Reklama

úterý 22. listopadu 2016

Kroky ČSSD na cestě k cíli – „konečná bez vracečky“ - lze pouze zdržovat nikoli zastavit.

Luděk Prokop
22. 11. 2016
Miloš Zeman v čele ČSSD, vytáhl stranu z politického přízemí, nejen do vyšších pater ale až do patra nejvyššího. Aby se stal nechtěným hrobařem strany tím, že se zasadil o instalování V. Špidly na své místo, do funkce předsedy strany. Před návratem strany pod vedením V. Špidly, z vyšších pater zpět do přízemí, zachránilo stranu zmatečné dění ve vrcholových funkcích, v jehož závěru se ujal role zachránce před pádem do politického přízemí, Jiří Paroubek. 

Aby po zdaru záchranných prací, následoval v hrobařském omylu M. Zemana, kdy pro nic a za nic opustil post předsedy strany. Budiž mu připsáno k dobru, že na další devastaci strany, žádným doporučováním kohokoli za svého nástupce, ani umetáním cesty komukoli na post předsedy strany, se již nepodílel.

Nový předseda, pozdější premiér Bohuslav Sobotka, sice s horším volebním výsledkem, než byl výsledek za Jiřího Paroubka, který Paroubka přiměl rezignovat na předsednický post, názorně svým počínáním Jiřího Paroubka školí. Ve věci, jak se to v našich poměrech má správně dělat. A sice, držet se dosaženého postu zuby nehty. Bez ohledu k čemukoli a na cokoli, při usilovné snaze svádět a svést veškeré vlastní nezdary na jiné - a udržovat všechny ostatní u víry, ve vidinu zářných zítřků s budoucími vítězstvími. 

Kdo je na začátku konce?...  

Na počátku stabilizace pozice předsedy strany podařilo se zvítězit nad vnitrostranickým pučem, vedeným v podobě legálního rozhodnutí předsednictva strany, „o převzetí odpovědnosti předsedou, za značný volební propad předvolebních preferencí“. Vítězstvím bylo dosaženo očištění vrcholových stranických pozic od opozičníků a nevídaného upevnění kýžené jednoty strany.

Dlužno dodat, že výše uvedené vítězství nad „vnitrostranickým pučem“, bylo provázeno rozšiřováním zaručených zvěstí, vehementně šířených z lidového domu do všech místních organizací, zvěstí o tom, že prezident Miloš Zeman hodlá rozvrátit a zničit stranu ČSSD. Domnívám se, že tyto zvěsti jsou a budou udržovány při životě, až do hořkého konce strany, hořkého konce, který nynější předseda jasnozřivě předpokládá i s jasným viníkem, Milošem Zemanem, až se tak stane.

Takže abychom měli předem jasno. Konec strany, její rozvrat a zničení, nenastane zásluhou podpory ukrajinského fašismu se zviditelněním strany, kuriózně hrdinskými návrhy na přitvrzení hospodářských sankcí proti Rusku, (bez ohledu na možné dopady na naši ekonomiku). Nenastane zásluhou koalice s lidovci, kterou byly totálně zmařeny předvolební sliby ve věci revize církevních restitucí. Nenastane zásluhou výměny ministrů, bez výměny ministra Hermana, ani po jeho drzém prohřešku proti vládní dohodě ohledně Dalajlámy. Bez výměny ministra Hermana, ani po jeho skandálním, republiku ponižujícím vystupování na sjezdu Sudeťáků. Konec strany, jejího rozvratu a zničení, nenastane ani zásluhou neakceptovatelné pokory premiéra, předsedy strany, před Bělobrádkem, veřejně, okatě suverénně házejícího na doporučení premiéra bobek. Nikoli.

Že by směli mluvit pouze kandidáti na předsedu strany?

Konec strany, její rozvrat a zničení, nenastane ani zásluhou lavírování a mlžení premiéra, předsedy strany, v otázce imigrace, kdy jinak doma, před občany a jinak před soudružkou Merkelovou.
Konec strany, její rozvrat a zničení nastane součtem všech výše uváděných záležitostí, především ale, až straničtí kariéristi, věrní Bohuslavovi Sobotkovi pochopí, že vidina zářných zítřků s budoucími vítězstvími a naplněnými kariérami je falešná a propadá se vniveč. Ani pak již nenapraví a nepřelžou všechno, co již bylo poškozeno.

