užívania cirkvi - nie do vlastníctva, musíte si uvedomiť, že c.k mocnárstvo patrilo vlastne komplet cisárovi, príkladom toho je Jozef II - ten zrušil cca 300 kláštorov s tým, že mocnárstvo to neutiahne, vlastne tak postupoval aj Gottwald a spol, áno v tendenciách Jozefa II, lenže ... a k Diensbirovcom - tento rod ťahá nitky politiky v českej kotline dávno, veľmi smutne sa preslávili počas husitských nepokojov - áno - už vtedy, je čas aby sa za nimi zavrela voda -

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrá připomínka, díky. Navrácení budov k zajištění plné penze církevních představitelů, choutek pederastů po ministrantech a nedělnímu výkonu rituálních bohoslužeb proběhlo v 90. letech, co zde popisujete je národu havloidně falešně mediálně podstrčená církevní zlodějina, na kterou se prostřednictvím zvýšeného DPH na potraviny a léky skládají chudí, nemocní a bezdomovci. To je ta jejich Boží láska.

   Vymazat
 16. 4:54 ? Jsem Katolik ! Nauc se doporucene zvyraznit, (vetu), levou myskou, a pravou si ji vyslechnout.

  A muj velbny pan rikal, ze do cizich kostelu nesmim chodit !
  Jeste bych tam potkal Tebe certe a musel bych platit vetsi poplatek za odpusteni, ze jsem tam vubec vlezl.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem jaksi nepochopil co mam zvyraznit???

   Vymazat
  2. Uvědom si honolulu, že klaněním se Baalovi a vykonáváním jeho rituálů se přibližuješ věčnému zatracení. Daleko větší šanci na vzkříšení máš postávaje před a odmítaje vstoupit do kostela.

   Vymazat
  3. 6:16-čemu nerozumíte, zkuste postup od Honolulu na 6:16.

   Vymazat
 17. 6:16.. T.j. proto, ze nechodis do spravneho kostela !
  T.j. take proto, ze zmineny message znamena ohrozeni a ztratu vseho, v cem jsi mel jistou a zabazpeceni do dnesnich dnu. Ano, prijdou zmeny !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://neuveritelnaodhaleni.cz/clanky/drave-selmy-vladnou-zemi-zjeveni-13-1-cast.html
   http://www.znamenicasu.cz/cislo-selmy-666-znameni-selmy-a-bozi-pecet/

   Vymazat
 18. Pane Olšere,rád si pročítám vaše články,ale.... příliš bych neoslavoval Jiřího Dienstbiera st.!Pamatuji dobu z 50.let(a znal jsem ho i osobně),kdy seděl v kanceláři Československého rozhlasu spolu s Věrou Šťovíčkovou,oba militantní bolševici!Potom dělal m.j.zvláštního zpravodaje ČS Rozhlasu,Rudého Práva a ČST...Jeho komentáře v každé větě pomlouvaly USA-jeho zvrácený imperrrrrializmus(z dnešního pohledu měl pravdu).Co se týče býv.Jugoslávie tam řekl alespoň trošinku pravdy o tom,jak jsme lhali a zničili Jugoslávii a ponížili Srbsko!Jinak byl Jiří Dienstbier st. superrudý bolševik-ideologický zločinec od 50.let,tedy ten,který deptal ideologicky český a slovenský národ.To,že mu vzali v roce 1970 jeho rudou knížku bral jako svoji životní prohru a proto se stal tzv disidentem.Co to bylo a je za ksindl vidíme velmi zřetelně i dnes!

  zločas

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějaký čas byl jako novinář a dopisovatel RP v Americe. Všichni takovýto lidé museli podstoupit školení na STB a po příjezdu podrobně informovat o všem co tam viděli. Novináři v Americe měli přístup skoro všude, tak byl naší bezpečnosti každý drb dobrý. Tím nechci říci že by Dinzbír starší byl nějaký vědomý agent. Ono je to to samé, jako když byl Nohavica v Rakousku a byl pozván aby referoval o svém setkání s Krylem. Řekl jim, že se má dobře, že hezky vypadá a stále zpívá. Oni byli spokojeni a z Nohavici se za 30 let stal jejich agentem donašečem...A to je fakt! Hutka to povídal.

   Vymazat
  2. (9:21)
   JD nebyl dopisovatelem RP. Pracoval v Československém rozhlase.

   Vymazat
  3. Zločas - on měl pravdu i ze včerejšího pohledu.

   Vymazat
  4. Ale v tý Americe jako redaktor čehokoli tam prostě byl!!! A na jeho články v RP si osobně pamatuji!!!

   Vymazat
  5. 9 21
   Jo, tak Hutka povídal!
   A nezmínil se, jen tak mezi řečí, kolik vysmažil jointů do svý blbý palice, než začal blejt_?

