Reklama

úterý 1. listopadu 2016

Ke komentáři Václava Klause mladšího, po titulkem, „Nestačí, že vládneme, chceme ovládat celou společnost“. (Aby nezůstal nepovšimnut.)

Luděk Prokop
1. 11. 2016
K tomuto psaní mne inspiroval komentář Václava Klause mladšího po titulkem „Nestačí, že vládneme, chceme ovládat celou společnost“. Článek, pokud z toho vzejde, nemohu v titulku nazývat polemikou, možná diskuzí. Nejde totiž o žádný spor s daným komentářem, s jehož obsahem plně souhlasím. Hodlám tento komentář Václava Klause mladšího, pouze doplnit některými připomínkami, s tím, že kvalita komentáře rozhodně stojí za širší pozornost.


Úvodem cituji z úvodu komentáře Václava Klause mladšího: „Český národ bojuje přes tisíc let o udržení a často o samotné přežití. Střídaly se doby temné i velkolepé. Desetitisíce Čechů položily v tomto boji život. Od Přemyslovců až po dnešek. Osmadvacátý říjen je (tedy měl by být) symbolem. Jeden den v roce, kdy si uvědomujeme, že jsme společný „kmen“. Hned 29. se do sebe zase můžeme všichni s vervou pustit, ale 28. by se měli vzpomenout TGM, legionáři, prezident Beneš, naši vojáci na východní i západní frontě a možná i dál do minulosti. Zkrátka historie a kultura, která nás spojuje. Nikoli rozděluje. „No tak ne, evidentně. Bohužel.“.

Poslední větu citovaného odstavce komentáře si dovolím doplnit a rozšířit vlastním komentářem - na místo hledání a zdůraznění toho, co nás spojuje je tomu v našich poměrech, přesně naopak. V situaci a poměrech ovlivněných a prosycených negací, sprostotou, neúctou k našemu státu, neúctou podepřenou nenávistí k našemu prezidentovi. Je tomu evidentně naopak.


Václav Klaus mladší dále uvádí: „ V přímém přenosu jsme teď mohli sledovat převádění městského elektorátu Topky pod novou značku KDU-ČSL a STAN. Tihle lidé jsou na převody ODA-Unie svobody-čtyřkoalice-TOP- zvyklí a probíhá to poněkolikáté“. Já bych vzhledem k dění kolem medaile, spíše než o převádění psal o předvádění se, a sice ve velice trapném až křečovitém úsilí, navázat na atmosféru listopadu 1989.

Václav Klaus mladší dále v dalším odstavci , ob odstavec jeho komentáře, pokračuje:Každoročně, když se venku ochladí – přichází pokus o revoluci. Jednou se to jmenuje Sarajevo, jednou televizní krize, jednou „studenti nesměli na Albertov“, jednou strýc Brady. Ale vesměs vidíme stále stejné lidi, kteří nám už 19 let něco „vysoce morálního“ vzrušeně sdělují z obrazovky. Patos, snaha o rozvášnění davů, overkill.

K tomu chci připomenout, že ne snad až každý rok, nicméně nápadně často v nepodařených patetických dramatech končících jako trapná komedie s nepodařeným koncem, vystupuje v nějaké přední roli, vždy morálně rozohněný revolucionář Jan Ruml. Pozdější, (po řadě studijních pokusů, konečně) - plzeňský právník. V takzvaném „Sarajevu“ v roli hlavní, v televizní krizi provázené spacákovým hrdinstvím v jedné z hlavních rolí. Dlužno dodat, že tyto herecké role byly opakovaně oceněny „voličskou přízní“. Nicméně Jan Ruml nepoučen, opětovně vystupuje na hereckém pódiu, aby jako vždy, v revolučním zápalu, místo volebních preferencí několikrát prošvihnutých, tentokrát a v dané situaci dal v sázku obrázek svojí právní kvalifikace z Plzně. Jako permanentní revolucionář nemusející se ohlížet na dané a platné právní aspekty věci, musí na sebe upozornit. Jednou natíráním tanku - symbolu osvobození ČR, růžovou barvou, jindy spacákovým hrdinstvím. A nyní vystoupil na jevišti, veřejně a emotivně s přáním, zbavit přímo voleného prezidenta funkce.

