Reklama

sobota 12. listopadu 2016

Kompletní Trumpův prezidentský plán pro prvních 100 dní funkce (Podle Trumpova projevu v Gettysburgu)

12.11. 2016  Rukojmí  
 přeložil Tomáš Haas
Co bude následovat, je můj 100-denní akční plán práce na obnově Ameriky („to Make America Great Again“). Je to smlouva mezi mnou a americkými voliči – a začíná s obnovou poctivosti, odpovědnosti a změn ve Washingtonu. Proto hned v první dny mého funkčního období bude má administrativa navrhovat následujících šest opatření pro zabránění korupce, prosazování zvláštních zájmů a skrytých dohod ve Washingtonu, DC:
Navrhneme dodatek k ústavě, který by omezil počet funkčních období všech členů Kongresu;
navrhneme zmražení počtu všech federálních zaměstnanců, snížení počtu federální úředníků a zaměstnanců (vyjma armády, bezpečnostních orgánů a veřejného zdravotnictví);
Budeme požadovat, aby byla každý rokem zrušena jedna federální regulace a pro každou novou regulaci nebo předpis byly odstraněny dva staré předpisy;
Zákaz, aby se zaměstnanci nebo úředníci Bílého domu a Kongresu stali lobbisty během pěti let potom, co opustí vládní službu;
Doživotní zákaz pro úředníky Bílého domu opouštějící úřad, přijmout zaměstnání pro zahraniční vlády ;
Úplný a bezpodmínečný zákaz přijímání zahraničních finančních prostředků pro jakékoliv americké volby.

Rovněž hned v první den začneme s předkládáním návrhů na následujících sedm opatření pro ochranu pracovních míst amerických dělníků:
oznámím svůj úmysl přejednat podmínky NAFTA (Severoamerická smlouva o volném obchodu) a smlouvu vypovědět podle článku 2205
oznámím naše odstoupení z Trans-Pacific Partnership (Smlouva mezi USA a východoasijskými zeměmi)
nařídím ministru financí, aby označil Čínu jako manipulátora s kurzy měn
nařídím Ministru obchodu a U.S. Trade Representative (odpovědný za mezinárodní obchod), aby identifikoval všechna zahraniční porušování pravidel mezinárodního obchodu, která mají neoprávněný dopad na pracující Američany a nařídím jim, aby použili všechny dostupné nástroje amerického a mezinárodního práva pro okamžité ukončení těchto porušení práva
zruším restrikce na produkci amerických energetických rezerv v hodnotě $50 bilionů dolarů, včetně rezerv oleje, přírodního plynu a čistého energetického uhlí.
zruším Obamovy- Clintonovy zákazy a povolím zahájení práce na vitálně důležitých projektech energetické infrastruktury, jako na příklad Keystone Plynovod
zastavím vyplácení bilionů dolarů na programy OSN proti změně klimatu a prostředky použiji na pročištění našich řek a vod a americké enviromentální infrastruktury

Dále hned v první den zahájím opatření na obnovu národní bezpečnosti a nastolení Ústavních práv:
zruším všechny protiústavní exekutivní dekrety, memoranda a příkazy vydané prezidentem Obamou
zahájím proces výběru nástupce odstupujícího soudce Scalii (soudce Nejvyššího soudu), a dvaceti dalších soudců federálních soudů, kteří budou bránit a uplatňovat Ústavu Spojených států
zruším všechny federální dotace pro Sanctuary Cities (Města v US a Kanadě, která poskytují asyl nelegálním imigrantům bez dokumentů)
zahájím deportace více než dvou milionů kriminálních ilegálních imigrantů, zastavím vydávání vstupních víz pro země jejich původu, které je odmítnou přijmout.
omezím imigraci z regionů spojených s terorismem, ve kterých nelze potenciální imigranty bezpečně prověřit. Všechny prověřovací procesy v zemích těchto regionů budou prováděny v režimu extrémního prověřování.

Dále zahájím spolupráci s Kongresem na zavedení těchto širších legislativních opatření a budu naléhat na jejich schválení ještě během prvních 100 dní mého funkčního období:

Střední třída

Daňová úleva a zákon o zjednodušení daňového systému.
Ekonomický plán navržený tak, aby zajistil růst ekonomiky o 4% ročně a vytvořil nejméně 25 milionů nových pracovních míst prostřednictvím masivního snížení daní a zjednodušení v kombinaci s reformou obchodu.
Úlevy a zrušení daní v americe produkované energie.
Největší snížení daně pro střední třídu.
Rodina střední třídy se 2 dětmi dostane 35% snížení daní.

