Reklama

úterý 1. listopadu 2016

„Jsme Západ“ – Pražská kavárna vyzývá národ k nástupu na potápějící se Titanik


Pozorovatelka
1. 11. 2016   AE News

„Jsme Západ“ – Pražská kavárna vyzývá národ k nástupu na potápějící se Titanik

Tak nám Pražská kavárna spustila akci „Jsme Západ“ a usoudila, že na jejím konci má být odstranění současného prezidenta, neboť ten republiku vede směr Východ – směr Rusko a Čína. Herci v čele se svým ministrem-chlebodárcem rozjeli tyjátr a la 89 a s vírou, že za velkou louží stále je mocný velký bratr, na jehož pomoc se mohou spolehnout, burcují národ k protestům proti Hradu, přesněji – k puči proti prezidentovi.


I představme si, že se dílo podaří a prezident bude odstraněn či zdehonestován natolik, že v příští, ať už přímé či nepřímé prezidentské volbě, zvítězí dejme tomu ten horký adept Pražské kavárny – Horáček. A Pražská kavárna (a část zmanipulovaného národa) se bude radovat, neboť zvítězí „Jsme Západ!“ A zde teprve začíná srandy kopec, který bych Pražské kavárně a spol přála zažít!

„Jsme Západ“ – zachrání česká kocábka sebe i Titanic?

Jestli si totiž Pražská kavárna nevšimla, tak celý ten slavný Západ je v krizi, jakou nikdy nezažil! A ten bratr za velkou louží si už nějaký čas neví rady sám se sebou a stačí jen sledovat současné americké volby, aby bylo jasné, na jak zásadní a historické křižovatce se Spojené státy právě nacházejí (a zde nelze nedoplnit, že plány na český 17. listopad mohou vzít za své už po amerických volbách 8. listopadu!).

Ale zpět k té současné krizi Západu. Největší, jakou Západ kdy zažil, začala krachem na newyorské burze 1929 a Západ se z ní dostal až druhou světovou válkou. A málo se ví, že srovnatelně podobné krizi Západ čelil i v roce 1987. Opakuji – v roce 1987! Průvodním jevem těchto krizí byly nízké úrokové sazby bank, přičemž před první světovou válkou byly již 3% úrokové sazby považovány za tak katastrofální, že vyžadovaly expanzi na taková nová území, která by nabízela možnost nových investic.Washington 1987 – Gorbačov a Reagan
Podobná situace pro Západ nastala právě i v roce 1987 a že tato krize prošla takřka bez povšimnutí, to je právě díky Gorbačovovi a následně roku 1989! Tehdy se Západ zachránil expanzí na Východ – do bývalých komunistických zemí. Avšak po nějakém čtvrtstoletí je opět v krizi (bývalý Východ už je rovněž Západem) a ke své záchraně potřebuje další expanzi směrem Východ – tzn. směr Rusko, Čína, a to o to víc, že současné úrokové sazby bank se už dlouho drží dokonce na úrovni negativní! Expanze do těchto zemí však nyní je možná jen za cenu války a v tomto směru je Spojeným státům právě vystavována stopka, protože mocní světa (globalisté) si další válku nepřejí.

A ta stopka má nejen tu podobu, že příští mocností světa nb1 se má stát Čína (pochopil Obama – video i britská královna a Cameron – video) , ale i tu, že Spojené státy jsou odstavovány od energetických zdrojů na Blízkém východě, kde za tím účelem končí dominance Saúdské Arábie a Izraele a nastupuje dominance Íránu (a Arménie?). Boj mezi Saúdskou Arábií a Izraelem na straně jedné a Íránem na straně druhé, je ve skutečnosti bojem mezi USA na straně jedné a Čínou (a Ruskem) na straně druhé a intenzivně probíhá právě na území Sýrie.

Jestli si Pražská kavárna nevšimla, tak na blízkovýchodní půdě Spojené státy prohrávají a naplno se to ukázalo odklonem Turecka od USA (to se Pražská kavárna poprvé velmi divila).

Že na blízkovýchodní půdě Spojené státy prohrávají i dále, o tom svědčí jak nedávná dohoda SA s Ruskem a zeměmi OPEC o snižování těžby ropy a tím o určování cen ropy, dále jejich zoufalé snahy uhájit si vliv alespoň v Iráku přes Mosul, ale také jejich ústup od bojů v Jemenu. K tomu si přidejme Filipíny, kde dochází k mohutným protestům proti přítomnosti amerických vojsk a kde nový prezident nedávno vyhlásil odklon Filipín od USA a naopak příklon k Číně.
 