Aby toho nebylo málo, tak premiér a předseda ČSSD Bohuslav Sobotka vyzval v rozhovoru pro Seznam Zprávy své vnitrostranické kritiky, aby se mu postavili tváří v tvář na jarním sjezdu strany, kde sociální demokraté budou vybírat nového šéfa své strany. To vše pod přiléhavým titulkem „Sobotka vyzval rebely na souboj: Kandidujte proti mně, nebo mlčte“ Jak tomu mají rozumět čtenáři, takové demokracii ve straně, která slovo demokracie má ve svém názvu? Že by směli mluvit pouze kandidáti na předsedu strany? Tak to je dost síla soudruzi!
Ano, takovou míru sebevědomí, může mít člověk, který vždy zná kdo, za jaký neúspěch může, a nikdy ne on sám. Takovou míru sebevědomí, po jasném vítězství nad vnitrostranickým pučem, může oprávněně mít. Zvláště pak, když ve značném předstihu, jasnozřivě předvídal a zřejmě i nadále předvídá, budoucí rozvrat a zničení ČSSD, kdy v tom on opět bude bez viny, kdy za viníka předem a v náležitém předstihu označuje Miloše Zemana.


A vsadil bych boty, že pokud se náhodou stane, že na sjezdu bude zvolen někdo jiný (což při znalosti poměrů v ČSSD nelze předpokládat), pak budou za neúspěchy vinni delegáti sjezdu.

45 komentářů :

 1. Dokonalý důkaz o tom , kdo tady lže podvádí a brutálně manipuluje s lidmi a Rusko to opět zase jednou prokazatelně a jednoznačně NENÍ, milí SSsluníčkáři!!!!!!!

  Jste to zase jednou a OPĚT VY a Vaše PROPAGANDISTICKÁ RUSOFOBNÍ, XENOFOBNÍ A HATERSKÁ PROPAGANDA!!!!!

  White helmets : organizace placená USA a EU, operující na Teroristy držených částech Aleppa, kandidát na " Nobelovu cenu míru "

  Chyceni při činu, lži, propagandy a mnaipulace :)

  Táááák pěkně se nachystáme, čekáme VŠICHNI TŘI, zraněný (s moukou posypaným obličejem, smrtelně bledý) i OBA "záchranáři" ( v čisťounkých uniformách s obřím logem na zádech a se svými white helmets :) ), na klapku a šup, klapka je tady a tak honem VŠICHNI TŘI NAJEDNOU DO AKCE :)

  Ubohá "oběť" Ruské bestiality z fleku oživne a křičí a křičí a "trpí a trpí" :) oba hrdinní "záchranáři" zachraňují a zachraňují, jak se na Američany, Eurofašisty a Sorošem placené "hrdiny", kandidáty na Nobelovu cenu míru patří :)

  Tak máme to v "kufru" a šup s tím na naše stránky a do Reuters a podobných "objektivních" agentur :)

  A jéje, po pár hodinách si toho někdo všimne????
  Honem vymažeme a tváříme se jako obvykle, to je ruská chyba, že ten chlap posypaný moukou vlastně ani nebyl zraněný, vlastně ani nebyl v Aleppu, vlastně ani nebyl :)

  No a samozřejmě že to osobně řídil Putin.

  SSsluníčkáři, Rusofobové a podobní xenofobní hateři, je mi Vás a Vaší slepoty, normálně lidsky líto :(

  https://www.rt.com/viral/367775-white-helmets-mannequin-challenge/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Což takhle požádat redakci o vložení jako samostatný článek? Nemusel by jste ten blábol lepit do každé diskuse.