Reforma Zákona o offshoringu (převádění pracovních míst do zahraničí) a navazujících tarifů, která zabrání společnostem propouštět své zaměstnance, převádět výrobu do jiných zemí a pak dovážet jejich výrobky zpět do USA osvobozené od daně.

Školství

Školský zákon dá rodičům příležitost výběru školy. Rozpočet státních příspěvků na vzdělání („education dollars“) dovolí rodičům vyslat své dítě do veřejné, soukromé, či církevní školy a přesměrovat příspěvky na školy jejich volby.
Ukončíme jednotné školní osnovy a přeneseme dohled na vzdělání zpět na místní komunity.
Rozšíříme odborné a technické vzdělání a uděláme 2 a 4-leté učební obory cenově dostupnější.

Zdravotnictví


Zrušit a nahradit Obamacare zdravotními spořícími účty, s možností nákupu zdravotního pojištění přes hranice států, a převedeme správu systému na státní Medicaid fondy. Reformy budou také zahrnovat snížení byrokracie u FDA: existuje více než 4000 léků které čekají na schválení, a chceme urychlit schvalování hlavně život zachraňujících léků.

Zákon o cenově dostupné péči o děti a seniory. Umožníme Američanům odečíst péči o děti a seniory od jejich daní, poskytneme incentivy zaměstnavatelům na služby péče o děti (školky) a vytvoříme nezdaněné spořící účty pro mladé i starší závislé osoby a příspěvky pro rodiny s nízkými příjmy.

Poskytneme veteránům možnost léčby buď v léčebných ústavech Veteránské Administrace, nebo u soukromého lékaře či ústavu dle vlastního výběru.

Konec ilegální imigrace a bezpečnost

Plně podpoříme a zafinancujeme výstavbu zdi na jižní hranici s Mexikem. Ilegální imigranti přistižení po první deportaci znovu na území USA, budou potrestáni dvouletým vězením. Ti, kteří se dopustí kriminálních deliktů nebo opakovaného narušení hranice, budou potrestáni pěti a více lety vězení. Zvýšíme postihy za překročení doby povoleného pobytu. Zajistíme prioritu při zaměstnávání americkým dělníkům.

Zvýšíme finanční prostředky na programy, které trénují a pomáhají místní policii v boji proti kriminalitě, drogám a násilí.

Zavedeme nové postupy prověřování pro imigraci, aby bylo zajištěno, že ti, kteří jsou přijati do naší země dodržují naše zákony a podporují naše naše hodnoty.

Reforma zákona o národní bezpečnosti. Budeme chránit naší životně důle. 2016žitou infrastrukturu před kybernetickými útoky.

Original: https://www.donaldjtrump.com/press-releases/donald-j.-trump-delivers-groundbreaking-contract-for-the-american-vote1

31 komentářů :

 1. To by se hodilo i nás. Pořádně to tady probrat

  OdpovědětSmazat
 2. ti naši zmetci toho naslibovali a opak byl pravdou zkurvysyn duka si mne ty svoje umaštěný pracky a jen se chechtá a zbylo i na zmrda kalouska tady poteče krev !!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. SuperZmrda kalouska by chtělo pořádně superzmrdat!!

  OdpovědětSmazat
 4. Čína nemá dozbrojeno,tak snad bude ochotna výměnou za nevměšování,toto ustát.Koneckonců finanční dluh je zde stále postaven proti vykradeným autorským právům...
  odsun více či méně kriminálních flákačů do vlastní země? Všude? Tož připravme se na potravinovou pomoc Izraeli.
  Trumpa nikdo nezastřelí.FED prostě papírky použije
  jako měnu krytou produkcí.A je klid.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Mým plánem je v podstatě udržet mou kampaň za zveřejnění faktů o tajných amerických úspěsích cestování v čase a na Mars, ktery byl navštíven; i nadále sdílet své zkušenosti v oblasti projektu Pegasus [utajovaný projekt programu časo-prostorového cestování] a na Marsu v běžných i alternativních médiích.
   A pak, jako součást svých doporučení, co bych přinesl jako prezident - hlavní z nich je to, co budu dělat s těmito dvěma technickými možnostmi, když jsem se rozhodl kandidovat na prezidenta v roce 2016."
   Toto jsem tajil neb jsem chtel ponechat vitezstvi nasemu Vudci Trumpovi Prvnimu ale nyni zvrerejnuji neb konecne pochopite jaky jsem Velikan
   Oddany Pravde lidu a Vam cizkove nick Honolu
   PS opakuji ze nekdo uziva muj nick NICK HONOLULU ato nejsem ja ,mne jiste poznate dle slohu mel jsem vzdy slohove prace na jedna specielne basne ktere jsem psal za valky mely skryty vyznam i kdyz jsem nekdy psal i pro Vlajku ale to byla ta doba Zdravi nick HONOLULU