   Vymazat
 19. Jak pejsek s kočičkou vařili dort – tentokrát v bývalé věznici na Cejlu
  http://www.cssdbrno.cz/cs/tiskove-zpravy/detail/id/1100-jak-pejsek-s-kocickou-varili-dort-tentokrat-v-byvale-veznici-na

  OdpovědětVymazat
 20. 7:27....HUUUuu, Ha, Ha, Ha.
  Voni na me jdou s Baalem..
  Hlasim se k Rimu - nehlasim se ke Kartagu !

  Vsechny anticke Bohy znam zpameti. Oni me navstevuji kdyz vypiji flasku Burgundy a informuji me, co se stane v budoucnosi..

  Nedavno mi rikali, ze oligarchie se pokusi zamezit inaguraci Trumpa vyprovokovanim valky, aby pro mimoradnou situaci se Trump neujmul moci.
  good night
  honolulu - legionar signalista.  OdpovědětVymazat
 21. Ústavní činitelé by neměli mít dvojí občanství. Nebotˇ není zcela jisté v prospěch kterého státu budou politiku České republiky vykonávat.

  OdpovědětVymazat
 22. O Dienstbierovi mladším je škoda mluvit.Sráč,kripl,multikulturní hajzl,co pro naši zemi neudělal vůbec NIC!!!!!!!dobrého.Ať táhne do Ameriky,tady o to hovado nikdo nestojí...

  OdpovědětVymazat
 23. Jeden jak druhý!Starší nebo mladší...Starší Diensbier......starší Ruml......starší Pithart......všechno pěkné bolševické svině!A jejich parchanti v těch svińárnách pokračují!

  zločas

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hezky napsáno.Jen bych dodal,že těch "starších a mladších" je mnohem a mnohem víc.A není to dáno systémem,je to v lidech.Svině chce jen žrát a srát a udělá všechno pro to,aby mohla.

   Vymazat
  2. (8:47)
   Je to tak. Však Olšer píše úplně stejně jako Jiří Ruml kdysi psal o popravených ve Slánského procesu. Má pěnu u huby podobně jako Rejžek a David Černý. Emanuel Vajtauer - jejich veliký vzor.

   Vymazat
  3. 16:25, děláš ze sebe jen vola, Olšer má zkušenosti a jeho články mají hlavu a patu. Tvé prdnutí do vody tady je jen zbytečný štěk bezvýznamného blba. Ruml je havloidní plzeňský nedouk.

   Vymazat
 24. Břetislav Olšer "nahlédl do srdcí a duší"...
  PRAMEN: Břetislav Olšer - Životopis
  http://bretislav-olser.enface.cz/?s=zivotopis-bretislav-olser

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To není životopis ale reklama.

   Vymazat
  2. (13:10)
   No právě !
   A musí to být pravda, vždyť tu chválu na sebe si napsal sám. A on se zná nejlépe.

   Vymazat
 25. džinsbir to je ten protekčni panchart z bolševicke rodinky něco jako judrnejudr svaty černoprdelnik mareček bendu z kolaborujiciho kdu odeeses tak tito dva jsou dokonalou ukazkou tuposti řadovych vovci co skačou na každy špek přestože ho nežerou

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zidsbeera vykopnou a bude vdecnej , ze nebude prvni na rade v konecnym Zuctovani...

   Vymazat
 26. "Katolíci světlonoši":
  Honolulu a Olšer.

  OdpovědětVymazat
 27. Olšer - fízl? Zbytečná debata o době dávno minulé. Bavme se o současnosti. Snad zmiňovaný Petr Cibulka nám již připravuje seznamy těch současných fízlů. Ti by nás měli zajímat, ne ti, co odešli již do věčných lovišť. Také by nás měla zajímat jména cenzorů na nově zřízeném cenzorském úřadě a metody fízlování telefonů a internetu současnými "orgány" a jména těch, co tomu šéfují. Také by měly být zveřejňovány seznamy poslanců jak hlasovali pro ty které zákony, abychom věděli, koho máme nebo nemáme příště volit. Jinak pan Dienstbier mladší je na hony vzdálen myšlení a činů svého otce. A především směřování občanů České republiky.

  OdpovědětVymazat
 28. Věčně užvaněný a zapálený Olšer to bere hlava nehlava. Když se mu to hodí do krámu, i Václav Klaus stojí jako autorita nad "frackem" Dienstbierem.
  A "diskutéři" radostně slintají, jak mu to nandal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dylino 10:43, nejsi sám ten blb Dýnsbýr? Vždyť o něm napsal pravdu, co ti na to není jasné? Každý kdo myslí v této republice, ví co je to za paznechta, jen tobě to zatím nedošlo, Ale to i možná tobě jednou přijde, někomu to dochází později.

