Reklama

sobota 19. listopadu 2016

Moslimovia stupňujú požiadavky na české školy: Chceme hidžáby, prestávky na modlenie a modlitebne

Samuel Gdovin
19.11.2016   Hlavné správy
Moslimská študentka zo Somálska, Ahmednuur Ayan Jamaalová zažalovala strednú zdravotnú školu v Českej republike za to, že jej zakázala nosiť šatku nazývanú hidžáb. Problémy s požiadavkami moslimských študentov majú aj na iných českých školách. Niektorí žiadajú školy, aby zriadili modlitebne a aby poskytli dlhšie prestávky kvôli modleniu sa k Alláhovi.

Moslimka zo Somálska, ktorá žiada od strednej zdravotníckej školy ospravedlnenie a 60 tisíc českých korún ako odškodné, tvrdí, že škola nerešpektovala jej vieru a porušila zásadu rovnakého zaobchádzania.

“Ona sem priletela, správala sa v škole agresívne, dupala nohami a opakovala, že sem nebude chodiť. Takéto správanie som nezažila. Potom slečna vybehla a rozbehla kauzu, povedala Blesku riaditeľka školy Ivanka Kohoutová.

O tomto prípade, ale aj o ďalších požiadavkách moslimov na české školy podrobnejšie porozprával pre potrál Blesk.cz predseda magistrátneho výboru pre výchovu a vzdelávanie Patrik Nacher.

Nacher považuje súd vo veci zákazu hidžábu pre moslimskú študentku za absurdný:

“My žijeme v spoločnosti, ktorá verejný život od náboženstva oddeľuje. Verejný život je aj škola, ktorá má dané pravidlá. Riaditeľ je tým, kto sa zodpovedá zriaďovateľovi a rodičom. Jednoznačne stojím na strane riaditeľky. Nie som si istý, či išlo o šatku. Podľa niektorých informácií mohlo ísť o chybne dodanú dokumentáciu, šatka môže byť len zámienka.”

Patrik Nacher ďalej opisuje požiadavky moslimov aj na iných školách po českej republike :

“Na ďalších školách so študentmi moslimského vyznania riešili požiadavky na zriadenie špeciálnej miestnosti čoby modlitebne, prestávky na modlenie aj v čase vyučovania. Alebo požiadavka študentiek, aby ich neučili muži, ale výhradne ženy. ”

Oficiálne je týchto prípadov len pár, v skutočnosti je ich ale oveľa viac, školy sa však boja o tom hovoriť , nechcú totiž , aby sa do toho pustili média, rôzni pseudoaktivisti a mimovládky, ktorí nekriticky bránia moslimov:

“Zatiaľ sú to jednotky prípadov, ale tým to nekončí. Problém je, že školy o tom nehovoria, nechcú na seba priťahovať pozornosť aktivistov a ľudí, ktorí bez znalosti o riadení školy a povedomia o následkoch poškodzujú školu, riaditeľa a nakoniec samotných študentov,” povedal Nacher

47 komentářů :

 1. Zažíváme diktaturu neziskovek bez jakéhokoliv mandátu i vzdělání a nudících se celebrit. Kam se na ně hrabe dělnická třída před rokem 89, kde vyučený dělník měl kolikrát vyšší IQ než dnešní středoškoláci, ba i vysokoškoláci humanitních či uměleckých škol.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto s Vámi souhlasím. Jak může dnes studovat VŠ každý, když na to má jen 13 procent populace? A Ti muslimové a jejich požadavky. Přistavený autobus hned u školy, odvoz na letiště a směr původní domov-žádné sraní mladá paní.

   Smazat
  2. 18:02 Proč na letiště? To snad jenom ti, co mají na letenku. Zbytek dobytčákem postrkem na hranici a hnát ven po americku - biči a kulomety.

   Smazat
  3. Ano a zamyslete se nad tím, jak mohou taková hloupá telata něčeho dosáhnout? Za mně to jasně dokazuje, že zákulisní řízení existuje a tito života neschopní nesamostatní lidé tvoří vrstvu užitečných idiotů, aby jsme neviděli na ty, kteří skutečně tahají za nitky.