Šéfka MMF Christine Lagarde

Naprosto nejpodstatnější událost o konci vlivu USA se však odehrála v březnu 2015, kde šéfka MMF neoficiálně předala moc Číně a následně do čínské AIIB vstoupilo cca 50 států, a to přes vyhrožování Spojených států (nevstoupilo Japonsko a Česko). K tomu si přidejme, že čínský juan se stal součástí světového měnového koše.

K tomu si přidejme, že Evropská unie tlačí na vznik vlastní evropské armády, což nelze číst jinak, než trend ke zrušení NATO a k tomu si přidejme snahy Evropské unie o spolupráci s Íránem. K tomu si dále přidejme sankce EU na izraelské zboží, vyrobené v Palestině, k tomu přes protesty Izraele UNESCO přijatou rezoluci, že Jeruzalém nebude hlavním městem Izraele.

A především a hlavně si k tomu přidejme americké volby, kde je všemi prostředky působeno, aby nezvítězila Clintonová, ale Trump (či kdokoliv jiný, jen ne Clintonová – naprosto čerstvý skandál zde).

Je to logické – jedny z odhalených emailů Clintonové prozrazují, že mají-li si Spojené státy udržet roli hegemona, je třeba obětovat Sýrii a podpořit Izrael v boji proti Íránu. A nedávný článek Chuťovka z amerického tisku rovněž říká, že skutečným nepřítelem USA na Blízkém východě je nikoliv ISIL, ale Írán!Výčet končícího dominantního vlivu USA je mnohem delší, vybrala jsem jen to nejpodstatnější. Co z toho ale tak či tak plyne? Ze všech stran jsou Spojené státy odepisovány a tím hlavním důvodem, proč tomu tak je, je skutečnost, že 5% lidstva (USA) denně spotřebovává 50% všech denně vytěžených planetárních zdrojů. I kdyby to byly pouze zdroje nacházející se na území USA, už tak by to bylo špatné, ale problémem je, že jde o zdroje celosvětové, tzn. o zdroje, které si Spojené státy přivlastnily za cenu vykořisťování, válek a vojenské okupace jiných zemí a za cenu udržování dolaru jako světové měny.

Dolar dávno tomu není krytý zlatem a aby byl krytý ropou (petrodolar) k tomu Spojené státy potřebují expanzi na další a další území. Pokud jim tato expanze bude umožněna, znamená to nejen další války, ale především další růst USA na úkor celoplanetárních zdrojů, tzn. na úkor toho, že Spojené státy si přivlastní a vydrancují všechny zdroje. A právě této tendenci USA byla vystavena stopka s tím, že Spojené státy si do budoucna musí vystačit s tím, co si vytěží pouze na svém území.

A protože Spojené státy si svoje zdroje „sežraly“ a k dalším jim už nebude umožněn přístup, Spojené státy (a s nimi celý Západ, který rovněž tyl jen z politiky vykořisťování) se právě mění v potápějící se Titanic. Než se tak stane (a tím okamžikem budou prezidentské volby v USA a události následující) ještě vysílají S.O.S. A zatímco většina dokonce už i evropských zemí obrací kurz směr Čína (viz Británie mezi prvními v čínské AIIB či Merkelová, četnosti jejíž cest do Číny Česko nesahá ani po kotníky), česká Pražská kavárna jako totálně slepá pluje s nějakou nafukovací lodičkou Titanicu na pomoc a prezidenta, který se snažil poctami k návštěvě čínského prezidenta alespoň přiblížit poctám, jakých se mu dostalo v USA a v Británii, chce odstřelit. No, bravo – a jak píšu výše, škodolibě bych si tento srandy kopec Pražské kavárny s názvem „Jsme Západ“ přála zažít.