   Vymazat
 29. Dienstbier ml. je vážně pěkně "ofouknutý". - Taková neslýchaná drzost: on si dokonce dovolil narodit se v USA. No to je přece důkaz, že to byl hajzl už v prenatálním stádiu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No on je hlavně hajzl a kariérista,a proto se od těch svých nadlidí v Emérice, kde by po něm ani Punťa neštěkl, trhl a dělá chytrýho tady u nás. Po revoluci se sem ze západu naráz sjelo tolik zmrdů. A všichni nám radí, jak se to tu dělá špatně a jak by se to mělo dělat. Flusající a blijící smajlík!!!!!!

   Vymazat
  2. Udělal ho tatínek za svého bolševického nasazení v USA po tom co se ožral jak svině na ambasádě SSSR tak skočil na manželku a z toho vzešel ten dement Jiří Dienstbier ml.a ta ho vyklopila na půdě imperrrrrrialistické USA a proto má ten dement občanství USA!

   zločas-
   milovník rudochů z 50.let a jejich parchantů

   Vymazat
 30. Trest odnětí svobody za zveřejnění informace, že afghánské rodině byl přiznán příspěvek 4285 Eur
  21.11.16

  Německo:
  Kdosi zveřejnil na sociálních sítích, že úřad práce přiznal afghánské sedmičlenné rodině příspěvek 4285 Eur.
  Bylo zahájeno pátrání po neznámém pachateli. Úřad práce trvdí, že pokud informaci zveřejnil pracovník úřadu - tedy veřejný činitel - porušil § 203 trestního zákona - porušování soukromých tajemství a porušení sociálního soukromí.
  Trest se může pohybovat od pokuty až k jednomu roku odnětí svobody.
  Úřad navíc tvrdí, že neznámý pachatel zveřejnil úmyslně jen část pravdy - rodina dostane v hotovosti jen 1700 eur, zbytek příspěvku padne na placení pronájmu, tepla a dalších služeb - takže se dopustil ještě klamání veřejnosti.
  Policie zahájila vnitřní vyšetřování.
  Zdroj: http://www.mmnews.de/index.php/politik/88678-4285-hartz-fluc...
  Řecko: Uprchlíci nebo okupační armáda?
  21.11.16

  Řecko:
  Politický establishment, když veřejnost nesouhlasí s jeho politikou ilegální imigrace a ochrany národní identity, upřednostňuje obviňovat voliče z nezralosti, hlouposti nebo fašismu.
  Zatímco voliči trvají na zachovávání si svých názorů na národní identitu a proti ilegální imigraci, jejich elity v Řecku nahrazují domácí obyvatelstvo tím, že ilegálním imigrantům dávají občanství.
  To je jejich řešení migrační krize a hospodářského zhroucení Řecka, v důsledku neúspěšné autoritářské politiky nevolené, nevypočitatelné a netransparentní EU.
  Co se děje v Řecku, stejně jako ve velké části Evropy, je ve skutečnosti masivní nahrazení jejích obyvatel, hodnot a způsobu života.
  Existuje jen jeden způsob, jak zachránit to, co zbývá z Řecka: Britská cesta. Vystoupení. Ihned.
  Zdroj: https://cs.gatestoneinstitute.org/9192/uprchlici-okupacni-ar...

  Švédsko balancuje na hraně kolapsu
  21.11.16

  Švédsko:
  Denník Svenska Dagbladet publikoval článek o Alexandře von Schwerin a jejím manželovi.
  Pár žije na farmě v jižním Švédsku a byl už 3x vykraden. Naposledy přišel o čtyřkolku, přívěs a auto.
  Když přijela policie, zeptala se paní von Schwerinová, co má dělat. A policista jí sdělil, že jí nemůže pomoci. "Všechny naše zdroje dohlížejí v azylových centrech v Trelleborgu a Malmö," řekl. "Jsme nyní přetíženi. Navrhuji, abyste se spojila s občanskou hlídkou bdělosti v Eslövu."
  "Občanská hlídka bdělosti" je skupina soukromých vlastníků podniků, kteří poté, co byli okrádáni víceméně každou noc, platí bezpečnostní firmu, aby hlídala jejich majetek.
  "Ze zásady s tím nesouhlasím," řekla von Schwerinová. "A co lidé, kteří si nemohou dovolit platit soukromou bezpečnostní službu? Budou bez ochrany. Ale jsem si jistá, že se k nim připojím, ale velmi, velmi neochotně. Poprvé ve svém životě cítím strach.
  Znamená to, že vzájemná smlouva mezi mnou a státem je tímto vypovězena?" ...
  Zdroj: https://cs.gatestoneinstitute.org/8967/svedsko-anarchie

  OdpovědětVymazat
 31. Sviní se nestáváš, sviní se rodíš.
  Jenom se dokážeš, podle potřeb, nějaký čas přetvařovat.
  Toliko k Dientsbierovi a jemu podobným.
  Pro většinu normálních lidí nebývá zvykem úmyslně a bezdůvodně škodit. Ano, někdo mi udělá něco nepěkného a já mu to oplatím. Sice nízké, ale pochopitelné. To ovšem neplatí pro patologické škůdce. Ti, pokud mohou a mají právo volby, si pro své okolí vyberou vždy tu nejhorší možnou variantu. Znám ve svém okolí několik takových lidí a pohled na ně je opravdu žalostný. Neštěstím pro společnost je, pokud se takoví lidé dostanou do veřejných funkcí. Jejich zvrhlá touha je vede k rozhodnutím, kdy škodí, i když z toho nemají materiální profit.

