Reklama

.

.

úterý 29. listopadu 2016

Kdo střílel na Majdanu? Vyřčena jména organizátorů Majdanu

M. Azarov
Petr Ďoubalík
29.11.2016
překlad části pořadu "60 minut", ve kterém se diskutovalo o probíhajícím soudním slyšení bývalého prezidenta Ukrajiny V. Janukovyče a o zabíjení na Majdanu v roce 2014
V. Janukovyč měl vypovídat na dálku již v pátek, byl přítomen v budově soudu v ruském Rostově na Donu, bylo připraveno spojení se soudem v Kyjevě. Nepovedlo se. Ukrajinská "demokracie" nedokázala přivézt pět obžalovaných příslušníků Berkutu z vazby. Zabránili jí v tom radikálové Pravého sektoru. Už to samo je docela na zamyšlenou, nemyslíte? Evropské politiky ale takové věci nechávají v klidu. Nebo se nad tím někdo z nich pozastavil? Panečku, stát se to v Rusku, to by byl řev!

U nás jsme velmi citliví na příznaky neonacismu. Vidíte ten rozruch kolem hudební skupiny Ortel? Naše "elity" a "novináři" se budou ještě týden po "slavíkovi" šťourat v historii kapely, v textech, v obrázcích na tričkách. To pro ukrajinské borce, co nezpívají, ale jednají, máme druhý metr, panečku! Tam jsou osoby, které jsou přinejmenším podezřelé z odpovědnosti za desítky mrtvých, z podněcování násilí, ale to jsou naši "kluci z Majdanu". Před týdnem jsme v televizním přenosu mohli vidět, jak vrcholný představitel EU při vítání P. Porošenka neváhá líbat ho na obě buclaté tváře. Myslel jsem, že taková líbačka dvou mužů - politiků, patří minulosti, vzpomínám, jak se všichni smáli dvojici L. Brežněv - G. Husák. Teď ticho po pěšině. Co by mne donutilo zulíbat člověka, který je podezřelý z organizace krvavého puče? Odpověď neznám.

V pondělí soud proběhl. Vedení Ukrajiny zřejmě usoudilo, že už se to profláklo a oddalovat do nekonečna to nelze. Přichystali léčku, to když se v technické pauze jakoby neplánovaně chopil mikrofonu generální prokurátor Ukrajiny J. Lucenko a překotně oznámil V. Janukovyčovi, že ho viní z vlastizrady. Tato minivsuvka do mnohahodinového soudního procesu se pak stala hlavním "trhákem", hlavní zprávou většiny médií, naše nevyjímaje. Škoda. Poslouchal jsem přímý přenos asi 3 hodiny. Bylo by o čem referovat. Vždyť vypovídal tehdejší úřadující prezident. Neumožnili mu říct vše co chtěl, přesto toho řekl dost. A odevzdal tři složky sebraných důkazů (čtvrtou rozpracovanou).

Pojďme to vyvážit alespoň pár minutami z pořadu ruské televize, kde vystoupili, mimo jiné, také
Mykola Azarov (1947), premiér Ukrajiny (2010-14) a Andrej Kljujev (1964), vedoucí administrativy prezidenta Ukrajiny (2014), sekretář SNBO Ukrajiny (2012-2014), vicepremiér Ukrajiny...
překlad z mluveného slova: Ďouba

