Reklama

sobota 19. listopadu 2016

Jsem naprosto šokována... Do redakce PL přišel dopis. Toto prý prováděli vysokoškoláci během státního svátku

19.11. 2018   Parlamentní listy
Paní Vladimíra Antošová si ve svém dopisu zaslaném naší redakci postěžovala na chování studentů školy UMPRUM v Praze. Vadilo jí, jakým způsobem reagovali na demonstraci 17. listopadu, která se uskutečnila na náměstí Jana Palacha v Praze.

„Jsem naprosto šokována chováním studentů, kteří neváhali zneuctít jeden ze státních symbolů, a to hymnu České republiky! To, že vyvěsili z oken transparenty s textem Miluji islám a snažili se rušit průběh povolené demonstrace reprodukovanou hudbou, je odsouzeníhodné,“ zmínila Antošová s tím, že studenti pouštěli hinduistickou hudbu.

Naprosto neodpustitelné však podle ní je to, že i přes výzvu k vypnutí hudby a zdůraznění, že se bude hrát státní hymna, došlo ještě k navýšení hlasitosti. „Vzhledem k tomu, že byl státní svátek a tudíž byly školy uzavřeny, je jasné, že je do objektu musel někdo pustit a tudíž se vše dělo s vědomím vedení školy,“ domnívá se autorka dopisu.

„Pokud takto vychováváte naše mladé lidi k naprosté neúctě nejen ke státním symbolům, osobě prezidenta republiky, ať už jím je kdokoli, ale též k ignoraci pojmů jako je úcta, pokora, vlastenectví a ještě je podporujete v protiprávním jednání, předpokládám, že jste natolik zodpovědní a vyvodíte směrem k sobě důsledky,“ dodala a vyzvala vedení školy k vyjádření a studenty k omluvě.

111 komentářů :

 1. Ukázka opravdové debility už řádně zpracované umělecké mládeže,která,dle svých slov,"miluje islám"....Vědí ti rozmazlení parchanti o co vůbec jde?!
  Hlavní je hledat rozpory a ty hrotit a štvát proti sobě lidi,to je ta nová "svoboda a demokracie" a státem placení profesoři k tomu nabádají a proto serme na umění takových zmrdů,co milují islám i na jejich úspěšné pedagogy a vyžadujme od své vlády,ať takovým věcem,jako je idiotské politizování mládeže čelí a neplatí jej z našich daní...My ty parchanty a jejich kreténské pedagogy živíme a oni nám serou na hlavy....Kurva,to je vordel,že to svět neviděl,to nedopadne dobře....měli by ti komedoši ubrat,nebo tu bude nějaká obdoba "kulturní revoluce",kdy je lidi,co musejí "opravdu makat",poženou velmi svinským krokem i s jejich povýšeneckými buzerantskými profesory...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když to zde čtu a občas to vidím, tak říkám "VČERA BYLO POZDĚ".

   Smazat
  2. Ale hovno milují islám. Podle mě je to recese na stav neúcty politiků k této zemi.
   Nazýváte je ''rozmazlenými parchanty ''. A co jsme my , kteří jsme nezabránili devastaci a rozkradení republiky. Pěkné dědictví jim zanecháváme. Spíše bychom se měli stydět !!

   Smazat
 2. A to je všechno? Na těchto komunisticko-rusofilně-konspiračních sračkoidních stránkách jste přece slibovali na 17. listopadu český Majdan, pokus o násilné svržení Zemana.
  Jak již je tradicí, opět se z těch vašich konspiračních hoven nic nepotvrdilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vajsjuďácký poskoči nenašli pro svý sorošoviny dost podpory v našem lidu:)

   Bohužel ji našli schiffácký poskoči v Pitěru v březnu 1917 - https://www.youtube.com/watch?v=qotjIZnwHn0

   A od toho data se odvíjí celá tragedie úpadku naší rasy - a tím i ohrožení civilizace na Zemi jako takové...

   Smazat
  2. Pepoune,pro tebe by při zadávání příspěvku mělo být napsáno:Dokažte,že nejste magor!To by se ti troubo nikdy nemohlo podařit a nezabíral bys tady zbytečně prostor!

   Smazat
  3. Chujmere,teď tu o tvým fotrovi jak sypal DDT na brambory a tys mu to pěti jazyky vymlouval a on tě poslal za trest prodávat meruňky na dálniční odpočívadlo.

   Smazat
  4. myslím si, že na těchto stránkách bylo již na mnoha příkladech (v několika článcích) vysvětleno, proč tomu tak bylo. pro ta méně chápavé (slušně řečeno( to zopakuji: LIDÉ NA KAVÁRNU SE_ROU a tak se všechny výzvy minuly účinkem
   ks

   Smazat
  5. 9:55 Typicky noblesní slovník zhrzeného trulanta, který v kňučení plném vulgarismů vyjadřuje hluboké zklamání nad totálním selháním velice usilovných výzev k 17. listopadu, které naplněné trapnými hesly o svržení Zemana, působili usilovnou vehemencí, reálně, jako příprava na český Majdan. Jak již začíná být tradicí, podpora pár z buntovaných debilů nulová a místo majdanu trapné nic. Již ani ty tragikomické šaškárny jako u příležitosti "medaile Bradymu", v generálce - v přípravném tréningu na Majdanové vzepětí se nekonaly. Tak nám zde truhlík kvílí nad, po všech těch přípravách, ostudně totálním krachem, dle jeho slov, nad opětovným nepotvrzením našich konspiračních hoven. Nelze než mu vyjádřit soustrast a politování jeho myšlenkové úrovně. L.P.

