Reklama

čtvrtek 3. listopadu 2016

Je Brady s manželkou (+ Herman) parazit a podvodník, který zneužil strašné smrti malé sestřičky v holocaustu?

3.11. 2016   Skrytá pravda
Čerpáno ze zdrojů
Jiří Brady – Wikipedie
www.insidehanassuitcase.com ,  www.hanassuitcase.ca
Nastal čas podívat se, proč Václav Havel, Václav Klaus včetně Miloše Zemana ani minutu neuvažovali, zda dát "cirkusu Brady" nějakou medali. Dokonce by měli občané České republiky zvažovat, jestli nezažalovat Bradyho za podvod. (Nikoliv za osud jeho sestřičky, ale jak to prezentuje a občany vydírá)
Co vlatně Brady a jeho vypečená manželka dělají celý život?

Ministr Herman s dojetím a s katolickou, židovskou slzou v oku zakrytou velkým kloboukem vylíčil hrdinný boj Bradyho za osvobození Židů v holocaustu. Dokonce se prý obětoval, dal peníze na tiskárnu, aby zde mohl být svobodný svět a celoživotně strádá ve svých 88 létech, aby posloužil lidu. Jaká je však skutečnost?

Co udělal Brady pro svoji vlast? Nic!

Cirkus Brady objíždí celý svět, nafasuje peníze a medaile a jeho PR agentura připravuje další přísun peněz a metálů!
Dokonce ani tu knihu nenapsal a kufřík nebohé sestry se našel v Japonsku. A jak to bylo s darem na onu tiskárnu? Najděme si fakta. V roce 1949 emigroval do Rakouska a v roce 1951 do Kanady. I ta emigrace byla prapodivná, protože dostal nabídku odjet do Izraele, ale protože se necítil zralý na práci, ve Vídni utekl a sice založil údajně s dalšími instalatérskou firmu, ve skutečnosti celý život pracuje pod PR agenturou "Hanin kufřík" jako Plačka – Wikipedie a sběrač metálů.

Přitom až desítky let po válce ho našla Tuniko Išioka, zakladatelka tokijského centra pro zkoumání holocaustu, které nedal spát tajemný kufr s jménem Hanah. Ta po mnoha letech pátrání našla Bradyho a zrekonstruovala i osud jeho malé sestry!! Takže žádný Brady, ale Japonka Tuniko Išioka!!!

A malou knížečku o Haničce zpracovala kanadská publicistka Karen Levinová!!!

Postup je stále stejný: uroní slzu, popovídá o kufříku nebohé sestry Hany, která zemřela v plynové komoře, vyinkasuje peníze a metál a se svojí vypečenou manželkou za pomoci rodinné PR agentury vandruje dál. (Mimochodem před cestou pro metál na Pražský Hrad si odskočil letecky pro peníze a další metál do Portugalska Volali mi cestou do Portugalska z Hradu, že mi dají řád, řekl Brady. Herman pak ukázal důkaz ...)
A celý život jezdí a především létá po světě, chrání údajně lidská práva tím, že ukáže kufřík Haničky a vypráví o holocaustu, z čehož mu plynou zisky. (Neověřeno, ale po internetu se to popisuje tak, že onu PR agenturu má jeho dcera z prvního manželství se snachou, kde protékají úžasné peníze z darů a stařík si s vypečenou manželkou vesele užívá z vyprávění o těžkém utrpení a mučení nešťastných židů a odbojářů Čechů, kteří však metály nedostali - byli zplynováni v koncentráku) a zde je internetová stránka:


Reklamní PR kufřík manželů Bradyových

Z internetu:

„... Pod vlivem mediální propagandy jsem se domníval, že pan Jiří Brady je také autorem příběhu své sestry Hany, který vyšel pod názvem "Hanin kufřík". Teď se však dovídám, že oceňovanou knihu napsala Karen Levine. A že se tedy na vzniku legendy o holokaustu pan Brady víceméně jen přiživuje. Takových odsuzovatelů holokaustu a úlohy Němců v něm, jsou celé zástupy. Je to ale snad důvod pro udělení vysokého státního vyznamenání? Konečně i fakt, že žádost o vyznamenání svého strýce podal lidovecký ministr Herman (paradoxně také přítel německého Landsmanšaftu), mi připadá chucpe včetně následného cirkusu, když mu (údajně) nebylo vyhověno.