Ale jak už jsem předeslala, nezažiji jej ani já ani Pražská kavárna. To, o co se dnes Pražská kavárna pokouší, to je opravdu pouze „a la“ listopad 89. Jestli Pražská kavárna dosud nepochopila, že v 89., kdy „spontánně“ padl komunismus, byla pouze marionetami, tak to nepochopila ani po cca čtvrt století, které od této události uplynulo a jak vidno, nepochopil to ani agent Bartoška s krycím jménem Narcis:Ale co čekat od herců, jejichž role v historii vždy byla pouze šaškovská a kdy nebylo větší potupy, než uzavřít sňatek s hercem či herečkou, viz čas od 13. min. ve videu níže o roli herců ve společnosti:Ale shrňme si fakta


„Česká vláda měla jasně stanovenou politiku, jejíž součástí bylo nescházet se s dalajlámou. Minimálně na oficiální úrovni. Kdyby se s ním Herman sešel soukromě jako Bělobrádek a Dienstbier, nebyl by takový problém. V novinách sice Herman říkal, že setkání s dalajlámou probral se svojí stranou, ale už bez toho, aby řekl, že se to uskuteční přímo na ministerstvu. Teď hrdě opakuje, že se s ním setkal ve svém úřadě a je to správné. Tím porušuje českou zahraniční politiku, která byla dohodnuta,“ připomněl Best.

„Mám pocit, že široká veřejnost úplně přesně nechápe, o co jde. Dobří analytici a členové vlády určitě vědí velice dobře, že čínská vláda nechce, aby se ministr oficiálně sešel s dalajlámou. Oni by to přešli, kdyby to bylo neoficiální. Nebyli by samozřejmě nadšeni, ale když je to oficiální, je to přímá provokace a porušení vyhlášení zahraniční politiky. Herman tak českou zahraniční politiku vrátil na úroveň, kde byla před lety, a musel vědět, že to tak bude. Cíleně to porušil. A neudělal to jen tak, když říká, že máme svobodnou zemi a proč by se s ním nesetkal. Já jsem si nevšiml, že takhle mluví, když nám třeba EU něco diktuje. Velice dobře věděl, co dělá a že tím vyvolá silnou reakci Číny. Já s tím sice souhlasím, ale od něho je to provokace. Když se stal členem vlády, neslyšel jsem od něj, že hodlá změnit politiku státu vůči Číně a ohrozit tím různé investice. Jeden ministr bez konzultace vlády změnil dohodnutou zahraniční politiku celého státu,“ zdůrazňuje politický analytik.

Vybrala jsem část komentáře Erika Besta, jehož obsah dnes potvrdil a rozšířil Milan Chovanec v Otázkách VM.

Z obojího plyne, že Česká republika se už v roce 2014 dohodla na určité spolupráci s Čínou a že táto dohoda vylučuje setkání s Dalajlamou na oficiální úrovni. A pan Herman tuto dohodu naprosto cíleně porušil.

A vzhledem k tomu, jak se na tento jeho krok nabalují další události (obzvláště „oslava“ na Staroměstském náměstí a výzva herců k občanským nepokojům – tedy akce ke svržení prezidenta Zemana), vidíme, že to vše byla akce naplánována pod heslem „Jsme Západ“.Což přeloženo je akce: „Pojďme zachránit Titanic a pal čert, že se potopíme s ním“. Protože totiž „dvakrát do stejné řeky nevstoupíš“ a rok 2016 dávno není rokem 89… A ať se to někomu líbí nebo ne, dnes Východ velí světu a prezident Zeman to ví – ač nyní jde navíc o to, že ve směru Východ existuje možnost výběru. Ale to by bylo na jiné téma.

Pro úplnost bych pro Pražskou kavárnu doplnila, že ten plyn, kterým topí a na kterém vaří, je ruský a že se právě hraje o to, jestli nebude nahrazen íránským (nebo chce snad za draho dovážet americký břidlicový?). A ještě taková perlička – EU údajně dala zelenou Nord Streamu 2, čímž posvětila energetickou dominanci Německa v Evropě, a to přes plyn z Ruska…- - -

76 komentářů :

 1. radeji moslima jako moskaľa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbému Polákovi či Ukrajinci je těžko radit. Nechme je v té jejich nenávistné stoce.

   Smazat
  2. vlast tě (14:54) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  3. tak také haličské lejno (14:54) zcela určitě zachrání celou Evropu, ale jenom když zůstane ve své žumpě

   Smazat
  4. 14:54
   šiklová řekla, že se bude raději mýlit s amerikou, než aby měla pravdu s Ruskem.

   EU se také raději mýlí s muslimy, než aby měla pravdu s Ruskem.

   To je imbecilní uvažování, které ničí celé národy, nejen ty imbecily. Takže ses zařadil mezi imbecily a doufám, že nebudeš nikdy mít příležitost rozhodovat o někom jiném, než jenom sám o sobě. Důsledky ti srdečně přeji.