   Smazat
  2. Zde doude pises vzdy pravdu a kd ejsi ziskal ty informace o te stavbe za Prahou co tam delali ty kolobezky a co se tam ted bude delat ta kapsle na mars??diky

   Smazat
 5. Konecne ses Nicku ozval ja se bala ze se zlobis kvulu tomu postakovi co zteplal to vis dneska je takova doba jednou teplej jednou studenej potom na slepice pozdejji na kozy ,tak se uz nezlob
  tva Vlastovka

  OdpovědětSmazat
 6. NENAPSAL jsem prispevek 22:12 a pani Prazska vlastovka nenapsala prispevek 22:41 (Neni ted ve Vidni a neni v Praze.)

  Ten nedomrdek co se vydava za me (ze Slovenska) dnes
  zavodi !

  Neschopni bridilove z prazske kavarny se me snazi za jeho pomoci umlcet. Jsem zarazena osina v jejich myslicim ustroji - v jejich prdeli.

  Jsem jejich IRITATIONS - coz je lepsi titul nez doktor.
  Neni jim prijemne, co vse jsem rekl a jeste reknu.

  PROHRAVAJI informacni valku i u nas a Americane nenavidi vse co je v rukou techto zmetku, kteri patri do stejne skupiny, jako jsou ty u vas.

  Pitomce ktery se za me vydavas, nauc se muj styl ! Nemas ceske GENY hemeroide a je to poznat na dalku.

  Ja jsem Cech a ty jsi zivocich - poloopice, ktera pise hure nez rumunsky Cikan v ceske pomocne skole. Cesi to poznaji.

  Na prekladu pana Tomase Hassa vidite, jak to u nas vre ! Anthony Scalia byl zavrazden, a my se dohadujeme, ktere skupine to bylo benefitem.

  Pan Hass je profesorem na universite v Torontu a zije stridave v Praze. Pumatuji si ho z Aktualne CZ.
  Vzdy me zajimali jeho clanky.

  To co napsal jsem cetl a slysel v anglictine. Jeho preklad je VYBORNY !

  V pristich dnech prijde k ustanoveni CABINETU nove administace a hlavni boj o zminena themata nastane po
  20. lednu 2017.

  Panove, rad bych vas informoval, co se bude dit ! NESMITE byt odkazani pouze na vase TV, ktere neni vase - ceske.

  Citim velkou radost, ze nektere lidi v informacich seru k nepricetnosti.

  Vse co pisi je zemepisne z jihozapadni Floridy. Ten praseci pohlavni ud, pise vse od vas. Podivejte se na IP adresu.
  At zije president americke renezance Donald Trump !
  At zije cesky president Zeman, ktery prevysuje kavarendske hnupi MAJESTATNE.
  To jsem napsal JA spravny nick HONOLULU a ne ta zmrsklina prirody zijici v Praze illeglne.  OdpovědětSmazat
 7. Cesi , P O Z O R.. !
  Barva datumu prispevku - toho zmetka, ktery se za me vydava je jina, nez je barva prispevku z jine zeme, nez jeho.

  On to ma modre, jako jeho omrzle koule kdyz delal nadenika na stavbe v prdelakove nad New Yorkem.

  Muj datum prispevku je jako zapadajici slunce tropickeho vecera nad Gulf of Mexico.