   Smazat
 3. Zmatení a zmanipulovaní dorostenci SSsluníčkářské mafie.

  SSsluníčkáři se předvádějí i v Americe, kde terorizují Trumpovy priznivce, zapalují auta, rabují a rozbíjejí obchody :(

  A podstatná informace je to, že škola byla zavřená a někdo musel ty mladé, zneužité, nesťastníky bez vlastního názoru do budovy školy pustit.

  OdpovědětSmazat
 4. 9.55 vy nežijete v ČR?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale žije, to je prostě známý prudič Pepa IBM iPhone Vyskoč, to jste nepoznal? Škoda mluvit.

   Smazat
  2. Žije přísavka,na dávkách sociálních i jiných a vzhledem k jeho debilitě se často předáfkuje.

   Smazat
 5. No plán na Pražský Majdan, opět nevyšel, protože u nás jsou SSsluniočkáři už dokonale profláknutí a je jich prostě málo.

  Dokud si nepřivezou své oblíbené Ukrofašistcké nebo muslimské teroritické pomocníky nemají šanci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plán na Pražský Majdan existoval jen ve vašich rudohnědých, paranoidně-schizofrenních palicích a vaše idiotské konspirační kokotiny opět ukázaly jako totální bláboly.
   A teď něco o zfalšovaném referendu o Brexitu, o zfalšovaných volbách v USA Sorosem, nebo evergreen o kolabujícím dolaru.

   Smazat
  2. Přičemž nejblbější diskuzní čůrák jsi beze sporu ty 10.15. Co nosíš ve své rudohnědé palici, je stále záhadou, že tady uboze provokuješ je více než jisté, protože kdybys cítil skutečný odpor, vůbec bys sem nelezl. Četl bys jinde. Ale lezeš sem, to znamená, že jsi neustále zvědavej, co se zde píše, a jak se k tomu diskutuje, jsi nasranej, že čůráci tvýho ražení tady pořád nejsou v převaze, i kdyby ses upsal k smrti, ty rudohnědý hovno.

   Smazat
 6. Učitelé a děti nechápou co je to pokora,slušnost a demokracie,,,páni učitelé vy jste stádo Hlupáků...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stádo hlupáků? Spíše stádo nafoukaných neumětelů (platí kdo umí, tem pracuje, kdo nic neumí, ten to učí, kdo má obě ruce levé, jde do politiky)a jim svěřené stádo nedovzdělaných tristně nezkušených telat... Hlupáci jsou ti, co se těmi telaty a jejich učiteli s birety naraženými na rozích, dají doopravdy vést.

   Smazat
 7. V Praze je rušení povolených shromáždění běžnou praxí.
  Policie nezasahuje. Stejně rušili studenti odborářské setkání na Václaváku na podzim r. 2012 proti Nečasovi a to přehlušujícím "technem" z rampy Národního muzea.

  To zaplatil studentům i nyní Soros?

  A co na to BIS?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebuď závistivej.
   ŠTUDACI v Praze dostali jen 4 USD na hodinu!
   V USA platíS G.Soros i 18 USD/hod.

   Smazat
  2. BIS takovýhle blbosti nezajímají a navíc určitě mají zakázáno se do těchto studentských akcí plést.

   Smazat
  3. hele ty poldove nemaj čas na takovi prkotiny za prve je jich strašně malo zadruhe jsou brutalně podhonoceni na hranici životniho maxima a za třeti nemaji čas musi řešit kdo u ktereho koryta vystřida kolegu ktery stal u jineho koryta než puvodně předpokladal aza čtvrte lešti neuvěřitelne množstvi metalu a jeneralsky primki proto asi jsou neviditelny ty trubko

   Smazat
 8. Jedete na 150% v montovně? Dvanáctky, noční, buzerace, na záchod chodíte dvakrát za směnu? Čekáte že náš stát už je konečně na špici ekonomických tygrů?

  Špatná zpráva. Dosud jste makali pouze na globální oligarchy.

  https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/aktualne/Analyza-odlivu-zisku.pdf

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Diktatura kapitálu, jakoby neviditelná, drtí dělnickou třídu a vysává ji do mrtě. Dělníci, jako jediní tvořitelé tohoto materiálního světa, mají ve svém těle houževnatého parazita, který se tváří, že je pro ně dobrodincem, jenž jim dává práci. Opak je pravdou - jejich práci jim krade. Tak jako všude v kapitalistické demokracii je pravda lží a lež pravdou. T

   Smazat
 9. "Rektor Smetana sice odmítl, že by se na vyvěšování transparentů a pouštění hudby vedení školy jakkoliv podílelo, ale pro jednání studentů vyjádřil pochopení...."
  Vyhodit, a na hodinu. Jenže to nejde, protože havloidní chátra by začala vřeštět jako divá.
  Tady je jedna úvaha, kdo všechny ty havloidní parazity toho 17.11. platil.

