Reklama

úterý 1. listopadu 2016

Kdo zneužil 28. říjen 2016 k útoku na vlast, rodinu a Pražský hrad přes starého dědu? Sprosté nadávky na Miloše Zemana jako prezidenta v režii Krause neměly nic společného s oslavou Státního svátku 28. října, ale pouze zvrácený boj o ovládnutí dalších sdělovacích prostředků!

Petr Pokorný
1.11. 2016   Skrytá pravda
Fraška, jaká nemá obdoby!
Štamgasti v putice Na nádraží vybrali 1948 medailí pro Bradyho a zasílají další. Děda jásá...
Politické zločiny, nátlaky, vyhrožování a totální lži, podlosti. Na co se ještě zapomnělo? Zneužití starého dědy k hrátkám, které nemají nic společného s holocaustem, ale zločinným mocenským bojem a starý děda jásá, jak se mu do kufříku hromadí stovky medailí. Autenticky v Čt24 v poledne! 

Spacák Ruml s Kocábem jako v roce 2000 při zneužití České televize opět v čele!

Vzpomínáte? Nahoře s Kocábem a i zde ho najdete!
Spacák Ruml a ti druzí v roce 2000, aneb boj o svobodu slova v České televizi
To, co se nám představuje, není absurdní divadlo s herci a herečkami. To je zneužití naší státnosti, naší vlasti gaunery, kteří jsou schopni prodat "svoji babičku" v tomto případě starého dědu Bradyho za kousek politické slávy!


A fakta vylézají na povrch! A jsou fakta šílená, stejně tak, co dělá Kraus, Kocáb a spacák Ruml!


Od tvůrců pořadu to byl dopředu plán. Redakce Seznam Zprávy má k dispozici rovněž SMS zprávu, kterou před jeho přípravou rozeslali vybraným osobnostem. Citujeme v neupravené podobě:

„Dobry den! Zdravim z Show Jana Krause! Dnes na zacatku nataceni děláme jakysi happening na výraz toho, ze nesouhlasíme s tim, co se děje na Hrade, chceme podpořit demonstraci 28.10. a především vyjádřit podporu panu Bradymu a Hermanovi, kteří jsou našimi dnesnimu hosty. Pozvali jsme cca 15-20 osobnosti, ktere s Honzou stručně proberou, jak to vnímají... V jedné, dvou větách každy... Sejdeme se v 18.45 divadlo Archa. Zacatek 19.30, konec cca 19.45. Srdecne zveme."

Sprosté nadávky na Miloše Zemana jako prezidenta v režii Krause neměly nic společného s oslavou Státního svátku 28. října, ale pouze zvrácený boj o ovládnutí dalších sdělovacích prostředků!


Jiří Brady je podle vlastních slov od roku 1967, musí od cizího státu rozhodnout kanadská vláda.

"Oficiální žádost se musí podat na kanadské ambasádě v té které zemi. Celá ta procedura pak jistě netrvá pár dnů a musí se tedy dělat s patřičným předstihem," napsal na svém webu Macek.

"A teď mi vysvětlete, jak to ten Zeman udělal, že po přijetí dalajlámy Hermanem 18. 10., tedy 10 dnů před udílením vyznamenání, se rozhodl Jiřímu Bradymu řád neudělit, neviditelně stáhl žádost, která na kanadskou ambasádu nikdy nedorazila, a zahladil všechny stopy," dodal na webu Viditelný Macek.

Navíc

"Jiří Brady dostal od pražské primátorky Krnáčové symbolický klíč od města. Doufám jen, že to není to stejné ocenění, které od ní na jaře obdržel čínský prezident. To by byl tedy paradox!" glosuje dále komentátor.


To, co se děje kolem 28. října, běženců a demolice Evropy je neskutečné. Komu patří Česká republika?

Jakoby to nejlépe vyjádřil přítel dramatika a strůjce absurdního divadla Václava HavlaNa druhou stranu sice byl zneužit starý pán, ale tento starý pán si dává pozor, aby se vyhnul cokoliv oznámit, zda dostal písemnou pozvánku, zda kanadská ambasáda něco projednávala a redaktoři si dávají velmi velký pozor, aby se ho na to nezeptali. Proč to vše, proč je k nám nahnána armáda běženců a proč se má rozvrátit Evropa, když to iniciovaly před léty USA a důkazy jsou neomylné? Musely by se otevřít sejfy, ale dovolí to našim politikům američtí agenti, které je naše BIS ani lupou nenajde?