  OdpovědětVymazat
 32. Hricák se vyzná; určitě je chovatelem vepřů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víš co mne těší ? Že už to máte za pár. Za dva tři roky si s Dientsbierama a jemu podobnými lidi vytřou prdel. I s tebou. A budete rádi, že vás rozvášněný dav nebude věšet po kandelábrech. Příští revoluce rozhodně sametová nebude. V roce 89 lidem scházela pouze svoboda. Dnes jim začíná scházet chleba a to značně mění situaci i možnou toleranci ke svým vykořisťovatelům i jejich pohůnkům. A protože vykořisťovatelé většinou včas zkrátí frontu, vybije si dav zlost na vás, pohůncích.

   Vymazat
  2. Hricák otevře chlívek a požene rozvášněná prasata na Václavák? (Nesmíš Hricáku zapomenout je včas přestat krmit!) Doufám, že Okamura a Adam Bartoš tam budou taky.

   Vymazat
  3. Až to vypukne, pro tebe, ty hajzlíku, si dojdu. A už vím kam.

   Vymazat
 33. 14:50
  Tebe svině jako Lahváč udavač vychovali....na pitomce jako ty měli chovnou stanici!!!!

  OdpovědětVymazat
 34. 13:48 - to co jste napsal je hnusarna. NIKDY jsem nebyl na strane NWO ! Proto me vyhodili z A.cz.

  Stale stejny hloupy trik od stejnych lidi -
  DESIFORMACE ! Necestne spinavosti, lzi a nastavby.
  Proti nasemu uspechu ve svete nemate jine zbrane, nez ty co predvadite...
  Jsem vam trnem v oku, kdyz reknu Cechum co se deje.

  Hillary dostala 18 millionu hlasu, ktere NEEXISTOVALY.
  Pro ni "hlasovali" i ti kteri zemreli pred 20 lety.
  To rika policie !

  Ohledne gramatiky mate pravdu. Uz to bude brzy 50 let co jsem utekl. Ja si ji nepamatuji.

  Ale nikdy me nedavejte do stejne skupiny jako je NWO.
  Uz v dobe kdy jsem zil v JAR, jsem je nemel rad.
  Prinasi zlo, bidu a zkazu.

  Lide jako je Soros, nekladou zretel na socialni nasledky svych cinu. Touzi po moci a po penezich, ale kolik lidi zahyne v ramci napr. jejich - Black Life Matter - je jim jedno. Destabilizace zeme jakekoliv, je pro ne druhorada vec.
  Moje ciste myslenky a bystrost v pozuzovani deni vyvazi moji spatnou gramatiku.

  Kdyby Sobotka necitil, ze se meni casy, tak by nenechal
  padnout Dientsbiebra. Kdyby vyhrala Hillary, tak by byl rad, ze ho ma.

  KOROUHVICKY, aby jste vedeli do jake miry vam hori koudel u zadku, tak by jste meli sledovat lidi, kteri jsou jmenovany do noveho kabinetu...Nic dobreho vas neceka za tyranii politicke korektnosti a za nasilnou integraci s nezadoucimi - za vase znasilnovani mozku dopadnete jako Dientsbier. Pujdete na pracak ! To vas zuslechti.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. (16:34)
   - Kdo v USA ověřuje voličské seznamy?
   - Co s tím má policie společného?
   - Kde bylo to, co "policie říká" zveřejněno?
   - Jak se došlo k číslu 18 miliónů?
   - Kdo zjistil, že těch 18 miliónů neexistujících volilo právě H.Clinton a ne jiného ze 4 kandidátů?
   - Jak to, že kvůli tomu ještě volby nenapadl jako zfalšované?
   - Kdo za to bude volán k odpovědnosti?
   nick Tazatel

   Vymazat
  2. (16:57) Říká se tomu "urban myth" -

   V říjnu mluvil Trump o 1,8 (ne 18) miliónech mrtvých voličů /1/. Jak na to přišel? Odkazoval na "Pew Charitable Trust report". V této zprávě se ale neříká, že tito lidé volili. /2/

   /1/ http://www.nbcnews.com/storyline/2016-presidential-debates/why-dead-voters-won-t-tip-presidential-election-n668386

   /2/ http://www.factcheck.org/2016/10/trumps-bogus-voter-fraud-claims/

   Vymazat
 35. Byla zde zminka o Baalovi ! To stare semitske strasidlo (z Kartaga) leze z hrobu v Americe. Az bude prilezitost, napisi, jak s nim bojuje policie.