AK: ...(Paet volal) Catherine Astonové, tak co ministr zahraničí Estonska (Urmas Paet) říká...
MO (moderátoři): pojďte, poslechneme co říká (Paet), protože máme ten telefonní rozhovor a bude dobré si ho dnes ještě jednou poslechnout:
UP: Olga řekla, že podle všech důkazů, lidé, kteří byli zabiti odstřelovači, jak policisté, tak lidé z ulice, že to byli jedni a titíž odstřelovači, zabíjející lidi na obou stranách. Ukázala mi fotografie, odvolávala se na názor lékařů, kteří mluví o jednom a tom samém "rukopisu", tipu střel. A stále větší pozornost lidí vyvolává to, že nová koalice si nepřeje vyšetřování přesných okolností toho, co se stalo. Rychle roste chápání toho, že za těmi odstřelovači nestál Janukovyč, ale že za nimi stál někdo z nové koalice.
CA: A oni mi řekli, že hodlají dělat vyšetřování. To je zajímavé.
UP: To je krajně nepříjemný faktor. Diskredituje novou koalici od samého začátku.
MA: ...chtěl bych divákům objasnit, kdo to je ta Olga. Olga Bogomolec byla lékařka "majdanu". Aktivně se účastnila toho oranžového hnutí a první těžce raněné a první zabité ona prohlížela. Ona je medik a upozornila, že nestříleli berkutovci, to od ní je tato informace.
MO: ...protože střely byly jiné, bylo hned jasné, kdo střílel...
M. Azarov
MA: podle směru, podle tvaru otvorů a tak podobně. Hned na druhý den byly poraženy stromy, do kterých se trefily střely... a hned zmizely... ano, i střely samy zmizely, aby se nedala stanovit jejich trajektorie. Víte, to sledování, co se teď provádí, vyzývá přinejmenším odpor, protože to je tancování na kostech. Nám je známo, kdo to organizoval, k čemu to dovedlo...
MO: Jména řekněte, kdo to organizoval?
MA: Už jsem to nejednou řekl, velitel "majdanu" Parubij, Turčinov, Jaceňuk a Porošenko, ale ještě mnoho dalších, Avakov atd, atd. Tato banda organizovala zabíjení na "majdanu", na 100%.
MO: Souhlasíte Andreji Petroviči?
AK: Ano, tam ještě Pašinskij do výčtu patří...
MO, MA: Ten Pašinskij, u kterého našli sniperskou pušku v zavazadle... Parubij také pomáhal vynášet sniperské pušky z "majdanu" a co mě nejvíc zaráží, lid je možno oklamat, ale není možno oklamat ty lidi, kteří mají k dispozici dostatek informací, rozvědku, to znamená, vedení západních zemí, Merkelová a ostatní, všichni vědí, s kým mají co do činění, a pokračují s tou jejich taktikou, ve všem obviňují Rusko, vyprávějí, že v Ukrajině probíhají demokratické procesy, jaké demokratické procesy...?

Celý pořad "60 minut" z 28.11.2016 o je:zde
Výpověď exprezidenta Ukrajiny bylo možno sledovat v přímém přenosu v televizi i na internetu, s doplňujícími informacemi vstupovali také redaktoři ze studia a z Rostova na Donu i Kyjeva. Svého druhu to byla historická událost: v roli svědka vypovídá pučem svržený prezident a soud probíhá ve dvou místech.

25 komentářů :

 1. http://aeronet.cz/news/z-ceske-republiky-se-ma-stat-totalitni-stat-ktery-bude-spehovat-soukromi-svych-obcanu-vlada-potaji-pracuje-na-drakonickem-systemu-masivniho-sberu-dat-inspiraci-hledala-u-americke-nsa/

  OdpovědětVymazat
 2. Doufám, že Rusko zlikviduje ukrajinskej fašistickej loutkostán tím nejkrutějším způsobem.
  Fašouny do posledního pochytat a popravit. I kdyby jich měl být milion. Takový dobytek nemá na této Zemi co pohledávat. Stejně jako se nemazlili s hitlerákama za druhý světový.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zlikvidováni budou rusáčtí Mongolci. Ti by nás dovedli leda do hoven! Však co dokázali. Hovno. Teď nepíšu o negerských lidojedech z buše nebo savany, mám na mysli nám často "za vzorů dávané "civilizace Východu". Navoněná bída a pořád to samé dokola - tisíce let se nehli z místa! Bůhví jestli jim kompas a plachty na jejich džunky nepřinesli bílí Féničané nebo jiní mořeplavci naší rasy. Papír jim byl na hovno, páč se časem rozpadá na rozdíl od pergamenu a ten rozsypanej čaj je velice nepraktický pro misijní činnost a kulturní expanzi! Jejich zkostnatělý byrokratický mandarínsko-konfuciánský řád jim sice umožnil absorbovat a asimilovat pastevecké barbary ze severozápadu, ale současně přejali jejich politický model. Jak Čína, tak Indie či Irán a Rusko! Tedy země bývalé mongolské říše a nástupnických ulusů! Jejich vývoj by nebyl slibný ani v případě, kdyby se výpravy toho eunucha dostaly až do Mexika před Evropany. Oni nebyli schopni Ameriku ovládanout! Navzdory jejich velkému počtu. Jejich neprůbojná rasa to nedokáže. Pouze Japonci tvoří vyjímku a to dočasnou a díky vyjímečné přizpůsobivosti vynálezům naší rasy! Před vplutím komodora Perryho do Tokijského zálivu to byli lidé na úrovni středověku ve všech směrech a čínští "boxeři" ve srovnání s našimi vojáky kteří se ocitli obleženi v Pekingu a 55 dní odolávali jejich stonásobný přesile byly jen žlutý opice! A těma i zůstali, jen se naučili dobře kopírovat!
   Rus byla Mongoly zničena, Moskevský ulus zničil arijskou Novgorodskou republiku. Že se Rusko stalo mocným impériem s moderní armádou a loďstvem bylo dílem Germánů kolem Petra I., které najal na Západě a kteří nahradili italské stavitele a malíře jež postavili byzantskou Moskvu. Ovšem ruský mužik se nikdy z mongolizace Rusi nedokázal zcela osvobodit, jak napsal de Custin během cesty po Rusku, které do té doby obdivoval a dával za vzro francouzským liberálům jako zemi tradičních hodnot, že „pod povrchem každého Rusa najdete Tatara“. A je tomu tak. Proto imperiální Projekt neuspěl. I proto. O úloze Židů v tom se zde nebudu nyní více šířit. Nicméně jedno je jisté, bez Reconquisty jíž je i pan Jaroš součástí a to uznává i Jeho excelence Igor Iványč Strelkov, zahyne celá civilizace, neb jen Naše rasa je jediným jejím tvůrcem! (osol zvuk na max!)- https://www.youtube.com/watch?v=3DqPtV2KNas