   Smazat
  5. 16:26 - nevím co mu nadáváš do Pepka? Reaguje k článku a správně! Na konci Pozorovatelka píše: "A ať se to někomu líbí nebo ne, dnes Východ velí světu a prezident Zeman to ví – ač nyní jde navíc o to, že ve směru Východ existuje možnost výběru." ... a v samotném závěru pa dovysvětlí: "plyn, kterým topí a na kterém vaří, je ruský a že se právě hraje o to, jestli nebude nahrazen íránským" - a tenhle trouba si jen z těch možností vybral! Co je na tom? Nesmí?

   Smazat
  6. 16:26 vždyť nikomu nenadává, jenom radí chochlovi, jak má postupovat! Mimochodem, banderovci si také myslí, že jsou ten východ, který velí světu.

   Smazat
  7. Už zase první. ta služba u internetu musí být fuška. Kdo ti bere tvůj názor. Máš raději Moslima tak máš. Já nemám rád Muslima
   a Moskal je mi jedno. Kdyby nebylo tebe, tak to tady ventilovat nebudu. Klidně se odstěhuj do Saudské Arábie. Žádní komunisti ti v tom už bránit nebudou a nebudeš muset přelézat přes ostnatý drát. Alam salejkum.

   Smazat
  8. Ja osobne radsi moslimku jak Moskala)))...

   Smazat
  9. 20:14 U saudů ti poslouží, obojetníku. Šťastnou cestu :-))))

   Smazat
 2. Z dnešního tisku jeden pěkný komentář.
  Proběhly dny zrady
  odjel strýček Brady
  měl kufr plný cetek
  co zařídil zmetek
  mistr lží a klamu
  s ním absolventi DAMU
  Myslí, že jsou elita
  komediantská jelita
  Milovníci landsmanšaftu
  do ohně přilívaj naftu
  národ jim to nežere
  ať se Herman po….

  OdpovědětSmazat
 3. škoda přeskoda , že si toto nemůže přečíst slečna Tvarůžková z ČT . Při rozhovoru s panem Zaorálkem nepochopila ani po deseti minutách co je diplomacie. Útočná slečna , zapšklá a nenávistná vůči všem , kteří s ní ve všem nesouhlasí, skákající svému hostu doslova do huby

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tvaružek nema co myslet za provazky s jeji hubou taha touha po penězich a kdosi koho neni vubec vidět natož aby se vědělo kdo a za kolik z našeho doji a proto to tak soudruzi z posranecke sněmovny a soudruzi sernatoři takto odhlasoovali napřič soudruhy z ostatnich stran jakoby opisovali od pepi geblse

   Smazat
 4. humor:
  http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16245-jiri-brady-byl-zadrzen-na-letisti-v-torontu-ctete-vice-o-teto-nove-kauze.aspx

  OdpovědětSmazat
 5. estébák,špatnej herec Narcis,Kocáb - tunelář Trend fondů,Kalvoda,co si koupil titul.A tahle zoufalá úderka bude vydávat Kroměřížské výzvy.Ať jde tenhle lidskej odpad do prdele a nemluví za mě ani za ostatní normální a slušné lidi.Já jsem zkurvence Kocába,zkurvence Kalvodu o nic nežádal.Z těch lidí je mi úplně na blití...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jo horacek stb kryci jmeno "sazkar" a heledmese i pan herman stbak jako"zdenek" !!!!!

   Smazat
 6. stejne česká zem bude Aláhova zem.Allah akbar přebíráme vaši zem bud se poddejte nebo odjeďte Aláh akbar.Allah akbar, um Ihr Land über entweder verlassen sich akbar auszutreiben oder Allah.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prober se a nepiš nesmysly!

   Smazat
  2. Neprovokuj srandisto perverzím rádobyhumorem nějakého poněmčeného akbara.
   Český humor je mnohem krásnější a vtipnější.

   Smazat
  3. A pozrime sa že na trola 15:25,už mlok sa nachádza aj v Prahe.Trol je tvor čo stále smrdí,píše bludy a pritom prdí.Ti šmejdácki nacista a usácki Havlista.

   Smazat
  4. A pozrime sa že na trola 15:25,už mlok sa nachádza aj v Prahe.Trol je tvor čo stále smrdí,píše bludy a pritom prdí.Ti šmejdácki nacista a usácki Havlista.

