Reklama

.

.

středa 23. listopadu 2016

Kdy zavlaje ruská vlajka nad sídlem kancléřky SRN?

Jiří Vyvadil
23. 11. 2016   Rukojmí
Turecký prezident Erdogan prohlásil, že o EU už nestojí, ale spojení s Ruskem a Čínou je perspektivní a bude se cítit volněji. Stejně tak ovšem uvítal konec Obamy a nadšeně přivítal vítězství Donalda Trumpa.
Izraelský premiér Netanjahů je jedním s největších partnerů Putina, stejně jako nadšeně přivítal vítězství Donalda Trumpa.

Egyptský prezident totéž: Putin a Trump, dvě nové osy egyptské politiky…

V Moldavsku zvítězil proruský prezident…

V Bulharsku, členské zemi EU a NATO, zvítězil proruský prezident.

V Estonsku až dosud militantně protiruské zemi byl jmenován předsedou vlády politik, jehož podporuje především ruská část estonského obyvatelstva…

A podhoubí revolty posiluje…


V Rakousku má šance na zvolení prezidentem mimořádně inteligentní a schopný kandidát Svobodných, jinak celosvětově přirozeně označovaný za populistu, extrémistu či polofašistu.

Ve Francii minimálně do druhého kola razantně vstoupí opět populistka či rasistka za Národní frontu navazující na vlastenecké ideály prezidenta de Gaulla…

Když předevčírem Merklová s Obamou vyhlásila prodloužení sankcí proti Rusku, bylo jasné, že ta odcházející číst evropských tzv. liberálních politiků je nepříčetná.

Obama už jen povídá a brát vážně jej nemusíme, Merkelová se opět drápe k novému postu kancléřky…

Věřím, že mnoho Evropanů nezapomnělo hrůzy II. světové války, které světu i Evropě přinesl předchůdce v úřadu Merkelové kancléř Adolf Hitler.


Dnes Německo opětovně řinčí zbraněmi a chce šířit jedinou pravdu, tak jako kdysi.

Zatím ne tak drasticky. Ovšem lidé jsou schopni se změnit v bestie během kratičké doby. A Němci jsou toho jednoznačným příkladem.

Byl bych klidnější, kdyby nad sídlem kancléřky ta ruská vlajka vlála…

21 komentářů :

 1. Dost trefné, nejlepší by bylo babu Merkl poslat do důchodu a Obamu do Afriky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. merkelovu do macochy najlepsie dole hlavou a migrantov spet do sirie prace tam bude dost.

   Vymazat
  2. Typické diskuze - ať je článek o čemkoliv ... migranti blaf blaf.... migranti blaf blaf....migranti blaf blaf..... česká nemoc. Asi fakt patříte to blázince. Do všeho nasrat migranty.Už vám z nich asi hráblo, jinak to není možný.

   Vymazat
 2. Předchůdce Merkelové byl Schroder, ne Hitler, ty rusácký vymštěnče. Německo řinčí zbraněmi které nemá jen ve tvojí rudé tupé palici.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I hloupý by pochopil, že všichni před makrelou jsou její předchůdci, ne tak pacient z pražské havlérky 21:03 :-)))

   Vymazat
  2. To myslíte vážně??? Máte pocit, že jste inteligenčně někde jinde než pan Vyvadil? Jestli ano, máte pravdu, alespoň co se týká sociální inteligence. V této oblasti máte co dohánět. :)

   Vymazat
  3. Ozval se dement z havloidní žumpy.

   Vymazat
  4. Skopčáci už jsou zase v Pobaltí!

   Vymazat
 3. https://www.youtube.com/watch?v=nbEkNXczyDU&ab_channel=AlenaDoktorov%C3%A1

  OdpovědětVymazat
 4. Doufám, že nebude muset zavlát:(

  Nerad bych, aby museli Rusové, opět osvobozovat Evropu přes naše území :(

  Pojďme raději k volbám a prostě je na ErouFašistický Berlín pustíme ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty a takové dementní žvásty podobných kokotů jako jsi ty budou důvodem proč Okamura dostane tak 3%.