   Vymazat
 2. S americkou prdelí je to jako se severním pólem. Jsme v ní tak hluboko, že ať už se vydáme kterýmkoli směrem, vždycky půjdeme do náruče Ruska.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pro-Zapad-jsme-se-stali-kolonii-vysavaji-od-nas-kapital-Kdyz-jsem-byl-ministrem-zahranici-kazdy-tyden-na-me-nastoupil-americky-velvyslanec-Kavan-Basta-a-Kmonicek-debatovali-o-nasem-miste-ve-svete-463925

  OdpovědětVymazat
 3. Je třeba na rovinu říci, že na současném stavu jsou vinni i členové vedení socdem, kteří se po minulých volbách, po nichž se dohodli na sesazení Sobotky, podělali před nátlakovou akcí profesionálních demonstrantů zorganizovaných Sobotkovými kamarády z TOP 09. A odvolali to, co předtím rozhodli a o čem jeli jejich zástupci informovat prezidenta do Lán. Kdyby si vedení socdem zachovalo tehdy páteř a trvalo na svém, dnes nemuseli tyto problémy řešit. Jsou to tedy spoluviníci Sobotky na současném stavu a situaci ČSSD. A pokud si chce tato strana udělat pořádek, měla by začít řešit své problémy od počátku a ne až od prostředka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sobotka prohrál,neodvolal Hermana,který Porušil vše,co se dá.A on nezasáhl jediným slovem a srabácky mlčel jenom kvůli tomu,že je podělaný z Bělobrádka a Babiše.Je konec ČSSD!

   Vymazat
  2. ta strana už pro lidi neexistuje, když dostanou 13 - 15 % můžou uspořádat slavnostní ońostroj v lidovým baráku, kterj ji patří už jen podvodem na Altnerovi+. A lidi si to dobře pamatují

   Vymazat
 4. Po staru se nedá žít, mi vytanulo na mysli heslo kolektivizace. Ač mezi obnovujícími v prosinci 89.,tehdy cca do sta "členů", se nerozpakuji již nějaký čas ČSSD "pohřbít". Tak jako po "Staročeších" přišli "mlaďoši", po AZMB-WW, je třeba změnit značku. Změnila se doba, změnily se podmínky, je třeba změnit "profláknutou" značku s kapkou slzy nostalgie. Dělníků je pomálo, OSvČ se k nim kastovnicky nehlásí. Od dob Špidly, volí ČSSD státní správa. Těm se také(nejen ČSSD) věnuje jako hlavnímu "jádru". Není čas na změnu značky?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. chceš snad kolektivizovat náboženskou obec? Kamaráde, ty tu kolektivizaci vymysleli.
   Rozhodující je, že všechny bývalé partaje mají pod deset tisíc členů. Socani tam spadnou co nevidět.
   K Okamurovi se hlásí až dva tisíce lidí měsíčně. A to bez koblih.
   Bohuš je tak vystrašenej, že s tím gaunerem, co je v čele Ústav. soudu začali lidem nabízet po referendu, které se nikdy nedá uskutečnit, další vypráskanou vějičku, prý do ústavy nám daj prohlášení o národu. Neřekli však, kterej maj na mysli. Jestli Českej nebo ten svůj.
   Každopádně, za posledních 24 hodin chazarská hlásná trouba - ČRO odvysílala, že Bílá Hora a doba temna pro nás Čechy byla vlastně přínosem, že náš jediný oprávněný hosudar může být dosud žijící následník rodu Habsburků, že patnáctiletí žáci středních škol mají nejen právo, ale i povinnost rozhodovat o osnovách a řízení středních škol a že pouze oni jsou oprávněni vydávat hodnocení profesorům, zda splňují podmínky být vyučujícími, ...
   Zdá se, že první akce, kterou bude muset provést PČR bude postřílet tu partu z Vinohradské 12. Tam pořád ještě žijí v pravdě a lásce.

   Vymazat
  2. K té změně značky: značka śkoda existuje od roku 1859 a obchody vedla na všech světadílech kromě Austrálie. Pouze elektromobily nesměla produkovat pod značkou škoda (zakázalo ministerstvo Vladimíra
   Dlouhého).
   Naproti tomu firma Union Carbide změnila název ze dne na den. Důvod se jmenuje Bhópál.

