Reklama

.

.

neděle 6. listopadu 2016

Média se dozvěděla o přeletu amerického výzvědného letadla v blízkosti ruských hranic6. 11. 2016 Sputníknews
Dva letadla amerického vojenského letectva se v sobotu 5. listopadu přiblížila k ruským hranicím v Pobaltí a k základně ruského námořnictva v Sýrii. Informovala o tom agentura Lenta.ru s odkazem na internetové portály, které sledují pohyb vojenského letectva. Strategické průzkumné letadlo RC-135W, jež odstartovalo z letecké základny Mildenhall ve Velké Británii, provedlo radiotechnický průzkumný let poblíž pobřeží Kaliningradské oblasti.Další letadlo...

Další letadlo P-8A Poseidon odstartovalo ze základny Sigonella na Sicílii a vydalo se směrem k základně materiálního a technického zabezpečení ruského námořnictva v syrském přístavu Tartús. „Pro tuto chvíli krouží poblíž syrského pobřeží a sleduje základnu a přiléhající vody," stojí ve zprávě. K podobným výzvědným letům amerického letectva došlo i v pátek 4. listopadu.

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201611054074715-media-americke-vyzvedne-letadlo-hranice/

14 komentářů :

 1. Proč o tom nepíše mainstream?
  Třeba "nebezpečné" přiblížení k ruskému prostoru.
  Protože se to majitelům "svobodných, demokratických", médií nehodí. Jedině, že by napsali, že šlo výlučně o "obranný", "humanitární" přelet okolo "zlých ruských hranic, které se neustále rozšiřují na západ":-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opravte si to nepodstatnou chybičku, "agresivní" Rusko sice nerozšiřuje své hranice na Západ, ale neustále své hranice přisunuje k vojenským základnám USA i když své území nerozšiřuje !!

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. P. Herout, Ty jsi, malý drndá viď.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč? Ten Heroutův sarkasmus sedí. Rusko je nebezpečné tím, že si dovoluje mít své hranice tak blízko základen NATO :-D)

   Vymazat
  2. Anonymní6. listopadu 2016 15:29
   Jo, omlouvám se P.Heroutovi ,jsem to jaksi nepochopil

   Vymazat
 4. Na obrázku je ale letoun A-10, který se mj. proslavil tím, že při "frajerské" soutěži při podlétání lanovky v Italii přeřízl nosné lano a tím zabil více než 20turistů. (pilotovi se pochopitelně nic nestalo, byl promptně expedován do US a tam "vyšetřován")

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neštěstí v Cavalese roku 1998 nezpůsobil letoun A-10 na snímku, ale letoun Grumman EA-6B Prowler z letky VMAQ-2 přezdívané Death Jesters patřící námořní pěchotě USA. Letoun startoval z letecké základny Aviano a při neštěstí zemřelo rovných 20 lidí.

   Vymazat
  2. Správně, letče.

   Vymazat
 5. Pitomý Dvořáku, co má A-10 Thunderbolt společného s RC-135? Bohužel to není poprvé, co jste si tupě "pohrál" s obrázky... Neuznali vás za blba, jako jistého Josefa Šv. z Vinohrad? Pixa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pixo, blbe, podívej se, kdo to redigoval. Kde máš nějakého Dvořáka?

   Vymazat
 6. jak proletely ruske stihacky kolem jejich lodi to bylo revu

  OdpovědětVymazat
 7. To zase rusove provokovali obranou sve vlasti.

  OdpovědětVymazat