Václav Klaus mladší v komentáři Nestačí, že vládneme, chceme ovládat celou společnost“, dále uvádí Vždy, když se po čase emoce uklidní, vidíme, že sami protagonisté získali maličko něco jiného, než asi původně chtěli. Po Sarajevu získali Zemana, pak zase Špidlu nebo Babiše“.

V malém odbočení si k tomu dovoluji připojit, že v tom výčtu původně nechtěného, opomněl zmínit jednu ze záležitostí kardinálních, a sice vznik opoziční smlouvy. A protože ve volbách dopadla dělba mandátů: ČSSD 74, ODS 63, KDU-ČSL 20 a US 19 a Jan Ruml jako vůdce US, takže bez jeho 19 mandátů nemohla vzniknout koalice ani ta - ani ta. Těžko hádat, co vlastně tehdy Ruml chtěl. Bez těch 19 mandátů nemohla vzniknout ani koalice ČSSD, KDU-ČSL plus US (a to se Miloš Zeman zříkal místa předsedy vlády pro Luxe), ani koalice ODS, KDU-ČSL plus US. No a přesně za těchto okolností vznikla Smlouva o vytvoření stabilního politického prostředí v České republice, uzavřená mezi Českou stranou sociálně demokratickou a Občanskou demokratickou stranou  
V politickém chaosu po „Sarajevu“, v němž byl Ruml jedním z protagonistů, vznikla Unie svobody - US a Demokratická unie  DEU. V prosinci 2001 se Unie svobody spojila s Demokratickou unií, čímž vznikla US-DEU. V řadě hokusu pokusů existovala v tom období jakási, dnes již neexistující ODA (a někdejší asi předseda, téměř zapomenutý politik, Kalvoda, je dnes jedním z aktérů kroměřížské výzvy na odvolání prezidenta - jak typické), stejně tak vznikla a rozpadla se následně čtyřkoalice ODA, US, DEU,KDU-ČSL, aby po času ODA, US a DEU zmizely z politické scény. Aby jejich někdejší političtí představitelé se dnes mohli snažiti o návrat a z politického z mrtvých vstání, přes sérii kampaní proti našemu prezidentovi, za svobodu a demokracii bez demokratických zásad a opět bez jakýchkoli pravidel.  

Tihle hoši brojící proti prezidentovi, jakoby nejraději žili v neustálém chaosu. Žádný pořádek, žádný řád a žádné zákony. Slučování a rozvrat, vznikání a zanikání. Odsuny do politického ztracena a návraty přes kampaně a všelijaké pseudorevoluce. Ať to všechno stojí, co to stojí. Z cizího krev neteče. Nic si nenalhávejme. Takovému počínání je demokracie na překážku, takže na její obranu a v jejím jménu, je nezbytné ji dříve či později likvidovat.
Václav Klaus mladší v jeho komentáři: „Mně jsou tyhle kampaně protivný, jedna jako druhá. Ale letos je to horší ve dvou bodech. Zaprvé nevkusem. Skoro hlavním hrdinou „oslav 28. 10.“ je lidovecký ministr Herman, známý svým opakovaným bratřením se na sudetoněmeckých srazech. Tedy s lidmi, pro něž byl 28. říjen tragédií, na kterou reagovali povstáním, a z celé té hrůzy a české krutovlády je osvobodil až Henlein, K. H. Frank a především sám vůdce. Ještě mnohem nevkusnější mi přijde fakt, že revoluce na ulicích dělá přece normálně prostý lid, že. To je snad normální. U nás je to tam ale samej ministr, náměstek předsedy Sněmovny a další velké šarže. Vládnoucí věrchuška. Státní televize to taky oslavně vše celý týden vysílá. Takže lidi, co nám vládnou (třeba odhlasovali inkluzi do škol a zákaz šunkofleků do škol) a ve Sněmovně vyhrávají jedno hlasování za druhým - se jaksi pod patronátem velkých médií – teď ještě pateticky obracejí k davu, aby vládli ještě víc.
Dlužno dodat bez zásad, bez pravidel a bez zákonů.
Pro odlehčení poznámka z komentáře Václava Klause ml.: Ani samotnýho Bartošku, který vyzval k revoluci, neklidu a stávkám – současná vláda (ani ty předešlé) moc netýrá v těch Varech, ne? Neodpustím si škodolibý dovětek. Je on ten Bartoška narcis, nebo ne?
 Závěry komentáře Václava Klause mladšího dle mého soudu nezaslouží vynechat či vypustit:
Ale závěr s prominutím na vážnější notečku: Tady se opakovaně útočí na lidi, co si myslí něco jiného. Srazit vše, co ještě nehraje stejnou písničku. Zadupat a zesměšnit.