A jak si odtrhl Brady od úst, aby pomohl Československu v roce 1990?

V roce 1990 udělal sbírku na koupi nových tiskařských strojů (vybralo se zhruba 100 000 dolarů). Takže ani tyto peníze nebyly jeho, jak se stále naznačuje. Prostě jenom vybral "nezištně" peníze na zoufalé Československo, kde lidé umírali hlady a žízní a z toho se nakoupila rotačka. Nikde není zjistitelné, zda do toho vložil Brady jediný dolar. Tenkrát se říkalo, že rozjel byznys. Co si pod tím představit?

Oblbování mládeže těžce zkoušeného životem 88 letého, čilého na svůj věk jak rybička tudíž udřeného... Autentická práce Bradyho Terezínská štafeta jako důkaz !
A tak slova při odchodu nepřekvapí - úkol splnil: „Jsem rád, že jedu domů. Tady toho bylo tolik, že se to nedalo vydržet. Každý den se něco dělo,“ oznámil Brady. O vyznamenání od české hlavy státu již nestojí. Příští rok prý nebude mít čas. „Leda byste měli jiného prezidenta,“ uvedla manželka Jiřího Bradyho Tereza. „Dostal jsem tolik medailí, že se to nedalo vydržet," sdělil.

Vážně podvodník katolík Herman, který lhal ve všem včetně toho, že navrhl svého příbuzného na metál a zatajil příbuzenský vztah, byť opět jiný, než znělo oficiálně, může dál vykonávat ministerskou funkci ve vládě? Neměl by Gazdík, Herman a Halík odstoupit ze svých politických a náboženských funkcí a neměl by se grázl Kraus národu omluvit za urážky společně se "spacákem Rumlem" jak je přezdíván od doby, kde neokupoval Primu, ale Českou televizi na Kavčích horách? A mimochodem to byla tatáž parta, jako se sešla u podvodníka Krause při natáčení! Protože prezidenta hodnotí a volí lid, nikoliv parta z divadla a rozeřvané náměstí. Nakonec musel i Horáček přiznat, že sice počet 15000 na Staroměstském náměstí byl, ale po zhasnutí rozdávali zapálené svíce Horáčkem a Gazdíkem objednané všem a především turisté si tu "optickou nádheru" užívali, aniž věděli, o čem pódium mluví.

Na závěr: nejdříve tato PR akce velmi dobře připravená předvolební opozicí Zemana v čele s Rumlem, Gazdíkem a Hermanem vypadala, že zneužila staříka 88 letého Bradyho. Jenomže jeho profesionální stejně jako jeho manželky vystupování v televizích, legrácky na úkor prezidenta Zemana a jeho voličů a nakonec zjištění, že toto dělá celý život za peníze dostalo jiný nádech: prostě se jim v prvním kole podařilo zmanipulovat celý národ bez výjimky a teprve nyní nám dochází, co je to za totalitní lůzu s řečičkami o demokracii a svobodě amerického střihu!

Nakonec zbyla po kavalérii PR agentury Brady a spol pouze pachuť a smrad, po které ani pes neštěkne. Dědek s vypečenou bábinou skočil do letadla a odfrčel agitovat do dalších částí světa. My přemýšlíme, kolik takových šizuňků putuje světem a kdo bude další za přispění rodinných PR agentur.