   Vymazat
  2. Odpůrci rasového vědomí neustále papouškují, že být rasově uvědomělý je nenávistné a primitivní, a bílým lidem je tvrzeno, že zachování naší rasové integrity je přímo odporné. Ale o kolik je rasově smíšený černý a hnědý svět morálně výše v porovnání s evropským světem? Které oblasti planety jsou zaplaveny nejbrutálnějšími zločiny včetně únosů, znásilnění, loupeží a vražd? Která rasa se více stará o lidská práva a spravedlnost? U které rasy je obvyklejší systém politické svobody a u které rasy převládá despotismus? Která má lepší lékařskou péči pro nemocné a trpící a lépe se o ně stará? Která nabízí svým dětem lepší příležitost ke vzdělání? Která nabízí větší možnosti a lepší zacházení ženám? Která rasa vede naše lety do vesmíru? Kde jsou přesvědčivé důkazy, že zničení bílé rasy opravdu přinese více humanity, více lásky, bratrství a všech těch rovnostářských frází?
   Představuje snad šest tisíc vražd ročně v rasově různorodém Rio De Janeiru příkladnou morálku v porovnání s rasově homogennějšími městy jako Tokio v Japonsku nebo Berlín v Německu, kde dojde k vraždě jen výjimečně?
   Rasoví rovnostáři používají argumenty, jaké měli komunisti, když slibovali Rusům a ostatním Východoevropanům svobodu a rovnost, ale místo toho stvořili národy otroků a pokud opravdu chceme společnost plnou lásky a slušnosti, kterých si rovnostáři tak cení, pak musím bránit svůj genotyp. Také se stalo zřejmým, že právo našich lidí na záchranu našeho dědictví a národů je nejzákladnějším právem ze všech, právem na život.
   Je směšné tvrzení židomédií, že nejhroznějším činem 20. století byl neúspěšný pokus o likvidaci židovského národa během druhé světové války. Pokus o likvidaci rasy by měl být pro každého stejně odporným zločinem. Komentátoři ve skutečnosti tvrdí, že to, co udělalo zvěrstva vůči Židům tak hroznými, nebyl obrovský počet zavražděných sám o sobě, jelikož v Rusku a Číně došlo k větším masakrům, ale fakt, že zde proběhl pokus o likvidaci židovského národa. Ale proč není eventuální likvidace našeho evropského genotypu, genocida naší rasy, o nic horší než to, o čem se tvrdí, že se mělo stát Židům? Konečný výsledek je tentýž. Environmentalisté, ať to jsou kapitalisti nebo komunisti, demokrati nebo autoritáři, tvrdí, že cesta k lepšímu světu vede přes lepší sociální zřízení. Je fakt, že celá lidská historie je o pokroku, jehož člověk dosáhl díky nástrojům, které vytvořil. Těžké podmínky doby ledové vytvořily geneticky výjimečné lidi, kteří začínali bez psané řeči, beze škol, bez domestikovaných zvířat, bez složitých architektonických staveb. To vše později vytvořili z ničeho jen díky své inteligenci a vrozeným schopnostem. Kdyby měli behaviorální environmentalisté pravdu, prehistorický člověk by nikdy nemohl vybudovat první civilizaci, protože jeho prostředí bylo příliš primitivní a nevzdělané, než aby bylo něco takového možné. Naše geny nakonec vytvořily civilizaci z ničeho, ale ta dál nesla naše drahocenné genetické dědictví.
   Vymoženosti evropských lidí kontrastují se staletí dlouhou neschopností africké rasy aspoň úspěšně okopírovat to, co Evropané vymysleli. Obrovským pokladem naší rasy byly vždy spíš naše geny než naše zlato nebo přístroje.

