Reklama

.

.

neděle 20. listopadu 2016

Krvavé pokrytectví Paříže: Francouzi platí životy za syrskou politiku Hollanda (fotografie, video)


20. 11. 2016    zdroj
Jak uvádí "Ruskaja vesna", Natalja a Alexandr Prochorenkovi, rodiče Hrdiny Ruské federace, nadporučíka Alexandra Prochorenka, který zahynul ve věku 26 let letos v březnu při navádění leteckých úderů na teroristy DAEŠ u Palmýry v Sýrii, požádali ministerstvo zahraničí RF, aby zveřejnilo jejich dopis prezidentovi Francie a odeslalo jej přímo adresátovi.


Mluvčí ministerstva zahraničí Marija Zacharova přečetla dopis, jak o to požádali rodiče hrdiny požádali, na brífinku, který se konal 17. listopadu.

Rodina Alexandra Prochorenka vyzvala Françoise Hollanda, aby, podobně jako v boji Francie a Ruska bok po boku proti nacismu za druhé světové války, bylo spojeno s Ruskem úsilí v boji proti "moru naší doby".

"V současné době, kdy mezinárodní terorismus, stejně jako nacisté v minulém století, ohrožuje svět, se tváříte, že tato zvěř je jakási opozice, s níž je možné vyjednávat. Uvažoval byste stejně, kdyby, nedej bože, se některé z vašich dětí ocitlo v jejich rukou? Náš syn obětoval svůj život, aby se to nikdy nestalo. Kolik krve musí být ještě prolito, abyste pochopil, že jen společně mohou naše národy zastavit a porazit tento mor naší doby", je uvedeno v dopise rodičů zesnulého ruského hrdiny, který v Sýrii zahynul.


Alexandr Prochorenko zahynul kvůli tomu, aby teroristé nemohli v různých zemích zabíjet civilisty. Ale často jsou politické zájmy kladeny nad životy lidí.

"Kolik krve musí být ještě prolito, abyste pochopil: jen společně mohou naše národy zastavit a porazit tento mor současnosti", přečetla Zacharova řádky a nemohla zadržet slzy.

Ve svém provolání k François Hollandovi rodiče ruského důstojníka, který padl v boji proti terorismu, usvědčili francouzského vůdce v pokrytectví a vyzvali jej k nápravě situace tím, že podpoří Rusko v boji proti terorismu.

"Horší než pokrytectví je pouze lhostejnost", je řečeno v dopise.

Opravdu, francouzští politici nejsou jen pokrytečtí, když květnatě mluví například o obětech z řad obyvatel východního Aleppa v důsledku "ruského a syrského bombardování" nebo když vítají v Paříži delegaci Bílých přileb, spojených s radikály Dzhebhat en-Nusry. Projevují mimořádnou lhostejnost k pravdě a obětem vlastního národa. Právě ve Francii bylo v posledních letech provedeno nejvíce krvavých teroristických útoků v Evropě. Stovky lidí různého vyznání a národností zaplatily životem za fiaska Hollandovy vládní politiky.

Vůbec to nezabránilo tomu, aby se současná vláda nesnažila zachránit radikály v různých částech Sýrie pod záminkou ochrany obyvatelstva a opozice před "krvavým tyranem Asadem". Odvolávají se při tom na fejkové vhozy, jako byla historka o leteckém úderu na školu v Idlibu.

Vazby téměř všech protivládních skupin v Sýrii na teroristické hrdlořezy omlouvají francouzské úřady "tlakem ze strany syrské armády a ruského letectva". Ale každodenní smrt desítek Syřanů rukami těchto lidí zůstává vně pozornosti Paříže.

Vzniká poněkud paradoxní situace.

V samotné Francii legislativa zakazuje muslimským ženám nosit hidžáb v úřadech a na plážích a zdůrazňuje světský charakter státu. A zároveň jsou v Sýrii podporováni ti, kteří uznávají pro miliony spoluobčanů pouze jednu možnost - vyhnanství nebo smrt.

V Sýrii zrazuje současná francouzská vláda nejen evropskou kulturu, křesťanské komunity a ten světský způsob života, který údajně hájí.