   Vymazat
 5. KOMU POVOLIL SVĚRAČ?
  po krajských volbách jsme byli chvilku svědky pocitu vakua, absolutního ticha. A pak přišel ohlušující výbuch. Smrtící výbuch.
  Volby se staly definitivním obrazem totálního obratu v myšlení obyčejných ČECHŮ, obyčejných lidí.
  Sionistická smečka pochopila, že se s nimi nikdo nebude přetlačovat, že se s nimi nikdo nedá do hry na "demokracii", kdy polovina Chazarů z OF sedí v ODS a polovina v ČSSD. A národ-rozuměj plebs, dvacet let volí tu Klausovu partu kmotrů, tu Zemanovu a je to stejně jedno. Národ je prostě odřízne od koryt. Do jednoho.
  Mafie, která čtvrt století rozkrádá národní bohatství a ničí samu podstatu bytí Českého národa. Žebrácké mzdy plošná destrukce klíčového průmyslu, totální rozvrat vyspělého zemědělství. Státem vlastněné bankovnictví rozložili a vytvořili na objednávku svých chlebodárců z WHO, MMF a EB státní dluh, který nezaplatí ani naši vnukové za padesát let. A stačila jim k tomu jedna generace. Pouhých dvacet let!
  Univerzity nabyté k prasknutí „odborníky“ na právo, makroekonomii, bankovnictví sociologii, historii za biliony korun vydřené z mozolů celého národa, vychovali novou generaci, jejíž jediný cíl je parazitovat na těch druhých, a když to nejde tak na státu. Nic neplatit a jen si klást nároky.
  Vládnoucí struktury vytvořili systém, ve kterém nefunguje justice, ekonomické struktury řízení státu, obrana, výkonná moc počínaje bezpečností zajišťovanou min. vnitra, přes záměrně destruovanou krajskou samosprávu, přirozeně vzniklou za období staletí, až po vytvořenou strukturu, která má plošně zbavit majetku celý národ. Tím, že lidem vyplácí žebrácké mzdy za otrockou práci, často tak nelidskou, že si to nedovolí ani v EU a US, nutí je zadlužovat se a důsledkem má být vyvlastnění nemovitého majetku, zejména bytů a domů, které je v naší vlasti na evropské poměry nezvykle vysoké.
  Když to obyčejní lidé poprvé prohlédli po roce 1997, pokusili se změnit tu kolosální rozkrádačku ve volbách. Hned po nich však pochopili, že v čele nových vládních partají setí titíž obřezaní, jen vyměnili fangle a mají jinou barvu stranických knížek. Pro národ se nic nezměnilo.
  Další pokus zbavit hordu kriminálních živlů moci si Chazaři pojistili opakovaným vytvářením „kapesních“ partají. Straniček, navenek naplňujících náměstí najatými, placenými aktivisty, alejemi vyzdobenými fanglemi a portréty politických zločinců v nadživotní velikosti. Vždyť v jedněch nedávných volbách se čSSd přiznala k více jak tříset milionové předvolební kampani. ODS lidovci nebo TOP 09 na tom jsou stejně. Kolik vydali skutečně, se už nedozvíme. Nedivil bych se, kdyby to bylo dvojnásob. Najali si na nás dokonce i zaoceánské experty na psychologickou manipulaci s volič. TIHLE CHTĚJÍ VÉST NÁŠ NÁROD? A KAM?
  Po volbách zjistili mafie, že ke korytům se nevrátí a na polit. scéně už zůstala de facto jen ČSSD. Ostatní jsou polit. mrtvolami. Vyhraje-li Babiš parlamentní volby, skončí i socani.
  Proto ta sebereflexe Bohuše a jeho věrného Pátka Otto Novotného. Dělají kotrmelce jak potulní komedianti, sypou si nejen hlavu popelem a hlavně křičí a ukazují prstem na ostatní. V bláhové představě, že se vyviní.
  Už je pozdě. Sekání hlavy Dienstbierovi, naproti tomu Chovancovo min. „PRAVDY“, to vše ukazuje, že mají bláto na hřišti. Kličkují, lžou jen, aby si zachránili kůži.
  JE TŘEBA S NIMI ZAMÉST JEDNOU PRO VŽDY.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2:00-co mi zbývá dodat k souhlasu? "Samet" ale od nich jej neočekávat. To znamená nebýt naivní.