   Smazat
  4. neziskovky zrusit peniaze zhabat v prospech statu a kto nerespektuje zakony a pravidlá vyhostit.A bude pokoj

   Smazat
  5. Tak teďka ještě někoho kdo to zrealizuje na politické úrovni.

   Já mám jasno, co Vy ;)

   Smazat
  6. Ježibaba tyje z prachů ČR+sereše:

   http://czechfreepress.cz/kauzy/drtinova-v-bezprecedentnim-konfliktu-zajmu-coby-clen-spravni-rady-sorosovy-neziskovky.html

   SPD - Zrušit neziskovky!

   Smazat
  7. Drtinová, další novinářská děvka.

   Opakuji Drtinová je novinářská děvka.

   Bez pardonu, bez politické korektnosti a ano VULGÁRNÉ, protože tyto prodejné novinářské děvky jsou tou největší zhoubou pro demokracii.

   Novinářská děvka Drtinová za peníze cizího agenta ovlivňuje veřejné mínění v naší zemi, ve prospěch svého sponzora.

   Kolik takových novinářských špín ještě dnes a denně pracuje proti vlastním lidem?

   Máme to, ale "elitu" :(

   Smazat
  8. Tady je islám v plném obraze:
   http://www.miscopy.com/wp-content/uploads/2016/09/slaughterhouse-style-mass-killing-islamic-state.mp4?id=0

   Smazat
  9. Toto video by se mělo promítnout studentům, kteří vyvěsili na svoji škole vlajky podporující islám a také všem vítačům ekonomických migrantů, kteří se k nám derou.

   Smazat
 2. Víte, já opravdu nevím,co řešíte, skutečně ne. Fakt nevím. Myslím si ,že jste neodpustitelnými ignoranty a blbci,kterým skutečně není rovno. Myslím si,že naprosto nemyslíte,protože jste asi už zdegenerovaní!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdá se , že Vy jste neodpustitelný ignorant a blbec :-) Debile !!! ... Když budeš v nouzi na jejím místě a budeš muset opustit svou zemi a dostaneš azyl v jiné zemi , pak budeš rád , pokud ti půjde skutečně o život , že dostaneš suchý chléb a mléko , trochu tepla a střechu nad hlavou , byť by to byl stan ! Debile !!! ... Pokud by ses za daných okolností rozkřikoval o svých právech byl bys ABSOLUTNÍ DEBIL ! NESKUTEČNÁ HYENA ! ... Nečekám , že to pochopíš ty zdegenerovaná TRUBKO

   Smazat
  2. Šaría = cesta k prameni, správná cesta, boží zákon islámu zjevený lidem k naplnění jejich pozemského bytí; souhrn právních norem zakotvených v Koránu,sunně a islámské právní praxi; dodržovat šaríu znamená ctít zákon státu (islámu) a kráčet po "přímé stezce" k Alláhovi.
   Šaría = pravá cesta, způsob nazírání; souhrn právních norem,principů a zásad chování,náboženského života a jednání muslimů odvozený z Koránu,sunny,tradice a děl náboženských autorit. Šaría vznikla a byla rozpracována v 7.-12. století; hlásá poslušnost vládě (islámu),trpělivost,pokoru,nenávist k jinověrcům.
   Každý občan Česka,který tedy podpoří jakéhokoliv obyvatele Česka v jeho víře v islám,se dopouští přímo rozvracení státu,protože každý muslim je z vlastní islámské víry,kterou vyznává,povinen respektovat toto právo šaría a upřednostnit ho před jakýmkoliv jiným právem jakéhokoliv státu,přičemž i přímo ničit ty jinověrné. Podpora islámu a i tolerance vůči islámu je tedy přímou nepřátelskou činností vůči státu,který ho nevyznává. Vlastně jde o přímou podporu nepřítele Česka,respektive nyní moderně nazváno teroristy a terorismu,protože každý muslim jím musí být z důvodu své islámské víry a vědomě k němu směřuje,je jeho cílem. Nevím tedy,co vlastně "řešíte"!