   Smazat
  5. 16:48 - prašivý kafíre, tvůj neodvratný konec se blíží! Padni na zem a drškou ji ryj a pros z o slitovnou mírnou smrt! - https://www.youtube.com/watch?v=h2haTOfiy2o

   Smazat
  6. 17:03 je odporný fašistický hnuslámista!
   Jen se projev, ať všichni vidí, co je to za ideologii, aspoň se budou lépe bránit.

   Smazat
  7. 17:31 - Bohu se nemůžeš brániti! On už rozhod než jsi byl vyvržen kafirkou na svět, jakou ničemnou smrtí z rukou veřicích sejdeš ...

   Smazat
  8. 18:29 ty jsi byl vyvržen kafilérkou a tam taky skončíš :-)))

   Smazat
  9. 15:25-ty nezijes s dobou...pozdraveni islamistu uz 14 dni je Kalach Akbar,tak tady nemacheruj pitomce neverici!!! ))))

   Smazat
  10. تحيا أبو بكر البغدادي!

   Smazat
 7. 15:27 - no jak tak koukám,tak z Tebe určitě,ty přechytralej troubo...

  OdpovědětSmazat
 8. Ví tady někdo důvěryhodný, nebo s odkazem na zdroje, jakého charakteru bylo evidování Bartošky ve svazcích STB? Byl to gauner nebo oběť?
  To je to jediné důležité v této věci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jako co kdyby u nich nebyl tak by byl obyčejny tuctovy seladon nebo vexlak i když vexlaci tež spolupracovali napřiklad karlovy vary v pupiku nepžetržitě dotovany jak komunisty minulych letech tak i těmi co jsou dnes v jinych radoby demopartajich a kdo nevěři muže se podivat trošku nahoru tam uvidi že estebacka ryba pachne od hlavy nebo zajit do nejbližši putiky na konzultaci

   Smazat
  2. Vláďo co myslíš tím "Ví tady někdo důvěryhodný, nebo s odkazem na zdroje, jakého charakteru bylo evidování Bartošky ve svazcích STB"? K čemu ti to má dopomoci při tvém rozjímání? Jak do má soudit, že ty sám patříš tady mezi ty důvěryhodné? To se zde posuzuje podle toho o čem a jak zde píšeš. Hotovo. Kdo má vědět jestli byl gauner nebo oběť. Momentálně se chová jako gauner s tím jeho neklidným týdnem. A to k posuzování stačí, stejně jako k tomu posuzování stačí fakt, že například pomlouvaný a poplivaný Nohavica nevzbuzuje chováním všeobecnou nevoli ale naopak. K tomu žádných zdrojů, ani odkazů netřeba.Pro mne je to písničkář s velkým darem i když žádné ocenění nedostal, dle mého soukromého soudu by si jej zasloužil. A to je má osobní výhrada k našemu prezidentovi. Jarek Nohavica je prý taky veden v pochybných seznamech a je mi to šumák. Mám jej v oblibě pro jeho tvorbu a vystupování. A tím to pro mne končí. V jeho případě mne pomluvy opírající se o seznamy zanechané a předané estébáky vytáčejí, pokud jsou nekriticky vyslovovány a přijímány. V případě Bartošky mne vynoření jeho krycího jména - Narcis, výslovně potěšilo, protože jedná a vystupuje jako gauner.A nebádám jestli má být jakousi obětí. A to, že jedná a vystupuje jako gauner je podstatné a je v této věci to nejdůležitější. L.P.

   Smazat
  3. Anonyme 17:45
   jde jenom o to, jak je bartoška vedený, jako co byl vedený, jestli o tom věděl.
   To že bartoška vystupuje jako gauner je jedna věc ale jestli byl gauner i předtím je dobré vědět anebo byl vedený ani o tom nevěděl.
   To byl docela jednoduchý dotaz,
   Jestli L.P. neznáte odpověď tak neznáte odpověď. Nevíte tak nevíte, jsete mi k ničemu, ta tanečky kolem byly abyste si spravil ego?
   Aspoň že netvrdíte že odpověď znáte, ale Vám bych ji nejspíš stejně nevěřil, když jste takovj...narcis.
   Netykejte mi.

   Smazat
 9. Má jen jednu možnost, omluvit se před celým národem, a říct popravdě jak to bylo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, to katolické čun.ě - pan buziministr Landsmanšaft-Herman - by měl přestat lhát a před celým národem říct, jak to bylo a kdo tu aféru režíroval, tak by si měl najít přítele, pokleknout, spáchat harakiri a přítel by mu měl slavnostně setnout hlavu, aby se to čuně dlouho netrápilo.