  Zaklad Sorosova bohatstvi je v tom, ze pomahal Gestapu udavat a nahanet Zidy do koncentraku v Madarsku. Bylo mu 14 let, kdyz to zacal delat. Potom se "ujmul pozustatnosti". Naciste byli ideologicti fanatici a v Madarsku byli prilis zamestnani nastavajicim bojem, takze INVENTURA zabaveneho majetku byla druhorada.

  Zide v te dobe umirali v koncentraku a jejich pronasledovatele byli casto jini oportunisticti Zide, jako byl napr. Soros, ktery Gestapu pomahal.
  Madari na neho maji tlustou slozku a vypada to tak, ze ho budou soudit lide z nekolika zemi, ale az po lednu. Kdo po nim pujde nevim ! Kabinet neni hotov.
  To ze Zioniste chlastali s Nacisty a byli kamaradi popisuji i jine knihy - velmi cennene americkymi Zidy, kteri proti Zionistum delaji demonstrace.

  Vubec bych se nezminoval o teto davne historii, kdyby vladnouci stinova oligarchie NWO, Globaliste, Neocons, nebyla v panice a uznala porazku Hillary.

  Soros jim bude na obtiz. Boj pokracuje a bude pokracovat dal.
  S.K. BANNON (strategist) je pro ne velmi nebezpecny a Soros to s nim prohrava.
  Jeho finnacni investice do Hillari se promenil v paru. Sorosova skupina ztratila strasne penize. (Milliony a milliony.) Ta zenska (Hillary) je zruinuje vsechny..
  Sledujte to ! Je o tom mnoho informaci na internete.
  nick honolulu - supporter of president Trump.
  (Musim do mesta, nejsem doma ! Vse napsane po teto vete NENI moje. Vratim se vecer a rad se budu hadat, kdyz bude o co.)

  OdpovědětVymazat
 36. zjišťuji že diskuze je plodná,samá velice inteligentní názorová polemika na velké úrovni,minimálně IQ 200,Raději klepněte šampáňo,radujte se že debil Ginďa je v ryti,ikdyž po něm přijde jiný idiot,nemůže dosáhnou jeho úrovně.Takže ŠAMPÁŇO!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 37. 17:20... To je dobre, ze chodite na americke weby !
  Musite vsak davat pozor, komu webova stranka patri.
  Jakakoliv media patrici Neokonum a Globalistum jsou
  bezcenna . Americane se jim vyhybaji !

  Protoze byly neobjektivni a jednostrane zamerene, Americane s nimi pohrdaji. To jak se chovaly pri volebni kampani je bude stat existenci. Uz zacinaji propoustet zamestnace po stovkach.
  Za nejakou dobu si lide nebudou pamatovat jejich jmeno.

  19:02... Ginda je neco z Indie. To chcete naznacit, ze jsme se zde hadali s Cikanem ?
  Cikani NEJSOU Indoevropane. Oni patri rasove do skupiny DRAVIDIAN, stejne jako Tamil, Telugu, Malayalam, atd.

  Assimilace, kulturni splinuti a porozumeni je podle studii british kolonial policies silne nepravdepodobne.
  Nejlepsi je drzet vzajemny odstup.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi fakt neuvěřitelnej blbeček, Honolulu !
   (17:20)
   Otázkám k těm Tvým žvástům ( - 16:57 - ) se ale vyhneš; děláš, žes to přehlédl. Jsi jenom ubohej srab, jakejch se v každé putyce najdou najdou tucty, uslintanej ubožáku, kterej hledá ještě větší ubožáky, který by poučoval.

   Vymazat
 38. BARRY SOETORO je skutecne jmeno presidenta Obami !
  (Asi jedno z mnoha.)
  Naslo se to nahodne pri vymani dluhu nekoho - a nasli uplne neco jineho, nez jim bylo mile.
  To je jeden skandal za druhym. Hochstapersky SKANDAL !
  T.j. proti Constitucni skandal .

  Vice - president Joe Biden volal security na presidenta Obami. Podvody a lumparny jsou odhalovany policii denne.
  Sledujte to !

  (Nadavali jste mi do blbcu a rikali, ze si vse umite najit sami. Tak hledejte , urcite se zasmejete.)
  Presidenta asi stihnou jeste zavrit do 6.1.2017.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 39. K zamysleni a na pobaveni !
  Na YouTube :

  The President Conspiracy || Trump Dossier || Full BBC
  Ducumentary.

  (Simple anglictina nutna, nenechte se odradit !)
  Uz by na to nikdo nemyslel, kdyby president Obama neprohlasil, ze z jeho odchodem z Bileho domu nekonci jeho boj proti Trumpovi.)