   Smazat
  3. ... Doplním k tomu ještě, že jsem Čeň (anglicky Cezeni), v Česku je nás přes tři sta tisíc a ve světě už skoro jeden milion,přičemž odhadujeme brzký náš počet na dva miliony. Žádný z nás Čeňů nepodpoří muslima stejně jako nepodpoří nepřítele. Ve válce se nepřítel ničí a myslím,myslíme,že islám proti jinověrcům a "bezvěrcům" válčí. Zatím hlavně svým "vrcholem ledovce",kterým je především Islámský stát.

   Smazat
  4. anglicky Czeni. Czeni. sorry.

   Smazat
  5. Já jsem taky Cezen !!! momentálně skrze Černou díru..
   Kolem samý Nudle ( jsou jich miliony ).
   UFOun

   Smazat
  6. My vždy děláme takové chyby v textu,abyste dokázali ten obsah psychicky zvládnout,odlehčuje to.

   Smazat
  7. Ale vždyť my víme : )
   AFOun

   Smazat
  8. Vážení účastníci diskuse, velmi prosím, tomu TVOROVI 17:04 neodpovídejte, nereagujte na produkty jeho nemocného metabolismu, jak se na slušnou společnost sluší. Děkuji. J.S.

   Smazat
 3. Naše mládež se má stát našimi katy aneb kam nás vedou Bruselem zblbnutí studenti
  Zdroj: http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=568144

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Staří říkají: "Jdeme všichni sborem, za tím prvním volem". Takže: Kdo se dá vést nezkušenými, nedostudovanými namyšlenci, kteří si hrají na spásu světa místo aby studovali a hleděli se naučit základy nějakých užitečných oborů, je právem portrétován jako kus ze stáda volů vedených namyšlenými telaty s biretem na rohu, cestou na kashrut či na halal porážku.

   Smazat
 4. Nakopat do zadku a poslat zpět do Afriky ... Kdy si ti "pololidé" konečně uvědomí , že jsou jen na dočasné návštěvě v civilizované zemi a tudíž , že nemají žádné právo jakkoliv ovlivňovat místní zvyky a obyčeje ... Pokud se Somálce nelíbí v české republice ať táhne odkud přišla , blbka jedna zaostalá !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak,tam si ta drzá zabedněná píča může vyskakovat dle libosti a k hidžábu bych jí přidal i obřezání rezavou žiletkou bez narkózy,jak určují tamější dobré mravy a to samé přeji i všem těm ostatním zdejším kurvám bez ohledu na pohlaví,co drží s ní a také všem umělcům a umělkyním z UMPRUMu,co tak milují islám....

   Smazat
  2. Přesně tak ! Na tu obřízku jsem zapomněl . Napsal jste to dobře :-)

   Oni sem prostě nepatří !!! Učení o karmě říká , že každá bytost se rodí tam kam patří , tedy tam , na tu úroveň , kam se svým duševní vybavení nejlépe hodí a jaké životní zkušenosti potřebuje zažít aby postoupila na žebříčku evoluce ... Prostě opice do opičího světa , cikáni do cikánského světa , Somálci do svého světa atd. atd. ... Dlouho a dlouho trvá duševní vývoj , než nějaká bytost postoupí o stupínek výš na žebříčku vývoje , to se prostě nedá přeskočit .

   Merkel a spol tohle nechápou ! Zaslepeni falešným soucitem , chtějí tahat lidskou chátru do civilizovaného světa . Bloudi !!! ... Tohle jejich počínání je proti řádu vesmíru , proti karmě , proti zdravému rozumu , proti lidskosti , inteligenci , proti PRAVDĚ , "ježíši" - proti vůli "BOŽÍ" !!!!!!!!!!

