Reklama

.

.

neděle 6. listopadu 2016

Kontrarozvědka: v německém Bundeswehru je 20 džihádistů a 286 pravicových extremistů. Asi 60 příslušníků armády je spojeno s radikálními islamisty.6. 11. 2016    zdroj
Německá kontrarozvědka zjistila, že v řadách Bundeswehru je 20 radikálních islamistů. 5. listopadu o tom napsal deník Berliner Morgenpost s odkazem na službu německé vojenské kontrarozvědky.

Bylo zjištěno, že zemi opustilo asi 30 příslušníků německé armády, aby se zapojili do vojenských akcí v Sýrii a Iráku. Verbíři teroristické organizace DAEŠ (organizace, jejíž činnost je v RF zakázána) se mimořádně zajímají o tyto německé občany, protože si osvojovali vojenské dovednosti.

Po krvavých teroristických útocích v Paříži v listopadu 2015 zahájila německá kontrarozvědka prověřování kádrů Bundeswehru.

Na základě této prověrky bylo zjištěno, že v řadách německých ozbrojených sil je 20 džihádistů ​​a dále asi 60 příslušníků armády, spojených s radikálními islamisty.

Kromě toho slouží v Bundeswehru 286 pravicových extremistů.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

12 komentářů :

 1. zatim jsou to mala cisla ale muze byt hur

  OdpovědětVymazat
 2. Určitě Putin nějak do té kontrarozvědky infiltroval své lidi,
  jó takovej Hlučín, ten by věděl jak na to.

  OdpovědětVymazat
 3. A další "lahůdka z Německa!!!

  Podpora muslimské sektářské pedofilie tureckou ministriní v němexké vládě!!!

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1202656686482508&id=858027300945450

  OdpovědětVymazat
 4. nooo to je zase dlouha putinova ruka ze? hhh

  OdpovědětVymazat
 5. Vždyť i my jsme v naší armádě zjistili pravicové extremisty, asi tři potetovaný. V poměru zjištěných extrémistů na početní stav armád Německa a naši, procentuálně daleko vedeme. Teď, když je naše armáda z poloviny ochrnutá nabouráním pandurů, je to pro nás varovné!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co si mají havloidních fašisté počít, vždyť to není v silách České televize oblbnou 10 milionů pravicových a levicových extremistů, homofobů, rasistů a těch nejhorších z nich čtenářů Parlamentních listů a Nové republiky.

   Vymazat
 6. Proč nemluví o levicových extremistech ,ti němečtí se ve své brutalitě vyrovnají "hnědým košilím"A.Hitlera ,které řádili v Německu ve 30 let.min.st.Nebezpečí dnes nehrozí zprava ,ale zleva.Evropská levice pracuje na likvidaci bělošského obyvatelstva Evropy a vůbec zničení evropské civilizace pomocí muslimských přistěhovalců.Evropské národy potřebují silné vůdce jako je Orbán nebo le Pen.Budou je mít ,ale než se to stane hodně jejich krve a bude hodně obětí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty v tom ale máš guláš! Ultrapravičácký Hitler vždy podporoval muslimy, dokonce měl několik muslimských SS jednotek! A dnešní Evropa rozhodně neakcentuje znárodňování firem a bank, etatizaci kapitálu či daňovou progresi! Ale přesně naopak - liberalizaci, deregulaci, privatizaci: po liberální hyperdálnici k korporativnímu fašismu!! Doučit fakta, soudruhu málomyslící!!!

   Vymazat
  2. Ale měl pravdu, když rozdrtil levičáky ve straně! Já teda radši Angličany než Indy a rasový stát než stát sociální! - http://revolta114.blogspot.cz/2012/02/revolucni-narodni-socialista-gregor.html

   Vymazat
 7. A jakpak je spočítali? To jako mají ti lidé vytetovanou ideologickou příslušnost na čele?!

  OdpovědětVymazat
 8. To zjištění o přítonosti radikálních islámistů v armádě ani tak nepřekvapuje. To se dalo čekat. Co je však mnohem více znepokojující, že uvedená informace je v přítomném čase - jsou tam přítomni. Proč tam ještě jsou ????

  OdpovědětVymazat
 9. To zjištění o přítonosti radikálních islámistů v armádě ani tak nepřekvapuje. To se dalo čekat. Co je však mnohem více znepokojující, že uvedená informace je v přítomném čase - jsou tam přítomni. Proč tam ještě jsou ????

  OdpovědětVymazat