   Vymazat
  2. 2:00je třeba zamést s nimi jednou pro vždy,hmmm a co dál? Kterého fürera by jste rád viděl jak dělá pořádek,co?Člověče,kde žijete?Nechci vám brát váš názor,ale..vyhoďte si to hovno z hlavy

   Vymazat
  3. Je to konec socanů Sobotka dostane ve Slavkově na tlamu ,protože je křivák a do Brna na magistrát ho vybírat poplatky již nevezmou ,tak se doufám naučí pracovat rukama a ne jen blbě žgryndat.

   Vymazat
 6. Možná se mýlím, ale osobně jsem přesvědčený, že Zeman se Špidlou mají společné pouze jediné. Nekradli. Tím ale výčet společných rysů končí. Zeman-sečtělý, inteligentní, schopný mluvit několika jazyky, schopný naslouchat druhým.
  Špidla- dvakrát v životě jsem s ním měl tu čest osobně hovořit, tak že bez urážky - hlupák.
  Nechápu, proč Zeman doporučil právě jeho za svého nástupce. Snad i předseda nějaké místní organizace by byl lepší volbou. Občas mne napadá, zda se Zeman nechtěl socanům za něco nepěkného pomstít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se dělávalo ve firmách a myslím si, že to tak bylo i tady. Odcházející si pojistí možnost návratu doporučením slabé náhrady místo sebe. Vlastně si tak pozici rezervuje. A M.Zeman si šel odpočinout na Vysočinu (bez ironie měl za sebou velký kus práce). Ovšem díky svazáckému křídlu Gross, Sobotka a pod (které nic neumělo a neumí, nikdy nepracovali a
   neznali život - kličkování před pracovním procesem se jako život dá označit tak leda u MUDr Cvacha) dopadlo vše podrazácky jinak. Jak prosté.

   Vymazat
  2. "Špidla- dvakrát v životě jsem s ním měl tu čest osobně hovořit,..." - Dr. Špidla v t.v. debatě porazil Klause na hlavu, to si nechte vyprávět (případně vysvětlit). Od té doby už nemohli pravičáci se svou typickou nafrněností vystrkovat svou údajnou intelektuální převahu nad levičáky, založenou jen na několika naučených ( často špatně pochopených ) termínech. ( To neplatí o Klausovi, ten jejich význam nejspíše znal, ale v jeho teoriích mu zase při syntéze 2+2 vycházelo většinou 22 ). - Miloše jsem volil, ale z nouze, on nikdy nebyl socan ( to CSSD jemu pomohla vzhůru, ne naopak! ). Ale je to VLASTENEC! Dobře ho maminka učitelka vychovala. Takže jestli nám vydrží, má hlasy mé rodiny zase. sck

   Vymazat
  3. jasně že se pomstil , nasadil tam minu a pak už jenom čekal a zdá se že se dočkal. Kdoví proč to udělal? Něco mu asi provedli nebo prvést chtěli. To už si ssebou vezme do hrobu, takový on je. Úplně se od nich odstřihl.

   Vymazat
 7. jo kdyby mu dali nějako firmičku se sto zaměstnanci tak už by davno zkrachoval i proto ho mafie dosadila jako užitečneho vola do čela v době kdy se na statnim nekrade ale dotuje což je ten nejlepši zpusob rozkaradani našich dani hordami kapitalisickych nenažrancu a posvětceno cirqvi svatou i sernatem a nesmrtelnymi a nikym nenahraditelnymi soudci tak co chce kdo dělat oproti tomuto marastu ketry je jak rakovina sice ji mate ale proti nezmužete ani kdyby nevim co

  OdpovědětVymazat
 8. Jsem pro aby se vedení soc. dem . sjednotilo a šlo do p.. le celé. Takové kecy o vhodnosti nebo nevhodnosti vykopnout neschopného premiera (pracovitého ale totátlního blba) svědčí o zbabělosti všech ve vedení strany a i o poslancích , které toto neschopné vedení delegovalo do obou komor.
  Po převratu poprvé vzřísil umírající soc. dem. pan Zeman. Po jeho odchodu a vládě pracovitého ale absolutně neschopného Špidly dokončil katastrofu Gros.
  Stranu zachránil před úpnou devastací pan Paroubek.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 9. ČSSD může zachránit před pádem do historie pouze Paroubek. Když odcházel udělal totální chybu když rezignoval. Na jeho místo naskočil okamžitě 1. místopředseda Sobotka. Paroubkovi se to rozleželo a druhý den to chtěl vzít zpět. Ne, ne. Nepřipustilo to nové vedení - Sobotka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nezapomínejte, že v té době už se paní Paroubková viděla první dámou a tomuto cíli tato dvojka vše podřídila.Měli svůj plán, který jaksi krutě nevyšel.