   Smazat
  2. Přiznat by se měl, ale odstoupit by mě i tak.

   Smazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 11. obycejni obcani maj zapadu plne zuby uprchlicka krize kvoty vyhrozovani valky podpora teorismu
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Zle-zpravy-z-Nemecka-Uz-se-to-pry-vymyka-kontrole-460860
  tak po tomhle netouzime

  OdpovědětSmazat
 12. Na osobách, jako je Halík, nebo Hermann je to zlo tak viditelné, že to snad nemůže ani normální člověk přehlédnout. Poté, když otevřou ty svoje satanistické kušny, tak se o tom každý ubezpečí.

  OdpovědětSmazat
 13. Dobry podvecer vsetkym, chcel by som sa spytat. Ak Herman porusil oficialnu politiku vytycenu vladou a podnecuje k rozvratu republiky, to naozaj nie je mozny ziaden postih?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na hermana už bylo podáno trestní oznámení. Je zveřejněno na aeronet.cz

   Smazat
  2. Asi myslíte politicky postih. Sralbotka si netroufne nechat Hermana odvolat, Lidovci by nejspíš shodili vládu a s podporou mediální propagandy by vinu hodili na Sobotku.

   To, že tam arcilotra Hermana nechává, je ale samozřejmě pro Sralbotku ještě horší.

   Sralbotkovi dobře mu tak, snaží se posloužit všem, je to slabčáček.

   Pro nás je to horší:
   Ano - kolaboranti
   KDU-ČSL - kolaboranti
   ČSSD - kolaboranti
   ODS - kolaboranti
   TOP09 - kolaboranti

   Co s tím? Do voleb necelý rok!!

   Smazat
 14. NO TAK TO JE GÓL!!! JIRKA "NARCIS" BARTOŠKA, BOJOVNÍK TO ZA DEMOKRACII OPĚT V AKCI - KDO JE JEHO ŘÍDÍCÍ DŮSTOJNÍK TENTOKRÁT? TO JE SRANDY S TOU PRAŽSKOU KAVÁRNOU A PRAŽSKÝMA KOMEDIANTAMA. ON UŽ V StB BOJOVAL ZA SVOBODU.

  OdpovědětSmazat
 15. Odpovědi
  1. Já tedy vůbec nejsem (překvapena z Bartošky). Typický havloid, "elitář" pohrdající obyčejným lidem. Všichni (z té většiny v čele se Zemanem) jsme přece burani, vatniki, bablo.
   Vodolejka

   Smazat
 16. http://zpravy.idnes.cz/kromerizska-vyzva-zada-stihani-prezidenta-pro-hrube-poruseni-ustavy-1ks-/domaci.aspx?c=A161101_101034_domaci_kop

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pár otázek (s Čínou je vše jasné i královně Alžbětě, nečekám, že to pochopí potomci tatarů z Kroměříže): nevíte, proč Bradymu nedali metál předchozí prezidenti, ani Havel, ani Klaus ? nevíte, jestli už všichni vězňové, oběti holokaustu, musejí dostat medaili a jestli ji už všichni dostali ? proč měl mít přednost Brady ?

   Smazat
  2. Nedali medajli, neboť to je vylhaný strýček hermana, který tehdá ještě nebyl ve vládě.

   Není v Kroměřížském blázinci také oddělení pro psychopaty?

   Smazat
  3. Pro (17:06)
   Zdá se, že pan Brady byl navrhován na státní vyznamenání až v posledních asi 4 letech. Údajně byl navržen v minulosti už třikrát, nebo nyní potřetí.
   Hermannovi se - při určité (dez?)interpretaci - možná zdařil husarský kousek. Když už byl konečně (některý?) prezident nakloněn udělit jeho "strýčkovi" metál za protifašistické působení, torpédoval to tento přítel sudetských Němců (z valné části bývalých nacistů), takže "strýček"-antifašista o vyznamenání přišel. Navíc Zeman vypadá jako nepřítel obětí fašismu a poškozeny byly vztahy s Čínou, včetně obchodních, což hraje do not zahraniční konkurenci z EU a USA, která nepotřebuje, aby jí její čeští vazalové kazili na čínském trhu kšefty a získali díky nim zdroje pro případné snížení vazalské závislosti na EU a USA.
   Hermann vyhrál 3:0. "Strýček" sice státní metál nedostal, ale patrně si váží svého "synovečka", který se za něho tak obětavě bral, a netuší v jaké politické hře se stal rekvizitou. Jurečka přišel o jednání s čínskými ministry, protože vztahy s Čínou jsou narušeny. Zeman jen s obtížemi odvrátil mravní debakl kvůli Bradymu, zčásti i proto, že důkazy, které podporují jeho verzi ne/vyznamenání, lezou z jeho hradních spolupracovníků pozdě a jako z chlupaté deky. Nepochybný politický šrám utrpěl Zeman jako člen "gangu 4", neboť list s pozicí ČR k jedné a nedělitelné Číně Zadolárek blbě naformuloval, takže vypadají jako náhlí ojedinělí vazalové, a stejně byl plat prdný, protože vztahy jsou poškozeny (viz Jurečka) a ti, kteří mají představu o zbytečném vazalském ohnutí, ji mohou považovat za potvrzenou. Zdá se, že Zemanův prezidentský tým zdaleka nemá kvality týmu z dob jeho premiérování...
   KR