  http://holotova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=567875

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to vlastně Hitler byl bourák, když se to tak vezme.Zavřel naše vysoké školy ze dne na den všechny, protože už tehdy moc dobře věděl, co se tam slejzá za parchanty, a to ještě do těch současných fracků zbohatlíků měli hodně daleko. Zavřel divadla, vyhlásil zákaz rabování a nočního vycházení - a kdo se opovážil něco porušit? Vyvěsit fangle, urážet a nadávat? Nikdo - vůbec nikdo z podobné havěti, protože každej měl staženou prdel strachy, aby si nikde nezadal, a nečekala ho koule do palice. To je totiž jediný řešení na takovýhle parchanty, ať starej, nebo mladej. Nahnat ke zdi, postřílet, a davaj do hromadnýho hrobu - svoloč mizernou, kterou beztak sere život, proto provokujou a nenechají slušný a poctivý lidi v klidu žít. A navíc - z týhle žoužele nikdy nic kloudnýho nebude - když jsou takhle duševně mrzačení od mládí, budou z nich už navždy duševní mrzáci, štítí se práce, ze všeho mají prdel, a z každýho bude model, tanečník, herec, novinář, nebo televizní pako! Co s takovou pakáží - kdo je bude živit -důchodci?

   Smazat
  2. 10.41

   Souhlasim s Vámi , nevím co z naší mládeže vyroste, ale dobře to nevypadá ! Pokud politici , učitele, profesoři , studenti , herci nerespektují demokraticke volby prezidenta a chovají se jako svoloc a lůza , tak není co dodat ! Ještě , že je to jenom mensinova prazska lůza !!
   H.

   Smazat
  3. 10:41 hochu máš recht,jen měl Hitler vyvraždit celej českej národ,aby ta česká sebranka držela hubu navždy jako totální řešení

   Smazat
  4. No - a protože se k tomu Hitler nedopracoval, už na potencionálním vyvraždění českého národa pracuje jiná sebranka, a ještě k tomu česká. Bratři. Tím je to všechno pikantnější.Chtějí jiným zavřít hubu, aby tu svoji mohli potom nerušeně otevírat dokořán, ale to jim nevyjde, to mají marný. Vyvražďovací mašinérie, jak se jednou rozjede, smete všechno a všechny. A v dnešní realitě do všeho hned strčí defektní čumák Jú es ej, a to je totální konečná. Takže vidíš, jak je ta sebranka blbá? Proč si dva v jednom sklepě vždycky myslí, že chcípne jenom ten druhej, zatímco on nějak vyvázne? Blbosti, tvé jméno je....

   Smazat
  5. 10:12-máte tam chybu !!!
   Namísto "rektor Smetana" patří "rektál Smetana"....

   Smazat
 10. Učiteté jsou hlupáci,to ano ale v tomto případě bych počkal na vyjádření školy a nedělal konspirační teorie.Studenty bych ze školy vyhodil

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane a jak Vam je , že naše deti učí blbci , debilové a vlastizradci ?

   PS. Cest ucitelskym vyjimkam ;-)
   H.

   Smazat
  2. 11.07 To jste si za těch 27 let ještě nezvykl? Ko umí, ten pracuje; kdo neumí, ten vyučuje.

   Smazat
  3. To jen ukazuje pedagogickou a profesorskou cinnost dnesniho Vzdelani...
   Xindl nalezlej vsude , kde se muze parasitovat s dohledem jinym starsich xindlu.
   Velmi rad bych zde vyzval ty vsechny KRAF , KRAF A VARNY , aby si udelali vylet /samozrejme dobre zaplaceny/ a ZAPROTESTOVALI SI TREBA V MOSKVE.
   A nebo jim to PLNY PRDELE ZBABELYHO STRACHU NEDOVOLI ??
   Na Statecnosti rychle ubyde ze ? Tam kde je treba, ji projevit... /Prece odtud prichazi ty skodlivosti, proti kterym tak radi a nadsene ,casto odvazne bojujete a pokrikujete za policii na vasi plnou ochranu/.
   Tak se neschovavejte, laciny urvany floutkove .Doma pod suknemi svych maminek,
   Milousove.Ukazte se .
   My ale vime..
   Co jste! Uz jste to mnohokrat dokazali.
   Nepochybujeme...

   Smazat
 11. 10:15
  Pepíku neblbni, opakuješ se, a už ti tady někdo jednou psal, že ty volby zmanipulované byly, pochopitelně, ale na ten výsledek i ta manipulace byla slabá.

  Pepi, neblázni už s těmi konspiračními teoriemi, furt se opakuješ a děláš jen ze sebe mamlasa. Zbytečně se vztekáš a to není dobře na zdraví.

  Pepi, co ale říkáš tomu, jako anti-konspirátor, že Trump chce obnovit vyšetřování 9/11? Nechceš mu vynadat do konspiračních, rudohnědých idiotů? Od tebe by to možná vzal a vykašlal se na to. :-(

  http://www.huffingtonpost.com/news/voting-machine-problems/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lojzíku, klidně ať vyšetřování obnoví. Taky vyšetřování chemtrails, zinscenovaného přistání na Měsíci atd atd :-D Ale jsem si jistý, že když výsledek nebude korespondovat s vašimi kravinami tak si budete mlít furt svou.

   Pochopitelně, že volby byly zmanipulované. Proto taky Clintonová dostala celkově více hlasů a přesto prohrála. Aneb, svět podle konspiračních idiotů :-D

   Smazat
  2. Ten 10:15 je blb "non + ultra",nebo placenej,ani tak troll,jako spíš trotl...ony to vše,dle všudypřítomných důkazů,nejsou konspirační teorie,ale je to přímo "konspirativní praxe",to jen tupci a zbabělci to nechtějí vidět,protože by museli něco proti tomu dělat....