   Vymazat
 10. Reprezentanti Sobotka a Babiš
  http://ateo.cz/f/images/f/ForrestGumps.jpg

  OdpovědětVymazat
 11. Stejný osud dle mého názoru čeká komunistickou stranu pod současným vedením a ústupu od prosazování levicové
  politiky. Jsou tak korektní až jsou neschopní vůbec získávat nové voliče. To jak se zachovali v případě svého nejlepšího člena pana Ransdorfa je příklad úplné ubohosti. Prostě levicové strany u nás neexistují - pouze připosr.. alibistické a asertivní
  seskupení prasátek u koryt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, že jste to řekl, vlastně napsal tak slušně. Nechtělo se mi o tom vůbec mluvit, osobně bych dal přednost jadrnějším výrazů, ale podvolím se.
   Po té, co my o několik příspěvků výše napadl nějaký ublížený a vyděšený socan, začínám se bedlivě ohlížet vždy, když jdu po přechodu.
   Nenapadá mi způsob, jak zachytit dramatičnost situace jinak, tak to zkusím takhle.
   Můj děd, nejmenoval se Brada a byl Čech, se narodil, léta Páně 1900 na vysočině, v malebném městečku Vysoké Mýto. Že nevíte, kde to je? No nedivte se. Když císař pán stavěl c. a k. železnici, tak naplánoval hlavní trať právě přes Vysoké Mýto. Ale místní radní se vyděsili, neboť parovůz jedoucí rychlostí vyšší než je čtyřicet kilometrů bude dozajista způsobovat smrt kolemjdoucích a neplodnost dobytka, a tak pozemky na stavbu odmítli prodat. No a dráha tam sice dneska vede, ale jen lokální. Všichni z okolí jim začali říkat kujebáci.
   Ne, ale teď vážně. Nikomu se nechce přemýšlet o funuse vlastní partaje. Teplého místečka někde v závětří, a nebo dokonce na výsluní. Vždyť i my, co jsme zvyklí se živit rukama, jsme si myslili, že to co přišlo po roce 1990, tu bude na vždy. Ale není.
   Clý ro mého děda přes zručnost jak řemeslnou, tak obchodní, trpěl jako většina národa nouzí. Proto poslali mého děda vyučit se dvorním krejčím do Vídně. Děd se vyučil a vydal se zachraňovat republiku na sklonku roku 1918. Po vzniku Československa se dal k socanům,v domnění, že teď, když si bubou vládnou Češi sami, nebude bída a všichni se budou mít líp. Přišel rok 1919, pak 1920 a v roce 1921 můj děd zakládal jako prosperující živnostník, šijící pro smetánku luxusní obleky, Komunistickou stranu Československa. Proč?
   Po roce 1918 se spojili agrárníci, lidovci a socani a vykořisťovali Český národ, jako za Rakouska-Uherska. Přesto, že právě socani lidem vykládali, že za bídu mohou především Rakušáci, po roce lidé pracovali za nocleh a stravu, spali po chlévech a maštalích společně s dobytkem (prosím neplést si se záběry ze sněmovny ČR) i když je to dobytek taky a umírali v pět a dvaceti na podvýživu hladem.
   Komunisté tehdy byli stranou, která v místě pod vedením mého děda organizovali podpůrné spolky, organizovali stávky, v době krize vymohli pro nejchudší, aby obec vydávala ženám a dětem žebračenky, poukázky v hodnotě několika korun na nejnutnější jídlo. Opět, neplést si s minimální otrockou mzdou v dnešní době, i když výsledek je stejný.
   Po válce se komunisté stali předvojem všech, kteří nechtěli již umírat hlady ažít jako zvěř.
   Po roce 1989 se dnešní funkcionáři odebraly do svých teplých místeček, kde jak doufají, vydrží u korýtek do důchodu a někteří až do smrti. Celý národ jim je ukraden.
   Nebo si někdo vzpomínáte, kdy naposledy za čtvrt století po převratu zorganizovali demonstraci proti bídě, za vyšší minimální mzdu, za byty pro nemajetné. Já ne! Komunisté skončí stejně jako socani. A dříve než se nadějí. Nedávno jsem potkal známou na sídlišti a na dotaz jak se má mi sdělila, že jde na schůzi stranické organizace. Projevil jsem zájem se zúčastnit a zeptal se, kde to pořádají, kde mají pronajatý sál. Odpověděla, nás je osm a je to v bytě Předsedy. A pak si stěžovala, že prý mají málo mladých. Na otázku, zda mi na ně dá e-mailovou adresu, abych jí mohl zaslat nějaké materiály, odpověděla, že internet nikdo z nich nemá. A že ho ani nechce, Že už to dožije bez něj. Upozorňuji, že hmotnou nouzí netrpí a většina má doma děti nebo vnuky počítačově gramotné!
   NU, KDO CHCE KAM, …