Další z revolucionářů, kněz Halík, zaútočil v Lidových novinách na arcibiskupa Duku (který šel na Hrad), kde jeho postoj přirovnal k Pacem in terris (církevní kolaboranti s tehdy vládnoucí KSČ).

Tak se s dovolením občansky vyjádřím. Dominik Duka byl komunisty vězněn. A ten druhý pán dělal za bolševika co? Připomeňte mi. Někde na ministerstvu průmyslu?
Myslím, že jeden z těch pánů silně spoléhá na to, že ten jejich bůh (a boží soud) neexistuje.


A já si dovoluji na závěr shrnout. Mají snad náš život vést, usměrňovat a řídit akce aktérů typu natírání tanku, symbolu osvobození našeho státu na růžovo, typu spacákové revoluce, či rozvratu politické strany - Sarajevo, s návazným generálním podílem na vzniku opoziční smlouvy a s následným pliváním na smlouvu vzniklou jedinečnou zásluhou onoho plivajícího exota, plus výzvy k odstranění prezidenta nehledící na zákony, včetně Ústavy ČR­­? Stojí za to lidem angažovat se za vládu? Za vládu těch, kteří vládnou a to jen z toho důvodu, a jen proto, aby mohli vládnout ještě víc a snáz?

41 komentářů :

 1. Haliku ! Ty skaredo jedna zbloudila ! Eminence kardinal Duka je nase nadeje na ozdraveni Rima, tak mu vzdej respekt a projev pokoru !

  Tim Kaine, (Tvuj bratr tlacenka), zde zacina mit jeden prusvih za druhym, takze i kdyby vyhrala Hillary, tak Tim Kaine ji bude akorat na obtiz ! Papezem proto bude kardinal Duka !
  Preji si to vyssi mocnosti nebeske a mluvi o tom carodejnice z NEW AGE.

  Nase sv. cirkev katolicka nas dva hrisniky vsak
  NEZATRATI ! Ty budes delat QUASIMODA na strese Sv. Vita a ja spovednika v San Antoniu, latinskych krasavic.
  nick HONOLULU - vzdy verny KATOLIK.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kardinál Duka patří k těm arcizlodějům, kteří okradli Česko o 120 miliard Kč cestou církevních restitucí.

   Smazat
  2. Jo, ale je proti migraci, na rozdíl od belzebuba halíka

   Smazat
  3. Duku nemusím, ale Zemana chápu. Bere tím vítr klerikálům typu Hermana. TnT

   Smazat
  4. 7:55 - Pro Tebe je zřejmě ukradnutých 120 miliard Kč jenom jakási brnkačka! Nejsi taky černoprdelník?!

   Smazat
  5. Lidi mně zajímá, kam se v té komediatské šaškárně zašil babiš. Nebyl ani tam, ani tam. Co chystá ten podvodník. Je třeba ho mít pod dohledem. Když se dva perou, třetí ....

   Smazat
 2. Dobře napsáno. Dovolím si shrnout jednou větou:
  "Permanentní bojovníci za demokracii nedají pokoj, dokud si pro sebe nevybojují totalitu".

  OdpovědětSmazat
 3. 0:28 - Jejich totalita, je ta nejhorsi co v dejinach lidstva existovala.
  Preventivne by se mela proti jejich uspuratorskym snaham zorganizovat brzdna akce zvana -STICK- (klacek), nebo ziskaji na momentum a nezastavi je nikdo.

  Kdybych ja byl policajtem, tak uz je jich polovina v Eincliku - protoze NEMAJI respekt pred demokratickym processem. Zeman byl legalne zvolen a oni to nerespektuji. T.j. strasna hanba. Jako ty opice v Africe ! Oni nevi co t.j. HAMBA !
  Cesi stujte za vasim presidentem !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 4. Haliku, t.j. Bozi pozehnani a odmena byt Katolikem !
  Je to vsak i povinnost !
  Nasi povinnosti je zachranit civilizaci pred barbary a kozomrdy z Afriky !
  Doufam, ze vis, co mas pro toto poslani delat !
  honolulu

  P.S. T.zv. Liberation Theology, ktera vznikla v latinske Americe je politicka / marxisticka odchylka od Mainstreamu, ktera rozlozila katolickou cirkev na dve frakce.
  Zde ji videte na videu v akci !
  DIE GLOCKEN VON ROM... Strti.. na youtube.

