Reklama

.

.

středa 23. listopadu 2016

Jiří Baťa: Pane europoslanče Jiří Pospíšile,


23. 11. 2016
od potenciálního kandidáta na funkci prezidenta České republiky bych rozhodně očekával mnohem větší prozíravost v tom, co jako významný politik říkáte. Nemohu totiž nezareagovat na Váš dialog s panem předsedou senátu Štěchem, kde jste se mj. vyjádřil také k Číně a pročínským politicko-ekonomickými kontaktům. Jste vzdělaný a dalo by se předpokládat, že také inteligentní člověk, což jaksi vyplývá z Vašeho titulu JUDr. Smůla je ovšem v tom, že jste k titulu přišel v profláknuté plzeňské právnické fakultě. Ale k věci.
 
     Pane europoslanče a doktore práv, aniž bych současné vládě premiéra Sobotky nějak stranil ( spíše naopak), velmi nekorektně jste se vyjádřil k mezinárodní politice vlády, když jste se ve vztahu k Číně vyjádřil, že fetišizuje dohodu s Čínou“. Tato Vaše poznámka nebývale koresponduje s Vašim známým postojem k Tibetu a jeho představiteli, tj. Jeho Svátostí dalajlámovi. Je-li však řeč o nějaké fetišizatici pak ne dohoda s Čínou, ale Váš  (a Vašich kolegů) pokrytecký postoj k Tibetu a dalajlámovi , což lze  jednoznačně hodnotit jako typický znak kategorické fetišizace.
     Pokud byste přece jenom přes Vaše vzdělání nepochopil, proč nelze podle Vás považovat fetišizující dohodu s Čínou pak je nutné Vám, pane vysokoškolsky vzdělaný europoslanče za TOP 09 připomnout, že nejen Česká republika má s Čínou obchodní smlouvy, dohody a jiné druhy spolupráce, ale totéž praktikuje celá řada jiných, včetně západních států. Zatím co kritizujete postoj prezidenta Zemana za jeho postoje k Číně, ve světě se dějí věci, které by Vám měly vyrazit dech. Jistě jste jako politik zaregistroval návštěvu prezidenta Čínské lidové republiky ve Velké Británii, která jej přivítala tak, že podobných poct se dostane jen málokterým státníkům západních demokracií. Společná jízda prezidenta ČLR v královském zlatém kočáře s britskou Jeho Výsostí královnou je jen důkazem, jak si Velká Británie považuje za čest přivítat na svém teritoriu takovou personu, jakou je prezident Čínské lidové republiky.
      Máte snad za to pane europoslanče, že vztahy Velké Británie vůči Číně jsou také zfetišizovány? Nebo, že se snad Velká Británie přiklání k Východu a odklání od Západu? S Vaším konstatováním o fetišizaci dohody s Čínou však také korespondují slova, na rozdíl od Vás zcela nevzdělaného Karla Schwarzenberga, čestného předsedy TOP 09, za kterou jste činný v EU, který se k vládním pročínským vztahům nelibě, či spíše sprostě (ale s noblesou jemu vlastní) vyjádřil: „ Lezeme do prdele čínskému drakovi, vracíme se do totáče". Platí snad (kromě toho totáče) totéž i v případě Velké Británie?
    Musím proto konstatovat, že rozdíl  mezi Vašimi postoji a hodnoceními z pohledu Vašeho vzdělání a předpokládaného intelektu a pana Schwarzenberga bez vzdělání a bez intelektu, není prakticky žádný. Jde totiž o významou  shodu názorů, jen vyjádřené jinými slovy jako např. Váš názor,  že „ našimi největšími partnery jsou naši sousedé“,  čím jste měl na mysli „naše sousedy“, sdružené v EU, NATO apod. Názor, že „Lezeme do prdele čínskému drakovi“, či že „se vracíme do totáče“, jsou hodny lidí stejného geopolitického myšlení a stejných priorit a hodnot, pro které jedinou přijatelnou variantou jsou vazby na západní struktury, USA, NATO a EU. Tito lidé zásadně odmítají akceptovat všestrannou spolupráci se státy na východ od nás jako je Čína nebo Rusko. Na Číně jim vadí nedodržování lidských práv, jako by to  byla jediná země na světě, která lidská práva nedodržuje a Rusko, které považují za (ničím relevantním neodůvodněným) za pro nás největší současné nebezpečí. Mezi tyto lidi patříte i Vy a Váš guru Schwarzenberg.
     Pane europoslanče Pospíšile, nikdy ani na okamžik jsem nepochyboval o tom, že Vaše eventuální rozhodnutí kandidovat na funkci prezidenta je zcela nereálné (a tedy zbytečné). Nicméně, žijeme (prý) v demokratickém státě, máte tedy na kandidaturu plné právo. Avšak s postoji a názory, kterými se otevřeně prezentujete v úsilí a ve snaze vymezovat se konzistentním, promyšleným  a racionálním krokům a činům prezidenta M. Zemana, si jen kopete stále hlubší jámu, do které propadnete spolu s dalšími, kteří se snaží prezidenta diskreditovat a dehonestovat v naději, že se již pro další funkční období rozhodne znovu  nekandidovat.
     Nicméně, přes všechny zde uvedené kritické výtky a nesouhlasy k Vašim postojům a názorům Vám chci, pane europoslanče, poděkovat za všechna ta slova a činy, kterými za sebou úspěšně  pálíte všechny mosty, které by Vás případně mohly přivést na Hrad. Tím současně také dáváte větší  jistotu nám občanům, že v budoucnu nebudeme mít za prezidenta člověka, který svou ambiciozní  a neskromnou optikou není schopen vidět a posuzovat svět reálně, opravdu demokraticky a objektivně, který ctí a uznává jiné, cizí hodnoty, neumí či ani nechce rozlišovat dobré od špatného, který víc než na občany myslí na své ego, velebí hodnoty západní politiky, člověka, který nekoná pro prosperitu České republiky, pro její občany, jejich úspěchy, spokojenost, prosperitu a život v míru.
     Pane europoslanče Pospíšile, ještě jednou díky a vydržte prosím, držím Vám palce!