   Vymazat
 12. Přidávám k botám pana Prokopa i svoje škrpály, vyrobené Baťovským impériem v Singapuru nebo Mexiku. Hromadně na jarní sjezd si účastníci zájezdu do Brna obují papírové boty na jedno použití do rakve.

  OdpovědětVymazat
 13. Příští parlamentní volby mohou přinést mnohá překvapení. Možná se zrodí nová levicově či středově orientovaná hvězda. Vesmírné zákony mají předepsány běh událostí se vzájemnou konstelací hvězd, což platí i pro planetu Zemi. Snad později promluví sestavením horoskopu na objednávku i uznávání novodobí hvězdopravci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. leda tak hovno, hra na levici a pravici v EU definitivb+ skončila podpisem Lisabonské smlouvy. Už je to jen hra vyprázdněných stran jakou fintou se dostat ke korytů. Ideje už nehledejme ani u těch komoušů
   Snad jedině ještě Skála ale toho vůbec k lizu nepustili.

   Vymazat
 14. Vše OK, jen termín RUSOFOBIE má správně znít ANTIRUSISMUS. Nebo trpěl Hitler a nacisté semitofobií či šlo o antisemitismus? Myslím, že je to rozdíl.

  OdpovědětVymazat
 15. Evropská komise navrhuje, aby dal stát povinně lidem práci. Tam už jsme byli. V padesátých
  http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=568936

  OdpovědětVymazat
 16. 8:20 pane Václave, na pana Paroubka byl učiněn mediální hon, a obávám se, že se uvažovalo i o jeho likvidaci- Íčko, Topolánek, Ševčík, Vondra- v předvolebních debatách se s nima pan Paroubek utkal jako Bruncvík.K tomu přidejte nestranná média, ty technopárty, kdy policajti chránili obyčejné lidi před terorem- kdo neslyšel na vlastní kůži nepochopí- stačily mně 4 hodiny a byli 2 km od nás., kauza Kubice, všechno rysy ze zahraničí řízené likvidace. To by neustál v našich poměrech nikdo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paroubek se mediálně uhonil sám.S potrhlou blondýnou, která velebila jeho sexymozek, botičky od Diora a "kdo z vás to má".

   Vymazat
  2. Jsi normální prase. 14.24 Jakási zasraná smečka hovad"přemluvíme bábu s dědkem" dehonestovala Paroubka neskutečným způsobem. Klidně se vyser na jeho blondýnu, ta s tím nemá co dělat, starej se o svoji blondýnu, ale zrůdy, které ho vylepovaly na bilboardech se zkřívaným obličejem, a psaly, co paní Paroubková kupovala za oblečení na miminko - nenechaly na pokoji ani to dítě - za to je jinde střelba. Paroubek jen odešel, a řekl, že s takovouhle havětí nechce mít nic společného. Co bys udělal ty na jeho místě - vzal bys do ruky kalašnikov?