   Vymazat
  2. Oprava - Okamura dostane tak 30%

   Vymazat
  3. 21:13-myslím,že po tom popojíždění těch us-kreténů s plechovým cirkusem by to snad kromě zrzavý píče z Plzně a ráčkujícího zastydlého puberťáka Vyčítala z tamtéž,nikomu nevadilo...k tomu bohulibému činu obsazení Německa by jistě většina místního obyvatelstva dala svolení,jinak nás za pár let,nebo desetiletí,obsadí neomalení hybridi vzniklí skřížením německých liberálů s militantními machometány....

   Vymazat
  4. 22 .07-Opravdu vybraný slovník.Jenže se ho-
   dí tak mezi parazitické havloidy.Jsou přes-
   ně ve stopách jejich guru Havla(Hejla).Ne-
   lži o myšlení.Tvoje hlava žádnou myšlenku
   nevytvoří.

   Vymazat
  5. Ještě oprava,zapomněl jsem se podepsat.
   Petr Majevský

   Vymazat
  6. Nevadí Petře, každý přeci ví, že jsi to Ty, protože ignoruješ českou gramatiku a nevyužíváš plné řádky. Např. Tvůj komentář má správně vypadat takto:
   22.7. - Opravdu vybraný slovník. Jenže se hodí tak mezi parazitické havloidy. Jsou přesně ve stopách jejich guru Havla (Hejla). Nelži o myšlení. Tvoje hlava žádnou myšlenku nevytvoří.

   Vymazat
 5. Rudý prapor zavlaje už brzy- i kdybychom padli všici, vstanou noví bojovníci, rudý prapor zavlaje. Pochopitelně že všici nepadnou, a diskuzní borci už vůbec ne. Možnost vyžvatlat se denně na diskuzích, je vnitřně posiluje. A i kdyby zavlál rudý prapor, tak proč by Rusové měli někoho zase "osvobozovat?" Opět typický, stupidní, nic neříkající žvást. Tady plápolaly vzduchem vlajky tibetský, červený trencle, vztyčujou se nad hlavy všelijaký sprostý a přitroublý transparenty, a nic. Nikdo nás nemusí osvobozovat, leda by nás chtěli osvobodit od blbosti, a to je technicky neproveditelné. Zajímavý je, že článek o tom, jaký obrovský prachy se z naší země odlévají pryč, nikoho nezajímá. Je bez diskuze. Ani osvědčení bláboši, kteří blafou i k pádům z okna a autonehodám, k tomu nic nemají. Zato válečný vřískot, utečenci, nebo nadávky Zemanovi - to holt jsou temata. To je jiný pošušňání, než odliv miliard ze země. Co je nám do miliard!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tam na rajchstágu určitě rudý prapor po volbách zavlaje,jen aby na něm ale nebylo bílý kolečko s haknkrajcem....Merklice dělá totiž všechno pro to,aby to tak dopadlo.

   Vymazat
  2. Ale nebude tam kolečko, to jenom pár vřešťounů z řad nudících se obyvatel rádo dělá z komárů velbloudy, hrozně je to baví. Kdyby měli skutečný strach z možné války, určitě by nedřepěli denně u počítače a nepsali na diskuze denně ty stejný, a vždy většinou blbý sračky. Mají z toho o kolečko víc. To možný je. Jiný kolečko nikde nebude.

   Vymazat
 6. Stejně u příštích voleb dostane Merkelová výprask,takže obviní Putina,že ovlivnil volby,tak jako teď v USA.Jinak si utečence pozvala Merkelová,aby dělaly pořádek v Německých koloniích,ale až projdou školením.

  OdpovědětVymazat
 7. Myslím si, že Německo (ač ekonomicky velmi silné) opět zvolí Merkelovou kancléřkou a pokud ta neobnoví své dřívější dobrá až velmi přátelské vztahy s Putinem, tak to Německo může jít klidně dolů jak Rusko za opilce Jelcina. Pokud otočí a bude jen trochu proruské myslím si , že se stane 4.světovou velmocí.

  OdpovědětVymazat