  OdpovědětSmazat
 5. Zdravas , mame to TRUMP za par....
  Veci ve frontalni ofenzive hrstky Mob-pseudopolitiku /mafie ve zlocinnem smyslu/, kteri vyhrotili situaci ,bud ,ze citi , ze maji naprostou prevahu / a moc za nimi /jak daleko ?/ a vsude / , nebo, ze konci ponekud rychleji , nez pocitali , casy jejich zvule/ a proto utoci nejen proti vsem zajmum naroda , ale chteji nas narod znicit...Pocinaje panem presidentem.
  sRuml-/ove/, Sudetska Herr Herka, Horacek taky Dubcek a spol.
  /Kritizovat p. Bartosku je u pocitace je pak velmi lehke , ale zda se ze je jediny , Kdo je Schopen cinu...a ochoten nastavit kuzi proti hromobiti, v kontrastu s Cervantesovymi tupe spicimi vesnicemi /Don Quijote /. Je otazkou jak probudit vsechny , aby se zastali konecne SVYCH VLASTNICH ZAJMU . A eventualni pridavani na duchodech a na platech pracujicim, pozor to muze byt jejich korupcni taktika a snaha dosahnout tim, momentalni schvaleni jejich planu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bartošku nemusíme kritizovat, protože to udělal za nás. Tím, že vykradl s Kocábem a spol. lotynku. Mimochodem, já vcelku chápu, že je obtížné sledovat majetkové a finanční transfery, ale příště, až bude kritizovat Čínu, měl by si uvědomit staré české "Koho chleba jíš ..." Až bude pořádat příští Karlovarský filmový festival, přál bych mu, aby mu čínský investor a majoritní vlastník nasral. Bezděky se tak zařadil po bok Dusilové, které také "vadí" čínská diktatura, ale vůbec jí nevadí čínské peníze.
   Jsou to trapáci, kteří se díky své duševní nedostatečnosti a morální pokleslosti sami pomalu, ale jistě separují od většinové, stále slušné společnosti.
   Mám dvě přání. To první, aby lidstvo zapudilo válečné choutky a to druhé, aby k naší kulturní frontě dorazil kapitalismus. Ten samý, se kterým musí žít už čtvrt století většina společnosti. Jseš dobrej, měj si třeba miliardy. Jseš šmíra, mazej zpět ke stroji. Ani korunu z našich daní!

   Smazat
  2. Naše divadelní šmíra je tu od toho aby nás za naše peníze bavila a ne stále něčím otravovala. Při současné úrovni naši kultury, jestliže se divadlem neuživí tak ať chodí hrát po práci. Mě, když se živnost zrovna nedaří, taky od státu nic nedostanu.

   Smazat
  3. dřív tihle méně úspěšní komedianti jezdili s povozem od vsi ke vsi - a do politiky nestrkali nos...
   Krásné časy, nešlo by je obnovit?

   Smazat
  4. Co se Bartošky týká, tak von hlavně ten slavnej antichartista ví, na kterou stranu se postavit a do které prdele vlézt, aby mu bylo fajn.
   Kam vítr, tam plášť, se takovejm korouhvičkám říká.

   Smazat
  5. To co si komedianti dovolují je do nebe volající. Vám pracujícím posílá Váš ministr dotace ze státního rozpočtu který by Vám přidali k platu? Ať žijí z toho co vydělají, jako většina lidí v této republice.

   Smazat
 6. Uz jsem objednal bednu vina z Californie na 9. listopadu - oslavu viteztvi Donalda Trumpa.

  Sometimes we're not facing what we fear !
  Life goes on withhout no thoughts.
  Sometimes we're not seeing very clear !
  Then we wonder what is wrog.
  But I am glad to tell you, How I feel !
  LONG LIFE TO YOU DONALD TRUMP !
  Long Life to you - Friend !

  Policie zatyka hromadne manipulatory s volebnimi elektronickymi masinami. Zde je nadeje, ze to stihne do 8.11. (Ona ma informatory.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uvidíme, v našich sdělovadlech to vypadalo jako hotová věc, D. Trump vyřízený, nepřízeň hispánců, ale Hillary jasná a bez debat vítězka. Dokonce dojem, že volby jsou jen zbytečná formalita.
   Tak uvidíme.