   Smazat
  3. Clintonová dostala více hlasů a prohrála? ANO, ale tak funguje americký volební systém, díky tomu se už dříve stal prezidentem člověk, který většinu hlasů neměl (ale tenkrát to asi nikomu nevadilo, ani nikdo netrpěl "deprézemi" a nemusel vyhledávat pomoc psychoterapeutů).

   Ostatně, náš volební systém je podobně debilní, můžeme si s nimi podat ruce.

   Radek

   Smazat
  4. No a o čem to je Radku? To my od amíků mohutně opisujeme už šestadvacet let. Tady jsou vítězové voleb pravidelně dostrkáváni do opozice, tak v čem je rozdíl? Ani v té šaškárně kolem volebních kampaní není rozdíl, snad jen v tom, že my na ten cirkus nemůžeme rozházet tolik miliard.

   Smazat
 12. Četla jsem na vlajkach 17. 11. u studentů - TATO ZEME JE PRO

  VSECHNY a NIKDO NENÍ ILEGALNI !!! . Opravdu nejsem rasista, jsem mírumilovný člověk, který má hodně rád zvířata - sama mám 3 pejsany , ale studentům , učitelům , profesorum , politikum a tem všem dalším zaprodancum vlastizradcum našeho národa ,preju to nejhorší při prvním setkani s muslimy , černochy , marokanci a všemi dalšími kriminalnimi živly , kterym se dovoluje okupovat a zabírat EVROPU !

  Ještě lepší pro všechny ceske zaprodance / herce nevyjímaje / , zavřít do uprchlických táborů s imigranty , nejlepší je osobní zkušenost , pokud ji dotyčný prezije ,ale když to tak sleduju , tak je lepší , aby to tito blbecci neprezili, protoze , blbec už vždycky zůstane BLBCEM a ani titul profesora mu nepomůže ! Doufám , že tito všichni ubožáci mají deti , vnoucata , možná sami jednou vezmou vidle , ale , to už bude pozde ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je výborný nápad!!
   Ano, poslat všechny "vítače" do společnosti imigrantů, aby měli příležitost je dokonale poznat, třeba by změnili názor...

   Tohle mě napadalo už před rokem, když kolovaly fotky dívek v tričkách a minisukních, jak je s transparenty vítají - copak holky netuší, co je bude čekat? Ale třeba by se jim to nakonec líbilo, bílý muži už moc síly v posteli nemají :-(

   Smazat
  2. No a nechtěl bys jít do prdele s těma žvástama - viz holky a co je čeká - bla bla bla - trapáku 11.11? To už je tak omletý, že omletější už to bejt nemůže. Chceš snad tím říci, že nikdo z bílých parchantů holky neznásilňuje? To snad ne - to jsi snad říci nechtěl. Tak už konečně vyměň to melivo za jiný. Dřív byly v mediálním a tím pádem i v diskuzním kurzu uříznutý hlavy, dnes je to pro změnu znásilnění... ach bože.... A jestli ty nemáš sílu v posteli, nažer se nějakýho toho povzbuzovače potence - koukni na reklamy, co jich tady kolem skáče, a jak dobře se na tom vydělává, to bys netušil.

   Smazat
  3. 11:38 viděl jsi video kde řežou hlavy a zkouknul sto celý?

   Smazat
  4. A kde to režírovali - v Hollywoodu? Nic nového pod sluncem. Viděl jsem taky Godzillu, King-Konga -opičáka, kterej lidem hlavy autenticky ukusoval, pak jsem viděl čelisti - to byl žralok, kterej si stahoval chlapa z lodi po částech, a po částech ho žral. Lidi žerou takovýhle mordýřský sračky, a protože "lidi to chtějí, my jim to dáme" říkal s oblibou už kdysi dávno Vovka Železný, ředitel bulváru Nova. Tak teď frčí uřezávaný hlavy, a popravy v oranžových oblečcích - lidi to chtějí, a oni nám to vypracujou na klíč. Lidi - jsou něco na způsob muflonů. Ženou se buď doprava nebo doleva, jak velí mediální stoka. Co se objeví v mediích je prostě pravda, i když je to sebevětší sračka. Selskej rozum je - kde? A proč neukazujou podrobný videa, jak si američtí skunkové v maskáčích trénujou svoje nadrogovaný ego na nahých zajatcích, a provádějí neskutečný zvěrstva - aha? Toť otázka pro hňupy, jako jsou uesřitníci.

   Smazat
  5. 19. listopadu 2016 18:27 asi jsme se nepochopil, já nemyslel hrané filmy, ale skutečné záběry, žádné oranžové oblečky,když to zhlédneš do konce a vydržíš to tak si přestaneš si s toho dělat srandu.

   Smazat
  6. 11:38
   už se konečně PROBUĎ a rozhlédni se kolem sebe, zabedněnče s propagandou vymytým mozkem

   Smazat
 13. V řadě členských zemí Evropské unie zaznamenali tlak na média ze strany státních i soukromých struktur, prohlásil ve čtvrtek Frans Timmermans.

  „V řadě zemí, včetně některých našich členů (EU — red.), pozorujeme zesílení tlaku na média ze strany soukromých i státních faktorů, které pracují na tom, aby mediální obsah reflektoval názor vlády," prohlásil při vystoupení v Bruselu na konferenci Pluralismus médií a demokracie. Prezident Evropské vysílací unie Jean-Paul Philippot prohlásil, že „svoboda a nezávislost státních médií v Evropě se nachází na nejnižší úrovni". Podle jeho slov jsou státní média vystavena jak politickému, tak i ekonomickému tlaku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani se tomu nedivím, my to tady už víme, tuším od Jankovce, že rada pro rozhlas atelevizi má "noty" z Brusele. A pak plať televizi, nakakat!