Co vy na to Gazdíku, Horáčku, Krausi, Němcová či Halíku? (Nelze vyjmenovat celou plejádu manipulátorů). A co vy na to, profesionální páni novináři. Co udělat skutečný průřez životem Bradyho a případně se prezidentu Zemanovi omluvit?( celý článek na http://www.skrytapravda.cz/domaci/194-je-brady-s-manzelkou-herman-parazit-ktery-zneuzil-strasne-smrti-male-sestricky-v-holocaustu)

78 komentářů :

 1. Tak to už ale vy bando rudých debilů, zemanových, Ruských a Čínských koulolízačů, dost přeháníte, ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty magore jsi lízač čeho ??? Vědci říkají, že pravičákem se člověk rodí, když jej postihne vrozená demence a ty tu teorii potvrzuješ !!

   Smazat
  2. Konkretizuj svůj výkřik, Šapírovo úkape.

   Smazat
  3. Pepíku iPhone, máš tam hned 4 chyby, za to tě už Einsteinem nazývat fakt nemůžu. A tomu taky odpovídá podstata toho tvého inteligentního
   výlevu ke krásně popsané taškařici, na kterou sedli akorát tobě rovní.

   Smazat
  4. A opět jeden z chudáčků na duch exceluje, blbej ale tzv pravičák, jenž na okamžik vysune to duté co má na krku aby obšťastnil svými výblitky.

   Smazat
  5. Prasa vcasom13:55 tu je vidno ako vy Zidia bojujete za svoje blaho a parazitujete na ludoch ako kradnete klamete!!!! Prezivate ako Rakovina v tele cloveka!!!! 13:55 TY SPINA TAZKO sa ti cita pravda o tvojich potomkoch. Ako ojeb..ali ludi pre sovoje blaho co?????Skap ty prasa a uz tu nepis!!!!!!

   Smazat
  6. 15:01

   Hele nácku, běž si hajlovat za Kotlebom a tady neoxiduj.

   Smazat
  7. Až po 7 minutách? Nějak ochabuješ, bývají to obvykle minuty čtyři. Občas to vypadá, že článek ani nečteš. Neflákej se!

   Smazat
  8. vlast tě (13:55) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  9. Proč přeháníme - nesnášíš pravdu? Vystavíš si na základě mediálních žvástů modly, rveš se za ně do roztrhání těla, ačkoliv o nich víš úplný hovno, slušným lidem sprostě nadáváš, píšeš jako oslizlej šmejd - kdo jsi ty? V Bradovi máme jasno - podvodník jakých je dost, vydělává na prodeji utrpení lidí za holocaustu, a ani v tom není sám, plno lidí prodává utrpení. strach, bídu, zoufalství a nemoci - z čeho myslíš, že je živ bulvár? Bradygatte je obyčejná lumpárna - a ty jsi prase 13.55

   Smazat
  10. To je ten nedomrdek, který neumí překládat z angličtiny.

   Smazat
  11. ses nasral vole ,to je dobře

   Smazat
  12. zkus to veřejně nějak vyvrátit,ale bez těch vašich lží a manipilací,vytahaných z rukávu,seriózně,ne v médiich ale zde na internetu a odkaz kde jsi sehnal materiál blbečku.Herman je sičák a Brada krypl sic trpěl.

   Smazat
  13. Udej konkrétní fakta blbe 13:55

   Smazat
  14. Anonymní3. listopadu 2016 13:55

   kašlete na debilního lízače šapirova análu co má tu kedlubnu nahoře jen na to aby mu nepršelo do krku

   Smazat
  15. Americký komentátor Erik Best to nazval "Operation Brady" a uvedl, že sebevědomí Hermana musí být v silné zahraniční podpoře. Bývalý náměstek ředitele BIS, ministr a velvyslanec Bašta to označil za dobře připravenou zpravodajskou operaci.V té sehrál Brady úlohu Kašpárka v režii křiváka a sudeťáckého exponenta Hermana, s připraveným bojkotem oslav státního svátku na Hradě, trucpodnikem na Staromáku, odpornou šou Krause a voláním Kocába s Bartoškou po "neklidu", ne-li o pokračujícím rozkolu společnosti.Jurečka např. se diví, proč ho nechtějí v Číně. Asi si povšimli jeho veřejného odporu proti prohlášení čtyř nejvyšších ústavních činitelů, bojkotu státního svátku na Hradě, účasti a dokonce projevu na Staromáku, vše protičínské. Takže je dobře že tam nejel, ještě by tam všechny české exporty zemědělských produktů zabil, snad se to podaří někomu jinému.