   Smazat
  2. Držíme palce, snad to vyjde, pak to teda bude s tím chlapákem jízda, ale co, lepší než s tou prolhanou osobou.

   Smazat
 7. Když prasklo, co si bratr Sobotka píše v e-mailech s ostatními bratřími z čSSd a co si myslí o nás Češích a že do Čech hodlá se Zaorálkem, Dienstbierem a Otto Novotným, ideovým vůdcem socanů, dovážet na přání Frau Merkel statisíce negrů z celého světa, aby nás tak obohatil o neléčitelné tropické choroby, proti kterým je ebola, svrab a tyfus dětskou nemocí, a že se dá do holportu třeba i s ďáblem, jen aby kudrnatí kluci z Lihového domu zůstali u lizu, předpověděl jsem mu, že skončí držkou na kanále.
  Před volbami si všichni hlavní hráči na naší politické scéně všimli, že mohu dopadnout, jako právě skončila bordel mamá v Německu.
  Všichni ve své liberální pravdo-lásce otočili kormidlem o 180°. U socanů byl najednou v první lajně Foldyna, odmítající dovážet islámské teroristy, kterého jinak Bohuš nemůže cejtit. Bylo však pozdě. Stejný kotrmelec předvedla parta zajordánských slovanů v čele naším řepkovým králem.
  Ideoví vůdci a myslitelé, jako jsou Faltýnek nebo Telička s Komárkem, kteří v dovozu vysokoškolsky vzdělaných profesorů matematiky z Afghánistánu, chirurgů ze Syrské DAEŠ a pediatrů ze Somálské Al-Káidy, mohou soutěžit už jen Italskými a Německými speciality na transplantaci orgánů. (Jinak, dovoz migrantů, jako banky orgánů našimi přáteli z Bruselu lze omluvit. Víte, jak by bylo nehumánní a nákladné, provádět odběr lidských orgánů v polních podmínkách někde v předhůří Hindúkuše nebo v pouštích Arabského poloostrova? A takhle je to pod jednou střechou).
  Před volbami Bohušova parta zjistila, že má asi patnáct procent. Babiš jí však nerozhodnuté voliče ukradl a tak definitivně přišla o koryta. Otevřela sejim cesta do pekel, následujíc tak Klouska, Fialu až po zástup zločinců v jarmulkách sahající až někam k Občanskému Fóru.
  Hned po volbách se icikové ze všech partají, skončivších v politickém záhrobí, spojili a pod záminkou obrany demokracie, vyrazili na Staromák. Zase nám Čechů, kteří nechápeme jejich nepostradatelnost, přišli na pomoc. Jako zombie se zjevili Ruml, Kocáb a parta ze „Sarajevského atentátu“. Přidali se Nuly z médií, která už nikdo nečte a stafáž jim vytvořila ta nehorší šmíra, na kterou zapomněl celý svět.
  V domnění, že jim národ naslouchá, nebrali si servítky a začali hanobit Český stát, jeho nejvyššího představitele i symboly státnosti.
  Do kterých kanálů zalezou, až ten uměle vyvolaný cirkus skončí, nikdo z nich neuvažoval.
  O strachu, který vyvolali mezi kapry v rybníce, ve kterém se hřejí nejvyšší patra sionistické oligarchie svědčí, vystoupení vysokých představitelů polit. scény, v čele s Klausem, Sobotkou, …, kteří varovali před rozdmýcháváním vášní mezi plebsem. Český národ by si mohl totiž uvědomit, že mu vládne parta, která se tu chová, jako na dobytém území
  Osobně si myslím, že je na čase, aby zmizeli, když ne celé partaje, tak celé jejich sekretariáty i s vedením v propadlišti dějin.
  U ODS a TOP 09 se to podařilo. Teď je na programu ČSSD. Po příštích volbách budeme muset „vykostit“ ANO a STAN.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní2. listopadu 2016 7:52 moc pekne napsano ale musime rozhodnout u tehle voleb za 4 roky bude pozde