Hollande a jeho ministři zrazují spoustu zcela nábožných syrských muslimů, kteří nechtějí žít podle zákonů wahhábistů. Ale co jiného lze očekávat od politiků, kteří odpověděli na útoky DAEŠ leteckými údery na syrskou vesnici al-Gandhura a zabitím více než 80 civilistů, z nichž většina byly ženy a děti.

Chování Hollanda a současné francouzské vlády dopis rodičů Hrdiny Ruské federace asi nezmění. Ale vzhledem k tomu, že je to nejméně populární prezident v historii Francouzské republiky, stálo za to tento dopis napsat a zveřejnit.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

41 komentářů :

 1. k tomu není co dodat,naprosto souhlasím !!!
  Vítězslav Sobarňa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já k tomu ale mám co dodat: Když bude lež stále opakována,vznikne její nauka,která bude i vyučována,směji se. V tomto stavu se zjevně už nachází RF.

   Vymazat
  2. A ty jsi v jakým stavu 22.40 - jsi jalovej, nebo březí? A taky můžu napsat, že jsi zjevně blb. Šklebíš se tomu padlému? Tak jen se škleb dál.

   Vymazat
  3. On ten 22:40 je ve stavu, kdy soudí ostatní podle sebe. Jeho kecy by ocenil goebels.

   Vymazat
  4. Já se nešklebím padlému,k tomu mám nesmírně daleko. Já sám prošel mnoha smrtelnými akcemi,ve kterých kdybych se jen trochu odchýlil od "cesty",s jistotou bych nepřežil. Vážím si absolutně odvahy. Vážím si vojáků až neskutečně,tak,jak si možná nedovedete představit,protože vy nevíte,co to je riskovat život a ne chvilkově,trvale. V boji je Bůh nad námi,protože kdo zná boj,ten ví,že nerozhoduje nic než on. Nebo "náhoda",chcete-li. Ten,kdo projde takovým bojem,si dobře uvědomí,že žít správně je jedinou nadějí na přežití,protože ten Bůh bude s ním,prostě. Tak,opatrně,kolego.

   Vymazat
  5. A jak často se spolu s církevní zlodějinou modlíš k Baalovi?

   Vymazat
  6. My uznáváme existenci něčeho neurčitého,kterým je fyzikálně vesmír,respektive universum a nejspíše je bytostí,protože energie má svou informaci,jak naši vědci zjistili a on funguje skutečně velmi chytře. Studujeme ho a snažíme se ho chápat,abychom mohli (byli schopni) žít co nejvíce správně,tedy v souladu s ním,v souladu s vesmírem,který nás obsahuje a kterého jsme nedílnou součástí. Kdyby zanikl vesmír,my bychom zanikli také,proto se snažíme ho ,logicky, podpořit. My pomáháme Bohu v našem vlastním zájmu.

   Vymazat
  7. ..... Proto vesmírné civilizace uzavřely v roce 1968 s Československem smlouvu O válečné podpoře a její součástí je i dodávka vesmírných zbraní základně Kbely (Praha 19). Jde o desítky válečných disků s neomezenou životností a dosahem a samozřejmě,s neomezenou municí,protože by vám jinak byly na nic. Proto jsou pro vás Čechy zdarma,protože my podporujeme Boha a v tomto případě právě tou podporou toho nejvyspělejšího na Zemi,Čechů a Slováků,kteří se svobodně rozhodli jít směrem demokratického socialismu (Pražské jaro; socialismus s lidskou tváří). Smlouva je stále plně platná. Jde o jediný druh smlouvy který lze obecně uzavřít s kýmkoliv, jde o druh smlouvy podpory vaší svobody,na jejímž základě existujete,za kterou jste celé vaše dějiny bojovali a za kterou bojovat chcete,vnitřně. Pokud se rozhodnete k boji ,vesmírné civilizace jsou povinny vás podpořit. Tato smlouva je platná výhradně jen vůči lidu,tedy nezávisle na vůli vaší vlády. Národ ,je základní jednotkou planety,mezinárodního práva a jedinou možnou smluvní stranou.

   Vymazat
  8. 23:34 - jenže se stal průser a to ty nevíš! Do jednoho zařvali! Došlo totiž k nehodě při který jejich koráb naboural Slunce a oni uhořeli, blbci! Jejich kormidelník byl totiž vyhozen z jejich partaje a tak se vožral a takhle blbě to i s nma skoncoval! Naši astronomové to zachytili na fotkách - http://tn.nova.cz/clanek/zahadna-modra-koule-u-slunce-vyvolala-mezi-lidmi-bouri.html

   Takže smůla, zbyls tu sám ...