Vše souvisí se vším, ale najít skrytou pravdu a veřejnosti ji ukázat je někdy tvrdý oříšek. My máme rodiny, vlast a čest, oni peníze. Peníze využité na propagandu - peníze z dluhu, který máme zaplatit opět my.


P.S. Kdo znal před týdnem nějakého strýčka Vika, pardon, strýčka Brady?

35 komentářů :

 1. všichni si ty svině na fotce výše dobře prohlédněte...a pokud to půjde,tak je dále nevolte...Řešit uchcanýho Rumla,plešatýho Kocába a další sráče,co se jim stýská po moci ani řešit nemusíme.Ti se odkopali sami.Včetně krále hazardu,prdelolezce Horáčka...

  OdpovědětSmazat
 2. jó,....... kdyby p. Brady za poslední dva roky v Kyjevě přednášel a ukazoval na svém utrpení, na likvidaci své rodiny v plynových komorách, hrůzy fašismu za účelem osvěty mezi současnými pohrobky bývalých banderovců, ukrajinských fašistů, tedy mezi členy současných polovojenských uskupení typu Azov, Národní gardy a jinými, to by bylo jiné......

  ale......... to by ho zřejmě sestřelil eroposlanec Štětina, který se chlubí, že umí používat, také používal v Kyjevě při majdadanu nacistický ukrajinský pozdrav" SLÁVA UKRAJINĚ".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná by mu ukázali i fotky.

   Smazat
  2. A rozdavaj tam i medajle na rozdil od CR...V Kyjeve...

   Smazat
 3. Kdo neskáče je moskaľ moskali = se hrozba pro národní bespečnost USA a česká kotlina je státni útvar USA.

  OdpovědětSmazat
 4. Všem pozůstalým Židům Spolková rep. Německo vyplatila prostř. Státu Israel jednorázové náhrady.
  Neznám přesnou sumu, ale nebyla malá.
  A stále platí renty.

  Pane Hermane, prozraďte sumu.

  Čechy to zajímá.
  Ne ze závisti, ale pro ozřejmění celé věci, do které jste jako synoveček svého strýce zamotal pražský Hrad v době státního svátku!

  OdpovědětSmazat
 5. Ať žije ROA a sláva Clintonové.

  OdpovědětSmazat
 6. "...starý pán si dává pozor, aby se vyhnul cokoliv oznámit, zda dostal písemnou pozvánku, zda kanadská ambasáda něco projednávala a redaktoři si dávají velmi velký pozor, aby se ho na to nezeptali."

  - Je moc dobře, že si tohoto detailu konečně někdo všiml.
  - Ještě lepší by bylo, kdyby se na to (televizních pracovníků nebo protizemanovských aktivistů) někdo veřejně zeptal.

  OdpovědětSmazat
 7. Paní Faltová je moc hodná a citlivá a myslí to upřímně, to já poznám. Mám náročnou manželku a potřeboval bych domů uprchlíky dva, myslíte, že to bude možné? Když jsem v práci, že by manželce pomáhali s rodinou.

  OdpovědětSmazat
 8. Prosím vás ta fotografie paní ředitelky Magdy Faltové, ta je pořízena z cely ? Zdráhám se uvěřit tomu, že by se tato nebezpečná bytost mohla pohybovat mezi normálními lidmi. Pokud ano, nechápu potom, proč nebyl doposud vydán zatykač. P.V.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V cele by ji tak dobře asi neživili, ale třeba se pletu

   Smazat
 9. Zemana zvolil prezidentem Lukoil a Putin, oznámila Česká televize!

  http://www.skrytapravda.cz/domaci/137-neuveritelne-ceska-televize-odvysilala-ze-prezident-zeman-byl-zvolen-za-penize-lukoilu
  Ta naše ČT, dobře placená, pravdomluvná, objektivní,..., se smyslem pro humor - až je z toho člověku špatně.