  To jsem zvedav, kdy ceske autority poslou hnupa domu ?
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozumime nicku jsi nas pis ted v sifrach ,koupime si desifraky co zbyly po nemcich a klidne si budeme cist aniz by nas ten s tema modrejma koulema obtezovalAt zije Trump a jeho Rodina .Zpiva se na mellodii "za cisare pana a jeho rodinu"Nezapomen nas informovat kde se presunes .Zvykli jsme si na Tebe a budes chybet ,informatore nas Veliky Zde cesky poloblb zdravim

   Smazat
 8. Tohle je Science -Fiction pro Usaky. A pro svet. Neuveritelne. Kdyz splni jen 50% je to fantasticky.
  Je dobre videt , ukazuje vsem ,proc ho stenice nenavidi az za hrob.

  OdpovědětSmazat
 9. Pane Hass, Kanadane !
  Mam pro Vas take neco zajimaveho na zamysleni.

  Patrim k posrpnove emigaci, kterou jsem zacinal v JAR. Po padu Rhodesie jsem se prestehoval do Ameriky.

  Celou tu dobu jsem odebiral tisk pro ceske emigranty.
  Cetl jsem vse ze zvedavosti, co se ve svete deje !

  Mel jsem radost z padu totality v 89 roce.

  VELMI, VELMI , me prekvapila nenavist proti Cechum po roce 1989 , ktera byla tistena SLOVAKY v Kanade.

  Oni se silne domahali samostatnosti !
  Chteli byt SLOBODNI ako FTACI !

  Potom az ziskali samostatnost, tak se zacali houfne stehovat do Cech.

  To je stejne, jako kdyz po padu portugalske Angoly a Mozambique, kterou prosadili cernosi, se vsichni cernosi zacali stehovat do Evropy a za Portugalci.

  Vy jako dr. prof. mohl by jste poradit ? Jsou Slovaci nabarveni cernosi na bilou barvu ?

  Jeden z nich , ktery pracuje pro prazskou kavarnu je definitivne LIDOZROUT v kmene Ndebele v Rhodesii.

  A dokonce nejaka zenska , ktera dela v Praze starostku je ze Slovenska. To jsou neprijatelne pomery , ktere by se mely napravit.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. (0:41)
   Souhlasím, Nicku!
   Okamžitě všechny Kubánce z Floridy deportovat do vlasti. Okamžitě telefonuj Pam Bondi!

   Smazat
 10. Absolutne nicku honolulu myslim ze reseni je snadne nekolik milionu naboju a deset odhodlancu jako ty a jaa problem je vyresen. Navic slovaci hodne chlastaj a ted malo vody na vyrobu piva takze "konecne reseni slovenske otazky"je vyreseno . Sraz u vaclava ve stredu

  OdpovědětSmazat
 11. Panove, koncim na tomto webu pro dnesek. Jdu nadavat na americky web "demokratum".
  Vse co zde bude napsano pod mim nickem po mem odchodu NENI moje zodpovednost.
  Lidozrou ze Slovenska je PRETENDER , ktery se za me vydava. Slava presidentu Trumpovi !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemusíš se každou chvíli odhlašovat, blbečku!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 12. Ale kdepak ! Oznamime Madarum, ze chcete "domu" a oni si pro vas prijdou.
  nick honolulu - strategist.

  OdpovědětSmazat
 13. 1:15... Musim IDIOTE ! Jinak si nekdo bude myslet, ze Tebou psane sracky, jsem napsal ja, protoze krades Identitu, jak Cikan penezenky na nadrazi.
  A kdy se ty BARBARE naucis podepisovat nickem ? hmmm ?
  You don't have proudness and chivary .
  You are just monkey droppings.
  Ahoj zitra, vrede na tvari Prahy.
  nick honolulu - real one.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. (1:34)
   Splést si pravého blba jako Ty s jeho napodobitelem (pretendentem, jak tomu namyšleně říkáš) není zas takové neštěstí. Vlaštovky a vlastenky už si Tě najdou, frajere.
   Malý Bobeš - real one

   A nezapomeň zavolat Pam Bondi, že se Ti kolem baráku motají kubánští opičáci!

   Smazat
  2. Tepla studena ,pamatujes ? Na trinactce u Chocholouska v Bohnicich a rozkosi jsi jen chrochtal . Potom ti dali kabatek s remenama na noc aby ses neobesil.To ti sluselo nejvic ted tady kvakas pod ruznymi jmeny chvalis zida Smejkala ,pamatuji te i tam ,jsi proste nejen prosta duse jsi nebezpecny pablb ktery verim beha v noci s baterkou pod bradou a strasi stare baby. A tvoje jmeno je cervene ,ze?