   Vymazat
  9. Příslušníci především klanu MIRO nejsou vesmírnými civilizacemi považováni za Čechy,jsou kmenem Vítkovců,který už skoro sto let podle válčí proti Čechům. Nestane se,že by je turniket válečného disku pustil dovnitř,jeho senzor bude "vibrační". Nejenže nebudou tedy vesmírnými civilizacemi bráněni a chráněni,budou jimi "odstraněni".

   Vymazat
  10. Vesmírná slepice, tebe ještě neevakuovali?
   To bys měl u Ing. Bendy neprodleně reklamovat!
   Jaká byla tvá nejdelší hospitalizace, než si začal krást na diskuzích přezdívky?

   Vymazat
  11. To je další věc. Mluvím o vesmírných civilizacích vyšší vibrační sféry,které se ve sféře Země zhmotňují. Zhmotní se a pak zase zmizí,protože se rozvibrují natolik,že je nedokážete vnímat. Je to množství energie,které by lidské tělo a skoro cokoliv hmotného obecně,roztrhalo vibračně,doslova "uvařilo a vypařilo". Slunce je pro ně něco jako Pluto,zima a chlad. Pro lidi je nemyslitelné se ke Slunci přiblížit,pro ně je to vstup z jejich světa do vašeho lidského. Jde o propojení sfér, jde o černou díru,která vsakuje světlo,energii i hmotu z vyšší vibrační sféry a v té nižší se jeví,logicky,jako hvězda.

   Vymazat
  12. ..... Někdo by si snad myslel,že je já zastupuji protože jsem tak moc super? Blbost, oni totiž tady vydrží nanejvýš asi tak dvě hodiny a potom musí zpátky nahoru,protože by se už nebyli schopni vrátit.

   Vymazat
  13. I proto od nich nemůže hrozit jakákoliv invaze.

   Vymazat
  14. Nic by jim to nedalo.

   Vymazat
  15. 0:06 - přesto už se nevrátí. Zmrzli! Na Slunci. A protože si to lidé nedovedou představit, píší že se vypařili ...

   Vymazat
  16. To bylo inteligentní,líbí se mi to.

   Vymazat
  17. Ještě nám svěř, jak ty vibrace působí na ženy?

   Vymazat
  18. Takové idioty je třeba mazat- zabírají prostor a čas při sledování rozumných diskusí.

   Vymazat
 2. To jenom potvrzuje, že žádný mezinárodní terorismus neexistuje, ale jedná se o nepravidelnou armádu USA/SAU. A je to ještě horší, Mabus, Merkelová a Hollande útoky na vlastní obyvatelstvo postrkují poslance a tlačí false flag zákony, CIA a MI6 trousí nehořlavé pasy a Mossad to natáčí.

  OdpovědětVymazat
 3. S Islamskymi barbary je konec !
  Velmi nebezpecny genaral, ktery ma prezdivku 'blaznivy pes'
  JAMES (MAD DOG) MATTIS (Marine)
  Bude Secretary of Defence... Rikal, ze cely Middle East vycisti od teroristu do 14 dnu.

  Ma podobnou povahu jako mel gen. George S. Patton akorat daleko blaznivejsi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My už to víme půl dne,mimochodem.

   Vymazat
  2. obávám se, že ten generál to tam vyčistí i s civilama .. bůh si je nahoře probere. Jeho chrabrost v iráku ( při zabíjení civilistů ) byla pověstná. Teď by bylo asi nejlepší, kdyby blízký východ vyčistil od Američanů prostě tím, že je povolá domů a přestane tam situaci zhoršovat. A zastaví dodávky zbraní komukoliv ..
   Koloděj

   Vymazat
 4. Ty pitomo vzdyt ty ani neznas zadna fakta jmena a podobne mimo toho co vidis na FOX ci CNN Oba jsou sedmilhari a lharsteini. Vzdyt ty ani nevis ta jmena co se ted bratrickuji s Trumpem jsou ti nejhorsi neokons a parta doporucena a vybrana zidem ,ti vsichni horovali pro napadeni Iraku a meli a budou jednou stat za valecne zlociny pred soudem. Co to porad meles za kraviny . Vis kdo je Bolton Hanify byvaly sef Woolsey sef CIA za Clintona ?? Vis kdo je jeho manzel dcery Ayoy ?? Vzdyt tys dokonce nepouzitelny idiot ne pouzity idiot a nedas pokoj vemeno dokud te nekdo na te prozidovane Floride nenepali do palice tezkym predmetem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivanka Trumpová kvůli Jaredu Kushnerovi přestoupila na židovskou víru, drží šábes a jí košer.