   Smazat
 17. Tuhle partu si snad platí hrad:) Protože líp vydláždit cestu ke znovuzvolení Zemana by asi nedokázal ani Joseph Goebbels

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyšiluješ trolle?
   Nás přece platí Putin, který může i za to, že ty nemůžeš být kvůli nám klidný goebbelsi :-o)))

   Smazat
  2. Ano, uhodl jste to. Dostávám pravidelnou měsíční,(nemalou) gáži. Jsem zastánce Zemana, za peníze. A na Staromák přišli rozumní, inteligentní lidé, včetně vystupujících, zadarmo. Tak to je, vy vševěde, ještě to někam dotáhnete.

   Smazat
 18. Ať je už konečně Clintonová prezidentem a uděláme ze všemi rusofili velké úklid jako za K.H.Franka.Grigorij Kohn Nastušenko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vraťte se do senkruny, tam si můžete smrdět, jak chcete

   Smazat
 19. ÓÓÓ... troll Mengele 17:11 nám vymyslel novou "českou germánskou krev"!

  OdpovědětSmazat
 20. Příspěvek 17:18 je nebezpečné vyhrožování. Je to fašista!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, on jen vtipkuje a neumí pravopis. Měl by se učit, "humorista" jeden.

   Smazat
 21. vypadá to, že ze zoufalství tady nasadili negramotné banderovce, aby moderovali diskusi

  OdpovědětSmazat
 22. Česká republika leží ve střední Evropě, bylo tomu tak i v dobách existence Zemí koruny České, ba dokonce za Velkomoravské říše. Není potřebné nás kamkoliv stěhovat. Hlásit se k Západu, to nás uvrhlo do náruče Adolfa Hitlera již jednou - a přidávat se k současnému euroatlantickému nacismu, který se cítí povolán Prozřetelností humanitárně ohněm i mečem dělat "pořádek" všude, kde si potřebuje nakrást. Hlásit se k Západu, který vlastním kapitalistickým terorismem porodil terorismus islámský - tedy kdo sel vítr a sklízí bouří, kdo jinému jámu kopal atd... Hlásit se k Západu - to může jen zvrhlík na duchu a na těle.
  Hlásit se k Východu, proč, nikdo nás k tomu nenutí. Jen pěkně zůstaňme usazeni tam kde jsme a pěstujme s těmi co jsou blízko i daleko přátelské vztahy. Když o to nebudou stát, nic se nestane, zůstaneme zase v srdci Evropy. Nenechme se pro jidášský groš, vyplácený Západem tč. české lumpeninteligenci a jejím poskokům z řad šmíry ze své země ani vyhnat a ani jen vykořenit. Nepěstujme antisemitismus a také ne antirusismus, je to stejná ideologie, která je spojuje. Proč nebýt spřátelen s Čínou, Japonskem, Indií atd, když jsme přáteli s Izraelí, která okupuje Palestinu, s USA, které okupují Afghanistan, Irák, Srbsko,USA které zabíjí miliony civilistů a další miliony vyhání z jejich domovů, aby kolonizovali Evropu a také nás - nakonec vyhnali - třeba do Patagonie, jak si představoval jejich ideový vzor, autor Mein Kamf...?