   Smazat
 14. Nesahej mi na Havlicka pardon na Holulu je to mus !!!
  Vlastovka z Prahy

  OdpovědětSmazat
 15. František Roček:
  „AMERICKÁ TRAGÉDIE" JAKO DOST DOBRÁ SRANDA

  " Základní povolební mantra v USA zklamaných zní: „Zvolení Donalda Trumpa do funkce prezidenta Spojených států není pro Ameriku a její ústavu nic jiného než tragédií.

  Trumpovo vítězství poukazuje na úspěch nativismu, autoritářství, rasismu a nenávisti k ženám ve Spojených státech a ve světě. Jeho šokující vítězství a nástup do funkce prezidenta bude odpornou událostí v dějinách Spojených států a liberální demokracie...“, myslí si David Remnick z listu The New Yorker.

  Na druhou stranu sympatizanti trumpovského buldozeru říkají, že snad dojde k oslabení multi-kulturalistického a gendrového vynucovacího fašismu. Ale je to jenom druhá strana mince stejné přepjatosti.

  Večer, kdy se z Trumpa stal Trump I. Washingtonský, jsem se dočetl ve zpravodajství ČTK, že vlivný americký investor Carl Icahn během nočních otřesů, v nichž akciové trhy reagovaly mohutným propadem na nečekané zvolení republikána Donalda Trumpa prezidentem USA, naopak nakupoval. Trumpovo zvolení je pro americkou ekonomiku "krok správným směrem", řekl miliardář. Příznivě Trumpa hodnotí také Jeffrey Gundlach, což je další vlivná postava z Wall Streetu. "Viděl jsem, že trh jde dolů jako šílený, a já osobně věřím, že Trump není pro trh nezbytně špatný; tak jsem šel domů a koupil v noci na trhu velké množství akcií," řekl Icahn v rozhovoru na televizní stanici CNBC.

  Šok z vlastní blbosti

  To jen dokazuje, že investoři na burzách jsou prostě normální tvorové, jaké potkáte v každé tramvaji a trolejbusu v Liberci, Mostě, v Ústí nad Labem či Pardubicích. Kdo má žok peněz a zdravý rozum spočítá si bleskově, že v povolební hysterii banda blbejch děsně inteligentních a informačně nabušených osob způsobí oslabení ceny akcií. Ten, kdo není blb, bude nakupovat, a nakupuje, a nakoupil.

  V den nanebevstoupení Trumpa I. jsem si početl: Akciové trhy reagovaly zpočátku na Trumpovo zvolení prudkými propady, protože všeobecně se čekalo vítězství jeho soupeřky Hillary Clintonové. Během dne se ale burzy stabilizovaly a americké akcie nyní výrazně posilují. Dne 9.11., kdy jsem toto četl, a jsem kromě toho kolem 21.50 hod. poslouchal osobu Petr Koblic ve figuře ředitele Burzy cenných papírů v Praze, který říkal rozkošně, že to je tím, že lidé na burze sledují prognózy, tedy kecy novinářů a podobných invalidních věštců. "

  Tak je to, vážení.

  OdpovědětSmazat
 16. HUUUU, ha, ha, ha - Bobesi Ty drateniku (1:48) dotknul jsem se Tveho sebevedomi ?
  (Je krehke u barbaru, ze ano !)

  T.j. stejne jako s temi lidozrouty v Rhodesii. Oni zasadne chteji slyset pouze chvalu !

  Udelat jim prednasku, ze zadek se vytira papirem, je stejne nebezpecne jako rict Slovakovi, ze identita se nekrade !

  To je tim, ze pres Slovensko - se Povazim do Madarska prehnali MONGOLOVE (1242 A.D.) a zjebacky s kozami a jinym domacim zvirectvem jste se vylihli vy !

  Proto zlodeji identity, Stalkeri a zlodeji penezenek je u vas bezna vec !

  Kdyz mate nekoho uslechtileho mezi sebou
  (napr. Janosika), tak se po pruskumu zjisti, ze to byl madarsky Zid.

  Podivej se na toho vaseho KOKOTA, jak klidne pise jmenem pani Prazske vlastovky (1:57). T.j. ta vase "kultura"...ha, ha, ha.. (Kdo je Havlicka ? T.j. zase nekdo z Vysocan, co pracuje v Tesle ?)