   Vymazat
  2. Ivanka Trump happy to be Jewish21. listopadu 2016 0:34
   „Ivanka Trumpová kvůli Jaredu Kushnerovi přestoupila na židovskou víru, drží šábes a jí košer.“
   To je dobrá zpráva. Budou přeci potřebovat také nějakého velvyslance do Izraele. P.K.

   Vymazat
 5. Vzdyt francouzska vlada, tajne sluzby spolu se zlocinci vrazdi take a predevsim Francouzske Obcany...

  OdpovědětVymazat
 6. Dnes je prvoradym ukolem branit a ubranit a zastavit tak ofenzivu fasismu v CR. Jsme ohrozeni...Napnout vsechny sily...

  OdpovědětVymazat
 7. Celkem slusnej uspech vsech Konspiraku, je Trumpovo oznameni ,ze otevre nove patrani a vysetreni 9/11.

  OdpovědětVymazat
 8. Koho oslovujes kanale 0:13 ? Zde nebyla jedina zminka o Johnu R. Baltonovi. Mluvis z cesty zmetku ! Zatim o nem nikdo nemluvil ani zde. Ale kdyz uz o nim mluvis ty vrede na NR, tak se nikdy nemel rad s Obamou.
  Hanify neznam. Nepletes si ho nahodou s Sean Hannity ? Fox News je Ok, a CNN ? - Nikdy tam nejdu.
  Ty menecenny svinaku dej tem Zidum pokoj ! Uvedom si KRETENE, ze mnozi z nich nam - Trumpovcum POMAHALI.

  "NEPOUZITELNY" ? Pises ! K cemu me chces pozivat ?
  Jsi Buzerant ? Tvoje veta o tezkem predmete je tak
  hloupa, ze ji mohlo napsat jedine obute hovno.

  0:07 - minus pul dne je vasich 18:00 hod. tak, ze jsem to vedel o 2 hod. drive, ze schuze Trumpovych lidi. Na FOX News jsem nebyl.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobře děláte, Nicku, že rozlišujete nikoli povrchně. Fox je médium globalistů a má rozhodně relevantnější informace než CNN jako nástroj té vaší domácí pseudoelity. Tak jako např. mezi námi Čechy, i mezi Židy jsou lidé dobří a lidé zlí. Tak je třeba mezi lidmi rozlišovat a Zlu účinně odpírat.

   Vymazat
  2. Milý honolulu. Nenechte se vytáčet od ubožáků. Kromě terorismu existuje i mezinárodní blbost. A jak říkal pan Werich. Nejhorší je srážka s blbem.

   Vymazat
 9. 0:13... Kokotko, smir se s tim, ze jsi pohorel ve vsem co jsi v zivote delal ! Na co jsi sahnul v popoo se promenilo ! Tomu se rika v mytologii "MIDAS TOUCH" !

  Kokotko ze zlomyslnosti ti musim napsat neco, co Te velmi rozladi. Prvniho Mercedesa jsem mel v roce 1972 v Johannesburgu. Uspech byl pro me samozrema vec, at uz to bylo v JAR nebo v Americe.
  A ty jsi byl vsude k nicemu, ty nemehlo ! To zavinily sudicky
  Kokotko ! Moje sudicky byly andele ! Tvoje byly stetky ozrale prasnice ktere si popletly krmitko ve chleve s tvoji kolebkou.
  Amen.. nick HONOLULU - tesim se na odpoved. Hlavne nejakou o tezkem predmete.
  Kokotko, ani Zide ani Eskymaci za to nemohou, ze jsi praseci pohlavni ud.