  To je valka mezi silnymi osobnostmi.
  nick honolulu  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, to není "válka mezi silnými osobnostmi", To je snaha neokonů vyvolat občanskou válku. U vás i u nás stejnými "lidmi"!

   Vymazat
 40. Pane Povolny (3:26),
  mezi americkymi presidenty je zvyklosti, (nepsanym zakonem), ze se nevyjadruji k tem kteri nastoupi po nich a nekritizuji je.

  President Obama rekl, ze boj proti Trumpovi neukonci !
  Ten boj byl uz drive nelegalni, protoze Obama se nesmel motat na bitevnim poli mezi Hillary a Trumpa.

  On chce pokracovat dal v motani i po 20.1.2017. On representuje skupinu v pozadi, ktera kazdeho, kdo se ji postavi na odpor znici narknutim z RASISMU, xenofobie, sexismu, NACISMU, atd. atd.

  Protoze jeho deda, (Trumpa) emigroval do Ameriky z Nemecka (od Mannheimu), tak Trump byl narcen , ze je Hitler.

  Oni stale bojuji proti rasismu, ale jsou to nejvetsi rasiste na svete. Trump je podle rasove klasifikace (JAR) NORDIC a oni severni Arijce nesnasi.

  To co se deje ma take rasovy podtex i ve volbach, protoze 95 % belochu volilo Trumpa.

  Sabotaz na letadle na Hawaii, ktera zabila sestricku z nemocnice (video) se stala za ucelem zahlazeni stop ohledne podelaneho krestniho listu, za ktery sestricka (zadluzena) dostala $ 70 tisic. (YouTube)

  Amerika si ted mysli, ze Obama je umele vytvorena osoba, o ktere, co je znamo, je vse spatne...

  Mel by dat Trumpovi pokoj, nebo ho Trumpovi lide postavi pred soud za Bengazi.

  Toto je velka valka a Trump nema zatim postaven kabinet.
  Coz je riskantni, ale ma vernou policii a armadu.
  A ma milliony volicu jako jsem ja.

  Nepratele Trumpovi maji v rukou 90 % medii. T.j. jejich nejsilnejsi zbran.
  Video, kde je mnoho veci dobre vysvetleno je z Anglie.
  Tak jeste jednou !

  THE PRESIDENT CONSPIRACY / TRUMP DOSSIER / FULL BBC
  DOCUMENTARY 2016

  (Buhuzel je to v jen v anglicine a pro nektere starsi lidi v Cesku to bude problem. Nenechte se vsak odradit.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Porad do omrzeni koluje mezi fasisty to , ZE SE NIKDY NEVZDAJI a Hitlery hned mlela to same...Jo.
   Coz znamena, ze bude muset byt zrusena a s jejimi miliardami , temi co se dnes nikdy nevzdavaji...
   Vono totiz tyhle individua se porad nevzdavaji , ale zapominaji bezohledne ty druhe , KTERI TAKE CHTEJI ZIT A KTERY SE POSTARAJ O ODSTRANENI PARASITU , blokujich bezohledne zivoty ostatnich ... !!!

   Vymazat
 41. Na ukonceni dobra zprava.
  TRUMP REKL -
  Majitelum a managerum nekolika TV stanic.

  "NENAVIDIM VAS ! Jste nepratele Ameriky. Jste krisy (Rats) a jste LYING SCUM !"

  (Pssst t.j. tajne ! Scum je ta nejhorsi nadavka co Amerika ma. Je horsi nez cunt, nebo fucktard. Lying zn. ulhanost !)

  T.j. za ten hnuj, ktery na neho lopatovali non stop 15
  mesicu !
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP ! ! ! Zachrance nasi planety !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 42. (5:39)
  Koukám, že Honolulu umí jen bez konce žvanit, ale na jednoduché étázky (- 22.listopadu 2016 16:57 - ) odpovědět nedokáže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A na co si dokázal kloudně odpovědět ty, prorežimní trolle, umíš jenom roztleskávat a opakovat nazpaměť naučená agitační hesla, na víc tvá inteligence a čas nestačí.

   Vymazat
 43. 8:18
  Ber to tak, Einsteine, ty ukázko inteligence, že, jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu. A Honolulu má k těm šprochům určitě blíž než ty. On tam žije.
  A jinak, kromě nadávek jsi sám ještě nevyprodukoval nic kloudného. Honolulu má aspoň vtip, ty máš tak velké, kulové.

  OdpovědětVymazat
 44. 7:47 - URAZENA JESITNOST se ozvala !
  Vase otazky jsou otazky ditete.
  Napr. co ma policie spolecneho s volbami ?