   Smazat
  2. Když zůstanou na druhém místě socani, nalezou k nim politické mrtvoly a jejich bílý koně, aby mohli dojit státní rozpočet.
   Pokud tam po příštích volbách zůstane Babiš s lidovci, budou z toho týt a nabalí na sebe pohrobky převratu 89 nezávisle, ve které partaji se modlili ke zlatému teleti. Gazdík je toho důkazem.
   Babiš sám není až tak na odstřel. Zatím. Nemá členskou základnu i když svůj "komsomol" usilovně buduje. Za pět, šest roků, z něho vylezou leda Bendové, Mlynářové nebo koloťukové. Že by se k němu přidali ODsáci Topáci a ostatní hoši, co spolu mluví, není jisté. Babiš jim leží v žaludku. Sebral jim totiž hračku. Státní rozpočet!
   Pro Babiše, pokud vyhraje příští volby velkým rozdílem nastane, to co potkalo v prosinci 1989 OF. Zjistí, že na scéně je de facto sám. Bude si nějakou dobu moci dělat co chce, ale běda, když nas.re lidi. Parlamentní strany účinkující až doposud, se bez peněz z "provizí" ze swtátních zakázek rozpadnou. Když Babiš sebere Lidovcům tzv. církevní restituce, přestanou se k nim modlit i tlupy potomků Osmanské říše na jižní Moravě a zbude jim těch šest procent.
   Přijde doba změnit ústavní zákon a místo mafiánského kapitalismu nastolit demokracii.
   Mandát poslance jen na jedno období, volební období na pět roků, ...
   Uvidíme. teď je musíme dostat od koryt do tepláků.
   Čau

   Smazat
 8. Komedianti a politici ze Staromáku, pyšnící se vlastním exkrementem, jsou ostudou národa. Jsou to prolhaní vlastizrádci, protože i po splasknutí bubliny setrvávají ve svém omylu a chovají se jako dementní děcko, které se o horká kamna spaluje donekonečna. Jiřího Bradu(to je jeho původní české jméno) použili ke zneuctění významného st. svátku a pokusili se o majdan. Ale ten stařík jim na tu špinavou hru ochotně přistoupil a kdyby to byl čestný muž, musel by říct: "Jsem jenom jedním z milionů přeživších i nepřeživších koncentrák, a kteří žádné ocenění neobdrželi ani in memoriam, a tak v úctě k jejich památce ani já ta ocenění nepřijímám". Mozkové funkce má zcela v pořádku na to, aby věděl, do čeho je zatahován, když i sám se o vyznamenání zajímal, viz. objasnění Forejtem:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Forejt-konecne-mohl-prozradit-jak-to-bylo-s-medaili-pro-Bradyho-Osudny-telefonat-si-nejspis-vyzadal-primo-synovec-Herman-460932
  Brada nabádal prezidenta k pravdomluvnosti, což prezident činil, ale sám Brada nedokázal přiznat, že Herman lže, když ho vydává za svého strýčka, když z jeho strany nikdo ten koncentrák nepřežil. Z toho všeho plyne, že to má v hlavě dostatečně srovnané na to, aby se postavil ke lžím Hermana, jako čestný chlap, ale medaile mu zřejmě byly milejší, než čest. Herman - vůdce české pobočky katolické části Sudetoněmeckého Landsmannschaftu a je drzý, když z titulu své funkce ministra požaduje u prezidenta medaile pro svého "údajného" strýčka.
  Je mi zle ze všech těch intrik páté kolony, která náš stát táhne ke dnu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K té pravdomluvnosti --- Prohlášení ředitele Odboru protokolu KPR, 1. listopadu 2016 !

   https://www.hrad.cz/cs/pro-media/tiskove-zpravy/aktualni-tiskove-zpravy/prohlaseni-reditele-odboru-protokolu-kpr-12979#from-list

   Smazat
  2. naštěstí jsou to vesměs icikové. takže hanobí především židy

   Smazat
 9. V souvislosti s Rumlem je potřeba zdůrazňovat, jak se nám vlastně ta nebožka ODA pořád vrací a jak tu škodí. Vrcholnými představiteli, poslanci a senátory byli: Kroupa, Schwarzenberg,Žantovský, Ruml, Dlouhý, Parkanová, Pospíšil Jiří (od 19 let!), Kužílek, Kühnl.. Každý se nesmazatelně záporně zapsal do naší politiky a vynořují se pořád a pořád, jako nějací zombie, ani stud to nemá.
  A nezapomeňme, že po ODA zůstal obří dluh, ke kterému se dnešní pohrobci neznají.  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud si vzpomínám, tak ODA skončila neslavně s dluhem ve výši 40 miliónů korun. Už to zaplatili, kabrňáci?