   Smazat
 2. Nic nečekejme, vrána vráně oči nevyklove, hajzl hajzla nespláchne. Jeden odletěl a druhý zůstal u koryta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podvod tak dostává další rozměr hnusu. A odvolání hajzla se nekoná, když za ním stojí gauneři cizích mocností. To je tedy opravdu odporné.
   A další kandidát na prezidenta, ten znesvěcovač kostelů, je teď chce bourat:

   http://www.zvedavec.org/vezkratce/13508/

   No, jo, ale kam to svoje svinstvo potom bude umísťovat, asi do mešity?

   Smazat
  2. Mě v žádném případě nezblbnul.Nemám totiž
   rád lidovce a vše,co u nich vznikne je na-
   mířeno proti českému národu.Herman se zvi-
   ditelnil už na sudeťáckém sjezdu,další dů-
   vod mu nevěřit.Brady to dělal pro peníze,
   což jsem psal od začátku celé kauzy.Takže
   oblbnout se nechalo jen pár lidí,kteří to
   však mají možnost vyjádřit.
   Petr Majevský

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když Vám vymazali text,pošlete fotku,stačí zatím oblečenou.

   Smazat
  2. .... My víme co děláme.

   Smazat
  3. Sorry,připadalo mi to vtipné. Vlastně jde o společenství možných omylů,které se snaží diskutující vnutit těm ostatním a cenzor je před nimi brání a chrání,naštěstí. Jde vlastně o jakousi identitu autora,kterou on prokazuje vlastní vědomí pravdy nebo lži,které prezentuje a pozor ,neprávem v případě,že nejsou těmi pravdami nebo lžemi,za které je považuje,protože se mýlí a mate ostatní a před tím nás ostatní diskutující brání a chrání náš hodný cenzor a ještě před zákonem,samozřejmě. Cenzor je hodný. Zdravím a fotku posílat nemusíte,samozřejmě,chtěl jsem Vás jen udělat,protože když je to dostatečně strašné,tak účinné.

   Smazat
  4. 14:24 Podle vás věta "Tento komentář byl odstraněn autorem" znamená, že zasáhl cenzor? Máte trochu posunuté chápání, tak se raději do žádných větších duševních akcí nepouštějte.

   Smazat
  5. Žádnou takovou větu jsem nenapsal a ani to tak nemyslel,poznávám "konečně" co to znamená,že Češi nerozumí psanému textu. Sakra,co mám dělat? Mám klesnout na úroveň opice a psát posunky?

   Smazat
  6. 21:16 Nikdo netvrdil, že jste to napsal. Ale reagujete zmínkami o cenzuře na příspěvek 14:09. Co tam vidíte? "Tento komentář byl odstraněn autorem". Takže určitě ne cenzorem, jak vy reagujete ve 14:09:..vám vymazali... a pokračujete 14:24 vyjádřením o "hodném cenzorovi". Jestli stále nechápete, tak se ani s těmi opicemi nedomluvíte. Opice budou chápavější.

   Smazat
 4. Tyhle kurvy machabejský budou z tý svý domělý ukřivděnosti žít až do skonání světa a na jeho úkor...

  OdpovědětSmazat
 5. Pro autora: Váš odkaz htp://www.insidehanassuitcase.com
  není funkční. Stránka nenalezena. Tak jak mám věřit ostatnímu textu, když již odkaz na zdroj je nefunkční?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někteří věří na Boha+Syna+Ducha svatého,nestěžujte si.