  OdpovědětSmazat
 10. Není nejmenší důvod panu Hermannovi i Bradymu nevěřit. Pan ministr Herman předložil kopii emaillu, kde strýčkovi sděluje, že dostane medaili. Potom pan Brady, před odletem slibuje, že doloží výpis, ohledně telefonátu jeho manželky, na pražský hrad. Toto jsou velmi pádné argumenty. V opačném případě, já můžu poslat emaill, " Drahý Danieli, těch 20 000 000, co jsi si ode mne půjčil, prosím vrať do konce roku 2016." Poté může moje žena, za týden zavolat milému Danielovi, natož si zažádá o výpis hovorů a máme v rukou jasný důkaz na čí straně je pravda. Zvláštní škola hadra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1510 ovšem věřit hradní sebrance, která již mnohokrát lhala (článek vlevo dole, opožděný přílet do Bratislavy z důvodu ... dosaď si: počasí, dispečeři atd) , se nedá zcela určitě.
   To už budu věřit starému pánovi a jeho manželce.

   Smazat
  2. 22:25 - to je fuk, nemá nárok, vole! Kdyby jo, musela by s tím souhlasit kanadská strana - tam to zákon explicitně řeší a to v předstihu! Ale ti nic neobdrželi! Naopak - ten gauner a lhář Bradyů s tou svou courou obdržej brzy předvolání k podání vysvětlení od kanadských úřadů, páč dovez metály bez zákonného povolení!

   Smazat
 11. Prosím, může mi někdo vysvětlit o co těm z Kroměříže jde ? Oni chtějí občanskou válku ?
  Jsou tak blbí nebo navedení anebo podplacení?
  U Koláře,Hermana,Klvani apod.je to jasné, to jsou pro mě vlastizrádci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní1. listopadu 2016 15:19

   Prosím, může mi někdo vysvětlit o co těm z Kroměříže jde ? Oni chtějí občanskou válku ?
   Jsou tak blbí nebo navedení anebo podplacení?
   U Koláře,Hermana,Klvani apod.je to jasné, to jsou pro mě vlastizrádci
   *************
   Naprosto přesně jste to vystihl.
   Jsou blbý, navedení a podplacení.
   Trep.

   Smazat
 12. Zpozorněte!

  zanedlouho se se svou Pardubickou výzvou zviditelní herci z Pardubického divadla!

  OdpovědětSmazat
 13. Kauza Brady má dohru. Padlo první trestní oznámení pro pomluvu prezidenta republiky. Bude se muset ministr kultury zodpovídat za své výroky?
  http://aeronet.cz/news/kauza-brady-ma-dohru-padlo-prvni-trestni-oznameni-pro-pomluvu-prezidenta-republiky-bude-se-muset-ministr-kultury-zodpovidat-za-sve-vyroky-hrozi-bradymu-popotahovacky-v-kanade/

  OdpovědětSmazat
 14. podat trestni oznameni na vinikaji herce je možne jen proto že puvodně to mělo byt drama ale během vystoupeni herek se to změnilo na vybornou komedii ale i tak si divaci a čumilove užili až až a platit budou i jejich vnuci a pravnuci jak je v kraji čezko ustaleny zvikem kdy vijimku z platby dostanou jen miliardaři a přijemci dotaci nad tisic milionu s potvrzenim že spolupracovali z donuceni potvrzeni se vydava každy pracovni den

  OdpovědětSmazat
 15. to je fakt strasny co jse deje

  OdpovědětSmazat
 16. Starý pán si nechal dobře zaplatit za roli,kterou
  zde sehrál.Nijak ho nelituji.Pro peníze přistoupil
  na špinavou hru.Herman ho nezneužil,jenom využil
  jeho záhadné přežití koncentráku.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1659
   Brady tvrdil, že mu Forejt volal.
   Forejt nejprve nechtěl nic prozradit, potom potvrdil, že ano - že mu volal, a o několik hodin později dokonce si vzpomněl, že mu volal dvakrát.
   Takové veletoče dělají jenom ti, co nemají čisté svědomí.
   Takže lže hrad (a to ne poprvé) a ne starý pán z Kanady.