S občanským pozdravem
Vlasti zdar a jejím občanům zvlášť“

Jiří  B a ť a , důchodce

49 komentářů :

 1. Nelze než připomenout slova Ludvíka Vaculíka, že po zfetišizované sametové revoluci se DOSTALO K MOCI SPOLEČENSKÉ BAHNO.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ojedu-ti-starou-vymackam-ti-hemeroidy-opicaku-Problem-kandidata-Michala-Horacka-se-siri-je-to-cim-dal-veselejsi-463965

   Vymazat
  2. 15:51, domnívám se, že každý kdo jen trochu zná dementní sestavu na Brněnské radnici, tak nemůže být ani trochu překvapen.

   Vymazat
 2. Kvuli nevyhodnym jednostranym smlouvam a obchodnim tarifum prijde k napeti mezi Cinou a Amerikou...

  President Zeman mel idealni pozici delat prostrednika, mezi obema mocnostmi. Mel duveru Ciny a uznani v ocich Trumpova kabinetu ho NEMINE.

  Pridal se na Trumpovu stranu, kdyz vysledek voleb byl nejisty. To se ocenuje, a na to se nazapomina !
  Bohuzel "velemozek" Herman - VLADNI MINISTER prijal Dalejlamu a tim Cinany polekal.

  Dalsi vec ! V Cine je hirarchije velmi dulezita a Brady z Kanady dostal stejny klic od mesta, jako polovicni Buh na zemi cinsky president.

  To dokazuje, ze nekteri vlivni clenove vaseho establismentu byli odkojeni odvarem z makovic !

  Nikdo si nedokaze tak dokonale nakadit do vlastniho obyvaku, jako oni.

  Pane Pospisile rici nahlas, ze lest do prdele cinskemu drakovi se nesmi, je chybne ! Zlomyslni lide to prelozi do anglictiny a za nekok hodin to bude cist cinsky president.