   Smazat
  2. Někteří dokonce věří,že tato Boží trojice Boha Otce a Syna a Ducha svatého je jedním Bohem a křesťanství monoteistickým. Připadám si jako mezi magory,ale.

   Smazat
  3. Článek je převzatý z
   http://www.skrytapravda.cz/domaci/194-je-brady-s-manzelkou-herman-parazit-ktery-zneuzil-strasne-smrti-male-sestricky-v-holocaustu
   Tam by vám asi odpověděli, proč je odkaz nefunkční

   Smazat
  4. Zkuste www.hanassuitcase.ca

   Smazat
  5. Zkuste tento odkaz: http://www.hanassuitcase.ca/

   Smazat
  6. http://www.cbc.ca/hanassuitcase/
   je asresa, která nejde na "VEDEM" otevřít

   Smazat
  7. Film: http://www.imdb.com/title/tt1329370/

   knizka: http://www.imdb.com/title/tt1329370/

   wiki: https://en.wikipedia.org/wiki/Hana_Brady

   stranka Bradovic familie: http://www.hanassuitcase.ca/

   Smazat
 6. Tak jste si zase flusli, hovada. Tentokráte na starého úctyhodného muže. I jeho paní.
  Cítíte se líp? Ulevilo se vám? Pochybuju.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:58
   Jak by se po tomhle hnusu, který se provalil, mohlo někomu ulevit? Vždyť právě takoví křiváci pak plodí něco takového, jako jsi ty. A to je velmi znepokojující, nikoliv úlevné.

   Smazat
  2. Sedum minut ti to trvalo a jenom dvě repliky, musíš přidat, bobe, je to slabota.

   Smazat
  3. Jak jste zjistil,ze jde o stareho uctyhodneho muze? Co takhle nejaky dukaz.

   Smazat
  4. Jó, když se někdo prezentuje na veřejnosti, musí počítat s tím, že na něho nějaký ten jeho kostlivec vypadne ze skříně. To platí pro komedianty, stejně jako na prezidentské kandidáty (i ty zahraniční), sudeťácké lháře a celou pátou kolonu :-)

   Smazat
  5. Starý úctyhodný muž by se nikdy nepropůjčil k takové šaškárně, která ublížila statisícům slušných lidí - celému národu, který odporná oslizlá smečka uesřitníků vtahuje do majdanu. Co si od toho slibujou? Úctyhodný muž je můj děda - nikdy by se nezapletl do politické špíny, za žádné peníze. Také byl nasazen v Rajchu, ale aby jezdil po světě a prodával utrpení ostatních, kteří neměli to štěstí vrátit se domů? Nikdy - za žádné peníze! Co ty víš o úctyhodnosti ty mizernej šmejde, tady sprostě nadáváš a urážíš lidi, které neznáš, a ze kterých může být spousta starých a úctyhodných. Zavři svou sprostou tlamu a vlez na nový článek - už čeká na tvoje sprosté provokace. Vždyť NR ty články píše jen pro tebe, abys mohl denně nadávat a urážet ostatní - Ty 14.58 flusáš po ostatních dnes a denně - proč? Důvod?

   Smazat
  6. Ten starý "uctyhodný" muž je stejný ZMRD, jako jsi ty ! Ten už brzy zdechne. ale tebe budemem muset pověsit !

   Smazat
  7. Kristepane to uz se nenajde jeden normalni clovek na svete, samej parasit, prizivnik, chamtivej lakomec, a zkorumpovanej sberatel vseho co neni pribity a i to paci aby to votocil..

   Smazat
  8. Kdyz se uctyhodnost u VAS POSUZUJE DLE TOHO JAK JE KDO POSEDLY v celosvetovem uhaneni medajli...?

