Reklama

.

.

pondělí 28. listopadu 2016

Karel Gott vyhrál svého již jedenačtyřicátého slavíka, zároveň se stal s 36 934 hlasy absolutním vítězem letošní ankety Český slavík.

28.11.2016   
Slavnostní večer při příležitosti vyhlášení ocenění Zlatý slavík 2016
 Osobně se Karel Gott nemohl zúčastnit večera, a tak za něj cenu přebírala jeho dcera Charlotte Ella.
„Táta by tu dneska moc rád byl, ale je v nemocnici se zády, kde se teď určitě dívá. Doufám, že jsem ti neudělala ostudu a jestli ano, tak se omlouvám,” děkovala za otce Charlotte.


Přehled vítězů ankety Český slavík za rok 2016:
Absolutní slavík - Karel Gott

Kategorie zpěváků:
1. místo - Karel Gott
2. místo - Tomáš Ortel
3. místo - Michal David

Kategorie zpěvaček:

1. místo - Lucie Bílá
2. místo - Lucie Vondráčková
3. místo - Ewa Farna
Kategorie hudebních skupin:
1. místo - Kabát
2. místo - Ortel
3. místo - Chinaski

Kategorie Objev roku: Pekař

Kategorie Slavíci bez hranic (slovenští interpreti): No Name

Kategorie Hvězda internetu: Porty

Nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls: Země vstává (Karel Gott)
Cena za nejstreamovanější českou skladbu: Asio (Ben Cristovao feat. The Glowsticks)

13 komentářů :

 1. Cena za nejstreamovanější českou skladbu: Metály, interpret - Brady, hudba, text - Herman

  OdpovědětVymazat
 2. Kategorie píseň roku Církve - Money Money Money...

  OdpovědětVymazat
 3. Běžte s tím někam, není to soutěž je to předem nastaveno, divím se , že se do toho někdo hlásí.

  OdpovědětVymazat
 4. Však už taky na rádiu Flus zaznělo, aby byl Zlatý slavík zrušen, co kdyby náhodou Tomáš Ortel příště vyhrál? Nepřipomíná to návrh na zrušení funkce prezidenta?

  OdpovědětVymazat
 5. Rád poslouchám Rádio Inpuls, ale s písničkou Země vstává už mi lezou na nervy hrají ji za den nejmíň padesátkrát. Soutěži Slavík nevěřím už řadu let je to cinknutý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prý Tomáš Ortel upozorňoval diváky, ať netleskají, že by mohli mít problémy.:))))) Zlatý komanč.

   Vymazat
 6. Nic proti Gottovi,je to legenda a zaslouží můj obdiv. Ale proč tolik povyku proti skupině Ortel.Čtu tady, že se Tomáš vlastně jmenuje Hnídek. No a co? Vojta Dyk se taky jmenuje Pytlík, Lucie Bílá je Zaňátová a další a vadí to snad někomu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně! I ten taliánskej kuchtík se propůjčil k hanebným posměškům, kdy ve Stardance žvanil cosi o "hnídkách"!

   Vymazat
  2. Lidským HNIDÁM VADÍ, že zatímco se pan ORTEL PO PŘEDCÍCH Hnídek jenom jmenuje, oni HNIDY JSOU, byť se občansky jakkoliv nazývají. Tuší, že morálně nicotnými hnidami zůstanou.

   Vymazat
 7. Ortel druhý ve dvou kategoriích. Další porážka havlistů. Co s tím budou tentokrát kavárenští fašisticko-bolševičtí kolaboranti dělat, když jim po loňském úspěchu Ortelu ve Slavíku, nevyšla jejich strategie cenzury ve všech médiích. Už mě ani nepřekvapuje, že v dnešní "demokratické" společnosti funguje tak tuhá cenzura, že za celý rok nebyla v médiích, včetně těch soukromých, slyšet jediná jejich píseň. Co udělají havlisté příště, aby zabránili jejich úspěchu a nedejbože demokratickému vítězství v roce 2017? Nechají ho snad zavřít, bude mít autonehodu, vyloučí ho z hlasování pod nějakou hloupou záminkou nebo hlasování rovnou zfalšují? Určitě však něco podnikat budou, a hezky po bolševicku, přesně podle bruselských propozic a za Sorošovy prachy. Přece si nenechají narušovat tu krásnou ideu islamizované EU.

  OdpovědětVymazat
 8. Vážený Karle Gotte, od 26.11.2016, kdy se v televizi NOVA vysílal pořad " ČESKÝ SLAVÍK 2016", který byl velmi bouřlivý, plný emocí, ale i nádherných okamžiků, se mnoho a mnoho v médiích napsalo. Každý z Vás umělců byl po zásluze, svými výkony, přístupem ke svým příznivcům odměněn. Bylo to spravedlivé, každá z kategorií měla vždy v čele zpěvačku, zpěváka, hudební skupinu, objev roku, slavíci bez hranic, hvězda internetu, nejoblíbenější píseň rádia Impuls, nejstreamovanější českou skladbu, a to nejlepší, co v současné době česká hudebně kulturní scéna má. Já Vám Karle Gotte i ostatním umělcům, kteří získali ocenění, blahopřeji. Karle Gotte, věřím, že v roce 2017 nás budete těšit opět svými písněmi! A že to není poslední " ZLATÝ ČESKÝ SLAVÍK 2016 i jako ABSOLUTNÍ SLAVÍK 2016", které jste si sice nemohl převzít osobně, ale s noblesou to učinila Vaše dcerka CHARLOTTKA. Chtěla bych touto cestou poděkovat moderátorovi Ondřejovi Sokolovi, všem pořadatelům,i učinkujícím, zvláště Marice Gombitový a Mirovi Žbirkovi, že zazpívali nádherný duet. Já se budu osobně opět těšit na pořad " ČESKÝ SLAVÍK 2017 ". Vlasta Froňková - Praha

  OdpovědětVymazat
 9. Karel Gott a Dalajláma
  http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2016/10/Mistr-Gott.jpg

  OdpovědětVymazat