  Volby jsou chranene zakonem ! Za podvod je trest ! Policie ma POVINNOST prosazovat zakonnost. Tak nejak je to prece i u vas.
  Volicske seznamy hlida a casto neuhlida komise na okresech a mestech. Sklada se z lidi obou taboru, kteri hlidaji jeden druheho + elektronika kterou v 16 statech nasadil Soros. (Ta je ted na smetisti.)
  To co Policie rekla bylo zverejneno na mnoha stanicich a webech od hlasetelu, jako je Alex Jones a dalsich.
  Policajti maji electroniku take. Jakou nevim.

  Nekteri rekli , ze kazdy 8 hlas, co Hillary dostala je podvod a jini rekli, ze to nebylo 18 millionu , ale 30 millionu.

  Presto presevsechno to vyhral Trump, DRTIVE a MASOVE.
  S tim faktem se neda nic delat !

  Minuly tyden jsem byl nekolikrat napaden, ze jsem BLBEC, kdyz si myslim, ze Cesi si neumi nic najit.
  Jak je videt bylo mi krivdeno .

  Ti z vas kteri UMI neco najit. Casto hledaji na smetisti napr. na CNN a jinych globalistickych srackach.

  Panove koncim na tomto clanku. Jdu na jine clanky a weby.

  Zamiloval jsem se do strasne hubate a nebezpecne babicky. Jmenuje se Jeanine Pirro... Po Vanocich ji planuji poslat vyznani. Ona je soudkyne a da me asi zavrit , tak na me nevzpominejte ve zlem. Ja to myslel dobre i kdyz to casto nevyslo.
  nick honolulu - svetlonos pravdy.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "nekteri rekli"
   "na mnoha stanicich a webech od hlasetelu, jako je Alex Jones..."
   "Policajti maji electroniku take. Jakou nevim."
   "Nekteri rekli , ze kazdy 8 hlas ... je podvod"

   Co to je za neuvěřitelné sračky?!

   To je snad ještě horší, než kdyby někdo poučoval Američany o situaci v ČR a odvolával se na "Blesk" nebo "Aha".

   Na "otázky dítěte" ale odpovědět neumí. Takže se bude tvářit, že je to pod jeho úroveň, sráč jeden !

   Copak ten kretén opravdu nedokáže na Floridě pár dědků, kteří by se jeho přiblblému vtipkování smáli? Vypadá to, že ne.

   Vymazat
 45. 9:37... DEKUJI ZA KVETINY pane !
  Oni me nemaji radi, protoze jsem hezkej.
  Ted jsem na to prisel !
  nick honolulu - messenger of the stars.

  OdpovědětVymazat
 46. (13:48)

  "Presto presevsechno to vyhral Trump, DRTIVE a MASOVE."

  Ano, momentálně
  "Trump has 290 votes to Clinton's 232, with Michigan outstanding"

  - ale zas tak drtivé to nebylo:

  Clinton's lead of about 1.7 million votes continues to increase, largely due to an influx of absentee and provisional ballots still being counted in California. She has about 63.7 million votes to Trump's 62 million;

  Three thousand votes are all that separate Clinton and Trump in New Hampshire. The margin is about 12,000 in Michigan, 27,000 in Wisconsin, 68,000 in Pennsylvania and 113,000 in Florida -- close, but nothing compared to the 537 votes that separated George W. Bush and Al Gore in Florida 16 years ago.

  Blbeček HOHOLULU má ovšem jasno:
  to, že dostala více hlasů, je přece právě ten JASNÝ DŮKAZ, že Clinton volily mrtvoly.....!!

  (( Jen poznámka na okraj:
  já jsem upřímně rád, že Hillary prohrála a přeju jí to.
  Jenom nemám v oblibě přiblblíky, co se ženou za každým žvástem jak slepice po flusu. A ti tu jsou početně v převaze; jinak by nemělo smysl reagovat. ))

  OdpovědětVymazat
 47. Najdi si to, Ty sebestredni zakomlexovane a zneuznane HOVNO, svym okolim - sam ? (Potrebuje attention, vid ?)

  Proc kritizujes me, kdyz to mas na internete. Co chces hnupe ? Abych ti poslal seznam hlasatelu, kteri to
  rekli ? Me to bude trvat 20 minut nejmene nez to najdu ! Jsem rad, ze znas anglictinu, tak se snaz take, Ty lenochu.

  S Tvymi cisly bez DO PRDELE zmetku !
  Kdyby ta cisla byla pravdiva, tak ti co protestuji by se chovali daleko hure. Cisla jsi nasel na smetisti.

  Ty HOVNO nadrazene ! To rekla policie , ze pro Hillary volili lide davno mrtvi. To rekla policie, ze autobusy prevazely podvodne volice ze statu do statu.
  Ty vis HOVNO, akorat Te sere, ze informuji Cechy o tom co by vedet nemeli, ze ano ? Vas je poznat na dalku.

  Proc jmenujes jednotlive staty. To chces, abych je pocital dohromady, kdyz vetsinu lidi zajima pouze celek !