   Smazat
 7. Chtěl bych jen připomenout, že ta akce s Hermanem a Bradym nesla všechny znaky zpravodajské akce. Na několika webech byli zmíněni ještě dva protagonisté. Palouš a Kolář se kterými Herman konspiroval průběh akce dalajláma.Palouš i Kolář působili jako velvyslanci v USA.

  OdpovědětSmazat
 8. Zajímavé, že pravdoláskaři nepořádali občanskou neposlušnost, když Bradyho odmítl vyznamenat Havel?

  OdpovědětSmazat
 9. Nová Republiko - už to tady není normální !! Hon na čarodejnice je slabé slovo.
  Zeman a jeho hradní sebranka lhala mnohokrát, dokonce z jedné lži je soudně usvědčen - takže je jasné, komu je možné věřit a komu ne.
  Už toho Hermana nechte na pokoji, ta ostuda je sice pekelná, ale bylo i víc věcí - které bychom měli rozebírat. Skoro poblité korunovační klenoty, lhaní okolo článku vlevo dole, výmluvy a osočování všech okolo ve věci pozdního příletu do Bratislavy, ostudný a servilní dopis poslaný do Číny hned po tom, jak naklusala čínská velvyslankyně na hrad .. atd..
  To jsou docela vážné věci a ne nějaké prefabrikáty z propagandistických komunistických dílen o Hermanovi, jeho dětech, vnucích a nebo tetě.
  Je to směšné a trapné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:54
   Pátá kolono, nediktuj žádnému webu, co má umísťovat na svoje stránky. Chápu, že informovaná veřejnost je kolaborantům nebezpečná, ale pokud nejsi z "ministerstva pravdy", tak by ti to vadit nemělo a měl bys lépe snášet odlišné názory. Z tvého projevu je jasné, že máš stejné tendence ke lhaní, jako herman. Bublina splaskla, s tím už nic nenaděláš. Když se ti tady nelíbí, udělej si svůj vlastní web, odfrč na něj a lži si tam.

   Smazat
  2. 1612 a kromě nadávek máš nějaký názor na Zemana ? Toho, co skoro poblil klenoty, lže jak když tiskne a neumí přiznat chybu a omyl ?
   A nebo si mám myslet, že nemáš názor a neumíš ani normálně okomentovat fakta ?

   Smazat
  3. vlast tě (15:54) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  4. Starej se o svy modry bratre a necpi se tam, kam nepatris.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  6. Pátá kolono 16:32, myslel jsem si, že pravda začíná tam, kde končí signál ČT, ale jeho metastázy mají v tvé podobě dosah i na NR. Předkládání argumentů těmto metastázím je "házení perel sviním" :-)

   Smazat
  7. Ale proč se tady ten psychopat a provokatér drží jako hovno košile? Vždyť nemůže být normální.Normální člověk neleze na místa, k nimž má odpor, ale on sem lezeš denně a stále! Něco s ním není v pořádku. Ale rozhodně to není Pepek Vyskoč - ani zdaleka.Pepek byl obecní chudák, ale tohle, co píše sem ty sprostoty a urážky, je diskuzní svině. Zmetek, a prašivej, páchnoucí tchoř.

   Smazat
  8. Havloidní fašisté přitvrzují, nestydí se kopat do diabetiků a kardiaků, kteří zavrávorají nebo upadnou.3. listopadu 2016 19:37

   18:09 Klídek, je to najatá plačka jako Brady.

   Smazat
  9. Jak ma Pepek s vladou vyskocit , kdyz si zrovna podrizli i celou kavarenskou vetev na ktere sedeli a maj ted volnym padem prdele v luftu. Budou emigrovat k sudetskym nemcum , toho casu bez Sudet ?
   V celem to pozdvizeni mel brady asi kus stesti, ponevadz president se nemohl koncetrovat patricne a v momente zmatku moh tou medajli bradyhou napichnout, jako motyla do vitriny...Nestesti s medajlema nechodi po horach ale po lidech...

