Reklama

středa 9. listopadu 2016

Na stranu Donbasu přecházejí tisíce ukrajinských vojáků

9. 11. 2016   zdroj
Vojenský prokurátor Ukrajiny oznámil, že na stranu domobranců Donbasu přešlo 8 tisíc ukrajinských vojáků.


Vrchní vojenský prokurátor Ukrajiny Anatolij Matios konstatoval, že během konfliktu na východní Ukrajině více než 8 tisíc vojáků přešlo na stranu LLR a DLR. "Máme úplné seznamy a provádíme shromažďování důkazů, týkajících se pěti tisíc příslušníků orgánů činných v trestním řízení a asi tří tisíc vojáků, kteří přešli k nepříteli. Chci zdůraznit, že zrádci budou postaveni před soud, oznámil prokurátor.

LLR a DLR dříve dosvědčovali, že mnozí nesouhlasní s jednáním Kyjeva přecházeli na stranu domobranců a nacházeli zde nové centrum moci, které odpovídalo jejich představám o cti a svědomí.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

22 komentářů :

 1. Okrajinskou hatmatilkou by si tam moc nepopovídali
  ...
  http://rusnext.ru/news/1478617231

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však je to vymyšlenej jazyk, stejně jako celej ten národ! Jazyk stvořenej jakýmsi Hruševským, profesůrkem lemberský (lvovský) univerzity a agentem c. k. rakouské tajné policie od který plynule přešel k židobolševikům do Moskvy:)

   Smazat
  2. To by som tak horúčkovite až neriešil. Keď vidím mnohých ako sa vytešujú po zničení Rakúskouhorska svojmu štátiku, jazyku, kultúre..., tak ani im by som to potešenie nebral po rozbití Russkej ríše, či aj po ríše boľevickej, akou bol ten Sovietsky Zväz. Skôr ma zaújma kde máme toho nášho miestneho trolla Pepka Vyskoča s jeho perlami múdrosti, ako LIDÉ HLASUJOU NOHAMA, PÁNOVÉ...:-). Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  3. Zakony ty nepsany sveta jsou nevypocitatelny....Je klide mozne ,ze nedostatek tlaku zvenci od imperialistu zacne rozkladat obdivuhodnou jednotu rusu , nezapomente ,ze nic netrva vecne...

   Smazat
 2. To je asi stejné, jako kdyby nás nutili chazaři střílet do Slováků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no třeba na takovýho Kisku bych si klidně vystřelil
   J.

   Smazat
  2. To je výstižné. Možná je to trochu složitější a ne úplně srovnatelné,
   ale představuji si to taky tak nějak.
   Jenomže:

   Teď si můžeme myslet, že kdybychom měli bojovat proti Slovákům, že bychom raději otočili zbraň proti našim politikům a podobným, ale dokud to nezažijeme, copak my víme jaký goebbelsovský matrix by tomu předcházel?

   V soft formě to vidíme už teď, stačí pár zkorumpovaných bezectných pseudoelitářů, mediální masáž a roztříštění opozičních názorů.

   Pak se sice snad budou objevovat hrdinní jednotlivci, ale zásadní vliv mít nebudou.

   Smazat
  3. Presne tak Vláďa z Brna. Aké protiČesské štvanie sa na nás chystalo si radšej ani nepokúšajme domysIieť. To bolo za Mečiara, ešte v ČSFR, tesne po prevratu: do kníhkupectva vtrhli zakuklení ochráncovia demokratických hodnôt. Začali sa okrikovať na majiteľa, že tu má zakázanú literatúru podľa paragrafu(opravte ma ak mám chybný údaj)274 o zákazu hanobenia a štvania rasy, náboženstva, národnosti... Boli to Protokoly Sionskych Mudrcov. Roztrasený predavač začal radšej preventívne baliť aj protiČesskú literatúru plnú štvania proti Čechom ako nás okrádajú, utláčajú a blablabla... Okríkli ho znova, že nech to vráti zpäť na pult, inak mu hrozí basa za porušovanie zákona o slobode slova, tlače, prejavu a zhromažďovania. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 3. Kiska není Slovák, ale dosazený americký čůrák za kterého se Slováci stydí. Stejně jako u nás Donespivo mladší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Súhlas! Kiska sa naučil v USA ako okrádať ľudí. A na tom zbohatol. Na úžernictve. Veď nie nadarmo sa mu hovorí úžerník. A čo sa týka jeho prezidentovania každý poctivý Slovák sa za neho hanbí. Ľudia ľutujú, že ho zvolili.
   Bratislavčan

   Smazat
  2. môžte tu pridať dátum kedy Kiska navštívil Česko ? a s kým a o čom hovoril?

   Smazat
 4. ani se normalnim ukrajincum nedivim kolik je podporovatelu fasismu a bandery mensina

  OdpovědětSmazat
 5. Pro většinu obyvatel budou rozhodující volby v roce 2017 tam je nutno nyní rozhodnout a vyhodit z parlamentu všechny stávající parazity.

  OdpovědětSmazat
 6. Ti vojáci, kteří se vzdali či zběhli, aby se nemuseli podílet na vraždění svých spoluobčanů, měli jen víc rozumu a cti, než kolik by jim kyjevská vládní sebranka tak ráda přisoudila.
  Ovšem na šibenici nebo před zeď nepatří ti vojáci, ale vládní pučisté, kteří je do té špinavé války vyslali a stále vysílají. Do operace, kterou drze nazývají kárnou anebo antiteroristickou.
  A přitom sami masový teror vyvolávají, organizují a vedou. To ruku v ruce s milicemi nepokrytých nacistů pod praporem zločince Bandery.

  OdpovědětSmazat
 7. Dobrá volba. Čas prokáže, co má a co nemá nárok na život. Kyjev a celá ta svidomština není mým favoritem... Dříve či později tu bude novodobá Kyjevská Rus jako pevná součást RF.

  OdpovědětSmazat
 8. A mají umírat za kyjevské fašouny a oligarchy?

  OdpovědětSmazat
 9. Jsem zvědavý kam to na Ukrajině půjde, když už Trump začal dle masmedií jednat s Putinem o zlepšení Rusko-Amerických vztahů.

  OdpovědětSmazat
 10. Jo, jo, hlad je nejlepší kuchař. To se pak v té hlavě rychle rozsvítí i zelenému mozku a i on si uvědomí, kdo jen lže a krade a kdo tě ve skutečnosti krmil.

  OdpovědětSmazat
 11. dobrá zpráva:)..na krymu jim přeběhla k rusům 3/4 armády, tak tohle bude ten zbytek...porošenkovi zbývají jen teroristické činy jakým bylo zavraždění Motoroly...těš se, porošenko!

  OdpovědětSmazat
 12. Uvědomte si,že ještě více lidí uprchlo ze země a
  to i do toho Ruska.Neviděli důvod k nějakým bojům
  v Donbase.Těch byly desetitisíce.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.