   Vymazat
  3. "Rasová otázka je klíč ke světové historii... rasa je všechno, žádná jiná pravda neexistuje!" Benjamin Disraeli.

   Vymazat
  4. Nepopiratelným faktem je to, že černá Afrika nikdy nevytvořila a dokonce ani nebyla schopna převzít rozvinutou civilizaci. Jeden z nejuznávanějších historiků 20. století, Arnold Toynbee, vytvořil seznam 33 historických civilizací. Většina je evropská, některé jsou asijské, ale žádná není černošská. Ubohý černošský historický přínos koreluje s důkazy o silných rozdílech v inteligenci černochů a bělochů. V amerických školách se děti povinně učí o velkých činech černých Američanů. Učitelé s přímočarou nestydatostí obšírně popisují nejdůležitější černošské příspěvky modernímu světu a pak uvádí příklady jako semafor a papírová taška. Samotný fakt, že jsou tyto věci uváděny jako velké černošské úspěchy, prozrazuje naprostý nedostatek jejich úspěchů. V knize Michaela Harta 100: Přehled nejvlivnějších lidí v historii214 nenajdete ani jednoho černocha. Snad ještě výmluvnější je to, že v seznamu 1 500 velkých úspěchů v Kronice vědy a objevů Issaca Asimova nelze najít ani jediný černošský přínos. Asimov měl daleko do rasisty, veřejně vyjadřoval svou víru v rasovou rovnost, a sám sebe popisoval jako liberála.
   Může se snad vynález semaforu nebo papírové tašky byť jen vzdáleně srovnávat s objevem Pythagorovy věty, s vynálezem prvního letadla nebo parního stroje, s architekturou Parthenónu či římských akvaduktů, s tiskařským lisem, s vývojem vakcíny proti neštovicím, s vývojem genetického inženýrství, s vynálezem tranzistoru nebo s matematiky a génii, kteří dostali člověka na Měsíc? Obvyklou odpovědí rasových rovnostářů na fakt, že černí mají jen mizivé procento velkých úspěchů, je to, že černé společnosti nebyly dost pokročilé nebo že byly „utlačované“. Takový argument samozřejmě nabízí jedinou otázku: co by mohlo způsobit tento nedostatek pokroku či trvalý „útlak“, trvající tisíce let? Pokud mezi rasami existují stejné předpoklady k vytvoření toho, co nazýváme civilizací, proč černí nevytvořili ani jedinou? V celé černé Africe ležící pod Saharou nikdy nevyvinuli žádné písmo a nikdy nepoužívali kolo!
   Dnes je tam pouze jeden prosperující národ, Jihoafrická republika, který s pokračujícím odstraňováním schopných bělošských vůdců klesá do stejného úpadku jako zbytek černé Afriky.
   Běloši v Africe zajišťovali investice, vládu, vzdělání, medicínu, výchovu a komunikace po 200 let. Ale během 40 let po odchodu Evropanů prakticky všechny černé africké národy soustavně upadají v příjmech, vzdělání, zdravotní péči, hygieně, občanských právech a dalších sociálních oblastech. Rozklad některých států jako Súdán a Zair je pomalejší jen díky skutečnosti, že už jsou na tak nízké úrovni, že prostě není příliš možností jak klesnout ještě níž. Ve své totální beznaději zve řada afrických států Evropany zpět a západní investice a pomoc mají současné děsivé podmínky, byť třeba jen částečně, zlepšit.
   Katastrofální sociální situaci v Africe nelze svalovat na nedostatek zdrojů. Tento kontinent je největším nalezištěm nevyužitých zdrojů na světě. V době, kdy řada států Starého světa své zásoby vyčerpala, měla Afrika skvělou šanci, kterou zahodila. Od 70. do 90. let klesnul podíl Afriky na světovém obchodu o 50 procent, její hrubý národní produkt klesá o 2 procenta ročně, produkce potravin klesla o 20 procent, zvýšila se podvýživa, vzrostl počet genocidních válek, z AIDS se stala pandemie a kontinent má stále méně demokratickou podobu, než třeba před pouhými 25 lety.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  6. Bohužel běloch Afriku vydrancoval a zničil ! Kde jsou zelené pláně a miliony zvířat , které tam byly před jejich příchodem ?? Představte si , že by vám dnes někdo zničil elektrárny , ropovody , vodovody bez možnosti obnovy ??!!