  OdpovědětSmazat
 23. Kdyz nechcete komunisti zustat na zapade, tahnete do nejake vychodni prdele sami.
  Nikdo o tady vas vy bando zlodeju a vrahu nestoji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To musíš řvát víc nahlas, ve Fuckshingtonu tě ten černej rudoprdelník takhle neuslyší! Ale pochybuju že tě poslechne:))))

   Smazat
 24. Nie ste :) ani západ ani východ! ste ako aj my zlatý stred žijete v najlepšej oblasti na svete tak si toho vážte!!! táto Slovanská časť má najbližšie k stvoritelovi...
  Pražská kavárna - oblbnutá časť západom predsa nemôže prevládnuť už v 1989 vás dobehli!...:D
  Teraz môžte být rádi akého prezidenta máte...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s Vámi. Jsme spolu s Vámi v srdci Evropy, jsme Slované a znova se zotročit nedáme.
   Pátá kolona útočí, na NR už ztrácí dočista nervy, nic se jí nedaří.

   Smazat
 25. Vážení! Nejsme ani Západ, ani Východ. Jestli si někdo nevšiml, tak jsme Střední Evropa. A to je jedinečná příležitost, být mostem mezi Západem a Východem.Na tom by se dalo hodně trhnout. Ale nejsou lidi. Jedni poklonkují Západu, druzí Východu, ale většina, si já myslím, se nepřiklání nikam.Chtěla by aby náš stát spolupracoval se všemi a byl s nimi v přátelském vztahu. To: Kdo není s námi je proti nám, bohužel stále platí a nejvíce to prosazuje ČT. Bohužel proti demagogii a propagandě ČT nejsou jen skalní příznivci Zemana, ale i realisticky uvažující lidé, mezi které se počítám i já. M.Radikowski.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To o tom moste rikal Klema Gottwald. Pak nas se svymi soudruhy zavlekl do ruske prdele a ozebracil. Zustanme na zapade.

   Smazat
  2. Hovno Kea, ty Klemo - ten měl jasno dávno! Byl ttiž členem Kominterny v Moskvě ještě v době, když s tvým dědkem tvůj vopejzelej pradědek mlátil vo zeď synagogy:))) Tohle řek Beneš, o tom "mostě", dokonce na tom postavil svou zahraniční politiku už paktem Francie - ČSR - SSSR z rku 1935! Proč si nejprv nezjistíš fakta, ty mamlase nejen s malou, ale i tou velkou vobřezanou makovicí - http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/koncepce-prezidenta-benese-na-obranu-ceskoslovenske-suverenity-a-cs-sovetsky-konflikt-roku-1944.html

   Smazat
  3. V odkaze ale chybně referují že s tím začal až sovětsko-československou smlouvou z roku 1943! Ale Beneš pochopil že pro nás není jiná perspektiva již na počátku 30. let - http://glosy.info/texty/ceskoslovensko-sovetske-vztahy-od-vzniku-obou-zemi-az-do-uzavreni-spojenectvi-v-roce-1935/

   Smazat
 26. Zeman se pomátl na rozumu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějaký logický argumentík by se nenašel, dutá hlavo?

   Smazat
  2. Ale kdepák, to jen na vás, khárlidní buzici, hodil boban:))))

   Smazat
 27. Kdo chce jít na Západ, ať jde. Zatím pořád berou. A je to určitě ráj na Zemi, když tam táhnou nejlepší mozky z Afriky i arabských zemí.

  OdpovědětSmazat
 28. Na Východ nás zavlekl Západ, který nás na Jaltě hodil do sféry Ruska. Tam se rozdělovala poválečná Evropa. Hodili nás za demarkační čáru a jako vždy se Stalinovi zrovna tak jako před tím Hitlerovi Zápaďáci na naší stranu nepostavili.

  OdpovědětSmazat
 29. MOZNA SE TO MOC NEVI , ALE na Titaniku, kdyz zjistili o co jde , dustojnici pod velenim/zrudy/ kapitana , ZAMKLI ZENY , DETI a chudsi lidi v podpalubi /druhe a treti tridy/ a zachranovali bohace z tridy prvni. Hnus, zrudnost veskrze Prvotridni ...a se opakuje dodnes jestli se nemylim...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Perfektní příměr.
   A vo vo vo tom to je, řekl by Pitkin.

   Smazat
 30. Vlastizradci naší republiky , chtějí získat 2/3 většinu v PS a senátu a chtějí svrhnout prezidenta. 17. 11. Je na Palackého náměstí shromáždění na podporu prezidenta Zemana . Pusťte si nezávislou televizi - video z 31.10. Děkuji

  OdpovědětSmazat
 31. Zadnej problem Brady se objevi za par tydnu zase zebrat o medajle..

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.