  Rici Cinanovi, ze jsme se k nemu prisli neco naucit, znamena lasku k cloveku ktery to rekl.
  President Zeman je prozretelny a chytry statnik , ktery vyciti psychologii Cinana.
  Vy to neumite a tim Vase ambice padaji.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 3. Také se říká,je ještě bl..,než jsme si mysleli.Ono to potvrzuje i kopanec od Nečase,když ho vyhodil z postu ministra,donášel Kalouskovi důvěrné informace z ODS.Nikdo mu nezabrání kandidovat na prezidenta a TOP má dost peněz,tak ať je vyhodí oknem.

  OdpovědětVymazat
 4. Důchodce Baťa se zase nudí tak sepisuje hovna.

  Tak za prvé ano, Británie chce obchodovat s Čínou, chce s ní mít dobré vztahy, Čínský prezident byl dobře přivítán.
  ALE
  Čínský velvyslanec si nedovolí chodit na hrad a peskovat tam královnu či premiérku, neurčuje s kým se má královna nebo premiérka stýkat a neurčuje zahraniční politiku Británie, královna ani premiérka nepíše Číně ponížené omluvné dopisy.
  A na druhou stranu už vůbec Británie nezakazuje US velvyslanci (daleko větším a důležitějším obchodním partnerovi než čína) doživotně vstup na hrad jako ten náš blbec.
  Jste schopen pane důchodce tento "jemný" rozdíl postřehnout?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějakej chytrej (pražák ?)

   Vymazat
  2. 1/ Vy pracujete v protokolu na Hradě, že víte o návštěvách čínského velvyslance a o jeho určování české zahraniční politiky?
   2/ Británie nemůže nic zakazovat, je to jen území skládající se z Anglie, Skotska, Walesu a okupovaného Severního Irska.
   3/ Jste duševně na úrovni imbecility či idiocie ?

   Vymazat
  3. Ty jsi ale mozek. Na tebe jsme cekali. A jak rozeznavas rozdily!

   Vymazat
  4. Typická ukázka ubohé havloidní falše a přetvářky anebo co nám pokrytecký troll zatajuje a neprotestuje, že Obama stál před čínským prezidentem servilně v pozoru a vítal jeho příjezd za zvuku famfár dvorní kapely, anglická královna jej vozila ve svém zlatém kočáře, chudáka prince Charlese nechali jezdit po Londýně s čínskou vlaječkou na autě a Camilla navlékla rudý šat.

   Vymazat
  5. No ten rozdíl přijetí Čínského prezidenta v Británii je značný koukněte se na videa a zkuste najít nějaké vlajky Tibetu. Pak nejsou potřeba žádné omluvné dopisy. K tomu US velvyslanci, který se snažil říkat našemu prezidentovi kam smí a kde oslavit výročí konce války .... může opravu dělat jenom blb
   a je jen dobře, že náš prezident se nenechal a poslal ho někam. Jste schopen pane tento "jemný" rozdíl postřehnout?

   Vymazat
  6. pro 15.35
   Nevážený trolle, Číňan necítí potřebu chodit za královnou a "vyhrožovat" a to z jednoho prostého důvodu:
   Za 1) Ve V B ŽÁDNÝ člen vlády NIKDY nepodnikl takový krok jako u nás jakýsi, bohužel, ministr HERMAN!!! Nepodrazil státní politiku, tudíž nedal Číňanovi záminku k intervenci!

   Za 2) Váš omyl ve velvyslanci spočívá v několika momentech: Ten hlavní je, že velvyslanec "svou radou" určoval hlavě suvereního(?) státu, kam může nebo by neměl jet na návštěvu! Kdyby toto vzkázal královně ve V B, dám svůj jediný krk na to, že by byla vyslána žádost do USA o jeho okamžité odvolání!!! Samozřejmě by toto proběhlo v "tichosti" před veřejností!

   Tak se omluvte důchodci Baťovi a ta hovna, která jste vypustil vy, si nalejte zpět do té koule, co nosíte na krku.

