Reklama

.

.

neděle 6. listopadu 2016

Média: syrská armáda zničila oddíly Dzhebhat al-Nusra v Deraá. K významným změnám došlo na frontě jižně od Damašku6. 11. 2016   zdroj
Syrská armáda zničila několik jednotek teroristické skupiny Dzhebhat al-Nusra nedaleko města Deraá na jihozápadě Syrské arabské republiky. 5. listopadu to oznámil televizní kanál RT s odkazem na vojenské zdroje. Situace v Deraá byla dlouhou dobu beze změn: teroristé i syrští vojáci udržovali své pozice. Zničení několika teroristických oddílů podstatně mění rozložení sil v regionu. Bylo také oznámeno, že syrská vládní armáda zničila skupinu teroristů DAEŠ na východě provincie Suvajda. Rovněž byla zničena palivová nádrž, která patřila teroristům. 5. listopadu bylo ještě oznámeno, že syrští vojáci odrazili útok teroristů jihozápadně od Damašku.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

 

4 komentáře :

 1. to jsou dobre zpravy cim driv tam bude mir tim lip

  OdpovědětVymazat
 2. Dobré zprávy, přeji Syřanům vítězství v boji proti teroristům a válečný soud se všemi podporovateli ISIL a vůbec všech teroristů.

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrá zpráva po ránu potěší ;)
  Ať si to tam Syřani rychle od našich NATO Spojenců, které jsme si vytvorili tedy od ISIS, AN-Nusry a podobných našich západních šmejdů vyčistí, tak ať si mohou vzít co nejrychleji zpatky domů všechny své zrádce a přeběhlíky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak,čím dřív se se Sýrie a Irák vyčístí od té špíny Killery C.,tím dříve bude moci být zastavená ta invaze mloků do Evropy a skončena ta sionistická idiocie multikulturalismu a následně vyčištěna i EU od jejích sio-neomarxistických prosazovatelů....

   Vymazat