   Smazat
 10. Jen se rvěte kapitalisti !

  OdpovědětSmazat
 11. Těmto všem opozičníkům jde jen o jediné - vládnout, aby opět mohli rozkrádat stát, zřejmě mají informace , že je ještě co rozkrádat. Blbnou hlavu studentů a samozřejmě populární umělci jak je vidět se propůjčí k čemukoliv. Smutné je , že zblbli a přesvědčili ke zneuctění státního svátku 15 000 lidí a nebyly je to jen Pražáci. Jinak opoziční smlouva jakkoliv dnes kritizovaná bylo to nejlepší co v dané situaci mohli Klaus a Zeman udělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15 000 lidí se na Staromák nevejde a to ještě mnoho z nich byli jenom zvědaví turisti.
   A vlastizrádci nejsou umělci, ale všehoschopní komedianti.

   Smazat
  2. Opoziční smlouva bylo to jediné co se dalo udělat proti chaosu s nelegitimním permanentním pseudorevolučním tyjátrům předcházejícím demontáži demokracie a nastolení totality.

   Smazat
 12. Pamětníci vidí v osobě pana Hermana, také fyzicky, znovuzrození jeho někdejšího takéslavného kulturtrégra a vládního kolegy Emanuela Moravce, chráněnce R. Heydricha. Mladší nechť si heslo Moravec vyhledají na internetu a pozorně přečtou. Ono to srovnání se setkáním s Henleinem až tak nepokulhává, snad jen ten náš Her Man je chráněn jiným SS Obergreuppenführerem - Posseltem.

  OdpovědětSmazat
 13. Bartoška vyhlásil týden neklidu a ........?
  A NIC! Takže to byla jen taková střela do nikam, snad aby se toho chytla protistrana.
  Ta banda to zkusí ještě 17.11., ale tím končí.
  Že je u nás demokracie, lze vysledovat i z "kauz" a jejich jepičích životů. Ta "medailová" končí, příští týden po ní ani pes neštěkne, protože jí zcela překryjí americké volby. A tak pořád dokola.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A parchant píčinský je zklamaný, nikdo se k žádnému neklidu nemá, brečí :-))))

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pane-Bartosko-Tomasz-Peszynski-je-obrovsky-zklamany-460958

   Smazat
  2. Ten nebezpečný fanatik se jistě těší na bohatou sklizeň toho do tak dlouho sel.

   Smazat
 14. Nebylo už toho pekla z Klausovic famiglie dost? Starý začínal kdysi stejně jako mladší dnes.Celkem sympaťák s přijatelnými názory.Když se zabydlel vystrčil drápky a už to jelo šusem a skončilo ostudnou amnestií.Neopakovat chyby se stejnými krysami,protože z tohoto hnízda se nic kloudného nevylíhne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:35 Seznam těch krys by byl dlouhý.V daném případě Klaus junior pouze perfektně popsal dění. Ruml nikdy nevysvětlil, čeho chtěl docílit když totálně zmrazil vývoj po volbách před vznikem oposmlouvy. Docílil akorát krach US-DEU. K jakým krachům chce cílit v současnosti sice nevíme. Lze odhadovat, že směřuje ke krachu demokracie.

   Smazat
 15. Měl jsem možnost osobního jednání s panem Rumlem a v té době (2005-2007) měl následující funkce - předseda komise na svržení Hugo Chaveze, místopředseda komise na svržení prezidenta Lukašenka a místopředseda komise na svržení Fidela Castra tak co od něj očekáváte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.36
   Pane, to myslíte vazne , nebo si děláte legraci ?

   Smazat
  2. Takto se on sám prezentoval a já jsem neměl důvod tomu nevěřit.

   Smazat
 16. Bojovník za demokracii Bartoška alias Narcis už nebojuje. Někdo mu připomněl, že ten jeho mickeymouse festival dotují Číňani, tak revoluce nerevoluce, prachy jsou přednější než ideály, a tak se revolucionář Bartoška zase stáhnul a předvádí své umění v nedůstojné roli pičuse v reklamě pro banku.

  OdpovědětSmazat
 17. opo smlouva vyřadila ze hry bandu povalečů, co se chtěla přiživovat na slávě pana profesora. on věděl, že už tu rozkrádačku neobhájí, ale alespoň tam nepustil ty krejčí a honáky krav

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.