   Vím, že na trolla je zbytečné reagovat, ale dělá své zadání moc okatě! Asi s vámi rozváží pracovní poměr, protože v očích rozumných lidí nejsi troll, ale BLB!!!

   Vymazat
  7. ...15.35...HULVÁTE..!

   Vymazat
  8. Pro 15 .35-Jako správný havloid se bojíte
   nebo stydíte se za své jméno?Pokaždé,když
   někdo začne nadávat,je pouze anonymní.Co
   se týká velvyslanců,ten americký řídí tuto
   vládu,ne premiér.Ten americký poroučí,co
   se tady bude dít.Černoprdelnická provokace
   Hermana,jehož milý krajan,K.H.Fran řídil
   represe proti českým studentům občanům vů-
   bec,je pro sluníčkáře bohem i se svým mi-
   lým krajenem a jeho pohrobky.Když se Vám
   tady nelíbí poměry,máte možnost odejít do
   jiných států.Ovšem všechny upřednostňují
   ekonomiku před údajnými lidskými právy.
   Petr Majevský

   Vymazat
  9. 15:35:A zase mlýnek na kafe.V Británii by si nedovolil žádný ministr udělat to,co hovado Herman.Pokud se v USA dodržují lidská práva a hlavně ,pokud USA dodržuje lidská práva v jimi napadených zemích,tak žijeme na Marzu!Pokud se u nás dodržují lidská práva,tak to fakt chce Chocholouška.

   Vymazat
  10. 15:35 důchodce Baťa je možná sepisuje, ale ty máš ty hovna evidentně v hlavě.

   Vymazat
  11. Takže: jestliže si čínský velvyslanec nedovolí chodit k britské královně a určovat jí, kam smí či nesmí jezdit, není důvodu, aby mu britská královna zakazovala přístup do královského paláce. Říká se tomu příčina a následek (kauzální nexus). A není-li příčiny, není ani následku. Oboje není totéž, jak se snaží vsugerovat jeden z diskutujících. Ten následek je podmíněn předchozí příčinou. Je to již jasné? A pokud jde o tvrzený "ponížený" dopis čtyř, tak to může napsat někdo buď z naprosté neznalosti nebo za úplatu (oboje je špatně). Na akci jakéhosi Hermana, propašovaného dočasně na místo ministra kultury by opravdu postačovalo k nápravě jen prohlášení českého ministra zahraničí. Herman je sice českým ministrem, avšak z čínského hlediska bezpochyby někde na hraně čínské rozlišovací schopnosti. (mám na mysli konkrétní osobu, nikoliv fakt, že tak byla prošena naše smlouva s Čínou, kterou má podobně uzavřenou více než dalších 50 zemí světa vč. USA, V. Británie, Německa, Francie, Itálie atd.). Pak ale došlo k významnější události. A to k podepření jeho postupu ze strany 2 lidoveckých zástupců předsedy obou komor českého parlamentu. A na dementování toho další diplomatická nóta by již nejen nepostačovala, nýbrž by spíše devalvovala tu nótu první. Takže máme-li hodnotit celý postup (což většině z nás vůbec nepřísluší, protože nemáme potřebné znalosti příslušných procedur a diplomatických zvyklostí), musíme tak činit s ohledem na okolnosti a na průběh celé záležitosti. A ne vytrhnout jen něco z toho účelově ze souvislosti a teď si to dle potřeby na veřejnosti účelově interpretovat. Je přitom zajímavé, že v tom obzvláště vynikají herci, režiséři či některý lékař. Tedy lidé, kteří mají svými obory a předpokládanými znalostmi k diplomacii opravdu "nejblíže". Položme si otázku proč a nezapomeňme ani na další a to hlavní otázku, proč tato akce vůbec vznikla, kdo ji fakticky inicioval a komu měla hlavně sloužit. (V dané době se připravoval na pracovní cestu do Číny německý ministr průmyslu se 60 zástupci velkých německých firem). Ještě Vás nic nenapadlo? Domyšleno do důsledků, šlo zcela prokazatelně o vlastizrádný krok na poškození českého státu a našich zájmů.