   Smazat
 14. Co se divíte, zase se potvrzuje můj - a nejen můj - dohad, že asi relativně málo u nás známá instrukce:

  Direktiva Allana Dullese

  Vše se nějak uspořádá, ale my použijeme všechno co máme, veškeré zlato, celou materiální moc na obelhávání a ohlupování lidí. Lidský mozek, lidské vědomí jsou přizpůsobené změnám.

  Pokud do něj zasejeme chaos, nepozorovaně lidem zaměníme jejich hodnoty za falešné a donutíme je těmto hodnotám věřit. Jak?

  Najdeme stejně smýšlející lidi, spojence a pomocníky v samotném Rusku a jeho satelitům. Krok za krokem rozehrajeme svým rozsahem grandiózní tragédii záhuby nejvzpurnějšího národa na zemi. Definitivně a nezvratně uhasíme jeho sebevědomí.

  V literatuře, divadle a ve filmu budeme zobrazovat a velebit ty nejnižší lidské pudy. Budeme všemocně podporovat všechny, kteří budou do lidského vědomí vštěpovat kult sexu, násilí, sadizmu a zrady, zkrátka veškerou mravní zpustlost.

  Ve státní správě vyvoláme chaos a zmatek. Nenápadně, ale aktivně a ustavičně budeme podporovat panovačnost a aroganci úředníků, korupci a bezzásadovost. Poctivost a smysl pro pořádek budou zesměšňovány a jakoby nikomu nepotřebné, prohlásí se za přežitek minulosti. Hrubost a drzost, lež a podvod, alkoholismus, narkomanie, zrada, nacionalismus a vyvražďování národů – to všechno budeme pěstovat v lidském vědomí.

  Jen málo, velmi málo lidí bude tušit, co se děje. Ale my je zesměšníme, najdeme způsob, jak je obelhat a prohlásit je za vyvrhele společnosti.

  Budeme vytrhávat jejich duchovní kořeny, vulgarizovat a ničit zásady národní morálky. Takovým způsobem podlomíme jejich pokolení za pokolením. Zaměříme se na děti a mládež, kterou začneme demoralizovat, rozvracet a rozkládat. Takto budeme postupovat.
  http://www.zvedavec.org/komentare/2010/06/3790-existoval-dullesuv-plan.htm


  Je k tomu třeba něco dodávat? Je třeba jim jen dát výchovný pohlavek a jejich umění prostě sabotovat svým nezájmem o ně! A nejen jejich ... Z hlediska národních zájmů jsou to prostě a jednoduše zrádci. Z hlediska lidského jsou spodina intelektu. A to s M. Zemanem v mnohém nesouhlasím. Oni jsou na stejné úrovni ve vztahu k národu jako známý kníže, který by našim nepřátelům pomohl už jen tím, že by vše prosp.l (ta tečka je tam schválně).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dodatek
   za citací vypadlo mou vinou:
   se prosazuje nejen na Východě, ale po celém světě. Samy USA na tuto doktrínu doplácejí stavem např. svého školství a i proto potřebují krást mozky tam, kde se ještě něco školáci naučili. Paradoxem je, že mnoho koupených mozků je ze zemí, které USA považují za své nepřátele. Kolik je např. jen špičkových matematiků v USA z Ruska ...

   Smazat
  2. 10.58

   Napsal jste to přesne a trefne , netřeba nic dodávat , jen si rikam , že jde o to , kdo vydrží do konce , jestli vlastizradci , nebo VLASTENCI !! ??
   CZK

   Smazat
  3. Tím koncem myslíte skok do dřevěnýho spacáku, kterýmu se nakonec nikdo nevyhne 11.23? Nemějte péči, oni se o to potom nějak podělí - vlastizrádci, i vlastenci.

   Smazat
  4. K těm "ukradeným mozkům" a politice JůEsEj si přečtěte tohle:

   http://www.eurasia24.cz/veda-technika/item/2132-kdo-vrazdi-ruske-vedce-za-patnact-let-zahadne-zemrelo-vice-nez-sedmdesat-zastupcu-vedecke-elity-ruska

   Smazat
  5. 10:58 Na tom přece není nic překvapivého - toto je podstata "západní" demokracie. T

   Smazat
  6. To není "dullesovina". On jen se jen inspiruje Protokoly sionských mudrců. Tam je to podrobnější.

   Smazat
  7. 11.40

   Bylo myšleno - konec politických bojů , ale , politicke boje vlastně nikdy nekonci ! Asi tak ......

   Smazat
  8. K 11 44. Máte pravdu, ale to samé se děje i na západě. Ojevují se občas zprávy o úmrtích vědců itam, ale např. zemře třeba deset vědců z oboru biologie, za dva roky chmie a podobně dál tímto způsobem. Jako by tam pracovali na nějaké prasárně a když jim dojde oč jde, nemohou se s tím smířit a jsou profesionálně "umřeni"

   Smazat
  9. Kolik tisic let uz ty Protokoly maji zajistit vse potrebne, k nasemu zotroceni a zbytku vyhubeni...