  OdpovědětVymazat
 10. Zadna jmena me NEZAJIMAJI, krome tech, ktera byla jmenovana do noveho kabinetu. Politici prichazeji a odchazeji a vetsina nemela vliv na zlepseni zivota tech, kteri pracuji od rana do vecera.
  Ti kteri vliv meli, nebyli zapomenuti.
  Trump zachranil Ameriku pred kolapsem, proto je dulezite koho vybere.

  Woolsey - byrokrat o kterem se zminuje to primitivni hovado - Kokotko, vystridal nekolik uradu a nikdo ho nevnimal.
  Proc je dulezity nevim.
  A ted jdu na FOX News hledat Jeannine Pirro.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicku, Trump je sice důležitý, ale jinak, než se domníváte. Jeho úkolem je provést demontáž současných Států a snížit tím katastrofální nadužití zdrojů. Současně probíhá proces identifikace všech těch, kteří za tento stav mohou a hodlají jej ještě zhoršovat. Trumpův tým není tým ale testovací výběr osob pro případné další použití, prokáží-li své schopnosti a vědomosti. Blbců se mezi nimi a okolo nich motá až příliš, proto se situace zdá být tak zamotaná. Trump si svůj tým definitivně sesadí až proběhne ona identifikace zrádců a jejich eliminace. Mír s Vámi! Petr Ježek

   Vymazat
 11. Americka sro OSN,navrhla Syrskej vlade,aby urcitu cast uzemia v Aleppe prenechala,ako autonmiu umiernenim povstalcom...usa uz nevie,ako by zachranila svoje deti IS,ISIS,DAES.Americke ponimanie statnosti je uplne od reality...prenechat uzemie suverenneho statu,islamistom,aby tito nadalej podkopavali vladu.V amerike je to ako v UKND/u @o@otu na dvore !!

  OdpovědětVymazat
 12. Pokud se rozum a srdce spojí v jedno, vznikne mohutná síla schopná měnit svět. Ty slzy paní Zacharovové dokazují, že tato síla existuje a na nás je, abychom ji pochopili a přidali se k ní. Současná politika Kremlu je založena na nejlepších lidských vědomostech a jejím cílem je důstojný člověk mezi důstojnými lidmi. Není co si více nejen přát, ale hlavně pro to začít tvrdě pracovat.

  OdpovědětVymazat
 13. Pane Petr Jezek, (11:13) zatim skoro vsechny osoby, ktere Trump jmenoval meli nejaky politicky prusvich v minulosti a byli odsuzovany a NALEPKOVANY Neocony.

  To co sproste pise hulvat kokotko NENI pravda ! (0:13)
  Napr. Stephen K. Bannon je nenaviden jeste dnes.

  Rozebrat psychologicky profil a minulost tech, kteri byli jmenovani zde nejde. Vsimnete si kolik nenavisti vzbudim kdyz se zminim o jmenovani generala Mattise. Reakce na zminku o situaci ve Francii byla jeste horsi.

  Oni se neceho boji, nebo nenavidi to, ze jsou prehlizeni.
  My obyceni lide na strane Trumpa, zde v Americe sledujeme jmenovane, bez hadek a vzajemneho napadani.

  Zde na NR je to hrozne, ale me to nevadi. Ja zacinal emigraci v Africe a tam bylo vice kousavych opic nez zde.

  Sledujte co se deje ! Je to velmi zajimave ! Je to boj velkych kluku a bude to mit vliv i na Evropu.
  A ted koncim na tomto clanku a jdu cist o Sorosovi.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
 14. S Francouzi je dobrá posedět u vína ,u sýrů, ústřic šneků a žabích stehýnek. Nejlépe V Moulin Rouge, ale do války bych s nimi nešel. Nevěřil jim ani W.Churchil. Hollande je nejsměšnější figurka v rámci celé EU.

  OdpovědětVymazat
 15. Pokud by na celé zeměkouli lidé žily na úrovni ČR tak se příroda zhroutí, takže co chcete zlepšovat a zvyšovat. Zatím se zdá že jediní kteří jsou schopni se uskrovnit jsou Rusové. Pokud chce někdo víc než má tak to musí být na úkor někoho a pro mnoho lidí je důležité aby to nebylo na jejich úkor. Jak tento problém vyřešit rozumové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. není nabídka není poptávka

   Vymazat