   Smazat
  10. Pristi volby . Kandidati Vasaryova, Horacek,Hermann atak siracte vybrat..
   Tyto pozvou sudetaky aby nam vladli !!

   Smazat
 10. Tady je link na ty filmové dokumenty na Youtube. Po pravé straně budete mít další obdobné dokumenty o HB: https://www.youtube.com/watch?v=BFeEmsbJLNI

  OdpovědětSmazat
 11. Technická poznámka k 15.54
  Velice jsem se pobavil vašimi výrazy jako "hradní sebranko..; skoro poblité korunovační klenoty ..; atd". Štvanice na prezidenta se radostně účastníte, ale fakta úmyslně přehlížíte! Příklad - prezident s bolavou nohou, který sotva stojí a přímý dotaz na geniální a "pravdomluvnou" Němcovou stojící přímo vedle něj od "také novinářů", zda byl prezident opilý neodpověděla. Ptám se proč, pokud byl opilý, to nepotvrdila! A partička placených pochybných pisálků z něj obratem udělala opilce. Nikdo se ho nezastal.Takto bych mohl probírat jednu kauzu za druhou. Ale jak se říká "vůl zůstane volem a pařez pařezem" - tak si vyberte, co jste. O morálce řeznického psa se nelze bavit!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1729 Němcová to už mnohokrát vysvětlovala: nechtěla dehonestovat prezidenta, to se obvykle ve slušné společnosti běžně nedělá.
   Stejně, jako Západ nechce dotlačit Putina příliš do kouta - proto nemává na počkání důkazy o sestřelu letadla MH17 a o jiných věceh, o kterých s velkou pravděpodobností ví skoro všechno.
   To je asi politika - umění kompromisů, dohod atd.
   Pokud by na místě Němcové byl Zeman ve stejné situaci, určitě by si nenechal ujít možnost ji totálně zesměšnit. přesně , jak to dělá u svých dalších nepřátel.

   A mimochodem - nemusíme se tedy babrat v jeho opileckém výstupu u klenotů. Nestačí Vám jeho projev v rozhlase ?? Na základě čehož většina škol sundala obrazy prezidenta ze stěny ? Tam žádní "pisálkové" nefigurují - je to dokumentované a můžete si ten jeho sprostý projev přehrát.

   Smazat
  2. Ale lze - pro řeznického psa by to byla urážka! Takové zvíře se zatraceně nadřelo, než rozvezlo objednávky po zákaznících, ale tenhle psychopatickej jen bastard provokuje, dělá úplný hovno, protože dřepí u počítače pořád, a číhá na nové články, k nimž zahajuje diskuze svými zvratky. Je to svrab, úplně zbytečnej tvor - takoví by měli být utraceni. Škoda podpor a dávek, které takoví plazi pobírají z peněženek těch, jimž sprostě nadávají.

   Smazat
  3. Ty se nemusíš v ničem babrat ty prase 18.12- babrej se ve vlastních sračkách a ostatní lidi nech na pokoji. Zemanovi nesaháš ani k zadku ty odporná nulo. Co si o sobě myslíš - že můžeš urážet hlavu státu, ty odporný, malý hovno?Jen proto, že umíš psát a máš na čem? Zmrde prašivej!

   Smazat
  4. Havloidní fašisté přitvrzují, nestydí se kopat do diabetiků a kardiaků, kteří zavrávorají nebo upadnou.3. listopadu 2016 19:41

   Klídek, je to najatá plačka jako Brady (instalatér státních převratů), která si poctivě nevydělala ani na rohlík.

   Smazat
  5. 18:12 - jakej "projev v rozhlasu" ty hovado? Normálně jen přeložil název kapely za kterou se tady Poserplína angažovala!!

