Reklama

pondělí 7. listopadu 2016

Ministr kultury Herman věnuje 50,5 miliónů Kč z našich daní na výstavbu trvalé obří výstavy Naši Němci. Média přinesla informace o tom, že americká armáda plánuje v příštím roce projíždět územím České republiky častěji než doposud! (video)


7.12.2016  Studio Report
Eliška Hašková Coolidge: Šokující slova o  Miloši Zemanovi!  Diplomatka nelituje, že  ho volila  za prezidenta  a vůbec si nemyslí , že rozděluje  čekou společnost. Národ ho miluje....


Argumentační půda pro výstavbu amerického vojenského radaru už začíná být obdělávána. Média přinesla informace o tom, že americká armáda plánuje v příštím roce projíždět územím České republiky častěji než doposud – Německé úřady nechají vybudovat ještě vyšší zeď než byla ta, která rozdělovala Berlín během studené války – Nebudu svrhávat režimy v jiných zemích. To slíbil Donald J. Trump – TRUMP BYL odveden z řečnického pódia tajnou službou – Žádný Brexit nebude! Ne bez souhlasu britských poslanců. A ti jsou ostře proti Brexitu! Hrozí Británii občanská válka? Vrchní soud v Londýně ovládli globalisté! – Demonstrace ve Florencii přerostla v útoky na policii – Další demonstrace probíhala v Německu proti politice Merkelové. Sešly se na ní oba tábory, které však policie dokázal udržet od sebe. Z Německa živě přenášel Zdeněk Chytra.

18 komentářů :

 1. Bohušu, Herman nebo ty! Jeden z vás by zejtra ráno neměl být ve funkci!!!
  Jinak to pudem zařídit na náměstí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je zmrd ten Herman!Tak kdo ho zastaví?

   Smazat
  2. Co dela svine u koryta ? Dava jinym svinim , protoze to neni z jeho.

   Smazat
 2. Až na to, že to je kravina a hoax.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není žádný hoax, nýbrž fakt. Cituji oficiální zprávu z 1.11.2016:
   Správní rada obecně prospěšné společnosti Collegium Bohemicum na svém 52. zasedání dne 1.11.2016 projednala aktuální stav přípravy stálé historické expozice „Naši Němci“. Expozici, pro kterou ministerstvo kultury vyčlenilo v rámci svého rozpočtu částku ve výši 50,5 mil. Kč, již čeká pouze výběr administrátora výstavby, který zajistí realizaci podle navrženého projektu společnosti Projektil Architekti s.r.o. Jeho výběrem bude pověřen nový ředitel instituce.

   Smazat
  2. Urválka do funkce, Uh. Hradiště pod proud, Jáchymov do provozu...

   Smazat
 3. Krátké momentky z Prahy dne 28.10.2016, které v České televizi neuvidíte.
  https://www.youtube.com/watch?v=vnjSViHZ2qE

  OdpovědětSmazat
 4. A to je ono!Babiš se nikdy nevyjádřil jasně k žádné závažné otázce!Jenom mlží!Na roztahování NATO v naší republice se veřejně nevyjádří!Nikdy se nevyjádřil.Zlikviduje nás zvenčí,je řízen globálním protektorem.Proč neodvolá Sobotka Hermana?Není mu to povoleno z EU!TAKŽE DÁMY A PÁNOVÉ 17.11.se sejdeme v Praze!

  OdpovědětSmazat
 5. Proc by Babis sel hlavou do opratky? Na je tam Sobotka,at si on pali prsty !Kdyz bude chtit poradit,muze se obratit na Belobradka a Babisa,ale kuzi na trh musi nest podrztaska Sobotka !

  OdpovědětSmazat
 6. Podívejte se na Hermana - Klobouk a ještě kožený kabát a je to jasný gestapák.

  OdpovědětSmazat
 7. zastavme u voleb tohle svinstvo

  OdpovědětSmazat
 8. Pomník lidem, jež freneticky vítali Hitlera na našem(!)území, jež měl z 90% jejich podporu, lidem, kteří hlásali, že chtějí k třetí říši, lidem, kteří stříleli finance a strážníky na potkání? Tito naši Němci, kteří vyhnali české obyvatelstvo ze svého historického území? Co udělali pro své Čechy v době okupace aby jich 360 tisíc nezahynulo v koncentrácích a mučírnách? Oni jsou příčinou svého, pro ně tak zoufalého osudu. Vždy je příčina a pak důsledek. U ,,našich" Němců je ten důsledek v porovnání s příčinou opravdu ale opravdu zanedbatelný. Lidé bděte!

  OdpovědětSmazat
 9. Co se divíte? Herman je kříženec židovské krve a před válkou u nás Židé ostentativně němčili... I jejich slavný Ka(v)fka psal německy a jüdisch, jeho rodiče provozovali a vlastnili NĚMECKÉ KNIHKUPECTVÍ A VYDAVATELSTVÍ v Praze na Staromáku, takže Holokaust neholokaust - Herman němčí a zároveň hebrejzuje (strýc nestrýc) za české a z českého. To mají věční cizinci nejraději.. Nechat si platit své účty okrádanými a ještě od nich nárokovat provizi. Co očekávat od křížence? To nikdo neví, dokud se neprojeví...

  OdpovědětSmazat
 10. Pane Sobotko, tímto činem , podle mého názoru, překročil Herr Herman Rubikon. Učiňte si ve vládě pořádek, anebo to zabalte, pokud nejste ochotný anebo schopný pořádek učinit. Osobně si myslím, že místo notáŕského koncipienta by bylo ideální vzhledem k Vaší submisivní a úŕednické povaze. Bude to tak lepší pro lid i pro Vás.
  Mnoho štěstí na novém místě, třeba ve Vyškově, Vám přeje. Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trochu nedůslednosti se vyplácí.Kdyby předváleční Němci byli opravdu důslední,kdo by jim teď otevíral vrátka?

   Smazat
 11. Herman není "sprostý podezřelý", jak se ho snaží cimrmanovským bonmotem obhájit pražští umělci. HERMAN JE SPROSTÝ LHÁŘ! A kolem něho další vrány sedají. sck

  OdpovědětSmazat
 12. Herman je zemský škůdce v žoldu sudeťáků.Měl by být odsunut ke svým chlebodárcům.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.