   Vymazat
  7. Kdybych ty filmové záběry nakládání odstřelovacích pušek do auta za účasti známých osobností neviděl na vlastní oči - nevěřil bych tomu. Pravda určitě vyjde najevo a pak ámen s našimi vládními podporovateli a EU.

   Vymazat
  8. 12:07 -spíš žlutý vopice! Můžeš tomu tisíckrát vysvětlit, že rohy nosorožce maj stejný složení jako lidskej nehet, doložit stovkama testů z nejlepších laboratoří - stejně bude dá dávat černým pytlákům-bezmozkům horentní sumy na zabíjení těchto zvířat! Po těch nikdo nežádá aby mysleli. Pro negra je vrchol blaha cítit teplou buš pod bosýma hnátkama, klacek v ruce (fuk jestli kopí na bo akáčko) a krev štvané zvěře v nozdrách - a už jde po stopě - m to vrozený! Pokud má někdo zachránit africkou faunu, je to pouze bílý muž, který tam zřídil rezervace a pod jehož dohledem černí strážci nyní bojují se svými pytláckými bratry ....

   Vymazat
  9. 12:52 - co ti složí na to maj legální povolení a nejde o chráněný kusy! Problém dělaj bandy černých pytláků co kulomety kosí stáda slonů u napajedel nebo je tam rovnou tráví kyanidem, brutálně řežou zraněným nosorožcům rohy, zabíjej a jedí vzácné horské i nížinné gorily atd. To je nebezpečné! Bohužel AFRIKA je přelidněná a bude tam nutné provést částečnou dekolonizaci a rozsáhlou depopulaci v zájmu záchrany zbytků přírody ....

   Vymazat
  10. Pan anonymní z 23:24 až 23:55 by si měl radší zjistit, že to co vynalezla ta jeho rasa většinou přebrala, pokud ne přímo ukradla těm ostatním, jím opovrho vaným rasám. Ať už Sumerům, Egypťanům, Číňanům a dalším. Jen to dokázala účinněji využít k následným loupežím a vraždění. A jstli vzpoměl na Pytagora s jeho větou, tak tu už znali Čňani už 2 000 let před tím. Najspíš by si měl z opakovat školu, nebo požádat o vrácení školného.

   Vymazat
  11. Ten 23:34 -55 je naprostej magor.

   Vymazat
 3. To je následek toho,že po válce nebyli Němci do
  jednoho zlikvidováni.Od sjednocení Německa se
  zase začalo drát do popředí.V podstatě Němci vy-
  volali válku na Balkáně na příkaz z USA.Odvrátili
  se od demokracie po převodu vlády do Berlína.Asi
  ten Berlín u nich vyvolává nostalgii po AH a tak
  chtějí pokračovat v jeho stopách.Tentokrát jinou
  cestou.Němci v podstatě nejsou nacionalisté.Oni
  jsou kosmopolité,ovšem vše musí probíhat pod je-
  nich vedením a podle jejich rozkazů.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je důkaz mongolizace východních národů. Podle ruského liberálně nacionalistického historika Alexeje Širopajeva Rus od počátku čelila něčemu, co nazývá "Projekt". Projekt je plán různých skupin (etnických, kulturních, náboženských, politických, atd.) na změnu původně homogenní nordické, seversky orientované a evropské kultury, založené na myšlenkách svobody, cti a etnické identity na mnohonárodní despotickou říši, založenou na tyranii, otroctví a teroru, ve které bude původní obyvatelstvo uvrženy do otroctví různých etnických a kulturních menšin. Putinův režim považuje za "pravoslavný neostalinizmus": směs těch nejhorších prvků byzantské a bolševické fáze Projektu. Je to vláda komisařů požehnaných pravoslavným duchovenstvem, kteří rozšiřují impérium na úkor bílé populace Ruska, přičemž podporují občanské vlastenectví, míchání ras, alkoholismus a mystiku, protože opilci a kvazi vlastenci, co se bojí Boha (nebo spíše: boje kněze) se nebudou nikdy bouřit proti svým pánům.
   Rusko je zemí s relativně řídkou hustotou osídlení. Jeho půda je úrodnější, než jakákoliv jiná. Nabízí ty nejpříhodnější podmínky pro pěstování všech druhů obilovin, ovoce a rostlin. Rusko má ohromné pastviny a téměř nevyčerpatelné lesy. Má ty nejbohatší naleziště zlata, stříbra, platiny, železné rudy, mědi, niklu, manganu a všech ostatních kovů, nemluvě o ropě a zemním plynu. Nebýt despotismu carů a zoufalé nevhodnosti komunistického systému, tak se ruská populace mohla již dlouho těšit z té nejvyšší životní úrovně na světě. Není to nedostatek přírodních zdrojů, co tlačí Rusko k dobyvačné expanzi a asimilaci podřadných ras. A znovu jsou to "jiné rasy", které skutečně profitují z euroasijského Projektu: ruská populace platí účty za všechny neevropské provincie, ve kterých jsou místní despotové podplaceni k poslušnosti Moskvou. Jsou to především asijští muslimové, kteří mají poslední slovo v Rusku. Kreml přizpůsobuje svou politiku jejich požadavkům. Oni tvoří jádro armády, oni diktují své podmínky ruským vojákům a důstojníkům. Oni tvoří většinu ruské ilegální pracovní síly. A nejhorší ze všeho je, že čečenská mafie ovládá velká města Ruské federace.