   Smazat
  3. Dostal jsem od Lékařů bez hranic velkou mapu světa s žádostí o příspěvek pro malé nemocné černoušky. Mapu jsem vrátil a nic nedal s tím, že podporuji vlastní ,,trh", sbírám víčka pro naše nemocné děti(Mušší křídla), podporoval jsem FOD, myslel jsem, že když ho vedou baby(Vodičková a spol.), tak se tam nic neztratí, chybí tam najednou 14 milionů a ticho po pěšině. Odevzdal jsem pytlík mouky při sbírce pro hladové bezdomovce. Na rubu té mapy byly tři ženy, které nesly na hlavách každá asi tunu roští. Charakteristické pro dnešní dobu, ženy dřou my se staráme o jejich děti a jejich muži se poflakují a dělají bordel po Evropě. Alespoň, že jim těmi mobily, co pořád používají, volají, což doufám. Je to od nich hezké. Opravdu i tak rád přispěji pro děti v Africe ale až uvidím, že mi před očima nebudou umírat bez pomoci naše děti a nebudou odkázáni na víčka. Vím, je to trochu zjednodušené ale stojím si za svým. M.Radikowski

   Smazat
  4. 17"37 ale Merkel a spol. to velmi dobře chápou a v tom je ta zvrácenost. Žádný soucit - je to asistence při sebevraždě Evropy.

   Smazat
  5. 19:23-..."při vraždě Evropy"....a Merklice je spolupachatel....

   Smazat
  6. 19. 23

   vzal jste mi muj komentář, oni ti vrazi Evropy, moc dobře vědi co dělají a je třeba co nejdřív je postavit ke zdi , aby už škodit přestali !

   Smazat
 5. Muslimům, na.rat,nasrat,na.rat!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Nejvišší čas aby za nás začali hovořit biče a střelné zbraně, těm jediným ta pakáž rozumí, jinak se budeme ve vlastí zemi plazit po kolenou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,to přijde ke slovu,zcela určitě...napřed je vytáhnou oni a pak my....

   Smazat
 7. Tahnete vyspinavci domu,kdyz se vam to tu nelibi !!!!!!!! Kdesi z prdeli - Somalskych !!!!! Tahnete vsichni i ti,kteri se jich zastavaji !!!! Nejsem rasista,jsem realista,aby bylo jasno !!!

  OdpovědětSmazat
 8. Dotaz vítačům : Kdyby sem přišli ldožrouti, také přejdeme na jejich víru a budeme jíst lidi ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nevěřící psi nesmí. Kanibalismus je zakázán a nevěřící není člověk, ale je méně, než pes. Psi se tedy mezi sebou jíst nesmí. To dá rozum... Alláh Akbar džaurům vítačům.

   Smazat
 9. Stupňování požadavků je odvěká taktika menšin s ambicemi stát se diktující většinou, nebo aspoň vládnoucí menšinou. Muslimové asi oprávněně mají jasno, že islamisti se tou většinou nepochybně, dříve nebo později stanou. Homosexuálové u nás zase drží při sobě v procesu ovládnutí médií, s nenápadným přebíráním žádoucích pozic. Jejich úspěšné úsilí se stupňováním požadavků, od získání tolerance společnosti, přes uzákonění registrovaného partnerství, až k povolení adopce dětí, drasticky narazí až zavládne islám. Sluníčkoví lidumilové odlišností, tenhle budoucí průser nijak nevnímají, stejně, jako v jejich blouznivém zaslepení milovanou pestrostí všeho odlišného, nevidí žádné hrozby v ničem. Dát si dvě a dvě dohromady se vymyká jejich rapidně zúženému obzoru, který jim brání chápat souvislosti. A většina? Ta je obdařena darem mlčení.

  OdpovědětSmazat
 10. Já mám jiný nápad.Pochytat všechny muslimy a nasa-
  dit je študentíkům do VŠ,kde za ně budou odpovídat.
  V případě kolize se zákony trestat študentíky.Pak
  už nebudou islám milovat.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 11. Pozor v Italii v roce 1970 jich bylo 2000 ,ted uz je jich 2 miliony.