   Smazat
 15. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Milujeme-islam-Spravne-studenti-toto-je-akademicky-pohled-Prohlaseni-rektora-prazske-vysoke-skoly-u-ktereho-vam-dojdou-slova-463444

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A někdo ty parazity platí, že?
   http://holotova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=567875

   Smazat
 16. No to je strašné! Země se přestala točit! Paní měla IHNED kontaktovat prezidenta a ten by možná vyslal svého kamaráda gen.? Zbytka a ten by rád přijel s tanky a kontrarevolucionáře na místě eliminoval. Jako v Číně!!! Tak se tam přece stabilizuje společnost. A paní mokrý hadr na hlavu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tobě prášek a svěrací kazajku.

   Smazat
  2. Nazdar zrádče, už se těšíš na třicet stříbrných dolarů?

   Smazat
  3. Kontrolní otázka. Diskuzní vstup A 12:06 je projevem čeho?
   a) nezdařeného pokusu o ironickou, rádoby humornou satiru.
   b) trapné stupidity snaživého tvora minimální inteligence.

   Smazat
 17. Když někdo něco miluje, měl by se za tím vydat. Salafisté jistě ocení uměleckoprůmyslovou první linii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OK. Tak šťastnou cestu do Ruska.

   Smazat
  2. 13:00-Vy do USA nebo do Izraele?

   Smazat
  3. Povolný, kolikrát vám mám ještě opakovat, že mě se zde v naší krásné, svobodné, demokratické a bohaté zemi líbí? Stejně tak jako většině obyvatel (výsledky voleb). Jste retardovaný?

   A jak už jsem vám také mnohokráte psal, desetitisíce Čechů odchází dočasně nebo i trvale do západní Evropy, USA, Kanady, Austrálie, na NZ... Do Ruska (ani na Kubu či do Venezuely) nikdo přesto, že od spousty hňupů neustále slyším jak je Rusko skvělé a jak úžasného maj vůdce. Ani jeden se do svého vysněného ráje nevydáte a jen tady kňučíte. Přitom stačí jen koupit letenku a za 2 hodiny jste tam. To jsou paradoxy.

   Smazat
  4. Líbí, nelíbí ale omezený a blbý jsi na kvadrát, jak vidno z tvých příspěvků.

   Smazat
  5. 15:24

   Ty, ty blbísku, nejsi v pozici aby jsi mohl posuzovat inteligenci kohokoli.

   Smazat
  6. 15:28 To tvrdí z pozice klanu oprávněných posuzovatelů, který vice-inteligent?

   Smazat
  7. 15:08-retardovaný jste Vy! Nick Buffer nepsal, že se mu zde nelíbí, debile!

   Smazat
 18. chudáčci anonymové! to se to štěká/kňučí když máme tu svobodu, co? Ale asi nemáme, když se nemůžete podepsat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu svobodu rozhodně nemáme díky vám, ale vám navzdory, vy krávo. Viz neustálé osočování listopadu 89 vašimi rudými kolegy jako nejhoršího dne od války.
   Váš Petr
   (nebo Pavel či Jana. Co to má jako za smysl to podepisování?)

   Smazat
  2. Soudružka je zřejmě z pokrevní linie od Bretschneidera, kterého sežrali psi.

   Smazat
  3. 15:12-anonym se nepodepisuje za: a) píše blbosti pod které se stydí podepsat(volně Čapek) za b) má strach z represí moci. Vás tipuji za a), nebo Vy nevěříte, že je u nás demokracie?

   Smazat
  4. Anonym se nepodepisuje stejně tak jako 95% komoušů tady. Podepisování se je jen tvoje svobodná volba, nenuť ji laskavě ostatním.
   A Čapka si ty starý komunisto neber do huby.
   http://www.pritomnost.cz/cz/spolecnost/394-proc-nejsem-komunistou

   Smazat
  5. A ty víš kdo byl Čapek ty frustrovanej opičáku? Tak to padám překvapením do mdlob.

   Smazat
  6. 17:51-nic nenutím, jen si tím dělím lidi na hrdé , ustrašené a trolly. Ti nepoddajní, když nechtěli, nebyli ani u komunistů. To je jen informace pro Vás, než někomu začnete nadávat do "komoušů"! Ten článek dejte Vašemu příbuzenstvu s otázkou, "proč u nich byli"?

   Smazat
  7. Povolný, mě je úplně u prdele jestli jste byl nebo jste členem KSČ. Důležitý je, že tu dobu kdy byli u moci adorujete, oslavujete a kdybyste moh tak byste ji s chutí vrátil. Kdokoli takový je u mě odpad.


   A vaše možná smyšlené nicneříkající poloanonymní přijmení mě vůbec nezajímá. Povolných v ČR žije 630. Jestli se tedy nebojíte, udejte přesnou adresu.

   Smazat
  8. 19:00-díky za zjištění, kolik je nás v ČR. Ještě jste mi nezjistil tu historii volebních přeběhlíků(volitelů) v USA. Ale k věci: mne jste nemohl číst, jak adoruji za minulý systém! Pouze to, že současný je ještě debilnější a že "rodiny" současných a minulých se konečně propojily. My, užiteční blbci, idealisté jsme prohráli. V tom máte pravdu ale kola dějin se točí, jak jistě ráčíte vidět. Když "odhalení", tak recipročně. Jste na řadě, jméno, příjmení, mail, to vše o mně již znáte, čůs.

