Reklama

neděle 13. listopadu 2016

Maďarský vojenský expert Georg Spöttle o migrační krizi(video s českým překladem)

13.11. 2016   New World Order Opposition
7-mi minutové video, ve kterém maďarský vojenský expert Georg Spöttle vysvětluje, že informování o zločinech páchaných ilegálními imigranty v Evropě je správné a důležité pro bezpečnost a informovanost občanů. Zároveň to pomůže naivním levicově-nepříjemnou skutečnost o zločinnosti imigrantů.

3 komentáře :

 1. Ať žije Putin! Ať žije Trump! Ať žije Zeman!
  Prezidenti ze všech zemí, spojte se!!!

  OdpovědětSmazat
 2. Tím, že dotáhnete afričany do Evropy a budete je protěžovat neuděláte Afriku bohatou a soběstačnou, ale z Evropy uděláte dnešní Afriku. Jen naprostý hlupák nebo čubka jako Merkel si to nepřipustí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas, písu o tomtéž na jiné diskuzi. . Jak si blbka Merkel muže myslet, že je lídr Evropy , když nemůže svým mentalne zaostalym rozumem zhodnotit , že Afriku do Evropy opravdu ne !! A takova samozvana hovada typu Merkel, nám chtějí vládnout a nařizovat !!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.