   Vymazat
  2. To se týká všech národů! Mnozí se často táží: Jak to že Leonidas odolával v čele tří set řeků stotisícový armádě čmoudů a Tripras se plazí jako hovado před jednou německou babou? Přitom by se řeklo - Řek jako Řek, ne? Řekové, stejně jako Španělé v Jižní Americe, nebyli příliš početní,
   ale dokázali dobýt a spravovat mnohem větší národy a území. Alexandr řešil demografický problém tak, že nutil své vojáky a námořníky, aby se na územích ovládaných Řeckem ženili se ženami z tamních vládnoucích tříd. Jednou si na masovém obřadu vzalo 10 000 řeckých vojáků 10 000 perských žen. Ačkoliv byly tyto svazky později zrušeny, symbolizovaly strategii řeckého imperialismu. Alexandr si myslel, že si zajistí oddanost podřízených národů tím, že prostě vytvoří více Řeků. Ale Řekové se vraceli domů s cizími nevěstami a tak zahájili proces, který podkopal celou jejich civilizaci. Cizí národy z celé středozemní oblasti imigrovaly do Řecka z těch samých ekonomických a sociálních důvodů, z jakých Mexičané překračují Rio Grande. Řecká města se stala kotlem různých ras, stejně jako velká obchodní centra dnešního světa. Po staletích si jen málo Řeků zachovalo fyzické vlastnosti, které jsou popsány v Odysseje a navěky zachyceny v sochách, které dodnes obdivujeme.
   Národ se rozpustil v záplavě cizích genů a životaschopnost civilizace slábla, až zůstala zachována jen v písemnostech, zbytcích a rozvalinách minulosti.
   Od pádu řecké civilizace byl poloostrov opakovaně zasažen migrací ze severu a proto jen nemnozí obyvatelé v sobě dodnes nosí geny původních Řeků. A Tsipras k nim rozhodně nepatří.

   Vymazat
  3. A túto metódu prevzal ai Moskovitský Ulus!Ivan III. sa oženil s Sophiou Spalaeologue, dcérou Thomasa Palaeologusa, brata Konštantína IX., posledného cisára Byzancie. Totot manželstvo zaviedlo mnoho byzantskej symboliky do moskovskej kultúry, vrátane dvojhlavého orla. Dobrým príkladom byzantsko-mongolského spriaznenia je Monomachova čiapka, koruna ruských veľkokniežat a neskôr cárov, ktorá mala tatársky pôvod, pravdepodobne to bol dar chánov, ktorý slúžil na označenie vládcu ulusu. Po pridaní kríža sa stal symbolom moskovitskej suverenity a hlásal byzantský pôvod. Ďalšia ruská koruna je Kazaňská čiapka, čo bola koruna miestneho chána Kazane.
   Kým Ivan III. položil základy nezávislého ruského kráľovstva (alebo skôr moskovského pravoslávneho chanátu), bol to jeho vnuk Ivan IV. Vasiljevič, známejší ako Ivan Hrozný, ktorý stvoril cárske Rusko a začal skutočnú moskovskú expanziu 16. storočia. Rusi verili, že vyženú ázijských obyvateľov Sibíri a vytvoria divokú a slobodnú spoločnosť. Ale Ivan urobil z miestnych vládcov šľachticov a tak im zostala miestna sila. Pokrstení aziati boli považovaní za rovných Rusom. A Jermakovovi nasledovníci sa stali cieľom ázijských vojnových vodcov a kniežat, ktorí proti nim bojovali. Sibír sa nestala novou autonómnou ruskou krajinou, ale len ďalšou časťou multietnického moskovitského despotizmu.
   Matkou Ivana Hrozného bola Jelena Glinská, ktorej rodina pochádzala priamo z rodu samotného mongolského chána Mamaja. Ivan Hrozný bol aziat krvou a duchom, čo je jedným z dôvodov, prečo neváhal kynožiť populáciu Rusov, ktorých považoval za svojich otrokov a cudzincov. Pod vládou Ivana Hrozného nevzišla proti aziatom žiadna diskriminácia; práve naopak. Cár rešpektoval ázijské šľachtické tituly a považoval mongolskú šľachtu za vyššie postavenú, než bielu (presnejšie povedané – otrockú). Avšak Ivan Hrozný uprednostňoval pravoslávne kresťanstvo a podporoval christianizáciu, čo v podstate znamenalo, že expanzia Ruska na východ vyústila v miešanie rás, keď pokrstení Mongoli boli považovaní za plnoprávnych členov pravoslávnej spoločnosti.