   Smazat
 19. Debilita mládeže vyplývá z uzavřenosti školského systému, který není schopen přinést něco nového, než názory mentorujících a starých lidí. Zřejmě to byla spíše recese a nevychovanost, než nějaký politický postoj. Je to stejná reakce, ovšem opačná, než má většinová společnost masírovaná prolhanými sdělovacími médii. U většiny výrostků se postoj v průběhu let změní, což je nemožné u již produktivní a dobře placené generaci, kterou nezajímá nic jiného, než peníze.

  OdpovědětSmazat
 20. Vlastenka


  Já šokována nejsem, neb studentíci uměleckých a tzv.soc.humanitních studií mají mozky vymyté dočista dočista. Ale rektor by měl za takové vyjádření letět na hodinu. Podporovat islám v době, kdy muslimové vraždí Evropany po celém kontinentu jako králíky a rozjíždějí je kamiony, je odporné kolaborantsví a zrada národa.  Pro lepší náladu posílám vtípek.
  Takhle nějak bere rozumná většina národa kauzu Hermanova strýce.  V kanadském národním parku se ztratil pan Jiří Brady.
  > Správce říká záchranářům: „Nechci vám brát naději, ale medvěd už tejden sere metály!“


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protoze je to fakt vtip , tak davam palec nahoru, aspoň jsem se zasmála ...... ;-)

   H.

   Smazat
 21. Islám mám rád asi jako katolickou církev , s tím rozdílem že islám naší vlasti neškodí...*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to jste na omylu, co není může coby dup být.
   Sims.

   Smazat
  2. Vlastenka   Neškodí?
   Zatím jich tu je tak asi "jen" 30 tisíc a už žalují naše ředitele škol za to, že je "šikanují a xenofobně omezují" zákazem nošení těch jejich hadrů na hlavu.
   Momentálně se domáhají přestávek na modlení ve školách,nošení hidžábů atd.
   Co přijde zítra?
   Zákaz vaření vepřového ve školních jídelnách a halal žrádelny všude?7
   Takhle zkolonizovali celý západ - salámovou
   metodou.

   Jen člověk žijící zcela mimo realitu může napsat takový nesmysl.

   Smazat
 22. 15:03, pani vlastenko, ja vas mam porad rad !
  Ten medved v Canade co sere medajle me zhodil ze zidle.
  Dusim se smichem.
  PISTE VICE ! Ja jsem mazan.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to asi nebyl skutečný medvěd ale jen plyšák,když se dusíte smíchem. Kdybyste jen potkal, skutečného medvěda,dopadlo by to jinak.

   Smazat
  2. Vlastenka


   Zdravím, Honolulu.
   Jak je u vás?
   Tady prší a je tak hnusně, že by psa nevyhnal.

   Smazat
 23. A proč by měli mít úctu ke státní hymně? Vždyť jsou to židé a ti na českou hymnu kašlou, taky na stát i na gójimy!
  Tohle je světové židovské těžení!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chazaři nejsou semité, naopak Židé jsou jejich nepřátelé, protože vědí co dělají a o co jim jde. Dobrý příklad je pan prezident.

   Smazat
  2. Máte pravdu, neupřesnil jsem to. Měl jsem na mysli Khazar mafii, ne ž(Ž)idy. Omlouvám se všem slušným židům, kterí v těch svinstvech nejedou.

   Smazat
  3. 17:05-tak ti bohužel,až na pár vyjímek,"vyletěli komínem" už před třičtvrtě stoletím....

   Smazat
 24. Take mi napadlo, ze to neni ideologicky boj, ale kmenovy - to co se v Cesku deje. Byl jsem hned smazan.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 25. Kdyz se vsichni hlasi k demokracii, tak jak to, ze jedna strana pouziva typicke metody orientalniho despotismu.
  To proto, ze neni slovanska.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 26. Co jste si zvolili,to máte.Na tyhle rádoby svobod-
  né poznámky rektála Smetany existuje jednoduchý re-
  cept.Přestat je financovat.V ten moment jeho pocho-
  pení pro studentíky skončí.Že vedení školy v tom
  nejede je lež.V době zavření budovy je tam někdo
  musel pustit.Bez vědomí vedoucích školy to nejde.
  Petr YMajevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Pane Majevský,


   jenže tohle neomarxistické svinstvo je rozlezlé na všech univerzitách v Evropě a dokonce i v USA, kde si nějací kašpaři na divadelním představení dovolují školit Pence.


   Mám za to, že i za normalizace bylo na VŠ více slušných, inteligentních a pravicově orientovaných kantorů.
   Svět se v prdel obrací.
   Ti užiteční idioti z řad rektorů a VŠ učitelů, kult.fronty, presstitutů a studentíků s minimálním přehledem a znalostmi se ještě ke všemu domnívají, že jsou echt pravičáci.

   Když ti nedonošení studentíci nadšeně tleskají pol.turistovi a exbolševikovi Pithartovi a exkomoušovi Zimovi, tak člověk jen nevěřícně zírá.
   Babiš jako kladeč věnců na Národní je nádhernou ukázkou toho, v co zdegeneroval plyšák, který byl od samého začátku v "jejich" režii.