  Pamela Bondi, zije v Tampe. Tam ja nejezdim, ziji v lepsi casti Floridy.
  Kubanci (bili) na rozdil od Slovaku jsou moji kamosi. Nosi mi doutniky a avokada. Slovaci jsou nositele uleku.
  Jsou vyborni na vznik alergie.
  Ahoj Bobesi, v Ulan Batoru najdes zveho dedu.
  nick honolulu - keen observer with sharp eyes !

  OdpovědětSmazat
 17. 2:57...Prestan si vymyslet hlouposti ! Pan Libor Stejskal z Aktualne CZ nemuze byt Zid ! To se pozna podle jidelnicku Ty prislepliku...

  Kdyz zde byl na navsteve v Eveglades, tak jako spravny Katolik (honolulu) sezral peceny ocas Alligatora s feferonkami z Mexica. (Vsak se ho zeptej v Praze v Holesovicich !)

  Seminolsti idiani mi o nem vse vyslepicili.
  Zaujali je jeho VOUSY zastrizene podle vzoru spanelskych
  Conquistadoru.
  Vy proste nemate zadne informace ohledne niceho !
  Ani o rustu DOW.
  2:57 - vzdy jen pod nickem honolulu ! Nikdy ne pod jinym jmenem !
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
 18. Musim zase odejit, k jinemu computru "demokrate" mi pisi ze me zastreli..Huuu ha ha ha.
  Jako ten slovensky BLB 0:55 !

  Musim se jit pomodlit : "Otce nas vrat Slovakum lidskou tvar, aby z nich byla lidska storeni a ne zmetci co kradou I.D. od narozeni.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 19. oprava: STVORENI ! (4:03)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. Blb jiz opravdu zesilel ,poslal jsem ti odkaz na eretz.com blbe kde ma Stejskal rubriku a kde si berou do huby zvedavec a specielne Stvoru .Ty jsi pako blb opice ozrala a stary kokot. Zname te z ceskych chatu -sracko novin a zapsali jsme si te pro pripadne "finalni' reseni" jen proto ze jsi blbej jako stara popelnice a nekolik nevzdelancu si z tebe utahuje a ty s vyrostl do vyse nebetycne ve svych slepeckych ocich . Do ustavu s tebou cvoku ale do Cech tady bys musel mit skvarky na blazinec jinak zdechnes za boudou s negrama

  OdpovědětSmazat
 21. Me zmizel prispek, ODPOVED na Tvuj hnuj (5:26), kteremu neni rozumet Ty BARBARE ! (Nejaky picus Te ochranuje.)
  Neznam Zvedavece ! Neznam Stvoru ! A nikdy jem nebyl na ceskem chatu. Tvoje schopnosti na vzajemne dorozumeni jsou schopnost nemeho VOLA.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 22. Finalni reseni je DULCOLAX, jak jsem se jiz zminil
  Laxativ Tablets, pro kokota jak jsi Ty, kteremu se micha konstupace a myslenkovymi pochody.

  Vy jste tam pitomi vsichni ! Vy stale vymyslite jmena, ktera neznam a mista kde jsem nikdy nebyl a noviny ktere jsem nikdy necetl. NIKDY jsem nebyl na ceskem chatu !

  Ja zasedane nechodim tam ,kde se nekdo musi prihlasovat, jako napr. Denik CZ, nebo Aktualne CZ ! To potom neni FORUM ROMANUM , are semeniste manipulativnich informacnich agentur..

  Hlidej ty KRETENE co je moje, a co NENI moje !
  Co pise pretender, ktery sabotuje vymenu informaci.
  MUJ datum prispevku je zatim cerveny. Ostatni jsou modre.
  Az to nepujde jednou zvladnout, tak bye, bye.
  Ja jsem benefitem pro vas ! Vy nejste benefitem pro me !
  Ja vim ROK dopredu co bude, a vy nerozumite ani tomu, co bylo pred mesicem.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 23. 5:26... Kde to je TADY ? Hlupaku, ja nejsem
  NOSTRADANMUS !
  V pripade, ze je to zde v Americe, tak se rid pravidly and DON'T JUMP TO CONCLUSIONS. (Nedelej predcasne
  zavery ! Mas je spatne.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.