   Posledný chán Kazaňského chanátu Jadegar Mohamed najprv bojoval proti Ivanovi Hroznému, ale nakoniec prijal vládu cára, konvertoval na kresťanstvo a stal sa ruským šľachticom pod menom Simeon Kasajevič. Ďalší chán Sein-Bulat, neskôr známy ako Simeon Bekbulatovič, si vzal jednu z dcér Ivana Hrozného a bol vymenovaný (o rok) cárom za veľkovojvodom Rusi; Simeon bol neskôr menovaný za veľkovojvodu Tveru a Toržoku, jedným z veliteľov cárskej armády a nakoniec sa stal pravoslávnym mníchom. Ďalším Tatárom na cárskom dvore bol Boris Godunov – jeden z opričnikov, člen pokresťančenej mongolskej rodiny (pôvodom od samého Džingischána), ktorý bol jedným z favoritov Ivana Hrozného a po jeho smrti sa stal cárom.

   Vymazat
  4. To je jasný důkaz toho že Rusové a jejich vláda eurazijského Projektu není v delší perspektivě schopna udržet gigantické prostory Sibiře pro naši rasu a tato bude ovládnuta žluťáky! Už te´d jim kremelský zrádci odevzdali v Poamuří oblast 1,5 x větší než jimi získaný Krym! Jenže ten přešel jen z jedněch bílých rukou do jiných, ale území v Zabajkalsku je tímto ztracené pro celou naší rasu - https://pp.vk.me/c837335/v837335993/25dce/AgXfwVWJyUs.jpg

   Vymazat
 4. Tak pokud se nemýlím z článku je jasné kdo byl za vražděním na Majdanu. Nějak mě vypadl z hlavy ten Pašinský. Viděl jsem z té doby i video, které to nakládání těch pušek do auta zachytilo a dokonce se někdo ptal k čemu sloužily. To tam byl u toho myslím Parubnyj. No ČT nezklamala a tak si budeme muset počkat(a já jsem o tom silně přesvědčen ) na konečnou pro nynější polofašistickou vládu. Už se toho nemůžu dočkat, to bude prča jak bude pražská kavárna čumět.Snad se toho dožiju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V prvopočátku Majdanu, v prvotní euforii našich fašitů v ČT nad pučem na Ukrajině, jim uniklo pár autentických videozáběrů, jak černosotněnci pálí do policistů. Pak to rychle stopli.

   Vymazat
 5. ...je mi z toho všeho na blití!
  jak z člànku ,tak z komentářů obchází hrůza.
  kdybych mohla někam utéct ,už jsem to dávno udělala,ale kam a jak?
  zdravotní problémy klepou na dveře a člověk už tak pohyblivej není...o to víc ale přemýšlí ..
  s úbytkem sil fyzickÿch ,přichází o to větší
  prozření duchovní...
  proto opakuju znova tu první větu a nikdo mně
  neutěší..
  j.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. …je už dávno známe a opakuje sa to stále a stále, že podlosť anglickej a zvlášť americkej – a vôbec, dnes už celej západnej – propagandy, nemá hraníc…toho času viď Rusko a Sýria…

   “Obraz Nemecka ako zlostného, bezohľadného a vojnu milujúceho národa sa zakorenil až v 20. storočí”.