   Vymazat
  12. Jest cinsky velvyslanec slabomyslnym a chodi na Hrad rozkazovat co se ma v CR stat , kdy nikdo na Hrade nema zadne vykonne funkce ani pozice...Tytosou povinnosti vlady , ktera vladne urcovanim smeru statu , kdyz byla zvolena vetsinou....
   Pane Cina,chodite zbytecne na Hrad ulevte tem co vas tak a zbytecne smirujou jak rozkazujete kdyz to nema zadnej smysl...

   Vymazat
 5. US velvyslanec si myslel, že každý ho tady bude poslouchat, protože je z USA. Narazil tento nadutec, který se ani jako diplomat neumí chovat. Tady je vidět na jaké úrovni jsou školy v USA,když vychovávají takové samolibové pitomce. Je právem přehlížen. Takovým chytrákům se to musí dávat po lopatě, protože normálně to nepochopí.

  OdpovědětVymazat
 6. Jsem také důchodce,tento dopis má větší ůroveň než-li
  názory některých politiků se získaným titulem.Díky.

  OdpovědětVymazat
 7. Protože Zeman ví jak to bylo s tou schůzkou a kdo mu podstrčil Sobotku na premiéra.

  OdpovědětVymazat
 8. Pane Baťo, článek dobrý. Jinak tady zmiňujete pana knížete, chci jen dodat, že jsem ho dlouho neviděl, až najednou 17. 11. v průvodu, po boku nejlepšího ekonoma všech dob a celé sestavy BLB 09. Původně jsem se domníval, že někdo veze na rudlu sarkofág, až při bližším záběru se dalo rozpoznat, že je to kníže. Zřejmě napůl spalo, jen mne mrzí, že mu někdo z přítomných prostitutů nepoložil nějakou otázku. Bylo by o srandu postaráno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bilderberský kníže pekel se na čimelickém zámku bude od Putlerovo homopuťky učit krást chlazená kuřata v pochvě, natáčet skupinové porno s těhotnou v muzeu, masturbovat v kapli a zpívat o Satanovi za playbacku.

   Vymazat
  2. Proboha co se to tady zase předvádí za dementa.

   Vymazat
 9. Když uvidím nebo zaslechnu slovo "pospíšil".
  Tak se mi pokaždé hned v mysli bybaví co?
  Superzločin naší nové epochy:

  http://www.korupcejakoparazit.cz/clanek/recept-20-zruseni-sverenskych-fondu/

  http://zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/cesko-se-otvira-penezum-z-muslimskeho-sveta-1088893

  Prezidentem?
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 10. Vzdělání a znalosti i kdyby byly získány na Oxfordské universitě stále ještě není znakem inteligence. Bohužel ,,Plzeň" se proflákla a byla odhalena a její absolventi budou ještě na dlouhou dobu nedůvěryhodní i svým získaným tam vzděláním.

  OdpovědětVymazat
 11. Komunističtí dementi v čele se soudruhem Baťou, víte úplný hovno a vaše intelektuání maximum je papouškování hradní, potažmo ruské a čínské propagandy.

  Tak prej se nikdo z velké Británie nesetkává s Dalailámou a dělaj co Číňanům na očích uvidí? Tak se podívejte jaká jsou fakta:

  http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/asia/china/10142457/Political-deep-freeze-between-Britain-and-China-finally-over-following-Dalai-Lama-row.html

  A tady úryvek z článku, ukázka jak vypadá taková Britská omluva Číňanům v praxi:

  "Previously, the Chinese had put pressure on the government to apologise for the meeting with the Dalai Lama and to offer undertakings that there would be no further meetings in the future.
  However, Mr Cameron said that China could not dictate who he was able to meet with. Every British prime minister since John Major has met with the exiled Tibetan spiritual leader."

  Předpokládám, že neumíte vy ignorantští dementi anglicky tak řekněte někomu chytřejšímu ať vám to přeloží.