   Smazat
 12. Nechci dehonestovat lidi,kteri se chteji prosadit na zapade a splnit si svuj sen...ale ,kdyz takovy,ajko pan Brady,prijde na zapad,musi se dat na cestu podvodu,nebo ten je soucasti splneni americkeho snu..ak tedy sel,a prosel i pan Brady,at mu da buh jeste aspon 12 roku zivota.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas - a ať mu celou tu dobu rakovina rozežírá chřtán, aby každý den litoval, že se nechal naverbovat k takový odporný frašce, jíž ublížil milionům lidí v zemi, kde mu nikdo nic špatného neudělal.

   Smazat
 13. 13:55
  Pepi, nechceš skočit na horák a vydat se do Německa vynadat těm rudým debilům do čínských koulolízačů? Německý ministr průmyslu Sigmar Gabriel navštívil v úterý Čínu s šedesáti člennou delegací.
  To by mně teda dost vytočilo a jediný kdo s tím může udělat pořádek jsi ty, havloide.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:50 Ta německá expedice vysvětluje, proč musel Herman torpédovat naše vztahy s Čínou. Kolonie si přece nesmí "líznout medu", když na něj má chuť kolonizátor. Ať už nikdo nevykládá, že akce s dalajlámou byla duchovní záležitost. Je z toho na sto honů cítit, odkud ten "duch zavanul".
   P.S. Ten dnešní trumpeta není "Pepi s horákem." Ten by sem sypal statistiky, jak je na tom Čína bledě a že se k nám má plazit po kolenou. Tenhle je jen "přehrávač MP3", do nekonečna opakující stokrát vyvrácené lži.

   Smazat
 14. Pěkná kupa sraček...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přidal jsi :-)))

   Smazat
  2. To teda! Část se jich sešla u Krause ... zbytek pak na Staromáku.

   Smazat
 15. Pan Brady je profesionální vypravěč o holokaustu má k tomu prostě kvalifikaci. Jeho si najal Herman. Předpokládám, že kdyby jej president vyznamenal, tak on jako zaplacený "demokrat" by vyznamenání nepřijal a šaškárna by pokračovala.

  OdpovědětSmazat
 16. Tak sakra umí Brady zacházet s hasákem jako pravý instalatér nebo nám lže?

  OdpovědětSmazat
 17. 1.11.2016 2:48
  Daj-li

  čěf 94.?.?.?

  Daily Mail 28.10.2016
  (na známou notu)

  Kavárna se těší v Praze
  nový podzim že je tu,
  zas je s námi starý známý
  z Indie u Tibetu.

  Strejček Brady teď a tady
  měl prý dostat medaili,
  synovec všem ukazuje
  o tom z Hradu é-majly.

  Líčí zradu vzešlou z Hradu
  a přidává detaily:
  sešel jsem se s dalajlámou...
  a škrtli nám medaili.

  Já mám na to svědky, praví
  synovec ten nepravý,
  svědkové jsou ale leví,
  nic jasného nepraví.

  Strejček Brady s kamarády
  oslavuje v podhradí,
  ti mu metál nedodaný
  tuctem jiných nahradí.

  Dostal strýček taky klíček
  od Sloveny od Prahy,
  jen ať vidí všichni Židé,
  jak je Čechům předrahý.

  Od té číči už se klíči
  pyšní Číny předseda,
  snad nám doma jeden zbude,
  rozdává je, kde se dá.

  Má v tom letos číča chaos
  komu nedat, komu dát,
  měla by víc konsultovat
  kavárenský kalifát.

  Chudák Brady do Kanady
  navrací se nevrle,
  neví děda, že byl, běda,
  synovci za pimprle.

  OdpovědětSmazat
 18. Kdo tu na nás ušil zradu
  ten kdo pozval strýčka Bradu.
  No, v kostele ho nenajdem
  on setkává se s Henlainem.

  OdpovědětSmazat
 19. http://www.cbc.ca/hanassuitcase/
  je asresa, která nejde na "VEDEM" otevřít a čtenář si všiml.

  OdpovědětSmazat
 20. Každému z vás kdo nezažil lágr a zpochybňujete život toho starého pána, bych ten lágr na jediný den naordinovala.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.