   Smazat
  2. Forejt na tiskovce před 28. říkal, že nic konkrétního neřekne, protože do předání vyznamenaní musí mlčet, tak to pak zveřejnil 30. Takže nic šokujícího.

   Smazat
 17. Nevím jak Vám,ale mě to neustálé propírání Brady-nebrady už šlo krkem.Tak abychom se taky mohli zasmát.Hezký den jo a pusťte si zvuk.

  https://www.youtube.com/watch?v=hQUBJEsnaX0

  OdpovědětSmazat
 18. Miloš Jakeš - Jak se žilo....94 let. ale pořád mu to pálí........

  https://www.youtube.com/watch?v=yZ3twTHXZXw

  OdpovědětSmazat
 19. Moc se mi líbí ta superobézní paní, která jistě dělá svoji funkci z lásky a tedy zdarma. Její výrok o kolonizátorech Evropy jsou jistě líbezná především pro důchodce a pro rodiny s více dětmi. Ale co takhle kolonizátory nevyrábět. Co se vzdát humanitárního bombardování jejich domovů, co se vzdát rozeštvávání jejich společnosti, co necvičit a nevyzbrojovat teroristy? Za to, co se děje na Blízkém Východě a za kolonizaci Evropy neseme odpovědnost i my, respektive naše vlády, naší poslanci... Proč musíme se spolčovat s masovými vrahy, s novými Himmlery a Heydrichy? Proč se ženeme do 3. světové války, v čí prospěch děláme "hrdinské činy" a co si slibujeme od Bradysmu? Myslím, že i v kapitalismu bychom mohli žít trochu jako národ rozumně, že bychom nemuseli si nechat od kdejakého kolaboranta strýce Sama rozvracet občanskou společnost, uměle vyvolávat vášně a zejména ctít heslo TGM - Pravda vítězí navzdory lumpeninteligenci a s ní spolčené šmíře, které heslo s bravurou zadupávají do vlastních výkalů.

  OdpovědětSmazat
 20. Nevěřím ve zneužití. Byla to vysoká hra. Představte si, že odjedete do cizího státu, pro který jste nikdy nic neudělali, a vynucujete si vysoké státní vyznamenání? Pod dojmem své "vyvolenosti" tu kdosi i v 88 letech ztratil soudnost.

  OdpovědětSmazat
 21. Kavárna zahájila zimní ofenzívu, to zas bude všude nakydanýho lógru!

  OdpovědětSmazat
 22. Hermanův pokus o puč podporuje Kalousek, viz jeho žádost, aby nastoupil nový předseda senátu který nesouhlasí s proklášením o vztazích s Čínou. A klaka komediantů dělá co může aby ovlivnila názory veřejnosti. Bojkotujte komedianty a podpořte vyhození Hermana!

  OdpovědětSmazat
 23. Zdá se to jako obrovská náhoda, ale na takové již dávno nevěřím. Odkaz nad obr. spacák Ruml ještě odpoledne fungoval nyní se již pouze hlásí "plánované ukončení blogu". Škoda nestačil jsem si přečíst všechny informace tohoto zde uvedené.

  OdpovědětSmazat
 24. Forejt mi v něčem připomíná Hermana . Herman volá Zaorálkovi a říká už to nejde zasavit. Forejt absolutně nesmyslně volá Bredymu na přání nějakého posrance pardon poslance. Já bych vykop Hermana z vlády a Foreta z presidenské kanceláře . (Forejt je zodpovědný presidentovi a ne nějakémju blbovi z horní dolní).
  Václav Vodrážka

  OdpovědětSmazat
 25. Pusťte si AeNews.cz video Brally medaily , smala jsem se az mi tekly slzy , v " dnešním marasmu , je to třeba . Odkaz taky na - Aeronet.cz

  OdpovědětSmazat
 26. Když dědovi Bradymu dávají klíče od měst rozliční primátoři a primátorky to člověka nepřekvapí, jsou politicky poplatní. Ale rektor Univerzity Palackého v Olomouci, to už je něco. Škoda, že se nejde vrátit v čase, stačí tak do 15. října tohoto roku a zeptat se Jeho Magnificience na dědu Bradyho za Kanady. Co bychom se asi dozvěděli....
  Morave

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.