  Jaký to rozdíl oproti Zemanovému klanění se a psaní ponížených omluvných dopisů. Jaká hanba!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Havloidní žumpa má pěnu u tlamy. To je dobře. Jen tak dál.

   Vymazat
  2. Určitě Mr Cameronovi nehází žádný ministr klacky pod nohy jako Mr Sobotkovi. Hanba je, když někdo uráží diskutující a povyšuje se. Něco jako pokora Vám nic neříká, že?

   Vymazat
 12. Jen poznámka k panu Karelu Schwarzenbergovi

  Zajímavé prohlášení pana exministra zahraničí :
  Karel Schwarzenberg (TOP 09), 29.října 2014, rozhovor pro idnes.cz: „Já vám něco řeknu. Jednotu Číny jsme uznávali od začátku. My jsme nikdy, ani já, přes všechno přátelství s Dalajlámou, neuznali tibetskou vládu v exilu. Totéž platí pro Tchaj-wan, který je velkým investorem u nás. Ale neuznávali jsme je, protože hájíme princip jednotné Číny.“

  OdpovědětVymazat
 13. A jaký je vlastně důvod vy dementíci, že tak zuřivě a usilovně kopete za Čínu? Nemůžete se dočkat až budete makat v čínské fabrice pod šéfem Číňanem? Nebo si tak moc přejete aby Kellnerovo PPF měl v Číně vyšší zisky? Nebo usilovně vyhlížíte krach severomoravských Železáren díky dovozu levné čínské ocele?

  OdpovědětVymazat
 14. A tady tohoto dementa, kterého měl Zeman už dávno podle vlastního slibu vyhodit, si ten lhář stále drží. Co na Zemana asi ví?
  http://www.lidovky.cz/mynar-branu-zavrel-aby-mel-doma-klid-stezuji-si-clenove-hradni-straze-1j9-/zpravy-domov.aspx?c=A161123_142249_ln_domov_rsa

  Kdy napíše důchodce Baťa rozhořčený dopis plný posměšků Zemanovi? To se asi nedočkáme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na co by si chtěl čekat blbe.Sám trapnej a k smíchu.

   Vymazat
  2. 19:14
   Na co? Až napíše Baťa rozhořčený dopis Zemanovi. Jasně jsem to napsal. Potřebuješ to namalovat, demente?

   Vymazat
 15. Rudá demence se projevuje konspiračním stihomamem s lejnem v hubě zdejší smetánky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jdeš do sebe, že místo hovna smrdíš lejnem?
   V.J.Horák

   Vymazat
  2. Horáku ty jseš toho příklad

   Vymazat
 16. Celé je to vcelku jednoduché, pane Baťo. Určitá politická klika dostala zadání (za které dostala v minulosti i zaplaceno), aby naší zemi dostala do koloniálního postavení západu, zejména Německa. Každá snaha o odpoutání a osamostatnění je tudíž sabotována a napadána touto klikou. Odpoutání se od svých kolonizátorů není jednoduché. Země západu na tom nejsou moc dobře a ty na východ nám zakazují.
  Peníze jsou vždy až na prvním místě. A představa, že by se mohl vzchopit náš průmysl a zemědělství a odstřihnout se od svých kolonizátorů, ta se spoustě lidem líbit nebude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "A představa, že by se mohl vzchopit náš průmysl a zemědělství a odstřihnout se..."

   Jaký "náš průmysl a zemědělství"??? Vždyť tu skoro nonstop blekotáte, že nám tu nic nepatří, vše je prej rozprodáno a rozkradeno. Jsme prej otroci, protektorát, kolonie... Tak jaké "naše"???
   Človeče, jeden váš blábol popírá druhý.

   Z Číny dovážíme 10x víc než do ní vyvážíme. Řekněte mi jediný důvod proč bychom se my měli před čínou plazit? Oni jsou ti kteří by měli poklonkovat a ne naopak.
   Nelíbí se vám naše politika? Chcete nám do ní kecat? Budete vypovídat smlouvy? Dobrá, klidně. Strčte si tedy vaše zboží za půl bilionu korun ročně do prdele. 90% si ho vyrobíme sami a zbytek dovezeme odjinud. Zdar.