   Smazat
  2. 18:48 Paní Vlastenko, nevím proč opakujete mýtus, vytvořený pro odklonění pozornosti od pravých strůjců plyšáku. Copak vy si nepamatuje, v čí režii byl od samého začátku? Už si nepamatujete, jací lidé zakládali OF v závodech, úřadech a na vesnicích? Jak "umělci" v divadlech organizovali buňky odporu? Jistě, bylo mezi nimi i řada "ukřivděných exkomoušů", ale ti byli vyloučeni z KSČ po roce 68, po dvaceti letech se toužili opět dostat k moci. Vždyť 17.na Václaváku byli pořád ti stejní, jako v roce 89. Jen už nejsou nikam voleni a po tom se jim stýská. Vaše pravicovost byla módní pro mnoho lidí po plyšáku. Dnes už většina lidí chápe, že "pravicovost" znamená omezování jejich práv a života v zájmu nepatrné menšiny. Čtěte "Císařovy nové šaty", tam také všichni byli uvědoměle pravicoví a proto "viděli" neviditelné. V dnešní době se ale stále více lidí nebojí říct, že císař je nahý. A to je ta změna, která přichází se Zemanem a Trumpem. Přestává se lhát, to je vše.

   Smazat
 27. tragedie je, že v ČR je pojem neznámý "ctít zákon". Pokud vím, politika na školy nepatří. Má-li někdo pocit, že je třeba bojovat proti režimu i pokud tím poruší zákon, pak je tedy přesvědčený, že režim není demokratický a tudíž je jej třeba svrhnout, byť i násilím. Ať to stojí co to stojí. Třeba i lidské životy. Svoboda a demokracie přece za to stojí, nebo ne?

  OdpovědětSmazat
 28. Byl jsem osobně přítomen celého průběhu demonstrace na Palachově náměstí. To, že tam pár placených studentů vyvěsilo islámskou podporu a přehlušovalo projevy řečníků, rádoby islámskou hudbou není příliš podstatné, byli za to placeni! Daleko horší je přístup námi placených, v hojném množství přítomných státních policistů, kteří ani po oznámení zpěvu státní hymny na závěr, nezasáhli a umožnili dehonestaci našeho svatého národního symbolu, přehlušením arabskou hudbou.
  Nebojím se říct, že od této chvíle jsem si jist, že máme vlastizrádnou, fašistickou vládu.
  Snad si to lidé konečně uvědomí a v příštích volbách pro žádné parlamentní strany nedají svůj hlas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle je to nejpodstatnější.

   Už žádný hlas zavedeným parlamentním stranám.

   Pro přežití - podmínka sice nikoliv dostačující, ale evidentně nutná.
   Děda.

   Smazat
 29. Je svým způsobem zvláštní, že na webu názorového protipólu - na Pravém prostoru - je pdobný článek o tomtéž:
  http://pravyprostor.cz/multikulturaliste-poslapali-pamatku-nacisty-zabitych-studentu/

  Velmi zajímavá je pak diskuse pod článkem, kterou lze s jistou nadsázkou označit jako stejně orientovanou jako zde. Prostě tu i tam je vyjadřováno hluboké znechucení nad úrovní kvality myšlenkových procesů našich dětí - těch blbých vysokoškoláků a jejich ještě retadovanějších učitelů, kteří si za peníze z našich daní nezaslouží než kopnout do p.dele.

  Zdá se mi, že multikultipříprava vzdělavatelů v různých neziskovkových kurzech již přináši viditelné plody. Kdo chce ovládnout společnost, musí ovládnout její děti.
  Už je to tady!

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Inkluzí to dorazí. Představa, že brzy přibydou do školních lavic imigrantské děti, které neumí ani řeč... "Retěz je silný jenom tak, jako jeho nejslabší článek". Magorizace společnosti bude dokonána - IQ 60-80 :-(

   Smazat
 30. Zajímavý by byl jmenný seznam těchto lidí ale určitě to jsou děti našich prominentů. Zrušte dotace do tzv kultůry, pokud bude potřebná tak si na sebe vydělá, žijem v tržní ekonomice a bude vymalováno. Těch komediantů už je moc a úroveň strašná. Volte strany které mají v programu možnost vyvolat referendum při požadavku 1000 občanů a pak můžeme něco demokraticky v krátké době měnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jediná nadějná strana, která má všelidové referendum v programu je - SPD Okamura. Takže volba je jasná.

   Smazat
 31. Pani Vlastenko (18:40),
  jsem velmi rad,
  ze jste znovu mezi nami !
  Ptate se, jak je u nas.

  Stale leto ! Velmi prijemne leto, bez tech veder a vlhkosi, ktere jsou typicke pro Floridu po vetsinu mesicu.

  Je zacatek sezony a turiste se sjizdi po tisicich.
  (8000 denne.) Ceny vseho jdou nahoru a silnice jsou nebezpecne kvuli lidem, kteri bloudi nebo jezdi jinym stylem. Sjizdi se sem take cizinci, kteri delaji zmatky nejvetsi, ale domaci jsou tolerantni.
  (Schvycari, Nemci, Anglicane..Je zde take hodne Canadanu, vetsinou z Ontaria a Cechu vcetne tech z Evropy.)

  Florida je stat, ktery patri Trumpovi, takze nalada je vyborna. Stale jsou zde nejake slavnosti a mladi poskakuji pri hrozne "hudbe" dlouho do noci.

  My penziste se mistum turistu a navstevniku vyhybame obloukem. Mame radi klid.
  Naguglujte si nektera mista na Floride. (Muj rajon je jihozapad.)
  Napr. Fort Myers Beach, Marco island, Sanibel + IMAGE
  nebot fotka je lepsi nez tisic slov.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 32. A zde Alex Jones predvadi reakci prazske kavarny na viteztvi Donalda Trumpa ve volbach..

  ALEX JONES CRYING CUZ TRUMP WON (LOL)... (youtube)

  nick honolulu

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.