   V odpovedi na rôzne obvinenia, že agresia nemeckého ľudu bola zodpovedná za vojnu, najznámejší historik (nazývaný “dean amerických historikov“), Dr. Harry Elmer Barnes odpovedá:
   “Anglicko, čo sa týka relatívnej rozpínavosti (agresie), je ďaleko vpredu pred ostatnými národmi, zatiaľ čo Nemecko a Holandsko sú úplne na spodku zoznamu, vedľa Dánska“.

   Mýtus o zodpovednosti Nemecka za vypuknutie vojny v roku 1939, bol zdemolovaný americkým historikom Davidom L.Hogganom. Jeho kniha sa však objavila len v nemeckom jazyku, “Der erzwungene Krieg”.

   V roku 1917 finančná pozícia Spojencov sa stala dešperátnou. Walter H. Page, vyslanec USA v Londýne, napísal 5-ho marca, 1917, prezidentovi Wilsonovi:

   “…nie je nepravdepodobné, že jediný spôsob udržať si našu terajšiu pre-eminentnú pozíciu na svetových trhoch a odvrátiť paniku, je vyhlásenie vojny Nemecku…” (“The Life and Letters of Walter H. Page”, vol.II.,pp.269-271)…..Problémom poválečného obdobia je, že Američania, Angličania a Rusi povedali že nedovolia, aby sa Nemecko znovu vzchopilo, pretože Nemecko zapríčinilo dve svetové vojny. Nemecko nezapríčinilo dve svetové vojny. Mali byť dávno potopené Benátky, pretože príčinou prvej svetovej vojny bol v prvom rade chlapík menom Volpi di Misurata z Benátok, muž ktorý organizoval a dirigoval Balkánske vojny rokov 1912 do 1914, muž, ktory stál za atentátom na Vojvodu Ferdinanda v Sarajeve, muž ktorý poslal Lenina do Ruska prostredníctvom jeho agenta Alexandra Helphanda Parvusa, muž ktorý dosadil do moci Musoliniho, muž ktorý stvoril Lýbiu. Tieto rodiny – švajčiarske, benátske, anglické a americké – dosadili do moci Hitlera. Oni vytvorili ‘nacistické’ hnutie z budoárov Mme. de Staël (jej otec Jaques Necker, poľský žid, šaškujúci ako Kalvín, švajčiarsky bankár a minister financií francúzskeho Ludovíta XVI-ho, ktorému dopomohol pod gilotínu aj s jeho Máriou Antoinettou), budoár Jakobínov, budoár ľudí ktorí z duše nenávideli “Zlatú Renesanciu”.
   Títo oligarchovia, tieto relikvie a ozveny mezopotámskej degradácie, tieto deti “babylonskej kurvy” (“Whore of Babylon”), títo uctievači Isis, Cybely, Dionýza, a Lucifera – tí su problémom. Musíme sa proti tomuto bránit, bránit našu kultúru a ak sa nepozdvihneme, nezidealizujeme, nevyvinieme a mentálne neporozumieme, neprežijeme. (Schiller Institute “Rescue The Western Allinace”..

   Keď sa v októbri roku 1939 Hitler rozhodol zahájiť jeho “mierovú ofenzívu” Stalin dal do vydania “Pravdy” zo dňa 29 Novembra 1939 nasledovné vyhlásenie:
   “To nebolo Nemecko, ktoré napadlo Franciu a Angliu, ale Francia a Anglia ktoré napadli Nemecko a nesú teda zodpovednosť za terajšiu vojnu……vládnuca trieda Francie a Anglie arogantne odmietli mierové ponuky a snahu Sovietského svazu o rýchle ukončenie vojny. Toto sú fakty.

   Vymazat
 6. 23:55- O:47-0:58
  všechny citované knihy si seženu -zvláště tu "vnucenou válku"- napíšu pak,zda jsem to sehnala..;něco jsem už věděla,ale stále málo...
  obdivuji Vaše znalosti ..!!!
  j.


  OdpovědětVymazat
 7. 0:47
  ....Hogganova kniha "Der erzwungene Krieg"
  objednána -dokonce s dedikací...
  zaplatím víc za raději za první vydání,dočetla jsem se totiž,že některá pozdější vydání byla
  "přizpůsobená čtenáři"(hahaha!) tudíž čti:
  neúplná..(proč asi)
  ...jak je důležité mít i ten správný výtisk ...
  na Hoggana jsem se v lžimédii Wiki dozvěděla
  hodně špíny od určitých historiků a literátů,kteří měli jistě nařízeno odvést řádnou lektorskou práci...
  těším se na lekci -téměř tisíc stránek ..
  jituš

  OdpovědětVymazat