   Takhle Hricáku by mělo vypadat jednání sebevědomého státního představitele. A ne ta vaše hradní vlastizrádná trapárna.

   Vymazat
  2. A- vždyť se nikdo neplazí před Čínou! Co tu skřehotáš? Ty se plazíš? Asi ne - tak drž hubu. Ale jinak -nosíš hadry vyrobený v Číně, čumíš do bedny vyrobený v Číně, krafeš do mobilu vyrobenýho v Číně, i ten počítač, do kterýho skřehotáš, má hodně společnýho Čínou. Kdybys neměl mít a používat věci z Číny, čuměl bys na čtyři holý stěny a chodil bys nahatej. To je realita po šestadvaceti letech od vypuknutí demokratické morové rány v ČR. Pokrytectví jak vyšitý. Typicky český - jak jinak?

   Vymazat
  3. 20:57
   Ty jsi ale kus čínskýho dementa. Čína není nic jinýho než továrna, ty debile. Kterou je možný do měsíce přesunout kamkoli jinam. Třeba k nám domů. Vývoj probíhá v Evropě, USA, Japonsku, Koreji.

   Takový bláboly co jsi sepsal, že bychom tu bez číny seděli nazí v jeskyni může napsat jen dement který vůbec nic neumí.

   Vymazat
  4. Jasná zpráva. Zato ty jsi vzdělanec. Na všem, co vezmu do ruky, je napsáno made in China - nebo téměř na všem, aby ses neposral, tak vo co go? Jenom mně štve, když čtu tyhle blbý bláboly, jako že se "plazíme" nebo "hrbíme" před Čínou - já se snad hrbím? Nebo plazím? Nebo ty? Nebo ti blbci co tohle píšou? Asi ne - tak proč to píšou, je mi záhadou. Dokonce i značkový hadry - pokud nic jinýho nenosíš ty debile - jsou vyrobený v Číně. Tak nemel pantem ty inteligente. Jde v podstatě vo hovno. Ale lidi dole se začínají chovat jako ta politická verbež nahoře - debatíme do úmoru vo hovně. Jo a vo jeskyni jsem nenapsal ani slovo.Seděl bys nahej v komunistický králíkárně - to dá rozum, vo jeskyni blafeš ty.

   Vymazat
  5. Vec prilis jednoduse PRUHLEDNA..
   .V zalezitosti Ciny , kdy zradci zurive jsou proti a to z duvodu , ABY V CR NEBYLO LIP.
   Chteji CR sprovodit z povrchu zemskeho a prosperita se jim, k certu...
   NEHODI !!!

   Vymazat
 17. Dobré na tom všem je, že ta ANO K...VA tím, že dala Bradymu klíče od Prahy toto ocenění úpnlně znehodnotila v očích takto obdarovaných vysokých politiků, kteří toto ocenění předtím dostali. Ta ostatní ocenění universit nemají žádnou cenu. I Karlova Univesta je na chvostu významných universit Evropy natož pak světa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty klíče od Prahy rozdává Slovenka,ne Češka ani ne Pražačka,ale rajda z vlastizrádné neziskovky, které dál s Babišem vehementně podporuje(viz Klinika....) a i jako mluvčího na Magistrát si vzala zmetka z neziskovky!

   zločas

   Vymazat
 18. Zbavte nás někdo konečně té plzeňské buzny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak to pozoruju v některých televizích, neziskovkách a ministerstvech a školách, tak nebude dlouho trvat a 4procentní budeme my normální a teplých bude procent 96.

   Vymazat
  2. Odstřel škodné povolen.

   Vymazat
 19. kdyby byl pan euro posranec spolu s dalšimi kameraden s ode eses a ze splzně trošinku chrakter jako že neni tak už by davno spachali grupen harakiri na druhou stranu charakter a slušnost je dnes něco jako sproste slovo a hnus co nikdo nechce nosit když stimto se neprosadite ani v kostele natož v cirqvi svate

  OdpovědětVymazat