  Jsi urazena prehlizena jesitnost ? Nejsi nahodou
  Kopecky ? Ten Schumuck rekl, ze by se mnou nesel do 4 cenove hospody a ted se stale domaha pozornosti.

  Prozradil jsi se zminkou o AL Gore verzus W. Busch.
  PROC S TIM PROBOHA otravujes ? Byli to loutky tech, kterym ty lizes prdel cely zivot. A bylo to davno !
  To nema nic spolecneho s dneskem.

  Nemas rad ty, kteri se zenou za zvastem. Ja zase nemam rad ty, kteri si pochutnavaji na srackach z medii v rukou jedne skupinuy lidi..

  Vyrid kretenum v tvem okoli, aby na me poslali nekoho chytrejsiho nez Tebe.

  JESTE JSEM NESKONCIL !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 48. Zde vidite tri veci, ktere se deji v poslednich dnech.

  Za kazdou cenu zneuznat volby, ktere Hillary prohrala drtive. Proto desinformace ohledne popular vote.

  Duvodem je ziskat zpet investovane penize. To je duvod proc Soros mel schuzi v hotelu Mandaryn ve Washingtone.

  Dalsi duvod je pokus o destabilizaci zeme a chaos, ktery prosazuje skupina, ktera ztraci moc a vliv.
  Pokus o obcanskou valku.

  Proto jsou ted pochody za odtrzeni Californie.
  (Prijdou barevni a zabavi celou zem.) To uz jsem zazil v Africe. To ceka vas !

  A ted vam reknu dalsi zajimavou vec , kterou vam prehlizeny blbecek nerekne.

  Vsechny ty protesty jsou organizovany tak, ze protestujici napadaji ctvrte stredni tridy. (Ty nebojuji zpet.)
  Mezi chude belochy nikdy nevlezou nebot, by je redneck utopili v krvi behem hodiny.
  nick HONOLULU

  P.S. Ty me prestan otravovat. Nejsem zodpovedny za Tvoji touhu po pozornosti a nejsem zodpovedny za komentatory.
  Uz drive jsem ti rekl ze Te povazuji za idiota a nemam zajem o diskuzi s tebou.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 49. Trump vcera velmi silnymi slovy napadl media ! Oni ted ztraci vliv a proto kopou kousou a prskaji jako krecci.

  Bylo mi nadano do blbecku, ze nectu JEJICH zvratky !

  To jste si zavinili samy vy NEMEHLA, ze se vas lide
  STITI . Kdyz jste nalepkovali Trumpa a jeho lidi.

  Pamatujete si slovo - DEPLORABLE ?

  Pujdete na pracak. Nikdo vas necte. !
  Prohrali jste informacni valku. Vecer budu poslouchat co rika Alex Jones.

  To je reakce hlupaka - 15:07 & 15:26 - typicke pro celou skupinu, kterou predvadi Alex.

  Alex Jones Crying Cuz Trump Won (LOL) (na youtube)

  NICK HONOLULU - doporucuje opozici drzte huby, nebo bude-li obcanska valka, tak Trump to vyhraje a patrioti z vas nadelaji nudle.

  OdpovědětVymazat
 50. To je fantasticka DRZOST ! Ten degenerovany fuck-head me bude poucovat, co mam cist a co nemam cist. (15:07)

  Mam svoji hlavu a svoji logiku a zmetek se me snazi dotlacit na jeho level I.Q., kolotocoveho dreveneho kone a kritizovat informace od nejlepsicjh lidi co Amerika ma v informacnim byznysu..

  Kdo jsi ty namysleny kretene ? Ty jsi tak blby, ze jsi uveril slovum Tvoji babicky, ze jsi vyjimecny a nejlepsi.
  Nejsi ! Ona poznala, ze ses nepovedl.

  Zmetku Ty nemas pravo rikat NIKOMU co ma cist. Kazdy ma svobodny usudek.
  A uz me neoslovuj. Jdu hledat co se deje.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 51. (16:15 16:39 17:02 17:26)
  ... obraz osamělé trýzněné duše ...

  OdpovědětVymazat
 52. Dalsi Imbecil, 19:35 !
  On vi vsechno o mem zivotnim stylu !
  V anglictine se tomu rika JUMPING TO CONCLUSIONS !

  Kolem me je tolik lidi, ze kdyz chci mit truchu klidu, tak musim utect k mori.
  A zitra je Thankgiving, coz je jedna party za druhou a on pise o osamocene dusi.

  Fuj ty SIBYLO ! Mas to vsechno spatne !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. (21:51)
   V anglictine se tomu rika ... LONELY CROWD ...

   Vymazat
 53. Na zaver bych rekl , ze bude Trumpa velmi tezke ZKORUMPOVAT pac neni cim a peknej holek ma kolem sebe dost...

  OdpovědětVymazat