  OdpovědětSmazat
 12. Na tomto příkladě je zřejmé že jsou to řízené akce. Představte si že z milosrdenství vezmete někoho domu a on Vám začne diktovat co chce a jak se máte chovat. Umělcům vzít dotace a bude zřejmé jak jsou schopní, žijeme v tržním prostředí. Je potřeba volit jen strany které chtějí referendum s možností jej vyvolat požadavkem 1000 občanů a volební povinností.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem velice soucitný člověk ! Ale mám i dost vyvinutý rozum :-)

   Dcera kdysi chtěla , když byla ještě mladá , abychom se starali o opuštěné kočky ... Musel jsem ji vysvětlit , že to nejde , protože se množí geometrickou řadou , stejně jako myši , tedy 2x ročně... Jak bychom to finančně utáhli , brát ohledy na sousedy , rozdrápaly by nám všechen nábytek , kolik hovínek by po nich musel člověk uklízet , kolik smradu , kolik veterinární péče , kolik volného času na úkor rodiny by jim musel člověk věnovat , kolik "křiku" při mrouskání , kolik pachů při značkování atd. Nakonec jsem ji to přece jen vysvětlil :-) Pochopila to ač jí bylo 16 let !!! Naše "jelita" to nejsou sto pochopit v průměrném věku 65 let ???

   Jsem soucitný člověk :-) Protože používám rozum , radím vykastrovat (kočky) a ponechat je jejich osudu. Maximálně je v zimě přikrmit ... Příroda , Bůh , vědí jak to na světě chodí :-) ... Chce snad někdo doma ze soucitu pěstovat parazity ?; blechy , šváby , potkany , myši , vši ... atp. ?

   Smazat
  2. Taky jsem soucitný. Ale kocourkové by si našli jiné objekty k množení, aniž by se jich ptali na souhlas. Stačilo by tedy z kocourků udělat kočičky.

   Smazat
 13. Přání voličů ČSSD a KDU je třeba demokraticky vyslyšet.

  OdpovědětSmazat
 14. Co když chudák holka prohraje soudní proces, vždy´t na ni pošlou exekutora a celá její rodina půjde pod most mezi 100.000 našich bývalých spoluobčanů. Jaké musela mít náklady s překladem a podáním soudní žaloby? Předpokládám, že ji lidé jako třeba pan Halík rádi pomohou.

  OdpovědětSmazat
 15. Rusko vedelo proc ma zrusit neziskovky.Ten dobytek neustale prudi.Dal bych ji burku a u nich kulku.

  OdpovědětSmazat
 16. Podstatná je jen otazka, jestli mají přednost naše zákony nebo náboženská svoboda. Jestliže ve jménu náboženské svobody mohou být porušovány naše zákony, tak je to špatně. A bohužel, tento stav už nastal. Z náboženských důvodů je povoleno porušování zákona na ochranu zvířat. Vyjímku dostalo podřezávání zvířat za plného vědomí podle zásad košer a halal. Co když se tu jednou objeví náboženství, vyžadující lidské oběti. Také dostane v zájmu náboženské svobody vyjímku ze zákona? A co týrání dětí obřízkou? To obhájcům lidských práv nevadí? Která práva stojí výše? Odpověď na problém hidžábu a přestávek na modlení vyplyne automaticky z odpovědí na výše položené otázky.

  OdpovědětSmazat
 17. K tomu úplně prvnímu příspěvku. Týká se to nezjiskovek, samo sebou placených z Júesej. V Rusku tyto jsou nazvány agenty placenými ze zahraničí a je kontorlováno jak a co za cizí peníze podnikají. Tohle Rusové okopírovali v USA, kde je to ještě přísnější. Dokud tohle a v celém světě podle vzoru USA taky nezavedeme, nebude klid. Kdo chce najde o tom na internetu přehršle materiálu. Nelze si plést pojmy s dojmy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, stejná věc byla zavedena před třemi měsíci v našem bratrském Izraeli, pokud to nevíte. Takže bychom měli následovat.

   Smazat
 18. Sobotka a spol pujdou od válu . Spíše z řiti paní Angely

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.