   Vymazat
 17. efpe23. listopadu 2016 13:36
  Ano Vážený pane máte absolutní pravdu. Hon na pana Paroubka byl veden neobyčejně brutálně. A od té doby se tato rádoby umnělecká lůza ještě více zradikalizovala. Ale ustupovat jim již asi není možné, stojíme již hezky dlouho nad propastí.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co si lze představit pod pojmem ustupovat- znamená to postavit se jim čelem a zvolit prostředky přiměřené době a situaci?To by mnohdy mohlo znamenat i fyzické násilí. Dnes je to obzvláště citlivé uchýlili se k němu lidé, kteří už neměli co ztratit, přestože mnohdy to zkoušeli jinou cestou- i tou legální- viz střelci z Havířova a Hradiště(zde si místem nejsem jistý, ale je to mediálně známý případ),nebo ten z Frenštátu...Mainstreem je jednostranně a jednoznačně odsoudil, ale všechno to okolo bylo složitější. Je možné, že jestli se takové případy budou množit, mohlo by to svůj efekt mít.

   Vymazat
  2. Ne že bych k něčemu takovému přímo nabádal, ale víte, že je mi záhadou, proč ještě někdo nenajal nějakýho klička, aby těm "černým umělcům" a "přemlouvačům" domluvil, jak se slušně vyjadřovat? Q.

   Vymazat
  3. "Hon na pana Paroubka byl veden neobyčejně brutálně." - Čoujeku, vy vůbec nestíháte dobu! Brutální může být leda tak únik informací. Kdežto lití kbelíků svinstva na socana a jeho rodinu, toť znak pravicové noblesy nejryzejší. sck

   Vymazat
 18. Prostě a jednoduše už těch socanských tlachalů máme všichni dost.Ať už Sobotka, nebo Zimolova koryt chtivá sqadra.Vše zastropováno vulgárním opilcem a lhářem na Hradě. Chce to ZMĚNU !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakou změnu - poměry zastoupené úchylnými diskuzními tlachaly,nemakačenky, dřepící u počítače imrvére, feťáky,opilci, a podobnou squadrou úchylných frustrátů, kteří bez nadávek a urážek nemohou žít? No to by byla změna- to teda jo!

   Vymazat
  2. 14:21
   Tomu dle vašeho názoru vulgárnímu opilci nesáháte ani po jeho kotníky. Věřím, že když chcete říci kunda řeknete učeně vulva
   Václav

   Vymazat
  3. "...to by byla změna- to teda jo!" - říkám Ti to už po vosumdesátý, Ty kastráte dobytka hovězího, máš v boltci finální produkt metamorfózy potravin, že neslyšíš, by´s po počárce ťuknul na MEZERNÍK?!

   Vymazat
 19. Jediným řešením je revoluce. Jenže i ta má své podmínky a předpoklady. Musí zde byt strana, která důsledně hájí zájmy utlačovaných a organizuje je. Podmínky nazrávají se stupňováním útlaku.

  OdpovědětVymazat
 20. Tak či onak, žádná výměna předsedy ČSSD již stranu zachránit nemůže. Všechno, co již ČSSD napáchala počínajíc přístupem k fašistům na Ukrajině a k souvisejícím sankcím proti Rusku, pokračujíc koalicí s lidovci s pohřbením slibu o revizi restitucí a s neuvěřitelnou tolerancí k lidoveckému ministru Hermanovi, včetně tolerance k arogantnímu vystupování Bělobrádka, labilně shovívavým postojem k ničivé imigraci, zastíraným planým žvaněním na domácí půdě ohledně odporu ke kótám, končíc. To všechno nelze svádět pouze na předsedu strany. Ale „zásluhy“ za to všechno lze přičítat celé straně. Proto tohle všechno nepůjde tak snadno přelhat ani po případné výměně předsedy. I když je pravdou, jaký je přístup a chování předsedy, takový přístup a chování je pak i u celé té strany.

  OdpovědětVymazat
 21. Vy jste při hledání rychlé půjčky?
  Finanční prostředky v době kratší než 24 hodin?
  Pojištěný a zajištěné úvěr?
  Půjčky na 3% úrokové sazby?
  Spojte se s námi o půjčku na adrese: WestFidelityservice@gmail.com

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.